Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 301, 302, 303 ... 767, 768, 769  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2010 20:36:42 vasta tsitaadiga

Küsin vahele et kas tänasel päeval poodides müüdavatel LCD televusseritel on night mode olemas? (audio jaoks vajalik vidin see. Ühtlustab filmide helitugevuse (ei ole enam nii et vaikne rääkimine ja kõvad mütsud) - idee järgi peaks saated ja reklaamid kh selle abil sama helitugevusega olema).
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2010 22:59:32 vasta tsitaadiga

Mütsude kohta ei pand tähele, aga reklaamid vaigistas sony auto volume küll ära.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 179 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonis12
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2010 18:08:12 vasta tsitaadiga

Nüüdseks on ost tehtud ja valikuks oli LG toodang.Täpsemalt siis 42LE7500 Pole veel kätte saanud aga paar päeva kannatust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008




sõnum 06.11.2010 22:45:23 vasta tsitaadiga

reliktik kirjutas:
et mida pana lcd arvata

on olemas PANASONIC TX-L42GW20
või LED PANASONIC TX-L42D25E
või LED PANASONIC TX-L42V20E
kõik on 200Hz.
kallid on nad aga jah..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 07.11.2010 13:08:12 vasta tsitaadiga

mul üks sony toode silma jäänud ja plaanis osta: http://www.sony.lv/product/t32-ex-series/kdl-37ex500

on hea valik, või saaks sama raha eest midagi paremat...sony centeris hinnaks 9999 eeku hetkel!
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuut
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.01.2008




sõnum 07.11.2010 13:52:08 vasta tsitaadiga

Paremat mitte, odavamalt küll. Pixmaniast tellimisel koodiga HEA3EE 8819.- + 156.- transpordi eest, ehk alla 9000 eegu.
http://www.pixmania.com/ee/ee/4657944/art/sony/kdl-37ex500-lcd-televisio.html?srcid=9862&Partenaire=hinnavaatlus2&CodePromo=oui
Pood on üsna usaldusväärne. Ca 3-4 tööpäevaga peaks kohale ka jõudma telekas.

40' saaksid muidu ca 10000 eest samuti pixmaniast.
(9885.- + 156.- transport)

Mis puutub mudelisse, siis ta on omas hinnaklassis parim valik.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heiki07
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2007




sõnum 07.11.2010 22:09:53 vasta tsitaadiga

Tahan osta 40"-42" LCD telkut kuni 10000 eek-i, mis mudel oleks selle raha eest parim valik. Kui asi oleks seda väärt võiks veel lisaks 2000 eek-i välja pigistada, aga see oleks ka lagi. Mida soovitate?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008




sõnum 07.11.2010 22:17:20 vasta tsitaadiga

heiki07 kirjutas:
Tahan osta 40"-42" LCD telkut kuni 10000 eek-i, mis mudel oleks selle raha eest parim valik. Kui asi oleks seda väärt võiks veel lisaks 2000 eek-i välja pigistada, aga see oleks ka lagi. Mida soovitate?

näiteks Samsung LE40C650 650.-e ,on hea teler..jne.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonis12
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2010 22:22:06 vasta tsitaadiga

p3000 kirjutas:
heiki07 kirjutas:
Tahan osta 40"-42" LCD telkut kuni 10000 eek-i, mis mudel oleks selle raha eest parim valik. Kui asi oleks seda väärt võiks veel lisaks 2000 eek-i välja pigistada, aga see oleks ka lagi. Mida soovitate?

näiteks Samsung LE40C650 650.-e ,on hea teler..jne.


Nojaaa...Selle raha eest saad PCSTO-st mingi 11 tuhandega umbes LG 42LE5300 Omale ostsin vähe kallima, 7500 seeria. Kuula saadet digitund ja siis tee omad järeldused.Sealt sain mina ka ainest omale mõtlemiseks icon_smile.gif
http://podcast.kuku.ee/saated/digitund/ 2010-10-04
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heiki07
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2007




sõnum 07.11.2010 22:50:42 vasta tsitaadiga

tonis12 kirjutas:
p3000 kirjutas:
heiki07 kirjutas:
Tahan osta 40"-42" LCD telkut kuni 10000 eek-i, mis mudel oleks selle raha eest parim valik. Kui asi oleks seda väärt võiks veel lisaks 2000 eek-i välja pigistada, aga see oleks ka lagi. Mida soovitate?

näiteks Samsung LE40C650 650.-e ,on hea teler..jne.


Nojaaa...Selle raha eest saad PCSTO-st mingi 11 tuhandega umbes LG 42LE5300 Omale ostsin vähe kallima, 7500 seeria. Kuula saadet digitund ja siis tee omad järeldused.Sealt sain mina ka ainest omale mõtlemiseks icon_smile.gif
http://podcast.kuku.ee/saated/digitund/ 2010-10-04
Tänud soovitajatele. Küsimus Samsung LE40C65 kohta, mida selle mudeli juures Internet Tv tähendab, kuidas toimib? Kui selle funktsiooniga saab netis käia, siis tundub väärt lisa. Kui tundub loll küsimus olevat, siis andestaga, aga ma olen arvutustehnikas ja telkude maailmas suht võhik. Plaanin nüüd oma esimese LCD teleka ostu ja ei taha väga alt ka minna.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 07.11.2010 23:15:29 vasta tsitaadiga

heiki07 kirjutas:
...
mida selle mudeli juures Internet Tv tähendab, kuidas toimib? Kui selle funktsiooniga saab netis käia, siis tundub väärt lisa. Kui tundub loll küsimus olevat, siis andestaga, aga ma olen arvutustehnikas ja telkude maailmas suht võhik. Plaanin nüüd oma esimese LCD teleka ostu ja ei taha väga alt ka minna.


Eelkõige on tegu siiski teleriga, kõik muud pudinad, veebiteenused ja USB kaudu filmide vaatamine ei ole neil kunagi eriti kõrgelt arendatud funktsioonid.
Mõnel mudelil toimetavad paremini, kui teistel, kuid reaalselt hakatakse õige ruttu küsima uute püsivarade ja häkkide kohta,mis ühe ja teise puuduse parandaksid.

Osta parem korralik teler ja hiljem vajadusele vastav AV seade sinna juurde.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomhai
HV vaatleja

liitunud: 11.10.2004




sõnum 08.11.2010 17:27:16 vasta tsitaadiga

Sai tehtud upgrade ja HD-ready teleka asemel ostetud full HD. Lootuses, et lahenevad arvuti teleka taha ühendamise probleemid ja saab korraliku piksel pikslis pildi. Aga võta näpust. Ikka mingid jamad.

Probleem:
Arvutist telekasse lastav pilt ei ole 1080 resol täis ekraanis. Mustad servad on lausa mitme sentimeetrised. Loomulikult sellest tulenevalt ei ole pilt ka piksel pikslis.

Osalised:
Telekas on 42" Philips 5405 (3xHDMI, 1xVGA sisendid)
Arvutil on Radeon 4870 videokaart (DVI ja HMDI väljundid), läpparil Radeon 4650 (VGA ja HDMI väljundid)
Juhe on 1,5m HDMI
Arvutil Win 7 Ultimate 64bit, läpparil Win 7 home Premium

Protsess:
Ühendasin arvuti ja teleka HDMI kaabliga. Telekal ei ole sisendite läbi brausimise funktsiooni. Pildi kuvamine erinevatest sisenditest käib nii, et uue seadme pead kõigepealt lisama menüüsse. Selleks valid kõigepealt, mis seadme tahad ühendada ja siis millisesse sisendisse. Selle peale tekib seade menüüsse. See peaks teoorias vist tähendama ka seda, et pildi kuvamine lülitub automaatselt "arvutireziimile" kui arvuti on selliselt taha ühendatud, sest nupp "arvutireziim" muutub mitteaktiivseks. Igatahes ilmnes "probleem". Esimese asjana proovisin pildiformaati muuta. Sellest kasu ei ole ja teoorias ei tohiks ka olla, sest arvutireziimis on soovitatav hoida pilti "muutmata" formaadis. Teise asjana proovisin läbi kõik teleka HMDI sisendeid (3 tükki). Kolmanda asjana uninstallisin graafikakaardi draiverid, panin teleka ainsaks monitoriks ja installisin siis draiverid uuesti. Mitte mingit muutust. Nagu öeldud muutus nupp "arvutireziim" mitteaktiivseks, nii et sealt ei saanud ka midagi valida.
Siis proovisin läpparit. Sama tulemus. Väike tähelepanek selles osas, et 1360x765 reso tundus olevat õiges suuruses ja pikslis, samuti oli võimalik seda soovi korral venitada täisekraani.
Siis läksin HDMI ühenduse pealt üle VGA ühenduse peale ja... voila, kõik korras. Pilt oli koheselt piksel pikslis üle ekraani. Võikski muidugi VGA-d kasutama jääda, aga probleem selles, et graafikakaardil on ainult üks DVI väljund ning sellest tahaks lasta pilti monitori. Juhtmeid pidevalt ümber tõsta teleka ja monitori vahel ei taha.

Ehk siis.. oskab keegi aidata:)? On kogemusi selle telekaga? Kas viga võib olla HDMI kaablis, ATI softis? Kas oleks mõistlik muretseda HDMI>VGA üleminek ja ühendada arvuti HMDI-i väljundist VGA kaabliga teleka VGA sisendisse?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 08.11.2010 17:35:29 vasta tsitaadiga

tomhai, ATI CCC-st Overscan 0% peale.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008




sõnum 08.11.2010 20:23:06 vasta tsitaadiga

mul on ka philips pfl5405 aga ainult 32". ma ei saa üldse arvutipilti telekasse. Kaabliks on DVI->VGA. Olen otsinud lahendit, kuid mul on probleem vist videokaardis(Nvidia 7600Go) icon_lol.gif

viimati muutis eddvin 08.11.2010 20:50:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomhai
HV vaatleja

liitunud: 11.10.2004




sõnum 08.11.2010 20:47:48 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
tomhai, ATI CCC-st Overscan 0% peale.


Suur tänu. Pilt korras.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kain
HV vaatleja

liitunud: 08.11.2010




sõnum 08.11.2010 22:09:52 vasta tsitaadiga

Tervitused !

Mul selline küsimus, et mis oleks Playstation 3-le parim teler?
Plaanis siis soetada, kas plasma 3D teler või 3D LED LCD FHD...
On räägitud, et plasma ei ole nii hea variant, kuid aeg on edasi läinud...ja ehk 3D plasma 600Hz oleks juba päris hea- ei tea. icon_rolleyes.gif

Vahemaa oleks muidu teleri ja diivani vahel ca. 3 meetrit ja hinna vahemik 12 000 - 20 000 eeku (min 40 tolli)

Üks variantidest oleks siis : http://www.pixmania.com/ee/ee/6870615/art/samsung/ps50c490-plasma-screen-3d.html
ja teine : http://www.pixmania.com/ee/ee/7693274/art/samsung/le40c755-lcd-television-3.html

Jahh endale meeldivad muidu Samsung, Sharp ja Vizio(ei teagi, kuidas eestis töötab) telekad, kui brändist rääkida.

Asi selles, et ei ole eriline teleri vaataja. Teleka ostan ainult ps3 pärast ja usun, et sellega saab vabalt vaadata kõiki filme ka täitsa hea kvaliteediga- hdmi kaabel taha ja läeb ! icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZacXz
HV kasutaja
ZacXz

liitunud: 13.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2010 22:17:59 vasta tsitaadiga

Ainult mängimiseks eelistaksin plasmat, aga mitte midagi nendest brändidest mida sa kribanud oled icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006




sõnum 08.11.2010 22:18:30 vasta tsitaadiga

Tere,

sai täna ostetud LG 32" 32LD320. Vanemate koju sai samasugune ostetud ning tol korral pandi poes peale mingi värk, et sai USB august teleri taga filme vaadata. Minul aga küsiti selle eest raha ning loobusin. Google räägib mulle brickimis ohtudest ja ega väga vastuseid ei leidnudki kuidas seda nüüd tööle saada sel mudelil. On kellelgi kogemusi kuidas usb pealt filmide vaatamine tööle saada?

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 08.11.2010 22:24:23 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=438345
_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tuut
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.01.2008




sõnum 08.11.2010 23:30:25 vasta tsitaadiga

ZacXz kirjutas:
Ainult mängimiseks eelistaksin plasmat, aga mitte midagi nendest brändidest mida sa kribanud oled icon_smile.gif


Samsungid pole parimad mängimiseks tõesti. Sharpe liigub siin vähe.

Enivei, kui tahad mängimise suhtes midagi teada saada, siis google otsingusse teleka nimi + input lag

Mängurid eelistavad alla 30ms input lagi, loomulikult PC/GAME mode'is.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonis12
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2010 11:35:39 vasta tsitaadiga

Niisiis sain kätte oma oodatud LG 42LE7500. Kuna alus käib jäigalt-siis esmalt sattusin paanikasse,kuna telekas oli aluse suhtes viltu ja arvasin,et jalg on valesti sulatatud alusesse. Aga siis painutasin ja hakkas toimima ja saab üsna palju keerata.Kuna telekas on imeõhuke,siis on kartus,et murdub pooleks.Aga üsna tugev teine.Oma õhususe tõttu on samas üllatavalt raske aga see ei sega vaatamist icon_smile.gif Sellel masinal on kõikvõimalikud pesad taga, alates scartist ja lõpetades optiliste sisenditeni ja lan-hdmi'd ja usbd-2tk.Käima pannes lasin automaatselt kanalid installeerida aga siis oh ehmatust- videomakk ei hakanud pilti näitama ja PS3 oma hdmi kaabliga samuti ei võtnud vedu.Kuna mul oli lan kaabel taga- siis ilmselt installeeris mingid uuendused, igastahes poole tunni järel kõik asjad toimisid! Bluetoothi abil üritasin faile saata televiisorisse aga telefoni registreeris kuid ütles, et ühendus ebaõnnestus.Seda teemat pean veel uurima, kuidas tööle saada.Bluetooth peakomplekt peaks samuti sellega koos töötama. Veebiteenused on suht igavad asjad.Ilmateade, youtube ja mingi piltide vaatamine.Youtube filme vaadata, pead puldil täht- täht haaval nime sisse toksima,mis on igavene tüütu asi.Lihtsam on arvutist vaadata.Youtube täisresolutsiooni videod valmistasid pettumuse,kuna oodatud teravust ei leidnud.Aga samas kes teab ,mis aparaatidega need ka filmitud on ja mis tingimustel jne.Samas poja PS3 pilt oli üliterav- nagu elu ise ! Pettumust ei valmistanud ka eestitelekanalid.Kartsin,et need on kehvakesed,nagu kaubanduskeskustes näidatavad eesti tv pildid aga võta näpust- päris hea kvaliteediga, hoolimata oma olematust resolutsioonistKui usb pealt filme vaadata, siis dvd-rip filmi näitas täiesti kenasti aga subtiitreid ei osanud tööle saada ja avi formaadis koduvideo kohta ütles,et tundmatu fail vms..Ei kahetse,et võtsin 42 tollise.Kahetseks,kui oleks võtnud neljakümnese !!! Kahe meetri kauguselt ideaalne vaadata ! PS3 kõrgresolutsiooni saab vaadata samas ka nina vastu ekraani. Selle raha eest parim masin, arvan.Kuigi jah, need veebiteenused on nagu nad on.Samas poolakad või kes nad iganes olid- pole pannud vajalikul arvul polte kaasa.4 poldikest läheb aluse kinnitamiseks ja 4 teleka taguse plaadi kinnitamiseks-minul oli polte kokku 4.Ju mõnel poola telekavalmistajal läks neid kodus rohkem vaja.Ma küll ei vaadanud kus see telekas valmistatud on aga kus ta mujal ikka tehtud on.Aga hetkeseisuga mina olen rahul selle masinaga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KulleS
HV veteran

liitunud: 21.04.2004




sõnum 09.11.2010 13:06:15 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
LED taustavalgusel pole iseenesest viga midagi, aga edge-led-st tasub eemale hoida.


Miks nii? Enamus Sony'sid kasutab ju seda? icon_neutral.gif

Kuidas PiP'iga tänapäeval lood on? Saab korraga 2'te telekanalit vaadata?
Kas peale Sharpi on mõnel telekal veel Time Shift võimalus? Või otse USB, või võrgukettale salvestamise võimalus?

Soovitakse osta 40-46" telekat ~15-25k eest. Põhirõhk telekas->filmid->mäng (Arvuti,PS3)
Head vajalikud omadused: vähemalt 100Hz, PiP, DLNA, tv salvestamise(pausi) võimalus.

Tänud ette icon_smile.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 09.11.2010 14:24:45 vasta tsitaadiga

KulleS, kipub olema ebaühtlane valgus / backlight bleed servades või nurkades.
Esimene google poolt pakutud suvaline AVForums teema: http://www.avsforum.com/avs-vb/showthread.php?t=1273055
Olen seda juttu ka mitmelt poolt mujalt kuulnud ja piltidelt näinud. On teinud mind Edge-LED taustavalguse suhtes suhteliselt skeptiliseks.

Enda ekraanil mul full-LED taustavalgus ja sellel on absoluutselt ühtlane valgustus - puudub bleed, clouding ja muud ebaühtlase pildi hädad. thumbs_up.gif

Edge-LED peamiseks eeliseks minu silmis üliõhukesed telerid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 09.11.2010 14:35:26 vasta tsitaadiga

Ramones, millistel led-telekatel täpselt on mitte-edge-led taustvalgustus?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonis12
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2010 14:40:01 vasta tsitaadiga

Varemalt ei teadnud ma midagi täis led valgustuse kohta.Kui uurima hakkasin selgus, et sellist lahendust pakuvad teleritootjad oma tippmudelitele ja need televiisorid odavad just ei ole.Seega ei saanud ma omale sellist luksust lubada.Minu enda televiisoril ,mis on ääre-led on lisaks veel mingi täiendatud led-plus süsteem ja led-taustavalgustuse ja punktikontroll (spot control) ja ei saa nagu aru,et väga hull see asi oleks. Samas täis led televiisorid kalduvad 'tüsedusele' kuna kõik see ledide kupatus peab lõppude lõpuks kusagile mahtuma kah.Aga see selleks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 301, 302, 303 ... 767, 768, 769  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.