Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson XPERIA X10 & Mini & Mini-Pro märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 35, 36, 37  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
välekx
HV vaatleja

liitunud: 25.10.2009




sõnum 02.10.2010 10:13:05 vasta tsitaadiga

ei hakkagi enne seda x10 mini prod ostma, kui see update ära tehakse, mõttetu raha kulutamine tundub hetkel.
SE-l on jah nende uuendustega mingi jama, oma k850i-le pole ka miskit uuemat varianti kui aastast 2006 vist oli.
peaks vist mõtlema hakkama telefoni margi vahetusele.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2010 11:24:08 vasta tsitaadiga

uudist tsiba - novembris võiks midagi loota nagu:

http://www.xperiax10.net/2010/10/01/x10-eclair-update-hitting-france-in-late-november-plus-more-details-on-improvements/#more-1446

Põhilised muutused X10 siis:

Main improvements from Android 2.1 Xperia update:

* 30% increase in battery life: Due to Android 2.1 as well as better OS task management.
* Each homescreen will now display 20 app icons instead of 16. There will be 5 homescreens overall instead of 3.
* Improvement in the dialler: Applies to application of text messages and e-mail that will help to simplify and streamline operations.
* New lock screen displays battery level.
* New start-up wizard: Helps configure the Xperia X10 easily when first setting up. This includes steps to import contacts, setting up Wi-Fi and Gmail account as well as synchronizing with Google sync.
* Single inbox for multiple emails (Gmail and other).
* Live wallpapers: Sony Ericsson will offer a selection of 11 live wallpapers to choose from.
* Ability to import contacts from Facebook and Twitter: Profile pictures will be imported too.
* 720p HD video recording with autofocus.
* HTML 5 support and Bluetooth 2.1.

Android 2.2 (Froyo) on Xperia X10 undecided

A decision regarding Android 2.2 has not been decided yet. One of the reasons against upgrading, generally speaking, is due to hardware limitations that can result in lag, crashes or further bugs.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaana
HV vaatleja
vaana

liitunud: 15.10.2008




sõnum 02.10.2010 12:55:54 vasta tsitaadiga

Ma rootisin oma telefoni ära aga nagu ikka ei näe, et market pakuks tasulisi appe
Kas keegi oskab seletada
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrgen
Kreisi kasutaja
jyrgen

liitunud: 05.11.2001




sõnum 02.10.2010 13:13:50 vasta tsitaadiga

vaana kirjutas:
Ma rootisin oma telefoni ära aga nagu ikka ei näe, et market pakuks tasulisi appe
Kas keegi oskab seletada


Väga täpselt ei oska, aga selleks et marketist tasulisi appe näha, ei piisa rootimisest, vaid peab ka valetama, et oled mingi korraliku riigi võrgus icon_smile.gif Olen kasutanud Market Enabler'it, mis peaks olema marketist kättesaadav. See vahetab mingi koodi ära (nt mõne Saksa võrgu omaks) ja pärast saab tagasi vahetada. Kuna väga kindel ei ole, mis rakendused ja kuidas seda koodi kasutavad, siis kasutangi ainult selleks ajaks kui suur huvi mõne tasulise appi vastu. Pärast uuendab sel viisil soetatud appe normaalsel viisil.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaana
HV vaatleja
vaana

liitunud: 15.10.2008




sõnum 02.10.2010 13:59:42 vasta tsitaadiga

Tänud jyrgen thumbs_up.gif toimib väga hästi.
Telefoniks SE X10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fujitsu
HV kasutaja
fujitsu

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2010 11:19:29 vasta tsitaadiga

seda võiks isegi mõnitamiseks pidada.
_________________
Uus ärialane vanasõna: Minu tankisti tankist ei ole minu tankist.
in CoD - V3R1V0R5T
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2010 19:51:23 vasta tsitaadiga

Teadaanne sellele AHV-ile kes PM-s mulle mingi aeg X8 kohta.
PS on paraku kustunud postkasti puhastuse käigus aga telefon ise on saadaval Elisas alates homsest ja hind nagu eeldasime on 3190.-
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2010 21:43:46 vasta tsitaadiga

Nii hea hind. :O
_________________
www.allarifoto.eu
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vaana
HV vaatleja
vaana

liitunud: 15.10.2008




sõnum 06.10.2010 10:47:50 vasta tsitaadiga

Androidile olevat nüüd ametlik Skype valmis ja tasuta saadaval aga meie Ericssoni kasutajad peame hetkel
veel kõrvad lontis vaatama pealt kuidas teised kasutavad, sest toimib asi alles android 2.1 -ga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2010 13:25:01 vasta tsitaadiga

krt, mind ajab see eeriksoni poliitika siga närvi. ei saa uuendusi normilt..., varsti on kõik head proged juba 2.2'le tehtud, meie jälle sitsime vanema versiooni peal. oi, ma olen kuri... icon_evil.gif
eeriksonile vitsa... whip.gif
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vindrek
HV vaatleja
vindrek

liitunud: 17.10.2008




sõnum 06.10.2010 14:42:43 vasta tsitaadiga

Seni kuni uuendus viibib, proovige seda --> http://www.xperiax10.net/2010/10/03/ambienttime-home-launcher-brings-live-wallpaper-to-your-xperia-x10/#more-1458 Vähemalt korraks midagi teistsugust silmale. icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaana
HV vaatleja
vaana

liitunud: 15.10.2008




sõnum 06.10.2010 20:47:33 vasta tsitaadiga

vindrek kirjutas:
Seni kuni uuendus viibib, proovige seda --> http://www.xperiax10.net/2010/10/03/ambienttime-home-launcher-brings-live-wallpaper-to-your-xperia-x10/#more-1458 Vähemalt korraks midagi teistsugust silmale. icon_wink.gif


Äkki see liikuv taustapilt sööb jälle akut palju nagu iga vidin?
Aga äkki eksin ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lux
Kreisi kasutaja
lux

liitunud: 08.06.2005




sõnum 07.10.2010 15:36:07 vasta tsitaadiga

kas keegi viitsib x10 mini juures iGO'ga veidi abiks olla, nimelt resolutsioon on vale? palun pm thumbs_up.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2010 19:08:16 vasta tsitaadiga

iGO pole Mini jaoks tehtud, kasuta mingit muud tarkvara, näiteks Navigoni, mis Mini peal töötab. icon_smile.gif
_________________
www.allarifoto.eu
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lux
Kreisi kasutaja
lux

liitunud: 08.06.2005




sõnum 08.10.2010 08:43:45 vasta tsitaadiga

rocket kirjutas:
iGO pole Mini jaoks tehtud, kasuta mingit muud tarkvara, näiteks Navigoni, mis Mini peal töötab. icon_smile.gif

navigon sain korralikult tööle, aga kas keegi saaks eesti mapi jagada? icon_rolleyes.gif

E: Üks mure on veel, telefoniga kaasas olnud klappide küljes olev pult ei tööta millegipärast. Iseenesest klapid ja mikrofon töötavad ideaalselt, aga nupuvajutus ei avalda mingit mõju. Kas seda tuleks softipõhiselt reguleerida?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WaHur
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 08.10.2010 11:14:25 vasta tsitaadiga

x10 mini pro väidab et uus tarvara on saadaval thumbs_up.gif ..tuleb uurida

icon_eek.gif pc companion ei tea asjast midagi!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiilweer
HV kasutaja
wiilweer

liitunud: 03.03.2008




sõnum 08.10.2010 12:36:39 vasta tsitaadiga

Võibolla said 1.2.A.1.174 uuenduse thumbs_up.gif
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WaHur
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 08.10.2010 14:58:30 vasta tsitaadiga

peal on 1.1.A.0.8. Siiani on mobla väitnud et see ongi kõige uuem.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 08.10.2010 17:25:10 vasta tsitaadiga

x8 on ka Android 1.6 ja saab 2.1 veel peale X10t. No wtf see SE mõtleb ometi...
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2010 18:14:27 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
x8 on ka Android 1.6 ja saab 2.1 veel peale X10t. No wtf see SE mõtleb ometi...

Endalgi mõttes kas X10 või X8 - oleneb kummale enne Android 2.1 selga tuleb....
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiilweer
HV kasutaja
wiilweer

liitunud: 03.03.2008




sõnum 08.10.2010 20:12:58 vasta tsitaadiga

Ennem tuleb X10 perele. Hiljem aga X8le. Arvatavasti on vahe sellepärast, et X8l pole Mediascape'i.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lux
Kreisi kasutaja
lux

liitunud: 08.06.2005




sõnum 09.10.2010 09:47:55 vasta tsitaadiga

kas keegi viitsib teha mingi listi must have appidest x10 mini peale, olen üritanud siit teemast leida, aga pole õnnestunud.. tean, et googles neid rivis, aga otsin just siinsete kasutajate arvamusi icon_wink.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WaHur
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 09.10.2010 11:45:54 vasta tsitaadiga

maitse+asi muidugi aga:
Gesture Search
Bluetooth File Transfer
Google Goggles
ColorNote Notepad Notes
Barcode Scanner
RMaps
ePhonebook
Handcent SMS
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FR3AK
HV kasutaja
FR3AK

liitunud: 21.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2010 12:39:43 vasta tsitaadiga

Handcent SMS'i kohta mainiks niipalju, et vähemalt x10'l saab sellest paroolivärgist väga kergelt lahti, advanced task killeriga see kinni panna ja sõnumeid saab niisama lugeda, samamoodi on ka timescape'is sõnumid nähtavad ja inifinity nupuga saab samuti sõnumeid vaadata. Seda siis eeldusel et peaeesmärgiks on sõnumite kaitsmine. (Aga noh, kui suvaline jorss kuskil peol tahab endale reiti solle tellida, siis niipalju peaks ikka ära kaitsma jah)
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaana
HV vaatleja
vaana

liitunud: 15.10.2008




sõnum 09.10.2010 20:15:32 vasta tsitaadiga

FR3AK kirjutas:
Seda siis eeldusel et peaeesmärgiks on sõnumite kaitsmine. (Aga noh, kui suvaline jorss kuskil peol tahab endale reiti solle tellida, siis niipalju peaks ikka ära kaitsma jah)


Ma ei saa midagi aru, kas sõnumeid on võimalik kuidagi teistel näha või?
Miks peab sõnumeid kaitsma?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FR3AK
HV kasutaja
FR3AK

liitunud: 21.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2010 20:25:15 vasta tsitaadiga

Handcent SMS'is on olemas lisavõimalus kaitsta sõnumeid parooliga. St et ilma parooli sisestamata ei saa sõnumeid näha, küll aga saab sellest rakendusest võrdlemisi lihtsalt mööda.
No seda kas sõnumeid kaitsma peab või mitte on juba igaühe enda otsustada.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UKoort
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2010 21:26:14 vasta tsitaadiga

must have appidest siis ...
Truphone - skype , msn ja gtalk kõik yhes, pole ise kõnesid veel jõudnud teha aga loodetavasti töötab.
MyPhoneExplorer - saab üle wifi süncida ja faile copida , väga abiks asi
M-Park Beta - parkimiseks hetkel parim abimees
Mortplayer - muusika kuulamiseks
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaana
HV vaatleja
vaana

liitunud: 15.10.2008




sõnum 10.10.2010 08:08:43 vasta tsitaadiga

FR3AK kirjutas:
Handcent SMS'is on olemas lisavõimalus kaitsta sõnumeid parooliga. St et ilma parooli sisestamata ei saa sõnumeid näha, küll aga saab sellest rakendusest võrdlemisi lihtsalt mööda.
No seda kas sõnumeid kaitsma peab või mitte on juba igaühe enda otsustada.


Okei siis ei puuduta asi mind.
Mõtlesin, et äkki kuidagi tõmmatakse sõnumeid mu telefonist välja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 10.10.2010 10:12:04 vasta tsitaadiga

vaana kirjutas:

Ma ei saa midagi aru, kas sõnumeid on võimalik kuidagi teistel näha või?
Miks peab sõnumeid kaitsma?


Vaata, mõnel inimesel on loll komme teiste telefonis sobrada (ligi 80% juhtudest naised) täiesti lambist. Ükskõik kelle telefon.
Siinkohal kuluks üks korralik app ära küll.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2010 15:46:57 vasta tsitaadiga

Tohoh hullu, MyPhoneExplorer toimetab nüüd Androidiga ka. väga tore.
Aga, ma ei saa kuidagi enda Minit üle Wifi toimetama selle programmiga. Arvuti ütleb: "Failed to obtain the IP-address of the phone". Help?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
FR3AK
HV kasutaja
FR3AK

liitunud: 21.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2010 09:29:51 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
vaana kirjutas:

Ma ei saa midagi aru, kas sõnumeid on võimalik kuidagi teistel näha või?
Miks peab sõnumeid kaitsma?


Vaata, mõnel inimesel on loll komme teiste telefonis sobrada (ligi 80% juhtudest naised) täiesti lambist. Ükskõik kelle telefon.
Siinkohal kuluks üks korralik app ära küll.

No siinkohal tuleb kasuks see, et enamik ei oska sellest handcent sms'ist mööda minna, niiet suht kasulik app, paremat pole veel selle jaoks leidnud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2010 14:53:08 vasta tsitaadiga

WaHur kirjutas:
x10 mini pro väidab et uus tarvara on saadaval thumbs_up.gif ..tuleb uurida

icon_eek.gif pc companion ei tea asjast midagi!


Laupäeval vaatasin õe mini pro'd ning täpselt sama seis:
- Telefon teatab, et saab uuendada, kuid arvuti abil.
- Minnes SE veebi, teatatakse, et mini pro'le pole mingit uuendust.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jon09
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2010




sõnum 11.10.2010 15:53:01 vasta tsitaadiga

Selline probleem, et erinevaid applicationeid insatallides ja uninstallides on töölaud jäänud auklikuks ehk siis mõnel lehel on ainult paar ikooni. Kas saab kuidagi neid ikoone kokku tõsta, et nad ei oleks nii laiali mitmel lehel?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2010 16:04:30 vasta tsitaadiga

jon09 kirjutas:
Selline probleem, et erinevaid applicationeid insatallides ja uninstallides on töölaud jäänud auklikuks ehk siis mõnel lehel on ainult paar ikooni. Kas saab kuidagi neid ikoone kokku tõsta, et nad ei oleks nii laiali mitmel lehel?
Tee pikk vajutus ikoonil ja siis hoides tõsta kuhu vaja.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elka
HV kasutaja
elka

liitunud: 30.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2010 17:14:55 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
vaana kirjutas:

Ma ei saa midagi aru, kas sõnumeid on võimalik kuidagi teistel näha või?
Miks peab sõnumeid kaitsma?


Vaata, mõnel inimesel on loll komme teiste telefonis sobrada (ligi 80% juhtudest naised) täiesti lambist. Ükskõik kelle telefon.
Siinkohal kuluks üks korralik app ära küll.

Siiani pole keegi pattern lock'ist edasi saanud icon_cool.gif

_________________
ei toeta õigekirja
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UKoort
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2010 20:26:33 vasta tsitaadiga

Kas on veel tõesti keegi kes kasutab default home'i icon_smile.gif , See on nagu esimene asi mis tuleb välja vahetada... ADW näiteks.
Ja klaviatuur on teine asi - "Scandinavian keyboard" oli vist nimi, seal nuppe all hoides pakub täpitähti ka.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrgen
Kreisi kasutaja
jyrgen

liitunud: 05.11.2001




sõnum 11.10.2010 21:08:29 vasta tsitaadiga

Soetasin abikaasale X8 (valge ja paraja suurusega, nunnu ühesõnaga icon_biggrin.gif). Esimese asjana ADW Launcher peale - kujundamisvõimalused suurenevad eksponentsiaalselt (ise harjunud ADW-ga, neid alternatiivseid kasutajaliideseid on tegelt ju palju). Klaviatuuriks soovitan enda modifitseeritud Scandinavian keyboardi, kus täpitähed täitsa olemas ilma nuppe all hoidmata (Androidi teemas on link). Võib-olla on küll X10 ekraanil portreeasendis klahvid liiga väikesed.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FR3AK
HV kasutaja
FR3AK

liitunud: 21.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2010 21:21:52 vasta tsitaadiga

Ise kasutan better keyboardi, kuid minuarust x10 enda klaviatuuril on ka pealhoides täpitähed olemas.
Aga kas ADW launcherit võimalik panna x10'le, kiirelt googeldades ütleb, et eeldab 2.0 olemasolu.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrgen
Kreisi kasutaja
jyrgen

liitunud: 05.11.2001




sõnum 11.10.2010 21:38:48 vasta tsitaadiga

Sellest on olemas eraldi Donut versioon.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2010 23:21:37 vasta tsitaadiga

Mida soovitate kas X10 Mini, Mini-Pro või HTC Wildfire?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2010 00:07:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mini-Pro või HTC Wildfire?

olemuse poolest on mini-pro 5+ aga softi poolet HTC.
Krt seda teab mis neis parim on, mine näpi vaata kumb endale rohkem istub.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WaHur
HV kasutaja

liitunud: 21.02.2003




sõnum 13.10.2010 08:53:02 vasta tsitaadiga

jyrgen kirjutas:
Sellest on olemas eraldi Donut versioon.

thumbs_up.gif Proovisin varem miskit valet versiooni, ei sobinud minu mini bro'le. See aga on väga broo :
http://bubiloop.com/android-productivity-adw-launcher-donut
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wari
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2002




sõnum 13.10.2010 10:55:23 vasta tsitaadiga

Kas kõigil on kulgenud Xperia IMAP emaili serveri seadistamine sujuvalt?
püüan XPERIA mini -le seadistada mailhost.ut.ee kontot aga ei õnnestu, teatab aina et " server not found "
kuigi kasutan õigeid seadeid : http://www.ut.ee/4088#4
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henzx
HV kasutaja

liitunud: 19.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2010 22:21:56 vasta tsitaadiga

Kas mulle aint tundub või ongi AWD Launcheriga kõik palju kiirem nüüd, kui Open Home-iga. X10 Mini Proga tegu. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rebel_
HV kasutaja

liitunud: 29.01.2010




sõnum 14.10.2010 11:15:27 vasta tsitaadiga

Täna sai X10 mini ostetud panin SIM kaari sisse kopeerisin kõik numbrid telefoni mällu, üllatuseks oli need mingid vanad numbrid . Eelmise nokia telefoniga kasutasin ilmselt ainult teleofini mälu.
Lõpuks sain uued numbrid ka uude telefoni aga u 250+ numbrit oleks vaja ära kustutada.

Kas on mingit parem softi või applicationi selleks? Ühe kaupa kustutamine võtaks palju aega ja see SonyEericssoni enda PC Companion on ka mõttetu.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiilweer
HV kasutaja
wiilweer

liitunud: 03.03.2008




sõnum 14.10.2010 16:39:26 vasta tsitaadiga

henzx, ADW on kiirem küll. Ise kasutan helixit muidu.

Rebel_, Menüü-Seaded-Rakendused-Rakenduste haldamine-Telefoniraamat-Kustuta andmed. Eelduste kohasel peaks ta kõik kontaktid ära kustutama.
Kiire googel andis sellise vastuse veel:

tsitaat:
You can now search for "Delete Contacts" in Android market and install the program. It gives you an option to delete contacts with a particular name / pattern or delete all contacts.

::Allikas::
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaana
HV vaatleja
vaana

liitunud: 15.10.2008




sõnum 15.10.2010 13:00:57 vasta tsitaadiga

Natuke uuenduste kohta siit http://blogs.sonyericsson.com/products/2010/10/14/home-screen-and-hd-video-in-the-x10-update/
Meenutab natuke helixit!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lurr
HV veteran
lurr

liitunud: 28.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2010 12:31:49 vasta tsitaadiga

ega keegi hea hing pole meie kiiruskaamerate asukohti Navigoni kaartidesse sisse sokutanud? Oleks abiks.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 17.10.2010 12:39:44 vasta tsitaadiga

lurr kirjutas:
ega keegi hea hing pole meie kiiruskaamerate asukohti Navigoni kaartidesse sisse sokutanud? Oleks abiks.


Sony-eeriku versiooni ei tea, aga minu kasutataval Navigoni seadmel on Tallinn-Tartu mantee kaamerad olemas. Lihtsalt tuleb settingutest aktiveerida, et teavitaks asukohast.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2010 12:48:46 vasta tsitaadiga

Mu Navigon 3.5 näitab täitsa kenasti kiirusekaameraid, tuleb ainult linnuke panna, et näitaks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 716 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Ericsson XPERIA X10 & Mini & Mini-Pro mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 35, 36, 37  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.