|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
välekx
HV vaatleja
liitunud: 25.10.2009
|
02.10.2010 10:13:05
|
|
|
ei hakkagi enne seda x10 mini prod ostma, kui see update ära tehakse, mõttetu raha kulutamine tundub hetkel.
SE-l on jah nende uuendustega mingi jama, oma k850i-le pole ka miskit uuemat varianti kui aastast 2006 vist oli.
peaks vist mõtlema hakkama telefoni margi vahetusele.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lurr
HV veteran

liitunud: 28.12.2002
|
02.10.2010 11:24:08
|
|
|
uudist tsiba - novembris võiks midagi loota nagu:
http://www.xperiax10.net/2010/10/01/x10-eclair-update-hitting-france-in-late-november-plus-more-details-on-improvements/#more-1446
Põhilised muutused X10 siis:
Main improvements from Android 2.1 Xperia update:
* 30% increase in battery life: Due to Android 2.1 as well as better OS task management.
* Each homescreen will now display 20 app icons instead of 16. There will be 5 homescreens overall instead of 3.
* Improvement in the dialler: Applies to application of text messages and e-mail that will help to simplify and streamline operations.
* New lock screen displays battery level.
* New start-up wizard: Helps configure the Xperia X10 easily when first setting up. This includes steps to import contacts, setting up Wi-Fi and Gmail account as well as synchronizing with Google sync.
* Single inbox for multiple emails (Gmail and other).
* Live wallpapers: Sony Ericsson will offer a selection of 11 live wallpapers to choose from.
* Ability to import contacts from Facebook and Twitter: Profile pictures will be imported too.
* 720p HD video recording with autofocus.
* HTML 5 support and Bluetooth 2.1.
Android 2.2 (Froyo) on Xperia X10 undecided
A decision regarding Android 2.2 has not been decided yet. One of the reasons against upgrading, generally speaking, is due to hardware limitations that can result in lag, crashes or further bugs.
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaana
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2008
|
02.10.2010 12:55:54
|
|
|
Ma rootisin oma telefoni ära aga nagu ikka ei näe, et market pakuks tasulisi appe
Kas keegi oskab seletada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrgen
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
02.10.2010 13:13:50
|
|
|
| vaana kirjutas: |
Ma rootisin oma telefoni ära aga nagu ikka ei näe, et market pakuks tasulisi appe
Kas keegi oskab seletada |
Väga täpselt ei oska, aga selleks et marketist tasulisi appe näha, ei piisa rootimisest, vaid peab ka valetama, et oled mingi korraliku riigi võrgus Olen kasutanud Market Enabler'it, mis peaks olema marketist kättesaadav. See vahetab mingi koodi ära (nt mõne Saksa võrgu omaks) ja pärast saab tagasi vahetada. Kuna väga kindel ei ole, mis rakendused ja kuidas seda koodi kasutavad, siis kasutangi ainult selleks ajaks kui suur huvi mõne tasulise appi vastu. Pärast uuendab sel viisil soetatud appe normaalsel viisil.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaana
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2008
|
02.10.2010 13:59:42
|
|
|
Tänud jyrgen toimib väga hästi.
Telefoniks SE X10
|
|
| tagasi üles |
|
 |
fujitsu
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2006
|
04.10.2010 11:19:29
|
|
|
seda võiks isegi mõnitamiseks pidada.
_________________ Uus ärialane vanasõna: Minu tankisti tankist ei ole minu tankist.
in CoD - V3R1V0R5T |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
04.10.2010 19:51:23
|
|
|
Teadaanne sellele AHV-ile kes PM-s mulle mingi aeg X8 kohta.
PS on paraku kustunud postkasti puhastuse käigus aga telefon ise on saadaval Elisas alates homsest ja hind nagu eeldasime on 3190.-
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocket
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaana
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2008
|
06.10.2010 10:47:50
|
|
|
Androidile olevat nüüd ametlik Skype valmis ja tasuta saadaval aga meie Ericssoni kasutajad peame hetkel
veel kõrvad lontis vaatama pealt kuidas teised kasutavad, sest toimib asi alles android 2.1 -ga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
06.10.2010 13:25:01
|
|
|
krt, mind ajab see eeriksoni poliitika siga närvi. ei saa uuendusi normilt..., varsti on kõik head proged juba 2.2'le tehtud, meie jälle sitsime vanema versiooni peal. oi, ma olen kuri...
eeriksonile vitsa...
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vindrek
HV vaatleja

liitunud: 17.10.2008
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaana
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2008
|
06.10.2010 20:47:33
|
|
|
Äkki see liikuv taustapilt sööb jälle akut palju nagu iga vidin?
Aga äkki eksin ka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lux
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
07.10.2010 15:36:07
|
|
|
kas keegi viitsib x10 mini juures iGO'ga veidi abiks olla, nimelt resolutsioon on vale? palun pm
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocket
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2004
|
07.10.2010 19:08:16
|
|
|
iGO pole Mini jaoks tehtud, kasuta mingit muud tarkvara, näiteks Navigoni, mis Mini peal töötab.
_________________ www.allarifoto.eu |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lux
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
08.10.2010 08:43:45
|
|
|
| rocket kirjutas: |
iGO pole Mini jaoks tehtud, kasuta mingit muud tarkvara, näiteks Navigoni, mis Mini peal töötab.  |
navigon sain korralikult tööle, aga kas keegi saaks eesti mapi jagada?
E: Üks mure on veel, telefoniga kaasas olnud klappide küljes olev pult ei tööta millegipärast. Iseenesest klapid ja mikrofon töötavad ideaalselt, aga nupuvajutus ei avalda mingit mõju. Kas seda tuleks softipõhiselt reguleerida?
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WaHur
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2003
|
08.10.2010 11:14:25
|
|
|
x10 mini pro väidab et uus tarvara on saadaval ..tuleb uurida
pc companion ei tea asjast midagi!
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wiilweer
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2008
|
08.10.2010 12:36:39
|
|
|
Võibolla said 1.2.A.1.174 uuenduse
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WaHur
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2003
|
08.10.2010 14:58:30
|
|
|
| peal on 1.1.A.0.8. Siiani on mobla väitnud et see ongi kõige uuem.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
08.10.2010 17:25:10
|
|
|
x8 on ka Android 1.6 ja saab 2.1 veel peale X10t. No wtf see SE mõtleb ometi...
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
08.10.2010 18:14:27
|
|
|
| softis kirjutas: |
| x8 on ka Android 1.6 ja saab 2.1 veel peale X10t. No wtf see SE mõtleb ometi... |
Endalgi mõttes kas X10 või X8 - oleneb kummale enne Android 2.1 selga tuleb....
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wiilweer
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2008
|
08.10.2010 20:12:58
|
|
|
| Ennem tuleb X10 perele. Hiljem aga X8le. Arvatavasti on vahe sellepärast, et X8l pole Mediascape'i.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lux
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
09.10.2010 09:47:55
|
|
|
kas keegi viitsib teha mingi listi must have appidest x10 mini peale, olen üritanud siit teemast leida, aga pole õnnestunud.. tean, et googles neid rivis, aga otsin just siinsete kasutajate arvamusi
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WaHur
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2003
|
09.10.2010 11:45:54
|
|
|
maitse+asi muidugi aga:
Gesture Search
Bluetooth File Transfer
Google Goggles
ColorNote Notepad Notes
Barcode Scanner
RMaps
ePhonebook
Handcent SMS
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FR3AK
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2006
|
09.10.2010 12:39:43
|
|
|
| Handcent SMS'i kohta mainiks niipalju, et vähemalt x10'l saab sellest paroolivärgist väga kergelt lahti, advanced task killeriga see kinni panna ja sõnumeid saab niisama lugeda, samamoodi on ka timescape'is sõnumid nähtavad ja inifinity nupuga saab samuti sõnumeid vaadata. Seda siis eeldusel et peaeesmärgiks on sõnumite kaitsmine. (Aga noh, kui suvaline jorss kuskil peol tahab endale reiti solle tellida, siis niipalju peaks ikka ära kaitsma jah)
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaana
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2008
|
09.10.2010 20:15:32
|
|
|
| FR3AK kirjutas: |
| Seda siis eeldusel et peaeesmärgiks on sõnumite kaitsmine. (Aga noh, kui suvaline jorss kuskil peol tahab endale reiti solle tellida, siis niipalju peaks ikka ära kaitsma jah) |
Ma ei saa midagi aru, kas sõnumeid on võimalik kuidagi teistel näha või?
Miks peab sõnumeid kaitsma?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
FR3AK
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2006
|
09.10.2010 20:25:15
|
|
|
Handcent SMS'is on olemas lisavõimalus kaitsta sõnumeid parooliga. St et ilma parooli sisestamata ei saa sõnumeid näha, küll aga saab sellest rakendusest võrdlemisi lihtsalt mööda.
No seda kas sõnumeid kaitsma peab või mitte on juba igaühe enda otsustada.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UKoort
HV kasutaja
liitunud: 05.09.2002
|
09.10.2010 21:26:14
|
|
|
must have appidest siis ...
Truphone - skype , msn ja gtalk kõik yhes, pole ise kõnesid veel jõudnud teha aga loodetavasti töötab.
MyPhoneExplorer - saab üle wifi süncida ja faile copida , väga abiks asi
M-Park Beta - parkimiseks hetkel parim abimees
Mortplayer - muusika kuulamiseks
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaana
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2008
|
10.10.2010 08:08:43
|
|
|
| FR3AK kirjutas: |
Handcent SMS'is on olemas lisavõimalus kaitsta sõnumeid parooliga. St et ilma parooli sisestamata ei saa sõnumeid näha, küll aga saab sellest rakendusest võrdlemisi lihtsalt mööda.
No seda kas sõnumeid kaitsma peab või mitte on juba igaühe enda otsustada. |
Okei siis ei puuduta asi mind.
Mõtlesin, et äkki kuidagi tõmmatakse sõnumeid mu telefonist välja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
10.10.2010 10:12:04
|
|
|
| vaana kirjutas: |
Ma ei saa midagi aru, kas sõnumeid on võimalik kuidagi teistel näha või?
Miks peab sõnumeid kaitsma? |
Vaata, mõnel inimesel on loll komme teiste telefonis sobrada (ligi 80% juhtudest naised) täiesti lambist. Ükskõik kelle telefon.
Siinkohal kuluks üks korralik app ära küll.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocket
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2004
|
10.10.2010 15:46:57
|
|
|
Tohoh hullu, MyPhoneExplorer toimetab nüüd Androidiga ka. väga tore.
Aga, ma ei saa kuidagi enda Minit üle Wifi toimetama selle programmiga. Arvuti ütleb: "Failed to obtain the IP-address of the phone". Help?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FR3AK
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2006
|
11.10.2010 09:29:51
|
|
|
| softis kirjutas: |
| vaana kirjutas: |
Ma ei saa midagi aru, kas sõnumeid on võimalik kuidagi teistel näha või?
Miks peab sõnumeid kaitsma? |
Vaata, mõnel inimesel on loll komme teiste telefonis sobrada (ligi 80% juhtudest naised) täiesti lambist. Ükskõik kelle telefon.
Siinkohal kuluks üks korralik app ära küll. |
No siinkohal tuleb kasuks see, et enamik ei oska sellest handcent sms'ist mööda minna, niiet suht kasulik app, paremat pole veel selle jaoks leidnud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
11.10.2010 14:53:08
|
|
|
| WaHur kirjutas: |
x10 mini pro väidab et uus tarvara on saadaval ..tuleb uurida
pc companion ei tea asjast midagi! |
Laupäeval vaatasin õe mini pro'd ning täpselt sama seis:
- Telefon teatab, et saab uuendada, kuid arvuti abil.
- Minnes SE veebi, teatatakse, et mini pro'le pole mingit uuendust.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jon09
HV vaatleja
liitunud: 15.09.2010
|
11.10.2010 15:53:01
|
|
|
| Selline probleem, et erinevaid applicationeid insatallides ja uninstallides on töölaud jäänud auklikuks ehk siis mõnel lehel on ainult paar ikooni. Kas saab kuidagi neid ikoone kokku tõsta, et nad ei oleks nii laiali mitmel lehel?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
11.10.2010 16:04:30
|
|
|
| jon09 kirjutas: |
| Selline probleem, et erinevaid applicationeid insatallides ja uninstallides on töölaud jäänud auklikuks ehk siis mõnel lehel on ainult paar ikooni. Kas saab kuidagi neid ikoone kokku tõsta, et nad ei oleks nii laiali mitmel lehel? |
Tee pikk vajutus ikoonil ja siis hoides tõsta kuhu vaja.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elka
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2005
|
11.10.2010 17:14:55
|
|
|
| softis kirjutas: |
| vaana kirjutas: |
Ma ei saa midagi aru, kas sõnumeid on võimalik kuidagi teistel näha või?
Miks peab sõnumeid kaitsma? |
Vaata, mõnel inimesel on loll komme teiste telefonis sobrada (ligi 80% juhtudest naised) täiesti lambist. Ükskõik kelle telefon.
Siinkohal kuluks üks korralik app ära küll. |
Siiani pole keegi pattern lock'ist edasi saanud
_________________ ei toeta õigekirja |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UKoort
HV kasutaja
liitunud: 05.09.2002
|
11.10.2010 20:26:33
|
|
|
Kas on veel tõesti keegi kes kasutab default home'i , See on nagu esimene asi mis tuleb välja vahetada... ADW näiteks.
Ja klaviatuur on teine asi - "Scandinavian keyboard" oli vist nimi, seal nuppe all hoides pakub täpitähti ka.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrgen
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
11.10.2010 21:08:29
|
|
|
Soetasin abikaasale X8 (valge ja paraja suurusega, nunnu ühesõnaga ). Esimese asjana ADW Launcher peale - kujundamisvõimalused suurenevad eksponentsiaalselt (ise harjunud ADW-ga, neid alternatiivseid kasutajaliideseid on tegelt ju palju). Klaviatuuriks soovitan enda modifitseeritud Scandinavian keyboardi, kus täpitähed täitsa olemas ilma nuppe all hoidmata (Androidi teemas on link). Võib-olla on küll X10 ekraanil portreeasendis klahvid liiga väikesed.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FR3AK
HV kasutaja

liitunud: 21.12.2006
|
11.10.2010 21:21:52
|
|
|
Ise kasutan better keyboardi, kuid minuarust x10 enda klaviatuuril on ka pealhoides täpitähed olemas.
Aga kas ADW launcherit võimalik panna x10'le, kiirelt googeldades ütleb, et eeldab 2.0 olemasolu.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrgen
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001
|
11.10.2010 21:38:48
|
|
|
| Sellest on olemas eraldi Donut versioon.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
12.10.2010 23:21:37
|
|
|
| Mida soovitate kas X10 Mini, Mini-Pro või HTC Wildfire?
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
13.10.2010 00:07:50
|
|
|
| tsitaat: |
Mini-Pro või HTC Wildfire?
|
olemuse poolest on mini-pro 5+ aga softi poolet HTC.
Krt seda teab mis neis parim on, mine näpi vaata kumb endale rohkem istub.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WaHur
HV kasutaja
liitunud: 21.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wari
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.11.2002
|
13.10.2010 10:55:23
|
|
|
Kas kõigil on kulgenud Xperia IMAP emaili serveri seadistamine sujuvalt?
püüan XPERIA mini -le seadistada mailhost.ut.ee kontot aga ei õnnestu, teatab aina et " server not found "
kuigi kasutan õigeid seadeid : http://www.ut.ee/4088#4
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henzx
HV kasutaja
liitunud: 19.08.2007
|
13.10.2010 22:21:56
|
|
|
Kas mulle aint tundub või ongi AWD Launcheriga kõik palju kiirem nüüd, kui Open Home-iga. X10 Mini Proga tegu.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rebel_
HV kasutaja
liitunud: 29.01.2010
|
14.10.2010 11:15:27
|
|
|
Täna sai X10 mini ostetud panin SIM kaari sisse kopeerisin kõik numbrid telefoni mällu, üllatuseks oli need mingid vanad numbrid . Eelmise nokia telefoniga kasutasin ilmselt ainult teleofini mälu.
Lõpuks sain uued numbrid ka uude telefoni aga u 250+ numbrit oleks vaja ära kustutada.
Kas on mingit parem softi või applicationi selleks? Ühe kaupa kustutamine võtaks palju aega ja see SonyEericssoni enda PC Companion on ka mõttetu.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wiilweer
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2008
|
14.10.2010 16:39:26
|
|
|
henzx, ADW on kiirem küll. Ise kasutan helixit muidu.
Rebel_, Menüü-Seaded-Rakendused-Rakenduste haldamine-Telefoniraamat-Kustuta andmed. Eelduste kohasel peaks ta kõik kontaktid ära kustutama.
Kiire googel andis sellise vastuse veel:
| tsitaat: |
You can now search for "Delete Contacts" in Android market and install the program. It gives you an option to delete contacts with a particular name / pattern or delete all contacts.
|
::Allikas::
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vaana
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2008
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lurr
HV veteran

liitunud: 28.12.2002
|
17.10.2010 12:31:49
|
|
|
| ega keegi hea hing pole meie kiiruskaamerate asukohti Navigoni kaartidesse sisse sokutanud? Oleks abiks.
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Motiv8
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
17.10.2010 12:39:44
|
|
|
| lurr kirjutas: |
| ega keegi hea hing pole meie kiiruskaamerate asukohti Navigoni kaartidesse sisse sokutanud? Oleks abiks. |
Sony-eeriku versiooni ei tea, aga minu kasutataval Navigoni seadmel on Tallinn-Tartu mantee kaamerad olemas. Lihtsalt tuleb settingutest aktiveerida, et teavitaks asukohast.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaanus
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
17.10.2010 12:48:46
|
|
|
Mu Navigon 3.5 näitab täitsa kenasti kiirusekaameraid, tuleb ainult linnuke panna, et näitaks
|
|
| Kommentaarid: 717 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
571 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|