Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Lihtsalt ilusad pildid vol.3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 176, 177, 178  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Teemasse esitada lubatud pildi maksimaalne küljepikkus võiks olla
1600 px
25%
 25%  [ 7 ]
1400 px
11%
 11%  [ 3 ]
1200 px
62%
 62%  [ 17 ]
hääli kokku : 27

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2010 13:43:51 vasta tsitaadiga

Modell vms huvipunkt kuluks ära, aga värvid ja emotsioon on olemas, täitsa meeldib thumbs_up.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006




sõnum 10.10.2010 13:58:51 vasta tsitaadiga

vull kirjutas:
kõigil ei ole mingit 4megapikslist ekraani ju

711x1024 on vaevu 0,7MP...
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
invension
Kreisi kasutaja
invension

liitunud: 27.09.2009




sõnum 10.10.2010 14:04:24 vasta tsitaadiga

DonNiger kirjutas:
Paldiski kuma. Kahjuks on monitori värvid täitsa sassis ....

Öine kalamees (pimedas ei näinud, et pea na vale koha peal on)

Spoiler Spoiler Spoiler

Mäkerdan ka siis natuke icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 10.10.2010 15:31:59 vasta tsitaadiga

Bastardo kirjutas:
Mis te sellest arvate?
Spoiler Spoiler Spoiler

Viimased päikesekiired enne pika talve algust.

Päike või taevas on kuidagi tuhmivõitu. Muu on kena icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 10.10.2010 19:16:38 vasta tsitaadiga

http://shutter-lag.blogspot.com/2010/10/ohtused-kaimised.html
_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Angryhead
HV kasutaja
Angryhead

liitunud: 16.02.2005




sõnum 10.10.2010 21:25:56 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Kahjuks pole digipeeglit millel seda kasutada icon_sad.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2010 22:34:14 vasta tsitaadiga

Aga keera filmikere ette ja posti ilusaid pilte siia.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Angryhead
HV kasutaja
Angryhead

liitunud: 16.02.2005




sõnum 10.10.2010 22:40:01 vasta tsitaadiga

Peaks vist jah rulli filmi ostma ja Zenithi kätte võtma.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2010 00:56:47 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Burx. icon_lol.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2010 01:01:45 vasta tsitaadiga

Kõhus? Või on kuskil veel nii pime? icon_lol.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2010 02:38:12 vasta tsitaadiga

Jep, sõin koos kile ja kahvliga ära. Kaamera läks magustoiduks.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2010 15:11:49 vasta tsitaadiga

Juhan88 kirjutas:
http://shutter-lag.blogspot.com/2010/10/ohtused-kaimised.html


Kodutänav tallinnas on nõmme tee? Tuttav koht tundus. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 11.10.2010 17:27:28 vasta tsitaadiga

ma elan kohe selel ristmiku pildi juures icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 11.10.2010 20:33:21 vasta tsitaadiga

Väike plõks mu "rendikassi" silmadest icon_razz.gif Mulle meeldib icon_cool.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juhan88
HV Guru

liitunud: 11.11.2003




sõnum 11.10.2010 20:34:01 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
Juhan88 kirjutas:
http://shutter-lag.blogspot.com/2010/10/ohtused-kaimised.html


Kodutänav tallinnas on nõmme tee? Tuttav koht tundus. icon_biggrin.gif


Praegu jah, elan ühikas.

_________________
Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2010 21:51:42 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Õppisin uue nipi ära. icon_razz.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Angryhead
HV kasutaja
Angryhead

liitunud: 16.02.2005




sõnum 11.10.2010 22:42:58 vasta tsitaadiga

Heineken, kui selleks nipiks on "selective colouring", siis IMHO, 99,5% juhtudest on see väga kole icon_razz.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aCe
Kreisi kasutaja
aCe

liitunud: 23.07.2004




sõnum 11.10.2010 22:54:44 vasta tsitaadiga

http://viktorkiik.blogspot.com/2010/10/434-2-ongi-paar.html

Leidsin Toomemäelt taolise sõnumi ning ei suutnud seda kuidagi kasutamata jätta.

_________________
viktorkiik.blogspot.com
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2010 23:00:56 vasta tsitaadiga

aCe kirjutas:
http://viktorkiik.blogspot.com/2010/10/434-2-ongi-paar.html

Leidsin Toomemäelt taolise sõnumi ning ei suutnud seda kuidagi kasutamata jätta.


Ma cropiks ülemise kolmandiku pildilt KOHE maha, vahtralehest pildi ülemise ääreni võiks olla sama ruum, mis kandadest alumiseni. thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Ja hea motiiv thumbs_up.gif

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kunnar
Kreisi kasutaja
kunnar

liitunud: 16.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2010 07:13:30 vasta tsitaadiga

MelesMeles kirjutas:
aCe kirjutas:
http://viktorkiik.blogspot.com/2010/10/434-2-ongi-paar.html

Leidsin Toomemäelt taolise sõnumi ning ei suutnud seda kuidagi kasutamata jätta.


Ma cropiks ülemise kolmandiku pildilt KOHE maha, vahtralehest pildi ülemise ääreni võiks olla sama ruum, mis kandadest alumiseni. thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Ja hea motiiv thumbs_up.gif

Praegu ka täitsa hea, kui väheke suurem monitor, et pilt ära mahuks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2010 18:21:33 vasta tsitaadiga

kunnar kirjutas:
MelesMeles kirjutas:
aCe kirjutas:
http://viktorkiik.blogspot.com/2010/10/434-2-ongi-paar.html

Leidsin Toomemäelt taolise sõnumi ning ei suutnud seda kuidagi kasutamata jätta.


Ma cropiks ülemise kolmandiku pildilt KOHE maha, vahtralehest pildi ülemise ääreni võiks olla sama ruum, mis kandadest alumiseni. thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Ja hea motiiv thumbs_up.gif

Praegu ka täitsa hea, kui väheke suurem monitor, et pilt ära mahuks thumbs_up.gif

+1
thumbs_up.gif
Angryhead kirjutas:
Heineken, kui selleks nipiks on "selective colouring", siis IMHO, 99,5% juhtudest on see väga kole icon_razz.gif

Aga antud juhul nagu sobib... vähemalt minu arust.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 15.10.2010 16:39:06 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 16.10.2010 00:15:54 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pringi
HV veteran
pringi

liitunud: 08.06.2006




sõnum 16.10.2010 11:36:59 vasta tsitaadiga

Fabulous, siit oleks nagu puudu mõni ilus neiu või võimas ratas.. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fabulous
HV kasutaja
Fabulous

liitunud: 21.07.2007




sõnum 16.10.2010 12:08:29 vasta tsitaadiga

pringi naised vaevalt viitsivad üle aia ronida, et sinna saada... icon_biggrin.gif
muidu mõte on aga hea icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2010 18:16:03 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:


No ausõna, on küll lingina, aga 8,2MB pilt üles riputada siia? Keegi ei viitsi seda vaadata.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2010 21:05:21 vasta tsitaadiga

Parem ikka, kui kehvasti resized pilt icon_rolleyes.gif
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-I-R
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2004




sõnum 17.10.2010 08:33:09 vasta tsitaadiga

05ula kirjutas:
aCe, aga pilt on ikka kena! icon_smile.gif

Minult ka üle pika aja üks uus pilt icon_smile.gif. HDR on küll üle keeratud, aga äkki annab andestada, mulle meeldib.
Spoiler Spoiler Spoiler


Ega sa täissuuruses ei jaga seda pilti? kena väga =)

Kuidas te aga teete ni ilusaid pilte? kõik pildid siin foorumis on nii ilusad icon_smile.gif Ostsin omale peegli pool kuud tagasi, minu pildid küll nii ilusad pole icon_sad.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2010 14:54:05 vasta tsitaadiga

A-I-R, viska siis mõni pilt üles, saab kommenteerida. Kui omaette kuskil vaatad neid, siis läheb õppimisega ikka üsna pikalt ju.. icon_wink.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Allu1
HV vaatleja
Allu1

liitunud: 25.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2010 16:03:30 vasta tsitaadiga

Ning ega pole see nii, et ostad peegelkaamera ja ongi kõik lahenenud, et tulevad kohe mingid ülimad pildid
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2010 17:10:18 vasta tsitaadiga

A-I-R kirjutas:
05ula kirjutas:
aCe, aga pilt on ikka kena! icon_smile.gif

Minult ka üle pika aja üks uus pilt icon_smile.gif. HDR on küll üle keeratud, aga äkki annab andestada, mulle meeldib.
Spoiler Spoiler Spoiler


Ega sa täissuuruses ei jaga seda pilti? kena väga =)

Kuidas te aga teete ni ilusaid pilte? kõik pildid siin foorumis on nii ilusad icon_smile.gif Ostsin omale peegli pool kuud tagasi, minu pildid küll nii ilusad pole icon_sad.gif

Alustuseks loe see õpetus läbi ja muu tuleb harjutamise ja sorteerimisoskusega. Muidu nagu enne mainitud, lase mõned pildid üles ja küll inimesed kommenteerivad ja jagavad näpunäiteid jne.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 17.10.2010 17:49:29 vasta tsitaadiga


_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 17.10.2010 18:17:16 vasta tsitaadiga

HDvurle kirjutas:

Tegin kiire resize niisama
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 17.10.2010 18:33:50 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
Andykas kirjutas:


No ausõna, on küll lingina, aga 8,2MB pilt üles riputada siia? Keegi ei viitsi seda vaadata.

Mnjah, muigasin ise ka kui nüüd pildi suurust vaatasin.
upload.ee clipboard upload on mind ära spoilinud... Katsun edaspidi JPGna salvestada ja siis alles uploadida icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teitur
HV kasutaja
teitur

liitunud: 27.10.2007




sõnum 17.10.2010 20:32:14 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Palun kriitikat icon_razz1.gif icon_biggrin.gif

Tegelt pea võiks vist vähe teravam olla.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2010 21:28:57 vasta tsitaadiga

Ebaterav (kuid see võib olla järeltöötluse viga), liiga kõrge võttenurk, luige igav poos, kivide ja luige paigutus kaadris on halb. Kas ma juba ütlesin, et way liiga kõrge võttenurk?
Pluss on see, et luige valge sulestik ei ole välja põletatud icon_smile.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
teitur
HV kasutaja
teitur

liitunud: 27.10.2007




sõnum 17.10.2010 21:53:43 vasta tsitaadiga

erko kirjutas:
Ebaterav (kuid see võib olla järeltöötluse viga), liiga kõrge võttenurk, luige igav poos, kivide ja luige paigutus kaadris on halb. Kas ma juba ütlesin, et way liiga kõrge võttenurk?
Pluss on see, et luige valge sulestik ei ole välja põletatud icon_smile.gif


Kivide kohapealt oleks siis hea kui äärmised kivid oleksid tervelt peal. Luige asukoht on antud kohas küll minu meelest peaaegu parim( kõige parem oleks, kui ta seisaks selle kivi peal mis praegu jääb tema taha), või kus ta võiks Sinu arvates paikneda?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Angryhead
HV kasutaja
Angryhead

liitunud: 16.02.2005




sõnum 17.10.2010 22:13:37 vasta tsitaadiga

Tuleb välja, et seentele meeldib kasvada äikese poolt pea söestatud puudel.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-I-R
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2004




sõnum 17.10.2010 22:16:34 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
A-I-R, viska siis mõni pilt üles, saab kommenteerida. Kui omaette kuskil vaatad neid, siis läheb õppimisega ikka üsna pikalt ju.. icon_wink.gif


Noh olgu icon_smile.gif siin on üks näiteks.... hetkel kasutan veel suht palju automaat rezhiime kaameral. Eks ma vaikselt õpin.
Manus
Pirita
Pirita

Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2010 22:33:27 vasta tsitaadiga

A-I-R, auto režiim on saatanast.
See pilt on vist natuke üle säritatud (säriaeg, ehk kaua sensor valgust endale ligi laseb liiga pikk).
Keegi teine ehk oskab paremini kommenteerida.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2010 22:42:43 vasta tsitaadiga

teitur kirjutas:
erko kirjutas:
Ebaterav (kuid see võib olla järeltöötluse viga), liiga kõrge võttenurk, luige igav poos, kivide ja luige paigutus kaadris on halb. Kas ma juba ütlesin, et way liiga kõrge võttenurk?
Pluss on see, et luige valge sulestik ei ole välja põletatud icon_smile.gif


Kivide kohapealt oleks siis hea kui äärmised kivid oleksid tervelt peal. Luige asukoht on antud kohas küll minu meelest peaaegu parim( kõige parem oleks, kui ta seisaks selle kivi peal mis praegu jääb tema taha), või kus ta võiks Sinu arvates paikneda?

Arvestades, et mina ei oleks sellise kompositsiooniga üldse pilti teinud, ei oska ma ka paremat nõuannet anda. Mulle tundub, et neid kive on lihtsalt liiga palju ja kuna need on temaga samas mõõdus ei teki ka mingit dünaamikat.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 08:04:39 vasta tsitaadiga

Parem ülemine nurk on tõesti korralikult ära põlenud, ning seda ei saa enam järeltöötluses päästa ka.

Ise oleks ma alt veidi muru ja vasakult kuni puuni ära croppinud, et pildile veidi rohkem konkreetsust anda

Loodan, et ei pahanda, et sul pilti näppisin
Spoiler Spoiler Spoiler


Ja midagi endalt ka:

Midagi jalutuskäigust vanalinnas

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 18.10.2010 11:40:42 vasta tsitaadiga

dud66 kirjutas:

Loodan, et ei pahanda, et sul pilti näppisin
Spoiler Spoiler Spoiler


Mul oli ka igav icon_redface.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Põhimõtteliselt oleksin ma puu kadreerinud rohkem vasakule ja säriaega vähendanud, et taevas ära ei põleks. Selle puhul aitab ka histogrammi vaatamine.
Edaspidi kasuta ainult manual reziimi.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 18.10.2010 14:17:41 vasta tsitaadiga

Angryhead kirjutas:
Tuleb välja, et seentele meeldib kasvada äikese poolt pea söestatud puudel.

Konkreetsel seenel meeldib kasvada surevatel ja surnud puudel. See, et puu on surnud või sureb välgu tagajärjel, ei oma siin erilist tähtsust.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-I-R
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2004




sõnum 18.10.2010 15:03:06 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
dud66 kirjutas:

Loodan, et ei pahanda, et sul pilti näppisin
Spoiler Spoiler Spoiler


Mul oli ka igav icon_redface.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Põhimõtteliselt oleksin ma puu kadreerinud rohkem vasakule ja säriaega vähendanud, et taevas ära ei põleks. Selle puhul aitab ka histogrammi vaatamine.
Edaspidi kasuta ainult manual reziimi.


Täitsa kena ju thumbs_up.gif mulle meeldib su variant
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 15:57:14 vasta tsitaadiga

Digitaalfotograafi üheks osaks ongi saanud järeltöötlus thumbs_up.gif
_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vull
HV veteran

liitunud: 27.02.2004




sõnum 18.10.2010 17:02:08 vasta tsitaadiga

see viimane alasäris ja ebareaalse wb-ga. algne pilt oli kõige parem, kuigi kadreering jah küsitav. ise tol hetkel seal ei olnud, seega ei oska kommenteerida
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2010 19:39:19 vasta tsitaadiga

Teed juues jäi toru ette
Minolta Dynax 800si + Tamron SP 60 F2.0 + Kodak ColorPlus 200

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zoomzor.
HV vaatleja
zoomzor.

liitunud: 23.10.2010




sõnum 23.10.2010 15:05:40 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Esimest korda tegin midagi, mobiiliga tehtud muidu icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2010 15:09:56 vasta tsitaadiga

Mis objektiiv? Kasutasid statiivi ka?
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Fotograafia »  Lihtsalt ilusad pildid vol.3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 176, 177, 178  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.