Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
Teemasse esitada lubatud pildi maksimaalne küljepikkus võiks olla
1600 px
25%
[ 7 ]
1400 px
11%
[ 3 ]
1200 px
62%
[ 17 ]
hääli kokku : 27
autor
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
10.10.2010 13:43:51
Modell vms huvipunkt kuluks ära, aga värvid ja emotsioon on olemas, täitsa meeldib
_________________ Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
194
tagasi üles
pringi
HV veteran
liitunud: 08.06.2006
10.10.2010 13:58:51
vull kirjutas:
kõigil ei ole mingit 4megapikslist ekraani ju
711x1024 on vaevu 0,7MP...
Kommentaarid: 100 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
97
tagasi üles
invension
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.09.2009
10.10.2010 14:04:24
DonNiger kirjutas:
Paldiski kuma. Kahjuks on monitori värvid täitsa sassis ....
Öine kalamees (pimedas ei näinud, et pea na vale koha peal on)
Spoiler
Mäkerdan ka siis natuke
Spoiler
_________________ Liitu vabalt siit: Coinbase / Binance
Kommentaarid: 10 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
9
tagasi üles
Andykas
HV veteran
liitunud: 28.08.2004
10.10.2010 15:31:59
Bastardo kirjutas:
Mis te sellest arvate?
Spoiler
Viimased päikesekiired enne pika talve algust.
Päike või taevas on kuidagi tuhmivõitu. Muu on kena
Kommentaarid: 25 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
22
tagasi üles
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
Kommentaarid: 62 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
2 ::
48
tagasi üles
Angryhead
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2005
10.10.2010 21:25:56
Spoiler
Kahjuks pole digipeeglit millel seda kasutada
Kommentaarid: 5 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
5
tagasi üles
elukaz
HV Guru
liitunud: 06.09.2004
10.10.2010 22:34:14
Aga keera filmikere ette ja posti ilusaid pilte siia.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
3 ::
0 ::
158
tagasi üles
Angryhead
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2005
10.10.2010 22:40:01
Peaks vist jah rulli filmi ostma ja Zenithi kätte võtma.
Kommentaarid: 5 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
5
tagasi üles
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
11.10.2010 00:56:47
Spoiler
Burx.
Kommentaarid: 24 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
23
tagasi üles
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
11.10.2010 01:01:45
Kõhus? Või on kuskil veel nii pime?
Kommentaarid: 76 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
72
tagasi üles
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
11.10.2010 02:38:12
Jep, sõin koos kile ja kahvliga ära. Kaamera läks magustoiduks.
Kommentaarid: 24 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
23
tagasi üles
Mihkel.
HV Guru
liitunud: 16.06.2003
11.10.2010 15:11:49
Kodutänav tallinnas on nõmme tee? Tuttav koht tundus.
Kommentaarid: 92 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
82
tagasi üles
Fabulous
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2007
11.10.2010 17:27:28
ma elan kohe selel ristmiku pildi juures
Kommentaarid: 2 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
1
tagasi üles
omgwtf
HV Guru
liitunud: 23.10.2006
11.10.2010 20:33:21
Väike plõks mu "rendikassi" silmadest Mulle meeldib
Spoiler
Kommentaarid: 155 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
137
tagasi üles
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
11.10.2010 20:34:01
Mihkel. kirjutas:
Kodutänav tallinnas on nõmme tee? Tuttav koht tundus.
Praegu jah, elan ühikas.
_________________Fotoblogi
Kommentaarid: 62 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
2 ::
48
tagasi üles
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
11.10.2010 21:51:42
Spoiler
Õppisin uue nipi ära.
Kommentaarid: 24 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
23
tagasi üles
Angryhead
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2005
11.10.2010 22:42:58
Heineken , kui selleks nipiks on "selective colouring", siis IMHO, 99,5% juhtudest on see väga kole
Kommentaarid: 5 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
5
tagasi üles
aCe
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.07.2004
Kommentaarid: 42 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
41
tagasi üles
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
11.10.2010 23:00:56
Ma cropiks ülemise kolmandiku pildilt KOHE maha, vahtralehest pildi ülemise ääreni võiks olla sama ruum, mis kandadest alumiseni.
Ja hea motiiv
_________________ Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
194
tagasi üles
kunnar
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2003
12.10.2010 07:13:30
MelesMeles kirjutas:
Ma cropiks ülemise kolmandiku pildilt KOHE maha, vahtralehest pildi ülemise ääreni võiks olla sama ruum, mis kandadest alumiseni.
Ja hea motiiv
Praegu ka täitsa hea, kui väheke suurem monitor, et pilt ära mahuks
Kommentaarid: 109 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
94
tagasi üles
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
12.10.2010 18:21:33
kunnar kirjutas:
MelesMeles kirjutas:
Ma cropiks ülemise kolmandiku pildilt KOHE maha, vahtralehest pildi ülemise ääreni võiks olla sama ruum, mis kandadest alumiseni.
Ja hea motiiv
Praegu ka täitsa hea, kui väheke suurem monitor, et pilt ära mahuks
+1
Angryhead kirjutas:
Heineken , kui selleks nipiks on "selective colouring", siis IMHO, 99,5% juhtudest on see väga kole
Aga antud juhul nagu sobib... vähemalt minu arust.
Kommentaarid: 24 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
23
tagasi üles
Andykas
HV veteran
liitunud: 28.08.2004
Kommentaarid: 25 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
22
tagasi üles
Fabulous
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2007
16.10.2010 00:15:54
Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
1
tagasi üles
pringi
HV veteran
liitunud: 08.06.2006
16.10.2010 11:36:59
Fabulous , siit oleks nagu puudu mõni ilus neiu või võimas ratas..
Kommentaarid: 100 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
97
tagasi üles
Fabulous
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2007
16.10.2010 12:08:29
pringi naised vaevalt viitsivad üle aia ronida, et sinna saada...
muidu mõte on aga hea
Kommentaarid: 2 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
1 ::
0 ::
1
tagasi üles
Mihkel.
HV Guru
liitunud: 16.06.2003
16.10.2010 18:16:03
Andykas kirjutas:
No ausõna, on küll lingina, aga 8,2MB pilt üles riputada siia? Keegi ei viitsi seda vaadata.
Kommentaarid: 92 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
82
tagasi üles
dud66
HV veteran
liitunud: 20.08.2007
16.10.2010 21:05:21
Parem ikka, kui kehvasti resized pilt
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
52
tagasi üles
A-I-R
HV vaatleja
liitunud: 24.03.2004
17.10.2010 08:33:09
05ula kirjutas:
aCe , aga pilt on ikka kena!
Minult ka üle pika aja üks uus pilt . HDR on küll üle keeratud, aga äkki annab andestada, mulle meeldib.
Spoiler
Ega sa täissuuruses ei jaga seda pilti? kena väga =)
Kuidas te aga teete ni ilusaid pilte? kõik pildid siin foorumis on nii ilusad Ostsin omale peegli pool kuud tagasi, minu pildid küll nii ilusad pole
Kommentaarid: 1 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
1
tagasi üles
Rajareits
HV Guru
liitunud: 09.11.2003
17.10.2010 14:54:05
A-I-R , viska siis mõni pilt üles, saab kommenteerida. Kui omaette kuskil vaatad neid, siis läheb õppimisega ikka üsna pikalt ju..
Kommentaarid: 74 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
69
tagasi üles
Allu1
HV vaatleja
liitunud: 25.03.2010
17.10.2010 16:03:30
Ning ega pole see nii, et ostad peegelkaamera ja ongi kõik lahenenud, et tulevad kohe mingid ülimad pildid
Kommentaarid: 1 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
1
tagasi üles
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
17.10.2010 17:10:18
A-I-R kirjutas:
05ula kirjutas:
aCe , aga pilt on ikka kena!
Minult ka üle pika aja üks uus pilt . HDR on küll üle keeratud, aga äkki annab andestada, mulle meeldib.
Spoiler
Ega sa täissuuruses ei jaga seda pilti? kena väga =)
Kuidas te aga teete ni ilusaid pilte? kõik pildid siin foorumis on nii ilusad Ostsin omale peegli pool kuud tagasi, minu pildid küll nii ilusad pole
Alustuseks loe see õpetus läbi ja muu tuleb harjutamise ja sorteerimisoskusega. Muidu nagu enne mainitud, lase mõned pildid üles ja küll inimesed kommenteerivad ja jagavad näpunäiteid jne.
Kommentaarid: 24 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
23
tagasi üles
HDvurle
HV pensionär
liitunud: 03.04.2002
17.10.2010 17:49:29
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
16
tagasi üles
ajuNolk
HV veteran
liitunud: 10.07.2003
17.10.2010 18:17:16
HDvurle kirjutas:
Tegin kiire resize niisama
Spoiler
Kommentaarid: 125 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
121
tagasi üles
Andykas
HV veteran
liitunud: 28.08.2004
17.10.2010 18:33:50
Mihkel. kirjutas:
Andykas kirjutas:
No ausõna, on küll lingina, aga 8,2MB pilt üles riputada siia? Keegi ei viitsi seda vaadata.
Mnjah, muigasin ise ka kui nüüd pildi suurust vaatasin.
upload.ee clipboard upload on mind ära spoilinud... Katsun edaspidi JPGna salvestada ja siis alles uploadida
Kommentaarid: 25 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
22
tagasi üles
teitur
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2007
17.10.2010 20:32:14
Spoiler
Palun kriitikat
Tegelt pea võiks vist vähe teravam olla.
Kommentaarid: 42 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
37
tagasi üles
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
17.10.2010 21:28:57
Ebaterav (kuid see võib olla järeltöötluse viga), liiga kõrge võttenurk, luige igav poos, kivide ja luige paigutus kaadris on halb. Kas ma juba ütlesin, et way liiga kõrge võttenurk?
Pluss on see, et luige valge sulestik ei ole välja põletatud
Kommentaarid: 26 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
26
tagasi üles
teitur
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2007
17.10.2010 21:53:43
erko kirjutas:
Ebaterav (kuid see võib olla järeltöötluse viga), liiga kõrge võttenurk, luige igav poos, kivide ja luige paigutus kaadris on halb. Kas ma juba ütlesin, et way liiga kõrge võttenurk?
Pluss on see, et luige valge sulestik ei ole välja põletatud
Kivide kohapealt oleks siis hea kui äärmised kivid oleksid tervelt peal. Luige asukoht on antud kohas küll minu meelest peaaegu parim( kõige parem oleks, kui ta seisaks selle kivi peal mis praegu jääb tema taha), või kus ta võiks Sinu arvates paikneda?
Kommentaarid: 42 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
37
tagasi üles
Angryhead
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2005
17.10.2010 22:13:37
Tuleb välja, et seentele meeldib kasvada äikese poolt pea söestatud puudel.
Spoiler
Kommentaarid: 5 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
5
tagasi üles
A-I-R
HV vaatleja
liitunud: 24.03.2004
17.10.2010 22:16:34
Rajareits kirjutas:
A-I-R , viska siis mõni pilt üles, saab kommenteerida. Kui omaette kuskil vaatad neid, siis läheb õppimisega ikka üsna pikalt ju..
Noh olgu siin on üks näiteks.... hetkel kasutan veel suht palju automaat rezhiime kaameral. Eks ma vaikselt õpin.
Manus
Pirita
Kommentaarid: 1 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
1
tagasi üles
Ollaz
HV veteran
liitunud: 04.01.2008
17.10.2010 22:33:27
A-I-R , auto režiim on saatanast.
See pilt on vist natuke üle säritatud (säriaeg, ehk kaua sensor valgust endale ligi laseb liiga pikk).
Keegi teine ehk oskab paremini kommenteerida.
Kommentaarid: 83 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
57
tagasi üles
erko
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2004
17.10.2010 22:42:43
teitur kirjutas:
erko kirjutas:
Ebaterav (kuid see võib olla järeltöötluse viga), liiga kõrge võttenurk, luige igav poos, kivide ja luige paigutus kaadris on halb. Kas ma juba ütlesin, et way liiga kõrge võttenurk?
Pluss on see, et luige valge sulestik ei ole välja põletatud
Kivide kohapealt oleks siis hea kui äärmised kivid oleksid tervelt peal. Luige asukoht on antud kohas küll minu meelest peaaegu parim( kõige parem oleks, kui ta seisaks selle kivi peal mis praegu jääb tema taha), või kus ta võiks Sinu arvates paikneda?
Arvestades, et mina ei oleks sellise kompositsiooniga üldse pilti teinud, ei oska ma ka paremat nõuannet anda. Mulle tundub, et neid kive on lihtsalt liiga palju ja kuna need on temaga samas mõõdus ei teki ka mingit dünaamikat.
Kommentaarid: 26 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
26
tagasi üles
dud66
HV veteran
liitunud: 20.08.2007
18.10.2010 08:04:39
Parem ülemine nurk on tõesti korralikult ära põlenud, ning seda ei saa enam järeltöötluses päästa ka.
Ise oleks ma alt veidi muru ja vasakult kuni puuni ära croppinud, et pildile veidi rohkem konkreetsust anda
Loodan, et ei pahanda, et sul pilti näppisin
Spoiler
Ja midagi endalt ka:
Midagi jalutuskäigust vanalinnas
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
52
tagasi üles
Andykas
HV veteran
liitunud: 28.08.2004
18.10.2010 11:40:42
dud66 kirjutas:
Loodan, et ei pahanda, et sul pilti näppisin
Spoiler
Mul oli ka igav
Spoiler
Põhimõtteliselt oleksin ma puu kadreerinud rohkem vasakule ja säriaega vähendanud, et taevas ära ei põleks. Selle puhul aitab ka histogrammi vaatamine.
Edaspidi kasuta ainult manual reziimi.
Kommentaarid: 25 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
22
tagasi üles
Sults
HV veteran
liitunud: 06.09.2004
18.10.2010 14:17:41
Angryhead kirjutas:
Tuleb välja, et seentele meeldib kasvada äikese poolt pea söestatud puudel.
Konkreetsel seenel meeldib kasvada surevatel ja surnud puudel. See, et puu on surnud või sureb välgu tagajärjel, ei oma siin erilist tähtsust.
Kommentaarid: 38 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
35
tagasi üles
A-I-R
HV vaatleja
liitunud: 24.03.2004
18.10.2010 15:03:06
Andykas kirjutas:
dud66 kirjutas:
Loodan, et ei pahanda, et sul pilti näppisin
Spoiler
Mul oli ka igav
Spoiler
Põhimõtteliselt oleksin ma puu kadreerinud rohkem vasakule ja säriaega vähendanud, et taevas ära ei põleks. Selle puhul aitab ka histogrammi vaatamine.
Edaspidi kasuta ainult manual reziimi.
Täitsa kena ju mulle meeldib su variant
Kommentaarid: 1 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
0 ::
1
tagasi üles
dud66
HV veteran
liitunud: 20.08.2007
18.10.2010 15:57:14
Digitaalfotograafi üheks osaks ongi saanud järeltöötlus
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
52
tagasi üles
vull
HV veteran
liitunud: 27.02.2004
18.10.2010 17:02:08
see viimane alasäris ja ebareaalse wb-ga. algne pilt oli kõige parem, kuigi kadreering jah küsitav. ise tol hetkel seal ei olnud, seega ei oska kommenteerida
_________________
Kommentaarid: 46 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
2 ::
43
tagasi üles
dud66
HV veteran
liitunud: 20.08.2007
18.10.2010 19:39:19
Teed juues jäi toru ette
Minolta Dynax 800si + Tamron SP 60 F2.0 + Kodak ColorPlus 200
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
0 ::
1 ::
52
tagasi üles
zoomzor.
HV vaatleja
liitunud: 23.10.2010
23.10.2010 15:05:40
Spoiler
Esimest korda tegin midagi, mobiiliga tehtud muidu
tagasi üles
purexpure
HV veteran
liitunud: 05.01.2006
23.10.2010 15:09:56
Mis objektiiv? Kasutasid statiivi ka?
Kommentaarid: 58 loe/lisa
Kasutajad arvavad:
::
4 ::
1 ::
47
tagasi üles