Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 522, 523, 524  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2010 13:06:21 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
KuriVaiM1 kirjutas:
http://twitter.com/OfficialBF3

tsitaat:
former DICE CEO Fredrik Lilegren:

“What the PC version is going to be, Battlefield 3, I think it’s going to absolutely blow everyone away, but I can’t tell you what it is, but it will blow people away.”
icon_biggrin.gif


"what it is" icon_question.gif
polegi FPS või misasja ? icon_eek.gif


Teevad hoopis RTSi icon_lol.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 15.08.2010 13:25:23 vasta tsitaadiga

Hiireklikiseiklus icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2010 14:11:15 vasta tsitaadiga

"Typing on the Battlefield" ala "Typing Of The Dead" aga nüüd DX11!!!!!
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2010 15:27:29 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
KuriVaiM1 kirjutas:
http://twitter.com/OfficialBF3

tsitaat:
former DICE CEO Fredrik Lilegren:

“What the PC version is going to be, Battlefield 3, I think it’s going to absolutely blow everyone away, but I can’t tell you what it is, but it will blow people away.”
icon_biggrin.gif


"what it is" icon_question.gif
polegi FPS või misasja ? icon_eek.gif



Ma arvan, et ta räägib graafikast/füüsikast. BF seeria alati olnud FPS icon_biggrin.gif ei usu, et nüüd muudavad žanrit.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 16.08.2010 13:00:21 vasta tsitaadiga

Uudsuseks on üks-ühele võitlus hundinuiadega, teised 62 mängijat vaatavad pealt ja ootavad oma järge.
_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 16.08.2010 17:12:22 vasta tsitaadiga

Tuleb selline, nagu seal BF2 "mine" videos oli, kus araablased tegid üks-ühele Karkandis platsil noavõitlust ja ülejäänud vahtisid pealt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 18.08.2010 12:49:55 vasta tsitaadiga

OT ... tasemel fantaasiaga vennad olid nad thumbs_up.gif
_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2010 17:02:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:
After the Battlefield 3 "announcement" last week indicated the game would be going multiplatform, many PC gamers were outraged, worrying the series' next flagship title would be tarnished for the sake of console players.
While EA wasn't willing to comment on the state of the PC version, we were able to dig up some info which should put your mind at ease -- scratch that, make it very excited.
Firstly, we learn via Twitter from DICE rendering architect Johann Andersson the engine BF3 is built on -- Frostbite 2.0 -- is "primarily developed for DirectX 11"; XP and DX9 won't be supported (though you may be able to hack it). Also the engine will be especially optmized for 64-bit -- thankfully a lot of you have chosen the road less travelled. Good news in itself, but since consoles only support DX9, the implication is the PC version will be a "true" PC game.

An interview (PDF) between AMD and Anderrson back in November taught us DICE has been involved with DX11 from a very early stage, which helped them get in all the features and improvements important to the team, like multicore optimization, multithreading support (more variation, detail, improved load times, smoother performance), compute shader support (more dynamic light sources), and lastly, tesselation (more detailed and more realistically rendered objects). It's a fascinating read for tech heads, so give the full interview a look if you're interested. Also check out a more in-depth look at the features in our DirectX 11 By the Numbers article. The short version is this: Battlefield 3 should be a huge jump forward that will please those with great hardware, particularly if it's running on Windows 7 64-bit.

Now, many players are worrying 3 will turn out more like Bad Company 2. While DICE did do a pretty good job in making it feel like a PC title, it's no classic Battlefield.

Firstly, you must understand Bad Company 2 was never a "true" Battlefield game, so it's not fair to assume this is the direction DICE will be heading in, at least on PC. Series associate producer Barrie Tingle has said, icon_exclaim.gif "Battlefield Bad Company 2 is NOT a sequel to Battlefield 2 or 2142; it is a sequel to Battlefield Bad Company and as such the list of features matches that of the original game and not that of past Battlefield games." In other words, it was always intended as an offshoot, not a monster, flagship title like previous games have been.

But no matter -- the team has already admitted it was Frostbite's first time on PC and so, limited in ways. According to Battlefield forum mod "crazycanuck", based on his experiences and "some conversations", Frostbite 2 is built from the ground up to "be more efficient and take advantage of the PC's abilities." He also says the team is "very excited about what FB2 and BF3 together are going to produce", especially as they've been in development for a number of years (four to six, word has it).

Again from the mouth of Johann, we're told Frostbite 2 is "developed simultaneously for the strengths of each platform (i.e. we use the best API for each platform)." In other words, it's a multiplatform engine, but a good one that should satisfy all players, no matter the platform, in the same sense BioWare or Capcom have or CD Projekt will be with The Witcher 2.

The other big issue is maps -- BC2 had some pretty small ones and as a result, a smaller player cap. Previous series entries included huge, sprawling maps which made for some real in-depth tactics. For this we go back to May, when senior gameplay designer Alan Kertz wrote to a fan inquiring about the lower play count, "For Battlefield it's bandwidth; we are bandwidth capped on the consoles. For PC, I'd like to get back to big scale 64 player."

It's hard to say then what will happen, but they've said it is clear with them fans want the classic stuff. Perhaps PC players will get their own maps, or maybe console maps will be based on the PC maps but scaled down considerably -- both seem like entirely plausible scenarios. We've seen the latter played out alongside further, bigger scale changes in Battlefield 2: Modern Combat, a console-centric version of Battlefield 2 which came about four months after the PC version. Sadly though, Kertz' response to a fan today regarding this in relation to BC2 says, "It was two completely different games; BC2 is not 2 completely different games. Reality says it costs too much."

That doesn't mean the PC version won't be great -- DICE are clever people, after all. Take this quote from former DICE CEO Fredrik Lilegren who said in February, "What the PC version is going to be, Battlefield 3, I think it's going to absolutely blow everyone away, but I can't tell you what it is, but it will blow people away."

Then there is of course the issue of mods, from which we've seen some truly epic work like the "Desert Combat" 1942 mod (the team went on to help make Battlefield 2 and then create full games of their own like Frontlines: Fuel of War). Then there's Commanders, the "Comma Rose", LAN play, spectating, battlerecorder, and so on. Many of these features, seemingly, are being considered for a future BC2 patch, nevermind BF3. We're not guaranteeing any of these features will be in BF3; we're saying based on the evidence, it looks good.

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2010 17:17:31 vasta tsitaadiga

Üks küsimus on kindlasti see, et kas on ka SP. Ise just ei tahaks SP'd ja loodan, et nad fokuseerivad täielikult MP'le.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2010 17:28:45 vasta tsitaadiga

SP oleks muidugi hea, aga see õige Battlefield-i seeria on selleta ilusti hakkama saanud ja loodan isegi, et pearõhk ikka MP-l.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 18.08.2010 17:39:27 vasta tsitaadiga

Kui keegi artiklis olevate linkide all olevaid asju lugeda tahab, siis kurja vaimu poolt tsiteeritud lugu asub siin: http://www.neoseeker.com/news/14494-battlefield-3-leaving-dx-9-behind-frostbite-2-engine-good-news-for-pc-gamers/
_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 22:00:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Frostbite 2 will be being pushed to its limits on the PC

An article has just surfaced about the use of DICE’s Frostbite 2 engine for Battlefield 3. It has been a long suggestion that Frostbite 2 will be the powering behind Battlefield 3 which is being used in Battlefield Bad Company 2. DICE is going to build Battlefield 3 in such a way that it is optimized for the PC as well as consoles.
PC gamers will be very happy about this because of the fact that Frostbite 2 will be being pushed to its limits on the PC!. It is expected that the utilization of multi-core processors, 64 bit-OS’s, and advanced lighting. With more power and utilization of the Frostbite 2 engine it`s expected that we be getting 64 player matches again.

lahe thumbs_up.gif

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 22:02:37 vasta tsitaadiga

Things are getting better and better! Ja mulle see meeldib icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 22:12:44 vasta tsitaadiga

Kusagil release date kah läbi käinud on ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 22:19:08 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
Kusagil release date kah läbi käinud on ?


tsitaat:

EA:
Battlefield 3 is one of the most anticipated games in the world, and we want to give the dev team as much time and privacy to craft the game without disturbing them with marketing/PR,” EA said in a statement.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 23:15:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

“Battlefield 3 is one of the most anticipated games in the world, and we want to give the dev team as much time and privacy to craft the game without disturbing them with marketing/PR,” EA said in a statement.

icon_eek.gif üle hulga aja EA ka õieti tegutsema hakanud.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 24.08.2010 23:33:35 vasta tsitaadiga

Ei julgeta viikingeid segada icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 25.08.2010 12:02:34 vasta tsitaadiga

Või on asi nii toores, et isegi turunduseosakond ei julge veel midagi välja hõigata icon_biggrin.gif
_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2010 21:49:22 vasta tsitaadiga

No kui nad MOHi tulekuga lasevad beta accessi kaasa anda siis väga toores asi olla ei saa.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 26.08.2010 09:03:40 vasta tsitaadiga

Kusagil pole öeldud, et BF3 beeta tuleb koos MoH-iga välja, lihtsalt kui ostad MoH-i, siis saad sa BF3 beetas osalemise õiguse. Ja kui ma ei eksi, siis oli klausel, et seda juhul kui beeta tuleb sellel aastal välja. Kui see viimane osa puusse läks, võiks keegi siis täpsustada.
_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2010 10:41:36 vasta tsitaadiga

Mitte mingit beetat ei tule MOHiga, indeed.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 26.08.2010 10:42:35 vasta tsitaadiga

Ma olen ise ka nagu kuulnud, et beta peaks see aasta tulema. Aga see on tundub siiski väheusutav icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2010 11:11:28 vasta tsitaadiga

MOH-iga saad beta accessi, ja beta algab aasta pärast.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monty11
Kreisi kasutaja
monty11

liitunud: 14.04.2006




sõnum 30.08.2010 12:27:31 vasta tsitaadiga

Eks me võime siin oletada, arvata ja kohvipaksu pealt lugeda, kuid enne pole midagi kindlat kui see beeta lõpuks käes on. On ju isegi väljakuulutatud beetasid (TDU2 näiteks) edasi lükatud.
_________________
Both the universe and stupidity are infinite. I'm not so sure about the former. - A. Einstein

Tule ja kiika minu fotomaailma.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kutsu
HV kasutaja
Kutsu

liitunud: 10.11.2009




sõnum 11.09.2010 21:02:56 vasta tsitaadiga

Toredad uudised.DICE liitus Activisioniga ja Bobby kotick ütleb ,et Bf3 on 9v9 ning ei tule PC-le.

Lähemalt.

http://www.youtube.com/watch?v=vWizDna1XO4&feature=related


NOTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olxter
HV kasutaja
olxter

liitunud: 21.12.2005




sõnum 12.09.2010 04:25:23 vasta tsitaadiga

EA kirjutas:
Beta offer is contingent on Beta availability within 12 months of Medal of Honor release. Beta will be available for a limited time only and offer expires upon close of Beta events. Participation in Beta requires acceptance of Beta Agreement. Must be 18+. Xbox GOLD membership required for Xbox users.

igatahes loodan, et seni, kuni BF3 idaneb, tasub MoHi mängida. BC2e rongist jäin ma maha ja ei kavatse sellele enam järgi joosta.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2010 10:48:36 vasta tsitaadiga

olxter, ei tasu mohi mängida. Täielik saast. See puhtalt minu arvamus.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olxter
HV kasutaja
olxter

liitunud: 21.12.2005




sõnum 12.09.2010 11:38:53 vasta tsitaadiga

eelmine oli küll. sellel uuel on mul vähe suuremad lootused. betat ma ei proovinud, nii et... mine tea
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2010 13:24:28 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Should BF3 allow the infamous bunny hopping?
icon_biggrin.gif


_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"


viimati muutis KuriVaiM1 10.10.2010 18:59:17, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 10.10.2010 13:25:28 vasta tsitaadiga

KuriVaiM1,LOL
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2010 09:02:54 vasta tsitaadiga

Ei tea kas see varem ka siit teemast läbi käinud, kuid imestus oli päris suur wikis frostbite 2.0 engine kohta lugedes ühte lauset :
tsitaat:
DirectX 9 and Windows XP support will be removed entirely.

Esimene analoogne mäng siis?

http://en.wikipedia.org/wiki/Frostbite_Engine#Frostbite_2.0
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2010 09:06:50 vasta tsitaadiga

See oli juba ammu teada, et XP supporti BF3-l ei saa olema! icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2010 15:56:15 vasta tsitaadiga

DefXtreme, jah aga, et dx9 kaardid kasutud on, seda ple veel varem näinud icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2010 12:29:31 vasta tsitaadiga

Battlefield 3 - Destructible Enviroments & Frostbite 2

Spoiler Spoiler Spoiler


icon_exclaim.gif Battlefield 3 = Second Half of 2011

In an interview with EA's CEO John Riccitello he stated that Treyarch is not well managed. Stating that EA will make major strides in the FPS market in the coming year, he stated that Crysis 2 and Bulletstorm were going to be the major hits as well as the lightly known Battlefield 3 (well, to everyone else.) Riccitello also said, "I think it's far from proven that the gaming consumer views a product from Treyarch in the same category as a product from what was (Call of Duty Modern Warfare 2 developer) Infinity Ward."

With EA's recent agreement with Infinity Ward, the two plus DICE are really expecting to dominate the FPS market. And Riccitello also made it clear that he Battlefield 3 is going to be the major hit of the year, specifically the last half of 2011. Right in time for the release of the new unannounced, but already highly anticipated Call of Duty game.

tsitaat:
Riccitello wrote:
and you’ll see a lot about Battlefield 3 next year, which I think is, at least from our perspective, designed to be the one that is the big leap forward; the one that is going to help a lot.


However, the question is, is EA rushing the developers to make the game? Just a few months ago they said that Battlefield 3's developers were being given their space to make sure that the game would be awesome. Side note, the board of directors could have picked a CEO with an easier name to spell, but that's not to say that John isn't talented.

Sat Dec 18, 2010 5:20 am
Source: http://www.industrygamers.com/news/ea-ceo-treyarch-far-from-proven-in-eyes-of-consumers/

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KnockOut
HV vaatleja

liitunud: 27.12.2010




sõnum 27.12.2010 16:29:58 vasta tsitaadiga

Ei jõua ära oodata millal see mäng valmis saab! icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2010 16:46:03 vasta tsitaadiga

Loodame, et nad siiski ei kiirusta mängu väljalaskega.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 27.12.2010 19:58:29 vasta tsitaadiga

Majad võiks maani laguneda ja augud maas võiks suuremad olla
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2011 21:35:01 vasta tsitaadiga


_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2011 03:59:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Electronic Arts will unveil Battlefield 3 this March.

The publisher confirmed to the media it will host an unveil event for the game on Mar. 1, 2011, taking place during the week of the Game Developers Conference in San Francisco. Additionally, EA says it will also have new game announcements as well as hands-on time with many upcoming titles, including: Shadows of the Damned, Alice Madness Returns, Kingdom of Amalur: Reckoning, and Crysis 2.

Those who purchased the Limited Edition of Medal of Honor the past fall received an invitation to the Battlefield 3 beta. Details about the beta's release date have not been announced.

Battlefield 3 is expected to ship in 2011.


On mida oodata GDC 2011st! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 12.01.2011 00:39:04 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Ei tea kas see varem ka siit teemast läbi käinud, kuid imestus oli päris suur wikis frostbite 2.0 engine kohta lugedes ühte lauset :
tsitaat:
DirectX 9 and Windows XP support will be removed entirely.

Esimene analoogne mäng siis?

http://en.wikipedia.org/wiki/Frostbite_Engine#Frostbite_2.0


Kuidas nad boxi peal tööle selle siis panevad, too ongi dx9 ju?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2011 00:42:44 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
Majad võiks maani laguneda ja augud maas võiks suuremad olla

Jep ja püssist võiks pihta ka saada normaalse dämmiga thumbs_up.gif Mitte nagu käesolevaga, lased aga vastuvõtjat pole icon_eek.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2011 08:07:24 vasta tsitaadiga

http://www.gametrailers.com/news/battlefield-3-uncorking-a/2866
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olxter
HV kasutaja
olxter

liitunud: 21.12.2005




sõnum 12.01.2011 10:05:28 vasta tsitaadiga

kui kunagi 2142 välja tuli, oli pettumus suur, et lennukid kadunud olid. minu kallis kang jäi jõude vedelema. tea, kas 3-ga lennata lastakse?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2011 22:37:38 vasta tsitaadiga

nagu näha on aastate jooksul sihilikult mängureid tillist tõmmatud: BF3 - müüt, leegiheitja MW tüüpi mängu icon_rolleyes.gif


Link

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2011 23:33:28 vasta tsitaadiga

Ei usu. BF1942 üleminek BF2 oli tõsine areng. Ma ei näe miks see BF3 puhul ei võiks toimida. Neid 16 vs. 16 FPS on terve ilm täis, sisult samasugused. Massiivset fps oleks väga vaja, turg on ju sisuliselt tühi vastavasisulistest mängudest. Kui seda EA ei tee, siis tuleb keegi teine.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 13.01.2011 00:37:42 vasta tsitaadiga

olxter kirjutas:
EA kirjutas:
Beta offer is contingent on Beta availability within 12 months of Medal of Honor release. Beta will be available for a limited time only and offer expires upon close of Beta events. Participation in Beta requires acceptance of Beta Agreement. Must be 18+. Xbox GOLD membership required for Xbox users.

igatahes loodan, et seni, kuni BF3 idaneb, tasub MoHi mängida. BC2e rongist jäin ma maha ja ei kavatse sellele enam järgi joosta.


Ma hakkasin 2 nädalat tagasi bc2e xboxi peal uuesti mängima. Ei ütleks, et rongist maas, heal päeval lutin ka neid lvl 50 tegelasigi.
Rohkem määrab see, kas sulle lihtsalt meeldib mäng. Ja vietnam on üks mõnus nostalgiline lisapakett.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 13.01.2011 16:18:23 vasta tsitaadiga

mitu vs mitu tuleb siis? alla 16 vs 16 vast pole mõtet oodatagi(väiksed mapid "koridorid" nagu bc2).
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 13.01.2011 17:18:55 vasta tsitaadiga

https://twitter.com/#!/Demize99/status/14971215146
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2011 00:42:57 vasta tsitaadiga

Keegi oma beta keyd mulle müüa ei tahaks?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
äss
Kreisi kasutaja
äss

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2011 10:07:19 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Keegi oma beta keyd mulle müüa ei tahaks?

Eksisid teemaga? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 522, 523, 524  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.