Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 146, 147, 148 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 20:42:42 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
küsiks siis vastupidi, et milline 42" (42" kuna vaatan 2m kauguselt) kallim telekas tasuks hetkel osta. ps3, filmid ja natukene ka digi-tv'd plaanis vaadata.


42le8500 thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 20:45:26 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
küsiks siis vastupidi, et milline 42" (42" kuna vaatan 2m kauguselt) kallim telekas tasuks hetkel osta. ps3, filmid ja natukene ka digi-tv'd plaanis vaadata.

näiteks on veel saada paar tükki 42pfl9664 (kunagi väga nõutud mudel).
h22900.-
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 21:08:41 vasta tsitaadiga

keegi rääkis philipsi 46PFL9705H/12 mudelist ja väga odavast hinnast kuu 2 tagasi.
Huvitav mis hinnaga asi oleks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 22:02:15 vasta tsitaadiga

p3000 kirjutas:
MummikAl kirjutas:
küsiks siis vastupidi, et milline 42" (42" kuna vaatan 2m kauguselt) kallim telekas tasuks hetkel osta. ps3, filmid ja natukene ka digi-tv'd plaanis vaadata.

näiteks on veel saada paar tükki 42pfl9664 (kunagi väga nõutud mudel).
h22900.-


miks kunagi? kas nüüd on siis uued ja paremad peale tulnud? kui nii, siis mis mudelid need oleks ja mis nendel paremat on kui 42pfl9664
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 01.09.2010 22:15:14 vasta tsitaadiga

Näiteks venemaal on philipsi 7404/8404 praegu just väga otsitud ja nõutud kaup. Eelistatakse miskipärast just eelmise aasta mudeleid kuigi on piisavalt ka selle aasta mudelite pakkumisi. Keegi irvik juba mainis et ta polegi ammu näinud nähtust nimega "defitsiit" icon_lol.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 22:22:04 vasta tsitaadiga

MummikAl kirjutas:
p3000 kirjutas:
MummikAl kirjutas:
küsiks siis vastupidi, et milline 42" (42" kuna vaatan 2m kauguselt) kallim telekas tasuks hetkel osta. ps3, filmid ja natukene ka digi-tv'd plaanis vaadata.

näiteks on veel saada paar tükki 42pfl9664 (kunagi väga nõutud mudel).
h22900.-


miks kunagi? kas nüüd on siis uued ja paremad peale tulnud? kui nii, siis mis mudelid need oleks ja mis nendel paremat on kui 42pfl9664


, sest kunagi oli see hea, nüüd on teised ajad
kui raha on, siis osta 46PFL9705H/12 ( mul pole ja mul seda taustavalgust ka vaja pole, see veerand selle tv maksumusest)

sain täna kinnitust, et 47le8500 on saabumas ja see hetkel , kurb aga tõsi, parim telekas k.a 42le8500

Kui raha peale vihane ei ole, siis oota seda philipsit, ootaks ka, aga ma raha peale nii vihane, et !"#¤%& icon_biggrin.gif

Edit: Eelmine post kurtis defitsiiti- hetkel on ka eestis defitsiit olemas kui tahad norm asja saada thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuut
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 22:51:42 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
MummikAl kirjutas:
küsiks siis vastupidi, et milline 42" (42" kuna vaatan 2m kauguselt) kallim telekas tasuks hetkel osta. ps3, filmid ja natukene ka digi-tv'd plaanis vaadata.


42le8500 thumbs_up.gif


üsna kindlasti teavad kõik selle teema aktiivsed lugejad, et sa tellisid endale selle 47' teleka, nüüd võiksid juba kuss olla...

mis erinevus on näiteks 42le8500 ja 42le8900 vahel?

http://www.digitalversus.com/lg-42le8900-p364_9086_35.html
sest 8900 sai suht hävitava hinnangu siin ja kui googeldada, siis nende kahe mudeli võrdlust pole võimalik saada... parim vaste oli mingi saksakeelsel lehel vastuseta küsimus, et kas 8500 = 8900 = 8300 eri maades... lg enda rahvusvaheline koduleht tundis ainult leX3XX ja leX9XX mudeleid

ps3-le tulevad 3D mängud, võta C7000
http://www.digitalversus.com/samsung-ue40c7000-p364_8721_36.html

inglastel hinnad juba 1000 naela juures sel telekal, nii et konkureerib LE8500-ga, digishopi lehel isegi odavam võrreldes 42' le8500
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2010 12:06:03 vasta tsitaadiga

midagi uut ka ,järgmise aasta suveks müügil icon_question.gif ..



31" OLED TV LG-lt,1920x1080 resolutiooniga,paksusega 2,9mm (tüüneriosa on siis vist "jala" sees),600Hz ja 3D Ready.
Lisaks-Both Samsung and Sony have previously stated that the OLED technology is by far the best for 3D pictures because of the very fast response time and refresh rate.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2010 12:17:38 vasta tsitaadiga

Ei taha teada mis selle hind tuleb, kui LG 15" OLED TV maksab praegu üle 25 000 EEK icon_biggrin.gif
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD-TV+ekraanid/145134/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2010 12:39:15 vasta tsitaadiga

Ei kujuta ette kuhu sellise panema peaks. Sinna vastu puutud, siis on ekraan pooleks ka icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2010 15:02:16 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Ei kujuta ette kuhu sellise panema peaks. Sinna vastu puutud, siis on ekraan pooleks ka icon_rolleyes.gif


kas oled mitte ei olnud selline, mida saab vajadusel ka kokku rullida? midagi nagu on kuskilt meelde jäänud. ma nüüd ei pea silmas, et seda telekat saab kokku rullida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2010 13:14:38 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab kommenteerida antud monitori: http://www.lg.com/us/computer-products/monitors/LG-lcd-monitor-W2453V-PF.jsp
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2010 13:28:17 vasta tsitaadiga

duplex kirjutas:
Kas keegi oskab kommenteerida antud monitori: http://www.lg.com/us/computer-products/monitors/LG-lcd-monitor-W2453V-PF.jsp

mudel 05.2009
-1920x1080
-väike vaatenurk
-heledus 300 cd/m²
-kontrast 1000:1
-ühendused VGA • DVI-D • HDMI 1.1
-kaalub 5,5kg on 6,7cm paks ,voolutarve 47W
hinnaklass 3500.-eek
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2010 18:02:12 vasta tsitaadiga

hakkav vaikselt tiksuma 3d ilma prillideta
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 05.09.2010 17:37:20 vasta tsitaadiga

Aidake leida hetkeseisuga mõistlik telekas vanuritele. MPEG4 tüüner vajalik. Hind nagu alati, kõige odavam. icon_lol.gif
HD pole oluline, seda nagunii ei lähe vaja.

_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2010 17:40:28 vasta tsitaadiga

Aga palun, vali filtrist MPEG4, sobiv ekraanimõõt ja vali icon_smile.gif
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD-TV+ekraanid/?search=137bc1a316424a489565264fd4b26362#results

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2010 18:09:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

HD pole oluline, seda nagunii ei lähe vaja.

Kõik uued telerid on HD- kas siis HD-ready või FullHD 1080p.
Kõige odavam 32" on isegi lausa FHD icon_wink.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 05.09.2010 19:44:46 vasta tsitaadiga

No HD on asjapulkade poolt väidetud, et saabub kõige varem kümne aasta pärast, nii et ostaks ilma selleta, kui vähegi odavam oleks icon_rolleyes.gif
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2010 22:00:07 vasta tsitaadiga

Paraku on sellises klassis kõik vähemalt juba HD.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2010 00:23:27 vasta tsitaadiga

!!
Duckhead kirjutas:
No HD on asjapulkade poolt väidetud, et saabub kõige varem kümne aasta pärast, nii et ostaks ilma selleta, kui vähegi odavam oleks icon_rolleyes.gif
icon_question.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vonets
Kreisi kasutaja
vonets

liitunud: 09.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2010 01:07:39 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
!!
Duckhead kirjutas:
No HD on asjapulkade poolt väidetud, et saabub kõige varem kümne aasta pärast, nii et ostaks ilma selleta, kui vähegi odavam oleks icon_rolleyes.gif
icon_question.gif

Varem ju kindlasti ei tule...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2010 07:25:54 vasta tsitaadiga

vonets kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
!!
Duckhead kirjutas:
No HD on asjapulkade poolt väidetud, et saabub kõige varem kümne aasta pärast, nii et ostaks ilma selleta, kui vähegi odavam oleks icon_rolleyes.gif
icon_question.gif

Varem ju kindlasti ei tule...
Räägib vist HD-televisioonist.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 06.09.2010 08:14:55 vasta tsitaadiga

no jahh, telekat kasutaksin ma televisiooni vaatlemisel icon_lol.gif
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2010 08:46:09 vasta tsitaadiga

HD-televisiooni õhu kaudu järgmise viie aasta jooksul vaevalt tuleb, kuid kaabellevis edastatakse küll HD-kanaleid.

Tõsi, need on välismaised, eesti kanalid HD-sse enne viit aastat küll ei jõua..Või kui siis ülesskaleerituna.

Kuna see teema on teleritest, mitte vastuvõetavast signaalist, siis mitte-HD ekraaniga uusi telereid ei tehta, on nad kas siis HD-ready (1366x768, kuigi 1024x768 on vist mõnedel üksikutel plasmadel) või FukkHD (1920x1080 resolutsioon)

Ehk selles mõttes sa HD-st ei pääse icon_wink.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2010 10:23:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:
HD-ready (1366x768, kuigi 1024x768 on vist mõnedel üksikutel plasmadel)


Ega sellise resoga sa leiad vaid vanemaid ja/või väikseid telekaid. 40"+ pead leppima fullHD-ga

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2010 10:52:03 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:
HD-ready (1366x768, kuigi 1024x768 on vist mõnedel üksikutel plasmadel)


Ega sellise resoga sa leiad vaid vanemaid ja/või väikseid telekaid. 40"+ pead leppima fullHD-ga

Nagu mainitud, plasmade puhul on need resolutsioonid endiselt kasutusel, ka 40"+ ekraanidel:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Plasmaekraanid/?search=33ef97b3f18997e444b91cccb0a6a6d0#results

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaco
Kreisi kasutaja


liitunud: 01.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2010 14:47:56 vasta tsitaadiga

kas keegi teadjam oskab 42'' lcd puhul kommenteerida sellist isendit, ehk omab ka isiklikku kogemust:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD-TV+ekraanid/129779/

plaan ka arvuti taha aegajalt yhendada ning mängida, oma loogika järgi arvasin, et äkki on hea, kui on tiba rohkem Hz-e ja väike reageerimisaeg...
Nagu aru saan, peaks see ka filme USB kaudu mängima...
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 06.09.2010 21:39:34 vasta tsitaadiga

Mul on tegelikult sama küsimus.
Arvutiga ja playstationiga mängimiseks, kas on mõtet 32 tolli telekas osta või tasub leppida 24 tolli monitoriga?

Sama küsimus seoses tavaline vs 3d telekas?

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuut
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2010 23:03:52 vasta tsitaadiga

reageerimisaeg =/= input lag (viimane on näitaja, mida mängur tegelikult hindab)

ja su loogika on natuke vale... 100Hz + pildiparandused jne suurendavad input lagi, ehk kaadri tekkimiseks ekraanil kulub kauem aega

ja see halvendab mänguelamust...

hea on rohkem Hz näiteks spordiülekanneteks jne jaoks... filmide vaatamise juures aga mõnda isegi häirib liigne sujuvus icon_lol.gif
(ei sekundeeri viimast arvamust ega lükka ümber)

aga mängimise juures ei on siiski kõige olulisem see, et arvutis genereeritud kaader koheselt ekraanile jõuaks... (ehk ei mingit lisakaadri loomise ajakulu, pildi silumist ega muud)

EDIT: eelmise aasta LG mudelid olid populaarsed mängurite hulgas oma hinna tõttu, mitte et nad oleksid parimad telekad mängimiseks...
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wqsa
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2005




sõnum 08.09.2010 19:37:23 vasta tsitaadiga

öelge palun, kas Philips 46PFL5605H oleks umbes 17000 krooni eest normaalne ost, või oleks selle summa eest midagi paremat võtta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuut
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2010 19:51:10 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD-TV+ekraanid/124981/
näiteks... jääd ilma led tehnoloogiat, aga saad ilusa pildi

või samuti
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD-TV+ekraanid/126996/

ning plasmadest vabalt oleks Panasonicu S20 parem valik juba, rääkimata siis G20-st

EDIT: ledide hulgas tal muidu selles hinnaklassis erilist konkurentsi polegi
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2010 20:25:30 vasta tsitaadiga

Jõudis täna koju LG 42LE8500 ja peaks mainina,et pilt on super ja kogu muu värk.Kes mõtleb kas osta ,siis ütlen-Jah!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wqsa
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2005




sõnum 08.09.2010 21:25:10 vasta tsitaadiga

siin http://www.flatpanelshd.com/review.php?subaction=showfull&id=1279009235 räägitakse et ei ole see pilt nii hull midagi kui mudida teda natuke.
Mulle meeldib et voolu võtab väga vähe ja mängib USB pealt videosid maha. Kui kehva see pilt siis ikka olla saab tal?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 09.09.2010 00:31:46 vasta tsitaadiga

wqsa, mul 7685 ja ma väga rahul, miskipärst meeldib philipsi SD pilt kõige rohkem...ja ambilight on ka väga lahe lisa, mida eelmisel tv-l ei olnud, ilma enam ei ostaks icon_cool.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2010 00:43:59 vasta tsitaadiga

MaxPower, isiklikult Ambilightist ei hooli aga samas pole kunagi omanud. Sellega on nii nagu keegi ütles: need kellel pole sellest ei hooli, need kelle on enam ilma ei taha.
Tellisin AK-st 40PFL5605 ära. Ehk tuleb veel selle nädala jooksul kohale. Eks näis kui hästi PC temaga läbi saab - internetiavarustes suhteliselt kiidetud ekraan PC taha.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2010 10:52:43 vasta tsitaadiga

Ramm kirjutas:
Jõudis täna koju LG 42LE8500 ja peaks mainina,et pilt on super ja kogu muu värk.Kes mõtleb kas osta ,siis ütlen-Jah!


kust ostsid ja mis hinnaga kätte said? endal plaanis samasugune ligi võtta.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wqsa
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2005




sõnum 09.09.2010 16:39:27 vasta tsitaadiga

öelge nüüd siis lollile, mis koht see AK on, kust neid telekaid tellitakse? icon_redface.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2010 16:47:43 vasta tsitaadiga

http://www.arvutikeskus.ee/
wqsa kirjutas:
öelge nüüd siis lollile, mis koht see AK on, kust neid telekaid tellitakse? icon_redface.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2010 16:53:50 vasta tsitaadiga

wqsa kirjutas:
öelge nüüd siis lollile, mis koht see AK on, kust neid telekaid tellitakse? icon_redface.gif
www.ak.ee on tõesti raske ette kujutada ja kirjutada? icon_rolleyes.gif
/OT/ Mind alati hämmastavad inimesed kellel puudub vähimgi kujutlusvõime ja loomingulisus ettetulevate probleemide lahendamiseks.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2010 21:59:33 vasta tsitaadiga

kes tahab arvutituppa või lastetuppa aga miks ka mitte kööki väikest telerit siis sealtsamast ak'st tellisin:
http://www.arvutikeskus.ee/index.php?action=look&lookid=98500
samsa xl2370hd tv/monitor, eelisteks lugesid LED/1080/kõik vajalikud sisendid/seinakinnituse võimalus.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tozz
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2006




sõnum 10.09.2010 13:31:27 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
kes tahab arvutituppa või lastetuppa aga miks ka mitte kööki väikest telerit siis sealtsamast ak'st tellisin:
http://www.arvutikeskus.ee/index.php?action=look&lookid=98500
samsa xl2370hd tv/monitor, eelisteks lugesid LED/1080/kõik vajalikud sisendid/seinakinnituse võimalus.

Igaks-juhuks juhin tähelepanu ka ühele puudusele - jalg on jäik, s.t. monitorina laual kasutades ei saa õiget asendit timmida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antonkesa
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2007




sõnum 10.09.2010 20:00:37 vasta tsitaadiga

teab keegi, kas pana plasmad (nt TX-P42G20E) mängvad ka MPEG-4 videot usb kõvakettalt / mälupulgalt või arvutist üle võrgu (DLNA).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 10.09.2010 20:26:03 vasta tsitaadiga

Nende reviewde saitide lugemine ajab hulluks.
2 tunni jooksul on mulje tekkinud, et philips 32PFL9705H on hea LCD teler, LED backlightinguga.
Aru ei suutnud ma saada, kas ta ka konsooli või arvutiga mängimiseks hea oleks?

Ehk on keegi sellele mudelile silma peale visanud?

input lag pidi neil olema väike.

Sams tundub ka see telekas sexy http://reviews.cnet.co.uk/tvs/philips-9000-led-pro-40pfl9704h12-review-49304840/

Muidugi üle 32 tolli laua taga istumiseks vist väga vaja ei ole.

Arvamusi?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2010 20:32:52 vasta tsitaadiga

NeroEST kirjutas:
Nende reviewde saitide lugemine ajab hulluks.
2 tunni jooksul on mulje tekkinud, et philips 32PFL9705H on hea LCD teler, LED backlightinguga.
Aru ei suutnud ma saada, kas ta ka konsooli või arvutiga mängimiseks hea oleks?

Ehk on keegi sellele mudelile silma peale visanud?

input lag pidi neil olema väike.

Sams tundub ka see telekas sexy http://reviews.cnet.co.uk/tvs/philips-9000-led-pro-40pfl9704h12-review-49304840/

Muidugi üle 32 tolli laua taga istumiseks vist väga vaja ei ole.

Arvamusi?


kui meeldib, siis võta ära
reviewde lugemine teeb hulluks kui neid päevast päeva lugeda icon_biggrin.gif
Aga ma ei saa aru milleks on arvutile vaja 32" monitori eusa_think.gif , eriti veel 1920x1080.
KAs 60cm kauguselt liiga ruuduliseks ei lähe?( endal kogemus puudub)

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuut
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2010 21:03:32 vasta tsitaadiga

nõustun jeesus188 küsimusega, milleks selline monitor? (hinnaklass ju julgelt üle 20k)

32pfl9705 kujutaksin ainult ette ülirikaste inimeste köögitelekana (suures avaras köögis seinale monteeritud), igas teises olukorras leidub talle mõistlikum ja odavam alternatiiv

aga jah, mängimiseks ta sobib... 1920x1080 monitor on vajalik arvatavasti PS3 / xboxi pärast, rohkem rakendust pakkuda ei oska...

(aitaks parem kiljeldus olukorrale loomulikult ka)

ps. lingil on eelmise aasta 40' tolline PFL9704!
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 10.09.2010 21:58:15 vasta tsitaadiga

Nii, mõistlikum ja odavam alternatiiv äratab minus igatahes huvi.

Samas pakub huvi pildi teravus ja selgus, musta värvi tugevus ja selgus ning kindlasti ka igasuguse anomaaliate, varjude ja triipude vähene sagedus(none if possible) pildi kiirel liikumisel.

Olukord on selline, et mul puudub hetkel monitor või telekas, kuhu ühendada oma arvuti. Arvutit kasutan ma HV foorumi lugemiseks ja msnis chatimiseks, other than than pure gaming, plaan on sinna paigutada 2x460gtx sli'sse, et 1920x1080 reso mängudega high settingutel hakkama saaks.

Lisaks olen ma oodanud üsna pikka aega juba Gran Turismo 5e, mida saab mängida teatavasti vaid PS3 vahendusel. See tähendab seda, et alates 2st novembrist tekib mul vajadus monitori/teleri järgi, mis oleks väga hea ka ps3e jaoks.

Ruumi mul kahe monitori jaoks eriti ei ole.
Vajadusel annab asju paigutada nii, et telekas asub seinal ja "juhtkonsool" (klaviatuur, hiir ja konsoolipult) koos tugitooliga asuvad siis kuni 2,5m kaugusel, mis tähendab seda, et kui keegi ütleb et best bang for the bucks on mingisugune 40 tolline telekas, siis ka see pole välistatud.

Aga ilmselt suuremat sorti küsimus on just nimelt selles, et kas tänapäeva LED tehnoloogiaga LCD telerid saavad hakkama arvutimonitorile mingilgi määral konkureeriva pildi kuvamisega?

edit:1 mul oli kunagi 25.5" samsung lcd (t260), mis oli suuruselt paras, kuid 1920x1200 reso oli paha, sest ta venitas playstationi pildi laiaks.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2010 22:09:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Olukord on selline, et mul puudub hetkel monitor või telekas, kuhu ühendada oma arvuti

Kas käid pimesi HV foorumis? icon_eek.gif

tsitaat:
edit:1 mul oli kunagi 25.5" samsung lcd (t260), mis oli suuruselt paras, kuid 1920x1200 reso oli paha, sest ta venitas playstationi pildi laiaks

Kui see venitas laiaks, siis 32" teeb ruuduliseks ja (vist)laiaks icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 10.09.2010 22:58:12 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:
Olukord on selline, et mul puudub hetkel monitor või telekas, kuhu ühendada oma arvuti

Kas käid pimesi HV foorumis? icon_eek.gif

tsitaat:
edit:1 mul oli kunagi 25.5" samsung lcd (t260), mis oli suuruselt paras, kuid 1920x1200 reso oli paha, sest ta venitas playstationi pildi laiaks

Kui see venitas laiaks, siis 32" teeb ruuduliseks ja (vist)laiaks icon_wink.gif


Küsimus üks: kasutan elukaaslase laptoppi.
Täpsustus teise punkti kohta: ps3 annab 1920x1080 reso, too monitor aga ei jätnud ei alla ega üles 60 pikslirida tühja pinda, vaid täitis need ps3 pildiga, mis tähendab,et pilt sai hoopis kokku pressitud/pikaks venitatud kuna laiuse reso jäi samaks.

Selline sait kaotab muidugi igasuguse monitori/teleka ostmise isu ära, sest tundub, et need, mis tegelikult ka head on, maksavad 4000 naela ja rohkemgi.
http://www.digitalversus.com/duels.php?ty=10
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2010 23:12:37 vasta tsitaadiga

no ma olen joonud 2l ginni, aga su viimased 2 lauset jäid mulle segaseks icon_eek.gif
no loe kuidas tahad, aru ikka ei saa. Äkki asi selles et ei oma ps3-me

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2010 23:49:04 vasta tsitaadiga

jeesus188, ma veel niipalju joonud ei ole. Viitsisin ekstra Sinu jaoks näite koostada GT5Prologue baasil icon_smile.gif:
Spoiler Spoiler Spoiler

See ehk teeb asja pisut selgemaks.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 146, 147, 148 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.