|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
01.09.2010 20:42:42
|
|
|
| MummikAl kirjutas: |
| küsiks siis vastupidi, et milline 42" (42" kuna vaatan 2m kauguselt) kallim telekas tasuks hetkel osta. ps3, filmid ja natukene ka digi-tv'd plaanis vaadata. |
42le8500
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
01.09.2010 20:45:26
|
|
|
| MummikAl kirjutas: |
| küsiks siis vastupidi, et milline 42" (42" kuna vaatan 2m kauguselt) kallim telekas tasuks hetkel osta. ps3, filmid ja natukene ka digi-tv'd plaanis vaadata. |
näiteks on veel saada paar tükki 42pfl9664 (kunagi väga nõutud mudel).
h22900.-
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
01.09.2010 21:08:41
|
|
|
keegi rääkis philipsi 46PFL9705H/12 mudelist ja väga odavast hinnast kuu 2 tagasi.
Huvitav mis hinnaga asi oleks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
01.09.2010 22:02:15
|
|
|
| p3000 kirjutas: |
| MummikAl kirjutas: |
| küsiks siis vastupidi, et milline 42" (42" kuna vaatan 2m kauguselt) kallim telekas tasuks hetkel osta. ps3, filmid ja natukene ka digi-tv'd plaanis vaadata. |
näiteks on veel saada paar tükki 42pfl9664 (kunagi väga nõutud mudel).
h22900.- |
miks kunagi? kas nüüd on siis uued ja paremad peale tulnud? kui nii, siis mis mudelid need oleks ja mis nendel paremat on kui 42pfl9664
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
01.09.2010 22:15:14
|
|
|
Näiteks venemaal on philipsi 7404/8404 praegu just väga otsitud ja nõutud kaup. Eelistatakse miskipärast just eelmise aasta mudeleid kuigi on piisavalt ka selle aasta mudelite pakkumisi. Keegi irvik juba mainis et ta polegi ammu näinud nähtust nimega "defitsiit"
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
01.09.2010 22:22:04
|
|
|
| MummikAl kirjutas: |
| p3000 kirjutas: |
| MummikAl kirjutas: |
| küsiks siis vastupidi, et milline 42" (42" kuna vaatan 2m kauguselt) kallim telekas tasuks hetkel osta. ps3, filmid ja natukene ka digi-tv'd plaanis vaadata. |
näiteks on veel saada paar tükki 42pfl9664 (kunagi väga nõutud mudel).
h22900.- |
miks kunagi? kas nüüd on siis uued ja paremad peale tulnud? kui nii, siis mis mudelid need oleks ja mis nendel paremat on kui 42pfl9664 |
, sest kunagi oli see hea, nüüd on teised ajad
kui raha on, siis osta 46PFL9705H/12 ( mul pole ja mul seda taustavalgust ka vaja pole, see veerand selle tv maksumusest)
sain täna kinnitust, et 47le8500 on saabumas ja see hetkel , kurb aga tõsi, parim telekas k.a 42le8500
Kui raha peale vihane ei ole, siis oota seda philipsit, ootaks ka, aga ma raha peale nii vihane, et !"#¤%&
Edit: Eelmine post kurtis defitsiiti- hetkel on ka eestis defitsiit olemas kui tahad norm asja saada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tuut
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.01.2008
|
01.09.2010 22:51:42
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| MummikAl kirjutas: |
| küsiks siis vastupidi, et milline 42" (42" kuna vaatan 2m kauguselt) kallim telekas tasuks hetkel osta. ps3, filmid ja natukene ka digi-tv'd plaanis vaadata. |
42le8500  |
üsna kindlasti teavad kõik selle teema aktiivsed lugejad, et sa tellisid endale selle 47' teleka, nüüd võiksid juba kuss olla...
mis erinevus on näiteks 42le8500 ja 42le8900 vahel?
http://www.digitalversus.com/lg-42le8900-p364_9086_35.html
sest 8900 sai suht hävitava hinnangu siin ja kui googeldada, siis nende kahe mudeli võrdlust pole võimalik saada... parim vaste oli mingi saksakeelsel lehel vastuseta küsimus, et kas 8500 = 8900 = 8300 eri maades... lg enda rahvusvaheline koduleht tundis ainult leX3XX ja leX9XX mudeleid
ps3-le tulevad 3D mängud, võta C7000
http://www.digitalversus.com/samsung-ue40c7000-p364_8721_36.html
inglastel hinnad juba 1000 naela juures sel telekal, nii et konkureerib LE8500-ga, digishopi lehel isegi odavam võrreldes 42' le8500
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
02.09.2010 12:06:03
|
|
|
midagi uut ka ,järgmise aasta suveks müügil ..
31" OLED TV LG-lt,1920x1080 resolutiooniga,paksusega 2,9mm (tüüneriosa on siis vist "jala" sees),600Hz ja 3D Ready.
Lisaks-Both Samsung and Sony have previously stated that the OLED technology is by far the best for 3D pictures because of the very fast response time and refresh rate.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
02.09.2010 12:39:15
|
|
|
Ei kujuta ette kuhu sellise panema peaks. Sinna vastu puutud, siis on ekraan pooleks ka
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
02.09.2010 15:02:16
|
|
|
| Ramones kirjutas: |
Ei kujuta ette kuhu sellise panema peaks. Sinna vastu puutud, siis on ekraan pooleks ka  |
kas oled mitte ei olnud selline, mida saab vajadusel ka kokku rullida? midagi nagu on kuskilt meelde jäänud. ma nüüd ei pea silmas, et seda telekat saab kokku rullida
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
04.09.2010 13:28:17
|
|
|
mudel 05.2009
-1920x1080
-väike vaatenurk
-heledus 300 cd/m²
-kontrast 1000:1
-ühendused VGA • DVI-D • HDMI 1.1
-kaalub 5,5kg on 6,7cm paks ,voolutarve 47W
hinnaklass 3500.-eek
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
04.09.2010 18:02:12
|
|
|
hakkav vaikselt tiksuma 3d ilma prillideta
Spoiler 
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
05.09.2010 17:37:20
|
|
|
Aidake leida hetkeseisuga mõistlik telekas vanuritele. MPEG4 tüüner vajalik. Hind nagu alati, kõige odavam.
HD pole oluline, seda nagunii ei lähe vaja.
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
05.09.2010 19:44:46
|
|
|
No HD on asjapulkade poolt väidetud, et saabub kõige varem kümne aasta pärast, nii et ostaks ilma selleta, kui vähegi odavam oleks
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
05.09.2010 22:00:07
|
|
|
| Paraku on sellises klassis kõik vähemalt juba HD.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
06.09.2010 00:23:27
|
|
|
!!
| Duckhead kirjutas: |
No HD on asjapulkade poolt väidetud, et saabub kõige varem kümne aasta pärast, nii et ostaks ilma selleta, kui vähegi odavam oleks  |
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vonets
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2010
|
06.09.2010 01:07:39
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
!!
| Duckhead kirjutas: |
No HD on asjapulkade poolt väidetud, et saabub kõige varem kümne aasta pärast, nii et ostaks ilma selleta, kui vähegi odavam oleks  |
 |
Varem ju kindlasti ei tule...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miki-Hiir
HV veteran
liitunud: 04.03.2004
|
06.09.2010 07:25:54
|
|
|
| vonets kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
!!
| Duckhead kirjutas: |
No HD on asjapulkade poolt väidetud, et saabub kõige varem kümne aasta pärast, nii et ostaks ilma selleta, kui vähegi odavam oleks  |
 |
Varem ju kindlasti ei tule... |
Räägib vist HD-televisioonist.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
06.09.2010 08:14:55
|
|
|
no jahh, telekat kasutaksin ma televisiooni vaatlemisel
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
06.09.2010 08:46:09
|
|
|
HD-televisiooni õhu kaudu järgmise viie aasta jooksul vaevalt tuleb, kuid kaabellevis edastatakse küll HD-kanaleid.
Tõsi, need on välismaised, eesti kanalid HD-sse enne viit aastat küll ei jõua..Või kui siis ülesskaleerituna.
Kuna see teema on teleritest, mitte vastuvõetavast signaalist, siis mitte-HD ekraaniga uusi telereid ei tehta, on nad kas siis HD-ready (1366x768, kuigi 1024x768 on vist mõnedel üksikutel plasmadel) või FukkHD (1920x1080 resolutsioon)
Ehk selles mõttes sa HD-st ei pääse
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
06.09.2010 10:23:40
|
|
|
| tsitaat: |
| HD-ready (1366x768, kuigi 1024x768 on vist mõnedel üksikutel plasmadel) |
Ega sellise resoga sa leiad vaid vanemaid ja/või väikseid telekaid. 40"+ pead leppima fullHD-ga
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaco
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2002
|
06.09.2010 14:47:56
|
|
|
kas keegi teadjam oskab 42'' lcd puhul kommenteerida sellist isendit, ehk omab ka isiklikku kogemust:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD-TV+ekraanid/129779/
plaan ka arvuti taha aegajalt yhendada ning mängida, oma loogika järgi arvasin, et äkki on hea, kui on tiba rohkem Hz-e ja väike reageerimisaeg...
Nagu aru saan, peaks see ka filme USB kaudu mängima...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NeroEST
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.11.2007
|
06.09.2010 21:39:34
|
|
|
Mul on tegelikult sama küsimus.
Arvutiga ja playstationiga mängimiseks, kas on mõtet 32 tolli telekas osta või tasub leppida 24 tolli monitoriga?
Sama küsimus seoses tavaline vs 3d telekas?
_________________ Winter is coming... |
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tuut
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.01.2008
|
06.09.2010 23:03:52
|
|
|
reageerimisaeg =/= input lag (viimane on näitaja, mida mängur tegelikult hindab)
ja su loogika on natuke vale... 100Hz + pildiparandused jne suurendavad input lagi, ehk kaadri tekkimiseks ekraanil kulub kauem aega
ja see halvendab mänguelamust...
hea on rohkem Hz näiteks spordiülekanneteks jne jaoks... filmide vaatamise juures aga mõnda isegi häirib liigne sujuvus
(ei sekundeeri viimast arvamust ega lükka ümber)
aga mängimise juures ei on siiski kõige olulisem see, et arvutis genereeritud kaader koheselt ekraanile jõuaks... (ehk ei mingit lisakaadri loomise ajakulu, pildi silumist ega muud)
EDIT: eelmise aasta LG mudelid olid populaarsed mängurite hulgas oma hinna tõttu, mitte et nad oleksid parimad telekad mängimiseks...
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wqsa
HV vaatleja
liitunud: 14.11.2005
|
08.09.2010 19:37:23
|
|
|
| öelge palun, kas Philips 46PFL5605H oleks umbes 17000 krooni eest normaalne ost, või oleks selle summa eest midagi paremat võtta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tuut
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.01.2008
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramm
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2004
|
08.09.2010 20:25:30
|
|
|
| Jõudis täna koju LG 42LE8500 ja peaks mainina,et pilt on super ja kogu muu värk.Kes mõtleb kas osta ,siis ütlen-Jah!
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wqsa
HV vaatleja
liitunud: 14.11.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
09.09.2010 00:31:46
|
|
|
wqsa, mul 7685 ja ma väga rahul, miskipärst meeldib philipsi SD pilt kõige rohkem...ja ambilight on ka väga lahe lisa, mida eelmisel tv-l ei olnud, ilma enam ei ostaks
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
09.09.2010 00:43:59
|
|
|
MaxPower, isiklikult Ambilightist ei hooli aga samas pole kunagi omanud. Sellega on nii nagu keegi ütles: need kellel pole sellest ei hooli, need kelle on enam ilma ei taha.
Tellisin AK-st 40PFL5605 ära. Ehk tuleb veel selle nädala jooksul kohale. Eks näis kui hästi PC temaga läbi saab - internetiavarustes suhteliselt kiidetud ekraan PC taha.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
09.09.2010 10:52:43
|
|
|
| Ramm kirjutas: |
| Jõudis täna koju LG 42LE8500 ja peaks mainina,et pilt on super ja kogu muu värk.Kes mõtleb kas osta ,siis ütlen-Jah! |
kust ostsid ja mis hinnaga kätte said? endal plaanis samasugune ligi võtta.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wqsa
HV vaatleja
liitunud: 14.11.2005
|
09.09.2010 16:39:27
|
|
|
öelge nüüd siis lollile, mis koht see AK on, kust neid telekaid tellitakse?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
09.09.2010 16:47:43
|
|
|
http://www.arvutikeskus.ee/
| wqsa kirjutas: |
öelge nüüd siis lollile, mis koht see AK on, kust neid telekaid tellitakse?  |
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
09.09.2010 16:53:50
|
|
|
| wqsa kirjutas: |
öelge nüüd siis lollile, mis koht see AK on, kust neid telekaid tellitakse?  |
www.ak.ee on tõesti raske ette kujutada ja kirjutada?
/OT/ Mind alati hämmastavad inimesed kellel puudub vähimgi kujutlusvõime ja loomingulisus ettetulevate probleemide lahendamiseks.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tozz
HV vaatleja
liitunud: 24.08.2006
|
10.09.2010 13:31:27
|
|
|
Igaks-juhuks juhin tähelepanu ka ühele puudusele - jalg on jäik, s.t. monitorina laual kasutades ei saa õiget asendit timmida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
antonkesa
HV vaatleja
liitunud: 07.03.2007
|
10.09.2010 20:00:37
|
|
|
| teab keegi, kas pana plasmad (nt TX-P42G20E) mängvad ka MPEG-4 videot usb kõvakettalt / mälupulgalt või arvutist üle võrgu (DLNA).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NeroEST
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.11.2007
|
10.09.2010 20:26:03
|
|
|
Nende reviewde saitide lugemine ajab hulluks.
2 tunni jooksul on mulje tekkinud, et philips 32PFL9705H on hea LCD teler, LED backlightinguga.
Aru ei suutnud ma saada, kas ta ka konsooli või arvutiga mängimiseks hea oleks?
Ehk on keegi sellele mudelile silma peale visanud?
input lag pidi neil olema väike.
Sams tundub ka see telekas sexy http://reviews.cnet.co.uk/tvs/philips-9000-led-pro-40pfl9704h12-review-49304840/
Muidugi üle 32 tolli laua taga istumiseks vist väga vaja ei ole.
Arvamusi?
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
10.09.2010 20:32:52
|
|
|
| NeroEST kirjutas: |
Nende reviewde saitide lugemine ajab hulluks.
2 tunni jooksul on mulje tekkinud, et philips 32PFL9705H on hea LCD teler, LED backlightinguga.
Aru ei suutnud ma saada, kas ta ka konsooli või arvutiga mängimiseks hea oleks?
Ehk on keegi sellele mudelile silma peale visanud?
input lag pidi neil olema väike.
Sams tundub ka see telekas sexy http://reviews.cnet.co.uk/tvs/philips-9000-led-pro-40pfl9704h12-review-49304840/
Muidugi üle 32 tolli laua taga istumiseks vist väga vaja ei ole.
Arvamusi? |
kui meeldib, siis võta ära
reviewde lugemine teeb hulluks kui neid päevast päeva lugeda
Aga ma ei saa aru milleks on arvutile vaja 32" monitori , eriti veel 1920x1080.
KAs 60cm kauguselt liiga ruuduliseks ei lähe?( endal kogemus puudub)
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tuut
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.01.2008
|
10.09.2010 21:03:32
|
|
|
nõustun jeesus188 küsimusega, milleks selline monitor? (hinnaklass ju julgelt üle 20k)
32pfl9705 kujutaksin ainult ette ülirikaste inimeste köögitelekana (suures avaras köögis seinale monteeritud), igas teises olukorras leidub talle mõistlikum ja odavam alternatiiv
aga jah, mängimiseks ta sobib... 1920x1080 monitor on vajalik arvatavasti PS3 / xboxi pärast, rohkem rakendust pakkuda ei oska...
(aitaks parem kiljeldus olukorrale loomulikult ka)
ps. lingil on eelmise aasta 40' tolline PFL9704!
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NeroEST
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.11.2007
|
10.09.2010 21:58:15
|
|
|
Nii, mõistlikum ja odavam alternatiiv äratab minus igatahes huvi.
Samas pakub huvi pildi teravus ja selgus, musta värvi tugevus ja selgus ning kindlasti ka igasuguse anomaaliate, varjude ja triipude vähene sagedus(none if possible) pildi kiirel liikumisel.
Olukord on selline, et mul puudub hetkel monitor või telekas, kuhu ühendada oma arvuti. Arvutit kasutan ma HV foorumi lugemiseks ja msnis chatimiseks, other than than pure gaming, plaan on sinna paigutada 2x460gtx sli'sse, et 1920x1080 reso mängudega high settingutel hakkama saaks.
Lisaks olen ma oodanud üsna pikka aega juba Gran Turismo 5e, mida saab mängida teatavasti vaid PS3 vahendusel. See tähendab seda, et alates 2st novembrist tekib mul vajadus monitori/teleri järgi, mis oleks väga hea ka ps3e jaoks.
Ruumi mul kahe monitori jaoks eriti ei ole.
Vajadusel annab asju paigutada nii, et telekas asub seinal ja "juhtkonsool" (klaviatuur, hiir ja konsoolipult) koos tugitooliga asuvad siis kuni 2,5m kaugusel, mis tähendab seda, et kui keegi ütleb et best bang for the bucks on mingisugune 40 tolline telekas, siis ka see pole välistatud.
Aga ilmselt suuremat sorti küsimus on just nimelt selles, et kas tänapäeva LED tehnoloogiaga LCD telerid saavad hakkama arvutimonitorile mingilgi määral konkureeriva pildi kuvamisega?
edit:1 mul oli kunagi 25.5" samsung lcd (t260), mis oli suuruselt paras, kuid 1920x1200 reso oli paha, sest ta venitas playstationi pildi laiaks.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
10.09.2010 22:09:17
|
|
|
| tsitaat: |
| Olukord on selline, et mul puudub hetkel monitor või telekas, kuhu ühendada oma arvuti |
Kas käid pimesi HV foorumis?
| tsitaat: |
| edit:1 mul oli kunagi 25.5" samsung lcd (t260), mis oli suuruselt paras, kuid 1920x1200 reso oli paha, sest ta venitas playstationi pildi laiaks |
Kui see venitas laiaks, siis 32" teeb ruuduliseks ja (vist)laiaks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NeroEST
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.11.2007
|
10.09.2010 22:58:12
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
| Olukord on selline, et mul puudub hetkel monitor või telekas, kuhu ühendada oma arvuti |
Kas käid pimesi HV foorumis?
| tsitaat: |
| edit:1 mul oli kunagi 25.5" samsung lcd (t260), mis oli suuruselt paras, kuid 1920x1200 reso oli paha, sest ta venitas playstationi pildi laiaks |
Kui see venitas laiaks, siis 32" teeb ruuduliseks ja (vist)laiaks  |
Küsimus üks: kasutan elukaaslase laptoppi.
Täpsustus teise punkti kohta: ps3 annab 1920x1080 reso, too monitor aga ei jätnud ei alla ega üles 60 pikslirida tühja pinda, vaid täitis need ps3 pildiga, mis tähendab,et pilt sai hoopis kokku pressitud/pikaks venitatud kuna laiuse reso jäi samaks.
Selline sait kaotab muidugi igasuguse monitori/teleka ostmise isu ära, sest tundub, et need, mis tegelikult ka head on, maksavad 4000 naela ja rohkemgi.
http://www.digitalversus.com/duels.php?ty=10
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
10.09.2010 23:12:37
|
|
|
no ma olen joonud 2l ginni, aga su viimased 2 lauset jäid mulle segaseks
no loe kuidas tahad, aru ikka ei saa. Äkki asi selles et ei oma ps3-me
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
10.09.2010 23:49:04
|
|
|
jeesus188, ma veel niipalju joonud ei ole. Viitsisin ekstra Sinu jaoks näite koostada GT5Prologue baasil :
Spoiler 
See ehk teeb asja pisut selgemaks.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|