Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 05.09.2010 18:16:09 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:
Ai...mõnus thumbs_up.gif icon_cool.gif

Nüüd wikitama, et mis tanki järgmiseks võtta icon_smile.gif

Mis praegu on?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2010 20:04:42 vasta tsitaadiga

Mis moodi ma saan garanteerida, et üldse kellelegi pihta saan? Sõidan ringi hetkel Fuchsiga vms ta nüüd oligi, sellel on defaultis peal tavaline flak. Vastane seisab minust 100 meetri kaugusel seal pool tänavat võpsikus ja on ilusasti välja joonistatud punasega. Võtan kirbule ja vajutan ja nothing. Vahet pole, kas sihin 3rd person või FPSi vaates Shifti vajutamise järel. Need harvad korrad, kui mingi ime läbi pihta läheb, karjub toruonu, et "värvi ka ei võtt maha, vot kus jama massa!"

kopp.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 05.09.2010 20:07:02 vasta tsitaadiga

SPG-d valused loomad, teisest mapi otsast 1 hit. 2k expi veel ja saan mediumi kätte.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kribu
HV kasutaja
Kribu

liitunud: 25.12.2002




sõnum 05.09.2010 20:16:19 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Mis moodi ma saan garanteerida, et üldse kellelegi pihta saan? Sõidan ringi hetkel Fuchsiga vms ta nüüd oligi, sellel on defaultis peal tavaline flak. Vastane seisab minust 100 meetri kaugusel seal pool tänavat võpsikus ja on ilusasti välja joonistatud punasega. Võtan kirbule ja vajutan ja nothing. Vahet pole, kas sihin 3rd person või FPSi vaates Shifti vajutamise järel. Need harvad korrad, kui mingi ime läbi pihta läheb, karjub toruonu, et "värvi ka ei võtt maha, vot kus jama massa!"

kopp.gif

Laiskade jaoks on mõeldud parem klahv, mis on siis nö auto-aim. Alguses peab tank kirbul olema ja siis lihtsalt parem klikk ning hakkab ise jällitama. Muidugi võib probleem olla liiga paksus vastase armoris. Iseenesest 100m pealt ei saa sellise väikese plekkpurgiga kellelegi pihta, väikeste tankidega peaks 10-20m peal tiirutama. Eks see alguse asi ole, et kedagi eriti tappa ei saa, rohkem peab teiste jaoks neid üles otsima ja elus püsima.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2010 20:32:44 vasta tsitaadiga

Nojah, aga 100 expi mängu kaupa grindides läheb terve igavik enne tõsiste torudeni jõudmist.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2010 20:44:58 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Nojah, aga 100 expi mängu kaupa grindides läheb terve igavik enne tõsiste torudeni jõudmist.

Mida tõsisem toru seda rohkem xp tuleb.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 05.09.2010 22:58:21 vasta tsitaadiga

Mingid tropid tõmbasid XPd sissetuleku madalamaks, kui enne oli PREMIUMIGA ca. 900XP, siis nüüd vaid <400XP lahingu kohta thumbs_down.gif icon_evil.gif Mis kasu mul siis premiumist üldse on??

Tsiteerides klassikuid: No tule taevas appi!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Vertigo-
HV kasutaja
-Vertigo-

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2010 23:05:35 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Mingid tropid tõmbasid XPd sissetuleku madalamaks, kui enne oli PREMIUMIGA ca. 900XP, siis nüüd vaid <400XP lahingu kohta thumbs_down.gif icon_evil.gif Mis kasu mul siis premiumist üldse on??

Tsiteerides klassikuid: No tule taevas appi!


+1, Rahaga eriti probleeme pole aga see XP korjamine ajab küll juba kopp.gif.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2010 23:09:37 vasta tsitaadiga

Ooot, XP-d sai niigi vähe, mis nüüd veel vähem! icon_neutral.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 05.09.2010 23:18:44 vasta tsitaadiga

Panin ka nende foorumisse sellekohase küsimuse, eks näeb, mis vastavad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 05.09.2010 23:29:16 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
MorroW kirjutas:
Ai...mõnus thumbs_up.gif icon_cool.gif

Nüüd wikitama, et mis tanki järgmiseks võtta icon_smile.gif

Mis praegu on?


Postitamise hetkel oli MS-1, nüüd sõidan (loe: suren) T-26's.

Kas kuidagi serverit ka valida saab? Stabiilselt on ping 180+.
Selle pärast on ka ilge piin üldse kedagi killida...vahepeal paned 2-3 laksu ära ja siis vastase tank "hüppab" sulle selja taha icon_mad.gif
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 06.09.2010 00:10:11 vasta tsitaadiga

Expiga on praegu mul asi korras, aga raha pole üldse. Sain medium tanki lahti reserchitud, aga mingi 100k on pappi veel vaja :S. Täna peaks millalgi see 150 kulda ka tulema, siis teen selle rahaks ja ostan medium tanki ära icon_razz.gif. Täna oli mitmes lahingus KV-3 ka mängus. No selline loom, et jube. Lihtsalt sõidab vastase baasist üle. Igakord mingi 5-6 killi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2010 00:17:09 vasta tsitaadiga

Nujah, mul raha s*taks, 400k + 5600 kulda.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 06.09.2010 01:07:25 vasta tsitaadiga

no KV oligi rets tank. sakslastel polnudki midagi selle vastu panna, isegi suurtükid ei võtnud teda maha. tavaliselt lasti tal lindid sodiks ja nii jäigi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 06.09.2010 08:00:15 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
no KV oligi rets tank. sakslastel polnudki midagi selle vastu panna, isegi suurtükid ei võtnud teda maha. tavaliselt lasti tal lindid sodiks ja nii jäigi.

Alguses jah mitte.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2010 08:33:17 vasta tsitaadiga

Kuidas teil muuseas pingiga on? Mul oli eile õhtul täiesti müstiline teema, kus pingimeeter näitas tüüpiliselt 250 ja kauguses olevad tankid warpisid ringi rahumeeli.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 06.09.2010 09:38:13 vasta tsitaadiga

Mul oli eile terve päeva ja õhtu ping stabiilselt 150-160. Lahingu alguses alati jõnksutas natuke ja siis rahunes maha.

Aga pihtasaamise kohapealt minu kogemused kerge- ja keskklassi tankide osas:
Traktori/MS-1'ga annab killida täiesti rahulikult- üleeile hakkasin vaikselt kõpitsema vene techtreed (saksa techtree PzIV peal) ning sain ühes lahingus MS-1'ga 4 killi, kaks neist PzII'd. Eks vedama peab ka vahest muidugi. Mina kiirkahureid ei kannata- meeldib kasutada kahurit, et oleks võimalikult suur võimalus soomuse läbistamiseks. Sihtima peaks siis muidugi pehmemaid kohti nagu torni-kere vahe, tagaosa, lindid.
Autoaimi kasutan vaid siis kui hakkan ringe jooksma ümber istuvate artilleeriate.

Üldiselt tasub oodata oma hetke- kui näed vastast liikumas risti üle sinu trajektoori, ära üldse proovigi tulistada- annad oma positsiooni ära (kui oled põõsas) ning saad artilleeriaga piki kuppu või korraldatakse sulle ajujaht. Pidevalt tuleb liikuda ja ennast positsioneerida, et saada see kõige parem nurk vastase suhtes.

Kui oled üks kergemaid tanke lahingus, saab sinu ülesandeks artilleeriate mahavõtmine. Ei tasu kohe tormata vaenlase tagala poole- paljud teevad seda, kuid minu kogemus näitab, et selelks ajaks kui sina sinna jõuad, on vastased veel suht klompis ning sa jooksed vastu seina. Mina ootan, kuni vastase ründerühmad on jõudnud vähemalt poole kaardi peale ning sattunud kontakti ja siis panen pedaali põhja. Kui veab ja vastane on jätnud artilleeriat kaitsma ainult mingi tankbusteri, kes ainult rõveda kobistamisega sulle pihta saab, hoiab kiirust koguaeg üleval liigub risti kaitsjate tulejoonega ning nopib kõik artileeriad maha. See vägitükk võidab mõnikord lahingu, eriti kui on liiga palju rasketanke väljal - oma artilleeria saab neid segamatult noppida.

Üks soovitus mille sain teise skauttankisti käest oli laadida moon HE'ga ning tulistada torni, pidi olema hea võimalus torni ajutiselt rivist välja lüüa isegi kui mürsk ei penetreeri. See vajab mul veel statistilist katsetamist icon_razz.gif

Ega muud ei oskagi öelda. Siiani ainukt kergete ja keskmiste tankidega mängida saanud aga raskete peale niipea minna ei kavatsegi (PzV on eesmärgiks). Funni jagub kuhjaga. Lutti saab ka muidugi aga see kõik kuulub sõja juurde.

edit: 1 asi veel mida olen täheldanud mängu jälgides- paljud mängijad ei pööra oma esiosa vastase poole kui nad kõmmutavad statsionaarselt. See on rumalus. Kui mingil põhjusel pead kohapeal istuma, keera oma esiosa vastase poole. Ma isegi oma kökatsitega saanud päris palju "Steel Wall" medaleid icon_razz.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RReinu
HV kasutaja
RReinu

liitunud: 01.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2010 11:21:10 vasta tsitaadiga

ei nu võiks olla selline teema, et saad minna abramsiga icon_biggrin.gif
_________________
- Arvutite ja elektroonika remont - http://www.arvutimeistrid.ee
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 06.09.2010 11:29:10 vasta tsitaadiga

Leopard 2 icon_wink.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2010 13:35:24 vasta tsitaadiga

Leopard 2 > Abrams
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 06.09.2010 17:56:06 vasta tsitaadiga

USSR saab jumala kiiresti heavy tanki kätte. Saksmaa peab suht kaua sitsima, et heavyt saada :S. Ja hullult ajab närvi, et koguaeg on sinust 3x kõvemad tankid mängus. Miks mina ei või kunagi top tank olla? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2010 19:20:22 vasta tsitaadiga

Seal on jah tankid alatest tier 3-10 kõik segamini...

Kuna räägiti enne, siis server viidi ameerikasse, sellest ka kõrgemad pingid. Mõnikord on selline läägine, kuid enamasti on mängitav.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 06.09.2010 23:49:04 vasta tsitaadiga

Rõve grindismis mäng. Nagu pelaks korealaste MMO-d icon_biggrin.gif. 4k expi veel ja siis PZIV käes. Saab ka natuke suurema toruga lasta. Suht koppa viskab see ka et koguaeg oled bottom tank. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 06.09.2010 23:57:37 vasta tsitaadiga

See eest on addictive kurat. icon_sad.gif Vahest viskab kopa ette küll aga tulen ikka tagasi mängima. Millal see mäng live läheb? Siis oleks suurem tuju grindida kuna ei ole wipe tulemas. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 00:04:47 vasta tsitaadiga

The company Wargaming.net declares signing of the agreement with the company «New Disk» about distribution World of Tanks, the best client online of game of 2010 under version КРИ, in territory of Russia and the countries of the former USSR. Game will go on sale in DVD-packing, the gift edition and in the dzhevel-version. Rough date of an exit — October, 2010.

Küsimus aga - mäng pidi olema F2P. Kas me peame siis mängu ikkagi reaalselt karbina ostma, ent kuumaksu ei maksa?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 07.09.2010 00:06:17 vasta tsitaadiga

Mhhh, ma arvasin, et ikka täiesti F2P, no catch.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 07.09.2010 00:06:53 vasta tsitaadiga

Äkki on karbiga mingi "special edition"?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 00:07:35 vasta tsitaadiga

Karpidega peaks kaasa tulema kokku pandav tanki mudel. Iga karbiga eri mudel icon_smile.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 07.09.2010 06:14:50 vasta tsitaadiga

"F2P" tähendab mida?


Scart kirjutas:
Karpidega peaks kaasa tulema kokku pandav tanki mudel. Iga karbiga eri mudel icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 07:50:02 vasta tsitaadiga

Äkki keegi kes RedOrchestrat mänginud oskab võrrelda neid? RO suht asjalikud tankilahingud olid.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 07.09.2010 09:07:59 vasta tsitaadiga

MorroW kirjutas:
"F2P" tähendab mida?

Free to Play monkey.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 07.09.2010 10:43:46 vasta tsitaadiga

gemini, thumbs_up.gif monkey.gif

Muidu niisama nillid teemas või mängid ise ka?
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 12:34:25 vasta tsitaadiga

njah, sai ka ära tiritud asi.. õhtul kaeb millega tegu...
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 07.09.2010 13:52:40 vasta tsitaadiga

krt, kas kellelgi veel on beta keysid jagada mis üle on? icon_razz.gif paar sõpra üritavad veel saada, proovisid nii shatteredchrystalist kui mmohut'ist aga no go
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_Knight_
HV vaatleja
_Knight_

liitunud: 19.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 14:05:26 vasta tsitaadiga

Üks sõber sai täna siit key http://mmohut.com/giveaways/world-of-tanks-closed-beta-key-giveaway
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 14:22:35 vasta tsitaadiga

Mul üks key peaks üle olema.
_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 07.09.2010 14:26:46 vasta tsitaadiga

käes, poel vaja otsida. 2 meest jälle juures heh
mmohutist saadi jah kätte, miskipärast minule on seal ainult tekst et "paganarh, your beta key is" ja tühjus icon_razz.gif
ilmselt sai miskit eelnevalt valesti tehtud või krt teab
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 21:22:42 vasta tsitaadiga

nonih, ma seal mängus pglc thumbs_up.gif
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 07.09.2010 21:43:42 vasta tsitaadiga

Krt täna ei lähe üldse...ei tea kas asi pingis või milles, aga no ei saa neid kärbseid kätte.

Toppisin oma T-46'le veel 76mm toru kah ette...ikka krt ei midagi icon_cry.gif

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tuletegija
HV kasutaja
Tuletegija

liitunud: 26.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 21:59:05 vasta tsitaadiga

Ma tean mis sa tunned. ma aretan nullist saksa liini...
_________________
Rolling Thunder
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 07.09.2010 22:30:10 vasta tsitaadiga

T46 ongi rohkem suitsiiditank icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 22:32:47 vasta tsitaadiga

kuidas T-26 kommenteerite?
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 08.09.2010 08:32:08 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
T46 ongi rohkem suitsiiditank icon_biggrin.gif


Suure toruga mõne istuva leiad, siis saab suht kergelt maha...va juhul, kui lag icon_lol.gif

Edit: Avastasin et SU on ka päris pull...saab kauem elada ja rohkem tinutada icon_smile.gif
Kuskil mingit juhendit nende "mummukeste" kohta ka on, mis laskmisel real rohelised/punased on?
Miks nad vahepeal suuremaks/väiksemaks lähevad ja vahel üldse ära kaovad (sihtmärk liiga kaugel?) jne.
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 08.09.2010 09:12:57 vasta tsitaadiga

kas sa mõtled seda väikest sihikukolmnurka mis värvi muudab? teoorias peaks see oelma nii et kui on punane, siis sihid parajasti raskesti läbistavat soomusekohta, kollane on keskmine ja roheline siis pehmem koht
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 08.09.2010 09:55:00 vasta tsitaadiga

Ei pidanud seda silmas, aga väga hea info mida teada icon_biggrin.gif

Artillil kui "Shifti" vajutad, siis hakkavad mingid mummud seal jooksma icon_smile.gif
Seal pole ma päris kindel, et mis toimub...kui neid mummuid sihtmärgi ümber pole, siis igatahes tulistada pole mõtet.

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2010 11:28:27 vasta tsitaadiga

Arti puhul vist jah, kui ringi/mummut/misiganes ei teki, siis kas target liiga kaugel või on sul mingi sodi ees. Maja vms.
Aga see, et see vahepeal ovaalseks läheb, ei kujuta ette miks nii on.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2010 11:45:24 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
Arti puhul vist jah, kui ringi/mummut/misiganes ei teki, siis kas target liiga kaugel või on sul mingi sodi ees. Maja vms.
Aga see, et see vahepeal ovaalseks läheb, ei kujuta ette miks nii on.


Ümmargune ring on ainult siis, kui vastane on kaugusel X ehk arty saab lasta oma optimaalse toru nurgaga maapinnast. Ovaalne tekib siis, kui nurk ei ole optimaalne ja arty toru on liiga väikese nurga all, sest vastane on liiga lähedal optimaalse tule andmise joonest ehk positsioonil Y. X on alati suurem, kui Y.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riifel
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2003




sõnum 08.09.2010 11:48:15 vasta tsitaadiga

Ovaalne osa on see ala, kuhu mürsk kukub, mida väiksemaks läheb, seda täpsemaks su meeskond on jõudnud sihikut kruttida, liigutamine ajab seda jälle suuremaks ehk sihikut paigast ära. Ovaalne on sellepärast, et arty laseb ju kaarega, seega väike eksimine tulekaarega tähendab eksimist kaugusega. Kui üldse sihikut ei ilmu, siis järelikult ei lase välja või on mingi suurem objekt ees (maja, mäekülg).
_________________
I'm not a complete idiot. Only some parts are missing.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 08.09.2010 21:52:51 vasta tsitaadiga

Mingi pisike 1mb patch tuli icon_smile.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
knoxxx
HV vaatleja

liitunud: 26.08.2010




sõnum 08.09.2010 22:04:07 vasta tsitaadiga

kas keegi saaks linkida selle patchi lk kust tõmmata mul tuleb sealt mängust tõmmates mingi error vms et ei lae ära.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.