|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
05.09.2010 18:16:09
|
|
|
| MorroW kirjutas: |
Ai...mõnus
Nüüd wikitama, et mis tanki järgmiseks võtta  |
Mis praegu on?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
05.09.2010 20:04:42
|
|
|
Mis moodi ma saan garanteerida, et üldse kellelegi pihta saan? Sõidan ringi hetkel Fuchsiga vms ta nüüd oligi, sellel on defaultis peal tavaline flak. Vastane seisab minust 100 meetri kaugusel seal pool tänavat võpsikus ja on ilusasti välja joonistatud punasega. Võtan kirbule ja vajutan ja nothing. Vahet pole, kas sihin 3rd person või FPSi vaates Shifti vajutamise järel. Need harvad korrad, kui mingi ime läbi pihta läheb, karjub toruonu, et "värvi ka ei võtt maha, vot kus jama massa!"
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marx112
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2006
|
05.09.2010 20:07:02
|
|
|
| SPG-d valused loomad, teisest mapi otsast 1 hit. 2k expi veel ja saan mediumi kätte.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kribu
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2002
|
05.09.2010 20:16:19
|
|
|
| Scart kirjutas: |
Mis moodi ma saan garanteerida, et üldse kellelegi pihta saan? Sõidan ringi hetkel Fuchsiga vms ta nüüd oligi, sellel on defaultis peal tavaline flak. Vastane seisab minust 100 meetri kaugusel seal pool tänavat võpsikus ja on ilusasti välja joonistatud punasega. Võtan kirbule ja vajutan ja nothing. Vahet pole, kas sihin 3rd person või FPSi vaates Shifti vajutamise järel. Need harvad korrad, kui mingi ime läbi pihta läheb, karjub toruonu, et "värvi ka ei võtt maha, vot kus jama massa!"
 |
Laiskade jaoks on mõeldud parem klahv, mis on siis nö auto-aim. Alguses peab tank kirbul olema ja siis lihtsalt parem klikk ning hakkab ise jällitama. Muidugi võib probleem olla liiga paksus vastase armoris. Iseenesest 100m pealt ei saa sellise väikese plekkpurgiga kellelegi pihta, väikeste tankidega peaks 10-20m peal tiirutama. Eks see alguse asi ole, et kedagi eriti tappa ei saa, rohkem peab teiste jaoks neid üles otsima ja elus püsima.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
05.09.2010 20:32:44
|
|
|
| Nojah, aga 100 expi mängu kaupa grindides läheb terve igavik enne tõsiste torudeni jõudmist.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
05.09.2010 20:44:58
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Nojah, aga 100 expi mängu kaupa grindides läheb terve igavik enne tõsiste torudeni jõudmist. |
Mida tõsisem toru seda rohkem xp tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
05.09.2010 22:58:21
|
|
|
Mingid tropid tõmbasid XPd sissetuleku madalamaks, kui enne oli PREMIUMIGA ca. 900XP, siis nüüd vaid <400XP lahingu kohta Mis kasu mul siis premiumist üldse on??
Tsiteerides klassikuid: No tule taevas appi!
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Vertigo-
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2010
|
05.09.2010 23:05:35
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
Mingid tropid tõmbasid XPd sissetuleku madalamaks, kui enne oli PREMIUMIGA ca. 900XP, siis nüüd vaid <400XP lahingu kohta Mis kasu mul siis premiumist üldse on??
Tsiteerides klassikuid: No tule taevas appi! |
+1, Rahaga eriti probleeme pole aga see XP korjamine ajab küll juba .
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
05.09.2010 23:09:37
|
|
|
Ooot, XP-d sai niigi vähe, mis nüüd veel vähem!
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
05.09.2010 23:18:44
|
|
|
Panin ka nende foorumisse sellekohase küsimuse, eks näeb, mis vastavad
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
05.09.2010 23:29:16
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
| MorroW kirjutas: |
Ai...mõnus
Nüüd wikitama, et mis tanki järgmiseks võtta  |
Mis praegu on? |
Postitamise hetkel oli MS-1, nüüd sõidan (loe: suren) T-26's.
Kas kuidagi serverit ka valida saab? Stabiilselt on ping 180+.
Selle pärast on ka ilge piin üldse kedagi killida...vahepeal paned 2-3 laksu ära ja siis vastase tank "hüppab" sulle selja taha
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marx112
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2006
|
06.09.2010 00:10:11
|
|
|
Expiga on praegu mul asi korras, aga raha pole üldse. Sain medium tanki lahti reserchitud, aga mingi 100k on pappi veel vaja :S. Täna peaks millalgi see 150 kulda ka tulema, siis teen selle rahaks ja ostan medium tanki ära . Täna oli mitmes lahingus KV-3 ka mängus. No selline loom, et jube. Lihtsalt sõidab vastase baasist üle. Igakord mingi 5-6 killi.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrisVr
HV Guru
liitunud: 27.08.2008
|
06.09.2010 00:17:09
|
|
|
| Nujah, mul raha s*taks, 400k + 5600 kulda.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
06.09.2010 01:07:25
|
|
|
| no KV oligi rets tank. sakslastel polnudki midagi selle vastu panna, isegi suurtükid ei võtnud teda maha. tavaliselt lasti tal lindid sodiks ja nii jäigi.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
06.09.2010 08:00:15
|
|
|
| vipu kirjutas: |
| no KV oligi rets tank. sakslastel polnudki midagi selle vastu panna, isegi suurtükid ei võtnud teda maha. tavaliselt lasti tal lindid sodiks ja nii jäigi. |
Alguses jah mitte.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
06.09.2010 08:33:17
|
|
|
| Kuidas teil muuseas pingiga on? Mul oli eile õhtul täiesti müstiline teema, kus pingimeeter näitas tüüpiliselt 250 ja kauguses olevad tankid warpisid ringi rahumeeli.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
06.09.2010 09:38:13
|
|
|
Mul oli eile terve päeva ja õhtu ping stabiilselt 150-160. Lahingu alguses alati jõnksutas natuke ja siis rahunes maha.
Aga pihtasaamise kohapealt minu kogemused kerge- ja keskklassi tankide osas:
Traktori/MS-1'ga annab killida täiesti rahulikult- üleeile hakkasin vaikselt kõpitsema vene techtreed (saksa techtree PzIV peal) ning sain ühes lahingus MS-1'ga 4 killi, kaks neist PzII'd. Eks vedama peab ka vahest muidugi. Mina kiirkahureid ei kannata- meeldib kasutada kahurit, et oleks võimalikult suur võimalus soomuse läbistamiseks. Sihtima peaks siis muidugi pehmemaid kohti nagu torni-kere vahe, tagaosa, lindid.
Autoaimi kasutan vaid siis kui hakkan ringe jooksma ümber istuvate artilleeriate.
Üldiselt tasub oodata oma hetke- kui näed vastast liikumas risti üle sinu trajektoori, ära üldse proovigi tulistada- annad oma positsiooni ära (kui oled põõsas) ning saad artilleeriaga piki kuppu või korraldatakse sulle ajujaht. Pidevalt tuleb liikuda ja ennast positsioneerida, et saada see kõige parem nurk vastase suhtes.
Kui oled üks kergemaid tanke lahingus, saab sinu ülesandeks artilleeriate mahavõtmine. Ei tasu kohe tormata vaenlase tagala poole- paljud teevad seda, kuid minu kogemus näitab, et selelks ajaks kui sina sinna jõuad, on vastased veel suht klompis ning sa jooksed vastu seina. Mina ootan, kuni vastase ründerühmad on jõudnud vähemalt poole kaardi peale ning sattunud kontakti ja siis panen pedaali põhja. Kui veab ja vastane on jätnud artilleeriat kaitsma ainult mingi tankbusteri, kes ainult rõveda kobistamisega sulle pihta saab, hoiab kiirust koguaeg üleval liigub risti kaitsjate tulejoonega ning nopib kõik artileeriad maha. See vägitükk võidab mõnikord lahingu, eriti kui on liiga palju rasketanke väljal - oma artilleeria saab neid segamatult noppida.
Üks soovitus mille sain teise skauttankisti käest oli laadida moon HE'ga ning tulistada torni, pidi olema hea võimalus torni ajutiselt rivist välja lüüa isegi kui mürsk ei penetreeri. See vajab mul veel statistilist katsetamist
Ega muud ei oskagi öelda. Siiani ainukt kergete ja keskmiste tankidega mängida saanud aga raskete peale niipea minna ei kavatsegi (PzV on eesmärgiks). Funni jagub kuhjaga. Lutti saab ka muidugi aga see kõik kuulub sõja juurde.
edit: 1 asi veel mida olen täheldanud mängu jälgides- paljud mängijad ei pööra oma esiosa vastase poole kui nad kõmmutavad statsionaarselt. See on rumalus. Kui mingil põhjusel pead kohapeal istuma, keera oma esiosa vastase poole. Ma isegi oma kökatsitega saanud päris palju "Steel Wall" medaleid
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RReinu
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2006
|
06.09.2010 11:21:10
|
|
|
ei nu võiks olla selline teema, et saad minna abramsiga
_________________
- Arvutite ja elektroonika remont - http://www.arvutimeistrid.ee |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
06.09.2010 11:29:10
|
|
|
Leopard 2
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006

|
06.09.2010 13:35:24
|
|
|
| Leopard 2 > Abrams
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marx112
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2006
|
06.09.2010 17:56:06
|
|
|
USSR saab jumala kiiresti heavy tanki kätte. Saksmaa peab suht kaua sitsima, et heavyt saada :S. Ja hullult ajab närvi, et koguaeg on sinust 3x kõvemad tankid mängus. Miks mina ei või kunagi top tank olla?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lovvi
HV veteran

liitunud: 20.01.2009
|
06.09.2010 19:20:22
|
|
|
Seal on jah tankid alatest tier 3-10 kõik segamini...
Kuna räägiti enne, siis server viidi ameerikasse, sellest ka kõrgemad pingid. Mõnikord on selline läägine, kuid enamasti on mängitav.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marx112
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2006
|
06.09.2010 23:49:04
|
|
|
Rõve grindismis mäng. Nagu pelaks korealaste MMO-d . 4k expi veel ja siis PZIV käes. Saab ka natuke suurema toruga lasta. Suht koppa viskab see ka et koguaeg oled bottom tank.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
06.09.2010 23:57:37
|
|
|
See eest on addictive kurat. Vahest viskab kopa ette küll aga tulen ikka tagasi mängima. Millal see mäng live läheb? Siis oleks suurem tuju grindida kuna ei ole wipe tulemas.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
07.09.2010 00:04:47
|
|
|
The company Wargaming.net declares signing of the agreement with the company «New Disk» about distribution World of Tanks, the best client online of game of 2010 under version КРИ, in territory of Russia and the countries of the former USSR. Game will go on sale in DVD-packing, the gift edition and in the dzhevel-version. Rough date of an exit — October, 2010.
Küsimus aga - mäng pidi olema F2P. Kas me peame siis mängu ikkagi reaalselt karbina ostma, ent kuumaksu ei maksa?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
07.09.2010 00:06:17
|
|
|
| Mhhh, ma arvasin, et ikka täiesti F2P, no catch.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
07.09.2010 00:06:53
|
|
|
| Äkki on karbiga mingi "special edition"?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
07.09.2010 00:07:35
|
|
|
Karpidega peaks kaasa tulema kokku pandav tanki mudel. Iga karbiga eri mudel
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
07.09.2010 06:14:50
|
|
|
"F2P" tähendab mida?
| Scart kirjutas: |
Karpidega peaks kaasa tulema kokku pandav tanki mudel. Iga karbiga eri mudel  |
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Driftmoon
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2002
|
07.09.2010 07:50:02
|
|
|
| Äkki keegi kes RedOrchestrat mänginud oskab võrrelda neid? RO suht asjalikud tankilahingud olid.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gemini
HV Guru
liitunud: 03.12.2001
|
07.09.2010 09:07:59
|
|
|
| MorroW kirjutas: |
| "F2P" tähendab mida? |
Free to Play
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
07.09.2010 10:43:46
|
|
|
gemini,
Muidu niisama nillid teemas või mängid ise ka?
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
07.09.2010 12:34:25
|
|
|
njah, sai ka ära tiritud asi.. õhtul kaeb millega tegu...
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
07.09.2010 13:52:40
|
|
|
krt, kas kellelgi veel on beta keysid jagada mis üle on? paar sõpra üritavad veel saada, proovisid nii shatteredchrystalist kui mmohut'ist aga no go
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_Knight_
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuletegija
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
07.09.2010 14:22:35
|
|
|
Mul üks key peaks üle olema.
_________________ Rolling Thunder |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
07.09.2010 14:26:46
|
|
|
käes, poel vaja otsida. 2 meest jälle juures heh
mmohutist saadi jah kätte, miskipärast minule on seal ainult tekst et "paganarh, your beta key is" ja tühjus
ilmselt sai miskit eelnevalt valesti tehtud või krt teab
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
07.09.2010 21:22:42
|
|
|
nonih, ma seal mängus pglc
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tuletegija
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2003
|
07.09.2010 21:59:05
|
|
|
Ma tean mis sa tunned. ma aretan nullist saksa liini...
_________________ Rolling Thunder |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
07.09.2010 22:30:10
|
|
|
T46 ongi rohkem suitsiiditank
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
07.09.2010 22:32:47
|
|
|
kuidas T-26 kommenteerite?
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
08.09.2010 08:32:08
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
T46 ongi rohkem suitsiiditank  |
Suure toruga mõne istuva leiad, siis saab suht kergelt maha...va juhul, kui lag
Edit: Avastasin et SU on ka päris pull...saab kauem elada ja rohkem tinutada
Kuskil mingit juhendit nende "mummukeste" kohta ka on, mis laskmisel real rohelised/punased on?
Miks nad vahepeal suuremaks/väiksemaks lähevad ja vahel üldse ära kaovad (sihtmärk liiga kaugel?) jne.
|
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
08.09.2010 09:12:57
|
|
|
| kas sa mõtled seda väikest sihikukolmnurka mis värvi muudab? teoorias peaks see oelma nii et kui on punane, siis sihid parajasti raskesti läbistavat soomusekohta, kollane on keskmine ja roheline siis pehmem koht
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MorRAW
Ei ole Guru

liitunud: 30.05.2002
|
08.09.2010 09:55:00
|
|
|
Ei pidanud seda silmas, aga väga hea info mida teada
Artillil kui "Shifti" vajutad, siis hakkavad mingid mummud seal jooksma
Seal pole ma päris kindel, et mis toimub...kui neid mummuid sihtmärgi ümber pole, siis igatahes tulistada pole mõtet.
_________________ https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com |
|
| Kommentaarid: 376 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
317 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
08.09.2010 11:28:27
|
|
|
Arti puhul vist jah, kui ringi/mummut/misiganes ei teki, siis kas target liiga kaugel või on sul mingi sodi ees. Maja vms.
Aga see, et see vahepeal ovaalseks läheb, ei kujuta ette miks nii on.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
08.09.2010 11:45:24
|
|
|
| puik17 kirjutas: |
Arti puhul vist jah, kui ringi/mummut/misiganes ei teki, siis kas target liiga kaugel või on sul mingi sodi ees. Maja vms.
Aga see, et see vahepeal ovaalseks läheb, ei kujuta ette miks nii on. |
Ümmargune ring on ainult siis, kui vastane on kaugusel X ehk arty saab lasta oma optimaalse toru nurgaga maapinnast. Ovaalne tekib siis, kui nurk ei ole optimaalne ja arty toru on liiga väikese nurga all, sest vastane on liiga lähedal optimaalse tule andmise joonest ehk positsioonil Y. X on alati suurem, kui Y.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riifel
HV vaatleja
liitunud: 08.01.2003
|
08.09.2010 11:48:15
|
|
|
Ovaalne osa on see ala, kuhu mürsk kukub, mida väiksemaks läheb, seda täpsemaks su meeskond on jõudnud sihikut kruttida, liigutamine ajab seda jälle suuremaks ehk sihikut paigast ära. Ovaalne on sellepärast, et arty laseb ju kaarega, seega väike eksimine tulekaarega tähendab eksimist kaugusega. Kui üldse sihikut ei ilmu, siis järelikult ei lase välja või on mingi suurem objekt ees (maja, mäekülg).
_________________ I'm not a complete idiot. Only some parts are missing. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
08.09.2010 21:52:51
|
|
|
Mingi pisike 1mb patch tuli
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
knoxxx
HV vaatleja
liitunud: 26.08.2010
|
08.09.2010 22:04:07
|
|
|
| kas keegi saaks linkida selle patchi lk kust tõmmata mul tuleb sealt mängust tõmmates mingi error vms et ei lae ära.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|