Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 208, 209, 210  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitu tolli on sinu peamine igapäevases kasutuses olev monitor?
10-15"
0%
 0%  [ 3 ]
15-20"
2%
 2%  [ 7 ]
20-25"
17%
 17%  [ 56 ]
25-30"
40%
 40%  [ 129 ]
30-35"
25%
 25%  [ 80 ]
35" või suurem
12%
 12%  [ 40 ]
hääli kokku : 315

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2010 13:46:25 vasta tsitaadiga

lighT kirjutas:
lighT kirjutas:
Küsimus kõigile samsung p2470HD või sarnast ekraani omavatele isikutele.
Nimelt probleem sellinne, et ekraan on allapoole kaldu paarkümmend kraadi, mitte 90 kraadi otse nagu enamus ekraane.
Olen ma asja valesti kokku pannud või on tegemist defektiga/peabki nii olema?

Jätkuvalt sama küsimus antud ekraani omanikele. icon_razz.gif

Kas teda ülespoole kallutada siis ei anna?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 27.08.2010 16:33:39 vasta tsitaadiga

tqz kirjutas:
lighT kirjutas:
lighT kirjutas:
Küsimus kõigile samsung p2470HD või sarnast ekraani omavatele isikutele.
Nimelt probleem sellinne, et ekraan on allapoole kaldu paarkümmend kraadi, mitte 90 kraadi otse nagu enamus ekraane.
Olen ma asja valesti kokku pannud või on tegemist defektiga/peabki nii olema?

Jätkuvalt sama küsimus antud ekraani omanikele. icon_razz.gif

Kas teda ülespoole kallutada siis ei anna?
Terve raam on kuidagi võdisev, ka google ütleb, et see on antud mudelite viga,
kuid midagi ei leia ma sellest, et ekraan ettepoole 10-20 kraadi kaldu oleks. Käega saab teda tahapoole lükata, aga kukub kohe algsesse asendisse tagasi.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2010 16:56:53 vasta tsitaadiga

Minu monitor on ka selline "võdisev", liigub mitu cm vabalt ette- ja tahapoole. Selleks, et püsivalt kallet muuta, tuleb tast kindla käega kinni võtta ja (kerge jõuga) sobivasse asendisse kallutada.

Kasutusjuhendi järgi peaks P2470HD-d saama kuni 22 kraadi tahapoole kallutada:

Spoiler Spoiler Spoiler


Vähemalt alusega risti peaks ta ikka minema (nii, et on otse püsti).
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2010 09:39:42 vasta tsitaadiga

kui lükata tahapoole, nii et jalakinnitus monitori juurest veel ei pöördu ("vabakäigu" ulatuses) siis vajub tagasi ette jah aga see asend on ikka 90 kraadi.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 01.09.2010 12:16:32 vasta tsitaadiga

üks küsimus, et milline monitor praegu võtta, mis oleks hea hinna ja kvaliteedi suhtega.
läheks koduseks kasutamiseks lapsele Jussi multikate vaatamiseks.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cass
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2010 18:18:22 vasta tsitaadiga

Olen ka oma otsaga siin teema sabas siis nüüd otsimaks uut ekraani lauale.
Veidi ringi kolades hakkas meeldima näitajate poolest Dell UltraSharpTM U2410 MarkIT hind ~9000-
Võibolla on mõnel hakanud veel silma midagi mis oleks sama tubli aga veidi taskukohasema hinnaga icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2010 18:22:01 vasta tsitaadiga

HP ZR24W
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 03.09.2010 08:20:33 vasta tsitaadiga

ei ole teemaga küll hästi kursis, kuid üle kolme kilo monitori peale tundub tiba palju.
mõistlikute näitejatega kuvarid peaks ikka vähem maksma?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cass
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2010 08:27:41 vasta tsitaadiga

Eks seal see IPS paneel maksab. ja kui heast pildist ikka lugu oskad pidada ja teemaga end kurssi viid siis ehk arvad ka teisiti, et 5K alles hakkab heade näitajatega monitor icon_smile.gif
Lugesin selle HP kohta ka ja mu jaoks isegi tundub see mõttekam ost kuna mul ei ole vaja päris nii suurt värvivalikut mis just Dell pakub. HDMI puudumine on küll miinuseks aga kodust tehnikat vaadates siis pole sinna nagunii midagi pista ja tulevikule mõeldes tuleb juba telekas selleks kus on HDMI olemas.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 03.09.2010 09:08:37 vasta tsitaadiga

nu mul oleks vaja midagi lihtsamat, kuna tegu pole tööarvutiga, lihtsalt multikate vaatamiseks pole mõtet vist eriti investeerida icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wifebeater
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2009




sõnum 03.09.2010 09:16:02 vasta tsitaadiga

Kui uus kuvar osta, siis ise ostaks juba 3D-võimelise,
Acer GD245HQ on vist hetkel parim laiatarbe oma. NVidia 3D komplekt ka juurde nind saab nii mänge reaalse 3D-na mängida, kui 3D filme vaadata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2010 09:58:43 vasta tsitaadiga

nvdia 3d komplekt maksab vist jube palju...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2010 11:26:34 vasta tsitaadiga

alati saad ühendada monitori ka hdmi to dvi kaabli abil.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2010 12:07:19 vasta tsitaadiga

murdoch, siis ostagi kõige odavam ja meeldivam monitor ja asi tahe. Mingeid näitajaid peale DVI sisendi olemasolu pole mõtet selles hinnaklassis uurida.
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wifebeater
HV vaatleja

liitunud: 29.01.2009




sõnum 03.09.2010 13:36:05 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:
nvdia 3d komplekt maksab vist jube palju...

Saatja 500EEK + prillid 1550EEK.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cass
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2010 21:11:07 vasta tsitaadiga

mirko27 kirjutas:
alati saad ühendada monitori ka hdmi to dvi kaabli abil.


no just see jääb varuvariandiks icon_wink.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2010 00:30:08 vasta tsitaadiga

LG W2753V - kas keegi sellist monitori ka mängimiseks ka kasutab? ja võiks olla see parim suur monitor mängimiseks?
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2010 02:53:57 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
LG W2753V - kas keegi sellist monitori ka mängimiseks ka kasutab? ja võiks olla see parim suur monitor mängimiseks?


Resolutsioon on ikka üsna väike 27" ekraani jaoks. Samuti 27" TN paneelil hakkaks, vähemalt mul, vaatenurgad väga närvidele käima: vaatad monitorile täpselt keskele ja kõikides äärtes on näha värvide muutumist.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2010 00:38:54 vasta tsitaadiga

Celos kirjutas:
Renq kirjutas:
LG W2753V - kas keegi sellist monitori ka mängimiseks ka kasutab? ja võiks olla see parim suur monitor mängimiseks?


Resolutsioon on ikka üsna väike 27" ekraani jaoks. Samuti 27" TN paneelil hakkaks, vähemalt mul, vaatenurgad väga närvidele käima: vaatad monitorile täpselt keskele ja kõikides äärtes on näha värvide muutumist.


Aga mis siis oleks hea. praegu on samsungi 22'' 223cw, ja tahaks uut ja suuremat. ja et mängudega mingit jama ei oleks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2010 02:02:16 vasta tsitaadiga

odavamatest on hea samsungi 2243BW, aga see suhtkoht sama, mis sul juba on. Klass edasi on HP ZR24W, ehk üks korralik ning odavam S-IPS monitor.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 06.09.2010 10:31:56 vasta tsitaadiga

kas tasuks juba võtta mingi odavama otsa LED monitor või siis tiba parem tavaline LCD?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2010 11:31:05 vasta tsitaadiga

Milline monitor neist osta: Benq G2420HDBL või LG W2453V-PF või Samsung B2430H
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2010 13:21:46 vasta tsitaadiga

murdoch kirjutas:
kas tasuks juba võtta mingi odavama otsa LED monitor või siis tiba parem tavaline LCD?

LED taustvalgustusega LCD on ikka LCD ja mingit märgatavat eelist LED taustvalgustus pole siiani andnud. Kallid tippklassi monitorid on vist kõik lausa tavalise CCFL taustvalgustusega. Nii et pigem võtta ikka parem CCFL ("tavaline") LCD.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raivo1119
HV vaatleja

liitunud: 15.11.2005




sõnum 06.09.2010 14:40:44 vasta tsitaadiga

Kas on kellelgil kogemusi BenQ V2400 Eco ga. http://benq.ee/products/LCD/index.cfm/product/1114 Hind eestis praegu ~3200.- või siis teab kuidas BenQ G2420HDBL oleks? Või midagi muud mis on u 300kr aga fullhd ja 24 tolli
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.09.2010 18:47:27 vasta tsitaadiga

murdoch kirjutas:
kas tasuks juba võtta mingi odavama otsa LED monitor või siis tiba parem tavaline LCD?


võtab vähem elektrit

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 06.09.2010 21:00:09 vasta tsitaadiga

raivo1119 kirjutas:
Kas on kellelgil kogemusi BenQ V2400 Eco ga. http://benq.ee/products/LCD/index.cfm/product/1114 Hind eestis praegu ~3200.- või siis teab kuidas BenQ G2420HDBL oleks? Või midagi muud mis on u 300kr aga fullhd ja 24 tolli

BenQ G2420HD kasutaja ja mängin palju, vaatan filme ja olen küll rahul pildiga. Muidugi mingi tippklassiga pole kõrvutanud ka seega ei tea kas olen millestki ilma jäänud vms icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duplex
Kreisi kasutaja
duplex

liitunud: 06.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 00:39:41 vasta tsitaadiga

http://www.aate.ee/toote_info.php?id=371442&yks vist odavaim "kvaliteet" paneeliga 22 tolli monitor.

Ise otsustan vist W2453V-PF kasuks - mulle sobib TN paneel ka icon_smile.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DefconV
HV kasutaja
DefconV

liitunud: 25.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 00:53:25 vasta tsitaadiga

Tellisin HP ZR24W ära. Lootused on kõrgel. Pisut kalibreerimist on vaja teha nagu ma olen lugenud siit sealt foorumitest ja ülevaadetest.
_________________
Fade Out
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 01:11:28 vasta tsitaadiga

kust ja mis hinnaga?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DefconV
HV kasutaja
DefconV

liitunud: 25.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 01:25:30 vasta tsitaadiga

Galador, 6595.-
_________________
Fade Out
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cass
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2010 10:19:33 vasta tsitaadiga

NightRunner kirjutas:
Galador, 6595.-

Täna on see tsipa kallima hinnaga seal juba icon_smile.gif http://www.galador.ee/catalog/product/70234-vm633a4-abb-hp-24-zr24w-s-ips-5ms-dp-dvi-vga

Olen ka seda plaaninud kuid mul tekitab küsimusi see tootekood mis ühtel on VM633A4#ABB ja teisel VM633AT#ABB
Niipalju kui aru olen saanud on teisel juhul tegemist promo tootega kuid kas sellest koodist ka sisult midagi erinevat on. icon_rolleyes.gif

-edit-
Ja kas sa uurisid ka garantiid sealt Galadorist? veebis neil pole mingit märget garantiide kohta icon_neutral.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.09.2010 08:01:11 vasta tsitaadiga

LG'l on tulemas uus fullhd IPS seeria LED taustavalgusega
IPS226V, IPS236V ja IPS231P

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 10.09.2010 22:25:02 vasta tsitaadiga

http://www.digitalversus.com/acer-gd245hq-p357_7352_38.html

selle kirja järgi on see hea monitor, kas seda tasub uskuda?

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wizky
HV kasutaja
wizky

liitunud: 02.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2010 01:52:17 vasta tsitaadiga

Siuke huvitav lugu juhtus
Ostsin arvutikeskusest monitori 2443BW mudeliniumbriga LS24MYKABCA/EN - see kood oli nii karbi peal tehase kleepsul kui ka monitori tagaküljel. Imelik on aga see, et paneeli esiküljel, ülal vasakul nurgas, kus peaks olema kirjas mudelinimi "2443BW" on kirjas ainult "2443." Ilma "BW" lõputa. 2443 mudelist ei ole ma kuskil mitte midagi kuulnud ning tema kohta puudub info ka samsa kodulehel ja mujal internetis.. Ometi on selle mudelinumbriga (LS24MYKABCA/EN) monitorina kõikjal internetis tegemist mudeliga, mille esipaneeli ülal vasakul servas on ka mudelinimi "2443BW" ja mitte lihtsalt "2443." Veidral kombel aga on antud monitori karbi peal kirjas lihtsalt "2443" (tehasekleepsul jällegi 2443BW H) ja mitte "2443BW" ning karbil märgitud dünaamilise kontrastsuse mõõt 50,000:1 mitte 20,000:1, nagu on 2443BW'le omane. Kas keegi oskab selgitada/lisainfot anda, mis mudeliga siis lõpuks tegemist on ja mille poolest erineb ta 2443BW'st?
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2010 02:20:15 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
LG'l on tulemas uus fullhd IPS seeria LED taustavalgusega
IPS226V, IPS236V ja IPS231P

glossy black, fixed stand, tundmatu saadavus ja hind.
power usagest ei sõnagi :/

kas keegi oskab öelda, mis eelised või puudused on led taustvalgustusel tavalisega võrreldes, kui voolutarve välja jätta.
seda enam, et voolutarbega on kahtlased lood.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2010 11:44:33 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:

kas keegi oskab öelda, mis eelised või puudused on led taustvalgustusel tavalisega võrreldes, kui voolutarve välja jätta.
seda enam, et voolutarbega on kahtlased lood.

Ega peale voolutarbe vahet polegi, natuke õhemad on LED valgustusega monitorid ka.

tsitaat:
So, although it would be wrong to claim that LED backlighting has no advantages, those advantages do not affect the image quality. The only indubitable high of LED-based monitors is their lower power consumption, but their image quality won’t be any better until the manufacturers switch from the white edge backlight to other technologies. And I have doubts that this will occur in near future because edge backlighting is cheap while the more advanced alternatives are far more expensive.

Summing it up, you should only deliberately look for a LED-based monitor if you care about power consumption. Otherwise, you should base your choice on other parameters, ignoring the type of backlight altogether.


http://www.xbitlabs.com/articles/monitors/display/lcd-monitor-buyers-guide-spring2010_3.html#sect0
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.09.2010 12:32:19 vasta tsitaadiga

led puhul backlight bleeding puudub
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2010 13:00:11 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
led puhul backlight bleeding puudub

Kuidas nii?

tsitaat:
As I’ve said above, home monitors utilize an edge backlight, i.e. a line of LEDs along the edge of the matrix. The whole screen is lit by means of a special diffuser. This is the same design as is used in notebook displays and in inexpensive models of monitors with lamp-based backlight: the lamp is also located near the edge of the screen (more expensive models have a few lamps, located behind the matrix). The uniformity of brightness depends only on the design of the diffuser and you can often see various defects like bright spots or a brighter zone at the edge of the screen where the lamp or the line of LEDs resides. Therefore, LED-based monitors can be both better and worse than lamp-based ones. It depends on the specific models.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2010 04:04:21 vasta tsitaadiga

Tervist!
Otsin endale 26 toll molu, v6tsin siin HV tootevaliku ette, ning seal on kuskil 4 kuni 5 Erinevat 26 toll molut k6ik hinnaga umbes 5000.
Millist firmat soovitate? Leidsin selle Asuse Vk266 kohta suure hulga h2id reviewsid. Lisaks on tal ka wall mount mis mulle t2hits on.
Yldiselt, mida soovitate? Arvutiga teen k6ike.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FraanCh
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2006




sõnum 16.09.2010 13:00:09 vasta tsitaadiga

Endal selline mure samsung p2270HDäga, ühendatud on ta läpakaga. Ja kui lähen desktopi peale siis keerab brigthnessi maha miskipärast, aga mingi akna jälle ette tõstan siis ei tee seda, jube häriv on, teab keegi kus selle maha keerata saab? Netist miskipärast ei leidnud midagi.

video on mobilty radeon x1300

Ja performance on high ja seal sätetes pole pandud, et dimmiks ära.

Just see, et aint desktopil teeb seda, kui mingi aken ees siis ei tee läheb tumedaks tagasi
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2010 13:09:54 vasta tsitaadiga

Dynamic Contrast monitori seadetest sees?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FraanCh
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2006




sõnum 16.09.2010 13:20:23 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Dynamic Contrast monitori seadetest sees?


Ah oligi, suur tänu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2010 12:15:31 vasta tsitaadiga

Uuendan oma paaripostituse vanust kysimust.
Kas kellelgi on soovitusi/n6uandeid 26 tollise lcd ostmisel?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.09.2010 12:59:53 vasta tsitaadiga

JediMihkel kirjutas:
Uuendan oma paaripostituse vanust kysimust.
Kas kellelgi on soovitusi/n6uandeid 26 tollise lcd ostmisel?


Kui ma hästi mäletan, siis kuni 5k monitori puhul tuleks valida yhenduste ja välimuse järgi. Yldjuhul nad kõik suht samad icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tqz
Kreisi kasutaja
tqz

liitunud: 23.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2010 16:22:04 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Yldjuhul nad kõik suht samad icon_smile.gif

No mitte päris, kuigi jah, TN paneelid reeglina kõigil. 26-tolliste seas on valik ka väike.

5000 krooni eest vaataksin ise hoopis kas 23" IPS monitoride (head värvid ja vaatenurgad) või hoopis 120 Hz TN monitoride poole (kiire ja sujuv, hea mängudeks).

Kui esmatähtis on ekraani suurus, oleks ehk mõistlikum LCD teler osta?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2010 16:28:21 vasta tsitaadiga

tqz kirjutas:
Kui esmatähtis on ekraani suurus, oleks ehk mõistlikum LCD teler osta?

Lisaks suurele ekraanile saab ka tunduvalt parema vaatenurgaga paneeli kui TN.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FraanCh
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2006




sõnum 17.09.2010 21:51:08 vasta tsitaadiga

Mul järgmine probleem, nimelt monitor virvendab enda sülearvutiga, teisega ei virvenda. Siuke kerge virvendus, just tähtede pealt aru saada. Oskab öelda mis viga keegi? Herzid on nagu paigas. Kas on tegemist füüsilise veaga või siiski sätetes midagi valesti? Kuna teise läpakaga seda probleemi pold. Juhtmed ses suhtes üle kontrollitud, et kõik on sees ja mingeid kõlareid jms kõrval ei ole.

Monitoriks siis p2270hd syncmaster.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2010 22:04:30 vasta tsitaadiga

sama kaabel? mis videoga läpakad? native reso?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FraanCh
HV kasutaja

liitunud: 03.11.2006




sõnum 17.09.2010 23:09:49 vasta tsitaadiga

Resoks on siis 1920x1080 ja kaabel oli sama. Isendil millel probleem on mobility radeon x1300 ja teisel millel korras oli, oli integreeritud inteli graafika. Hp nc6400 ja asus eepc. Probleem hpl.

Kusjuures kui 1680x1050 panen siis enam ei virvenda... Ai virvendab ikka, lihtsalt raskem oli tähele panna.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2010 23:29:56 vasta tsitaadiga

FraanCh, kas ka sel ajal virvendab kui läpakal laadija tagant lahti on ühendatud?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 66, 67, 68 ... 208, 209, 210  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.