Väga kihvt ja äge mäng on minumeelest,endale raskelt meeldib paar tunnikest õhtuti klõbistada on väga normaalne.mängin mediumi peal ja suht raske on isegi vahepeal Graafika on ka jube ilus minumeelest kahju ainult et täit ilu ei saa kahjuks nautida,arvuti jääb tiba nõrgaks ikkagi.
küsimus selles, et Logitech-i ChillStram läks sassi ja hakkas ise pidevalt ise tulistama, juba eelmises GTA-4s. arvasin ,et mäng läks sassi, kuid nüüd siin Maffia2 s ka sama probleem. Sain uue Gamepadi Saitek / SAITEK P380 Dual Analog Pad, USB, 8-way D-pad ,6 action buttons, 4 shoulder triggers, 2 analog mini-sticks with in-built buttons/ kuid mäng ei tunne seda ära. Mis probleem võiks olla?
Ei saa ka aru mis vingumine siin käis mitu lehte järjest. Mäng imo väga mõnus, story pole küll suurem asi rida random missioone suht. Aga väga entertaining on ja need vahepealsed cinematicud haaravad ikka täiega kaasa mängu, pluss graafika on tõesti mõnus, eriti veel öösel.
Talvel on ikka päris mõnus uisutada - ses suhtes on küll pull mäng
Endal ka see probleem, et mingi aja pärast on masin juba suht koomas ja tahab mängu sulgemist, et normaalselt jookseks. _________________ https://www.instagram.com/morrowshoots/ http://www.morrowshoots.com
MorroW, Veab sul, saad niipaljugi mängida, mul koguaeg mängus arvuti koomas _________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Pmst need kellel Nvidia kaarti pole koos Physx toega võivad mängu füüsika ära unustada. Mul ATI kaardi ja Physx peal jookseb 15FPS-ga... Ilma samas ilusti 60+
Pmst need kellel Nvidia kaarti pole koos Physx toega võivad mängu füüsika ära unustada. Mul ATI kaardi ja Physx peal jookseb 15FPS-ga... Ilma samas ilusti 60+
The way it's meant to be bribed
Naljakas, panin selle lause goolisse ja esimesed artiklid mis tulid:
1. Nvidia denies bribing developers - The Inquirer
2. NVIDIA: We're not bribing anyone to use PhysX « Icrontic Tech
3. Nvidia: We Didn't Bribe Anyone to Use PhysX
Pmst need kellel Nvidia kaarti pole koos Physx toega võivad mängu füüsika ära unustada. Mul ATI kaardi ja Physx peal jookseb 15FPS-ga... Ilma samas ilusti 60+
The way it's meant to be bribed
Naljakas, panin selle lause goolisse ja esimesed artiklid mis tulid:
1. Nvidia denies bribing developers - The Inquirer
2. NVIDIA: We're not bribing anyone to use PhysX « Icrontic Tech
3. Nvidia: We Didn't Bribe Anyone to Use PhysX
Pmst need kellel Nvidia kaarti pole koos Physx toega võivad mängu füüsika ära unustada. Mul ATI kaardi ja Physx peal jookseb 15FPS-ga... Ilma samas ilusti 60+
Ei pea füüsikat ära unustama, paar efekti jääb nägemata ilma physix ita, üldises silmailus on väga väike vahe.
tack, endal ka sama probleem, mäng ei tunne Acme kontrollerit ära, vb peab logitechi kraam olema, et mängida saaks, nagu ka peab Nvidia kaart olema et füüsikat näeks _________________
Mäng läbi 12:40h. Endale täitsa, meeldis, bottide liikumine oli nats kahtlane, aga muu ok.
Kuna mäng meeldis tahtsin mafia 1 läbi teha. Esimene mäng mis ostsin oligi just mafia 1
Tra see 27kilo kokku ajamise missioon on ikka täis porno. Sain 10kokku peale poolt tundi mässamist...siis sain surma ja terve missioon läheb jälle ilma rahata algusest peale
Relva poed teen kõik tühjaks....viin hunniku autosi vana rauda....krt aga 27 kokku saada
See missioon on ikka täis FAIL...rikub lõpu ära....
Miks te poode üldse röövite, viid romulasse paar autot ja korras. Mõtlesin kohe, et ei ole võimalik, et lasevad mul 27k kokku kraapida poode röövides kui näiteks tanklast sain 60$ ja ühest sööklast 35$ Olekski jäänud neid röövima
Kusjuures suht räme tüng on selle missiooni alguses. Dereki juurde sai luksusautosid viia, Lassiter 75 eest maksti umbes 2,5k mõtlesin, et sõidan kohe Lassiteriga sinna, viskan laevale, teen mingi missiooni seal ja toon paar autot veel ja ongi raha olemas. Suur oli aga mu pettumus kui transpordialust enam ei olnudki seal ja ainult konks rippus nööri otsas nukralt _________________
kui kaks masinat ajada purustajasse, saad üle 800$. ühe auto pead tooma, teine on alati väljakul. väga suur töö pole. ma kah kogusin raha mingi 10k ringis mängu keskel ja ükshetk enam polnud. teine kord kadus raha siis kui põlevasse majja jäi, see oli arusaadav. aga nii lambist sul äkki raha pole enam, vbl ma sain surma ka, ma ei mäleta.
vipu, kui peale missiooni surma saad siis kaob jah kogu vahepeal tekkinud vara ära, koju pead ka jõudma oma uue varandusega, et see säiliks
Vahepeal jahtisin luskusmasinaid ja viisin sadamasse ning sain kena summa kokku aga siis panin matsu ja kõik kadus ära, suht savi oli tegelt kokkuvõttes, sest järgmine missioon tuldi maja kallale _________________
kui kaks masinat ajada purustajasse, saad üle 800$. ühe auto pead tooma, teine on alati väljakul. väga suur töö pole. ma kah kogusin raha mingi 10k ringis mängu keskel ja ükshetk enam polnud. teine kord kadus raha siis kui põlevasse majja jäi, see oli arusaadav. aga nii lambist sul äkki raha pole enam, vbl ma sain surma ka, ma ei mäleta.
ma surusin isegi 3 sisse, aga siis läks see aparaat lolliks. hakkas kordama ennast ja ma siis käisin sõitsin natuke ringi, tagasi tulin siis oli kast õnneks lahti jälle. politseiauto eest raha ei saanud. üldse see autode ärakadumine on nõme.
Kuidas ma saaksin mafia 2 key-d steamsit maha võtta, et mäng maha myya( kahjuks endal kogemus puudub varasemast). Või ma ei pea seda yldse tegema?
See ei ole myygikuulutus, lihtsalt kysin tuleviku mõttes
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Ei saagi ju
Steamiga seotud mägud jäävadki sinu kontole.
Kusagilt ma ennem siit foorumist lugesin, et mingi võimalus on ikka olemas ( mitte mafia2 foormumist), et saab võtme kustutada.
Kas siis tõesti nii tehtud, et ma mängu ei saa myya
Kui vaja, siis myyn kontoga maha _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Tänud info eest _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kas kellelgi on playboy kaaned kogutud?
Ise olen vaid siiani kolm tükki leida(c13)
ma 2, kuigi mänginud vist tunnike kaks _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kas kellelgi on playboy kaaned kogutud?
Ise olen vaid siiani kolm tükki leida(c13)
Ma 36tk leidsin. Osad vedelevad niisama mööda linna ka laiali? Ma ainult konkreetsete missioonide ajal otsisin.
Ajakirjade otsimine pikendas mänguaega ~1.5-2h.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.