Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mafia 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 81, 82, 83  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 01.09.2010 01:08:05 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 01.09.2010 01:29:05 vasta tsitaadiga

Väga kihvt ja äge mäng on minumeelest,endale raskelt meeldib icon_cool.gif paar tunnikest õhtuti klõbistada on väga normaalne.mängin mediumi peal ja suht raske on isegi vahepeal icon_eek.gif Graafika on ka jube ilus minumeelest kahju ainult et täit ilu ei saa kahjuks nautida,arvuti jääb tiba nõrgaks ikkagi.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tack
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2005




sõnum 01.09.2010 07:33:27 vasta tsitaadiga

küsimus selles, et Logitech-i ChillStram läks sassi ja hakkas ise pidevalt ise tulistama, juba eelmises GTA-4s. arvasin ,et mäng läks sassi, kuid nüüd siin Maffia2 s ka sama probleem. Sain uue Gamepadi Saitek / SAITEK P380 Dual Analog Pad, USB, 8-way D-pad ,6 action buttons, 4 shoulder triggers, 2 analog mini-sticks with in-built buttons/ kuid mäng ei tunne seda ära. Mis probleem võiks olla?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anar.
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2009




sõnum 01.09.2010 07:39:21 vasta tsitaadiga

Ei saa ka aru mis vingumine siin käis mitu lehte järjest. Mäng imo väga mõnus, story pole küll suurem asi rida random missioone suht. Aga väga entertaining on ja need vahepealsed cinematicud haaravad ikka täiega kaasa mängu, pluss graafika on tõesti mõnus, eriti veel öösel. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MorRAW
Ei ole Guru
MorRAW

liitunud: 30.05.2002




sõnum 01.09.2010 09:16:49 vasta tsitaadiga

Talvel on ikka päris mõnus uisutada - ses suhtes on küll pull mäng icon_smile.gif
Endal ka see probleem, et mingi aja pärast on masin juba suht koomas ja tahab mängu sulgemist, et normaalselt jookseks.

_________________
https://www.instagram.com/morrowshoots/
http://www.morrowshoots.com
Kommentaarid: 376 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 317
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 09:20:10 vasta tsitaadiga

MorroW, Veab sul, saad niipaljugi mängida, mul koguaeg mängus arvuti koomas icon_lol.gif
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sven
Kreisi kasutaja
Sven

liitunud: 27.04.2007




sõnum 01.09.2010 09:55:38 vasta tsitaadiga

Pmst need kellel Nvidia kaarti pole koos Physx toega võivad mängu füüsika ära unustada. Mul ATI kaardi ja Physx peal jookseb 15FPS-ga... Ilma samas ilusti 60+
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anar.
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2009




sõnum 01.09.2010 10:31:55 vasta tsitaadiga

Mul ka peale pikemat sessiooni hakkab üsna palju hakkima lõpuks.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 01.09.2010 10:32:09 vasta tsitaadiga

Svenx kirjutas:
Pmst need kellel Nvidia kaarti pole koos Physx toega võivad mängu füüsika ära unustada. Mul ATI kaardi ja Physx peal jookseb 15FPS-ga... Ilma samas ilusti 60+


The way it's meant to be bribed icon_rolleyes.gif

Naljakas, panin selle lause goolisse ja esimesed artiklid mis tulid:

1. Nvidia denies bribing developers - The Inquirer
2. NVIDIA: We're not bribing anyone to use PhysX « Icrontic Tech
3. Nvidia: We Didn't Bribe Anyone to Use PhysX

thumbs_up.gif

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 11:34:11 vasta tsitaadiga

Draco kirjutas:
Svenx kirjutas:
Pmst need kellel Nvidia kaarti pole koos Physx toega võivad mängu füüsika ära unustada. Mul ATI kaardi ja Physx peal jookseb 15FPS-ga... Ilma samas ilusti 60+


The way it's meant to be bribed icon_rolleyes.gif

Naljakas, panin selle lause goolisse ja esimesed artiklid mis tulid:

1. Nvidia denies bribing developers - The Inquirer
2. NVIDIA: We're not bribing anyone to use PhysX « Icrontic Tech
3. Nvidia: We Didn't Bribe Anyone to Use PhysX

thumbs_up.gif


Just a generous donation icon_lol.gif
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eastsider
HV kasutaja
eastsider

liitunud: 13.02.2005




sõnum 01.09.2010 13:19:19 vasta tsitaadiga

Svenx kirjutas:
Pmst need kellel Nvidia kaarti pole koos Physx toega võivad mängu füüsika ära unustada. Mul ATI kaardi ja Physx peal jookseb 15FPS-ga... Ilma samas ilusti 60+

Ei pea füüsikat ära unustama, paar efekti jääb nägemata ilma physix ita, üldises silmailus on väga väike vahe.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 15:17:34 vasta tsitaadiga

tack, endal ka sama probleem, mäng ei tunne Acme kontrollerit ära, vb peab logitechi kraam olema, et mängida saaks, nagu ka peab Nvidia kaart olema et füüsikat näeks icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaalu8
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2006




sõnum 01.09.2010 15:27:13 vasta tsitaadiga

Mäng läbi 12:40h. Endale täitsa, meeldis, bottide liikumine oli nats kahtlane, aga muu ok.
Kuna mäng meeldis tahtsin mafia 1 läbi teha. Esimene mäng mis ostsin oligi just mafia 1 icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko-
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 15:32:13 vasta tsitaadiga

Sai ka mäng läbitud, väga hea mäng kuid pisut lühikeseks jäi thumbs_up.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 01.09.2010 15:36:48 vasta tsitaadiga

Saiteki Cyborg rumblepad töötab ideaalselt mafia 2-ga. Väga hea gamepad on ka, täpne, sujuvad analog stickid ja töötab ka xbox360-ga.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 01.09.2010 19:58:32 vasta tsitaadiga

Tra see 27kilo kokku ajamise missioon on ikka täis porno. Sain 10kokku peale poolt tundi mässamist...siis sain surma ja terve missioon läheb jälle ilma rahata algusest peale icon_evil.gif
Relva poed teen kõik tühjaks....viin hunniku autosi vana rauda....krt aga 27 kokku saada kopp.gif
See missioon on ikka täis FAIL...rikub lõpu ära....
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eyelids
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2005




sõnum 01.09.2010 20:01:49 vasta tsitaadiga

ee... sa peaksid Dereki juures ennem ära käima..
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 20:02:18 vasta tsitaadiga

Mul oli mingi 25k juba koos missiooni alguses, pidin 3-4 relva poodi röövima ja sain edasi.icon_razz.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 20:04:04 vasta tsitaadiga

Mario153, Kuidas, mida? Enamus raha ma sain sealt sadamast(25-26 tonni), mis veel puudu oli sain relvapoode röövides.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 01.09.2010 20:06:46 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
Mario153, Kuidas, mida? Enamus raha ma sain sealt sadamast(25-26 tonni), mis veel puudu oli sain relvapoode röövides.


Kust sealt sadamast raha saab icon_question.gif Mina lahkusin sadamast 1kilo kopikatega taskus icon_smile.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 20:08:14 vasta tsitaadiga

Derek-i kabinetist. Vist oli seif!

E: No laud siis! icon_wink.gif icon_razz1.gif


viimati muutis KrisVr 01.09.2010 20:10:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak47
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 01.09.2010 20:10:05 vasta tsitaadiga

Dereki laua peal oli.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 20:10:17 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

päris julm oleks 27k koguda icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.09.2010 20:12:41 vasta tsitaadiga

Appikene, jäädki koguma ju niivisi ma kujutan ette... icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 20:16:21 vasta tsitaadiga

Naljamehed koos.

Näitab ju mapi peal ka sellel hetkel et mine kabinetist läbi.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 20:17:56 vasta tsitaadiga

Miks te poode üldse röövite, viid romulasse paar autot ja korras. Mõtlesin kohe, et ei ole võimalik, et lasevad mul 27k kokku kraapida poode röövides kui näiteks tanklast sain 60$ ja ühest sööklast 35$ icon_lol.gif Olekski jäänud neid röövima icon_biggrin.gif

Kusjuures suht räme tüng on selle missiooni alguses. Dereki juurde sai luksusautosid viia, Lassiter 75 eest maksti umbes 2,5k mõtlesin, et sõidan kohe Lassiteriga sinna, viskan laevale, teen mingi missiooni seal ja toon paar autot veel ja ongi raha olemas. Suur oli aga mu pettumus kui transpordialust enam ei olnudki seal ja ainult konks rippus nööri otsas nukralt icon_rolleyes.gif

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 01.09.2010 20:20:13 vasta tsitaadiga

kui kaks masinat ajada purustajasse, saad üle 800$. ühe auto pead tooma, teine on alati väljakul. väga suur töö pole. ma kah kogusin raha mingi 10k ringis mängu keskel ja ükshetk enam polnud. teine kord kadus raha siis kui põlevasse majja jäi, see oli arusaadav. aga nii lambist sul äkki raha pole enam, vbl ma sain surma ka, ma ei mäleta.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defeee
HV kasutaja
Defeee

liitunud: 10.09.2006




sõnum 01.09.2010 20:22:48 vasta tsitaadiga

Üks kord kadus siis ju, kui vanglasse sattusid. Ema matuste jaoks läks raha.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 20:25:20 vasta tsitaadiga

vipu, kui peale missiooni surma saad siis kaob jah kogu vahepeal tekkinud vara ära, koju pead ka jõudma oma uue varandusega, et see säiliks icon_lol.gif

Vahepeal jahtisin luskusmasinaid ja viisin sadamasse ning sain kena summa kokku aga siis panin matsu ja kõik kadus ära, suht savi oli tegelt kokkuvõttes, sest järgmine missioon tuldi maja kallale icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.09.2010 20:25:22 vasta tsitaadiga

vipu kirjutas:
kui kaks masinat ajada purustajasse, saad üle 800$. ühe auto pead tooma, teine on alati väljakul. väga suur töö pole. ma kah kogusin raha mingi 10k ringis mängu keskel ja ükshetk enam polnud. teine kord kadus raha siis kui põlevasse majja jäi, see oli arusaadav. aga nii lambist sul äkki raha pole enam, vbl ma sain surma ka, ma ei mäleta.
viid ükshaaval, saad 400+
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 01.09.2010 20:28:38 vasta tsitaadiga

ma surusin isegi 3 sisse, aga siis läks see aparaat lolliks. hakkas kordama ennast ja ma siis käisin sõitsin natuke ringi, tagasi tulin siis oli kast õnneks lahti jälle. politseiauto eest raha ei saanud. üldse see autode ärakadumine on nõme.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 01.09.2010 20:31:47 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Naljamehed koos.

Näitab ju mapi peal ka sellel hetkel et mine kabinetist läbi.


Asi korras.....Mingi bug oli arvatavasti.....ühe korra polnud Derekit ennastki seal madinas.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anar.
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2009




sõnum 01.09.2010 20:45:23 vasta tsitaadiga

Tegin ka mängu läbi, mulle väga meeldis, aga krt, lõpp jäi hirmsalt kripeldama. icon_eek.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 20:45:58 vasta tsitaadiga

väike
ot:
Kuidas ma saaksin mafia 2 key-d steamsit maha võtta, et mäng maha myya( kahjuks endal kogemus puudub varasemast). Või ma ei pea seda yldse tegema?
See ei ole myygikuulutus, lihtsalt kysin tuleviku mõttes thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 20:46:10 vasta tsitaadiga

Anar., Jäi jah! icon_neutral.gif Loodan et DLC-d viivad story edasi.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 20:47:09 vasta tsitaadiga

Ei saagi ju icon_rolleyes.gif
Steamiga seotud mägud jäävadki sinu kontole.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 20:56:49 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Ei saagi ju icon_rolleyes.gif
Steamiga seotud mägud jäävadki sinu kontole.


Kusagilt ma ennem siit foorumist lugesin, et mingi võimalus on ikka olemas ( mitte mafia2 foormumist), et saab võtme kustutada.
Kas siis tõesti nii tehtud, et ma mängu ei saa myya icon_neutral.gif
Kui vaja, siis myyn kontoga maha icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlenard
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2008




sõnum 01.09.2010 21:08:40 vasta tsitaadiga

koos kontodega müüaksegi ju
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 21:10:04 vasta tsitaadiga

järelikult myyn minagi selle maha millalgi thumbs_up.gif

Tänud info eest

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 22:12:51 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on playboy kaaned kogutud? icon_razz.gif
Ise olen vaid siiani kolm tükki leida(c13) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 22:23:37 vasta tsitaadiga

me@homeq kirjutas:
Kas kellelgi on playboy kaaned kogutud? icon_razz.gif
Ise olen vaid siiani kolm tükki leida(c13) thumbs_up.gif

ma 2, kuigi mänginud vist tunnike kaks

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 01.09.2010 22:29:25 vasta tsitaadiga

Mafia II Jimmy's Vendetta DLC Trailer Released!

http://uk.gamespot.com/pc/action/mafia2/video/6274864#toggle_video

Ärge unustage siis podcasti täna.. 00:00 icon_biggrin.gif
http://www.ustream.tv/2kgameslive

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jacuzzy
HV kasutaja
jacuzzy

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 22:38:09 vasta tsitaadiga

Sai ka lõpuks läbi.Päris eht värk peaks Hard modega ka läbi tegema. Seff on see, et üks missioon seoti Mafia 1-ga.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaarta
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 22:57:07 vasta tsitaadiga

me@homeq kirjutas:
Kas kellelgi on playboy kaaned kogutud? icon_razz.gif
Ise olen vaid siiani kolm tükki leida(c13) thumbs_up.gif


kui on kiusatus kõik ära vaadata, siis tegin ühe galerii : Link thumbs_up.gif icon_cool.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 01.09.2010 23:03:36 vasta tsitaadiga

nesta kirjutas:
me@homeq kirjutas:
Kas kellelgi on playboy kaaned kogutud? icon_razz.gif
Ise olen vaid siiani kolm tükki leida(c13) thumbs_up.gif


kui on kiusatus kõik ära vaadata, siis tegin ühe galerii : Link thumbs_up.gif icon_cool.gif

Mh! Nii pole huvitav ju icon_smile.gif

Ütlege parem mis teil statistica all, time spent in playboy aeg kah on icon_biggrin.gif
2K foorumis oli ühel 1 tund icon_razz.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 23:17:18 vasta tsitaadiga

Kah läbi tehtud, väga viis.
Esimene osa muidugi jätis vägevama elamuse, aga see oli ka Ok thumbs_up.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 01.09.2010 23:46:19 vasta tsitaadiga

Mafia 2 multiplayer areneb jõudsalt. Sync parem juba.

Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.09.2010 23:47:44 vasta tsitaadiga

Mafia kirjutas:
nesta kirjutas:
me@homeq kirjutas:
Kas kellelgi on playboy kaaned kogutud? icon_razz.gif
Ise olen vaid siiani kolm tükki leida(c13) thumbs_up.gif


kui on kiusatus kõik ära vaadata, siis tegin ühe galerii : Link thumbs_up.gif icon_cool.gif

Mh! Nii pole huvitav ju icon_smile.gif

Ütlege parem mis teil statistica all, time spent in playboy aeg kah on icon_biggrin.gif
2K foorumis oli ühel 1 tund icon_razz.gif
mul mingi 1,5min
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 23:58:09 vasta tsitaadiga

me@homeq kirjutas:
Kas kellelgi on playboy kaaned kogutud? icon_razz.gif
Ise olen vaid siiani kolm tükki leida(c13) thumbs_up.gif

Ma 36tk leidsin. Osad vedelevad niisama mööda linna ka laiali? Ma ainult konkreetsete missioonide ajal otsisin.
Ajakirjade otsimine pikendas mänguaega ~1.5-2h.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2010 00:03:37 vasta tsitaadiga

Mafia, Kohe hakkab pihta kah! icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mafia 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 81, 82, 83  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.