Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  mida teha, kui win xp home litsents on ära kulunud? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 30.08.2010 21:49:57 mida teha, kui win xp home litsents on ära kulunud? vasta tsitaadiga

0,5-1a vanad arvutid ja wini litsentsid on ära kulunud, samas oleks vaja värske install teha, kuna win on ära soperdatud ja tööprogrammid ei taha korralikult käivituda. Kas on võimalik registrist litsents kätte saada?
_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2010 21:52:38 vasta tsitaadiga

tiri RockXP ja edu.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2010 00:04:08 vasta tsitaadiga

Product Key küll kätte saab (W7 korral mitte alati), aga et litsentsi? Ja see key ei pruugi olla seesama, mis arvutil oleva kleepsu peal.
http://nirsoft.net/utils/product_cd_key_viewer.html

Kui Windows enam käima ei lähe, siis saab selle key välja lugeda
C:\WINDOWS\system32\config\Software (või C:\WINDOWS\system32\config\System)
faili seest http://www.mitec.cz/wrr.html abil ja need ei pruugi olla mõlemas failis samad.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 31.08.2010 00:34:02 vasta tsitaadiga

SIW-i nimeline programm näitab mul W7-me Product Key-d.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 31.08.2010 00:42:37 vasta tsitaadiga

Siin mõned programmid, mis abiks installitud tarkvara võtmete otsimisel:
http://www.3dnews.ru/software/registration-keepers
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2010 10:20:53 vasta tsitaadiga

davidco, siin just oli mingi case, kus Microsoft väitis, et kulunud litsentsikleepeka puhul tuleb osta uus litsents. Seega, isegi, kui saad kusagilt süsteemist OEMi võtme kätte, oled ikkagi piraat icon_razz.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2010 18:54:49 vasta tsitaadiga

Pornomax kirjutas:
davidco, siin just oli mingi case, kus Microsoft väitis, et kulunud litsentsikleepeka puhul tuleb osta uus litsents. Seega, isegi, kui saad kusagilt süsteemist OEMi võtme kätte, oled ikkagi piraat icon_razz.gif

Pilti! ...ptüi, linki! Muidu küll ei usu. Uuema aja kleepsud kuluvad läpaka alt paari nädalaga lagedaks. Mingi turvaniidiga peldikupaberi peale trükitakse neid vesivärvidega.

Arvuti tootjalt peaks saama info või tõendi litsentsi olemasolust arvuti seerianumbri järgi nagunii. OEM installikas aga ei pruugi product key-d küsidagi ning tehase poolt või OEM plaadilt paigaldatud Windowsi product key ei pruugi olla sama litsentsikleepsul olevaga.

Üldiselt tuleks uue läpaka ostmise järel kohe pilt teha selle olulistest kleepsudest - litsents, seerianr jms.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 31.08.2010 19:01:42 vasta tsitaadiga

mul ühel samsung läpakal vista kleeps kulund. Peale saastvara eemaldamist oli ketas lage. Peale läks w7. Nüüd vaja koodi. Ainus võimalus uus oem osta?
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2010 20:34:48 vasta tsitaadiga

djpvx kirjutas:
mul ühel samsung läpakal vista kleeps kulund. Peale saastvara eemaldamist oli ketas lage. Peale läks w7. Nüüd vaja koodi. Ainus võimalus uus oem osta?
Kui enne oli Vista ja nüüd tahad Windows 7, siis pead ostma kas retail või upgrade versiooni. OEM tuleb ainult koos uue arvutiga.
Upgrade on odavam, aga retail jääb arvutist sõltumatuks. Ise tead, kumma ostad ja kas retail end üldse ära tasub.

Aga kui Vistaga rahul oled ja tõenäoliselt ka juhul, kui Windows 7 Upgrade-i paigaldada tahad, vajad oma Vista OEM product key-d. Kui sa enne ketta puhtakslaskmist seda välja ei uurinud, siis pöördu oma arvuti tootja poole - anna masina seerianumber ja kurda, et litsenstikleeps on nii kehv, et kulus ära ja key pole enam loetav.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 31.08.2010 20:36:02 vasta tsitaadiga

Mul on justnimelt vaja seda vista koodi.
Samsung väidab, et nad ei saa mind selles aidata.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2 trini
HV veteran
2 trini

liitunud: 15.04.2004




sõnum 31.08.2010 20:41:57 vasta tsitaadiga

djpvx kirjutas:
Mul on justnimelt vaja seda vista koodi.
Samsung väidab, et nad ei saa mind selles aidata.

Vistaga on võimalik litsentile backup teha ja siis taastada peale clean installi icon_wink.gif Googelda ABR licence backup.

edit: oh, lasid juba maha vista vist? ei lugenud korralikult enne.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2010 21:21:17 vasta tsitaadiga

djpvx kirjutas:
Mul on justnimelt vaja seda vista koodi.
Samsung väidab, et nad ei saa mind selles aidata.

Kas garantiiaeg kehtib veel? Kui jah, siis pöördu masina sulle müünud kaupluse poole ja nemad siis jagelevad jumjungiga. Et litsentsikleeps tavakasutuse puhul loetamatuks muutub, on nende viga või siis Microsofti - igatahes mitte seadme ostnud inimese oma. Pangu see kleeps kuhugi, kus ei kulu või tehku paremast materjalist.
Kui nad seda asja korda ei aja, on sul täielik õigus raha tagasi nõuda. Mina seda asja niisama ei jätaks.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 31.08.2010 21:32:10 vasta tsitaadiga

Dogbert, uurin thumbs_up.gif
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2010 21:40:18 vasta tsitaadiga

Muidugi võid ka Microsofti Eesti esindusse helistada. Selgita oma olukorda - kleeps on olemas, aga tekst on ära kulunud. Võib-olla tahavad nad mingit tõestust - fotot, ostudokumente vms. Kui hästi läheb, saad uue key. Kleepsu muidugi mitte.
Võimalik, et on valutum protsess. See peaks olema neil üsna igapäevane probleem. Tegelikult muidugi peaks OEM toodetega tegelema selle müüja, aga me juba teame, millised nihverdised need müüjad ja tootjad on - jooksutavad klienti oma oravarattas ja lõpuks suunavad ikka Microsofti.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.


viimati muutis Dogbert 31.08.2010 21:42:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2010 21:41:44 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
djpvx kirjutas:
Mul on justnimelt vaja seda vista koodi.
Samsung väidab, et nad ei saa mind selles aidata.

Kas garantiiaeg kehtib veel? Kui jah, siis pöördu masina sulle müünud kaupluse poole ja nemad siis jagelevad jumjungiga. Et litsentsikleeps tavakasutuse puhul loetamatuks muutub, on nende viga või siis Microsofti - igatahes mitte seadme ostnud inimese oma. Pangu see kleeps kuhugi, kus ei kulu või tehku paremast materjalist.
Kui nad seda asja korda ei aja, on sul täielik õigus raha tagasi nõuda. Mina seda asja niisama ei jätaks.

Mul autol kulusid rehvid ära, gar. aeg ka veel, peaks uued papud küsima. Siiani ei tea küll et keegi uusi kleepse oleks jaganud, va. üks Microsofti enda kampaania kus riknenud litsentsi kleepse vahetati.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2010 21:44:03 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
Dogbert kirjutas:
djpvx kirjutas:
Mul on justnimelt vaja seda vista koodi.
Samsung väidab, et nad ei saa mind selles aidata.

Kas garantiiaeg kehtib veel? Kui jah, siis pöördu masina sulle müünud kaupluse poole ja nemad siis jagelevad jumjungiga. Et litsentsikleeps tavakasutuse puhul loetamatuks muutub, on nende viga või siis Microsofti - igatahes mitte seadme ostnud inimese oma. Pangu see kleeps kuhugi, kus ei kulu või tehku paremast materjalist.
Kui nad seda asja korda ei aja, on sul täielik õigus raha tagasi nõuda. Mina seda asja niisama ei jätaks.

Mul autol kulusid rehvid ära, gar. aeg ka veel, peaks uued papud küsima. Siiani ei tea küll et keegi uusi kleepse oleks jaganud, va. üks Microsofti enda kampaania kus riknenud litsentsi kleepse vahetati.

Jutt polnud kleepsust vaid product key-st doh.gif
Uut kleepsu muidugi ei anna sulle keegi.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2010 21:48:25 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
olc kirjutas:
Dogbert kirjutas:
djpvx kirjutas:
Mul on justnimelt vaja seda vista koodi.
Samsung väidab, et nad ei saa mind selles aidata.

Kas garantiiaeg kehtib veel? Kui jah, siis pöördu masina sulle müünud kaupluse poole ja nemad siis jagelevad jumjungiga. Et litsentsikleeps tavakasutuse puhul loetamatuks muutub, on nende viga või siis Microsofti - igatahes mitte seadme ostnud inimese oma. Pangu see kleeps kuhugi, kus ei kulu või tehku paremast materjalist.
Kui nad seda asja korda ei aja, on sul täielik õigus raha tagasi nõuda. Mina seda asja niisama ei jätaks.

Mul autol kulusid rehvid ära, gar. aeg ka veel, peaks uued papud küsima. Siiani ei tea küll et keegi uusi kleepse oleks jaganud, va. üks Microsofti enda kampaania kus riknenud litsentsi kleepse vahetati.

Jutt polnud kleepsust vaid product key-st doh.gif
Uut kleepsu muidugi ei anna sulle keegi.

Uut võtit sulle teistmoodi ka keegi ei anna
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2010 22:10:55 vasta tsitaadiga

No need kleepsud on ikka eriti sitad. Keegi peab selle eest vastutama, et need paari nädalaga loetamatuks muutuvad. See pole kulumaterjal nagu auto rehvid. Ja kui rehvid esimese 500 kilomeetriga tavalisel sõidul ribadeks lendavad, siis sa ka niisama seda asja ei jätaks.
Või kui auto numbrimärk pudeneks pulbriks ja registreerimistunnistuselt kustuks tekst paar nädalat pärast registreerimist ning sinult nõutaks auto uuesti registreerimist - koos kõigi tasude ja lõivudega. Oleksid nõus ja maksaksid ära?

Mina juba teadsin seda jama ja tegin oma HP läpaka kleepsust kohe esimeste päevade sees pildi, aga product key oli kuu või kahe pärast loetamatu - ja ma ei kasuta seda läpakat igapäevaselt, nii et see paar kuud võrdub vabalt paari nädala tiheda kasutamisega. See on sigadus selle kõige otsesemas tähenduses.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 01.09.2010 10:01:46 vasta tsitaadiga

Need kuradi kleepsud on tõesti täielikud jamad. Ise ennetasin kulumist sellega, et tõmbasin tavalise läbipaistva teibi peale, kuna pärast paari nädalat avastasin, et kleeps hakkab loetamatuks muutuma.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 10:18:39 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Pornomax kirjutas:
davidco, siin just oli mingi case, kus Microsoft väitis, et kulunud litsentsikleepeka puhul tuleb osta uus litsents. Seega, isegi, kui saad kusagilt süsteemist OEMi võtme kätte, oled ikkagi piraat icon_razz.gif

Pilti! ...ptüi, linki! Muidu küll ei usu. Uuema aja kleepsud kuluvad läpaka alt paari nädalaga lagedaks. Mingi turvaniidiga peldikupaberi peale trükitakse neid vesivärvidega.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5456922#5456922
Ja seetõttu ongi mul töö juures kõikidel ThinkPadidel kõhualused teibitud.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 15:58:25 vasta tsitaadiga

Nojah, siis on ju Microsoftile ülimalt kasulik teha need kleepsud nii sitast materjalist kui üldse võimalik - et need juba pealehingamisest desintegreeruksid. Retail Windows on siis ju ainuke, mille saad sellele vanale arvutile osta. icon_mad.gif
Tõepoolest - Linux FTW ja pisipehme pühkigu oma tagumenti nende kleepsudega.

Kleepsu katmisel mingi teibiga võib see ju ka kahjustada saada - rebeneb teip lahti ja võtab kleepsu pealiskihi kaasa, mõjub liim kuidagi selle peldikupaberi koostisele ja see näiteks muutub ühtlaselt valgeks/mustaks/siniseks või jumal teab mida! Kusagil pole ju mingit ametlikku juhendit, kuidas seda kleepsu on võimalik säilitada. Ehk siis OEM Windowsi ametlik säilivusaeg läpakal on kaks nädalat ja kõik. Pärast seda pole seda enam olemas lepingu kohaselt!

No kurat, täielik rämpstoode siis ju sel juhul, mille eest on täielik õigus raha tagasi nõuda. Kui litsentsikleepsu olemasolust sõltub Windowsi legaalsus ja kleeps on kaks nädalat pärast ostmist sõnnik, siis on ka Windows kohe sõnnik. Nagu muinasjutus põrgust pärit raha icon_lol.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virks
HV Guru

liitunud: 19.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 16:12:56 vasta tsitaadiga

Microsoft pakub tööriista "KeyUpdateTool" millega näeb peal olevat võtit.
Kommentaarid: 526 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 420
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 16:26:46 vasta tsitaadiga

virks kirjutas:
Microsoft pakub tööriista "KeyUpdateTool" millega näeb peal olevat võtit.
Näeb ta jah pärast kettaseadme füüsilist purunemist või failisüsteemi hävinemist. Sellest oli juba juttu tegelikult mitu korda. MagicalJellybean käib samasse kategooriasse, aga maagiat ei tee kumbki.
Pealegi pole tehase poolt paigaldatud OEM hulgivõti sama mis kleepsul olev individuaalne võti.

Ja kui füüsiliselt loetamatuks muutunud kleeps muudab litsentsi legaalselt kehtetuks (loe Pornomax antud lingilt), siis pärast kleepsu loetamatuks muutumist ei ole sul tegelikult õigust enam "pehmeid aknaid" üldse kasutada, paigaldamisest rääkimata. Me puhta piraadid siis kõik siin, kuigi Windowsi eest sai koos arvutiga kõva raha makstud.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ferry
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2010




sõnum 01.09.2010 16:43:53 vasta tsitaadiga

Kulunud, või mitte, aga mida tähendab see, kui kleepsul on üks key, aga Everest ja Auslogigics SysInf näitavad teist?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 01.09.2010 16:50:59 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Product Key küll kätte saab (W7 korral mitte alati), 
rockxp sain kätte, igatahes toimis ja registreeris vist ära ka. Iga 2 nädala tagant litsentse osta on ikka väga absurd. Fujitsust oleks saand vast ka selle koodi kätte, aga ei viitsind järgmise päevani oodata. Ei osand arvatagi, et siuke jõhker arutelu tuleb, aga nagu näha probleem on suur. tegemist oli firma arvutiga ja neid on 12-15tk ja nad ei suuda kuidagi neid kleepse kaitsta, kuna läpakad on pidevas liikumises ja osad ka muidu päris korralikult ära kulunud. Microsofti poolt ikka räige pang.
_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 16:54:08 vasta tsitaadiga

Räige pang või puhas äri - kuidas võtta.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virks
HV Guru

liitunud: 19.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 17:00:48 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
virks kirjutas:
Microsoft pakub tööriista "KeyUpdateTool" millega näeb peal olevat võtit.
Näeb ta jah pärast kettaseadme füüsilist purunemist või failisüsteemi hävinemist.
Vastus oli esimesele postile. Ketta rikkest ei ole seal juttu.
Litsentsi legaalsus loetamatu kleepeka korral on juba teine jutt ja seda ma ei kommenteeri(nud).
Ja alati ei ole tegu tehases pandud võtmega (kui win on uuesti paigaldatud).
Kommentaarid: 526 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 420
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 17:14:20 vasta tsitaadiga

ferry kirjutas:
Kulunud, või mitte, aga mida tähendab see, kui kleepsul on üks key, aga Everest ja Auslogigics SysInf näitavad teist?
Ma seda nagu mainisin ja mõned teised ka - arvutite tootjad kasutavad neile väljastatud hulgivõtmeid, mis erinevad kleepsul olevatest individuaalsetest võtmetest
Spoiler Spoiler Spoiler

Uuel arvutil tootja poolt paigaldatud Windows on just selle hulgivõtmega ja samuti võib hulgivõtit automaatselt kasutada kindla tootja oem installikas (Dell näiteks).
_________________________________
virks kirjutas:
Dogbert kirjutas:
virks kirjutas:
Microsoft pakub tööriista "KeyUpdateTool" millega näeb peal olevat võtit.
Näeb ta jah pärast kettaseadme füüsilist purunemist või failisüsteemi hävinemist.
Vastus oli esimesele postile.

Selge, palun vabandust. Teinekord tsiteeri siis palun seda algset postitust, sest kui teema on veidi algsest kõrvale ujunud, tekitab selline vastus segadust.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ferry
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2010




sõnum 01.09.2010 17:20:20 vasta tsitaadiga

Tänud.
Kuigi väheke jäi segaseks, millisest numbrist pean pilti tegema, või millist üles kijutama.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2010 17:34:17 vasta tsitaadiga

Sinu jaoks on oluline Windowsi litsentsikleeps, nn COA (Certificate of Authenticity), mille peal on product key kood. Sellest tee pilt ja hoia kindlas kohas. Avalikult näidata seda kusagil ka eriti hea mõte pole, kuigi ta on igaühele ka arvuti küljes nähtav. (Sellest ma ka aru ei saa, mis kuradi mõte sellisel avalikul salajasel asjal on)

Üles aga kirjutada võid ka Everesti, MagicalJellyBean või Microsofti enda KeyUpdateTool poolt näidatava koodi, kui see kleepsul olevast erineb - ka see töötab sinu arvuti peal.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ferry
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2010




sõnum 01.09.2010 18:24:06 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Sinu jaoks on oluline Windowsi litsentsikleeps, nn COA (Certificate of Authenticity), mille peal on product key kood. Sellest tee pilt ja hoia kindlas kohas. Avalikult näidata seda kusagil ka eriti hea mõte pole, kuigi ta on igaühele ka arvuti küljes nähtav. (Sellest ma ka aru ei saa, mis kuradi mõte sellisel avalikul salajasel asjal on)

Üles aga kirjutada võid ka Everesti, MagicalJellyBean või Microsofti enda KeyUpdateTool poolt näidatava koodi, kui see kleepsul olevast erineb - ka see töötab sinu arvuti peal.


Lõpuks arusaadav, ostsin saia ja arvasin, et võin ise ära süüa, aga siis selgub, et ka poodnik võib hammustada. Naise osas ei julge isegi mõelda.
Igal juhul tänud Dogbertile, paneks mingi plussi, aga selle portaali programmeerijad on ilmselt türklased.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OhMyGod
HV kasutaja
OhMyGod

liitunud: 21.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2010 15:09:26 vasta tsitaadiga

OT:sõber tõmbas endale ms win7 ultimate x64 ja microsoft peab identseks selle key icon_lol.gif
Siis pole küll nende developerid eriti targad.
Säh microsoftile et 50% piravad.
MSE jookseb tal ka nagu kuld.
Jah tean täiesti mõttetu post.

Mul endal muidu OEM kerge kile juba peal algeselt ja asub dvd-rom kohal, jalad ka üsna kõrgel ja ei kulu ta midagi.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2010 14:01:05 vasta tsitaadiga

Mul asuse läppakal home xp kleeps püsinud üle 3a täiesti loetav ja tegu selle kõige nõrgema versiooniga kleepsust. Lihtsalt antud läpaka põhi pole ühetasane ja kleeps asetseb 2 kõrgema koha vahel, ehk isegi sülles olles puutub harva vastu. Samas näinud IBMe millel kleeps tõesti ca 1kuuga muutunud pea loetamatuks :/ Ehk sõltub suuresti kuhu see kleebitud ja kui ühetasane läpaka põhi on.
_________________
30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist?
Kommentaarid: 453 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2010 14:30:08 vasta tsitaadiga

kleepige uutel masinatel läbipaistva teibiga litsentsikleepsud üle. või lugege koodilugejaga baasidesse ja nummerdage masinad.. kui neid palju on.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtro
HV veteran
xtro

liitunud: 17.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2010 16:32:29 vasta tsitaadiga

Kusjuures osadel masinatel olen näinud, et kleeps on hoopis aku all (dell inspironid mingid). Kui aku ei logise, ei tohiks sellega seal küll midagi juhtuda icon_idea.gif
_________________
30+ tarantlit mu magamistoas ei tähenda veel, et ma hull oleks... vist?
Kommentaarid: 453 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2010 17:03:55 vasta tsitaadiga

Delli uuematel masinatel on see tõesti seal. Väga arukas lähenemine iseenesest. Mida vähem põhja peal kleepekaid ja muid silte on, seda vähem neid sealt maha koorub-kulub thumbs_up.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  mida teha, kui win xp home litsents on ära kulunud?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.