Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused arvutiga märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 89, 90, 91  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
vahelduvool
HV kasutaja
vahelduvool

liitunud: 26.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2010 08:28:30 vasta tsitaadiga

pärnupoiss kirjutas:
Hakkasin kogemata video kaardi vahetama siis kui arvuti oli sees icon_biggrin.gif

Ma hakkasin üks kord kõvaketast vahetama, kui arvuti töötas, kõvaketta äär läks graafika kaardi mälude vastu ja voilaa, graafika otsas.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 24.08.2010 11:39:09 vasta tsitaadiga

kunagi kukkus alu raamiga vent vastu videot. paar sekki oli ekraanil disko, siis tegi restardi ja ma usun, et töötab siiamaani.
_________________
suck less | ANNA MU SAI!
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kuivati
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2007




sõnum 25.08.2010 01:00:55 vasta tsitaadiga

Sai ükskord arvutit puhastatud ja huvi päras uuritud mis seal sees ka on. Tõmbasin siis rami välja ja käis pauk ning pilt oli must ja kärsahaisu tuli. Võtsin juhtme ka igaksjuhuks seinast välja. Külmavärinad tulid peale ja arvasin, et arvuti on õhtal. Panin rami sisse ja juhtme seina ning algul ei läinud tööle, kuid peal 5 minutilist ootamis hakkas tööle ja töötab siiamaani. See juhtus suve algul.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 25.08.2010 08:38:30 vasta tsitaadiga

kikas kirjutas:
pärnupoiss kirjutas:
Hakkasin kogemata video kaardi vahetama siis kui arvuti oli sees icon_biggrin.gif

Ma hakkasin üks kord kõvaketast vahetama, kui arvuti töötas, kõvaketta äär läks graafika kaardi mälude vastu ja voilaa, graafika otsas.

Hah, eile oli endal samamoodi. Olin täiesti kindel, et lülitasin arvuti välja ja võtsin saba tagant. Aga kui kettal olin juba juhtmed lahti võtnud, siis avastasin, et miks prose vent puhub... Üllatus oli suur, kui avastasin, et arvuti töötas hoopis.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
D3ff
HV kasutaja
D3ff

liitunud: 14.01.2007




sõnum 25.08.2010 08:51:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Hah, eile oli endal samamoodi. Olin täiesti kindel, et lülitasin arvuti välja ja võtsin saba tagant. Aga kui kettal olin juba juhtmed lahti võtnud, siis avastasin, et miks prose vent puhub... Üllatus oli suur, kui avastasin, et arvuti töötas hoopis.

Lärmakamat ventikat arvutile vaja, et oleks hästi kuulda, kui arvuti töötab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 25.08.2010 10:13:30 vasta tsitaadiga

Võtsid saba tagant, kuid arvuti töötas edasi? icon_eek.gif See ongi vist see "tulevikuenergia", kus elekter liigub juhtmevabalt icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 25.08.2010 13:17:22 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Võtsid saba tagant, kuid arvuti töötas edasi? icon_eek.gif See ongi vist see "tulevikuenergia", kus elekter liigub juhtmevabalt icon_lol.gif

Selle peale tuleb meelde nii mõnigi õudukas/paroodia kus telekas lihtsalt ei lähe kinni. No ei lähe. Ehk siis kui järgmine kord arvuti kohe kuidagi vakka ei taha jääda, kiika parem selja taha... icon_lol.gif

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 25.08.2010 15:31:01 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Võtsid saba tagant, kuid arvuti töötas edasi? icon_eek.gif See ongi vist see "tulevikuenergia", kus elekter liigub juhtmevabalt icon_lol.gif

Kirjutasin lause vist veidi valesti siis. Ma arvasin, et lülitasin välja ja võtsin saba tagant, aga nagu tuli välja, siis arvasin valesti.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlenard
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2008




sõnum 27.08.2010 00:03:31 vasta tsitaadiga

Täna kiskusin korra dvd-romi välja ja tagasipannes (arvuti töötas) molexi juhe läks valetpidi käis särakas ja dvd kutu:D
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 27.08.2010 02:38:04 vasta tsitaadiga

Molexit saab ju ainult ühte pidi sisse panna.. ei mõista mina, mismoodi sa tagurpidi sinna suruda saad icon_question.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 27.08.2010 07:00:20 vasta tsitaadiga

Mõnel lihtsalt juhtub icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlenard
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2008




sõnum 27.08.2010 10:51:35 vasta tsitaadiga

ei ma ei surunud nagu oli valetpidi käes ja sis korrask läksid nagu valed otsad kokku.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2010 15:18:06 vasta tsitaadiga

zlenard kirjutas:
ei ma ei surunud nagu oli valetpidi käes ja sis korrask läksid nagu valed otsad kokku.


How the f**k is that possible ? icon_eek.gif icon_eek.gif icon_lol.gif nurgad ühelt poolt maha lõigatud ju,suht võimatu seda sisse saada vale pidi
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2010 15:18:57 vasta tsitaadiga

Kontaktid puutuvad ikka vastu.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006




sõnum 27.08.2010 15:57:53 vasta tsitaadiga

laulasmaa kirjutas:
zlenard kirjutas:
ei ma ei surunud nagu oli valetpidi käes ja sis korrask läksid nagu valed otsad kokku.


How the f**k is that possible ? icon_eek.gif icon_eek.gif icon_lol.gif nurgad ühelt poolt maha lõigatud ju,suht võimatu seda sisse saada vale pidi


Läheb suht vabalt. icon_biggrin.gif Eriti kui odavama otsa toitekas(pistikud lofkad)

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 27.08.2010 18:21:41 vasta tsitaadiga

Kurat, seda peab ikka oskama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006




sõnum 27.08.2010 20:38:14 vasta tsitaadiga

Olen isegi jõuga codegeni molexi valepidi sisse surunud- see plastik lihtsalt nii pehme. icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlenard
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2008




sõnum 27.08.2010 21:05:48 vasta tsitaadiga

tegelt toide oli uus aga dvd lugeja ise mingi vanem, seal polnd seda pesa eriti nähagi enamD:
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matrix75
HV veteran
Matrix75

liitunud: 23.11.2004




sõnum 28.08.2010 12:38:34 vasta tsitaadiga

Ise suutsin pimedas kobades USB mälupulga Lan auku susata eusa_wall.gif. Õnneks midagi ei juhtunud .
_________________
Kommentaarid: 321 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TammikSi
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2006




sõnum 28.08.2010 13:09:56 vasta tsitaadiga

1. Paneks ka siis märgi maha. Aastad tagasi sai ostetud esimene cd lugeja/kirjutaja(samsung 990.- oli odav sel ajal). Kodus esimest plaati kirjutades juhtus selline asi, et käis kõva pauk ja cd oli sees tükkideks lennanud icon_eek.gif - Garantiisse viies vajusid suud lahti ja kehitati õlgu(vahetati välja ja kõik ok) thumbs_up.gif

2. Läpakast tuli välja ketas sai testitud adapteri(ide to usb) otsas ainult plõksis ja ära ei tundnud - kogemata unustasin ketta adapteri külge ja laua peale nagu tavaliselt suutsin ma selle toitekaabli külge kinni jääda ja tõmbasin ketta nii umbes 1m pealt vastu plaat põrandat - peale seda hakkas ketas korralikult tööle ja andmed sai kätte icon_wink.gif

3. Üks sülearvuti ei boot'inud korralikult ülesse(vista) sai konsoolis igasugu parandusi lastud - üheltmaalt kadus pilt eest ära millele järgnes suur tossupahmakas ja kõrbehais icon_lol.gif

4. Sai paritsiooni kaheks jagatud(töötav win oli peal ja kõik vajalik koos sellega) - peale restarti hakkas jagama mässas mingi 1 tund ära peale seda avastasin et mingil imekombel otsustas arvuti magama jääda - power nuppu vajutades võttis uuesti pildi sealt maalt ette kust asi pooleli jäi, aga pekkis ta oli ja progress bar keeldus edasi liikumast icon_lol.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.08.2010 00:45:50 vasta tsitaadiga

Matrix75, USB pistik sobib tegelikult väga hästi LAN pessa. Isegi mitu korda seda teinud ja isegi ühe "mittetöötava" agregaadi tööle pannud tuttava juures kes kurtis, et nää ei funka asi (oli samamoodi LAN pessa topitud veebikaamera).

TammikSi, 2. pea kinni jäänud. Meeter on veidi liiast muidugi kukkumist, aga koputamine aitab suht tihti.

_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006




sõnum 30.08.2010 22:47:04 vasta tsitaadiga

Heh,
mõni päev tagasi, istusin rahulikult rõdul, läpakas süles, vesipiip hambus, vaatasin miskit sarja,.
mingil moel hakkas läpakas sülest maha libisema, kiire reaktsooniga püüdsin kinni,
vast liiga kiire reakstooniga, suht tugevalt rabasin, 5 sec hiljem, jooksis asi kokku, võttis suht tummaks ,
tegin siis sund restardi, >boot error, >hdd removed from boot device list, >device not found.
ai kurja, võttis kohe kahvatuks, parajasti norras, kus kõik rämedalt kallis, ilma arvutita suht lame, ja veel kuu aega siin.
kruvisin siis kõvaketta pesa lahti, lükkasin ketta tagasi pessa, töötab thumbs_up.gif , so far.
käed värisesid küll veits rsk icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006




sõnum 30.08.2010 23:12:54 vasta tsitaadiga

Button, välise kettaga palju nii juhtunud, et ketas taga, aga arvuti ei tee teist nägugi. Esimestel kordadel võttis ka käed värisema, et kas nüüd andis saba. Korraks boxist välja ja korralikult tagasi ning töötab edasi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 31.08.2010 15:44:46 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et viskan oma aastaid tagasi olnud juhtumi. Pole küll enda äpardus aga juhtusin seda nägema ja parandama. Olen siis tööl (IT firmas) kui tuli kõne ühelt sugulaselt, kes oli siis nii 17-18 aastat, et ta ostis uue emapladi ning uue prose (soc 775). Pani omast arust kõik ilusti kokku aga pilti ette ei tule. Asjad väitis ta olevat tutikad poest ostetud. Ise ta väitis, et teab tunneb arvutiasjadust juba küll, ning oma vanal arvutil väidetavalt oskas ka overclokkida. Noh ütlesin siis, et no too mulle töö juurde ja vaatame mis viga siis on. Pakkusin välja, et too emaplaat koos prosega ainult esialgu, et testin muude jubinatega enne uued asjad ära.

Noh sain karbi kätte ja viisin oma tööruumi ning avades jäi mul keel kurku kinni otseses mõttes...
Vaade oli selline: Emaplaadil olid mingid imelikud tuntavalt kruvika jäljed prose jahutuse juures, kui jahutuse maha sain oli veel üks üllatus. Nimelt oli prose ja socketi vahele jäetud uue emaplaadi cpu socketi kaitse ehk see plastmassist junn. Oli ta prose otse sinna peale torganud ja jahutuse JÕUGA peale pannud. Ise veel väitis enne, et väga raskelt läks aga peale läks. Eemaldasin selle sealt siis ettevaatlikult ning muidugi kartus osutus tõeks. 1/3 klemme socketis olid kõverad ja paar tükki päris muljutud. Aega läks aga sirgeks ma nad imekombel sain ning peale seda ka isegi pilt ette tuli.
Kui aus olla siis mul talle midagi öelda polnud asjade üleandmisel, vaid see - Teinekord kui midagi uut ostad küsi minult või kellegilt asjatundjalt kuidas arvuti riistvara kokku pannakse, siis edasi mõtle alles OC peale!.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlenard
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2008




sõnum 01.09.2010 00:25:20 vasta tsitaadiga

Olen isegi neid painutand:D, yhe rea saad sirgeks, hakkad teist sis läheb eelmine viltu jne:D
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused arvutiga mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 89, 90, 91  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.