Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heroes of Newerth märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 28, 29, 30  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2010 19:11:33 vasta tsitaadiga

Tundub, et keegi oma kontot laenata ei taha, aga äkki tahab keegi ära müüa ? icon_biggrin.gif, või vahetada. Vahetuseks pakuksin täitsa uue, paar korda silitatud Warhammer ONLINE CE-d. Key on kasutamata ja karp, koos sisusga näeb täitsa uus välja.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 09.07.2010 21:44:06 vasta tsitaadiga

gloom kirjutas:
sigakoer, mis sa nende kahe basheriga teed kui nad on shared cd peal?

Wildsouliga saad ühe oma karule anda ning see pole siis sama cooldowni peal. Tõsi, parimate tulemuste saavutamiseks peaks ise melee formis olema, aga suurtes lahingutes oleks seda niikuinii.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiiru
HV kasutaja
Hiiru

liitunud: 19.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2010 08:01:50 vasta tsitaadiga

logitech13 kirjutas:
Tundub, et keegi oma kontot laenata ei taha, aga äkki tahab keegi ära müüa ? icon_biggrin.gif, või vahetada. Vahetuseks pakuksin täitsa uue, paar korda silitatud Warhammer ONLINE CE-d. Key on kasutamata ja karp, koos sisusga näeb täitsa uus välja.


Keegi ei taha kontot anda kuna PSR ja statid on kallid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 10.07.2010 09:13:01 vasta tsitaadiga

Keegi mängida tahad siis add doinitright , ma mõtlen noh stackiks või midagi , teeks omavahel 5on5 kui saaks eestlased kokku.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mhmh
HV vaatleja

liitunud: 28.06.2008




sõnum 10.07.2010 18:58:09 vasta tsitaadiga

<- what
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2010 19:53:25 vasta tsitaadiga

Hiiru kirjutas:
logitech13 kirjutas:
Tundub, et keegi oma kontot laenata ei taha, aga äkki tahab keegi ära müüa ? icon_biggrin.gif, või vahetada. Vahetuseks pakuksin täitsa uue, paar korda silitatud Warhammer ONLINE CE-d. Key on kasutamata ja karp, koos sisusga näeb täitsa uus välja.


Keegi ei taha kontot anda kuna PSR ja statid on kallid icon_biggrin.gif



pss, ma boostiks psr ja statti juurde beer_yum.gif [/user]
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 10.07.2010 20:36:38 vasta tsitaadiga

Hiiru kirjutas:
logitech13 kirjutas:
Tundub, et keegi oma kontot laenata ei taha, aga äkki tahab keegi ära müüa ? icon_biggrin.gif, või vahetada. Vahetuseks pakuksin täitsa uue, paar korda silitatud Warhammer ONLINE CE-d. Key on kasutamata ja karp, koos sisusga näeb täitsa uus välja.


Keegi ei taha kontot anda kuna PSR ja statid on kallid icon_biggrin.gif

Ise ka usud? statsid ei tohiks kedagi huvitada kui sul on alla 5% leave ratio ja psr on mõne päeva farm kui keegi midagi ära rikub , vähemalt 1700 psr. Saatsin logitechile accounti pw ja username kuna ise eriti ei mängi enam.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2010 01:05:46 vasta tsitaadiga

dsg kirjutas:
Hiiru kirjutas:
logitech13 kirjutas:
Tundub, et keegi oma kontot laenata ei taha, aga äkki tahab keegi ära müüa ? icon_biggrin.gif, või vahetada. Vahetuseks pakuksin täitsa uue, paar korda silitatud Warhammer ONLINE CE-d. Key on kasutamata ja karp, koos sisusga näeb täitsa uus välja.


Keegi ei taha kontot anda kuna PSR ja statid on kallid icon_biggrin.gif

Ise ka usud? statsid ei tohiks kedagi huvitada kui sul on alla 5% leave ratio ja psr on mõne päeva farm kui keegi midagi ära rikub , vähemalt 1700 psr. Saatsin logitechile accounti pw ja username kuna ise eriti ei mängi enam.



Õige kodanik thumbs_up.gif. Tänud sellise lahkuse eest.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiiru
HV kasutaja
Hiiru

liitunud: 19.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2010 14:02:03 vasta tsitaadiga

dsg kirjutas:
Hiiru kirjutas:
logitech13 kirjutas:
Tundub, et keegi oma kontot laenata ei taha, aga äkki tahab keegi ära müüa ? icon_biggrin.gif, või vahetada. Vahetuseks pakuksin täitsa uue, paar korda silitatud Warhammer ONLINE CE-d. Key on kasutamata ja karp, koos sisusga näeb täitsa uus välja.


Keegi ei taha kontot anda kuna PSR ja statid on kallid icon_biggrin.gif

Ise ka usud? statsid ei tohiks kedagi huvitada kui sul on alla 5% leave ratio ja psr on mõne päeva farm kui keegi midagi ära rikub , vähemalt 1700 psr. Saatsin logitechile accounti pw ja username kuna ise eriti ei mängi enam.


Pubis pelades suht nii see küll ei ole, vahel kaotad ikka 20+ mängu järjest kuna ikka sellised lambad koos icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 11.07.2010 15:42:30 vasta tsitaadiga

See oleneb ikka endast ka , kuni 1600 on lihtsalt tuim võta carry hero ja pane 20:X scoor maha ja võida, põmst kuni 1700 ni on nii sealt edasi hakkavad vaikselt normaalsed vennad tulema kes tajuvad ja ostavad warde jne mitte ei ole nii ,et ma kirjutan pick demented shaman vastus on fk u i go scout. Alles üks päev tegin sõbra accountile boosti mängisin sellega , alguses oli 1400~ psr ja kui lõpetasin oli 1600~ 13win 1lose.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2010 12:45:44 vasta tsitaadiga

Võtad carry hero aga kui ülejäänud team feedib, mida juhtub ikka päris tihti, siis oled üksinda samuti normaalselt farmitud vastaste vastu...
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 12.07.2010 13:18:25 vasta tsitaadiga

dsg kirjutas:
Ise ka usud? statsid ei tohiks kedagi huvitada kui sul on alla 5% leave ratio ja psr on mõne päeva farm kui keegi midagi ära rikub , vähemalt 1700 psr. Saatsin logitechile accounti pw ja username kuna ise eriti ei mängi enam.


Ahaa, sina siis oledki see tegelane kes tuli mul kesmiselt ~1550 PSR mängu, omal 1700 PSR, valis Scout-i ning sai siis lõppskooriks 4-12, suutes 40 minutiga täpselt pool Runed Axe-i kokku farmida. icon_evil.gif icon_razz1.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 12.07.2010 17:36:52 vasta tsitaadiga

Ilmselt ei olnud see siiski mina , pole kunagi scouti mänginud üldiselt mängin supporti kui oma houmidega koos pelan.
http://stats.maide.ca/players/view/doinitright/matches/
Hetkel mingi 10 lose suht järiest ei tea miks ei tule enamus mängudes saan ikka itemid kokku.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonsor
Kreisi kasutaja
Tonsor

liitunud: 24.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2010 18:21:59 vasta tsitaadiga

Vahepeal tunduvad need 1650+ ja 1700+ mängud hullemad kui väiksemate nõuetega mängud, seal inimesed nii nõudlikud ja liigagi kergesti ärrituvad.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martal
HV kasutaja


liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2010 15:55:34 vasta tsitaadiga

Küsimus et kas äkki paar mõistliku inimest aitaksid täna õhta PSRi pärast ebaõnne täis õhtut tagasi 1600+ saada? Ingame name on Martal, praegune PSR tsirka 1550
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2010 03:31:10 vasta tsitaadiga

Martal kirjutas:
Küsimus et kas äkki paar mõistliku inimest aitaksid täna õhta PSRi pärast ebaõnne täis õhtut tagasi 1600+ saada? Ingame name on Martal, praegune PSR tsirka 1550



Peale 67% jooki tundub mullegi selline mõte, või küsimus naljakas icon_biggrin.gif. " SOOVITUS " 50 psr, võta carry hero või SupporT ja oma poisid ära 1inda. "
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 03.08.2010 22:12:28 vasta tsitaadiga

Siin teema all accounti müüa ei tohi?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiiru
HV kasutaja
Hiiru

liitunud: 19.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2010 13:48:07 vasta tsitaadiga

Free2Play nädal HoN-is saab küll ainult nostats mänge mängida tasuta kontodega aga siiski saab proovida tasuta icon_wink.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 06.08.2010 11:14:30 vasta tsitaadiga

Ma sain küll nii aru, et limiteeriguteta free2play on seekord.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2010 12:58:40 vasta tsitaadiga

Kahjuks ei ole, rated mänge ei saa mängida.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 06.08.2010 19:37:45 vasta tsitaadiga

Saiapäts kirjutas:
Ma sain küll nii aru, et limiteeriguteta free2play on seekord.

Kes see ajukääbik laseks tasuta stats mängudes mängida ja teisi boostida? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 07.08.2010 10:45:08 vasta tsitaadiga

boostida? Aga üldiselt ma vötsin seda omast peast, sest kuskilt oli piltlikult meeles selline tekst nagu "without restrictions" vms.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 07.08.2010 10:51:50 vasta tsitaadiga

Ehk siis statpaddida teise accoundi peal.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 07.08.2010 15:50:04 vasta tsitaadiga

See oleks täiesti idiootne tegevus.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 07.08.2010 20:04:10 vasta tsitaadiga

Sai siis lampi sõpradega no ab pelatud noh clan scrim ja tulid eestlased vastu osad ka siit foorumist. Sai kerge rape maha pandud kuigi üldine mäng oli sitt kuna meil oli kaks mitte eriti head inimest.
http://replays.heroesofnewerth.com/match_replay.php?mid=9787361
2x quad kill siis(sb).
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saiapäts
HV kasutaja
Saiapäts

liitunud: 02.10.2008




sõnum 07.08.2010 22:43:40 vasta tsitaadiga

quad kill vist päris suur asi teie jaoks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 07.08.2010 23:24:17 vasta tsitaadiga

Saiapäts kirjutas:
quad kill vist päris suur asi teie jaoks icon_biggrin.gif

Meie? Sa olid mõni sealt mängust. No sellise avarage psr mängu kohta on see casual. Tollel mängul oli av vist 1650 tavaliselt on 1750+ kui normi enamy vastu pelda kus ei sa nii sama mööda mapi ringi joosta no wards ja fragida oleks see küll hea. Vaikselt kogun replaysi quadkille ja 5eseid kille + mingid funny kohad kus keegi hale crna paneb kunagi saab mingi mini movie teha. Praegu oleme 3 päeva koos pelanud. Suht sama koos seisuga käisime digifest lannil ka kus ei läinud kõige paremini. Kui keegi 5on5 soovib mängida võib IGN doinitright addida.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2010 23:44:47 vasta tsitaadiga

teil alati 5 kutti olemas no ab mängudeks?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 08.08.2010 02:40:58 vasta tsitaadiga

Stabby kirjutas:
teil alati 5 kutti olemas no ab mängudeks?

Ei ole näiteks pregau on meil 1 puudu kell on siis 01:29 õhtuti tavaliselt pelame no ab. Tänase õhtuga kerge 40 lisa psri hetkel siis kokku 1760
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2010 15:31:52 vasta tsitaadiga

Eriti võrreldav ei olnud see match minuarust, tüübid kes käivad lannil võistlemas vs suvakad
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 10.08.2010 03:22:05 vasta tsitaadiga

http://play.fnatic.com/tournaments/11/

tore oleks eestlastele kaasa elada. dsg lennake oma tiimigia pele thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2010 11:06:04 vasta tsitaadiga

Kui leidub veel keegi kes mängida ei viitsi siis võiks acci jagada icon_cool.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2010 13:43:46 vasta tsitaadiga

Tihti selliseid tournamente üldse on? Võiks näiteks mingi HV pundi kokku panna ja ka osaleda.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hinrek
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2010 16:28:27 vasta tsitaadiga

kes mängivad võiks mind sõbraks lisada. teeme sõpradega lanne ja mängime üpris palju. nimi H1N7Z
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vihane
HV kasutaja
vihane

liitunud: 30.01.2006




sõnum 18.08.2010 13:24:41 vasta tsitaadiga

võite siis julgelt addida "GodIsVirus" ja pange omal kanalite hulka "kalbass" (KLB) pelame siis iga õhtu paari sõbraga,
skilli nagu jagub ja võiks teiste eestlastega kas siis omavahel madistada või kambakesti noobe stompida icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 18.08.2010 14:29:40 vasta tsitaadiga

vihane kirjutas:
võite siis julgelt addida "GodIsVirus" ja pange omal kanalite hulka "kalbass" (KLB) pelame siis iga õhtu paari sõbraga,
skilli nagu jagub ja võiks teiste eestlastega kas siis omavahel madistada või kambakesti noobe stompida icon_rolleyes.gif


Tahaks proovida teiega koos. Aga alles laup saan hon-ida.

user : SarinEke

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dsg
HV kasutaja
dsg

liitunud: 15.07.2007




sõnum 18.08.2010 18:38:42 vasta tsitaadiga

No just sai TSOG i vastu mängitud ja võit koju toodud, ühe korra varem oleme ka nende vastu mänginud kuid siis kaotasime.
http://replays.heroesofnewerth.com/match_replay.php?mid=10979318
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2010 23:19:20 vasta tsitaadiga

kellelgi siin hon konto vedeleb niisama või on nõus laenama? Tahaks mängu proovida ja vaadata, kas otsustan osta või mitte.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Driftmoon
Kreisi kasutaja
Driftmoon

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2010 12:32:04 vasta tsitaadiga


Link


thumbs_up.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2010 02:06:35 vasta tsitaadiga

Enda harimise mõttes küsiks kogenud mängijate käest, milles seisneb Heroes of Newerth ja League of Legends vahe? Olen siin üksjagu guugeldanud ja erinevaid võrdlusi vaadanud ning peamiselt jääb silma.

LOL - peaks olema rohkem casual, halvem graafika, tasuta
HON - rohkem hardcore, parem graafika, tasuline, rohkem kangelasi, kiirem mängu tempo

Ehk oskab keegi teist veel midagi kummagi mängu kohta lisada?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 20.08.2010 02:32:16 vasta tsitaadiga

LOL - Surma saades ei kaota raha, spellid scalevad geariga (ability power), oma accounti peab leveldama (max lv30), mängude eest saad Influence Pointe (IP) mille eest saad osta rune või unlockida uusi championeid (iga nädal on free-to-play herod mida saab tasuta mängida, kuid et neid endale saada pead need välja ostma). Saad Mastery Pointe (talente) valida. Lisaks sellele veel ruunid (glyphid) mis boostivad in-game state kuid neid saab sättida ainult lobbys. Hero valimise ajal saad ka valida 2 summoneri spelli lisaks oma championi abilititele (kokku 12 tükki). Mäng ise on tunduvalt kiirem ja mängud on tavaliselt väga lühikesed. Osad championid on rämedalt OP kui gear kätte saada ning võib vabalt 1v5 alla lasta kõik. Itemid on väga erinevad võrreldes Dota/HoN-iga.

Põhiline ongi see, et pead teatud herodega lihtsalt kauem vastu pidama kuni omale geari kätte saad ning natuke aju peab ka ikkagi olema, et hakkama saada, sest HoNis kui ikka vastaseid korralikult feedid on juba gg, LoL-is selline balance puudub ning pole erilist teamworki vaja võiduks. Väga noob friendly.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kribu
HV kasutaja
Kribu

liitunud: 25.12.2002




sõnum 20.08.2010 19:49:58 vasta tsitaadiga

Keda vähegi huvitab natuke tõsisem ja suurema nö learning curve'ga mäng, siis HoN/dota on ainuke tee selles žanris. Minu jaoks on LoL liiga lihtne, võidab see, kes rohkem lihtsalt mängib/farmib. HoNis seevastu on rohkem pinget, suurem võimalus midagi metsa keerata. HoN on mõeldud rohkem competitive mänguks, LoL on lihtsalt casual.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2010 21:56:05 vasta tsitaadiga

Kribu kirjutas:
Keda vähegi huvitab natuke tõsisem ja suurema nö learning curve'ga mäng, siis HoN/dota on ainuke tee selles žanris. Minu jaoks on LoL liiga lihtne, võidab see, kes rohkem lihtsalt mängib/farmib. HoNis seevastu on rohkem pinget, suurem võimalus midagi metsa keerata. HoN on mõeldud rohkem competitive mänguks, LoL on lihtsalt casual.



juppp, lolis omab mu väike 9a vend ka icon_biggrin.gif. Hon on väääga teine tera.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2010 15:03:49 vasta tsitaadiga

HoNi plussiks võib veel lugeda ka seda, et kui oled Dota pealt tulnud, siis learning curve pole teab mis pikk - enamik kangelasi ning relvi on Dotast juba vanad tuttavad.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2010 15:15:04 vasta tsitaadiga

Kribu kirjutas:
Keda vähegi huvitab natuke tõsisem ja suurema nö learning curve'ga mäng, siis HoN/dota on ainuke tee selles žanris. Minu jaoks on LoL liiga lihtne, võidab see, kes rohkem lihtsalt mängib/farmib. HoNis seevastu on rohkem pinget, suurem võimalus midagi metsa keerata. HoN on mõeldud rohkem competitive mänguks, LoL on lihtsalt casual.

Mis mõttes võidab see, kes rohkem mängib, farmib?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kribu
HV kasutaja
Kribu

liitunud: 25.12.2002




sõnum 21.08.2010 16:01:42 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Kribu kirjutas:
Keda vähegi huvitab natuke tõsisem ja suurema nö learning curve'ga mäng, siis HoN/dota on ainuke tee selles žanris. Minu jaoks on LoL liiga lihtne, võidab see, kes rohkem lihtsalt mängib/farmib. HoNis seevastu on rohkem pinget, suurem võimalus midagi metsa keerata. HoN on mõeldud rohkem competitive mänguks, LoL on lihtsalt casual.

Mis mõttes võidab see, kes rohkem mängib, farmib?

Ma mõtlen selle all seda, et LoLis on need Influence Pointsid (vms), mida saad mängides ja mille eest saad osta paremaid herosi jne. HoNis on kõik võrdsed algusest - samad heroed, samad itemid, samad spellid - loeb ainult nö enda näpuoskus.[/i]
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2010 23:23:57 vasta tsitaadiga

Nii et LOLis see fakt, et ükski alguse kangelane pole "hea"?

Olen siin sõbra kontoga mõned mängud HONi mänginud ja siis LOLi oma kontoga mänginud. Siiani ei ole päris selge, kumba hakata mängima. Kahte paraleelselt kindlasti ei viitsi.

HONil ilmselgelt parem graafika ja tegemist rohkem poleeritud ning competitive tootega.
Samas LOL on tasuta ja graafika mulle ka täitsa meeldib. Competitive tasemel ma tõenäoliselt kumbagi mängu mängima ei hakka - pigem vahel naise/sõpradega teiste mängijate/bottide vastu.

Mind huvitaks selle kohta täpsustus, kuidas klasside tasakaal tegelikult kummaski mängus on. Praegu olen väga vasturääkivaid arvamusi kummagi mängu kohta saanud - nii klasside, kui mängu lihtsuse kohta.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kribu
HV kasutaja
Kribu

liitunud: 25.12.2002




sõnum 21.08.2010 23:25:21 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Nii et LOLis see fakt, et ükski alguse kangelane pole "hea"?

defineeri "hea". Hea võib-olla teiste tasuta herode vastu, aga kui sulle tuleb vastu miki, kes on farminud 12/7, siis kahtlen. See kõik on muidugi maitse küsimus, mulle lihtsalt meeldivad mängud, kus on vaja natuke rohkem neuroneid ajus liigutada.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 22.08.2010 12:03:29 vasta tsitaadiga

Mulle meeldis kogu see herode ostmise süsteem, mastery pointid, summoner abilitid, ruunid LoLis. Tegid mängu kuidagi mängitavamaks. HoNis anti kohe alguses kõik kätte ja sai kõik läbi mängitud niipalju, et lõpuks ei viitsind ühegi heroga enam mängida. LoLis vähemalt on tüübid lukus ja näevad ahvatlevamad välja.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2010 18:24:28 vasta tsitaadiga

HONis botte pole jah?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heroes of Newerth mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 28, 29, 30  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.