Tundub, et keegi oma kontot laenata ei taha, aga äkki tahab keegi ära müüa ? , või vahetada. Vahetuseks pakuksin täitsa uue, paar korda silitatud Warhammer ONLINE CE-d. Key on kasutamata ja karp, koos sisusga näeb täitsa uus välja.
sigakoer, mis sa nende kahe basheriga teed kui nad on shared cd peal?
Wildsouliga saad ühe oma karule anda ning see pole siis sama cooldowni peal. Tõsi, parimate tulemuste saavutamiseks peaks ise melee formis olema, aga suurtes lahingutes oleks seda niikuinii.
Tundub, et keegi oma kontot laenata ei taha, aga äkki tahab keegi ära müüa ? , või vahetada. Vahetuseks pakuksin täitsa uue, paar korda silitatud Warhammer ONLINE CE-d. Key on kasutamata ja karp, koos sisusga näeb täitsa uus välja.
Keegi ei taha kontot anda kuna PSR ja statid on kallid
Tundub, et keegi oma kontot laenata ei taha, aga äkki tahab keegi ära müüa ? , või vahetada. Vahetuseks pakuksin täitsa uue, paar korda silitatud Warhammer ONLINE CE-d. Key on kasutamata ja karp, koos sisusga näeb täitsa uus välja.
Keegi ei taha kontot anda kuna PSR ja statid on kallid
Tundub, et keegi oma kontot laenata ei taha, aga äkki tahab keegi ära müüa ? , või vahetada. Vahetuseks pakuksin täitsa uue, paar korda silitatud Warhammer ONLINE CE-d. Key on kasutamata ja karp, koos sisusga näeb täitsa uus välja.
Keegi ei taha kontot anda kuna PSR ja statid on kallid
Ise ka usud? statsid ei tohiks kedagi huvitada kui sul on alla 5% leave ratio ja psr on mõne päeva farm kui keegi midagi ära rikub , vähemalt 1700 psr. Saatsin logitechile accounti pw ja username kuna ise eriti ei mängi enam.
Tundub, et keegi oma kontot laenata ei taha, aga äkki tahab keegi ära müüa ? , või vahetada. Vahetuseks pakuksin täitsa uue, paar korda silitatud Warhammer ONLINE CE-d. Key on kasutamata ja karp, koos sisusga näeb täitsa uus välja.
Keegi ei taha kontot anda kuna PSR ja statid on kallid
Ise ka usud? statsid ei tohiks kedagi huvitada kui sul on alla 5% leave ratio ja psr on mõne päeva farm kui keegi midagi ära rikub , vähemalt 1700 psr. Saatsin logitechile accounti pw ja username kuna ise eriti ei mängi enam.
Tundub, et keegi oma kontot laenata ei taha, aga äkki tahab keegi ära müüa ? , või vahetada. Vahetuseks pakuksin täitsa uue, paar korda silitatud Warhammer ONLINE CE-d. Key on kasutamata ja karp, koos sisusga näeb täitsa uus välja.
Keegi ei taha kontot anda kuna PSR ja statid on kallid
Ise ka usud? statsid ei tohiks kedagi huvitada kui sul on alla 5% leave ratio ja psr on mõne päeva farm kui keegi midagi ära rikub , vähemalt 1700 psr. Saatsin logitechile accounti pw ja username kuna ise eriti ei mängi enam.
Pubis pelades suht nii see küll ei ole, vahel kaotad ikka 20+ mängu järjest kuna ikka sellised lambad koos
See oleneb ikka endast ka , kuni 1600 on lihtsalt tuim võta carry hero ja pane 20:X scoor maha ja võida, põmst kuni 1700 ni on nii sealt edasi hakkavad vaikselt normaalsed vennad tulema kes tajuvad ja ostavad warde jne mitte ei ole nii ,et ma kirjutan pick demented shaman vastus on fk u i go scout. Alles üks päev tegin sõbra accountile boosti mängisin sellega , alguses oli 1400~ psr ja kui lõpetasin oli 1600~ 13win 1lose.
Ise ka usud? statsid ei tohiks kedagi huvitada kui sul on alla 5% leave ratio ja psr on mõne päeva farm kui keegi midagi ära rikub , vähemalt 1700 psr. Saatsin logitechile accounti pw ja username kuna ise eriti ei mängi enam.
Ahaa, sina siis oledki see tegelane kes tuli mul kesmiselt ~1550 PSR mängu, omal 1700 PSR, valis Scout-i ning sai siis lõppskooriks 4-12, suutes 40 minutiga täpselt pool Runed Axe-i kokku farmida.
Ilmselt ei olnud see siiski mina , pole kunagi scouti mänginud üldiselt mängin supporti kui oma houmidega koos pelan.
http://stats.maide.ca/players/view/doinitright/matches/
Hetkel mingi 10 lose suht järiest ei tea miks ei tule enamus mängudes saan ikka itemid kokku.
Küsimus et kas äkki paar mõistliku inimest aitaksid täna õhta PSRi pärast ebaõnne täis õhtut tagasi 1600+ saada? Ingame name on Martal, praegune PSR tsirka 1550
Küsimus et kas äkki paar mõistliku inimest aitaksid täna õhta PSRi pärast ebaõnne täis õhtut tagasi 1600+ saada? Ingame name on Martal, praegune PSR tsirka 1550
Peale 67% jooki tundub mullegi selline mõte, või küsimus naljakas . " SOOVITUS " 50 psr, võta carry hero või SupporT ja oma poisid ära 1inda. "
Sai siis lampi sõpradega no ab pelatud noh clan scrim ja tulid eestlased vastu osad ka siit foorumist. Sai kerge rape maha pandud kuigi üldine mäng oli sitt kuna meil oli kaks mitte eriti head inimest.
http://replays.heroesofnewerth.com/match_replay.php?mid=9787361
2x quad kill siis(sb).
Meie? Sa olid mõni sealt mängust. No sellise avarage psr mängu kohta on see casual. Tollel mängul oli av vist 1650 tavaliselt on 1750+ kui normi enamy vastu pelda kus ei sa nii sama mööda mapi ringi joosta no wards ja fragida oleks see küll hea. Vaikselt kogun replaysi quadkille ja 5eseid kille + mingid funny kohad kus keegi hale crna paneb kunagi saab mingi mini movie teha. Praegu oleme 3 päeva koos pelanud. Suht sama koos seisuga käisime digifest lannil ka kus ei läinud kõige paremini. Kui keegi 5on5 soovib mängida võib IGN doinitright addida.
kes mängivad võiks mind sõbraks lisada. teeme sõpradega lanne ja mängime üpris palju. nimi H1N7Z _________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
võite siis julgelt addida "GodIsVirus" ja pange omal kanalite hulka "kalbass" (KLB) pelame siis iga õhtu paari sõbraga,
skilli nagu jagub ja võiks teiste eestlastega kas siis omavahel madistada või kambakesti noobe stompida
võite siis julgelt addida "GodIsVirus" ja pange omal kanalite hulka "kalbass" (KLB) pelame siis iga õhtu paari sõbraga,
skilli nagu jagub ja võiks teiste eestlastega kas siis omavahel madistada või kambakesti noobe stompida
Tahaks proovida teiega koos. Aga alles laup saan hon-ida.
Enda harimise mõttes küsiks kogenud mängijate käest, milles seisneb Heroes of Newerth ja League of Legends vahe? Olen siin üksjagu guugeldanud ja erinevaid võrdlusi vaadanud ning peamiselt jääb silma.
LOL - peaks olema rohkem casual, halvem graafika, tasuta
HON - rohkem hardcore, parem graafika, tasuline, rohkem kangelasi, kiirem mängu tempo
Ehk oskab keegi teist veel midagi kummagi mängu kohta lisada?
LOL - Surma saades ei kaota raha, spellid scalevad geariga (ability power), oma accounti peab leveldama (max lv30), mängude eest saad Influence Pointe (IP) mille eest saad osta rune või unlockida uusi championeid (iga nädal on free-to-play herod mida saab tasuta mängida, kuid et neid endale saada pead need välja ostma). Saad Mastery Pointe (talente) valida. Lisaks sellele veel ruunid (glyphid) mis boostivad in-game state kuid neid saab sättida ainult lobbys. Hero valimise ajal saad ka valida 2 summoneri spelli lisaks oma championi abilititele (kokku 12 tükki). Mäng ise on tunduvalt kiirem ja mängud on tavaliselt väga lühikesed. Osad championid on rämedalt OP kui gear kätte saada ning võib vabalt 1v5 alla lasta kõik. Itemid on väga erinevad võrreldes Dota/HoN-iga.
Põhiline ongi see, et pead teatud herodega lihtsalt kauem vastu pidama kuni omale geari kätte saad ning natuke aju peab ka ikkagi olema, et hakkama saada, sest HoNis kui ikka vastaseid korralikult feedid on juba gg, LoL-is selline balance puudub ning pole erilist teamworki vaja võiduks. Väga noob friendly.
Keda vähegi huvitab natuke tõsisem ja suurema nö learning curve'ga mäng, siis HoN/dota on ainuke tee selles žanris. Minu jaoks on LoL liiga lihtne, võidab see, kes rohkem lihtsalt mängib/farmib. HoNis seevastu on rohkem pinget, suurem võimalus midagi metsa keerata. HoN on mõeldud rohkem competitive mänguks, LoL on lihtsalt casual.
Keda vähegi huvitab natuke tõsisem ja suurema nö learning curve'ga mäng, siis HoN/dota on ainuke tee selles žanris. Minu jaoks on LoL liiga lihtne, võidab see, kes rohkem lihtsalt mängib/farmib. HoNis seevastu on rohkem pinget, suurem võimalus midagi metsa keerata. HoN on mõeldud rohkem competitive mänguks, LoL on lihtsalt casual.
juppp, lolis omab mu väike 9a vend ka . Hon on väääga teine tera.
HoNi plussiks võib veel lugeda ka seda, et kui oled Dota pealt tulnud, siis learning curve pole teab mis pikk - enamik kangelasi ning relvi on Dotast juba vanad tuttavad.
Keda vähegi huvitab natuke tõsisem ja suurema nö learning curve'ga mäng, siis HoN/dota on ainuke tee selles žanris. Minu jaoks on LoL liiga lihtne, võidab see, kes rohkem lihtsalt mängib/farmib. HoNis seevastu on rohkem pinget, suurem võimalus midagi metsa keerata. HoN on mõeldud rohkem competitive mänguks, LoL on lihtsalt casual.
Mis mõttes võidab see, kes rohkem mängib, farmib?
Keda vähegi huvitab natuke tõsisem ja suurema nö learning curve'ga mäng, siis HoN/dota on ainuke tee selles žanris. Minu jaoks on LoL liiga lihtne, võidab see, kes rohkem lihtsalt mängib/farmib. HoNis seevastu on rohkem pinget, suurem võimalus midagi metsa keerata. HoN on mõeldud rohkem competitive mänguks, LoL on lihtsalt casual.
Mis mõttes võidab see, kes rohkem mängib, farmib?
Ma mõtlen selle all seda, et LoLis on need Influence Pointsid (vms), mida saad mängides ja mille eest saad osta paremaid herosi jne. HoNis on kõik võrdsed algusest - samad heroed, samad itemid, samad spellid - loeb ainult nö enda näpuoskus.[/i]
Nii et LOLis see fakt, et ükski alguse kangelane pole "hea"?
Olen siin sõbra kontoga mõned mängud HONi mänginud ja siis LOLi oma kontoga mänginud. Siiani ei ole päris selge, kumba hakata mängima. Kahte paraleelselt kindlasti ei viitsi.
HONil ilmselgelt parem graafika ja tegemist rohkem poleeritud ning competitive tootega.
Samas LOL on tasuta ja graafika mulle ka täitsa meeldib. Competitive tasemel ma tõenäoliselt kumbagi mängu mängima ei hakka - pigem vahel naise/sõpradega teiste mängijate/bottide vastu.
Mind huvitaks selle kohta täpsustus, kuidas klasside tasakaal tegelikult kummaski mängus on. Praegu olen väga vasturääkivaid arvamusi kummagi mängu kohta saanud - nii klasside, kui mängu lihtsuse kohta.
Nii et LOLis see fakt, et ükski alguse kangelane pole "hea"?
defineeri "hea". Hea võib-olla teiste tasuta herode vastu, aga kui sulle tuleb vastu miki, kes on farminud 12/7, siis kahtlen. See kõik on muidugi maitse küsimus, mulle lihtsalt meeldivad mängud, kus on vaja natuke rohkem neuroneid ajus liigutada.
Mulle meeldis kogu see herode ostmise süsteem, mastery pointid, summoner abilitid, ruunid LoLis. Tegid mängu kuidagi mängitavamaks. HoNis anti kohe alguses kõik kätte ja sai kõik läbi mängitud niipalju, et lõpuks ei viitsind ühegi heroga enam mängida. LoLis vähemalt on tüübid lukus ja näevad ahvatlevamad välja.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.