Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 144, 145, 146 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2010 15:57:38 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kysimus suurele ringile

Kes pakuks kiirest LG 47le8500?
olen juba kuu oodanud ja kopp ees kahjuks, ei taha mulle seda keegi müüa, äkki kellelgi vedeleb see mudel icon_confused.gif
Ronin sulaga kohale kui olemas ja hind sobib. nädala jooksul oleks hea kui olemas oleks koos garantiiga thumbs_up.gif

Edit:

Hetkel järgmine reede ja 27000.-
Keegi võiks kiirema tarneaja pakkuda, ka hinnalanguse vastu pole icon_smile.gif
Müüjale läheb homme kell 9 ettemaks teele, kui paremat ei tule

Sorry, et ei kasuta Ostuabi/hinnapäringut. Minu viga, ausalt thumbs_down.gif


Kui saad kätte anna teada kuidas pilt on SD signaaliga ja üleüldse,endal sama plaanid.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2010 19:30:27 vasta tsitaadiga

Ramm kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Kysimus suurele ringile

Kes pakuks kiirest LG 47le8500?
olen juba kuu oodanud ja kopp ees kahjuks, ei taha mulle seda keegi müüa, äkki kellelgi vedeleb see mudel icon_confused.gif
Ronin sulaga kohale kui olemas ja hind sobib. nädala jooksul oleks hea kui olemas oleks koos garantiiga thumbs_up.gif

Edit:

Hetkel järgmine reede ja 27000.-
Keegi võiks kiirema tarneaja pakkuda, ka hinnalanguse vastu pole icon_smile.gif
Müüjale läheb homme kell 9 ettemaks teele, kui paremat ei tule

Sorry, et ei kasuta Ostuabi/hinnapäringut. Minu viga, ausalt thumbs_down.gif


Kui saad kätte anna teada kuidas pilt on SD signaaliga ja üleüldse,endal sama plaanid.



ma ostan seda juba 5 nädalat ja pole lõppu näha icon_evil.gif
42 versioon olemas, aga suuremat mitte. Ma ei saa aru milles probleem on, kui euroopas see juba kuid myygis, miks siis ei võiks baltikumi 1 isendit tuua.
Shita ajab keema. Kui peaks arvestama amortisatsiooni, siis peaks juba telekas olema 2 tuhhi odavam nende 5 nädalaga icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2010 21:22:47 vasta tsitaadiga

Koolja kirjutas:
Kas oskab keegi öelda mis vahe on PANASONIC TX-PF50G20 vs TX-P50G20 vs TX-P50GW20?

kõik on samad mis 50G20
-PF lisaks kasutujuhend fra ja rus keelega pakendis (ehk müüakse Prantsusmaal)
-GW lisaks DVB-S2 tüüner (Saksa turule)
..kõigil on eesti keel ja maadevalikus ka Eesti
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2010 22:08:23 vasta tsitaadiga

50'' G20 oleks pakkuda 19999.- kellel huvi icon_cool.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vonets
Kreisi kasutaja
vonets

liitunud: 09.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2010 00:19:16 vasta tsitaadiga

S2 sellel pole?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2010 09:47:31 vasta tsitaadiga

vonets kirjutas:
S2 sellel pole?

Ei ole.

Selline mudel.

http://panasonic.ee/products.php?prod=4653
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronn
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2005




sõnum 15.08.2010 20:34:19 vasta tsitaadiga

küsiksin uuest üle 50 vs 100 HZ filmide vaatamisel, on tast kasu?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2010 23:22:38 vasta tsitaadiga

Kasu on ehk nii palju et pilditöötlusvõimekus võiks olla parem ja seega võiks eeldada vähem jõnksutamist aga funktsioon ise rikub filmi esitust tõsiselt. Kas meeldib või mitte, maitse asi, mulle ei meeldi.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2010 23:57:07 vasta tsitaadiga

ronn, teeb liikumist sujuvamaks, mõnele meeldib, mõnda häirib.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2010 07:27:30 vasta tsitaadiga

Mida see Panasonicu plasmade 600MHz tähendab? 50Hz pilt, millele joonistatakse 12 kaadrit vahele? On siis värelemisest vaba või siiski mitte?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.08.2010 07:38:33 vasta tsitaadiga

Miki-Hiir: OT: Sul on väike kirjutus-apsakas - jutt ikka 600Hz-i, mitte 600MHz-i. icon_wink.gif

Eks sellega on nii, nagu reklaamides öeldakse, et ka väga kiired liikumised on teravad, mitte udused. Iseasi, kas silm sellist kiiret pildilaotussagedust üleüldse tajuda suudab. Ehk suudavad seda tajuda nooremad inimesed, vanemad enam kindlasti mitte, kuna vanemas eas silma tundlikkus nõrgeneb.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2010 08:13:08 vasta tsitaadiga

Vabandust, jah, loomulikult 600Hz. Minu küsimus oli ajendatud sellest, et plasma puhul öeldakse ikka, et "kui värelemine ei häiri". On neil uuematel 600Hz paneelidel ka see värelemise probleem või ...
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 16.08.2010 08:38:00 vasta tsitaadiga

Miki-Hiir: Eks kõigil lampidel on nii süttimisest kui kustumisest tingitud järelvilkumine olemas. Pigem on sel juhul küsimus selles, et kui kaugelt / või kui lähedalt Sa seda paneeli vaatad. Igatahes oma tutvusringkonnas pole ise märganud taolisi, häirivaid tegured. Aga ega ma pole "nina vastu ekraani" neid ka uurinud, kuigi uskuda võib, et suure, täisheleduse ja valge pinna korral võib see lampide värelus ka silmaga tuntav olla.

Aga eks sama asi on ka igasugu CRT, LCD jms. ekraanidega, et mis mudel kuipalju vilgub või ei vilgu. Ning suuremalt jaolt on see kinni ka selle lambi / või toru kvaliteedis, tema vanuses jne. Ehk siis mida vanem lamp / toru, seda suuremaks tema vilkumine igal juhul kasvab.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2010 15:52:09 vasta tsitaadiga

mul tekkis selline probleem arvuti ühendamisel telekaga, et kui ühendan, siis arvutiekraanil pole pilti ja telekas ütleb, et signaali pole. Ühendasin läpakast DVI pordist ja telekasse läks VGA sisendisse.
aga kui panna arvuti käima, siis näitab nii läpakaekraanilt kui ka telekast pilti, kuid kui windows on ära laadinud, siis pilt kaob?
oskab keegi aidata?
videokaardiks geforce go 7600, telekaks full HD philips
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.08.2010 16:51:08 vasta tsitaadiga

Oled kindel, et see dvi port analoogvideot toetab, st on DVI-A või DVI-I????
http://en.wikipedia.org/wiki/Digital_Visual_Interface#Connector

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2010 17:04:36 vasta tsitaadiga

see jäi mainimata icon_smile.gif
DVI-I on...
viga on vast arvuti seadetes siis, kuid neid ei saa muuta, kui telekas pole ühendatud, ja kui on ühendatud, siis ei näe midagi icon_smile.gif
et ilmselt ma kirjutasin valesse foorumisse ka veel oma lolli küsimuse icon_redface.gif
aga kui äkki keegi oskab aidata, oleks väga tänulik:)
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuut
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2010 17:24:14 vasta tsitaadiga

geforce go 7600 on analoogvideo ajastust, kindlasti toetab... ja pealegi eddvin ju selgelt ütles, et algul pilt olemas, kui käima paneb

proovida ju võid näppida seadeid nii, et teleka ühendamisel kohe pilti telekasse ei suunaks... annaks sulle võimaluse läpakat kontrollida ja proovida, mis seadete korral toimib

ja teine asi on see, et kui Vistat või 7 kasutad... go 7600 ei pruugi neis kahes OSis toime tulle suuremate eralduste näitamisega... oleneb ka driveritest... kui saad, võid üritada telekat näitama panna täpselt sama pilti, mida näitab läpakas... (ehk dual display clone vms)... kui nii pildi kätte saad, võib probleem ollagi graafikakaardis / driverites

ps. kõrvalmärkusena see, et sa ei saa sel viisil audiot telekasse... ja kui selle probleemi lahendadki, siis arvatavasti ei tule ta ikkagi hd filmidega toime icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2010 17:31:29 vasta tsitaadiga

no okei..äitah
eks ma proovin veel sättida seadeid ja proovin veel otsida googlest
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.08.2010 17:41:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ei tule ta ikkagi hd filmidega toime

Sõltub protsessorist, mu profiili läppariga saab 720p materjal vabalt mängitud, 1080p üsnagi rahuldavalt icon_rolleyes.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tuut
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2010 18:45:57 vasta tsitaadiga

millegipärast arvasin, et Go 7600 oli PM ajastust ja siis oleks see kaheldab juba....
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2010 23:14:30 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
jeesus188, kopp.gif


?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2010 16:58:44 vasta tsitaadiga

enam ei kysi thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 17.08.2010 19:46:31 vasta tsitaadiga

Millist telekat osta? kas lcd LED tehnoloogia puhul on enamvähem kõik võrdsed? Gigantti.fi pakub 40 tolli LED samsung telekat see: http://www.gigantti.fi/product/tv-ja-aani/taulutelevisiot/televisiot-yli-40/UE40C5105XXE/samsung-40-led-tv
799 euroga, mis tundub päris odav olevat. Kas see on käib kah / piisav või väga hea?

Gran Turismo 5 pildiilu nautimiseks ja blu-ray filmide jaoks vist piisav?

Elu näitab,et ps3 on kordades mõttekam kui performance'is püsiv arvuti.

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clasher
HV vaatleja

liitunud: 07.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2010 22:33:51 vasta tsitaadiga

Selline mure: seoses digitelevisiooni tulekuga oleks oma emale vaja osta uus teler max 32" diagonaaliga hinnaga ca 8000 EEK. Olen lugend et Sony Bravia engine 3 pidavat hea olema kuid selle raha eest vist ei mängi välja?
Ehk oskate soovitada milline teler võiks olla sellise raha eest olla parima hinna kvaliteedi suhtega?

Oleksin tänulik igakülgse abi ja soovituste eest!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuut
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2010 23:15:47 vasta tsitaadiga

halb hinnaklass... 9000 on see, mille pealt algavad Sony EX500 ja samuti hea Samsung C650

vb siis philips, ega midagi muud pakkuda ei oskagi
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD-TV+ekraanid/127205/
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2010 07:27:56 vasta tsitaadiga

Pixmania saatis postkasti pakkumise, kus pakutakse telerit "SAMSUNG PS42C450 plasma screen" hinnaga 7600 eek. Tundub normaalne pakkumine.
Mis miinused antud pillil on peale selle, et pole FullHD?
Eesmärk oleks uuel telekal puhtalt ainult õhukaudu vabu telekanaleid kaeda ja lastel DVD-mängijast multikaid vaadata.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2010 09:13:50 vasta tsitaadiga

Miki-Hiir, selle raha eest väga korralik aparaat.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuut
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2010 15:11:29 vasta tsitaadiga

Miki-Hiir, hold your horses

lugesid transpordi hinda ka? 1200 juurde... ja pixmania küll annab tavaliselt ca 300 eeku allahindlust, kui teleka hind tuleb ikkagi ca 8500 eeku ja selle raha eest ta küll enam liiga korralik aparaat pole... või noh, ainult Ravolinki pakkumine kallim
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Plasmaekraanid/126881/

ehk pointless pixmaniast tellida icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Miki-Hiir
HV veteran

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2010 16:01:53 vasta tsitaadiga

Lugesin jah ... 1200 eek lihtsalt transa eest peale makstes muutub teleka hind Pixmaniast soetamiseks üsna mitteatraktiivseks. Eestist saab odavamalt.
Küsimus oli pigem mudeli enda kohta - oskab keegi midagi kiita või laita?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2010 19:30:55 vasta tsitaadiga

mul maksis teleka transport pixmaniast 150, dpd tôi kohale ja olen väga ônnelik
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2010 19:32:08 vasta tsitaadiga

eddvin, jah kõik oleneb teleka suurusest.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuut
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2010 19:45:43 vasta tsitaadiga

üle 20kg koos pakendiga kaaluvad telekad (ehk siis jämedalt öeldes 40'+) tulevad vist Fedexiga sealt, samuti on roll laol... täpseid tingimusi ei tea...

Eestis liigutab pakki edasi mõlemal juhul DPD
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2010 22:29:00 vasta tsitaadiga

Soetasin vara-kevadel omale samsungi Full hd teleri 6-es seeria. Umbes 2 kuud peale ostu hakkasid teleri kõlarid krõbisema(ka siis kui heli vaikseks keerata, käivad tugevad krõbinad ja raksud läbi), mis õnneks väga ei sega, kuna 99% ajast läbi resiiveri. Mõned nädalad hiljem hakkas pult jamama. Vahetasin patareid, aga ei aidanud. Vahel töötab laitmatult, kuid aeg-ajalt lõpetab täiesti tegevuse(aitab teleri kinni panek). Nüüd siis paar nädalat tagasi hakkas pidevalt ette viskama ruudulist pilti ja heli hakkima. Mõne aja pärast tuleb kiri, et signaal nõrk või puudulik. Viga esineb siis kui teler on paar tundi töös olnud. Peale mitut tundi seismist näitab ilusti. Pilti läbi arvuti näitab kenasti igal ajal. Antenni viga ei saa ka olla, sest sama antenni taga veel teine teler mis näitab kenasti.

Samsung pole normaalne firma thumbs_down.gif icon_neutral.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2010 22:34:18 vasta tsitaadiga

Garantiikeiss?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2010 22:37:04 vasta tsitaadiga

lase venikaga ülevalt öhk sisse ja kui nii siis tv loogiga segane icon_smile.gif
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2010 22:38:04 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Soetasin vara-kevadel omale samsungi Full hd teleri 6-es seeria. Umbes 2 kuud peale ostu hakkasid teleri kõlarid krõbisema(ka siis kui heli vaikseks keerata, käivad tugevad krõbinad ja raksud läbi), mis õnneks väga ei sega, kuna 99% ajast läbi resiiveri. Mõned nädalad hiljem hakkas pult jamama. Vahetasin patareid, aga ei aidanud. Vahel töötab laitmatult, kuid aeg-ajalt lõpetab täiesti tegevuse(aitab teleri kinni panek). Nüüd siis paar nädalat tagasi hakkas pidevalt ette viskama ruudulist pilti ja heli hakkima. Mõne aja pärast tuleb kiri, et signaal nõrk või puudulik. Viga esineb siis kui teler on paar tundi töös olnud. Peale mitut tundi seismist näitab ilusti. Pilti läbi arvuti näitab kenasti igal ajal. Antenni viga ei saa ka olla, sest sama antenni taga veel teine teler mis näitab kenasti.

Samsung pole normaalne firma thumbs_down.gif icon_neutral.gif


Ühe isendi põhjal kogu firmat hinnata pole väga adekvaatne või mis?
Emotsionaalselt saan sinust aru, kuid ratsionaalselt võttes esineb probleemseid isendeid kõigil tootjatel ning sellised jamad peaks garantii lahendama.
Firmat oleks põhjust süüdistada, kui garantii käigus asi normaalselt ei lahene või esineks selliseid probleemseid isendeid suuremas koguses.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2010 22:55:44 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Garantiikeiss?


Ilmselt jah. Oleks pidanud ennast kuulama ja Sony võtma ikka icon_biggrin.gif

Loodan, et asi laheneb.

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2010 23:29:13 vasta tsitaadiga

Cb4, firmware uuendasid? Ehk aitab.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2010 00:59:21 vasta tsitaadiga

Cb4, ega Sony'l esineb ka surnud isendeid, mis juba karbist tulles ei lähe tööle. See on lihtsalt tehnika.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuut
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2010 01:44:31 vasta tsitaadiga

Sonyga on vist isegi suurem võimalus saada CLOUDINGu probleem näiteks, mida üldse garantii ei kata (kui just väga hull pole)

Samsung on maailma suurima LCD telerite müüginumbriga... ja seda juba 3 aastat olnud ning aina kasvatab oma turuosa... kas see oleks võimalik, kui tootja oleks tõesti nii saast?

(ja endiselt kehtib see loogita, et mida rohkem telekaid müüakse, seda rohkem vigaseid eksemplare tükiarvult kasutajateni jõuab... kuigi protsent võib olla väiksem kui mõnelgi teisel suurel telekatootjal, siis naised ikka saunas räägivad...)
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2010 08:45:50 vasta tsitaadiga

tuut kirjutas:
Sonyga on vist isegi suurem võimalus saada CLOUDINGu probleem näiteks, mida üldse garantii ei kata (kui just väga hull pole)

Samsung on maailma suurima LCD telerite müüginumbriga... ja seda juba 3 aastat olnud ning aina kasvatab oma turuosa... kas see oleks võimalik, kui tootja oleks tõesti nii saast?

(ja endiselt kehtib see loogita, et mida rohkem telekaid müüakse, seda rohkem vigaseid eksemplare tükiarvult kasutajateni jõuab... kuigi protsent võib olla väiksem kui mõnelgi teisel suurel telekatootjal, siis naised ikka saunas räägivad...)


Sony ja clouding olid head sõbrad 2009 aastal. 2010 mudelite puhul pole eriti enam kuulda olnud (eks neid peksti ka meedias selle cloudingu osas mehiselt 2009).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2010 09:36:46 vasta tsitaadiga

Mul kodus tehnikat päris kenasti. Suur maja ja põhimõtteliselot 3 eraldi gruppi (5 inimest) icon_biggrin.gif ning 99% asjadest on sony. Pole siiani ükski otsi andnud.

Samas tegelen lihtsama tehnika remondiga(telefonid, venamed telerid, raadiod, föönid jne) Kõige levinud remondi jupp ikka samsung või philips. Ok, eks neid ostetakse ka palju, aga siiski.

Aga mis seal ikka, ma hakkan siis garantii asja ajama icon_cry.gif Täna hommikul pilt taas selge.

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2010 20:23:58 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Mul kodus tehnikat päris kenasti. Suur maja ja põhimõtteliselot 3 eraldi gruppi (5 inimest) icon_biggrin.gif ning 99% asjadest on sony. Pole siiani ükski otsi andnud.

Samas tegelen lihtsama tehnika remondiga(telefonid, venamed telerid, raadiod, föönid jne) Kõige levinud remondi jupp ikka samsung või philips. Ok, eks neid ostetakse ka palju, aga siiski.

Aga mis seal ikka, ma hakkan siis garantii asja ajama icon_cry.gif Täna hommikul pilt taas selge.

Sony kasutab muuseas Samsungi LCD paneele, seega ostes Sony saad ikka Samsungi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firetiger
HV kasutaja
Firetiger

liitunud: 24.08.2002




sõnum 21.08.2010 14:20:22 vasta tsitaadiga

Kindel plaan uus teler soetada. Suurus 32", hinnapiir kuni 12 000eeki. 80% ajast vaadatakse DIGI-TV pilti ja vahest mõni film USB pulga pealt. Mängimiseks TV`d ei kasutata. Soov saada võimalikult hea kvaliteedi ja hinna suhtega teler. thumbs_up.gif
Olen paar mudelit välja valinud. Targemad mehed ehk oskavad kiita, laita või oma variante pakkuda? beer_yum.gif

Samsung-LE32C653M2WXBT hind Viva Elektroonikas 9390eeki http://www.viva.ee/est/32%22-LCD-teler-Samsung-LE32C653M2WXBT

LG 32LE5300 LED hind Pixmanias 9119eeki http://www.pixmania.com/ee/ee/4972769/art/lg/32le5300-led-television.html


Millised üldse kogemused Viva elektroonika ja Pixmaniaga? Tarneaeg lubatud 4-5päeva, kas reaalne? Võimalikud garantii juhtumite lahendamised?

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuut
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2010 22:14:34 vasta tsitaadiga

Pixmania tarneaeg reaalne, jutt siis tööpäevadest. Garantiid peaksid Eestis asuvad firmad teostama. (Ei oska kinnitada ega ümber lükata, kui ise telekat tellisin sealt, siis sellist infot sain, millisest allikast, seda enam ei mäleta)

Aga Philipsi 7. seeria LED amblightiga?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD-TV+ekraanid/129842/

või Sony 32EX500?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD-TV+ekraanid/124056/

mõlemad telekad peaksid paigas hinna ja kvaliteedi suhtega olema

tulevikule mõeldes telekat ostes oleks mõttekas võtta vb natuke suurem ekraan ka icon_rolleyes.gif
32' ja 37' vahe hinnas Samsungi ja Philipsu puhul pole palju üle kilo, ekraan on aga ca 35% suurem... (sama lugu ka 40/42 mudelitega)

üldiselt tasub ära isegi ainult DIGI-TV-d vaadates, üksikuid HD kanaleid juba pakutakse nii kaabeltelevisioonis kui satipanniga siinmail ja HD materjali täielikuks nautimiseks on suurem ekraan parem

toetudes p3000 arvamusele, kes ise on telekaärikas, on EX500 üsna hea valik selle aasta mudelite hulgas ja BRAVIA 3 on juba varasemast hinnatud pildiparandus
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firetiger
HV kasutaja
Firetiger

liitunud: 24.08.2002




sõnum 21.08.2010 23:30:33 vasta tsitaadiga

Suuremat kui 32" ei taha, kuna vaatamiskaugus pole piisav. Nüüd siis valik veelgi keerulisemaks tehtud- 4 erinevat mudelit/firmat. icon_biggrin.gif LG`l oli ilusam valge võrreldes Samsungiga(sinine foon kumas läbi). Sony ja Philipsi kohta ei oska hetkel arvamust öelda, kuna pole reaalset pilti näinud.
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tuut
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2010 14:49:37 vasta tsitaadiga

enda 42' LCD-st olen ca 2m kaugusel ja pilt on täiesti terav, tõsi, ta saab arvutist 1920x1080 signaali ka ja SD pilti nii lähedalt ei vaata (või ei vaata full screenis), kuid 720p on juba suht okei selle mõõdu puhul 2m pealt vaadata, võiks natuke kaugemalt, kuid ei häiri

tegelikult valge puhul on üks asi ta värvus, teine see, et ta oleks ühtlane üle kogu ekraani... olen näinud LCD ekraani, kus valge kõikus kollaka ja sinaka vahel, nagu ekraan oleks lainetanud... ja tegu oli eelmise aasta mingi mudeliga, see selleks

EX503 ja EX500 vahe on DVB-T2 tüüneri olemasolu
http://www.avforums.com/forums/lcd-led-lcd-tvs/1180913-sony-bravia-ex500-503-series-ccfl-100hz.html

ja siis digitalversus.com ülevaade, kus EX503 skooris 5 tähte, see on väga hea tulemus, sest tavaliselt hinnatud telekad kipuvad seal piirduma neljaga
http://www.digitalversus.com/sony-bravia-kdl-32ex503-p458_8401_16.html
(pikem jutt tuled 40' mudeli all, seal on viide sellele olemas)
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2010 23:05:21 vasta tsitaadiga

Plaanis osta endale 3d telekas. Ise olen vaadanud sony, samsungi või philipsi poole. Suurus võiks olla 40-46, sest istun 2m kaugusel. Põhilised tegevused on PS3 ja filmid. Oskab keegi midagi soovitada ja millise tootja poole vaadata.

ise leidsin sellised pakkumised:

Philips 46PFL8685H/12 32999.-
Samsung UE40C8000XWXBT 31999.-

philips on palju suurem, aga ainult 1000 eeku kallim. kas samsung on siis nii palju parem. need on euronicsi hinnad, aga kui ostuks läheb, siis saan tõenäoliselt alla ka midagi, kuna tuttav seal ise tööl.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2010 11:54:54 vasta tsitaadiga

Oskab keegi midagi rääkida Philips 37PFL7605H mudelist? Kui hea pilt tal on? Kas 100Hz on tunduvalt kehvema ekraaniga kui 200Hz(näiteks LG 42Le8500)?


Edit: Või oskab keegi kaasa rääkida Sony KDL40HX700 mudelist,et miks sellel selline kirves hind? Tal tavaline LCD ekraan,mitte LED ega midagi...või ma eksin?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2010 12:20:42 vasta tsitaadiga

Ramm kirjutas:

Edit: Või oskab keegi kaasa rääkida Sony KDL40HX700 mudelist,et miks sellel selline kirves hind? Tal tavaline LCD ekraan,mitte LED ega midagi...või ma eksin?

-HX on +200Hz ja "Deep Black Panel" võrreldes EX500-ga.
40HX700 hind on ca 20500.-
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 144, 145, 146 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.