|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Ramm
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2004
|
13.08.2010 15:57:38
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Kysimus suurele ringile
Kes pakuks kiirest LG 47le8500?
olen juba kuu oodanud ja kopp ees kahjuks, ei taha mulle seda keegi müüa, äkki kellelgi vedeleb see mudel
Ronin sulaga kohale kui olemas ja hind sobib. nädala jooksul oleks hea kui olemas oleks koos garantiiga
Edit:
Hetkel järgmine reede ja 27000.-
Keegi võiks kiirema tarneaja pakkuda, ka hinnalanguse vastu pole
Müüjale läheb homme kell 9 ettemaks teele, kui paremat ei tule
Sorry, et ei kasuta Ostuabi/hinnapäringut. Minu viga, ausalt  |
Kui saad kätte anna teada kuidas pilt on SD signaaliga ja üleüldse,endal sama plaanid.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
13.08.2010 19:30:27
|
|
|
| Ramm kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
Kysimus suurele ringile
Kes pakuks kiirest LG 47le8500?
olen juba kuu oodanud ja kopp ees kahjuks, ei taha mulle seda keegi müüa, äkki kellelgi vedeleb see mudel
Ronin sulaga kohale kui olemas ja hind sobib. nädala jooksul oleks hea kui olemas oleks koos garantiiga
Edit:
Hetkel järgmine reede ja 27000.-
Keegi võiks kiirema tarneaja pakkuda, ka hinnalanguse vastu pole
Müüjale läheb homme kell 9 ettemaks teele, kui paremat ei tule
Sorry, et ei kasuta Ostuabi/hinnapäringut. Minu viga, ausalt  |
Kui saad kätte anna teada kuidas pilt on SD signaaliga ja üleüldse,endal sama plaanid. |
ma ostan seda juba 5 nädalat ja pole lõppu näha
42 versioon olemas, aga suuremat mitte. Ma ei saa aru milles probleem on, kui euroopas see juba kuid myygis, miks siis ei võiks baltikumi 1 isendit tuua.
Shita ajab keema. Kui peaks arvestama amortisatsiooni, siis peaks juba telekas olema 2 tuhhi odavam nende 5 nädalaga
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
13.08.2010 21:22:47
|
|
|
| Koolja kirjutas: |
| Kas oskab keegi öelda mis vahe on PANASONIC TX-PF50G20 vs TX-P50G20 vs TX-P50GW20? |
kõik on samad mis 50G20
-PF lisaks kasutujuhend fra ja rus keelega pakendis (ehk müüakse Prantsusmaal)
-GW lisaks DVB-S2 tüüner (Saksa turule)
..kõigil on eesti keel ja maadevalikus ka Eesti
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
13.08.2010 22:08:23
|
|
|
50'' G20 oleks pakkuda 19999.- kellel huvi
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vonets
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2010
|
14.08.2010 00:19:16
|
|
|
| S2 sellel pole?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ronn
HV kasutaja
liitunud: 01.03.2005
|
15.08.2010 20:34:19
|
|
|
| küsiksin uuest üle 50 vs 100 HZ filmide vaatamisel, on tast kasu?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
15.08.2010 23:22:38
|
|
|
Kasu on ehk nii palju et pilditöötlusvõimekus võiks olla parem ja seega võiks eeldada vähem jõnksutamist aga funktsioon ise rikub filmi esitust tõsiselt. Kas meeldib või mitte, maitse asi, mulle ei meeldi.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
15.08.2010 23:57:07
|
|
|
| ronn, teeb liikumist sujuvamaks, mõnele meeldib, mõnda häirib.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miki-Hiir
HV veteran
liitunud: 04.03.2004
|
16.08.2010 07:27:30
|
|
|
| Mida see Panasonicu plasmade 600MHz tähendab? 50Hz pilt, millele joonistatakse 12 kaadrit vahele? On siis värelemisest vaba või siiski mitte?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
16.08.2010 07:38:33
|
|
|
Miki-Hiir: OT: Sul on väike kirjutus-apsakas - jutt ikka 600Hz-i, mitte 600MHz-i.
Eks sellega on nii, nagu reklaamides öeldakse, et ka väga kiired liikumised on teravad, mitte udused. Iseasi, kas silm sellist kiiret pildilaotussagedust üleüldse tajuda suudab. Ehk suudavad seda tajuda nooremad inimesed, vanemad enam kindlasti mitte, kuna vanemas eas silma tundlikkus nõrgeneb.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miki-Hiir
HV veteran
liitunud: 04.03.2004
|
16.08.2010 08:13:08
|
|
|
| Vabandust, jah, loomulikult 600Hz. Minu küsimus oli ajendatud sellest, et plasma puhul öeldakse ikka, et "kui värelemine ei häiri". On neil uuematel 600Hz paneelidel ka see värelemise probleem või ...
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
16.08.2010 08:38:00
|
|
|
Miki-Hiir: Eks kõigil lampidel on nii süttimisest kui kustumisest tingitud järelvilkumine olemas. Pigem on sel juhul küsimus selles, et kui kaugelt / või kui lähedalt Sa seda paneeli vaatad. Igatahes oma tutvusringkonnas pole ise märganud taolisi, häirivaid tegured. Aga ega ma pole "nina vastu ekraani" neid ka uurinud, kuigi uskuda võib, et suure, täisheleduse ja valge pinna korral võib see lampide värelus ka silmaga tuntav olla.
Aga eks sama asi on ka igasugu CRT, LCD jms. ekraanidega, et mis mudel kuipalju vilgub või ei vilgu. Ning suuremalt jaolt on see kinni ka selle lambi / või toru kvaliteedis, tema vanuses jne. Ehk siis mida vanem lamp / toru, seda suuremaks tema vilkumine igal juhul kasvab.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
16.08.2010 15:52:09
|
|
|
mul tekkis selline probleem arvuti ühendamisel telekaga, et kui ühendan, siis arvutiekraanil pole pilti ja telekas ütleb, et signaali pole. Ühendasin läpakast DVI pordist ja telekasse läks VGA sisendisse.
aga kui panna arvuti käima, siis näitab nii läpakaekraanilt kui ka telekast pilti, kuid kui windows on ära laadinud, siis pilt kaob?
oskab keegi aidata?
videokaardiks geforce go 7600, telekaks full HD philips
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
16.08.2010 17:04:36
|
|
|
see jäi mainimata
DVI-I on...
viga on vast arvuti seadetes siis, kuid neid ei saa muuta, kui telekas pole ühendatud, ja kui on ühendatud, siis ei näe midagi
et ilmselt ma kirjutasin valesse foorumisse ka veel oma lolli küsimuse
aga kui äkki keegi oskab aidata, oleks väga tänulik:)
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tuut
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.01.2008
|
16.08.2010 17:24:14
|
|
|
geforce go 7600 on analoogvideo ajastust, kindlasti toetab... ja pealegi eddvin ju selgelt ütles, et algul pilt olemas, kui käima paneb
proovida ju võid näppida seadeid nii, et teleka ühendamisel kohe pilti telekasse ei suunaks... annaks sulle võimaluse läpakat kontrollida ja proovida, mis seadete korral toimib
ja teine asi on see, et kui Vistat või 7 kasutad... go 7600 ei pruugi neis kahes OSis toime tulle suuremate eralduste näitamisega... oleneb ka driveritest... kui saad, võid üritada telekat näitama panna täpselt sama pilti, mida näitab läpakas... (ehk dual display clone vms)... kui nii pildi kätte saad, võib probleem ollagi graafikakaardis / driverites
ps. kõrvalmärkusena see, et sa ei saa sel viisil audiot telekasse... ja kui selle probleemi lahendadki, siis arvatavasti ei tule ta ikkagi hd filmidega toime
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
16.08.2010 17:31:29
|
|
|
no okei..äitah
eks ma proovin veel sättida seadeid ja proovin veel otsida googlest
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tuut
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.01.2008
|
16.08.2010 18:45:57
|
|
|
| millegipärast arvasin, et Go 7600 oli PM ajastust ja siis oleks see kaheldab juba....
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
16.08.2010 23:14:30
|
|
|
?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
17.08.2010 16:58:44
|
|
|
enam ei kysi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NeroEST
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.11.2007
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clasher
HV vaatleja
liitunud: 07.06.2004
|
17.08.2010 22:33:51
|
|
|
Selline mure: seoses digitelevisiooni tulekuga oleks oma emale vaja osta uus teler max 32" diagonaaliga hinnaga ca 8000 EEK. Olen lugend et Sony Bravia engine 3 pidavat hea olema kuid selle raha eest vist ei mängi välja?
Ehk oskate soovitada milline teler võiks olla sellise raha eest olla parima hinna kvaliteedi suhtega?
Oleksin tänulik igakülgse abi ja soovituste eest!
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tuut
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.01.2008
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miki-Hiir
HV veteran
liitunud: 04.03.2004
|
18.08.2010 07:27:56
|
|
|
Pixmania saatis postkasti pakkumise, kus pakutakse telerit "SAMSUNG PS42C450 plasma screen" hinnaga 7600 eek. Tundub normaalne pakkumine.
Mis miinused antud pillil on peale selle, et pole FullHD?
Eesmärk oleks uuel telekal puhtalt ainult õhukaudu vabu telekanaleid kaeda ja lastel DVD-mängijast multikaid vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
18.08.2010 09:13:50
|
|
|
| Miki-Hiir, selle raha eest väga korralik aparaat.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tuut
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.01.2008
|
18.08.2010 15:11:29
|
|
|
Miki-Hiir, hold your horses
lugesid transpordi hinda ka? 1200 juurde... ja pixmania küll annab tavaliselt ca 300 eeku allahindlust, kui teleka hind tuleb ikkagi ca 8500 eeku ja selle raha eest ta küll enam liiga korralik aparaat pole... või noh, ainult Ravolinki pakkumine kallim
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Plasmaekraanid/126881/
ehk pointless pixmaniast tellida
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Miki-Hiir
HV veteran
liitunud: 04.03.2004
|
18.08.2010 16:01:53
|
|
|
Lugesin jah ... 1200 eek lihtsalt transa eest peale makstes muutub teleka hind Pixmaniast soetamiseks üsna mitteatraktiivseks. Eestist saab odavamalt.
Küsimus oli pigem mudeli enda kohta - oskab keegi midagi kiita või laita?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eddvin
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2008
|
18.08.2010 19:30:55
|
|
|
| mul maksis teleka transport pixmaniast 150, dpd tôi kohale ja olen väga ônnelik
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
18.08.2010 19:32:08
|
|
|
| eddvin, jah kõik oleneb teleka suurusest.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tuut
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.01.2008
|
18.08.2010 19:45:43
|
|
|
üle 20kg koos pakendiga kaaluvad telekad (ehk siis jämedalt öeldes 40'+) tulevad vist Fedexiga sealt, samuti on roll laol... täpseid tingimusi ei tea...
Eestis liigutab pakki edasi mõlemal juhul DPD
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
18.08.2010 22:29:00
|
|
|
Soetasin vara-kevadel omale samsungi Full hd teleri 6-es seeria. Umbes 2 kuud peale ostu hakkasid teleri kõlarid krõbisema(ka siis kui heli vaikseks keerata, käivad tugevad krõbinad ja raksud läbi), mis õnneks väga ei sega, kuna 99% ajast läbi resiiveri. Mõned nädalad hiljem hakkas pult jamama. Vahetasin patareid, aga ei aidanud. Vahel töötab laitmatult, kuid aeg-ajalt lõpetab täiesti tegevuse(aitab teleri kinni panek). Nüüd siis paar nädalat tagasi hakkas pidevalt ette viskama ruudulist pilti ja heli hakkima. Mõne aja pärast tuleb kiri, et signaal nõrk või puudulik. Viga esineb siis kui teler on paar tundi töös olnud. Peale mitut tundi seismist näitab ilusti. Pilti läbi arvuti näitab kenasti igal ajal. Antenni viga ei saa ka olla, sest sama antenni taga veel teine teler mis näitab kenasti.
Samsung pole normaalne firma
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wordmc9
HV Guru
liitunud: 09.07.2006
|
18.08.2010 22:37:04
|
|
|
lase venikaga ülevalt öhk sisse ja kui nii siis tv loogiga segane
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
286 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
18.08.2010 22:38:04
|
|
|
| Cb4 kirjutas: |
Soetasin vara-kevadel omale samsungi Full hd teleri 6-es seeria. Umbes 2 kuud peale ostu hakkasid teleri kõlarid krõbisema(ka siis kui heli vaikseks keerata, käivad tugevad krõbinad ja raksud läbi), mis õnneks väga ei sega, kuna 99% ajast läbi resiiveri. Mõned nädalad hiljem hakkas pult jamama. Vahetasin patareid, aga ei aidanud. Vahel töötab laitmatult, kuid aeg-ajalt lõpetab täiesti tegevuse(aitab teleri kinni panek). Nüüd siis paar nädalat tagasi hakkas pidevalt ette viskama ruudulist pilti ja heli hakkima. Mõne aja pärast tuleb kiri, et signaal nõrk või puudulik. Viga esineb siis kui teler on paar tundi töös olnud. Peale mitut tundi seismist näitab ilusti. Pilti läbi arvuti näitab kenasti igal ajal. Antenni viga ei saa ka olla, sest sama antenni taga veel teine teler mis näitab kenasti.
Samsung pole normaalne firma  |
Ühe isendi põhjal kogu firmat hinnata pole väga adekvaatne või mis?
Emotsionaalselt saan sinust aru, kuid ratsionaalselt võttes esineb probleemseid isendeid kõigil tootjatel ning sellised jamad peaks garantii lahendama.
Firmat oleks põhjust süüdistada, kui garantii käigus asi normaalselt ei lahene või esineks selliseid probleemseid isendeid suuremas koguses.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
18.08.2010 22:55:44
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Garantiikeiss? |
Ilmselt jah. Oleks pidanud ennast kuulama ja Sony võtma ikka
Loodan, et asi laheneb.
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
18.08.2010 23:29:13
|
|
|
| Cb4, firmware uuendasid? Ehk aitab.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
19.08.2010 00:59:21
|
|
|
| Cb4, ega Sony'l esineb ka surnud isendeid, mis juba karbist tulles ei lähe tööle. See on lihtsalt tehnika.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tuut
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.01.2008
|
19.08.2010 01:44:31
|
|
|
Sonyga on vist isegi suurem võimalus saada CLOUDINGu probleem näiteks, mida üldse garantii ei kata (kui just väga hull pole)
Samsung on maailma suurima LCD telerite müüginumbriga... ja seda juba 3 aastat olnud ning aina kasvatab oma turuosa... kas see oleks võimalik, kui tootja oleks tõesti nii saast?
(ja endiselt kehtib see loogita, et mida rohkem telekaid müüakse, seda rohkem vigaseid eksemplare tükiarvult kasutajateni jõuab... kuigi protsent võib olla väiksem kui mõnelgi teisel suurel telekatootjal, siis naised ikka saunas räägivad...)
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
19.08.2010 08:45:50
|
|
|
| tuut kirjutas: |
Sonyga on vist isegi suurem võimalus saada CLOUDINGu probleem näiteks, mida üldse garantii ei kata (kui just väga hull pole)
Samsung on maailma suurima LCD telerite müüginumbriga... ja seda juba 3 aastat olnud ning aina kasvatab oma turuosa... kas see oleks võimalik, kui tootja oleks tõesti nii saast?
(ja endiselt kehtib see loogita, et mida rohkem telekaid müüakse, seda rohkem vigaseid eksemplare tükiarvult kasutajateni jõuab... kuigi protsent võib olla väiksem kui mõnelgi teisel suurel telekatootjal, siis naised ikka saunas räägivad...) |
Sony ja clouding olid head sõbrad 2009 aastal. 2010 mudelite puhul pole eriti enam kuulda olnud (eks neid peksti ka meedias selle cloudingu osas mehiselt 2009).
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
19.08.2010 09:36:46
|
|
|
Mul kodus tehnikat päris kenasti. Suur maja ja põhimõtteliselot 3 eraldi gruppi (5 inimest) ning 99% asjadest on sony. Pole siiani ükski otsi andnud.
Samas tegelen lihtsama tehnika remondiga(telefonid, venamed telerid, raadiod, föönid jne) Kõige levinud remondi jupp ikka samsung või philips. Ok, eks neid ostetakse ka palju, aga siiski.
Aga mis seal ikka, ma hakkan siis garantii asja ajama Täna hommikul pilt taas selge.
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
krist2an
HV veteran

liitunud: 24.08.2008
|
20.08.2010 20:23:58
|
|
|
| Cb4 kirjutas: |
Mul kodus tehnikat päris kenasti. Suur maja ja põhimõtteliselot 3 eraldi gruppi (5 inimest) ning 99% asjadest on sony. Pole siiani ükski otsi andnud.
Samas tegelen lihtsama tehnika remondiga(telefonid, venamed telerid, raadiod, föönid jne) Kõige levinud remondi jupp ikka samsung või philips. Ok, eks neid ostetakse ka palju, aga siiski.
Aga mis seal ikka, ma hakkan siis garantii asja ajama Täna hommikul pilt taas selge. |
Sony kasutab muuseas Samsungi LCD paneele, seega ostes Sony saad ikka Samsungi
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firetiger
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002
|
21.08.2010 14:20:22
|
|
|
Kindel plaan uus teler soetada. Suurus 32", hinnapiir kuni 12 000eeki. 80% ajast vaadatakse DIGI-TV pilti ja vahest mõni film USB pulga pealt. Mängimiseks TV`d ei kasutata. Soov saada võimalikult hea kvaliteedi ja hinna suhtega teler.
Olen paar mudelit välja valinud. Targemad mehed ehk oskavad kiita, laita või oma variante pakkuda?
Samsung-LE32C653M2WXBT hind Viva Elektroonikas 9390eeki http://www.viva.ee/est/32%22-LCD-teler-Samsung-LE32C653M2WXBT
LG 32LE5300 LED hind Pixmanias 9119eeki http://www.pixmania.com/ee/ee/4972769/art/lg/32le5300-led-television.html
Millised üldse kogemused Viva elektroonika ja Pixmaniaga? Tarneaeg lubatud 4-5päeva, kas reaalne? Võimalikud garantii juhtumite lahendamised?
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tuut
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.01.2008
|
21.08.2010 22:14:34
|
|
|
Pixmania tarneaeg reaalne, jutt siis tööpäevadest. Garantiid peaksid Eestis asuvad firmad teostama. (Ei oska kinnitada ega ümber lükata, kui ise telekat tellisin sealt, siis sellist infot sain, millisest allikast, seda enam ei mäleta)
Aga Philipsi 7. seeria LED amblightiga?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD-TV+ekraanid/129842/
või Sony 32EX500?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/LCD-TV+ekraanid/124056/
mõlemad telekad peaksid paigas hinna ja kvaliteedi suhtega olema
tulevikule mõeldes telekat ostes oleks mõttekas võtta vb natuke suurem ekraan ka
32' ja 37' vahe hinnas Samsungi ja Philipsu puhul pole palju üle kilo, ekraan on aga ca 35% suurem... (sama lugu ka 40/42 mudelitega)
üldiselt tasub ära isegi ainult DIGI-TV-d vaadates, üksikuid HD kanaleid juba pakutakse nii kaabeltelevisioonis kui satipanniga siinmail ja HD materjali täielikuks nautimiseks on suurem ekraan parem
toetudes p3000 arvamusele, kes ise on telekaärikas, on EX500 üsna hea valik selle aasta mudelite hulgas ja BRAVIA 3 on juba varasemast hinnatud pildiparandus
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firetiger
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002
|
21.08.2010 23:30:33
|
|
|
Suuremat kui 32" ei taha, kuna vaatamiskaugus pole piisav. Nüüd siis valik veelgi keerulisemaks tehtud- 4 erinevat mudelit/firmat. LG`l oli ilusam valge võrreldes Samsungiga(sinine foon kumas läbi). Sony ja Philipsi kohta ei oska hetkel arvamust öelda, kuna pole reaalset pilti näinud.
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tuut
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.01.2008
|
22.08.2010 14:49:37
|
|
|
enda 42' LCD-st olen ca 2m kaugusel ja pilt on täiesti terav, tõsi, ta saab arvutist 1920x1080 signaali ka ja SD pilti nii lähedalt ei vaata (või ei vaata full screenis), kuid 720p on juba suht okei selle mõõdu puhul 2m pealt vaadata, võiks natuke kaugemalt, kuid ei häiri
tegelikult valge puhul on üks asi ta värvus, teine see, et ta oleks ühtlane üle kogu ekraani... olen näinud LCD ekraani, kus valge kõikus kollaka ja sinaka vahel, nagu ekraan oleks lainetanud... ja tegu oli eelmise aasta mingi mudeliga, see selleks
EX503 ja EX500 vahe on DVB-T2 tüüneri olemasolu
http://www.avforums.com/forums/lcd-led-lcd-tvs/1180913-sony-bravia-ex500-503-series-ccfl-100hz.html
ja siis digitalversus.com ülevaade, kus EX503 skooris 5 tähte, see on väga hea tulemus, sest tavaliselt hinnatud telekad kipuvad seal piirduma neljaga
http://www.digitalversus.com/sony-bravia-kdl-32ex503-p458_8401_16.html
(pikem jutt tuled 40' mudeli all, seal on viide sellele olemas)
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
22.08.2010 23:05:21
|
|
|
Plaanis osta endale 3d telekas. Ise olen vaadanud sony, samsungi või philipsi poole. Suurus võiks olla 40-46, sest istun 2m kaugusel. Põhilised tegevused on PS3 ja filmid. Oskab keegi midagi soovitada ja millise tootja poole vaadata.
ise leidsin sellised pakkumised:
Philips 46PFL8685H/12 32999.-
Samsung UE40C8000XWXBT 31999.-
philips on palju suurem, aga ainult 1000 eeku kallim. kas samsung on siis nii palju parem. need on euronicsi hinnad, aga kui ostuks läheb, siis saan tõenäoliselt alla ka midagi, kuna tuttav seal ise tööl.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramm
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2004
|
23.08.2010 11:54:54
|
|
|
Oskab keegi midagi rääkida Philips 37PFL7605H mudelist? Kui hea pilt tal on? Kas 100Hz on tunduvalt kehvema ekraaniga kui 200Hz(näiteks LG 42Le8500)?
Edit: Või oskab keegi kaasa rääkida Sony KDL40HX700 mudelist,et miks sellel selline kirves hind? Tal tavaline LCD ekraan,mitte LED ega midagi...või ma eksin?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
23.08.2010 12:20:42
|
|
|
| Ramm kirjutas: |
Edit: Või oskab keegi kaasa rääkida Sony KDL40HX700 mudelist,et miks sellel selline kirves hind? Tal tavaline LCD ekraan,mitte LED ega midagi...või ma eksin? |
-HX on +200Hz ja "Deep Black Panel" võrreldes EX500-ga.
40HX700 hind on ca 20500.-
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|