Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 126, 127, 128  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.08.2010 16:35:55 vasta tsitaadiga

kakelge mujal, teie arutelu ei anna catalysti teemale midagi juurde
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.08.2010 18:15:43 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
ATI´l. Kuid ati`l samas 10x rohkem drivusid kah. nVidia jeeberdab oma beetadega ja laseb tunduvalt harvemini uusi välja.

Sõltub aastaajast vist.Vahel on nvidial ikka tõeline driverisadu kus nädalaga viis erinevat driverit tuleb icon_smile.gif .
Minuarust ATI-l pigem vähem.

Seda seetõttu, et betasid "lekib" harvem kui nvidial.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 08.08.2010 18:27:33 vasta tsitaadiga

Nii tarkpead icon_smile.gif
Ma olen sellest driveriteemast jõle kaua aega eemal olnud. Hetkel üldse 9.1 peal.
Aga kuna nüüd uus win peale minemas, millist versiooni soovitate. Ausalt ei viitsi neid lehti siin lappama hakata icon_lol.gif
Kaart hd4850, cf ei kasuta, vgpu ja kellasid küll. Tänud
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2010 18:32:22 vasta tsitaadiga

Mirkel, Hetkel tundub 10.4 parim driver olevat juttude järgi.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2010 18:35:31 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Mirkel, Hetkel tundub 10.4 parim driver olevat juttude järgi.

Ise istun ka nende peal ja vaatan ülevalt alla kuidas teistel ikka nii palju probleeme ikka on icon_rolleyes.gif

Vantages ka 10.4 suurima scoori saanud
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2010 19:40:50 vasta tsitaadiga

Pigem ma arvan nii nagu kunagi oli, sisuliselt lastakse paar või rohkem jamasid drivereid ja siis punnitatakse üks korralik ja mainitakse oi 10% speed up ja kõik põlvitavad jälle. icon_lol.gif
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 08.08.2010 20:13:35 vasta tsitaadiga

Mirkel kirjutas:
Nii tarkpead icon_smile.gif
Ma olen sellest driveriteemast jõle kaua aega eemal olnud. Hetkel üldse 9.1 peal.
Aga kuna nüüd uus win peale minemas, millist versiooni soovitate. Ausalt ei viitsi neid lehti siin lappama hakata icon_lol.gif
Kaart hd4850, cf ei kasuta, vgpu ja kellasid küll. Tänud

Samuti soovitan 10.4 icon_exclaim.gif Eriti just HD4K seeriale parim hetkel imho.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 08.08.2010 20:42:16 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Pigem ma arvan nii nagu kunagi oli, sisuliselt lastakse paar või rohkem jamasid drivereid ja siis punnitatakse üks korralik ja mainitakse oi 10% speed up ja kõik põlvitavad jälle. icon_lol.gif

Nojah seda ma arvasingi, et midagi muutunud pole icon_lol.gif
Aga tänud, lasen tolle 10.4 peale.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2010 20:09:17 vasta tsitaadiga

Peedistasin täna seda cat 10.7 jura. Katseks oli 10.7 hotfix.

dx10 tulemus selline, pea igalpool kus dx10 on kasutusel on kiirem. dx9 seis on nutune ainult.

Vanemat tulemust saab näha lehti tagasi https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=5964793#5964793 , ma ei viitsi neid siia ritta laduda.
Manus


_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 10.08.2010 20:10:52 vasta tsitaadiga

Ise proovisin ka selle 10.7 hotfixi oma masina peal ära, ei parandanud ta midagi ning perf oli ikka igas mängus pea 2x madalam thumbs_down.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2010 20:30:18 vasta tsitaadiga

hendrik32, 2x madalam perf ulme, sul midagi mäda. Ma pole ühegi vanema cat juraga selles juras niipalju saanud. Mis sul antud juras tuleb fps oma x2 kaardiga.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 10.08.2010 23:27:55 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
hendrik32, 2x madalam perf ulme, sul midagi mäda.

2x perfikadu oli nt Call of Juarez'es, kus 140fps asemel sain 70fps.
Sama oli ka täna Mafia II'ga, kus sain 60fps asemel 30fps.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2010 07:08:08 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
Margus kirjutas:
hendrik32, 2x madalam perf ulme, sul midagi mäda.

2x perfikadu oli nt Call of Juarez'es, kus 140fps asemel sain 70fps.
Sama oli ka täna Mafia II'ga, kus sain 60fps asemel 30fps.


Ja millega perf korras 10.4 ? ise proovisin 10.4 sellega oli samahaige värk. Ulme vanu ei viitsi panna kohe. Õhta poole vaatan asja.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2010 10:53:01 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
hendrik32 kirjutas:
Margus kirjutas:
hendrik32, 2x madalam perf ulme, sul midagi mäda.

2x perfikadu oli nt Call of Juarez'es, kus 140fps asemel sain 70fps.
Sama oli ka täna Mafia II'ga, kus sain 60fps asemel 30fps.


Ja millega perf korras 10.4 ? ise proovisin 10.4 sellega oli samahaige värk. Ulme vanu ei viitsi panna kohe. Õhta poole vaatan asja.


10.7 Hotfixiga CF`i probleemi pole?
Et GPU1 jääb 2D kelladele?

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 11.08.2010 11:22:46 vasta tsitaadiga

10.4 all korras, 10.7 ja 10.7a all on need probleemid.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2010 12:26:33 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
10.4 all korras, 10.7 ja 10.7a all on need probleemid.


10.5a hetkel endal peal ja tundub kah korras olevat...
10.7 olid probleemid... 10.7a pole ise proovinud, seepärast küsingi...

kopp.gif ees endal nendest driverite vahetusest...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 11.08.2010 12:32:05 vasta tsitaadiga

Ok, nüüd leidsin ka ühe probleemi icon_smile.gif :
Nimelt kui panna arvuti stand-by peale ja seejärel üritada arvutit taasavada, tuleb ette vaid must pilt mõningate pikslitega. Kas kellelgi sama asi?
Kaardiks HD5670 10.7
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2010 14:30:35 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Margus kirjutas:
hendrik32 kirjutas:
Margus kirjutas:
hendrik32, 2x madalam perf ulme, sul midagi mäda.

2x perfikadu oli nt Call of Juarez'es, kus 140fps asemel sain 70fps.
Sama oli ka täna Mafia II'ga, kus sain 60fps asemel 30fps.


Ja millega perf korras 10.4 ? ise proovisin 10.4 sellega oli samahaige värk. Ulme vanu ei viitsi panna kohe. Õhta poole vaatan asja.


10.7 Hotfixiga CF`i probleemi pole?
Et GPU1 jääb 2D kelladele?


Mul on igati ok kuskil 2d kelladele ei jää dx10 peal, probleemne on vast DX9 ma pole jõllanud kas jääb 2d kelladele minuarust mitte, sest dx10 on igati 5

Ma olen kellad põhja ajanud, aga ikkagi dx9 muneb vs dx10. cat 10.4 dx9 all kah muneb. Lihtsalt ati ei taha vanade asjadega tegeleda eriti dx9.
Ma rohkem ei viitsi jamada on mis on mul savi sellest dx9 munemisest ja asi on ikkagi pelatav fps 60 või 120fps pole määrav. Vahet ju silmadele ei tee.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 11.08.2010 14:36:45 vasta tsitaadiga

Vahet ei tee silmadega siis, kui MIINIMUM fps on 60, aga kui keskmine on 60 vs 120 siis ressursinõudlikes situatsioonides langeb fps kindlasti sinnakanti, kust juba silma riivab.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2010 19:01:38 vasta tsitaadiga

Niih tegin siis jura teste call of juraez max detailid ja 1280x1024 reso + cat 10.7 hotfix.
hendrik32 sul ikka midagi on katki. Mina ei saanud kuskilt 60 fps kätte alla 140 fps ei lange.
Manus


_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 11.08.2010 19:31:05 vasta tsitaadiga

No juu siis ei ole CF enabled.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 12.08.2010 00:10:58 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Niih tegin siis jura teste call of juraez max detailid ja 1280x1024 reso + cat 10.7 hotfix.
hendrik32 sul ikka midagi on katki. Mina ei saanud kuskilt 60 fps kätte alla 140 fps ei lange.

Ma testisin Call of Juarez: Bound In Blood'iga.
Seal oli 10.4 peal 140fps juures, 10.7 peal 70fps.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2010 06:53:40 vasta tsitaadiga

hendrik32 kirjutas:
Margus kirjutas:
Niih tegin siis jura teste call of juraez max detailid ja 1280x1024 reso + cat 10.7 hotfix.
hendrik32 sul ikka midagi on katki. Mina ei saanud kuskilt 60 fps kätte alla 140 fps ei lange.

Ma testisin Call of Juarez: Bound In Blood'iga.
Seal oli 10.4 peal 140fps juures, 10.7 peal 70fps.


Mul on ka seal 70 fps jõnkadi, jõnkadi jookseb. Sisuliselt uurin hiljem asja. Alla 70 ei lähe fps, kuid silme ees võtab kirjuks kui jooksed ja keerad. 70 fps peaks ometigi siledalt jooksma. Lootust on kui tuleb mafia 2 ka selline aeglane nagu rääkisid siis tuleb fix kindlasti mis parandab sellise low fps osades asjades.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 12.08.2010 10:33:40 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
hendrik32 kirjutas:
Margus kirjutas:
Niih tegin siis jura teste call of juraez max detailid ja 1280x1024 reso + cat 10.7 hotfix.
hendrik32 sul ikka midagi on katki. Mina ei saanud kuskilt 60 fps kätte alla 140 fps ei lange.

Ma testisin Call of Juarez: Bound In Blood'iga.
Seal oli 10.4 peal 140fps juures, 10.7 peal 70fps.


Mul on ka seal 70 fps jõnkadi, jõnkadi jookseb. Sisuliselt uurin hiljem asja. Alla 70 ei lähe fps, kuid silme ees võtab kirjuks kui jooksed ja keerad. 70 fps peaks ometigi siledalt jooksma. Lootust on kui tuleb mafia 2 ka selline aeglane nagu rääkisid siis tuleb fix kindlasti mis parandab sellise low fps osades asjades.

Mul oli Mafia IIs 10.7 peal mingi 20-30fps maxed out sätetega, 10.4 peal aga 50-70fps.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 12.08.2010 10:34:03 vasta tsitaadiga

Margus, mida sa siin tõestada üldse üritad? See ammu juba teada, et 10.7 drivud on poolpidused. Loe ise siit teemast paljudel nendega probleeme on + guugle.
10.4 FTW beer_yum.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2010 13:20:30 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
Margus, mida sa siin tõestada üldse üritad? See ammu juba teada, et 10.7 drivud on poolpidused. Loe ise siit teemast paljudel nendega probleeme on + guugle.
10.4 FTW beer_yum.gif


Poolpidused või mitte, aga mulle meedivad poolpidused alati on fun uurida, muidu hakkab igav. See ,et 3 asja jamavad on savi ma ei viitsi ühtegi mängu mängida kui isegi vaatan on haruldus.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2010 13:20:39 vasta tsitaadiga

Eks jah, bluescreenid ja muu selline ajudekepp on palju lahedam kui perfektselt töötav arvuti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2010 06:55:21 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Eks jah, bluescreenid ja muu selline ajudekepp on palju lahedam kui perfektselt töötav arvuti thumbs_up.gif


Siiski siiski pole ma uue moboga bsodi saanud kõik on 5. Küll ,aga on saadud kellamisest lockup, bsod 3 tk. Jurast driverist pole saanud ühtegi bsodi kõik lockup ja bsod on saadud kellamisest, by default ,aga ühtegi.

See mafia 2 60 fps ja alla toimetab ja hakkan kohe seda uut 8.761.0.0000 driverit katsetama.

Kõige lihtsam fix on selline kellel low fps osades mängudes. Ehk nendes ei lähe 3d kelladele teine gpu. Fix siis järgmine. Põhinedes HD4870X2 kaardiga.

1 minge CCC ja valige overdrive ja siis valige options- profiles - profiles manager. Esimesse ritta kirjutage 3d või oma suva järgi midagi. ja siis save.
2 minge C:\Users\sinunimi\AppData\Local\ATI\ACE\Profiles Otsige oma profiil xml fail. Avage notepadiga.

3
</Feature>
        <Feature name="AutoTuneSupport" />
        <Feature name="CoreClockTarget_0">
          <Property name="Want_0" value="80000" />         SEDA MUUDA 75000
          <Property name="Want_1" value="80000" />         SEDA MUUDA 75000
        </Feature>
        <Feature name="MemoryClockTarget_0">
          <Property name="Want_0" value="97500" />         SEDA MUUDA 90000
          <Property name="Want_1" value="97500" />         SEDA MUUDA 90000
        </Feature>
        <Feature name="CoreVoltageTarget_0">
          <Property name="Want_0" value="1250" />           SEDA MUUDA 1250
          <Property name="Want_1" value="1300" />           ära puutu seda
        </Feature>
        <Feature name="MemoryVoltageTarget_0">
          <Property name="Want_0" value="0" />
          <Property name="Want_1" value="0" />
        </Feature>
        <Feature name="FanSpeedProtocol_0">
          <Property name="FanSpeedProtocolProperty" value="RPM" />
        </Feature>
        <Feature name="FanSpeedAlgorithm_0">
          <Property name="FanSpeedAlgorithm" value="Automatic" />
        </Feature>
        <Feature name="FanSpeedRPMTarget_0">
          <Property name="Want" value="0" />
        </Feature>
        <Feature name="FanSpeedPercentTarget_0">
          <Property name="Want" value="0" />
        </Feature>
        <Feature name="CoreClockTarget_1">
          <Property name="Want_0" value="80000" />        SEDA MUUDA 75000
          <Property name="Want_1" value="80000" />        SEDA MUUDA 75000
        </Feature>
        <Feature name="MemoryClockTarget_1">
          <Property name="Want_0" value="97500" />        SEDA MUUDA 90000
          <Property name="Want_1" value="97500" />        SEDA MUUDA 90000   
        </Feature>
        <Feature name="CoreVoltageTarget_1">
          <Property name="Want_0" value="1250" />          SEDA MUUDA 1250
          <Property name="Want_1" value="1300" />          ära puutu seda
        </Feature>


Ja elu lill edasi.
4 Aktiveeri ccc profiil peale salvestust.
Juhul kui teine gpu pole mem kella tõstnud mine overdrive ja proovi 1 mhz kellata või lihtsalt liiguta ja pane test clocks. Sealt kohe näha kui kellad üleval.

Edu.

CAT 10.8 kah ei too sellele probleemile vist lahendust. Beta põhjal.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2010 10:28:15 vasta tsitaadiga

Hmm... katsetab õhtul järele... thumbs_up.gif
Margus, sa vist cat profiilide pakki ei installi kunagi, nagu aru sain? icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2010 15:34:12 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Hmm... katsetab õhtul järele... thumbs_up.gif
Margus, sa vist cat profiilide pakki ei installi kunagi, nagu aru sain? icon_rolleyes.gif

Muidugi installin see ju extra jebimine.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2010 18:48:02 vasta tsitaadiga

Mida need profiilide pakid teevad üldse? Ma pole kunagi installind neid monkey.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2010 19:08:34 vasta tsitaadiga

pwnage kirjutas:
Mida need profiilide pakid teevad üldse? Ma pole kunagi installind neid monkey.gif


Peaksid sisaldama mingeid CF optimisatsioone... banaan

Tegin siis nii, nagu Margus, profiilid jätsin installimata ja...
Igal juhul mina suurt FPS (võibolla 1-2 FPS, heal juhul) vahet ei näinud, nendes asjades mida mina mängin icon_rolleyes.gif

Panin enda kastile Cat 10.5a tagasi, vähem jebimist ja ajunussi... CF töötab jälle ning FPS on kah viisakas. thumbs_up.gif icon_lol.gif
Õnneks Qvaad veab FullHD videod kah ilma GPU accelerationita ära, nii et suurt vahet pole... icon_smile.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2010 21:30:17 vasta tsitaadiga

Panin siis selle 10.5a sisuliselt kaart kohe 3d kelladel ja performance sama sisuliselt minujaoks ei muutunud midagi ikkagi lasen uuemad tagasi. Paar fps ei pane veel tõmblema nagu tola, tilbendada edasi, tagasi.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2010 23:00:39 vasta tsitaadiga

keegi oskab kommenteerida milline oleks asjalikuim uusim drivu sellisele isendile nagu - ATI 785 chipset/710 koos HD4200 int. vga'le? Proovisin neid 10.7 ja ... piix mingid juttid jooksid läbi kui videosid vaatasid ja viskas artesid kohati. Panin need peale mis asuse lehel ja tundub et sai asja korda. Aga huvipärast paneks uuemad peale ehk on asjalikumaid.

Nagu aru saan on ATI CCC pakkike koos chipseti drivudega jms "huvitava" kraamiga?

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2010 23:04:41 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Panin siis selle 10.5a sisuliselt kaart kohe 3d kelladel ja performance sama sisuliselt minujaoks ei muutunud midagi ikkagi lasen uuemad tagasi. Paar fps ei pane veel tõmblema nagu tola, tilbendada edasi, tagasi.


10.7 ja sinu "manual" fix töötab sama edukalt, kui 10.5a ilma selleta...
Samas, mille kuradi pärast peaks kasutaja hakkama käsitsi parandama asja, mis peaks nagu elementaarselt töötama? icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 14.08.2010 00:11:38 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
keegi oskab kommenteerida milline oleks asjalikuim uusim drivu sellisele isendile nagu - ATI 785 chipset/710 koos HD4200 int. vga'le? Proovisin neid 10.7 ja ... piix mingid juttid jooksid läbi kui videosid vaatasid ja viskas artesid kohati. Panin need peale mis asuse lehel ja tundub et sai asja korda. Aga huvipärast paneks uuemad peale ehk on asjalikumaid.

Nagu aru saan on ATI CCC pakkike koos chipseti drivudega jms "huvitava" kraamiga?

10.4 ilmselt parim kuid pole aimugi mis teema nende integreeritud videotega ja chippsettidega on icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2010 00:35:12 vasta tsitaadiga

mnjah eks proovin... tea praegast hakkas kah kui dual ekraanid taga (üks läbi analoogi dsub ja teine läbi hdmi) pilt video ajal "spike" viskama üle ekraani. Nagu triibu viskab vms. Aga seda vaid kõrval olevas monitoris kus näitas deski pilti mitte seal kus jooksis film. ... müstika icon_neutral.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.08.2010 00:48:29 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
angel kirjutas:
keegi oskab kommenteerida milline oleks asjalikuim uusim drivu sellisele isendile nagu - ATI 785 chipset/710 koos HD4200 int. vga'le? Proovisin neid 10.7 ja ... piix mingid juttid jooksid läbi kui videosid vaatasid ja viskas artesid kohati. Panin need peale mis asuse lehel ja tundub et sai asja korda. Aga huvipärast paneks uuemad peale ehk on asjalikumaid.

Nagu aru saan on ATI CCC pakkike koos chipseti drivudega jms "huvitava" kraamiga?

10.4 ilmselt parim kuid pole aimugi mis teema nende integreeritud videotega ja chippsettidega on icon_rolleyes.gif
vaatasin ajalugu teemas, kus 10.3 oli peaaegu sama hea kui too 9.12b4 ja 10.4 oli tsipa sitem, kui 10.3 thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2010 03:16:02 vasta tsitaadiga

ma palju küll erinevaid mänge ei mängi, aga mul pole küll mingeid probleeme 10.7'ga olnud.
Warhammer Online taon enamik ajast, Mafia 2 demo jookseb minu vana raali kohta ka väga hästi, vahest natuke Fallout 3'e, mis Samuti ilma tõrgeteta toimib...

aga ju siis vist 10.7 töötab 5xxx seeria kaartidega hästi? ja single gpu kaartidega.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2010 07:59:18 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Margus kirjutas:
Panin siis selle 10.5a sisuliselt kaart kohe 3d kelladel ja performance sama sisuliselt minujaoks ei muutunud midagi ikkagi lasen uuemad tagasi. Paar fps ei pane veel tõmblema nagu tola, tilbendada edasi, tagasi.


10.7 ja sinu "manual" fix töötab sama edukalt, kui 10.5a ilma selleta...
Samas, mille kuradi pärast peaks kasutaja hakkama käsitsi parandama asja, mis peaks nagu elementaarselt töötama? icon_rolleyes.gif


Se fix töötab igalpool ja erinevate driveritega ise olen kasutanud seda foldimiseks kuna ei tõsta ise kellasisd 10.2 oli veel mis funkas.
Seda fixi profiili laetakse igakord kui arvuti käima paned sisuliselt saab sellega ka 2d kellasid muuta ja teed mitu profiili vastavate kelladega. Raske see pole activate profile tray ikoonist klõpsida.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2010 09:57:01 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:

Se fix töötab igalpool ja erinevate driveritega ise olen kasutanud seda foldimiseks kuna ei tõsta ise kellasisd 10.2 oli veel mis funkas.
Seda fixi profiili laetakse igakord kui arvuti käima paned sisuliselt saab sellega ka 2d kellasid muuta ja teed mitu profiili vastavate kelladega. Raske see pole activate profile tray ikoonist klõpsida.


Nu 10.5a tõstab mul ise kellasid, 3D rakendustes, ilma käsitöö abita... icon_wink.gif
Foldimisega enam ei tegele, peale seda kui üks HD4870X2 selle peale rabanduse sai, teiseks ATI kaardiga tulev skoor on liiga väike, et asi voolutarvet ära tasuks icon_neutral.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2010 18:23:59 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Margus kirjutas:

Se fix töötab igalpool ja erinevate driveritega ise olen kasutanud seda foldimiseks kuna ei tõsta ise kellasisd 10.2 oli veel mis funkas.
Seda fixi profiili laetakse igakord kui arvuti käima paned sisuliselt saab sellega ka 2d kellasid muuta ja teed mitu profiili vastavate kelladega. Raske see pole activate profile tray ikoonist klõpsida.


Nu 10.5a tõstab mul ise kellasid, 3D rakendustes, ilma käsitöö abita... icon_wink.gif
Foldimisega enam ei tegele, peale seda kui üks HD4870X2 selle peale rabanduse sai, teiseks ATI kaardiga tulev skoor on liiga väike, et asi voolutarvet ära tasuks icon_neutral.gif


Ma suveti ei foldi küna saab kuumarabanduse või kondekad emaplaadil tapab maha. +200+ eek maksta vooluarvet suht savi. Toas präegugi suurt hingata pole rääkimata veel magamisest.

EDIT
Homme või ülehomme on oodata uut driverit. Mul on üks 10.8 ver mis näitab 10.8 ccc all ja signatuurid terved. Kui ta samahaige tuleb siis ei tasu seda isegi proovida. Praegu tirin kah ühte veel.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 24.08.2010 19:11:07 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Homme või ülehomme on oodata uut driverit. Mul on üks 10.8 ver mis näitab 10.8 ccc all ja signatuurid terved. Kui ta samahaige tuleb siis ei tasu seda isegi proovida. Praegu tirin kah ühte veel.

Anna teada siis, loodame et seekord asi töötab ka lõpuks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2010 20:03:28 vasta tsitaadiga

See mis tirisin polnud õige asi lollitatakse ka. 10.8 WHQL kui tuleb ati lehele siis vaatan kindlasti üle.

Cat 10.8 whql juba saadaval googlest. Vaatan ja muljetan.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2010 22:00:25 vasta tsitaadiga

AMD kodukal 10.8 saadaval.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2010 22:03:12 vasta tsitaadiga

Vot proovib kohe ära, 10.7-ga on väheke probleeme olnud viimasel ajal.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2010 22:03:43 vasta tsitaadiga

Kaua te ajate neid draivereid taga? icon_lol.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 25.08.2010 22:19:28 vasta tsitaadiga

Seni kuni ehk trehvab miskit enamvähem toimivat icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2010 22:24:48 vasta tsitaadiga

ihihihih, hea nali, naeran nii, et silmad märjad

not
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 25.08.2010 22:30:03 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
ihihihih, hea nali, naeran nii, et silmad märjad

not


beer_yum.gif thumbs_up.gif

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 126, 127, 128  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.