Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 126, 127, 128  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2010 22:32:01 vasta tsitaadiga

4870 HDMi kaabliga läbi ressi LCD teleka järgi.
Uuemate Catalystidega(kindlalt 2 viimast väljalaset) selline häda, et kui korra telekas või ka arvuti kinni panna, siis viskab Overscani paigast ära. Peab see olema nullis. On kellelgi sarnast kala?
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 29.07.2010 22:35:03 vasta tsitaadiga

Cat 10.6 maha ja 10.7 peale. Probleemideta ja asjad mis kasutan, need töötavad thumbs_up.gif beer_yum.gif
_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2010 23:52:34 vasta tsitaadiga

10.7 peal... taaskord clean installiga icon_lol.gif icon_mad.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 30.07.2010 00:33:57 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
pr CorsairX, proovisin oma masinaga seda 1280x1024 reso, mis sa kasutad ja max seaded
videokordust vaadates minfps 59
salongis sõites minfps 69
mõlemal juhul oli aga avg 80fps
isegi videot salvestas avg 40fps 1/2 resolutsioonist ja mingit jõnksutamist küll ei märganud icon_neutral.gif


Tead, ma tõesti ei viitsi sinuga vaidlema hakata. Teeme nii, et sinu jaoks olen ma ainus kiiksuga kes näeb shiftis luulusid ja rahu majas. kopp.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.07.2010 01:43:00 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
libe kirjutas:
pr CorsairX, proovisin oma masinaga seda 1280x1024 reso, mis sa kasutad ja max seaded
videokordust vaadates minfps 59
salongis sõites minfps 69
mõlemal juhul oli aga avg 80fps
isegi videot salvestas avg 40fps 1/2 resolutsioonist ja mingit jõnksutamist küll ei märganud icon_neutral.gif


Tead, ma tõesti ei viitsi sinuga vaidlema hakata. Teeme nii, et sinu jaoks olen ma ainus kiiksuga kes näeb shiftis luulusid ja rahu majas. kopp.gif
aga ma kutsuksin esile ka teisi, kes suudavad luulusid või faktiliselt vastustada eelnevaga vastuolulisust
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2010 08:36:30 vasta tsitaadiga

krusu70 kirjutas:
10.7 peal... taaskord clean installiga icon_lol.gif icon_mad.gif


Mis ükski järgnev ver ei lähe peale muidu. Ise olen ka clean installi teinud 2-3 kuutagant kui mingi jama ilmneb. Mul oli cat 10.4 -10.5 mis ei tahtnud ilma cleanita peale minna.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2010 09:52:55 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
CorsairX kirjutas:
libe kirjutas:
pr CorsairX, proovisin oma masinaga seda 1280x1024 reso, mis sa kasutad ja max seaded
videokordust vaadates minfps 59
salongis sõites minfps 69
mõlemal juhul oli aga avg 80fps
isegi videot salvestas avg 40fps 1/2 resolutsioonist ja mingit jõnksutamist küll ei märganud icon_neutral.gif


Tead, ma tõesti ei viitsi sinuga vaidlema hakata. Teeme nii, et sinu jaoks olen ma ainus kiiksuga kes näeb shiftis luulusid ja rahu majas. kopp.gif
aga ma kutsuksin esile ka teisi, kes suudavad luulusid või faktiliselt vastustada eelnevaga vastuolulisust


Minu 4870X2 peal ka Shift uute driveritega ei taha sujuvalt joosta.
Juba pikemat aega mingid Asuse driverid peal (äkki 10.2 või isegi 9.xx midagi).

Midagi mõõtma ega lindistama küll ei viitsi sellepärast hakata dance.gif
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2010 10:10:43 vasta tsitaadiga

ei saa aru, mis mõtet on paari fps taga ajada, driverit tuleks vahetada siis, kui mingi uus mäng vms lihtsalt ei tööta, supporti pole-
Aga lihtsalt sellepärast, et 58 fps pealt 60 peale saada , suht mõttetu

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.07.2010 10:45:27 vasta tsitaadiga

HD5850 ja Catalyst 10.7-ga pole samuti mingeid probleeme.
2d/3d klokid vahetuvad, mängud jooksevad hästi ja ilma kalamata.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2010 11:58:50 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
ei saa aru, mis mõtet on paari fps taga ajada, driverit tuleks vahetada siis, kui mingi uus mäng vms lihtsalt ei tööta, supporti pole-
Aga lihtsalt sellepärast, et 58 fps pealt 60 peale saada , suht mõttetu


Kui minule vihjad, siis ma ei tea fpsidest midagi, ma räägin silmaga nähtavast jõnksutamisest.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2010 12:34:40 vasta tsitaadiga

pwnage kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
ei saa aru, mis mõtet on paari fps taga ajada, driverit tuleks vahetada siis, kui mingi uus mäng vms lihtsalt ei tööta, supporti pole-
Aga lihtsalt sellepärast, et 58 fps pealt 60 peale saada , suht mõttetu


Kui minule vihjad, siis ma ei tea fpsidest midagi, ma räägin silmaga nähtavast jõnksutamisest.


ma mõtlesin ikka yldisemas mõttes, jutt ei käinud sinust icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.08.2010 13:11:16 vasta tsitaadiga

link :: AMD Rolls Out Catalyst 10.7a, Forces AA for Starcraft II Wings of Liberty

SC2 vannidele
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2010 15:24:38 vasta tsitaadiga

10.7 on siiamaani kõige hullem käkerdis, mille nad välja on lasknud. Ei olnud pool aastat draivereid uuendanud ja mõtlesin, et mis seal ikka, proovin ära. Kohe peale installi viskas ekraani mustaks ja enne restarti pilti ette ei võtnud. Kiire kontroll ja tõepoolest ati ccc on uuendatud ja 10.7 driverid peal. Siiamaani ei ole ühegi versiooni puhul tulnud ette probleeme overdrive Auto-tune funktsiooniga. Seekord otsustas see põhjalikult kokku joosta. Mängida ma sellega midagi ei proovinudki, sest juba suvaline akna vahetus windoozas põhjustas aegajalt ekraani väljalülitumise paariks sekundiks icon_confused.gif Isegi driverite uninstall lõppes mingist hetkest musta ekraaniga kopp.gif . Saatsin atile feedbacki kaudu oma kommentaarid ka. Panin 10.4 driverid peale tagasi ja kõik töötab probleemideta. Neil võiks kuskil vähemalt hoiatus olla, et kui su on vanem kaart, siis ära uusimaid pane, need ei tööta inimese moodi. 4850 pole ju veel nii vana, et uuemad driverid seda toetada ei võiks.
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2010 15:38:34 vasta tsitaadiga

radist87, Mul töötab probleemiteda! Sapphire 4850 DS siis!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutiH YT
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2009




sõnum 02.08.2010 15:48:27 vasta tsitaadiga

Catalyst 10.7 + 2x 5970 CrossfireX töötab probleemideta. Catalyst 10.4-ga ei saanud miskipärast Crossfiret tööle, 10.7-l seda probleemi pole.

viimati muutis arvutiH YT 02.08.2010 16:14:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 02.08.2010 16:01:04 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
SC2 vannidele
f0ck thems AA. tehku textuurid korda, praegu 1920x1200 26" peal nagu udukogu. pealegi brute force AA, see mis nad sinna sisse panid ja see tapab metsikult FPS.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 02.08.2010 17:02:52 vasta tsitaadiga

arvutiH YT kirjutas:
Catalyst 10.7 + 2x 5970 CrossfireX töötab probleemideta. Catalyst 10.4-ga ei saanud miskipärast Crossfiret tööle, 10.7-l seda probleemi pole.


Mingi teema oli just eespool arutuses,kus mitmel drivu versioonil oli kala sees multi-gpuga icon_mad.gif Nii lihtne ja elementaarne asi,veel enam kui müüd kaarti kus peal 2 GPUd ja selline kala thumbs_down.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2010 17:47:19 vasta tsitaadiga

Ma ei tea mis probleemid teil. Siin, aga 5+ 10.7a siis.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 02.08.2010 17:56:15 vasta tsitaadiga

Kõik teavad juba seda,et sul kõik nagu lill.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2010 18:16:50 vasta tsitaadiga

mu puhas 10.7 jookseb 5750 peal ka veel puhtalt icon_smile.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 02.08.2010 18:29:17 vasta tsitaadiga

Mul oli ka kõik nagu lill, seniajani kui enam pilti ette ei tulnud. Aga no see juba teine teema.
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2010 19:13:14 vasta tsitaadiga

Miskipärast arvab arvuti peale Cat 10.7 installi, et TV on mu primary display... icon_evil.gif
Seda kuidagi kuskilt ringi muuta kah saab mingil mõistlikul moel? icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 02.08.2010 19:19:21 vasta tsitaadiga

Etz, jätsid installi ajal TV kaabli ühendusse videoga?
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2010 19:28:10 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
Etz, jätsid installi ajal TV kaabli ühendusse videoga?


"no shit sherlock" icon_lol.gif icon_lol.gif
Kohta, kust seda käsitsi määrata saaks, aga nagu ei leidnud icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2010 20:58:00 vasta tsitaadiga

No nii ma üritasin täna BSOD kätte saada kuid edutult. Cat 10.7 dx9 on päris katki, eriti kui crossfire on töös heaven juras. Siiski kiirust on sellega 10.7 piisavalt. Bsode ja mis muud ebameeldivaid asju ei tule täna ma sisuliselt ei viitsi jamada ja jõllata kõiki asju. dx9 ja crossfire jama pole igalpool katki.

Tegin siis ühe lambika sisuliselt see parim mis nähtud vs 118 fps kunagi.
Täna ma rohkem ei viitsi.
Manus


_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2010 11:06:21 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
CorsairX kirjutas:
Etz, jätsid installi ajal TV kaabli ühendusse videoga?


"no shit sherlock" icon_lol.gif icon_lol.gif
Kohta, kust seda käsitsi määrata saaks, aga nagu ei leidnud icon_rolleyes.gif


Lasin driveri maha ja uuesti peale, nii et TV`d küljes polnud...
Mõnus Driver fail igatahes ATI poolt, see Bug tuleb välja on mingi Cat 9.x seeriast alates fiximata...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2010 11:53:48 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Etz kirjutas:
CorsairX kirjutas:
Etz, jätsid installi ajal TV kaabli ühendusse videoga?


"no shit sherlock" icon_lol.gif icon_lol.gif
Kohta, kust seda käsitsi määrata saaks, aga nagu ei leidnud icon_rolleyes.gif


Lasin driveri maha ja uuesti peale, nii et TV`d küljes polnud...
Mõnus Driver fail igatahes ATI poolt, see Bug tuleb välja on mingi Cat 9.x seeriast alates fiximata...


Kui rahvas ennast kokku võtab ja feedbacki sinna saadab nii 10 inimest siis saab ka see parandatud, niikaua kui niisama siin vahtida ja loota ei juhtu midagi. Tulge kampa ja tehke ära. Max 3 kuud tuleb fix kui see probleemiks on.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 03.08.2010 20:30:41 vasta tsitaadiga

10.7 läks peale ilma probleemideta,vana maha ja uus peale. Guru3D lehelt kiskusin. Mängida peale mõningate markide ei ole jõudnud.
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 04.08.2010 01:41:35 vasta tsitaadiga

omgwtf, millise 10.7-e sa nüüd panid?
Algne 10.7whql.
10.7 OpenGL beta ( http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/GPU74ATICat107PreviewDriver.aspx )
või kõige uuema 10.7a hotfix ( http://support.amd.com/us/kbarticles/Pages/ATICat107aBetaDriver.aspx ) ?
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 04.08.2010 06:44:43 vasta tsitaadiga

Need http://downloads.guru3d.com/ATI-Catalyst-10.7-Win-7-|-Vista--%2864-bit%29-download-2597.html
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 04.08.2010 10:13:14 vasta tsitaadiga

2900XT CF ei tööta 10.7-ga.
Natuke torgin veel, ehk mingi muu kala...

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 04.08.2010 10:27:24 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Need http://downloads.guru3d.com/ATI-Catalyst-10.7-Win-7-|-Vista--%2864-bit%29-download-2597.html

Need ju vanad (7/27). Pane ikka see kõige uuem 10.7a hotfix peale (7/30) icon_wink.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 04.08.2010 11:26:35 vasta tsitaadiga

Mida see uus hotfix muudab? Praegu on mul kõik mängud stabiilsed.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 04.08.2010 17:19:23 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
omgwtf kirjutas:
Need http://downloads.guru3d.com/ATI-Catalyst-10.7-Win-7-|-Vista--%2864-bit%29-download-2597.html

Need ju vanad (7/27). Pane ikka see kõige uuem 10.7a hotfix peale (7/30) icon_wink.gif

Eks vaatab,kas viitsin vahetama hakata beer_yum.gif Lisaks see võrreldes 10.4 hoiab masina kenasti sleepis icon_eek.gif Muidu iga mingi 2-3 tunni tagant tõmbas ise käima ennast icon_confused.gif Nüüd ka sellega ok,ei oleks uskunud,et asi selles oli thumbs_down.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 04.08.2010 18:17:20 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Mida see uus hotfix muudab? Praegu on mul kõik mängud stabiilsed.

Lisas AA StarCraft II'le.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 04.08.2010 18:28:53 vasta tsitaadiga

Mnjh 2d kellad ei lähe täielikult peale nüüd icon_mad.gif Mõnuz teema icon_lol.gif Endiselt selline lihtne asi jebib Ati kaartidega icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2010 19:02:06 vasta tsitaadiga

Viimased 3 draiverit jah sellised kahtlased olnud... pole aastaid probleeme olnud, nüüd järsku on. icon_confused.gif
Ise pole julgenud 10.7 peale lasta, 10.4 töötab laitmatult.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 04.08.2010 19:03:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:

pole aastaid probleeme olnud

icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 04.08.2010 19:42:10 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
tsitaat:

pole aastaid probleeme olnud

icon_lol.gif

Eks neid vigaseid drivereid on ennemgi olnud, 9.5 oli vist viimane, mis tõesti ei töötanud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2010 19:57:31 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
tsitaat:

pole aastaid probleeme olnud

icon_lol.gif

Mis siin nüüd naljakat?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2010 21:50:40 vasta tsitaadiga

10.7 toimib ok.
Linuxi all isegi sai perfi unigines juurde thumbs_up.gif

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.08.2010 21:52:40 vasta tsitaadiga

HD4770-ga töötab ka asi nagu kellavärk.
aga eks viriseda võib ikka
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.08.2010 22:00:34 vasta tsitaadiga

mul ei tööta Super Smasher korralikult, viskab pildi mustaks teatud hetkedel

kurat aru ma ei mõista, kas see ATI üldse oma draivereid ei testi icon_mad.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 04.08.2010 22:54:09 vasta tsitaadiga

Milleks testida,rahval ju kõõik töötab 100% paar kolm lolli ajavad vaid iba,et ei tööta neil korralikult asjad icon_exclaim.gif Asi on sul peas kinni lihtsalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 05.08.2010 10:06:54 vasta tsitaadiga

libe, mis ATI? WHQL küljes, need jamad on läbi lastud nii ATI'st kui M$'st
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2010 10:13:14 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel HD4870X2 peal, 10.7 catalystiga Crossfire ei tööta?
St. GPU2 jääb 2D modesse südamerahus icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 05.08.2010 10:15:11 vasta tsitaadiga

Etz, loe ati foorumit... paljudel see probleem. Neid 10.7a hotfix drivusid oled proovinud? 10.4whql töötas ilusti?
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2010 12:22:29 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
Etz, loe ati foorumit... paljudel see probleem. Neid 10.7a hotfix drivusid oled proovinud? 10.4whql töötas ilusti?


10.4 ei olnud nagu seda muret... icon_rolleyes.gif
10.7a pole veel proovinud.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2010 20:07:43 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Kellelgi veel HD4870X2 peal, 10.7 catalystiga Crossfire ei tööta?
St. GPU2 jääb 2D modesse südamerahus icon_rolleyes.gif


Pane ati ikoonil parem klikk ja valid esimese gpu, 3D seal all on force full speed, maximum performance. See lööb kellad ülesse. Ja pärast saab 2d tagasi kui uuesti üritad disable panna.

Minul dx9 all ei taha CF fungata. Kui force max kellasid panna siis pilt ei haki ja samas aeglane on.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2010 20:23:30 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Etz kirjutas:
Kellelgi veel HD4870X2 peal, 10.7 catalystiga Crossfire ei tööta?
St. GPU2 jääb 2D modesse südamerahus icon_rolleyes.gif


Pane ati ikoonil parem klikk ja valid esimese gpu, 3D seal all on force full speed, maximum performance. See lööb kellad ülesse. Ja pärast saab 2d tagasi kui uuesti üritad disable panna.

Minul dx9 all ei taha CF fungata. Kui force max kellasid panna siis pilt ei haki ja samas aeglane on.


Tray ikoonil? icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 126, 127, 128  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.