Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  IT õppimine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 87, 88, 89  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2010 07:55:46 vasta tsitaadiga

Jah. TÜ informaatika oli vähemalt vanasti kõige kõvema hariduse andja. Sai viimaste kursuste ajal tipikatega koos tööl käidud, kohati tekkis küsimus, et mida nemad üldse teoreetilisest informaatikast õppinud olid? Küll teadsid nad ööklubidest väga palju. icon_smile.gif Lisaks oli Tartus palju mõnusam üliõpilaselu, palju rohkem isiksusele ja vähem rahale orienteeritud. Ja TÜ rahvast värvati rohkem ka kompaniisiseselt välismaale pärast. Võib-olla on asjad tänapäeval teisiti.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poku
HV vaatleja
poku

liitunud: 07.07.2010




sõnum 07.07.2010 13:38:08 vasta tsitaadiga

Kuna endal on TÜ infotehnoloogias üks aasta selja taga julgeksin TÜ-d soovitada. Infotehnoloogia ja informaatika erialade vahe samas väga väike ja ise annab ka aineid kombineerida. ITK kohta ei oska kahjuks arvamust avaldada, TÜ-s seda matemaatikat ikka on ja ega eriti lihtne pole, samas ise kartsin ka eelmisel suvel kogu seda kupatust veidi, aga polnudki asi nii hull. Teoreetilisem on TÜ-s kindlasti kui ITK-s, aga ega Tartuski ainult kuivalt paberit ei määrita. icon_smile.gif Kiidaksin samuti Tartu üliõpilaselu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
errr0r
HV vaatleja

liitunud: 25.02.2006




sõnum 07.07.2010 14:14:03 vasta tsitaadiga

poku kirjutas:
Kuna endal on TÜ infotehnoloogias üks aasta selja taga julgeksin TÜ-d soovitada. Infotehnoloogia ja informaatika erialade vahe samas väga väike ja ise annab ka aineid kombineerida. ITK kohta ei oska kahjuks arvamust avaldada, TÜ-s seda matemaatikat ikka on ja ega eriti lihtne pole, samas ise kartsin ka eelmisel suvel kogu seda kupatust veidi, aga polnudki asi nii hull. Teoreetilisem on TÜ-s kindlasti kui ITK-s, aga ega Tartuski ainult kuivalt paberit ei määrita. icon_smile.gif Kiidaksin samuti Tartu üliõpilaselu!

Mul on plaanis sügisest TÜ infotehnoloogias õpinguid alustada. Äkki võiksid öelda, milliseid oskusi baka tasemel seal kohe juba eeldatakse ja millega võib probleeme tekkida? Ehk siis tahaks teada, millega oleks vaja end kurssi viia, et kohe alguses väga raskeks ei läheks.

Tänud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virus152
HV vaatleja
virus152

liitunud: 05.03.2009




sõnum 07.07.2010 14:42:26 vasta tsitaadiga

errr0r kirjutas:
poku kirjutas:
Kuna endal on TÜ infotehnoloogias üks aasta selja taga julgeksin TÜ-d soovitada. Infotehnoloogia ja informaatika erialade vahe samas väga väike ja ise annab ka aineid kombineerida. ITK kohta ei oska kahjuks arvamust avaldada, TÜ-s seda matemaatikat ikka on ja ega eriti lihtne pole, samas ise kartsin ka eelmisel suvel kogu seda kupatust veidi, aga polnudki asi nii hull. Teoreetilisem on TÜ-s kindlasti kui ITK-s, aga ega Tartuski ainult kuivalt paberit ei määrita. icon_smile.gif Kiidaksin samuti Tartu üliõpilaselu!

Mul on plaanis sügisest TÜ infotehnoloogias õpinguid alustada. Äkki võiksid öelda, milliseid oskusi baka tasemel seal kohe juba eeldatakse ja millega võib probleeme tekkida? Ehk siis tahaks teada, millega oleks vaja end kurssi viia, et kohe alguses väga raskeks ei läheks.

Tänud.

Gümnaasiumi matemaatika võiks suuremas osas selge olla, kuigi esimesel aastal soovitatud ainetes piirdutakse üsna elementaarsete osadega (trigonomeetria võiks veidi põhjalikumalt selge olla), ning nii Windowsi kui ka Linuxiga võiks mõningane kokkupuude juba olemas olla. Programmeerimist alustatakse nagunii nullist, aga vähemalt algteadmised kahju ei tee. Konkreetsete keeltega sama lugu (alguses siis Python ja hiljem tuleb Java).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poku
HV vaatleja
poku

liitunud: 07.07.2010




sõnum 07.07.2010 15:02:57 vasta tsitaadiga

Nõustun virus152-ga. Gümnaasiumitasemest suuremaid eelteadmisi eriti ei oodata ja alguses asi väga keeruliseks ei lähe. Need diskreetse mata tõestused ja järeldused teevad vahel meele mõruks, aga kui tahtmist on ja õppimine varem kui nädal enne eksamit meenub, siis ei tohiks probleeme tekkida : )
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
picco
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2003




sõnum 14.07.2010 15:30:00 vasta tsitaadiga

Tulevastele kandidaatidele: selle aasta TTÜ Äriinfotehnoloogia magistrisse kandideerijate pingerida, punktid näitavad kaalutud keskmist hinnet 50-sel skaalal.
Manus


_________________
www.drupal.ee
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Abec7
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2008




sõnum 14.07.2010 22:23:28 vasta tsitaadiga

Küsiksin ITK pingerea kohta paar küsimust. Kandideerisin administreerimise erialale. Hetkel pingereas 141.
Kas on lootust, et eestpoolt loobub palju kandidaate või suurendatakse sissesaajate arvu?

Tänud ette!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HeLiX
HV vaatleja

liitunud: 10.08.2004




sõnum 14.07.2010 22:42:11 vasta tsitaadiga

Keegi TÜ Arvutitehnikast (baka) oskab midagi rääkida?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 14.07.2010 23:08:32 vasta tsitaadiga

Abec7 kirjutas:
Küsiksin ITK pingerea kohta paar küsimust. Kandideerisin administreerimise erialale. Hetkel pingereas 141.
Kas on lootust, et eestpoolt loobub palju kandidaate või suurendatakse sissesaajate arvu?

Tänud ette!


Ma siis paar kohta eespool icon_lol.gif , huvitaks see küsimus ennastki? Kuidas varasematel aastatel, mis viimased punktid/kohad millega sisse saadi?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2010 09:52:01 vasta tsitaadiga

HeLiX, õppekava vaatad, siis peaksid aru saama, mis elukas see eriala on. Infotehnoloogia riistvaralise poolega peaks tegu olema (elektroonika) ning õpetatakse LOTEs.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2010 10:07:43 vasta tsitaadiga

administreerimisse tahavad ilmselt paljud, mina küll väga nüüd ei loodaks. Tasuta kohti küll ei usu, et suuredatakse, milleks tasuta kui tasulisi saab vast võtta.
Varasematel aastatel oli mingi 4.5 kui sai sisse minumäletamistmööda, aga siis ka väiksem konkurss.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lully
HV vaatleja

liitunud: 25.04.2010




sõnum 15.07.2010 11:18:12 vasta tsitaadiga

Alo.Ko kirjutas:
administreerimisse tahavad ilmselt paljud, mina küll väga nüüd ei loodaks. Tasuta kohti küll ei usu, et suuredatakse, milleks tasuta kui tasulisi saab vast võtta.
Varasematel aastatel oli mingi 4.5 kui sai sisse minumäletamistmööda, aga siis ka väiksem konkurss.


Kõikidele erialadele ju vastuvõtt ühine. Ja eelmine aasta oli piiriks 4.47 ning kandideerijaid rohkem kui see aasta. Samas see aasta kõrgemad tulemused mata eksamis. Ise kukkusin ka 110mnendaks icon_sad.gif Loodan samuti loobujate peale. Ei taha uskuda, et see lävend nii palju tõusis ühe aastaga...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2010 15:44:28 vasta tsitaadiga

mirko27 kirjutas:
ning õpetatakse LOTEs.


Mis see tähendab?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 15.07.2010 18:24:19 vasta tsitaadiga

Keegi sellest TTÜ ja TÜ küberkaitse õppekavast teab midagi? (isikliku või sõprade kogemuse põhjal siis)
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2010 19:12:02 vasta tsitaadiga

LOTE on TÜ Loodusteaduste teaduskond.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 16.07.2010 13:21:39 vasta tsitaadiga

lully kirjutas:
Alo.Ko kirjutas:
administreerimisse tahavad ilmselt paljud, mina küll väga nüüd ei loodaks. Tasuta kohti küll ei usu, et suuredatakse, milleks tasuta kui tasulisi saab vast võtta.
Varasematel aastatel oli mingi 4.5 kui sai sisse minumäletamistmööda, aga siis ka väiksem konkurss.


Kõikidele erialadele ju vastuvõtt ühine. Ja eelmine aasta oli piiriks 4.47 ning kandideerijaid rohkem kui see aasta. Samas see aasta kõrgemad tulemused mata eksamis. Ise kukkusin ka 110mnendaks icon_sad.gif Loodan samuti loobujate peale. Ei taha uskuda, et see lävend nii palju tõusis ühe aastaga...


Sain sisse, kokku vastuvóetuks märgitud 144 inimest icon_eek.gif Madalaima punktiga 4,6, 4,599 enam ei saa óppima, muidugi andmed esialgsed, eks neid loobujaid tuleb ka.

Nüüd peaks otsustma, itkolledzh, Tü arvutitehnika vói äriinfotehnoloogia...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2010 17:20:01 vasta tsitaadiga

See sõltub sinu edastest plaanidest. Kõik on lausa erinevad it valdkonnad. administraator, elektroonik, tarkvaraarendaja.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lully
HV vaatleja

liitunud: 25.04.2010




sõnum 16.07.2010 18:11:29 vasta tsitaadiga

Motiv8 kirjutas:
lully kirjutas:
Alo.Ko kirjutas:
administreerimisse tahavad ilmselt paljud, mina küll väga nüüd ei loodaks. Tasuta kohti küll ei usu, et suuredatakse, milleks tasuta kui tasulisi saab vast võtta.
Varasematel aastatel oli mingi 4.5 kui sai sisse minumäletamistmööda, aga siis ka väiksem konkurss.


Kõikidele erialadele ju vastuvõtt ühine. Ja eelmine aasta oli piiriks 4.47 ning kandideerijaid rohkem kui see aasta. Samas see aasta kõrgemad tulemused mata eksamis. Ise kukkusin ka 110mnendaks icon_sad.gif Loodan samuti loobujate peale. Ei taha uskuda, et see lävend nii palju tõusis ühe aastaga...


Sain sisse, kokku vastuvóetuks märgitud 144 inimest icon_eek.gif Madalaima punktiga 4,6, 4,599 enam ei saa óppima, muidugi andmed esialgsed, eks neid loobujaid tuleb ka.

Nüüd peaks otsustma, itkolledzh, Tü arvutitehnika vói äriinfotehnoloogia...


Sain ka sisse, panin juba tulen õppima ära ja loobusin TTÜ kohast. Sügisest siis administreerimisse. Keegi veel tulemas?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Abec7
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2008




sõnum 16.07.2010 21:02:34 vasta tsitaadiga

Minu nime järel on ka lause "vastu võetud". thumbs_up.gif icon_wink.gif
Nii, et tere sõbrad administreerijad! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2010 21:47:30 vasta tsitaadiga

Mul ka plaan tulla administreerimist õppima, tasulisel kohal siis, kuna matemaatika riigieksamit ei teinud ja niisama keskmisega 4.6 kokku naljalt ei saa icon_smile.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2010 21:55:27 vasta tsitaadiga

Mida see maailm kõikide nende süsteemiadministraatoritega pihta hakkab? Alamakstud on ka adminid üldiselt Eestis.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 16.07.2010 21:57:06 vasta tsitaadiga

mirko27 kirjutas:
Alamakstud on ka adminid üldiselt Eestis.


Kui saladus pole, mis vahemikku palgad jäävad?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hanz
HV kasutaja
hanz

liitunud: 31.03.2005




sõnum 16.07.2010 22:30:25 vasta tsitaadiga

mirko27 kirjutas:
Mida see maailm kõikide nende süsteemiadministraatoritega pihta hakkab? Alamakstud on ka adminid üldiselt Eestis.

tuleb ELi IT-agentuur ja siis lähevad nad kõik loosi ning jääb veel puudugi.

_________________
Lahedad mängud icon_wink.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2010 22:43:32 vasta tsitaadiga

Palgatase sõltub kindlasti eeskätt kohast, kuid kui arendajate keskmine on kuskil 15-20k net, siis süsteemiadministraatoritel rohkem 12-15k net. Samuti on neid ametikohti tunduvalt vähem.

edit:
hanzu point on tegelikult väga õige, kuid kas tasuks panustada ühele võib-olla kaardile. Tegelikkuses tahtsin oma eelmise postiga öelda seda, et otsustage ära, mida te teha soovite (välja oli toodud kolm täiesti erinevat eriala) ning siis õppige vastavat eriala. Kui tulevane töö pinget ja huvi ei paku, siis kipub õnne väheks elus jääma.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2010 19:38:03 vasta tsitaadiga

mirko27 kirjutas:
Mida see maailm kõikide nende süsteemiadministraatoritega pihta hakkab? Alamakstud on ka adminid üldiselt Eestis.


Millise it valdkonna eest makstakse siis kõige rohkem Eestis?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2010 21:16:34 vasta tsitaadiga

Ma pakun, et tippprogrameerjad. Kui eesmärgiks suured numbrid siis tasub ikka välismaalt otsida.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2010 14:57:07 vasta tsitaadiga

Üldiselt jah tippprogrammeerijad, kuid paljudel projektijuhtidel on preemiapõhised lepingud, mis õiget ärivaistu omades võib üle lüüa.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2010 15:04:13 vasta tsitaadiga

Ma soovitaks pigem ikkagi oma huvisid jälgida. Mõnele sobib analüütiku töö, teisele programmeerimine, kolmandale projektijuhtimine.
Väga hea palgaga kohti leidub kõigis neis alalõikudes, kuid ajades taga maksimumnumbrit ja hambad ristis pingutades ala peal mis tegelikult ei meeldi - kaua sa ikka jaksad...

Seega pigem tee selgeks mis lõik sobib huvide ja isiksusega ning arenda seda, milleks on sinus endas kõige parem alge olemas.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2010 15:08:26 vasta tsitaadiga

Nagu mõned postid tagasi ka ütlesin, siis täiesti nõus Draqula seisukohaga. Oluline on, et eriala sulle endale meeldiks ning küll siis selles ka edasi jõuad ja vastavalt tasustatud saad.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2010 15:37:12 vasta tsitaadiga

Küsija suu pihta ei lööda:
Milles seisneb IT-alal projektijuhi tööülesanne?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2010 16:37:15 vasta tsitaadiga

Projekti juhtimine, sh.
- tööde planeerimine
- kliendisuhtlus
- personalijuhtimine
- meeskonnatöö arendamine
- ...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2010 23:39:06 vasta tsitaadiga

radok, ma küll lööks icon_biggrin.gif
Miks sul vaja teada? Valid palga järgi millist tööd tegema hakka?

Mina küll ei suudaks teha asja ainult raha pärast, paari aasta pärast õigiks juba antidepressante icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2010 13:08:05 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif, ma lihtsalt huvitun asjast.
See ei tähenda, et ma valiks kõrgeima palgaga töökoha.
Lihtsalt vaatan millised ametikohad on olemas.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antssss
HV vaatleja

liitunud: 07.07.2009




sõnum 20.07.2010 01:01:57 vasta tsitaadiga

Ise sain suht napilt IT- Kolledžisse sisse. Muidu oli valida TTÜ- arvutisüsteemid ja selle vahel. Otsustasin ära, et lähen IT Kolledžisse adminniks. Ehk sügisel näeme kes siit lähevad icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 20.07.2010 17:54:26 vasta tsitaadiga

Lisaks- Palk on ka tähtis töövalikul. Pole vaja sellist elukutset valida, kus saad sandikopikaid. Teisest valdkonnast näiteks õpetajad, politsei, päästeamet jne.
Arvestades, et eestis elu kallis. Kaua sa ikka kartulikoori sööd ja armastusest tööd rügad.

Raha + armastatud meeldiv töö = thumbs_up.gif

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 20.07.2010 23:15:54 vasta tsitaadiga

Päris nii ikka ei ole ka. Pigem naudin ametit ja söön kartulikoori, kui teen tööd, mida absoluutselt ei salli ja elan keskpärast elu. Oleneb muidugi tööst, aga näiteks IT valdkonna näitel on väga tähtis pidev enesearendus ja motivatsioonipuuduse puhul on seda keeruline teha. Ja teha produktiivselt tööd, mis sulle üldse ei meeldi - minu jaoks keeruline.

Ja väike ääremärkus ka - praegusel hetkel me ei vali, kuhu tööle läheme, vaid me läheme sinna, kuhu meid võetakse. Kui sa just oma alal tõesti asjatundija ei ole.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2010 23:38:23 vasta tsitaadiga

ITs pole küll täheldanud seda tendentsi. Siiski valitakse kuhu minna soovitakse. Päris amatööre ei otsita, kuid muid inimesi ikka.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tipp
HV kasutaja
Tipp

liitunud: 25.02.2007




sõnum 21.07.2010 19:10:42 vasta tsitaadiga

Nonii, praegu ütlesin ITK's tasuta koha üles, muidu olin pingereas 20ne sees. Ilmselt lähen Tartusse infotehnoloogiat õppima, paar avaldust on veel esitatud, aga nendest ei looda palju.
thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radok
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2010 20:21:44 vasta tsitaadiga

Kas see on tõsi, et kui Tartus infotehnoloogiat õppida, on sealt saadud paberid suurema väärtusega üldiselt kui mujal koolides IT'd õppides?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Abec7
HV vaatleja

liitunud: 04.02.2008




sõnum 21.07.2010 22:23:28 vasta tsitaadiga

Palju seal ITK-s neid loenguid päevas ( nädalas) umbes on. Ehk, kui pikad päevad koolis veetma peaks?
Loodan, et kannatab väikse tööotsa ka kõrvale võtta icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wrx123
HV kasutaja

liitunud: 21.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2010 23:13:16 vasta tsitaadiga

Abec7 kirjutas:
Palju seal ITK-s neid loenguid päevas ( nädalas) umbes on. Ehk, kui pikad päevad koolis veetma peaks?
Loodan, et kannatab väikse tööotsa ka kõrvale võtta icon_smile.gif

Siit saad ühe eelmise aasta rühma tunniplaani uudistada. NB! Mõni aine seal on valikuline ja üle nädala on tunniplaan pisut erinev.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2010 00:51:17 vasta tsitaadiga

radok kirjutas:
Kas see on tõsi, et kui Tartus infotehnoloogiat õppida, on sealt saadud paberid suurema väärtusega üldiselt kui mujal koolides IT'd õppides?

nagu juba eelnevalt öeldud, ei ole vahet, kus sa oma kooli lõpetanud oled. loeb see, mis mees ja millisteks tegudeks sa võimeline oled

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 22.07.2010 08:49:18 vasta tsitaadiga

kotmarjak kirjutas:

nagu juba eelnevalt öeldud, ei ole vahet, kus sa oma kooli lõpetanud oled. loeb see, mis mees ja millisteks tegudeks sa võimeline oled

ja see on aamen kirikus.

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 22.07.2010 09:00:22 vasta tsitaadiga

Tihti loeb ikka see ka k6vasti, et mis koolist l2bi k2inud oled.

Midagi pole teha, yhes koolis antakse paber kegemini ja v2iksema vaevan2gemise eest, teises mitte. Ning nutikas to"o"andja eelistab igal juhul infot paberil, mis on saadud tugevamast koolist.

Postitatud mobile device


viimati muutis tahanteada 22.07.2010 09:02:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dac
HV kasutaja
dac

liitunud: 16.07.2003




sõnum 22.07.2010 12:39:31 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt on eelmisel õigus, et kätte saada TTÜ paber tähendab et sa oled kas väga kõva tuupija või väga kõva nihverdaja - ehk siis teisest puust mees. Aga üldiselt esimene asi on ikkagi töökogemus, mida oled teinud ja mida oskad teha, sinna otsa pane suhtlemisoskus ja siis võibolla vaadatakse et kas tulid ITK'st või TTÜ'st. Üldiselt kool ei mängi väga suurt rolli, pigem just eelnevad kogemused ja inimese enda olemus.
_________________
team nS
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2010 22:31:30 vasta tsitaadiga

uus probleem, webcam pilt on piklikuks moonutatud, milles probleem? webcam testides audio video settings alt on normaalne
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko27
HV veteran
mirko27

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2010 23:26:41 vasta tsitaadiga

teretalv kirjutas:
uus probleem, webcam pilt on piklikuks moonutatud, milles probleem? webcam testides audio video settings alt on normaalne

Peamiseks probleemiks võiks lugeda valet teemat.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teretalv
HV veteran

liitunud: 15.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2010 23:38:23 vasta tsitaadiga

oi vabandan, läks jah valesse kohta, msn teemassse pidi minema icon_lol.gif kus on moded tehke korda thumbs_up.gif
tsitaat:

Peamiseks probleemiks võiks lugeda valet teemat.

_________________
Ära usu kes kutsuvad kuskile raha investeerima. Suurt tootlust ei tule keegi kandikul kätte tooma! Head ja kindlat tootlust saab ainult siis, kui ise enda kontrolli all on kogu protsess või enamus sellest.
Teen Hobikorras Audio, Video, Foto ja Trükiettevalmistust/Kujundust ja Python Scripte
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otttt
HV vaatleja

liitunud: 10.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2010 00:24:58 vasta tsitaadiga

TTÜ arvutisüsteemid siis. Ootan huviga. icon_smile.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
basix
HV kasutaja
basix

liitunud: 05.03.2007




sõnum 27.07.2010 18:22:45 vasta tsitaadiga

Kas IT Kolledži .. IT süsteemide arendamine või TTÜ informaatika

Täna oleks vaja see otsus ära teha. Olen lugenud palju nende kohta, aga see põhjustas vaid veel rohkem segadusse minemist.
Mõlemas RE kohal.

Tänud juba ette ära icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  IT õppimine mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 87, 88, 89  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.