Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 214, 215, 216 ... 372, 373, 374  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
metallika
HV Guru
metallika

liitunud: 05.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2010 22:09:02 vasta tsitaadiga

softis,

kas ASUS kodukal pole ve?

ma kasutan moboga(GB) kaasa tulnud drivereid (tsipa vanemad kui need, mis netis raalselt saadaval hetkel)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 30.06.2010 22:51:03 vasta tsitaadiga

Nonii. Tirisin Asuse lehelt siis driverid. LAsin vanad maha. Restart. Ohoo. Win hakkas ise installima.
Lasin maha need, keelasin automaatinstalli ära ka.

Nüüd üritan kodulehe drivereid panna, aga ei saa, install failure. Error code on ka selline, et google pole kuulnudki midagi sellest.
Vapsee ulme kala :/

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hela
HV vaatleja
hela

liitunud: 01.02.2004




sõnum 01.07.2010 09:49:16 vasta tsitaadiga

Mul ei toimi mingil põhjusel hibernate. Ekraan läheb lihtsalt korraks mustaks ja järgmine hetk näitab login screeni. Sleep aga toimib.
Defaultis on ju hibernate sisse lülitatud, käisin igaks juhuks veel käsurealt 'powercfg -H on' üle, aga ei mingit tulemust.
Hybrid sleepi lülitasin välja, kuna siis ei toiminud sleep enam üldse (Hybrid sleepis on hibernate ja sleep nö. kokku pandud, seega see sama hibernate probleem takistab siin)
Lisaks proovisin USB selective suspend settingut välja lülitada, paraku ei olnud ka sellest kasu.

powercfg -devicequery wake_armed annab sellise vastuse:
HID Keyboard Device
ja nii see peakski olema.

powercfg -a
The following sleep states are available on this system: Standby ( S3 ) Hibernat
e Hybrid Sleep
The following sleep states are not available on this system:
Standby (S1)
        The system firmware does not support this standby state.
Standby (S2)
        The system firmware does not support this standby state.



Peale hibernate'i:

powercfg lastwake

Wake History Count - 1
Wake History [0]
  Wake Source Count - 1
  Wake Source [0]
    Type: Device
    Instance Path: USB\VID_046D&PID_C30E\5&255987
    Friendly Name:
    Description: USB Composite Device
    Manufacturer: (Standard USB Host Controller)


Mille taga siin probleem võib olla?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 01.07.2010 13:52:02 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
friik1 kirjutas:
lopes39, Winampil on tore feature, et ta varastab kõik seosed tagasi. Uuri kuskilt seadetest, kust sead kinni panna.


Winamp Agent startup'ist maha ja mure kaob...
See vidin on selleks, et teised programmid ei saaks winampilt seoseid kaaperdada...
Või siis preferencete alt määrata vaid audio failid, aitab samuti... (seal on eraldi kiirvalikud... All, Audio, Video)
Samuti saab selle Agendi sealt alt maha tappa...


kahjuks endal sama jama ka video failidega WA agent on starupil maha võetud aga ikkagi peale sisse lülitamist/restarti on asi tagasi...
ka juba see proovitud, et võtsin WAlt kõik failid maha (nii filmi kui ka muusika formaadid) ja ikkagi sama jama icon_rolleyes.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2010 14:01:52 vasta tsitaadiga

mhei kirjutas:
Etz kirjutas:
friik1 kirjutas:
lopes39, Winampil on tore feature, et ta varastab kõik seosed tagasi. Uuri kuskilt seadetest, kust sead kinni panna.


Winamp Agent startup'ist maha ja mure kaob...
See vidin on selleks, et teised programmid ei saaks winampilt seoseid kaaperdada...
Või siis preferencete alt määrata vaid audio failid, aitab samuti... (seal on eraldi kiirvalikud... All, Audio, Video)
Samuti saab selle Agendi sealt alt maha tappa...


kahjuks endal sama jama ka video failidega WA agent on starupil maha võetud aga ikkagi peale sisse lülitamist/restarti on asi tagasi...
ka juba see proovitud, et võtsin WAlt kõik failid maha (nii filmi kui ka muusika formaadid) ja ikkagi sama jama icon_rolleyes.gif


Linnukese Restore file associations at Winamp start-up eest võtsid ka ära?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 01.07.2010 14:42:15 vasta tsitaadiga

jep, aga jama ikka püsib kahjuks....
WAd ei taha maha võtta, kuulan sellega raadiot läbi neti

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2010 15:29:04 vasta tsitaadiga

hela kirjutas:

Peale hibernate'i:

powercfg lastwake

Wake History Count - 1
Wake History [0]
  Wake Source Count - 1
  Wake Source [0]
    Type: Device
    Instance Path: USB\VID_046D&PID_C30E\5&255987
    Friendly Name:
    Description: USB Composite Device
    Manufacturer: (Standard USB Host Controller)


Mille taga siin probleem võib olla?

Miski USB seade takistab justkui.Vaata device managerist üle.Paljudel USB seadmetel on need valikud:
Spoiler Spoiler Spoiler


Esimesel siis peaks linnuke olema kui võimaldab ja teisel linnuke maha thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 01.07.2010 17:40:44 vasta tsitaadiga

Ikka veel heliprobleemid... mis pagana kala see on siuke icon_confused.gif
Win installid automaatselt kõige uuemad drivud, vanad keelduvad korralikult installimiast. Ära väsitab juba...

Lisaks. Iga kord kui arvuti käivitada (vahet pole kas külmstart või restart), näitab alguses, et netiühendust pole. Ja loob uue ühenduse. Mis selle vastu aitab?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hela
HV vaatleja
hela

liitunud: 01.02.2004




sõnum 01.07.2010 21:07:57 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:

Miski USB seade takistab justkui.Vaata device managerist üle.Paljudel USB seadmetel on need valikud:
Spoiler Spoiler Spoiler


Esimesel siis peaks linnuke olema kui võimaldab ja teisel linnuke maha thumbs_up.gif

Mul on 2 USB seadet: klaviatuur ja APC BackUPS. Klaviatuurilt 'Allow this device to wake the computer' linnukese eemaldamine ei aidanud ja
UPS'il ei olnudki linnukest selle valiku juures.


Proovisin veel Selective Startup'i - keelasin startup item'ite laadimise, kuid ei olnud ka sellest tolku.

Üks leht soovitas gadget'id kinni keerata: ei aidanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 01.07.2010 21:27:12 vasta tsitaadiga

kas ROXIO CREATOR DE 10.3 (naaber ostis uue DELL läpaka ja see oli kaasas) on mingi hea proge vüi lihtsam on NEROt kasutada icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2010 21:33:46 vasta tsitaadiga

mhei kirjutas:
kas ROXIO CREATOR DE 10.3 (naaber ostis uue DELL läpaka ja see oli kaasas) on mingi hea proge vüi lihtsam on NEROt kasutada icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif

Tavaliselt soft mis läpagaga kaasas võib südamerahus maha lasta icon_cool.gif .95% on mõttetu kräpp mida muidu suurt keegi ei taha ja siis üritatakse pähe määrida icon_smile.gif .
Küllalt näinud neid bloatware täis uusi läpakaid mis mitu minutit stardivad ja ägisevad icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.07.2010 22:13:22 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
mhei kirjutas:
kas ROXIO CREATOR DE 10.3 (naaber ostis uue DELL läpaka ja see oli kaasas) on mingi hea proge vüi lihtsam on NEROt kasutada icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif

Tavaliselt soft mis läpagaga kaasas võib südamerahus maha lasta icon_cool.gif .95% on mõttetu kräpp mida muidu suurt keegi ei taha ja siis üritatakse pähe määrida icon_smile.gif .
Küllalt näinud neid bloatware täis uusi läpakaid mis mitu minutit stardivad ja ägisevad icon_lol.gif
konkreetse kohta pole sul midagi öelda?
_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CommandsRef
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2010 22:24:12 vasta tsitaadiga

hela kirjutas:
Mul ei toimi mingil põhjusel hibernate.

Mul oli ka see jama läpaka peal. Millegipärast hakkas ise tööle mingil hetkel.
Sul ID-kaardilugeja või veebikaamera on arvutiga ühendatud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 01.07.2010 22:59:45 vasta tsitaadiga

tomorrow,

nagu ma aru saan siis on 100ga solk (SRY)
parem NEROt või muud kasutada??

aga äkki oskad selle proge kohta infi anda....

ette thx icon_lol.gif beer_yum.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 01.07.2010 23:24:39 vasta tsitaadiga

mhei: Väike ääremärkus - kui viskad Roxio välja, siis võrdub see sul enam-vähem a 500 krooni minemaviskamisega, kuna umbes sellises suurusjärgus maksab see Roxio, mille Sa arvutiga kaasa saad. icon_wink.gif

Ja siis hakkad raske raha eest Nerot ostma. icon_cool.gif
---------------------------------------------
Nii, et midagi ei anta niisama kaasa - kõik maksab mingi % arvuti hinnast. icon_wink.gif

Ja plaate saab põletada mõlemaga - ainult väike õppimine teise programmiga töötama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 02.07.2010 00:30:36 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
mhei: Väike ääremärkus - kui viskad Roxio välja, siis võrdub see sul enam-vähem a 500 krooni minemaviskamisega, kuna umbes sellises suurusjärgus maksab see Roxio, mille Sa arvutiga kaasa saad. icon_wink.gif

Ja siis hakkad raske raha eest Nerot ostma. icon_cool.gif
---------------------------------------------
Nii, et midagi ei anta niisama kaasa - kõik maksab mingi % arvuti hinnast. icon_wink.gif

Ja plaate saab põletada mõlemaga - ainult väike õppimine teise programmiga töötama.


jube FUNNY ongi see, et seda kavnod pole läpparis...
ainult CD on kaasa antud beer_yum.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dzombe
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2010 00:59:49 vasta tsitaadiga

mhei kirjutas:
tomorrow,

nagu ma aru saan siis on 100ga solk (SRY)
parem NEROt või muud kasutada??

Ta pakub välja oma arvamust ainult. Dellidel ei tule IMHO Latitude baasil näiteks kaasa midagi muud kui too Roxio ja PowerDVD proged. Võid jätta automaatabilised paigaldamata (autoupdater Installshiest poolt, kui too juba teise firma all nüüd pole) ja kõlbab kasutada küll. Ei pea siin progede all silmas modemi abiprograme, mida võib meie oludes tõesti eemaldada.

_________________
--
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 02.07.2010 01:57:47 vasta tsitaadiga

dzombe,

seda polegi veel arvutis olemas (ainult cd on)..
ja läppar on on alles 11 tundi vana ja see pole minu vaid naabri oma.... icon_neutral.gif
endal on nero 10 ja lihtsalt uurisin selle proge tausta icon_question.gif

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2010 07:39:32 vasta tsitaadiga

ma pole üle 2 aasta kasutanud ühtegi TASULIST CD/DVD põletamise softi... ikka ImgBurn või CDBurnerXP

viimati muutis Hollow 02.07.2010 08:34:40, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2010 07:44:05 vasta tsitaadiga

Hollow kirjutas:
ma pole üle 2 aasta kasutanud ühtegi tasuta CD/DVD põletamise softi... ikka ImgBurn või CDBurnerXP

Pead silmas tasulist?

Sest ImgBurn on tasuta viimati kui ma vaatasin icon_razz.gif .Kasutan ka ise seda thumbs_up.gif .Pole mingit vajadust tasuliste softide järele mis sadat asja oskavad väidetavalt teha icon_rolleyes.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 02.07.2010 08:14:37 vasta tsitaadiga

CDBurnerXP on küll väga asjalik tasuta vara.
tahanteada, va läbunaator, oled sa oma hinnaprognoosis kindel? Või on sul mingit siseinfot, mis hinnaga tootjatele softi iga firma annab?

Ja uuemad Nerod teevad vist kõike muud peale põletamise juba.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2010 08:33:33 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Hollow kirjutas:
ma pole üle 2 aasta kasutanud ühtegi tasuta CD/DVD põletamise softi... ikka ImgBurn või CDBurnerXP

Pead silmas tasulist?

Sest ImgBurn on tasuta viimati kui ma vaatasin icon_razz.gif .Kasutan ka ise seda thumbs_up.gif .Pole mingit vajadust tasuliste softide järele mis sadat asja oskavad väidetavalt teha icon_rolleyes.gif
ikka jah tasulist pidasin silmas... vot mis juhtub kui hommikul liiga vara üles ärgata icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2010 09:30:34 vasta tsitaadiga

mhei kirjutas:
kas ROXIO CREATOR DE 10.3 (naaber ostis uue DELL läpaka ja see oli kaasas) on mingi hea proge vüi lihtsam on NEROt kasutada icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif


Tavakasutaja jaoks on sellest küll ja veel. Proovigu kõigepealt ära ja kui ei sobi, siis võib alternatiivi peale panna
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hela
HV vaatleja
hela

liitunud: 01.02.2004




sõnum 02.07.2010 15:29:13 vasta tsitaadiga

Hibernate teemat jätkates selgus, et probleeme võib esineda dual-boot süsteemides, nagu on ka minu masinas.
Selleks, et Windows saaks hibernate'ida peab väidetavalt Windowsi partitsioon (või ketta esimene partitsioon) olema 'active'. Avastasin, et mul seda ei olnud, ning andsin Gparted'iga Windowsi partitsioonile siis boot flag'i. Windows boot'is kenasti peale seda, paraku hibernate aga ikka ei toimi.

CommandsRef kirjutas:
Mul oli ka see jama läpaka peal. Millegipärast hakkas ise tööle mingil hetkel.
Sul ID-kaardilugeja või veebikaamera on arvutiga ühendatud?
Ei ole kumbagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 02.07.2010 16:32:45 vasta tsitaadiga

softis: Mõlemad, nii Roxio kui ka Nero on tasulised ja arvutit ostes maksad Sa kas ühe või teise kinni, sõltuvalt kumb arvutiga kaasas on.

Nii, et enne, kui midagi ostad, võiksid uurida, et mida Sa kõik kinni maksad. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 02.07.2010 21:01:27 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:

Nii, et enne, kui midagi ostad, võiksid uurida, et mida Sa kõik kinni maksad. icon_wink.gif


Kuule härra, ma ei osta arvutit koos tarkvara, eriti veel brändi oma. Ja kui tarkvara on rohkem bloatware, siis mind väga ei huvita selle hind.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 02.07.2010 21:47:03 vasta tsitaadiga

nagu ma ütlesin olin ROXIO plaat läppariga kaasas icon_neutral.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2010 22:09:29 vasta tsitaadiga

Mis te plõksite, ka minu Delliga tuli kaasa terve pinu CD plaate erinevate progedega, kõik sõltub ikka kasutajast, mida ta hakkab kasutama, mida mitte.Eriti käib see "tahanteada" kohta: kui järgmist arvutit ostma hakkan, siis annan need kaasa antavad plaadis sulle ja küsin selle arvelt raha tagasi või???? Kui Delli ostes on kotis kaasas need CD-d, siis neid müüjale tagasi loovutades ei saa sa kasti odavamalt. Kokkuvõttes müün "tahanteadjale" poole hinnaga Roxio installika
_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.07.2010 22:24:46 vasta tsitaadiga

tohoh, mis kambakas see tahanteadale nüüd käib. mees räägib ju täiesti õiget juttu. bundletud softi eest on arvuti ostmisel otseselt või vähem otseselt makstud.
nii roxio kui nero on plaadikirjutamissofti hunnikud, mida võib maitsele vastavalt nii asendamatuks abimeheks kui bloatwareks nimetada. see ei muuda fakti, et mõlemad on tasulised.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dzombe
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2010 18:45:09 vasta tsitaadiga

sulomile kirjutas:
Mis te plõksite, ka minu Delliga tuli kaasa terve pinu CD plaate erinevate progedega, kõik sõltub ikka kasutajast, mida ta hakkab kasutama, mida mitte.Eriti käib see "tahanteada" kohta: kui järgmist arvutit ostma hakkan, siis annan need kaasa antavad plaadis sulle ja küsin selle arvelt raha tagasi või???? Kui Delli ostes on kotis kaasas need CD-d, siis neid müüjale tagasi loovutades ei saa sa kasti odavamalt. Kokkuvõttes müün "tahanteadjale" poole hinnaga Roxio installika

Pead lugema kaasatulnud tarkvara litsentsi. 99% kindel, et antud tarkvara on AINULT konkreetse arvutiga koos, tema hind arvuti hinnas suhteliselt tühine ja põhimõttekindel inimene peab ostma mõne muu arvuti. Muide, Dell pakkus mingi aeg ka FreeDOS operatsioonisüsteemiga laptope.

_________________
--
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2010 11:47:15 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
Äkki see aitab:
START > otsi "SERVICES"
Sealt otsi see Desktop Window manager värk
Parem klikk ja start


Mis teha kui seda "Desktop Window Manager" seal pole olemas? Avastasin et minul seda seal pole. Asi juhtus peale seda kui üritasin panna peale Os X thame.

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2010 16:08:08 vasta tsitaadiga

mazdagti kirjutas:
DefXtreme kirjutas:
Äkki see aitab:
START > otsi "SERVICES"
Sealt otsi see Desktop Window manager värk
Parem klikk ja start


Mis teha kui seda "Desktop Window Manager" seal pole olemas? Avastasin et minul seda seal pole. Asi juhtus peale seda kui üritasin panna peale Os X thame.

Süüdista selle OSX teema lolli autorit icon_mad.gif
Ilmselt installi käigus andis käsu teenus kustutada doh.gif

Lae see alla: http://www.2shared.com/file/p1c3GYpO/UxSms.html
Käivita ja nõustu ja tee restart
Peale restarti vaata kas teenus on nimekirjas ja töötab normaalselt.
Kui on aga ei tööta ja käivitades annab vea siis vaata kas %windir%\System32\Dwm.exe ikka eksiteerib icon_wink.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2010 17:38:38 vasta tsitaadiga

Windows system32 all on dwmbackup aga dwm.exe puudub icon_confused.gif
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 05.07.2010 18:33:34 vasta tsitaadiga

Vaatasin - eespool käib Minuteemaline-Vaidlus, et kas tarkvara saab tasuta või tasu eest, siis siia lisan niipalju, et Roxio-OEM maksab a 20USD ja on muidugi neetult vähem, kui Roxio Retail, mis on mingi a 60-90USD, sõltuvalt Roxio-variandist. icon_cool.gif

Ja kui arvutit osta - ja kaubelda osata, siis saab osta küll arvuteid ilma nende programmideta ja teatud võrra odavama hinnaga. Aga eks igaüks teab, mida ta ostab ja kuidas ostab, et kas teeb enne ostmist kodutöö ära, et mida kaasa saab ja palju midagi seejuures maksab. icon_cool.gif
----------------------------------------------------------------
Väga tihti näitab ära ka lubatud kasutusaja lintsents seda, kas kaasas on Demo või Kasutusvariant. Ühel juhul kasutusaeg a 1 kuu - 3 kuud )Demo või prooviversioon), teisel juhul lubatud kasutusaeg 1-2 aasta vms (täisversiono).

Või keegi arvab, et programmide tootjad loobivad lahkelt niisama toote 1-2 aastaseid litsentse kaasa. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.07.2010 18:38:34 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Vaatasin - eespool käib Minuteemaline-Vaidlus, et kas tarkvara saab tasuta või tasu eest, siis siia lisan niipalju, et Roxio-OEM maksab a 20USD ja on muidugi neetult vähem, kui Roxio Retail, mis on mingi a 60-90USD, sõltuvalt Roxio-variandist. icon_cool.gif

Ja kui arvutit osta - ja kaubelda osata, siis saab osta küll arvuteid ilma nende programmideta ja teatud võrra odavama hinnaga. Aga eks igaüks teab, mida ta ostab ja kuidas ostab, et kas teeb enne ostmist kodutöö ära, et mida kaasa saab ja palju midagi seejuures maksab. icon_cool.gif
----------------------------------------------------------------
Väga tihti näitab ära ka lubatud kasutusaja lintsents seda, kas kaasas on Demo või Kasutusvariant. Ühel juhul kasutusaeg a 1 kuu - 3 kuud )Demo või prooviversioon), teisel juhul lubatud kasutusaeg 1-2 aasta vms (täisversiono).

Või keegi arvab, et programmide tootjad loobivad lahkelt niisama toote 1-2 aastaseid litsentse kaasa. icon_cool.gif
see kauplemine ei ole oskuses - ükski edasimüüja seda ei tee icon_exclaim.gif
miks peaks edasimüüja selle prahi oma kuludesse kandma

_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2010 18:49:33 vasta tsitaadiga

mazdagti kirjutas:
Windows system32 all on dwmbackup aga dwm.exe puudub icon_confused.gif

Ju see backp ongi originaalfail mis on ümber nimetatud.
Kui pole siis Win7 x64 RTM oma laadisin ülesse: http://www.2shared.com/file/ADuyQgOQ/dwm.html

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2010 19:07:46 vasta tsitaadiga

Taga on kirjas et backupfile. Mul x86 ehk siis 32-bit icon_rolleyes.gif
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 05.07.2010 20:39:50 vasta tsitaadiga

nagu ma ütlesin on see roxio kohe arvuutiga kaasas ja kui asi on järelmaksu peale võetud, ega siis pole millegi üle kaubelda....
aga õnneks seda arvutisse installitud polnud, viskasin NERO peale, kuna seal oli vene keel olemas ja hetkel naaber rahul...

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2010 01:21:21 vasta tsitaadiga

mazdagti kirjutas:
Taga on kirjas et backupfile. Mul x86 ehk siis 32-bit icon_rolleyes.gif

x86 thumbs_up.gif : http://www.2shared.com/file/hgjMsJR0/dwm.html

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2010 06:25:53 vasta tsitaadiga

Tänud thumbs_up.gif lähen varsti üles arvutisse ja proovin järgi icon_razz1.gif
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 06.07.2010 12:56:54 vasta tsitaadiga

milline update oli see mis hakkas OSi kontrollima, et kas legaalne/illegaalne OS istub läpparis icon_question.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2010 13:06:51 vasta tsitaadiga

mhei, Windows Activation Technologies(WAT) KB971033
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 06.07.2010 16:44:37 vasta tsitaadiga

olafsand,
tänud icon_lol.gif

kas siukese kohast (C:\Users\******\AppData\Local\Temp) võib kõik failid ära kustuda, mis seal TEMP kaustas on?

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2010 17:21:57 vasta tsitaadiga

jah
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2010 08:53:45 vasta tsitaadiga

mazdagti kirjutas:
Tänud thumbs_up.gif lähen varsti üles arvutisse ja proovin järgi icon_razz1.gif


Ikka ei toimi aero icon_confused.gif Tegin kõik otsast peale kui olin selle .exe omasse kohta pannud ja näitab et kõik nagu peaks toimima. Mida aga pole on aero icon_rolleyes.gif ja ei lase enam ka thame valiku alt troblesooti teha icon_confused.gif

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2010 09:06:36 vasta tsitaadiga

mazdagti kirjutas:
mazdagti kirjutas:
Tänud thumbs_up.gif lähen varsti üles arvutisse ja proovin järgi icon_razz1.gif


Ikka ei toimi aero icon_confused.gif Tegin kõik otsast peale kui olin selle .exe omasse kohta pannud ja näitab et kõik nagu peaks toimima. Mida aga pole on aero icon_rolleyes.gif ja ei lase enam ka thame valiku alt troblesooti teha icon_confused.gif

Miski muu on siis ilmselt ka katki
Kui sul muid muudetuid asju pole siis konsoolist
sfc /scannow
jooksutada taastatakse kõik defaulti.Muidugi kui on ka muid süsteemifaile muudetud siis need muudatused kaotatakse ära icon_neutral.gif

EDIT:

Vaata kas %windir%\Resources\Themes on selline nagu pildil:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2010 12:01:43 vasta tsitaadiga

Masinas op süsteemi jaoks ketas ja asjade ladustamiseks teine. Eile sai uus win peale pandud. Installi ajal näitas kenasti mõlemaid kettaid samuti näen administrative toolsi all teist ketast aga My Computeris pole essugi. icon_smile.gif
_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 07.07.2010 12:09:37 vasta tsitaadiga

krt, nädal tagasi bluetooth töötas ja täna proovisin teist arvutit ühendada ja ei õnnestu...ei suuda mingeid drivusid leida....kas selle vastu on mingit rohtu
olen juba drivusid läbi neti otsinud, aga kõik on uued....

palun abi icon_exclaim.gif

_________________


viimati muutis mhei 07.07.2010 21:00:00, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2010 15:33:39 vasta tsitaadiga

-cocain-, Arvatavasti pole sul sellel kettal nime/tähte? Mul igastahes iga fresh installiga vaja märkida lisa kõvaketastel täht.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2010 15:45:53 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
-cocain-, Arvatavasti pole sul sellel kettal nime/tähte? Mul igastahes iga fresh installiga vaja märkida lisa kõvaketastel täht.

Kus ma selle tähe panen talle nüüd?

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 7 (arutelu ja probleemid) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 214, 215, 216 ... 372, 373, 374  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.