Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Mac või PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 25, 26, 27  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mac või PC
Mac
22%
 22%  [ 149 ]
PC
77%
 77%  [ 504 ]
hääli kokku : 653

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 15.06.2010 11:45:17 vasta tsitaadiga

See tegelikult enam ei üllata kah, et aru ei saa.
Eelmisel nädalavahetusel üks psühholoogiaprofessor rääkis sama probleemi, inimesed nagu loevad/kirjutavad 5+ aga sisust totaalne njepanimõmm...

On kaart, spetsiifiliste omadustega, kuid töötab vaid XP (32bitisega), ja kuigi drivereid, kaardisofti on hunnikus, töötab tegelikult normaalselt ainult ühe kombinatsiooniga kaardi softist, XPst ja driverist. Kuid mingil põhjusel see töökindlus kaob, saad aru? Kui mul videopildile ilmuvad katked või pika materjali teisel tunnil võtab heli kätte ja kaotab sünkroonsuse siis minu jaoks on selle asjaga jokk. Oleks et need probleemid ilmnevad kohe, aga ei - kulubki aega alates poolteisest kuust ülespoole et ühel hetkel "üllatus" tuleks. Isegi siis kui masin üldse võrku ei saa !
Seda probleemi olen püüdnud lahendada teiste abiga, kuid lootusetult, keegi ei oska seda selgitada - ja ega nad ka viitsi tegelikult süveneda. Lihtsam oli imagest või plaadilt uus install panna ja edasi toimetada...järgmise korrani. Windowsi seisukohast "karjuvat" vajadust selleks ei olnud, kuid tööd ka teha ei saa muidu. Kas nüüd on arusaadav?
Olen paljudele öelnud et kui XPx64 oleks olnud võimalik kasutada siis võibolla poleks mäkk huvitama hakanud. Aga ei saanud...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 11:55:44 vasta tsitaadiga

Ostnud siis miski korralikuma riistvaraga masin osta millel ei tekiks softi ja riistvara konflikte , selleasemel et oma riistvara väärtusest 2-3 korda rohkem maksvat mäkki osta , ostmisel peab tiba mõistust ka juures olema , mitte mingit suvalist masinat osta icon_wink.gif .
PC-de vastasus on sinul sisuliselt ainult ühel kokkupuutel põhinev ja jutu järgi jääb mulje et pigem iseenda viga .
Pole ise kunagi sellist masinat kokku pannud millel oleks mingi softi ja riistvara vaheline konflikt tekkinud .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 15.06.2010 12:00:40 vasta tsitaadiga

Maldur kirjutas:
See tegelikult enam ei üllata kah, et aru ei saa.
Eelmisel nädalavahetusel üks psühholoogiaprofessor rääkis sama probleemi, inimesed nagu loevad/kirjutavad 5+ aga sisust totaalne njepanimõmm...

On kaart, spetsiifiliste omadustega, kuid töötab vaid XP (32bitisega), ja kuigi drivereid, kaardisofti on hunnikus, töötab tegelikult normaalselt ainult ühe kombinatsiooniga kaardi softist, XPst ja driverist. Kuid mingil põhjusel see töökindlus kaob, saad aru? Kui mul videopildile ilmuvad katked või pika materjali teisel tunnil võtab heli kätte ja kaotab sünkroonsuse siis minu jaoks on selle asjaga jokk. Oleks et need probleemid ilmnevad kohe, aga ei - kulubki aega alates poolteisest kuust ülespoole et ühel hetkel "üllatus" tuleks. Isegi siis kui masin üldse võrku ei saa !
Seda probleemi olen püüdnud lahendada teiste abiga, kuid lootusetult, keegi ei oska seda selgitada - ja ega nad ka viitsi tegelikult süveneda. Lihtsam oli imagest või plaadilt uus install panna ja edasi toimetada...järgmise korrani. Windowsi seisukohast "karjuvat" vajadust selleks ei olnud, kuid tööd ka teha ei saa muidu. Kas nüüd on arusaadav?
Olen paljudele öelnud et kui XPx64 oleks olnud võimalik kasutada siis võibolla poleks mäkk huvitama hakanud. Aga ei saanud...


Oot oot - kõigepealt palun demonstreeri, et selline kaart on Mac'ile ka olemas ja töötab seal kenasti? Muidu oleme olukorras, kus Mac'il kõlbab pelga CPU peal stabiilset videotöötlust teha, aga PC peal peab jamama nt mingi aegunud, aga spetsiaalselt videotöötluseks mõeldud Matroxi kaardiga, kuigi videotöötlus CPU peal oleks sama stabiilne kui Mac'il - olgugi, et mõlemad on Matroxist aeglasemad.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 12:01:01 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:

Pole ise kunagi sellist masinat kokku pannud millel oleks mingi softi ja riistvara vaheline konflikt tekkinud .


Mitu PC'd sa oled kokku pannud?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 12:53:53 vasta tsitaadiga

Paar tükki ikka , aga kokkupanemise all mõtlen ka juppide vahetust - ühesõnaga konhvlikti pole ma suutnud tekitada .
Igatahes , minu jutu point on see et ei ole lihtsalt mõtet 2 korda kallima mäkatsi eest raha välja käia kui riistvara sama hea jõudluse poolest . Parem siis selle lisaraha eest veel võimsam PC osta vms . Ja muidugi juppe valides võiks tiba uurida ka kas miski tekitab millegagi konflikti jne . Kui mõistust piisavalt sellejaoks ei ole siis muidugi pole midagi teha .


viimati muutis Heineken 15.06.2010 13:06:30, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DavePro
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2010




sõnum 15.06.2010 13:00:36 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Mac thumbs_up.gif
P.S vajadusel saad ka Win'i" jooksutada"...


Minu meelest see ütleb juba kõik. Win + MAC = Works vs. OSX + PC = Does not compute ( OSX, failure in so many levels )
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 13:19:10 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
ja failihalduses ma ka midagi erilist ei näe...

Olen ka üks nendest, keda OS X failihaldamine jubedalt segadusse ajab. Eriti seda, et üritad asja installida, siis "moundib" ära ennast (sellest ma saan aru) ja kui installer on lõpetanud, käsib ta mul selle applications kausta lohistada, kuid miks ei lähe see sinna automaatselt? Võib-olla olen ma OS X-i liiga vähe kasutanud ja seda saab kuskilt muuta.
Siiani ei ole ma ketta ruudule ligi pääsenud, ehk süsteemifailid on "peidus". Muidugi saan aru, et mu oskused võivad ka liiga väiksed olla.
OS X suunas ei ole midagi halba öelda peale failihalduse.

DavePro kirjutas:
Win + MAC = Works vs. OSX + PC = Does not compute ( OSX, failure in so many levels )

Julgen vastu vaielda. Mõni päev tagasi installitud RETAIL Snow Leopard jookseb PC kastil vabalt OOB (jah, ma olen teadlik, et see on EULA rikkumine).
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 15.06.2010 13:37:28 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
beastbeats kirjutas:
ja failihalduses ma ka midagi erilist ei näe...

Olen ka üks nendest, keda OS X failihaldamine jubedalt segadusse ajab. Eriti seda, et üritad asja installida, siis "moundib" ära ennast (sellest ma saan aru) ja kui installer on lõpetanud, käsib ta mul selle applications kausta lohistada, kuid miks ei lähe see sinna automaatselt? Võib-olla olen ma OS X-i liiga vähe kasutanud ja seda saab kuskilt muuta.
Siiani ei ole ma ketta ruudule ligi pääsenud, ehk süsteemifailid on "peidus". Muidugi saan aru, et mu oskused võivad ka liiga väiksed olla.
OS X suunas ei ole midagi halba öelda peale failihalduse.


Siin sa ajad küll midagi sassi, installimine üle pkg Installeri ja lihtsalt lohistamine kuhugi. See oleks ju täielik ämber turvalisuse pealt kui avad konteineri klõps-klõps ja ta ise kopib sulle selle sisu jumal teab kuhu.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 14:19:23 vasta tsitaadiga

Maldur, XP 64bit OS on alati tuntud tema mitteühilduvuses, 64bit puhul võtta win7.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 15.06.2010 14:52:38 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Ja muidugi juppe valides võiks tiba uurida ka kas miski tekitab millegagi konflikti jne . Kui mõistust piisavalt sellejaoks ei ole siis muidugi pole midagi teha .


Ma olen sellega algust teinud juba 1997-98 umbes. W95 alates. Mis sa arvad et oli mingi valik, kellelgi praktilised kogemused pakkuda? Käisin kui kuutõbine kauplejatele peale et midagigi toodaks ja saaks üldse proovida mis on mis. Niisamuti ka selle kaardiga, valik oli 2-3 vahel ja taustinfot 0. Valitud sai lõpuks ühe kriteeriumi järgi - pildi kvaliteet. Ja kõik. Selles plaanis tasus end ära. Sa heineken võid täna leida valikut ja kirjeldusi, kogemusi lugeda. Aastal 2001 see ikka nii veel ei käinud Eestis.

Ollaz, kui installer jääb ootama kausta lohistamist, siis sellega antakse sulle võimalus panna ta sulle sobivasse kohta, app töötab siis ka juhul kui sul on mitu erinevat installi OSist ühes masinas.

Failide nägemises saad ehk abi siit - http://www.macworld.com/article/51830/2006/07/showallfinder.html

Edit: ei võta ma W7, see windowsirong on minu jaoks läinud juba 4-5 aastat. Ajad ja rauad on muutunud ja muutuvad veel. Mind huvitab täna tulemus mitte protsess.
Side lõpp.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 15.06.2010 15:06:18 vasta tsitaadiga

Maldur, mis kaardiga siis ikkagi tegemist oli? Parhelia?
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 15:16:28 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
MarioA. kirjutas:
....

Kuidas oleks sellega, kui võtad kaks kausta kõrvuti lahti ning lohistad?

Hea mõte muidugi, kuid niikaua kui mina olen selle masina taga viibinud (Muude probleemidega tegeledes üle mitme tunni), siis muusika kausta ma ülesse ei leidnudki. Lugusid sai arvuti omaniku juhendusel kuidagi masinasse läbi iTunes`i. Jumal seda teab, kuidas tegelikult on.. eks inimene leidis ainukese töötava viisi ja nüüd teebki ümber nurga, sest otsem tee on keeruline kohe aru saada.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 15.06.2010 15:17:01 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
gan3b kirjutas:
MarioA. kirjutas:
....

Kuidas oleks sellega, kui võtad kaks kausta kõrvuti lahti ning lohistad?

Hea mõte muidugi, kuid niikaua kui mina olen selle masina taga viibinud (Muude probleemidega tegeledes üle mitme tunni), siis muusika kausta ma ülesse ei leidnudki. Lugusid sai arvuti omaniku juhendusel kuidagi masinasse läbi iTunes`i. Jumal seda teab, kuidas tegelikult on.. eks inimene leidis ainukese töötava viisi ja nüüd teebki ümber nurga, sest otsem tee on keeruline kohe aru saada.


Kasutaja Music kaust icon_lol.gif
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 16:27:34 vasta tsitaadiga

ricom2ger kirjutas:
Siin sa ajad küll midagi sassi, installimine üle pkg Installeri ja lihtsalt lohistamine kuhugi. See oleks ju täielik ämber turvalisuse pealt kui avad konteineri klõps-klõps ja ta ise kopib sulle selle sisu jumal teab kuhu.

Aga nii oleks mulle sobivam, sest igast jama ma ju siiski ei ava. Ma mõtlesingi seda, kui install on juba tehtud.

Maldur kirjutas:
Ollaz, kui installer jääb ootama kausta lohistamist, siis sellega antakse sulle võimalus panna ta sulle sobivasse kohta, app töötab siis ka juhul kui sul on mitu erinevat installi OSist ühes masinas.

Sain ka siis targemaks.

Maldur kirjutas:
Edit: ei võta ma W7, see windowsirong on minu jaoks läinud juba 4-5 aastat. Ajad ja rauad on muutunud ja muutuvad veel. Mind huvitab täna tulemus mitte protsess.
Side lõpp.

Aga siis äkki võrdleks ka OS X Jaguariga (1.2), mitte Snow Leopard ja windows 95 stiilis võrdlus.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 16:35:38 vasta tsitaadiga

ricom2ger kirjutas:
MarioA. kirjutas:
gan3b kirjutas:
MarioA. kirjutas:
....

Kuidas oleks sellega, kui võtad kaks kausta kõrvuti lahti ning lohistad?

Hea mõte muidugi, kuid niikaua kui mina olen selle masina taga viibinud (Muude probleemidega tegeledes üle mitme tunni), siis muusika kausta ma ülesse ei leidnudki. Lugusid sai arvuti omaniku juhendusel kuidagi masinasse läbi iTunes`i. Jumal seda teab, kuidas tegelikult on.. eks inimene leidis ainukese töötava viisi ja nüüd teebki ümber nurga, sest otsem tee on keeruline kohe aru saada.


Kasutaja Music kaust icon_lol.gif

No seda otsisin minagi, kuid lõpuks istusid kõik lood kuskil segases kohas iTunes´i kaustas.. vasakul menüüs failisirvijas/finder? sellist kausta pole.. sellest ka segadus inimesel.
Üldiselt ma ei viitsi sellel teemal edasi jahuda. Selge see, et inimene õpib kõike, mina olen aga oma arvamuse avaldanud.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 16:42:42 vasta tsitaadiga

Maldur, seda enam et kogemused aastast 2001 doh.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 15.06.2010 17:20:04 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:

No seda otsisin minagi, kuid lõpuks istusid kõik lood kuskil segases kohas iTunes´i kaustas.. vasakul menüüs failisirvijas/finder? sellist kausta pole.. sellest ka segadus inimesel.
Üldiselt ma ei viitsi sellel teemal edasi jahuda. Selge see, et inimene õpib kõike, mina olen aga oma arvamuse avaldanud.

Ja iTunes'i kataloog ongi seal Music kaustas, ega seal tavaliselt muud polegi. iTunes'is pole default sätteid muudetud ja ta kopeerib kõik mussi failid ümber mida iTunes maha mängib.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 17:59:11 vasta tsitaadiga

MarioA., sinu_user-music-itunes-itunes music.
kuigi ma ei saa aru miks sul seda vaja on. vaja itunesit muusika pulgale saada, ava itunes-vali lugu ja tõsta.
vaja lugu itunesisse saada: ava itunes ja tõsta. või file ja add to library
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 16.06.2010 10:33:18 vasta tsitaadiga

eks ta teistmoodi nats ole alguses aga samas inimesed on harjumuste ohvrid ja kõik uus on kohe enamjaolt nõme ja paha. Pigem usun, et kui nädalakese kasutad siis tundub päris mugav viis olema muusika liigutamiseks nagu eelkõneleja juhendas icon_smile.gif
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DavePro
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2010




sõnum 16.06.2010 14:18:27 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:

Julgen vastu vaielda. Mõni päev tagasi installitud RETAIL Snow Leopard jookseb PC kastil vabalt OOB (jah, ma olen teadlik, et see on EULA rikkumine).


No no no no ...
Ma olen sinuga nõus, õige riistvara / läppari puhul ( Mõned DELL mudelid ) OSX töötab igasuguse raketti teadusetta, aga enamus juhtudel ikkagi paras ... Pea valu ...
Ma ise jooksutaks meelsasti OSX'i aga paraku mõned programmid lihtsalt ei tööta OSX'iga ja vajan neist igat tilka.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2010 00:10:43 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 18.06.2010 19:22:15 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2010 20:06:24 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 28.06.2010 13:26:13 vasta tsitaadiga

Oops. Me unustasime teile, armsad iPhone 4 omanikud, öelda, et paraku meie telefoni WiFi ei tööta, kui seda hoitakse vasakus käes. Very sorry! Fäppige edaspidi palun telefoni paremas ja riista vasakus käes hoides.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.06.2010 20:06:15 vasta tsitaadiga

erick, iPhone != Mac.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2010 22:37:33 vasta tsitaadiga

erick, mine rahulda ennast iphone teemas. või tõesti, leia endale lõpuks mingi tegevus peale HVs istumise ja erinevate VS teemade peale lahti tagumise.
tänud ette Sulle thumbs_up.gif .
ma hästi ei mõista. täiskasvanud inimesed ei taha kuidagi foorumi ära mahtuda. jah mac on sitt. lase nüüd rahulikult edasi elada. 90% maci kasutajaid ei ole "ägedad" kui see kohalik lexuse mees ja mõned apple.spoti kasutajad.
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2010 22:46:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

90% maci kasutajaid ei ole "ägedad" kui see kohalik lexuse mees ja mõned apple.spoti kasutajad.

Mind häirib eelkõige see, et inimeste eneseväärtus.. ego on kohe peale Apple toote omandamist tõusuteel. Kas ta nüüd kekutab ja eputab, see pole tähtis. Märk mõjub tarbijale alati. Ka mulle.
Lihtsalt kummardaks siis mingit praktilist toodet, mitte iluvidinat.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 28.06.2010 23:32:17 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
erick, mine rahulda ennast iphone teemas. või tõesti, leia endale lõpuks mingi tegevus peale HVs istumise ja erinevate VS teemade peale lahti tagumise.
tänud ette Sulle thumbs_up.gif .


Tabasin vist närvi? icon_biggrin.gif


Kuule, see on Võitlustanner, mitte maciomanike padjaklubi. Mine ise oma iPhone'i/Apple'i/Mac'i teemasse tagasi - kui sa siia tuled midagi ütlema, ole valmis ragistama, see pole mingi hipikommuun vaid korralik andmine icon_wink.gif

digweed kirjutas:
ma hästi ei mõista. täiskasvanud inimesed ei taha kuidagi foorumi ära mahtuda. jah mac on sitt. lase nüüd rahulikult edasi elada.


Aga lasengi ju. Ma ei käi teie ringisseljalepatsutamise teemades ebameeldivaid tõsiasju üles kraapimas, ma teen seda siin nagu kord ja kohus.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2010 00:04:20 vasta tsitaadiga

erick, ma arvan, et kasutaja digweed probleem seisnes selles, et PC vs Mac teemasse ei ole mõtet iPhonega ronida. See siin ei ole Apple teema vaid konkreetselt Mac kui toode.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 29.06.2010 12:12:21 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
erick, ma arvan, et kasutaja digweed probleem seisnes selles, et PC vs Mac teemasse ei ole mõtet iPhonega ronida. See siin ei ole Apple teema vaid konkreetselt Mac kui toode.


No mingi seos siin siiski on - iseloomustab ju Apple'it kui Mac'i tootjat seegi, kuidas nad oma teisi tooteid disainivad, sest disainipõhimõtted on Apple'il samad sõltumata tooteliinist.

Küll tuleb kunagi välja ka mõni mäkk, mida peab ainult teatud viisil "katsuma", et kõik töötaks icon_razz1.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2010 12:32:54 vasta tsitaadiga

erick, sellise loogika järgi võiks ju siia teemasse siis linkida kõikide personaalsete arvutite vigasid? Sest sõltumata kokkupanijast, on nad siiski kõik personaalsed arvutid (PC).
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2010 13:06:44 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
erick, ma arvan, et kasutaja digweed probleem seisnes selles, et PC vs Mac teemasse ei ole mõtet iPhonega ronida. See siin ei ole Apple teema vaid konkreetselt Mac kui toode.


No aga inimesel on mure - iPhone'i teemat võitlustandri all pole ning mujal alafoorumites põhimõtete pärast ei käi. Kuhu ta oma kripeldavad mured siis postitama peab? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2010 13:42:37 vasta tsitaadiga

oliver., teeb uue teema ja kurdab mure südamelt. icon_wink.gif

kasutan mac'i, kuid pc on meelepärasem.
iphone'ga viskaks lutsu parimal juhul (tegelikult kõigi nutitelefonidega).
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 12.07.2010 16:21:32 vasta tsitaadiga

ot:
Ei viitsi uut teemat teha icon_smile.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Teema pealkirja võiks sujuvalt muuta ära "Apple'i pooldajad vs PC pooldajad" vms.


viimati muutis erick 12.07.2010 16:52:20, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2010 16:25:08 vasta tsitaadiga

erick, kuutõbine oled vä?

Sult juba sai küsitud siin, kuidas iPhone siia teemasse puutub? icon_razz.gif

Ja teema uueks pealkirjaks peaks pigem olema "Erick vs no-onegivesashit"
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.07.2010 16:29:43 vasta tsitaadiga

erick on päikse käes ära küpsenud, valesse teemasse ja nii suuri pilte ilma spoilerita panema...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 15.07.2010 12:35:35 vasta tsitaadiga

ühesõnaga, mac on rikkurite lõbu, rikkurid on nõmedad sest neil on asju mida mul ei ole- Macid on nõmedad
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Otto E.
HV veteran

liitunud: 08.08.2008




sõnum 15.07.2010 13:27:14 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
ühesõnaga, mac on rikkurite lõbu, rikkurid on nõmedad sest neil on asju mida mul ei ole- Macid on nõmedad


Oma viga...
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 15.07.2010 13:46:59 vasta tsitaadiga

mul on mac ka nüüd ning olen päris rahul kuna viiruste mure on väiksem kui pc-l aga..... jään ikkagi "Paadunud pc kasutajaks"
Mac jääb ikkagi naise kasutusse icon_cool.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Otto E.
HV veteran

liitunud: 08.08.2008




sõnum 15.07.2010 14:44:50 vasta tsitaadiga

Mul oli ka ja sellelgi on oma plussid. icon_smile.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2010 13:57:56 vasta tsitaadiga

Mu esmamulje Macikasutajana on äärmiselt positiivne. Kasutajaliides on äärmiselt kiire ja vahetu ning just eriti Adobe Lightroom on kuradima kiire. Muidugi on Mac'i raud uuem kui mu pessukas niiet selle emotsiooni järgi ei saa veel midagi järeldada.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 05.12.2010 07:05:39 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Mu esmamulje Macikasutajana on äärmiselt positiivne. Kasutajaliides on äärmiselt kiire ja vahetu ning just eriti Adobe Lightroom on kuradima kiire. Muidugi on Mac'i raud uuem kui mu pessukas niiet selle emotsiooni järgi ei saa veel midagi järeldada.


MAC-i ei ole omanud,küll aga näppinud.Kui töötad arvutiga peaks ka kunagi selle ära proovima!Kas P4 powerbook-le annab lumeleopardi peale aretada?Kusagilt lugesin,et isegi Lenovo T seerijale pidi mingi nipiga leopardi peale saama,aga kahtlen sügavalt.Alguseks 1500-2000EEK vana jundam võiks isegi sobida,kui ei meeldi&saa hakkama eks müüa siis 1000-ga maha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2010 12:44:16 vasta tsitaadiga

G4 10.6 peale ei lähe.
867mhz prose vähemalt ja 10.5 läheb ilma trikkideta peale.
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 06.12.2010 03:36:13 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
G4 10.6 peale ei lähe.
867mhz prose vähemalt ja 10.5 läheb ilma trikkideta peale.

Kuna olen MAC-is üsna&täiesti võhik ja mõtlen ainult läpptoppe milliseid võiksite soovitada odavklassis ~3000EEK/200EUR?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2010 00:03:27 vasta tsitaadiga

Huvitav on see, et kui ma Maci kasutasin siis PC-d taga küll ei igatsenud. Nüüd kasutan PC-d aga igatsen Mac-i taga, pean tunnistama.
PC kaitseks võin muidugi julgelt öelda, et mingite viiruste ja pangepanemistega ma küll võitlema ei pea, nagu tihti väidetakse. Mac oli lihtsalt.... ilus..... eriline tunne oli Maciga töötades.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2010 07:02:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mac oli lihtsalt.... ilus..... eriline tunne oli Maciga töötades.

They got you by the balls.

Rahul, väga rahul. Esimene aus ülestunnistus.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2010 09:26:55 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:

They got you by the balls.
Rahul, väga rahul. Esimene aus ülestunnistus.


Mis siin tunnistada... see on nii. Pole just väga suur saladus.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2010 10:11:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kusagilt lugesin,et isegi Lenovo T seerijale pidi mingi nipiga leopardi peale saama

töökaaslasel jookseb x60s i peal osten, milles virtuaalmasinas tiskub 7.. igapäevases kasutuses.
mulle tundub se kui ainuvõimalik funktsionaalne kooslus = IBM i (lenovo) ilus , kellade ja tilinateta must kuubik + kasutaja poolt vaadates "ilus opsüs". meie ala tööd sellega paraku ei tee.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priido
Kreisi kasutaja
Priido

liitunud: 20.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2010 14:16:38 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
tsitaat:

Mac oli lihtsalt.... ilus..... eriline tunne oli Maciga töötades.

They got you by the balls.

Rahul, väga rahul. Esimene aus ülestunnistus.


No milleks valetada, see ju ammu teada, et Apple ei müü mitte tooteid vaid müüb pigem seda enesetunnet, mille tootega kaasa saad. Mitte et tooted halvad oleksid, üldsegi mitte. See on sama nagu Armani, Martini ja Ferrari ja paljud muud... ehk siis Sa ostad pigem head enesetunnet. See on rohkem nagu elustiil ja no hea enesetunde saavutamiseks kulutamine ei ole ju patt icon_wink.gif Ja mitte et Mac nüüd tunduvalt kallim oleks samaväärsetest PC-dest koos samaväärse garantii jms teenustega.
Aga jah mõnele meeldivad blondid ja mõnele brünetid. Mulle meeldivad blondid ja brünetid ka.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2010 16:31:35 vasta tsitaadiga

No sai nädalavahetusel Tallinnas käidu ja sai neid megakõvasi mac-e näpitud no ja anna abi, on ikka haiged arvutid, paremat klõpsu pole ma küll näinud, et toimiks, näiteks brauseri akent ei saanud ma suuremaks teha, Crtl+A ei toiminud, ühesõnaga täielik luts. Ja veel hind mis on see kõige parem osa... icon_lol.gif

ja see viiruste teema no se pole tõesti koht, olen aastaid arvuteid kasutanud juba ja no kui ikka ei käi igal lehel mis ettejuhtub ja ei võta kõike vastu mis saadetakse msnis või e-mailis siis töötab PC ka ilma probleemideta.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Mac või PC mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 25, 26, 27  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.