Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 476, 477, 478 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.06.2010 21:04:26 vasta tsitaadiga

mingi generatsioon muteerinud kätega mehepoegi peale kasvanud. Ise pole siiani mugavamat pulti kui 360 oma käes hoidnud.. igast pleista, logi ja saiteki omad suht juustud.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 11.06.2010 21:48:14 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
mingi generatsioon muteerinud kätega mehepoegi peale kasvanud. Ise pole siiani mugavamat pulti kui 360 oma käes hoidnud.. igast pleista, logi ja saiteki omad suht juustud.
V1 Xbox'i pult tundus omal ajal suht hea juba ja tõesti, X360 kontroller kui otsene upgrade sellele versioonile, on lausa kätte valatud. See ilma vibrata PS3 pult kõrval on ikka päris feil - nagu polekski midagi käte vahel..
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inimene123
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2008




sõnum 11.06.2010 23:03:35 vasta tsitaadiga

ma mõtlesingi just seetõttu küsida, et ps3 puldi kõrval on x360 puldi kasutamine täielik piin. no absoluutselt kätesse ei sobi. paremaid variante on siis?
_________________
Mängude arvustused
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2010 13:12:38 vasta tsitaadiga

Pultidest rääkides hakkas mu pult täiega jamama, tuleb koguaeg et no controller connected vms.
Täiesti haige ja mõlema pudiga. Akude kontaktide viga prolly, vibraga tuleb pidevalt. Täna ei saanud enam üdse mängida.

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2010 14:09:46 vasta tsitaadiga

Oli vahepeal sarnane jama. Laua peale pannes või järske liigutusi tehes kadus vool ära. Probleem on tõenäoliselt akude kestas, kuna kontaktid ja muud metalsed osad on suht lollikindla/universaalse ehitusega (sama leiad ka igast taskulambist). Aga akude kest koosneb kahest plastmass osast, mis tunduvad olevat liidetud mingi kahtlase väärtusega liimiga. Kui need plastik pooled on lahti, siis kaob akude kontakt järsema liigutusega. Panin tilga mingit superattakki vahele ja fixis ära. Uuri seda akude kesta natuke ja vaata kas on kuskilt lahti/liigub.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.06.2010 20:15:02 vasta tsitaadiga

asdasd, sellised kestad sulatatakse vibratsiooniga kokku.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asdasd
HV kasutaja
asdasd

liitunud: 15.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 21:39:43 vasta tsitaadiga

Tubli, mikk36, las Pusna nüüd sulatabki vibratsiooniga seal lahtised osad kokku icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.06.2010 22:29:07 vasta tsitaadiga

asdasd, mida sa nüüd iroonitsed? Need akude kestad ei ole ühtegi tilka liimi näinud, seega tema väide "kahtlase väärtusega liim" on vale.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 14.06.2010 08:34:02 vasta tsitaadiga


_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 14.06.2010 09:33:24 vasta tsitaadiga

Mis asi see on?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 09:34:46 vasta tsitaadiga

Jah, DODONPACHI, sheeri kama. Kuskohast selle välja võlusid?
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 14.06.2010 09:44:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:
at this link the animated banner from italian site http://www.console-tribe.com/news/6-6-281598/mass-effect-3-dragon-age-ii-dead-or-alive-5-saranno-annunciati-all-e3.html, site above right theres advertising the new slim xbox360.

advertising has been removed but the gif was saved

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=398159
loodetavasti näeb asi tegelikult ilusam väljam, slimi ostmise plaan küpses mul juba üsna ammu :)

tsitaat:
also in other forums ( italian )

HD 250 GB
WIFI Embedded
Compatible with Kinect
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 14.06.2010 09:46:46 vasta tsitaadiga

Tom-D, nett kihab sellest. Raske on mitte märgata.

http://kotaku.com/5562387/new-xbox-360-coming-project-natal-gets-renamed
http://kotaku.com/5562539/kinects-final-hardware-revealed
http://kotaku.com/5562412/so-whats-inside-the-new-xbox-360
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 14.06.2010 10:25:33 vasta tsitaadiga

Tehku üks normaalsete vormidega konsool vahelduseks.

thumbs_down.gif

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 10:27:25 vasta tsitaadiga

Algne 360 oli minu arvates küll üsnagi sexy icon_wink.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 14.06.2010 10:30:06 vasta tsitaadiga

Mulle ei meeldi see nõgusus lihtsalt. Tundub ruumiraiskamisena.
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles


viimati muutis DODONPACHI 14.06.2010 10:45:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 10:31:29 vasta tsitaadiga

Plaadi trayd vaadates tundub küll, et see on sama pikk ja väheke madalam. Mitte midagi erilist.

Küll aga huvitab, miks seda "Compatible with Kinect" reklaamitakse. Kas siis tavalisele 360'le ei lähe see külge?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 10:40:49 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Tom-D, nett kihab sellest. Raske on mitte märgata.

http://kotaku.com/5562387/new-xbox-360-coming-project-natal-gets-renamed
http://kotaku.com/5562539/kinects-final-hardware-revealed
http://kotaku.com/5562412/so-whats-inside-the-new-xbox-360


Olen elanud viimased päevad jalgpallimaailmas ja netis pole aega raisanud eriti. Tänud linkide eest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 14.06.2010 11:04:03 vasta tsitaadiga

http://www.destructoid.com/e310-our-kinect-reactions-the-video-176297.phtml

Huvitav kas asja hind tulebki $149?
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TombcaT
HV kasutaja

liitunud: 04.03.2003




sõnum 14.06.2010 12:05:32 vasta tsitaadiga

Algselt naersin ma selle paganama PS3 falloste komplekti yle aga nüüd tundub, et Microsoft on astnunud samasse 2mbrisse. Ma loodan, et terve E3 ei k2i ymber nende wuffel WII-de. icon_cry.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 12:14:29 vasta tsitaadiga

See Microsofti E3 on täna õhtul jah? Huvitav kas siis see AlienWare Xbox 360 seal ka ametlikult kinnitatakse?
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 12:18:21 vasta tsitaadiga

loodaks et mitte sellises vormis icon_rolleyes.gif...
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 15:27:14 vasta tsitaadiga

EvilKatarn kirjutas:
Küll aga huvitab, miks seda "Compatible with Kinect" reklaamitakse. Kas siis tavalisele 360'le ei lähe see külge?

Sest idioodid ei saa aru muidu. Minu arust on ainsad ilusad disainid selle põlvkonna konsoolidel PS3 Slim ja Wii, ülejäänud on kõik rõvedad, niisamuti ka see oletatav 360 slim.

Ning mis kuradi nimi on Kinect? Appi.

_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 14.06.2010 15:35:48 vasta tsitaadiga

Riddim kirjutas:
Ning mis kuradi nimi on Kinect? Appi.

kinectimals on hullem :D
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2mm
Kreisi kasutaja
j2mm

liitunud: 28.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 16:05:25 vasta tsitaadiga

Kust otsast see uus "slim" peenikesem peaks olema üldse? Sentimeeter-kaks, rohkem küll mitte...
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 18:29:43 vasta tsitaadiga

Kas MS selle Kinect'i kohta midagi asjaliku ka näidanud on - või ainult toredad "family" promovideod icon_rolleyes.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 19:01:12 vasta tsitaadiga

Mingi Star Warsi esitlus oli ka vist, see oli vähe tõsisem, aga muidu vist ei midagi.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 19:22:41 vasta tsitaadiga

Tom-D, kas seda mõtled või:
http://gamersyndrome.com/2010/xbox-360/was-the-kinect-presentation-pre-recorded-video/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 19:31:37 vasta tsitaadiga

Vist küll, tänan lingi eest, ise polnud videot veel näinudki, ainult pilti nägin kusagil artikli kõrval ja lugesin selle kohta. Tundub, et see ka pole tegelikult midagi erilist...
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
codemaster
HV kasutaja
codemaster

liitunud: 15.01.2005




sõnum 14.06.2010 22:05:46 vasta tsitaadiga

:O Xbox LIVE igasse riiki kus Xboxi müüakse omg epic. Finally! yesss icon_eek.gif pole ime et M. Nelson ei vastanud mu küsimusele kas tuleb live ka eestisse või mitte.

Uus Xbox360 näeb siis selline välja: http://www.flickr.com/photos/majornelson/sets/72157624274842982/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jalutaja
HV kasutaja
Jalutaja

liitunud: 10.11.2002




sõnum 14.06.2010 22:21:00 vasta tsitaadiga

codemaster kirjutas:
:O Xbox LIVE igasse riiki kus Xboxi müüakse omg epic. Finally! yesss icon_eek.gif pole ime et M. Nelson ei vastanud mu küsimusele kas tuleb live ka eestisse või mitte.

Uus Xbox360 näeb siis selline välja: http://www.flickr.com/photos/majornelson/sets/72157624274842982/


Tahtsingi just küsida, kas ma kuulsin seda või oli see teade kuidagi Kinectiga seotud (a la kinect igas riigis kus live on). Kuidagi väga kiiresti mindi sellest üle.

See oleks tõesti omg. Lõpuks ei sega sakslased oma haakristi hirmuga dl'imist.

Ja Itaalia on poolaja kaotanud.


viimati muutis Jalutaja 14.06.2010 22:22:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snowy
HV vaatleja

liitunud: 03.11.2002




sõnum 14.06.2010 22:21:37 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
Vist küll, tänan lingi eest, ise polnud videot veel näinudki, ainult pilti nägin kusagil artikli kõrval ja lugesin selle kohta. Tundub, et see ka pole tegelikult midagi erilist...


On teada, mis ajal Eesti ametliku Live toe saab?

_________________
Praegu kodus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jalutaja
HV kasutaja
Jalutaja

liitunud: 10.11.2002




sõnum 14.06.2010 22:37:50 vasta tsitaadiga

Snowy kirjutas:
Tom-D kirjutas:
Vist küll, tänan lingi eest, ise polnud videot veel näinudki, ainult pilti nägin kusagil artikli kõrval ja lugesin selle kohta. Tundub, et see ka pole tegelikult midagi erilist...


On teada, mis ajal Eesti ametliku Live toe saab?


Liigub kõlakas, et Poola saab sügisel. Arvatavasti siis meie ka. Võibolla tehakse ka sellega midagi, et gamertagi riiki muuta saab.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 14.06.2010 23:01:43 vasta tsitaadiga

Loodan ise ka et Eesti saab Live toe :3. Ma jäin suht skeptiliseks selle Kinecti kohta kui aus olla.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Midigi
HV kasutaja
Midigi

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 23:23:31 vasta tsitaadiga

http://www.shacknews.com/screenshots.x?gallery=14988&game_id=#img159038

Siin on suuruse võrdlus.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
identiteet
HV kasutaja

liitunud: 02.07.2009




sõnum 14.06.2010 23:25:33 vasta tsitaadiga

uus xbox näeb minuarust küll kena välja,
väike ostusoov tekkinud...

...aga enne vaja psp maha müüa icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 23:29:34 vasta tsitaadiga

Kui keegi teab kas kuskil juba mingisugune preorder´i võimalus olemas, siis palun andke teada.... Kui hind jääks Eestis ka samale tasemele mis tava xbox360-l siis oleks täiesti mõeldav ka eesti poest osta, kuid ma millegipärast kahtlen selles.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 23:45:08 vasta tsitaadiga

Pole üldse paha uuel xbox360 välimusel ja veel sisse ehitatud wi-fi thumbs_up.gif Arvata on, et igasugused errorid ja rrodid on ka minimaalseks viidud.
_________________
Futurist
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 14.06.2010 23:46:42 vasta tsitaadiga

Seda loodan ma ka ja soov näha Xboxi sisse kah, et näha kuidas seestpoolt välja näeb. (Kindlasti tulevad pildid sest)
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 23:49:25 vasta tsitaadiga

Kõvaketas tundus suht huvitav ( kes e3 vaatas).
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 14.06.2010 23:52:36 vasta tsitaadiga

Yeah, tundus küll. Pisem ka icon_smile.gif.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 00:12:10 vasta tsitaadiga

Xbox360 SLim video HD piltidest


Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel^^
HV kasutaja
Mihkel^^

liitunud: 24.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 00:25:59 vasta tsitaadiga

wow, microsoft uhkustab, et neil on nüüd built in wifi, ps3l on see juba algusest peale sees
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Angryhead
HV kasutaja
Angryhead

liitunud: 16.02.2005




sõnum 15.06.2010 00:26:42 vasta tsitaadiga

Play.com Xbox 360 Slim with 250GB HDD pre-order 199£ (ehk isegi natuke odavam kui 299$ praeguste kurssidega icon_razz.gif)
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 00:45:48 vasta tsitaadiga

http://www.engadget.com/2010/06/14/xbox-360-250gb-first-unboxing/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
codemaster
HV kasutaja
codemaster

liitunud: 15.01.2005




sõnum 15.06.2010 00:51:47 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
http://www.engadget.com/2010/06/14/xbox-360-250gb-first-unboxing/


kas tõesti tuleb see komposiit kaablitega? issand jumal HDMI?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 01:41:49 vasta tsitaadiga

codemaster, ega nad sa ju Sony'st "kehvemad" olla icon_lol.gif
P.S eriauhind MS disaineritele - arvasin, et xBox360 koledamat "kasti" ei anna disainida, kuid suudeti...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 01:46:53 vasta tsitaadiga

beastbeats, ei ole sellel kastil midagi viga. PS3 slim on kordades jõudsam imho.

Aga ma ei saa aru sellest puutetundlikust nupust. Miks? Sony just tegi targasti võttis ära. Teeb ju asja kallimaks ja ei anna midagi erilist juurde. tavaline nupp on väga hea. Vb asi selles, et minu monitoril puutetundlikud nupud vahel ei registreeri, aga jah. :/

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 01:58:36 vasta tsitaadiga

Dude ., no kuule... Kes see "geenius" disainis õhutusava tolmukogumisrestina icon_eek.gif
Ainuke võimalus seda vältida on xBox'i püsti hoida thumbs_down.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2010 02:07:39 vasta tsitaadiga

beastbeats, Xbox360 Slim omab välimuselt pooleks PS3 slimmi.. Väga haigelt kena on see uus Xbox360 Slim. Nagu mingi sportauto disainer oleks selle teinud icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 476, 477, 478 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.