mingi generatsioon muteerinud kätega mehepoegi peale kasvanud. Ise pole siiani mugavamat pulti kui 360 oma käes hoidnud.. igast pleista, logi ja saiteki omad suht juustud. _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
mingi generatsioon muteerinud kätega mehepoegi peale kasvanud. Ise pole siiani mugavamat pulti kui 360 oma käes hoidnud.. igast pleista, logi ja saiteki omad suht juustud.
V1 Xbox'i pult tundus omal ajal suht hea juba ja tõesti, X360 kontroller kui otsene upgrade sellele versioonile, on lausa kätte valatud. See ilma vibrata PS3 pult kõrval on ikka päris feil - nagu polekski midagi käte vahel..
ma mõtlesingi just seetõttu küsida, et ps3 puldi kõrval on x360 puldi kasutamine täielik piin. no absoluutselt kätesse ei sobi. paremaid variante on siis? _________________ Mängude arvustused
Pultidest rääkides hakkas mu pult täiega jamama, tuleb koguaeg et no controller connected vms.
Täiesti haige ja mõlema pudiga. Akude kontaktide viga prolly, vibraga tuleb pidevalt. Täna ei saanud enam üdse mängida. _________________ haiguise
Oli vahepeal sarnane jama. Laua peale pannes või järske liigutusi tehes kadus vool ära. Probleem on tõenäoliselt akude kestas, kuna kontaktid ja muud metalsed osad on suht lollikindla/universaalse ehitusega (sama leiad ka igast taskulambist). Aga akude kest koosneb kahest plastmass osast, mis tunduvad olevat liidetud mingi kahtlase väärtusega liimiga. Kui need plastik pooled on lahti, siis kaob akude kontakt järsema liigutusega. Panin tilga mingit superattakki vahele ja fixis ära. Uuri seda akude kesta natuke ja vaata kas on kuskilt lahti/liigub.
Algselt naersin ma selle paganama PS3 falloste komplekti yle aga nüüd tundub, et Microsoft on astnunud samasse 2mbrisse. Ma loodan, et terve E3 ei k2i ymber nende wuffel WII-de.
Küll aga huvitab, miks seda "Compatible with Kinect" reklaamitakse. Kas siis tavalisele 360'le ei lähe see külge?
Sest idioodid ei saa aru muidu. Minu arust on ainsad ilusad disainid selle põlvkonna konsoolidel PS3 Slim ja Wii, ülejäänud on kõik rõvedad, niisamuti ka see oletatav 360 slim.
Ning mis kuradi nimi on Kinect? Appi. _________________ LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kas MS selle Kinect'i kohta midagi asjaliku ka näidanud on - või ainult toredad "family" promovideod _________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Vist küll, tänan lingi eest, ise polnud videot veel näinudki, ainult pilti nägin kusagil artikli kõrval ja lugesin selle kohta. Tundub, et see ka pole tegelikult midagi erilist...
:O Xbox LIVE igasse riiki kus Xboxi müüakse omg epic. Finally! yesss pole ime et M. Nelson ei vastanud mu küsimusele kas tuleb live ka eestisse või mitte.
:O Xbox LIVE igasse riiki kus Xboxi müüakse omg epic. Finally! yesss pole ime et M. Nelson ei vastanud mu küsimusele kas tuleb live ka eestisse või mitte.
Tahtsingi just küsida, kas ma kuulsin seda või oli see teade kuidagi Kinectiga seotud (a la kinect igas riigis kus live on). Kuidagi väga kiiresti mindi sellest üle.
See oleks tõesti omg. Lõpuks ei sega sakslased oma haakristi hirmuga dl'imist.
Ja Itaalia on poolaja kaotanud.
viimati muutis Jalutaja 14.06.2010 22:22:08, muudetud 1 kord
Vist küll, tänan lingi eest, ise polnud videot veel näinudki, ainult pilti nägin kusagil artikli kõrval ja lugesin selle kohta. Tundub, et see ka pole tegelikult midagi erilist...
On teada, mis ajal Eesti ametliku Live toe saab? _________________ Praegu kodus
Vist küll, tänan lingi eest, ise polnud videot veel näinudki, ainult pilti nägin kusagil artikli kõrval ja lugesin selle kohta. Tundub, et see ka pole tegelikult midagi erilist...
On teada, mis ajal Eesti ametliku Live toe saab?
Liigub kõlakas, et Poola saab sügisel. Arvatavasti siis meie ka. Võibolla tehakse ka sellega midagi, et gamertagi riiki muuta saab.
Loodan ise ka et Eesti saab Live toe :3. Ma jäin suht skeptiliseks selle Kinecti kohta kui aus olla. _________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kui keegi teab kas kuskil juba mingisugune preorder´i võimalus olemas, siis palun andke teada.... Kui hind jääks Eestis ka samale tasemele mis tava xbox360-l siis oleks täiesti mõeldav ka eesti poest osta, kuid ma millegipärast kahtlen selles.
Pole üldse paha uuel xbox360 välimusel ja veel sisse ehitatud wi-fi Arvata on, et igasugused errorid ja rrodid on ka minimaalseks viidud. _________________ Futurist
Yeah, tundus küll. Pisem ka . _________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
codemaster, ega nad sa ju Sony'st "kehvemad" olla
P.S eriauhind MS disaineritele - arvasin, et xBox360 koledamat "kasti" ei anna disainida, kuid suudeti... _________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
beastbeats, ei ole sellel kastil midagi viga. PS3 slim on kordades jõudsam imho.
Aga ma ei saa aru sellest puutetundlikust nupust. Miks? Sony just tegi targasti võttis ära. Teeb ju asja kallimaks ja ei anna midagi erilist juurde. tavaline nupp on väga hea. Vb asi selles, et minu monitoril puutetundlikud nupud vahel ei registreeri, aga jah. :/ _________________ TALUSILDID
Dude ., no kuule... Kes see "geenius" disainis õhutusava tolmukogumisrestina
Ainuke võimalus seda vältida on xBox'i püsti hoida _________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
beastbeats, Xbox360 Slim omab välimuselt pooleks PS3 slimmi.. Väga haigelt kena on see uus Xbox360 Slim. Nagu mingi sportauto disainer oleks selle teinud _________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.