Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 235, 236, 237  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.06.2010 23:18:18 vasta tsitaadiga

mida rohkem ma seda Elisa junn netti kasutan seda rohkem ta närve hakkab sööma icon_evil.gif icon_evil.gif
huvitav, mis moodusega ma neist lahti nüüd saan, leppetrahvi ka maksta nagu ei tahaks icon_lol.gif aga lubatud kiirusest pole ka enam haisugi. Tänane kiirus oli siis 5-50kb/s

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 13.06.2010 08:09:09 vasta tsitaadiga

ärihai, mis kiiruseid sulle lubati ka? icon_rolleyes.gif
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 09:03:45 vasta tsitaadiga

aastal 2000 kui ka püsiühendust käepärast polnud tuli olude sunnil tolleaegse radiolinja mobiilinetti tarbida, tuldigi ülimega pakkumisega välja 100kr piiramatu maht ning edge kiirus. ostsin veel hirmkalli nokia 6310 vms koos bt pulgaga, isegi poolteist aastat sain seda 100kr testperioodi kasutada, siis löödi hinnad lakke. näis kauaks seekord, tundub, et Elisa teeb tampingut, piiramatult kõnesid paketiga 350kr piiramatu internet 99kr ja piiramatu kõnekaart. Varsti mastid sulavad.
EMT paigaldab optikat ja kiireid linke vähemalt mastide vahele mitte ei puhu pilli, Raplamaal vist ainuke kellel natukenegi 3g levi on.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 13.06.2010 09:06:06 vasta tsitaadiga

2rihai: Aga keegi ei keela sul ju internetiseansiks minna kuhugile mujale, kus mast koormatud pole.

Ning kusagil pole kunagi kirjas olnud kiirus, mille sa saad. On kirjas kiiruselagi mis on m22ratud valitud MINTI paketiga ning et suve l6puni seda piirangut pole.

Nii et pead ootama, kuni Elisa on "toru" suurema "toru" vastu viitsib vahetada v6i kui k2rsitu oled, siis pead seansi ajaks m6ne teise, v2hemkoormatud masti alla s6itma.

V6i kasutad hommikul, kella 6-9 vahel, siis lippab kiirus ilusti ning 6htusel prime-time ajal vaatad telerit v6i l2hed kinno v6i teatrisse.

Postitatud mobile device


viimati muutis tahanteada 13.06.2010 09:08:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 10:18:54 vasta tsitaadiga

Tele2. ja Elisat ei anna võrreldagi, kahjuks ainult Tele2 paketid on nii ajuvabad.
Tele2 kiirus hetkel Paide kesklinnas

Elisa kiirus hetkel Paide kesklinnas


see Elisa kiirus pühapäeva hommikul küll vist eriti normaalne pole icon_lol.gif
Eile kui helistasin elisasse, et kiirusega on ikka asi väga mäda siis ööldi, et selles piirkonnas pole üldse 3g ega 3.5g levi ometigi näitas 3 pulka HSDPA levi icon_lol.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 13:01:58 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:

Eile kui helistasin elisasse, et kiirusega on ikka asi väga mäda siis ööldi, et selles piirkonnas pole üldse 3g ega 3.5g levi ometigi näitas 3 pulka HSDPA levi icon_lol.gif
heh, elisa kodukal oleva uudise järgi on seal 2009 aasta algusest saati 3,5G olemas icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 13:07:12 vasta tsitaadiga

nu tädike infost väitis, kui hakkasin vaidlema, et on siis suunati tehnikute telefonile kus sain 6 mintsa oodata ja kõne katkestati, tore firma ja hea suhtumine klienti icon_wink.gif icon_lol.gif
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 13.06.2010 13:16:32 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
Tele2. ja Elisat ei anna võrreldagi, kahjuks ainult Tele2 paketid on nii ajuvabad.
Tele2 kiirus hetkel Paide kesklinnas

Elisa kiirus hetkel Paide kesklinnas


see Elisa kiirus pühapäeva hommikul küll vist eriti normaalne pole icon_lol.gif
Eile kui helistasin elisasse, et kiirusega on ikka asi väga mäda siis ööldi, et selles piirkonnas pole üldse 3g ega 3.5g levi ometigi näitas 3 pulka HSDPA levi icon_lol.gif


Noh, eks see on maitse küsimus, mis on ajuvaba...

Kas kiirus 0,14 (aga tõmba palju tahad, aga tõmbad võrgu kooma või noh, õigupoolest pole kiirust) või siis paketid kus kiirus on normaalne ja mille mahupiiri mahuvad ära
80% kasutajaid...

Nagu näha, kahte korraga ei saa?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priidik199
HV kasutaja
Priidik199

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 14:59:10 vasta tsitaadiga

Kas mõni port on lahti ka?

Ühenduse kiirus on Võru täiesti hea, selle kohta ei kaeba midagi. Tavaliselt ~4mb ringis.

Küsimus on aga ping kohta, kas viga on minus või Elisal on nimelt sellised "katkestused" sisse pandud. Vaadates ping logi saab aru. Üritades midagi mängida siis iga natukese aja tagant tekib mõneks sekundiks ühenduse kadu ning hetke pärast on kõik jälle lilleline ping 60ms'iga.
Pinging neti.ee [195.50.209.245] with 32 bytes of data:

Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=177ms TTL=55
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=56ms TTL=55
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=45ms TTL=55
Request timed out.
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=53ms TTL=55
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=54ms TTL=55
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=67ms TTL=55
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=84ms TTL=55
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=62ms TTL=55
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=54ms TTL=55
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=64ms TTL=55
Request timed out.
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=63ms TTL=55
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=62ms TTL=55
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=61ms TTL=55
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=70ms TTL=55
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=56ms TTL=55
Request timed out.
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=114ms TTL=55
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=61ms TTL=55
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=70ms TTL=55
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=64ms TTL=55
Request timed out.
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=61ms TTL=55
Reply from 195.50.209.245: bytes=32 time=59ms TTL=55

Ping statistics for 195.50.209.245:
    Packets: Sent = 25, Received = 21, Lost = 4 (16% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
    Minimum = 45ms, Maximum = 177ms, Average = 69ms
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lennn89
HV vaatleja

liitunud: 18.05.2010




sõnum 13.06.2010 15:28:46 vasta tsitaadiga

Ma kasutan EMT'i Minterneti ja märkasin ka seda pingi hüppamist mängus viimastel päevadel.(võimatu on mängida kui ühel hetkel on ping 120 ja järgmisel 1000)Niiet see ei ole ainult elisa probleem, äkki seotud viimaste päevade halbade ilmadega?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priidik199
HV kasutaja
Priidik199

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 15:38:12 vasta tsitaadiga

Keegi võiks veel proovida:

Start->run->cmd->ping -n 25 www.neti.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 13.06.2010 15:44:56 vasta tsitaadiga

sama - time outidega.

Ping statistics:
Packets: Sent = 25, Received = 21, Lost = 4 (16% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 42ms, Maximum = 1364ms, Average = 443ms

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkin
HV kasutaja


liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 17:00:20 vasta tsitaadiga

Mingi jama on Elisa netiga. Eile õhtul oli üldse ära ja täna nii uimane(20-30kb/s), ping 260ms ja packet loss.
Peab helistama ja uurima. icon_cry.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 13.06.2010 17:01:49 vasta tsitaadiga

Priidik199,
aga palun :

Spoiler Spoiler Spoiler


järeldused tehke ise

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C4ines
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 17:42:51 vasta tsitaadiga

Plaan oleks Kõu asemel võtta see Mint Hiiumaale vanemate juurde...
Kas on mõtet vahetada?
Hinnavahe ikka oma 200 eek kuus ja praegusel ajal pole mõtet nisama laristad.
Elisa kaart näitas 3.5G võrku ühe kriipsuga...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 17:52:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mint Hiiumaale vanemate juurde...

Pole vist eriti pointi.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C4ines
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 17:59:42 vasta tsitaadiga

Kas kiirus siis nii madal või milles see poinditus seisneb?
Jääb siis MSN olemata ja pangaülekanded tegemata?(rohkem nagu poleks vaja)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 18:06:31 vasta tsitaadiga

C4ines, kiirus olematu vist jah.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C4ines
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 18:09:03 vasta tsitaadiga

No igatahes homme raban 7 päevaks seelle pulga kaasa...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 18:59:33 vasta tsitaadiga

Lähen käin homme ka esinduses ning tahaks proovida elisa netti. Kas see 99 kroonine pakett on ka siis suvel ilma kiirusepiiranguta ?
_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 19:08:01 vasta tsitaadiga

C4ines kirjutas:
No igatahes homme raban 7 päevaks seelle pulga kaasa...

Proovi ära, äkki funkab normaalselt. Kui ei, siis EMT mobiilne nett Hiiumaal väga hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 19:12:25 vasta tsitaadiga

indu, jah ka see 99.- koroonine, aga kiirusel pole kusagilt tulla nagunii... elisa võrk on enamustes piirkondades koomas!!! Võta 7 päevaks prooviks ja saad teada.
ise viin samuti homme tagasi. Konguta külas näitab kaart suisa 3.5G 21MB/s ja tõesti reaalselt on levi super, aga bitte liigub vaid näpuotsaga.

_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C4ines
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 19:12:27 vasta tsitaadiga

EMT seda mahupiirangu puudumise võimalust pole vist?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 13.06.2010 19:14:15 vasta tsitaadiga

C4ines, olematu kiirusega sa 9giga täis ju nagunii ei saa... icon_rolleyes.gif
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
McCoffin
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 19:15:16 vasta tsitaadiga

C4ines kirjutas:
Plaan oleks Kõu asemel võtta see Mint Hiiumaale vanemate juurde...
Kas on mõtet vahetada?
Hinnavahe ikka oma 200 eek kuus ja praegusel ajal pole mõtet nisama laristad.
Elisa kaart näitas 3.5G võrku ühe kriipsuga...



Sama plaan oli endal Pärnumaal, kus ka kaardi järgi täitsa levi olemas. Hea plaan ei läinud läbi, sest A-link pulk ei levinud mõmmigi - vaevaliselt sai 2G levi kätte (telefonil oli samas kohas 3,5G levi olemas). Täna viisin pulga tagasi, siis teenindaja mainis ka, et A-link on halva leviga. Seega soe soovitus - kui kehvemas leviaalas elada, siis kohe parema pulgaga katsetama minna ja endale poest Huawei välja nõuda. Linnas toimis A-link kenasti (ülla-ülla).

Kõu on aeglane, kuid vähemalt kindel, et asjad saab tehtud. Maksan pool aastat edasi, siis proovin 3G-ga uuesti õnne. Äkki on EMT selleks ajaks ka leviga järele jõudnud.

Ise arvan, et selle Huawei ruuteriga saaks isegi võibolla asja, kui sellele väline antenn kuskilt leida. Ainus jama on hind - 2k kliendile.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ma6
HV kasutaja
Keelatud avatar

liitunud: 04.02.2004




sõnum 13.06.2010 19:26:43 vasta tsitaadiga

C4ines kirjutas:
Plaan oleks Kõu asemel võtta see Mint Hiiumaale vanemate juurde...
Kas on mõtet vahetada?
Hinnavahe ikka oma 200 eek kuus ja praegusel ajal pole mõtet nisama laristad.
Elisa kaart näitas 3.5G võrku ühe kriipsuga...


Asun Haapsalust 7km ja kaardi järgi samuti 3,5G üks pulk. Tegelikkuses pole kordagi kiiresse võrku saanud. Muidu pmst teenusega rahul, youtube'i ei vaata, aga uudised saab loetud ja asjad aetud.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 19:46:11 vasta tsitaadiga

Täielik pask.
Mul ka 17% paketidest lost.
Paneks siia veel roppe sõnu lõppu aga net oleks ikka pask
PASK noh thumbs_up.gif
Get it?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 13.06.2010 20:31:02 vasta tsitaadiga

Elisa Lemmik-Kõvasti-Kõikuva-Kiiruse icon_cool.gif korral võib failide allalaadmisel abiks olla mõni Downloader.

Väike nimestik tasuta Downloaderitest, millest loodetavalt mõni suudab ka Elisa "Kõikuv-Interneti" üle mängida. icon_cool.gif
Ise kasutasin viimati Orbit Downloaderit. Sai küll faili selliselt kätte, et allalaadimine ära ei katkenud ning ma ei pidanud laadmist uuesti nullist alustama.

http://www.snapfiles.com/Freeware/downloader/fwdown.html
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 20:44:22 vasta tsitaadiga

Mingi sensuur möllab icon_lol.gif

Kas downloader aitab ka neti ühendust nõudvate mängude puhul? nop thumbs_down.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkin
HV kasutaja


liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2010 23:10:16 vasta tsitaadiga

Proovisin teises linnaosas. Sama lugu, aeglane packet loss jne. Keegi võiks veel muljeid jagada kuidas tartus olukord on. Tundub, et terves linnas pole võimalik normaalset kiirust saada.

erkin kirjutas:
Mingi jama on Elisa netiga. Eile õhtul oli üldse ära ja täna nii uimane(20-30kb/s), ping 260ms ja packet loss.
Peab helistama ja uurima. icon_cry.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 13.06.2010 23:25:29 vasta tsitaadiga

T2iesti tunda, et k6ik vaatavad Elisa pysiyhenduse v6rgu kaudu jalgpalli meistriv6istluseid. K2is jalgpall ja mobiilinterneti kiirus oli aeg-ajalt 0,2-0,3 kilobitti. Sama hea, kui liiklus seisis.

Postitatud mobile device
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 14.06.2010 06:58:58 vasta tsitaadiga

C4ines kirjutas:
EMT seda mahupiirangu puudumise võimalust pole vist?


EMT oma on suvel piiranguta
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clm
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2004




sõnum 14.06.2010 12:10:48 vasta tsitaadiga

See on see, kui sideteenuste pakkujad elavad veel selle sajandi alguses. Reklaamidega "vabalt uudiseid ja e-kirju lugeda ning netis surfata" võis aastal 2002 müüa. Nahh, meili ja uudiseid saab 5kb/s netiga kah lugeda, kuid võiks aru saada, et tänapäeval on teema youtube, torrent, live video jne jne.
Aastal 2000 oli ka RAS ühendus igal pool, sai ka meili lugeda. Seega kuhu õhus leviv nett arenenud on ? Eriti kuhugi vist.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 14.06.2010 12:19:54 vasta tsitaadiga

clm kirjutas:
See on see, kui sideteenuste pakkujad elavad veel selle sajandi alguses. Reklaamidega "vabalt uudiseid ja e-kirju lugeda ning netis surfata" võis aastal 2002 müüa. Nahh, meili ja uudiseid saab 5kb/s netiga kah lugeda, kuid võiks aru saada, et tänapäeval on teema youtube, torrent, live video jne jne.
Aastal 2000 oli ka RAS ühendus igal pool, sai ka meili lugeda. Seega kuhu õhus leviv nett arenenud on ? Eriti kuhugi vist.


Ikka on arenenud, kõvasti.

Lihtsalt "ressursisööjad" arenevad ka ja tegelikult saaks tänaste mobiil-võrkude peal pakkuda 97% püsitraadi kasutajatele
analoogset teenust. Muud 3 - 5 % söövad ära kuni 50% mahust ja nemad on "probleemsed"...
Puht investi, mitte võrgu võimekuse vaates. St nende soovidele sobivat teenust on mõistlikum kuidagi muudmoodi
pakkuda.

Äsja just käis läbi uudis et inglise O2 lõpetas piiramatud paketid ära, st 3% suurkasutajaid peavad midagi muud valima...
Selles vaates väga arusaadav... Tulu versus invest.

Tsitaat siis all:

By Andrew Parker
Published: June 10 2010 13:57 | Last updated: June 10 2010 23:56
O2 heralded a major change to the UK mobile phone market on Thursday by announcing that its bandwidth-hungry smartphone customers will pay more if they are heavy surfers of the web.
The UK’s second-largest mobile operator, which is owned by Spain’s Telefónica, is scrapping so-called “all-you-can-eat” data plans under which smartphone customers could do as much web browsing as they want for a fixed monthly fee. Instead, customers will pay according to how much
Orange and T-Mobile, which have combined to form the largest British operator, are preparing to follow O2’s move, together with Hutchison Whampoa’s 3UK. Vodafone has taken some steps to end unlimited data plans, although analysts said its arrangements were not as tough as O2’s.
AT&T last week became the first big US mobile operator to announce it was scrapping its unlimited data plans for smartphone customers.
AT&T and O2 struck deals with Apple in 2007 to sell the iPhone, and both operators have suffered network overloads linked to the bandwidth-hungry smartphone.
From June 24, when O2 starts selling the fourth version of the iPhone, it will introduce monthly charges for customers under which their data usage will be capped. The charges will apply to new customers as well as existing ones who upgrade to a different smartphone.
For example, a smartphone customer paying £35 a month on a two-year contract will be allowed to consume up to 500 megabytes of data. After that, it will cost £5 for every additional 500 megabytes of data consumed.
Under typical data usage, 500 megabytes amounts to watching 60 YouTube videos or looking at 5,000 web pages.
Ronan Dunne, head of O2, said the move to cap data usage was prompted by the need for the mobile operator to continue to make large investments in faster networks.
He denied suggestions there could be a customer backlash against the new charges. “If this provides the model for continued investment in infrastructure ... it has to be a great thing for customers,” he said.
O2 expects only 3 per cent of its 21.4m customers to have to pay additional charges because they breach the data usage caps. Many of the customers facing extra charges will be iPhone owners.
Mobile operators in many countries originally introduced all-you-can-eat data plans for the iPhone because they saw it as a key way to persuade customers to buy the smartphone.
They are starting to scrap the plans because smartphones are threatening to overwhelm their networks.
Copyright The Financial Times Limited 2010. You may share using our article tools. Please don't cut articles from FT.com and redistribute by email or post to the web.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C4ines
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 12:26:05 vasta tsitaadiga

Ehk kui tahad torrentida, videokõnetada jne. , siis võta kaabel ja kui elad kusagil pärapõrgus siis on see sinu oma viga. icon_lol.gif
Ma ei saa aru, nad võiks just maapiirkondades neid teenuseid arendada...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clm
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2004




sõnum 14.06.2010 12:53:11 vasta tsitaadiga

See "võta kaabel" soovitus on jah möga. Kui mul oleks kaabel mida võtta, oleksin seda juba 10a tagasi teinud. Pole siiani seda maal veetud ja ei veeta ka tulevikus. Tehnoloogia arenedes ei suudeta linnadeski uut kaablit piisavalt kiiresti vedada.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana_urr
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2007




sõnum 14.06.2010 14:18:33 vasta tsitaadiga

C4ines kirjutas:
Ehk kui tahad torrentida, videokõnetada jne. , siis võta kaabel ja kui elad kusagil pärapõrgus siis on see sinu oma viga. icon_lol.gif
Ma ei saa aru, nad võiks just maapiirkondades neid teenuseid arendada...


Ma ei väida et see on viga... Kindlasti mitte, kaugel sellest. Lihtsalt kui õhk toob lahenduse basic internetile, siis alati ei pruugi äriliselt
"kodus fiibri vajaja" sellega oma soove saada rahuldatud. ja õhusignaali tooja ei taha ka oma mahtu dimensionneerida fiibri alusel.

Ehk üldse neti puudumine enne asendub rahulolematusega olemasoleva 3G teenusega... Kuigi hetk tagasi polnud üldse midagi.
Lihtsalt selline dilemma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.06.2010 14:36:10 vasta tsitaadiga

vana_urr: OT: Ega see pole probleem, et poleks olemas tehnoloogiaid, mis suudavad "üle õhu" viia kohale tehnilisi lahendusi.
Probleem on alati hoopis selles, et kui palju tuleb sõdida selle nimel, et panna ISP-d mingit lahendust ehitama / või välja arendama.

Kui tuleb nii pool aastat - aasta - või ka mitu aastat seda sõda pidada, siis suure tõenäosusega pole ka neid, kes selle sõja julgevad püsti panna - teades, et ainutl siis, kui sõda võidetakse, hakkab ISP midagi ehitama. Ja kui sõja kaotad, siis ei ehita keegi midagi.
------------------------------------------------
Näide: Elion viis õhu-kaudu külas olevasse telefonijaama ADSL-i. Kuid selle saamiseks maadeldi Elioniga vist mingi aasta. Kuna lahing võideti, siis pani Elion ka selle lahenduse tööle.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 17:53:22 vasta tsitaadiga

Elisa paiskas turule kuumaksuvaba internetikaardi

http://www.elisa.ee/et/Eraklient/Firmast/Uudised/311/elisa-paiskas-turule-kuumaksuvaba-internetikaardi

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RvD
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 18:42:27 vasta tsitaadiga

Kui keegi siin statistikat teeb, siis elisa nett Tartus Lõunakeskuse ümbruses on ka täiesti umbes omadega. Samas on kõu kiiremaks läinud icon_lol.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 19:05:57 vasta tsitaadiga

RvD kirjutas:
Kui keegi siin statistikat teeb, siis elisa nett Tartus Lõunakeskuse ümbruses on ka täiesti umbes omadega...

Nii ta on nüüd lõpuks ka Tallinnas Järve Keskuse kandis, kuni siiamaani oli asi veel normaalne... Ja arvan, et paremaks asi vähemalt lähemal ajal ei lähe, pigem halvemaks. Aga ise õnneks tähtajalist lepingut ei teinud.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 19:11:17 vasta tsitaadiga

kuulge kas elisa infol vastamine e-kirjale võtab kauem, kui üks nädal icon_eek.gif icon_eek.gif icon_question.gif
eriti imelik firma ikka.

_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 19:15:07 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
kuulge kas elisa infol vastamine e-kirjale võtab kauem, kui üks nädal icon_eek.gif icon_eek.gif icon_question.gif
eriti imelik firma ikka.

Nad on loobunud sellest arvatavasti, kujutad ette palju neil kaebusi on laekunud viimasel ajal, nad ei jõua neile vastata lihtsalt... icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 19:17:12 vasta tsitaadiga

ärihai kirjutas:
kuulge kas elisa infol vastamine e-kirjale võtab kauem, kui üks nädal icon_eek.gif icon_eek.gif icon_question.gif
eriti imelik firma ikka.
facebook on eelisj2rjekorras, siis tuleb twitter ja kui aega yle j22b siis ka meilidele icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 19:18:33 vasta tsitaadiga

ei käi vast eriti siia teemasse aga äkki oskab keegi seletada, kas Elisa telefonidel on järelmaksuga ostes sim lukk peal? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 14.06.2010 19:23:38 vasta tsitaadiga

ärihai: Ole mureta - mailile nad ei vasta tihti üleüldse, vahest nii nagu meeldib. Viimati oli endal nii, et ühele vastati a 2-3 nädalaga, teisele üleüldse mitte.

Kasuta suhtlemiseks alternatiive, kas siis:
- kodulehel olevat "tagasiside" akent. Elu näitab, et siis kipuvad nad vastama, kui kiri on kirjutatud "tagasiside" kaudu.
http://www.elisa.ee/et/Eraklient/Firmast/Kontakt/Tagasiside

- või kirjuta kiri, pista see ümbrikusse ja pane kas tähituna teele või anna mõnes punktis teenindaja kätte, et las organiseerivad kirja edasi Peakontorisse.

- või saada faks Elisa faksinumbrile. Loodetavasti tead ikka mis asi faksidokument ja faksiseade on. icon_cool.gif
Aadressi ja faksinumbri leiad järgnevalt lingilt:
http://www.elisa.ee/et/Eraklient/Firmast/Kontakt
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.06.2010 19:27:56 vasta tsitaadiga

ärihai sa võta eitahanteada omale sekretärineiuks, välimus ehk pole sekretär ja ammugi ehk neiu, aga arvestades fantastilisi tulevaid töötulemusi, peaks see asi end igati ära tasuma
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mhei
HV kasutaja
mhei

liitunud: 03.12.2009




sõnum 14.06.2010 20:06:18 vasta tsitaadiga

Eric80,

EESTIS MÜÜDAVATEL TELEFONIDEL POLE SIM LUKKU PEAL, VAHET POLE KUST OPi JUUREST TELi OSTAD ! ! ! ! ! ! !

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cancer
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2002




sõnum 14.06.2010 20:09:26 vasta tsitaadiga

mhei, iFöön?
_________________
D I G I T A L L Y - I M P O R T E D ● Electronic Dance Music with Highly Addictive Elements
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Priidik199
HV kasutaja
Priidik199

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2010 22:35:18 vasta tsitaadiga

Hea, kui üldse meilile vastuse saate. Ma sain kunagi ühele kirjale u. pool aastat hiljem vastuse. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 235, 236, 237  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.