Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 288, 289, 290 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
42%
 42%  [ 29 ]
PVE, sest ...
25%
 25%  [ 17 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 68

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 04.05.2010 22:26:24 vasta tsitaadiga

Küll jõuavad seda modelit veel paremaks teha. Võibolla poogivad talle terve koorma kõiksugu läikivat-hõõguvat möga külge mis ta välimust parandab, taolised sandboxis näidatavad asjad tihtipeale jätavad säärased eriefektid näitamata.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek309
HV kasutaja
indrek309

liitunud: 17.08.2006




sõnum 05.05.2010 10:22:19 vasta tsitaadiga

mulle küll ei meeldi, suvaline olemasolev draakon on ilusam. see mingi tume plönn lihtsalt keset ekraani.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2010 11:00:19 vasta tsitaadiga

See omamoodi pull, et pildil oleval draakonil on lõuan sünnimärk icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 05.05.2010 11:16:41 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
See omamoodi pull, et pildil oleval draakonil on lõuan sünnimärk icon_rolleyes.gif


Poldipea ütleb tere.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.05.2010 11:09:34 vasta tsitaadiga

Esimene ports friends&family alpha lekkeid mmo-championis üleval: http://www.mmo-champion.com/news-2/cataclysm-friends-family-alpha-198562/
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jussu
HV vaatleja
Jussu

liitunud: 30.12.2004




sõnum 06.05.2010 15:12:27 vasta tsitaadiga

http://thetural.com/catammo/index.php siin kõige varasemalt uued pildid üleval. : )
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2010 18:33:34 vasta tsitaadiga

Ma vaatan, et mingid Orci kindlused igalepoole tekkind aga Alliance poolel pole midagi nagu hmm. aint SW-s Druidide park nahhui lastud. ( ja ka surnuaed neile asemele tehud beer_yum.gif ) Mis toimub.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 06.05.2010 18:54:46 vasta tsitaadiga

Õumaigaad, Grim Batol.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 06.05.2010 19:39:17 vasta tsitaadiga

scarface kirjutas:
Mis toimub.
Maailmalõpp
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 06.05.2010 22:19:03 vasta tsitaadiga

Mul on pemmil uued kummid:

Spoiler Spoiler Spoiler


Saab Aszhara highwayl mad maxi teha:

Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT:

Blizz vahel kuulab ka minu ulgumist:

http://www.wow-europe.com/cataclysm/features/origination.html

7 bossi pole muidki niivõrd vägev kui LBRS/UBRS/Mara aga vähemalt edasiminek 6 minutilisest DTK-st ja AN-st.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2010 22:51:01 vasta tsitaadiga

valus on vaadata mis debiilsust toodetakse cata jaoks
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 06.05.2010 22:55:58 vasta tsitaadiga

See tuleb mingi taoline nagu Northrend probably. Algul on hull hype ja huvitav, kui aga ühe korra läbi teed siis on kõrini sellest contentist.
See rallirada on küll imelik icon_confused.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Confector
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2009




sõnum 07.05.2010 00:03:28 vasta tsitaadiga

veso kirjutas:
See tuleb mingi taoline nagu Northrend probably. Algul on hull hype ja huvitav, kui aga ühe korra läbi teed siis on kõrini sellest contentist.
See rallirada on küll imelik icon_confused.gif

Mnjah, Blizzard läheb liiga ahneks ära ja keerab p*rse selle mängu lõppude lõpuks...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2010 00:09:13 vasta tsitaadiga

Kuidas ahneks? wow ju läänemaailmas siiski üks popimaid mänge ja ennast igati õigustanud. Minu jaoks loomulikult ei istu see uus wow, tbc'st alates on teatud mõttes wow minu jaoks alla käinud, aga see ei tähenda, et blizzard ahne on vms.

Siiani on blizzard mängude tootjana ikka väga head kraami teinud.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2010 00:21:29 vasta tsitaadiga

öööö nutke rohkem icon_smile.gif, mäng välja tuleb olete nagu sõltlased rahaga poes ja janulete wowi järgi. Veel hullemaks keerab asi siis, kui see peaks poes otsas olema, siis on
kellad.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Confector
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2009




sõnum 07.05.2010 00:31:10 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Kuidas ahneks? wow ju läänemaailmas siiski üks popimaid mänge ja ennast igati õigustanud. Minu jaoks loomulikult ei istu see uus wow, tbc'st alates on teatud mõttes wow minu jaoks alla käinud, aga see ei tähenda, et blizzard ahne on vms.

Siiani on blizzard mängude tootjana ikka väga head kraami teinud.

No minu silmis on see lihtsalt nii ning nõustun ka teiste arvamustega. Iga inimese silmis on asjad erinevad.
Minu jaoks on juba see ahnuse märk, et uued asjad, mis tehakse eelkõige inimeste huvi tekitamiseks, tehakse vanadega suhteliselt üksühele, vaid minimaalsed muudatused. Tahavad raha, aga korralikult ei tee enam midagi. On küll väga väike asi, aga põhimõtte pärast.
logitech13, sul samas õigus, et asi kõidab ja värki, kuid mina enam ei lähe poodi wowi põhimõttega, minu aeg on läbi, aga tõsi ta on, mäng oli super, lemmikuks jäi tbc ja nii ta jääb. icon_wink.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 07.05.2010 01:33:29 vasta tsitaadiga

logitech13 kirjutas:
mäng välja tuleb olete nagu sõltlased rahaga poes ja janulete wowi järgi. Veel hullemaks keerab asi siis, kui see peaks poes otsas olema, siis on
kellad.


No enam ei saa nii, pole millelegi tagasi minna wowi. Scammer oli nagu mingi märk jumalalt, et ma wowi pean quittima. Tegi mu acci puhtaks, ei viitsinud enam hakata blizzile kirjutama kah, et geari tagasi saada ja läks kõigile characteritele delete peale. No nihhuia ei viitsi enam.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 07.05.2010 08:18:19 vasta tsitaadiga

veso kirjutas:

No enam ei saa nii, pole millelegi tagasi minna wowi. Scammer oli nagu mingi märk jumalalt, et ma wowi pean quittima. Tegi mu acci puhtaks, ei viitsinud enam hakata blizzile kirjutama kah, et geari tagasi saada ja läks kõigile characteritele delete peale. No nihhuia ei viitsi enam.


Ka kustutatud karaktereid saavad GM-id taastada kogu su geari ja muu kamaga.

icon_wink.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 07.05.2010 08:29:52 vasta tsitaadiga

Linky kirjutas:
Minu jaoks on juba see ahnuse märk, et uued asjad, mis tehakse eelkõige inimeste huvi tekitamiseks, tehakse vanadega suhteliselt üksühele, vaid minimaalsed muudatused. Tahavad raha, aga korralikult ei tee enam midagi.
Kuda võtta, nood kes vanillat taga igatsevad peaks ju rahul olema icon_razz.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 07.05.2010 11:00:56 vasta tsitaadiga

Vanillat ei igatseta taga mitte selle pärast et see Azerothis oli, vaid seepärast, et level 60 oli rohkem funim (hardcore mängijatele) kui praegu. Hardcore ja casuali vahel oli ikka vahe, eepiline gear oli just seda. Casualid jooksid sinistes ja rohelistes ringi icon_wink.gif

TBC'st hakati casualidele epicuid selga andma, ja ainuke piir "pro mängija ja noobi vahel" hakkas kaduma. Tänapäeval on ainuke võimalus eristada kas siis tiitlite järgi (Bane of the Fallen King või Light of Dawn tähistab hetkel veel väga head mängijat, samas kui Twilight Vanquishere teevad pugid) või selle järgi, kui palju HEROIC kirjaga geari sul seljas on. Viimase jaoks peab siiski inspectima hakkama.

Hetkel on veel vahe selles, mis moundi peal sa ringi lased, Frostwyrmi casualidel pole :p

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 07.05.2010 11:15:09 vasta tsitaadiga

Yay, jälle vanilla vs tbc/wotlk/cata icon_razz.gif

Vanilla oli huvitavam/raskem kuna see oli uus ja mäng noobe täis, k.a nood "hardcore" mängijad. Mehaanika poolest on nii tbc kui wotlk märksa raskemad, lihtsalt mängijad on vahepeal osavamaks saanud. Kõiksugu infot täis foorumid aitavad ka noobidel enam-vähem adekvaatselt hakkama saada.


Natuke ego boostides võiks ära mainida, et eile tuli bloodqueen heroicu peal #19 spriest dps ära. Oleks paremini saanud kui rahvas poleks rämedalt viletsalt esinenud ning peaaegu enrageni jõudnud. Eelmine reset oli kill pea pool minutit kiirem.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 07.05.2010 11:47:06 vasta tsitaadiga

Njah, ise alustasin ka uuesti. Guildi leader on Methodi priest, võtsid paar päeva tagasi 25man hrc LK ka maha (Kõik olid pettunud, et alles 15% pidid seda tegema)
Dingisin ise ka alles mingi 2nädalat tagasi ja juba nägin icc10's LK ära. Killi küll ei tulnud aga eks ta tuleb veel. Gear ka areneb kõigil.

Guild sai muidugi tehtud Cata jaoks nii, et praegu on niisama Casual raiding. 25mani pole veel koos.. pugime icc25mani.

TBC'st niipalju, et vanillat mängisin ka ainult 2kuud lõpust nii, et midagi eriti teha ei jõudnud. ZG vist 1 korra raidida mõttetult.. BT meeldis väga ja Sunwellis oleks tahtnud rohkem areneda. Kalecgose wiped ajasid guildi lahku ja uutes guildides jõudsin Twinsideni.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2010 12:07:08 vasta tsitaadiga

Ho Ho, madedog ei rääkinud mitte raidide raskusest, vaid sellest, et hardcore mängijad olid eristatavad casualidest. Epicute saamine raidist oli suursündmus... mitte nii nagu praegu kus värske 80 jookseb 2 päeva hiljem full epicutes ringi.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 07.05.2010 12:10:50 vasta tsitaadiga

Oleksin pidanud ikka oma lause alles jätma:
"damn lootwhorede whine jälle icon_razz.gif"

Gear on muutunud auhinnast tööriistaks.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2010 12:27:27 vasta tsitaadiga

Linky - su jutust jääb mulje nagu blizzard oleks vanilla ajal (või misiganes wowi etapp sulle meeldis) heategevuslik ühing olnud ning teinud wowi/teisi tooteid heategevuse jaoks icon_razz.gif

blizzard on alati olnud ettevõte nagu iga teinegi ja nende eesmärk on olnud raha teenida.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek309
HV kasutaja
indrek309

liitunud: 17.08.2006




sõnum 07.05.2010 12:32:55 vasta tsitaadiga

[2:Trade] LFM 2 tanks, dps and 1 healer needed, weekly quest Flame Leviathan, whisper gearscore and achievement.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Button
HV kasutaja
Button

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2010 13:43:34 vasta tsitaadiga

dzees viitsite ikka iga natukese aja tagant iriseda vanila oo ja aa epic oli EPIC jne.
peida mäng ära, ära kunagi kasuta sõna wow, ära kirjuta kuskile kus on midagi seost wowiga, elad rahulikumalt icon_lol.gif

mina alustasin wotlk-ga olen sellega väga rahul ja ei irise.

no kui enne oli, mida lillam seda kõvem, siis nüüd on mida suurem seda kõvem, big deal
ja nagu mainitud on küllaga raid achievemente/tiitleid, mida omavad ainult progressivad gildid/playerid ..ja mountid.

nutuoinad rsk ma ütlen icon_lol.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2010 14:05:06 vasta tsitaadiga

nutuoinad my ass kui sa aint seda crapi mis wotlk on proovinud oled siis sa ei oska ka vana head wowi tagasi tahta
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cityboy
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2003




sõnum 07.05.2010 14:44:53 vasta tsitaadiga

madedog kirjutas:
TBC'st hakati casualidele epicuid selga andma, ja ainuke piir "pro mängija ja noobi vahel" hakkas kaduma. Tänapäeval on ainuke võimalus eristada kas siis tiitlite järgi (Bane of the Fallen King või Light of Dawn tähistab hetkel veel väga head mängijat, samas kui Twilight Vanquishere teevad pugid) või selle järgi, kui palju HEROIC kirjaga geari sul seljas on. Viimase jaoks peab siiski inspectima hakkama.

See on nüüd küll puhtalt riistapikendamise teema icon_smile.gif
Reaalses elus ei saa ka geari järgi inimest hinnata. Miks siis virtuaalreaalsuses saama peaks?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 07.05.2010 14:51:24 vasta tsitaadiga

cityboy kirjutas:
Reaalses elus ei saa ka geari järgi inimest hinnata. Miks siis virtuaalreaalsuses saama peaks?
Peaksid veidi hoolikamalt lugema mida rahvas räägib. Vanillas jooksid kõvad mehed lillades pikslites ringi ja kõik nägid ning austasid neid. Tahad öelda, et kui sul tänaval selline tegelane vastu tuleb sa ei märka teda ning ei vaata teda aukartuses?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2010 14:54:18 vasta tsitaadiga

vanasti pidid sa end lolliks rügama, et tasemel mängija olla (mis ei ole ilmtingimata hea asi), kui suutsid edukalt 39 teise inimesega raidida siis said ka tasu selle ees, ehk epic gear. kuigi jah, 40 mehe reidis andis paari inimest vabalt "kanda", olid siiski enamus asiseid guilde mingisuguse loot distribution otsustamisega, päris lampi looti ära ei kühveldatud.
Hoolimata kehvadest ja häädest nüanssidest oli tegelikult see casuali ja HC piir enam vähem paigas. Sina kui raider panid ringi badass draconic avengeriga kui teine vend raius oma valor setis arc reaperiga. see oli shit mille nimel mängida osalt sai. Tükk halli massi ja siis need kirevad ja vägevad kangelased...

Nüüd on aga nii, et mats kelle inglise keele oskus piirdub "RESS PLZ???????!!!" , peksab oma wowwikist kopitud DPS makrot, seljas welfarepikud iga kuu kergemaks muutuvast ICC mängukoopast, näeb välja nagu see raider kes on temast peajagu mängija oskuste poolest üle.
Vanasti olid kõva mees kui T2 seljas oli, nüüd käib iga homohaldjas BWLi solomas et nt paladini Tier2 selga ajada ja karjuda "I AMMM AWESOMEEEEE". FUck you, see set on siiani üks muljetavaldavamaid ja ei tohiks olla kättesaadav tatilapatsitele kes oskavad kolme nuppu viis minutit õiges järjestuses vajutada.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 07.05.2010 14:59:41 vasta tsitaadiga

Üks asi millest ma vist eales aru ei saa on see, miks inimesi häirib et teised saavad N+1 kuud hiljem peale nerfe ja koorma geari hankimist lõpuks (osaliselt) tehtud samad asjad mis neil sai ammu hardmodena "valmis". Või siis tegelikult miks üleüldse inimesi segavad teised inimesed kellega nad koos ei raidi.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cityboy
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2003




sõnum 07.05.2010 15:01:07 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Tahad öelda, et kui sul tänaval selline tegelane vastu tuleb sa ei märka teda ning ei vaata teda aukartuses?

Pean tunnistama, et panid mind paika icon_smile.gif Päeva, kui mitte nädala, parim nali icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2010 15:04:25 vasta tsitaadiga

sest hoolimata sellest, et sina tegid asja veel nö "hardmodes" ära, on kogu jama väärtus kõvasti langenud. Eriti kui sealt just saabki säänset kama mis raskeks jääva võitluse korral oleks haruldane.
"Enda tarbeks" millegi poole püüdlemine on ka selline paras udu, enda tarbeks võiksid ju tasakesti kellelegi rääkimata nühkida hardmodesid mingi inimtühjas serveris ilma kuhugi postitamata. Inimene ikka otsib tähelepanu, kes rohkem - kes vähem. Lõppude lõpuks on tüütu ikka kui kistakse sinu saavutuselt väärtust alla tänu sellele, et "teised kaltsakad ka ju maksavad"...

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 07.05.2010 15:09:32 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
sest hoolimata sellest, et sina tegid asja veel nö "hardmodes" ära, on kogu jama väärtus kõvasti langenud
Aja möödudes läheb kõik lihtsamaks, lihtsalt wotlk's on see kõvasti kiirenenud võrreldes varasemaga. BT clearimine peale 2.3 või 2.4 oli kõvasti väiksem saavutus, kui enne seda. Olen enam kui kindel, et täpselt sama asi kehtis ka vanillas.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2010 15:17:09 vasta tsitaadiga

eks neid kergendavaid hotfixe on tehtud omajagu igale asjale. vanilla kohta peast ei mäleta ühtegi, aga lappide märkused on wowwikis üleval, mine ja kae.
See ei muuda fakti, et igasugu bossude mahatuunimised on suht räbal idee... Mina isegi ei tundnud mingit mõnu kui ma maani nerfitud BT d tegin - lihtsalt jaluta läbi.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 07.05.2010 15:22:36 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
eks neid kergendavaid hotfixe on tehtud omajagu igale asjale
Pigem pidasin BT näites silma mängu lisatud emblem geari silmas ning seda, kaua inimestel oli aega farmida korralikku stuffi. Valdav enamus gilde teevad instad puhtaks nii, et enamus raidijaid on veel üle poole osas eelmise tieri gearis. ICC gating mehanism küll tegi asja veidi vähem märgatavaks kuid mitte väga oluliselt.

3.0 oli muidugi täielik nerfbat. Peale seda bosside maha võtmine ei ole suurem saavutus, kui praegu 5-manides kondamine.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 07.05.2010 15:43:45 vasta tsitaadiga

@ painkillah,

Ma olen hetkel WoWist väikesel puhkusel. Mitte sellel põhjusel, et WoW on vanillast saati muutunud. Muutus on tore, hoiab peale viite aastat mängu värskena. Põhjus, miks quittisin, oli konkreetselt community, mis selle mängu ümber on.

Mõni mees võtab asja nii tõsiselt, et igasugune muutus vallandab lehtede kaupa vingumist ja nuttu. Täiskasvanud isased vingumas mingite kosmeetiliste probleemide pärast nagu tegu oleks rate.ee teise tulemisega. No keda huvitab mis sul seljas on, ma naeran nende üle kes krasus landingul oma protode ja eepilistega afkivad. Kui sa midagi oskad siis oled sa respekteeritud guildis, kui mitte nimepidi tuntud. Selle järgi oled "kõvem" raidiringkonnas. Või on siis nii oluline iga casuali ees oma geariga eputada? Ma ütleks, et sul on probleeme enesehinnanguga, kui teistest parem välja nägemine arvutimängus sulle nii palju tähendab.

Ma mängisin seda mängu enda jaoks. Tegin progression raidimist ja samas ei näinud probleemi selles, et järgmine patch badgefarmerid sama geariga ringi jooksid. Ei näinud probleemi selles, et normal ja hardmore tier samasugused välja nägid. Ma mängisin, sest guildiga PvEd teha oli fun. Mille või kelle jaoks sina mängid? Kui kõik muutused nii palju depressiooni tekitavad, siis ehk oleks aeg mäng käest ära panna. Mina panin, ning mitte sellepärast, mis blizzard mängule tegi, vaid sellepärast, milliseks vingujad selle mängu muutsid.

Muuda suhtumist või vaheta hobi, selline negatiivne mõtlemine ei ole tervislik.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gizmoz
Kreisi kasutaja
Gizmoz

liitunud: 24.09.2005




sõnum 07.05.2010 15:46:42 vasta tsitaadiga

Küsimus laiale rinkonnale , mis kõige parem kooslus 2 inimese partyl oleks , kellegi ideid kas Mage/Priest Mage /warlock asjalik kooslus et pikemas perspektiivis hakkama saada? Äki mingine unstopable class ka icon_biggrin.gif , ehk alguses overpowered bastard . Kellel ideid võtaks kuulda , idee on selles et uuesti natuke ringi dingida 2 man partys aga pole kõikide classidega väga tuttav .
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 07.05.2010 15:59:42 vasta tsitaadiga

Ise võtaks tõenäoliselt warr+miski hübriid, näiteks shaman. Warr sellepärast, et tankida ning hübriid healib. Kaks dps'i kärab kah kuid siis on keerukam instasid teha kui peab tanki-healerit ootama. Shamanit soovitaks seetõttu, et ench spekis boostiks ta suht korralikult warri damaget kuid sisuliselt töötaks ka teised healerid.

Kui instadesse saamine pole eesmärgiks ning soov on niisama kahekesi ringi lällata siis võtke suvalised klassid mis endale meeldivad, hakkama saab kõigega icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2010 16:19:24 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Olen enam kui kindel, et täpselt sama asi kehtis ka vanillas.


Not really. Vanilla muutus kergemaks, kui tuli TBC talentide patch. Enne seda ei olnud kordagi mingeid "buff increases every week by 5%" BSi. Ainus encountereid kergemaks muutev faktor oli raiderite geari paranemine.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 07.05.2010 16:21:38 vasta tsitaadiga

ma ei vaata geari sellise pilguga ammu enam, pigem statsid kuidas keegi hakkama saab, kui oled dps ja dmg done j22b mingile v6rreldes m6nega nuub gearis alla siis teinekordki on saadud kysitud, et mees millega sa tegeled jne. kui on imba gearis tank kes ei suuda isegi healerit yle agroda siis pole nagu p6hjust epix lilladest pixlitest r22kida.
_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 07.05.2010 16:26:55 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Enne seda ei olnud kordagi mingeid "buff increases every week by 5%" BSi
Pidasin silmas pigem vahepealseid patche mis tõid kaasa uut ja lihtsamini hangitavat geari. Jah, tegu polnud küll emblemite kamaga kuid näiteks mõni veidi lihtsam raid vmt. Kui mälu ei peta siis AQ40 vs Naxx gear oli näiteks peaaegu identse "kvaliteediga".
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 07.05.2010 20:51:00 vasta tsitaadiga

Mind küll eriti ei kõiguta kui kellelgi "erotic" kirjaga lillad seljas on või ei ole. LK 25hc ma usun et see reset läheb maha ja ikkagi kui mingi vana AQ/BWL/SWP raider tagasi wowi tuleb tõstan ta ikka raidi sisse, kuna ma tean, et ta oskab shadowtrapi peale reageerida ja ei foami suu äärest kui oma erotic tokenit ei saa.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.05.2010 19:39:10 vasta tsitaadiga

Loll kuid tõsine küsimus, kui palju void zonesid oli vanilla raidides? TBC ja wotlk on neid praktiliselt täis mis tapavad mõne sekundiga, olles teinud mõned üksikud vanilla raidid L70/80 peal siis hetkel neid väga ei meenu.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 08.05.2010 19:55:37 vasta tsitaadiga

Void zoned olid ainult 4H juures.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.05.2010 20:04:35 vasta tsitaadiga

Void zone all pidasin siis silmas suvalist asja põrandal mis mõne sekundiga tapab. Näiteks siis KT peal reaalsed void zoned, lk peal defile, marrowgari tuli, deathwisperi dnd jne. Küsin, et teada saada kui palju tulest välja ronimist oli vanillas rohkem/vähem võrreldes praegusega.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 09.05.2010 03:13:04 vasta tsitaadiga

Rohkem nüüd kindlasti ei olnud. Vanillas oli võib-olla 2-3 sellist bossi kus võisid oneshotti saada.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.05.2010 11:17:03 vasta tsitaadiga

Seda arvasin ka mina, ehk siis poleks ma vanilla-raideri oskustes sodist välja ronida niiväga kindel, kui mõnel tbc-wotlk omal. Loomulikult räägin siin kogenud raiderist, mitte lambipugist icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 09.05.2010 14:11:24 vasta tsitaadiga

Ho Ho, juba mõtlemises on näha vahet inimestel kes wotlkis raidimisega alustasid ja neil kes vanillas/TBC-s raidisid. Raidleaderi pilguga vaadates kohe kindlasti näed ära kuids värske wow-i mängija ei saa tegelikult aru, mida ta teeb ja tegema peab, lihtsalt nagu dresseeritud jänes vajutab oma nuppe. Vanad raiderid reageerivad kiiremini, kohanduvad ohshitshitshit momentidega kiiremini ja evivad encounterite raames loovat mõtlemist. Et see mitte ainult subjektiivne arvamus ei oleks siis vaatades logidest survivabilityt on kohe kindlasti mnõne erandiga vanad olijad survivability tabelis kõrgemal.

Samuti on vanemad olijad suurema tõenäosusega rahulikumad, mõistlikumad, osakavad oma tundeid verbaalselt väljendada ja ei nerdrage iga asja peale. Ega WoW-is see tüüpiline stamp "nerdragev 12 aastane poisiklutt" kaua tegelikult vastu ei pea. Nerdragemine tekitab stressi ja kes ikka tahab mängu asemel stressata, need inimesed tavaliselt ise quitivad mängust.

Vanematel olijatel (ei pruugi väljalaskeaasta järgi vanemad olla) on ka tavaliselt IRL elu ilusasti ära korraldatud, time management käpas ja ei lase quitti peale seda kui gamecard otsa saab kuna raha enam ei ole või GSCE-d vms kahed tulid ja vanemad aggrosid.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 288, 289, 290 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.