|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millises serveris ja miks hakkad mängima? |
| PVP, sest ... (täpsustan teemas) |
|
42% |
[ 29 ] |
| PVE, sest ... |
|
25% |
[ 17 ] |
| RP, sest ... |
|
2% |
[ 2 ] |
| RP-PVP, sest ... |
|
10% |
[ 7 ] |
| Vahet pole, sest ... |
|
19% |
[ 13 ] |
|
| hääli kokku : 68 |
|
| autor |
|
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
04.05.2010 22:26:24
|
|
|
Küll jõuavad seda modelit veel paremaks teha. Võibolla poogivad talle terve koorma kõiksugu läikivat-hõõguvat möga külge mis ta välimust parandab, taolised sandboxis näidatavad asjad tihtipeale jätavad säärased eriefektid näitamata.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek309
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2006
|
05.05.2010 10:22:19
|
|
|
| mulle küll ei meeldi, suvaline olemasolev draakon on ilusam. see mingi tume plönn lihtsalt keset ekraani.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
05.05.2010 11:00:19
|
|
|
See omamoodi pull, et pildil oleval draakonil on lõuan sünnimärk
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
05.05.2010 11:16:41
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
See omamoodi pull, et pildil oleval draakonil on lõuan sünnimärk  |
Poldipea ütleb tere.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
06.05.2010 11:09:34
|
|
|
Esimene ports friends&family alpha lekkeid mmo-championis üleval: http://www.mmo-champion.com/news-2/cataclysm-friends-family-alpha-198562/
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jussu
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2004
|
06.05.2010 15:12:27
|
|
|
http://thetural.com/catammo/index.php siin kõige varasemalt uued pildid üleval. : )
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
06.05.2010 18:33:34
|
|
|
Ma vaatan, et mingid Orci kindlused igalepoole tekkind aga Alliance poolel pole midagi nagu hmm. aint SW-s Druidide park nahhui lastud. ( ja ka surnuaed neile asemele tehud ) Mis toimub.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
06.05.2010 18:54:46
|
|
|
| Õumaigaad, Grim Batol.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
06.05.2010 19:39:17
|
|
|
| scarface kirjutas: |
| Mis toimub. |
Maailmalõpp
Spoiler 
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
06.05.2010 22:19:03
|
|
|
Mul on pemmil uued kummid:
Spoiler 
Saab Aszhara highwayl mad maxi teha:
Spoiler 
EDIT:
Blizz vahel kuulab ka minu ulgumist:
http://www.wow-europe.com/cataclysm/features/origination.html
7 bossi pole muidki niivõrd vägev kui LBRS/UBRS/Mara aga vähemalt edasiminek 6 minutilisest DTK-st ja AN-st.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
06.05.2010 22:51:01
|
|
|
| valus on vaadata mis debiilsust toodetakse cata jaoks
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
06.05.2010 22:55:58
|
|
|
See tuleb mingi taoline nagu Northrend probably. Algul on hull hype ja huvitav, kui aga ühe korra läbi teed siis on kõrini sellest contentist.
See rallirada on küll imelik
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Confector
HV kasutaja
liitunud: 01.08.2009
|
07.05.2010 00:03:28
|
|
|
| veso kirjutas: |
See tuleb mingi taoline nagu Northrend probably. Algul on hull hype ja huvitav, kui aga ühe korra läbi teed siis on kõrini sellest contentist.
See rallirada on küll imelik  |
Mnjah, Blizzard läheb liiga ahneks ära ja keerab p*rse selle mängu lõppude lõpuks...
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
07.05.2010 00:09:13
|
|
|
Kuidas ahneks? wow ju läänemaailmas siiski üks popimaid mänge ja ennast igati õigustanud. Minu jaoks loomulikult ei istu see uus wow, tbc'st alates on teatud mõttes wow minu jaoks alla käinud, aga see ei tähenda, et blizzard ahne on vms.
Siiani on blizzard mängude tootjana ikka väga head kraami teinud.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
V3rpooz
HV veteran

liitunud: 14.11.2005
|
07.05.2010 00:21:29
|
|
|
öööö nutke rohkem , mäng välja tuleb olete nagu sõltlased rahaga poes ja janulete wowi järgi. Veel hullemaks keerab asi siis, kui see peaks poes otsas olema, siis on
kellad.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Confector
HV kasutaja
liitunud: 01.08.2009
|
07.05.2010 00:31:10
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
Kuidas ahneks? wow ju läänemaailmas siiski üks popimaid mänge ja ennast igati õigustanud. Minu jaoks loomulikult ei istu see uus wow, tbc'st alates on teatud mõttes wow minu jaoks alla käinud, aga see ei tähenda, et blizzard ahne on vms.
Siiani on blizzard mängude tootjana ikka väga head kraami teinud. |
No minu silmis on see lihtsalt nii ning nõustun ka teiste arvamustega. Iga inimese silmis on asjad erinevad.
Minu jaoks on juba see ahnuse märk, et uued asjad, mis tehakse eelkõige inimeste huvi tekitamiseks, tehakse vanadega suhteliselt üksühele, vaid minimaalsed muudatused. Tahavad raha, aga korralikult ei tee enam midagi. On küll väga väike asi, aga põhimõtte pärast.
logitech13, sul samas õigus, et asi kõidab ja värki, kuid mina enam ei lähe poodi wowi põhimõttega, minu aeg on läbi, aga tõsi ta on, mäng oli super, lemmikuks jäi tbc ja nii ta jääb.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
07.05.2010 01:33:29
|
|
|
| logitech13 kirjutas: |
mäng välja tuleb olete nagu sõltlased rahaga poes ja janulete wowi järgi. Veel hullemaks keerab asi siis, kui see peaks poes otsas olema, siis on
kellad. |
No enam ei saa nii, pole millelegi tagasi minna wowi. Scammer oli nagu mingi märk jumalalt, et ma wowi pean quittima. Tegi mu acci puhtaks, ei viitsinud enam hakata blizzile kirjutama kah, et geari tagasi saada ja läks kõigile characteritele delete peale. No nihhuia ei viitsi enam.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
07.05.2010 08:18:19
|
|
|
| veso kirjutas: |
No enam ei saa nii, pole millelegi tagasi minna wowi. Scammer oli nagu mingi märk jumalalt, et ma wowi pean quittima. Tegi mu acci puhtaks, ei viitsinud enam hakata blizzile kirjutama kah, et geari tagasi saada ja läks kõigile characteritele delete peale. No nihhuia ei viitsi enam. |
Ka kustutatud karaktereid saavad GM-id taastada kogu su geari ja muu kamaga.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
07.05.2010 08:29:52
|
|
|
| Linky kirjutas: |
| Minu jaoks on juba see ahnuse märk, et uued asjad, mis tehakse eelkõige inimeste huvi tekitamiseks, tehakse vanadega suhteliselt üksühele, vaid minimaalsed muudatused. Tahavad raha, aga korralikult ei tee enam midagi. |
Kuda võtta, nood kes vanillat taga igatsevad peaks ju rahul olema
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
07.05.2010 11:00:56
|
|
|
Vanillat ei igatseta taga mitte selle pärast et see Azerothis oli, vaid seepärast, et level 60 oli rohkem funim (hardcore mängijatele) kui praegu. Hardcore ja casuali vahel oli ikka vahe, eepiline gear oli just seda. Casualid jooksid sinistes ja rohelistes ringi
TBC'st hakati casualidele epicuid selga andma, ja ainuke piir "pro mängija ja noobi vahel" hakkas kaduma. Tänapäeval on ainuke võimalus eristada kas siis tiitlite järgi (Bane of the Fallen King või Light of Dawn tähistab hetkel veel väga head mängijat, samas kui Twilight Vanquishere teevad pugid) või selle järgi, kui palju HEROIC kirjaga geari sul seljas on. Viimase jaoks peab siiski inspectima hakkama.
Hetkel on veel vahe selles, mis moundi peal sa ringi lased, Frostwyrmi casualidel pole :p
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
07.05.2010 11:15:09
|
|
|
Yay, jälle vanilla vs tbc/wotlk/cata
Vanilla oli huvitavam/raskem kuna see oli uus ja mäng noobe täis, k.a nood "hardcore" mängijad. Mehaanika poolest on nii tbc kui wotlk märksa raskemad, lihtsalt mängijad on vahepeal osavamaks saanud. Kõiksugu infot täis foorumid aitavad ka noobidel enam-vähem adekvaatselt hakkama saada.
Natuke ego boostides võiks ära mainida, et eile tuli bloodqueen heroicu peal #19 spriest dps ära. Oleks paremini saanud kui rahvas poleks rämedalt viletsalt esinenud ning peaaegu enrageni jõudnud. Eelmine reset oli kill pea pool minutit kiirem.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
07.05.2010 11:47:06
|
|
|
Njah, ise alustasin ka uuesti. Guildi leader on Methodi priest, võtsid paar päeva tagasi 25man hrc LK ka maha (Kõik olid pettunud, et alles 15% pidid seda tegema)
Dingisin ise ka alles mingi 2nädalat tagasi ja juba nägin icc10's LK ära. Killi küll ei tulnud aga eks ta tuleb veel. Gear ka areneb kõigil.
Guild sai muidugi tehtud Cata jaoks nii, et praegu on niisama Casual raiding. 25mani pole veel koos.. pugime icc25mani.
TBC'st niipalju, et vanillat mängisin ka ainult 2kuud lõpust nii, et midagi eriti teha ei jõudnud. ZG vist 1 korra raidida mõttetult.. BT meeldis väga ja Sunwellis oleks tahtnud rohkem areneda. Kalecgose wiped ajasid guildi lahku ja uutes guildides jõudsin Twinsideni.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
07.05.2010 12:07:08
|
|
|
| Ho Ho, madedog ei rääkinud mitte raidide raskusest, vaid sellest, et hardcore mängijad olid eristatavad casualidest. Epicute saamine raidist oli suursündmus... mitte nii nagu praegu kus värske 80 jookseb 2 päeva hiljem full epicutes ringi.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
07.05.2010 12:10:50
|
|
|
Oleksin pidanud ikka oma lause alles jätma:
"damn lootwhorede whine jälle "
Gear on muutunud auhinnast tööriistaks.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
07.05.2010 12:27:27
|
|
|
Linky - su jutust jääb mulje nagu blizzard oleks vanilla ajal (või misiganes wowi etapp sulle meeldis) heategevuslik ühing olnud ning teinud wowi/teisi tooteid heategevuse jaoks
blizzard on alati olnud ettevõte nagu iga teinegi ja nende eesmärk on olnud raha teenida.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek309
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2006
|
07.05.2010 12:32:55
|
|
|
| [2:Trade] LFM 2 tanks, dps and 1 healer needed, weekly quest Flame Leviathan, whisper gearscore and achievement.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
07.05.2010 13:43:34
|
|
|
dzees viitsite ikka iga natukese aja tagant iriseda vanila oo ja aa epic oli EPIC jne.
peida mäng ära, ära kunagi kasuta sõna wow, ära kirjuta kuskile kus on midagi seost wowiga, elad rahulikumalt
mina alustasin wotlk-ga olen sellega väga rahul ja ei irise.
no kui enne oli, mida lillam seda kõvem, siis nüüd on mida suurem seda kõvem, big deal
ja nagu mainitud on küllaga raid achievemente/tiitleid, mida omavad ainult progressivad gildid/playerid ..ja mountid.
nutuoinad rsk ma ütlen
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
07.05.2010 14:05:06
|
|
|
| nutuoinad my ass kui sa aint seda crapi mis wotlk on proovinud oled siis sa ei oska ka vana head wowi tagasi tahta
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cityboy
HV kasutaja
liitunud: 13.05.2003
|
07.05.2010 14:44:53
|
|
|
| madedog kirjutas: |
| TBC'st hakati casualidele epicuid selga andma, ja ainuke piir "pro mängija ja noobi vahel" hakkas kaduma. Tänapäeval on ainuke võimalus eristada kas siis tiitlite järgi (Bane of the Fallen King või Light of Dawn tähistab hetkel veel väga head mängijat, samas kui Twilight Vanquishere teevad pugid) või selle järgi, kui palju HEROIC kirjaga geari sul seljas on. Viimase jaoks peab siiski inspectima hakkama. |
See on nüüd küll puhtalt riistapikendamise teema
Reaalses elus ei saa ka geari järgi inimest hinnata. Miks siis virtuaalreaalsuses saama peaks?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
07.05.2010 14:51:24
|
|
|
| cityboy kirjutas: |
| Reaalses elus ei saa ka geari järgi inimest hinnata. Miks siis virtuaalreaalsuses saama peaks? |
Peaksid veidi hoolikamalt lugema mida rahvas räägib. Vanillas jooksid kõvad mehed lillades pikslites ringi ja kõik nägid ning austasid neid. Tahad öelda, et kui sul tänaval selline tegelane vastu tuleb sa ei märka teda ning ei vaata teda aukartuses?
Spoiler 
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
07.05.2010 14:54:18
|
|
|
vanasti pidid sa end lolliks rügama, et tasemel mängija olla (mis ei ole ilmtingimata hea asi), kui suutsid edukalt 39 teise inimesega raidida siis said ka tasu selle ees, ehk epic gear. kuigi jah, 40 mehe reidis andis paari inimest vabalt "kanda", olid siiski enamus asiseid guilde mingisuguse loot distribution otsustamisega, päris lampi looti ära ei kühveldatud.
Hoolimata kehvadest ja häädest nüanssidest oli tegelikult see casuali ja HC piir enam vähem paigas. Sina kui raider panid ringi badass draconic avengeriga kui teine vend raius oma valor setis arc reaperiga. see oli shit mille nimel mängida osalt sai. Tükk halli massi ja siis need kirevad ja vägevad kangelased...
Nüüd on aga nii, et mats kelle inglise keele oskus piirdub "RESS PLZ???????!!!" , peksab oma wowwikist kopitud DPS makrot, seljas welfarepikud iga kuu kergemaks muutuvast ICC mängukoopast, näeb välja nagu see raider kes on temast peajagu mängija oskuste poolest üle.
Vanasti olid kõva mees kui T2 seljas oli, nüüd käib iga homohaldjas BWLi solomas et nt paladini Tier2 selga ajada ja karjuda "I AMMM AWESOMEEEEE". FUck you, see set on siiani üks muljetavaldavamaid ja ei tohiks olla kättesaadav tatilapatsitele kes oskavad kolme nuppu viis minutit õiges järjestuses vajutada.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
07.05.2010 14:59:41
|
|
|
Üks asi millest ma vist eales aru ei saa on see, miks inimesi häirib et teised saavad N+1 kuud hiljem peale nerfe ja koorma geari hankimist lõpuks (osaliselt) tehtud samad asjad mis neil sai ammu hardmodena "valmis". Või siis tegelikult miks üleüldse inimesi segavad teised inimesed kellega nad koos ei raidi.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cityboy
HV kasutaja
liitunud: 13.05.2003
|
07.05.2010 15:01:07
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Tahad öelda, et kui sul tänaval selline tegelane vastu tuleb sa ei märka teda ning ei vaata teda aukartuses? |
Pean tunnistama, et panid mind paika Päeva, kui mitte nädala, parim nali
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
07.05.2010 15:04:25
|
|
|
sest hoolimata sellest, et sina tegid asja veel nö "hardmodes" ära, on kogu jama väärtus kõvasti langenud. Eriti kui sealt just saabki säänset kama mis raskeks jääva võitluse korral oleks haruldane.
"Enda tarbeks" millegi poole püüdlemine on ka selline paras udu, enda tarbeks võiksid ju tasakesti kellelegi rääkimata nühkida hardmodesid mingi inimtühjas serveris ilma kuhugi postitamata. Inimene ikka otsib tähelepanu, kes rohkem - kes vähem. Lõppude lõpuks on tüütu ikka kui kistakse sinu saavutuselt väärtust alla tänu sellele, et "teised kaltsakad ka ju maksavad"...
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
07.05.2010 15:09:32
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| sest hoolimata sellest, et sina tegid asja veel nö "hardmodes" ära, on kogu jama väärtus kõvasti langenud |
Aja möödudes läheb kõik lihtsamaks, lihtsalt wotlk's on see kõvasti kiirenenud võrreldes varasemaga. BT clearimine peale 2.3 või 2.4 oli kõvasti väiksem saavutus, kui enne seda. Olen enam kui kindel, et täpselt sama asi kehtis ka vanillas.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
07.05.2010 15:17:09
|
|
|
eks neid kergendavaid hotfixe on tehtud omajagu igale asjale. vanilla kohta peast ei mäleta ühtegi, aga lappide märkused on wowwikis üleval, mine ja kae.
See ei muuda fakti, et igasugu bossude mahatuunimised on suht räbal idee... Mina isegi ei tundnud mingit mõnu kui ma maani nerfitud BT d tegin - lihtsalt jaluta läbi.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
07.05.2010 15:22:36
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| eks neid kergendavaid hotfixe on tehtud omajagu igale asjale |
Pigem pidasin BT näites silma mängu lisatud emblem geari silmas ning seda, kaua inimestel oli aega farmida korralikku stuffi. Valdav enamus gilde teevad instad puhtaks nii, et enamus raidijaid on veel üle poole osas eelmise tieri gearis. ICC gating mehanism küll tegi asja veidi vähem märgatavaks kuid mitte väga oluliselt.
3.0 oli muidugi täielik nerfbat. Peale seda bosside maha võtmine ei ole suurem saavutus, kui praegu 5-manides kondamine.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
07.05.2010 15:43:45
|
|
|
@ painkillah,
Ma olen hetkel WoWist väikesel puhkusel. Mitte sellel põhjusel, et WoW on vanillast saati muutunud. Muutus on tore, hoiab peale viite aastat mängu värskena. Põhjus, miks quittisin, oli konkreetselt community, mis selle mängu ümber on.
Mõni mees võtab asja nii tõsiselt, et igasugune muutus vallandab lehtede kaupa vingumist ja nuttu. Täiskasvanud isased vingumas mingite kosmeetiliste probleemide pärast nagu tegu oleks rate.ee teise tulemisega. No keda huvitab mis sul seljas on, ma naeran nende üle kes krasus landingul oma protode ja eepilistega afkivad. Kui sa midagi oskad siis oled sa respekteeritud guildis, kui mitte nimepidi tuntud. Selle järgi oled "kõvem" raidiringkonnas. Või on siis nii oluline iga casuali ees oma geariga eputada? Ma ütleks, et sul on probleeme enesehinnanguga, kui teistest parem välja nägemine arvutimängus sulle nii palju tähendab.
Ma mängisin seda mängu enda jaoks. Tegin progression raidimist ja samas ei näinud probleemi selles, et järgmine patch badgefarmerid sama geariga ringi jooksid. Ei näinud probleemi selles, et normal ja hardmore tier samasugused välja nägid. Ma mängisin, sest guildiga PvEd teha oli fun. Mille või kelle jaoks sina mängid? Kui kõik muutused nii palju depressiooni tekitavad, siis ehk oleks aeg mäng käest ära panna. Mina panin, ning mitte sellepärast, mis blizzard mängule tegi, vaid sellepärast, milliseks vingujad selle mängu muutsid.
Muuda suhtumist või vaheta hobi, selline negatiivne mõtlemine ei ole tervislik.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gizmoz
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2005
|
07.05.2010 15:46:42
|
|
|
Küsimus laiale rinkonnale , mis kõige parem kooslus 2 inimese partyl oleks , kellegi ideid kas Mage/Priest Mage /warlock asjalik kooslus et pikemas perspektiivis hakkama saada? Äki mingine unstopable class ka , ehk alguses overpowered bastard . Kellel ideid võtaks kuulda , idee on selles et uuesti natuke ringi dingida 2 man partys aga pole kõikide classidega väga tuttav .
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
07.05.2010 15:59:42
|
|
|
Ise võtaks tõenäoliselt warr+miski hübriid, näiteks shaman. Warr sellepärast, et tankida ning hübriid healib. Kaks dps'i kärab kah kuid siis on keerukam instasid teha kui peab tanki-healerit ootama. Shamanit soovitaks seetõttu, et ench spekis boostiks ta suht korralikult warri damaget kuid sisuliselt töötaks ka teised healerid.
Kui instadesse saamine pole eesmärgiks ning soov on niisama kahekesi ringi lällata siis võtke suvalised klassid mis endale meeldivad, hakkama saab kõigega
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
07.05.2010 16:19:24
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Olen enam kui kindel, et täpselt sama asi kehtis ka vanillas. |
Not really. Vanilla muutus kergemaks, kui tuli TBC talentide patch. Enne seda ei olnud kordagi mingeid "buff increases every week by 5%" BSi. Ainus encountereid kergemaks muutev faktor oli raiderite geari paranemine.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KaarelK
HV kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
07.05.2010 16:21:38
|
|
|
ma ei vaata geari sellise pilguga ammu enam, pigem statsid kuidas keegi hakkama saab, kui oled dps ja dmg done j22b mingile v6rreldes m6nega nuub gearis alla siis teinekordki on saadud kysitud, et mees millega sa tegeled jne. kui on imba gearis tank kes ei suuda isegi healerit yle agroda siis pole nagu p6hjust epix lilladest pixlitest r22kida.
_________________ life is a bitch with 12inch strapon |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
07.05.2010 16:26:55
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Enne seda ei olnud kordagi mingeid "buff increases every week by 5%" BSi |
Pidasin silmas pigem vahepealseid patche mis tõid kaasa uut ja lihtsamini hangitavat geari. Jah, tegu polnud küll emblemite kamaga kuid näiteks mõni veidi lihtsam raid vmt. Kui mälu ei peta siis AQ40 vs Naxx gear oli näiteks peaaegu identse "kvaliteediga".
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
07.05.2010 20:51:00
|
|
|
| Mind küll eriti ei kõiguta kui kellelgi "erotic" kirjaga lillad seljas on või ei ole. LK 25hc ma usun et see reset läheb maha ja ikkagi kui mingi vana AQ/BWL/SWP raider tagasi wowi tuleb tõstan ta ikka raidi sisse, kuna ma tean, et ta oskab shadowtrapi peale reageerida ja ei foami suu äärest kui oma erotic tokenit ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
08.05.2010 19:39:10
|
|
|
Loll kuid tõsine küsimus, kui palju void zonesid oli vanilla raidides? TBC ja wotlk on neid praktiliselt täis mis tapavad mõne sekundiga, olles teinud mõned üksikud vanilla raidid L70/80 peal siis hetkel neid väga ei meenu.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
08.05.2010 19:55:37
|
|
|
| Void zoned olid ainult 4H juures.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
08.05.2010 20:04:35
|
|
|
Void zone all pidasin siis silmas suvalist asja põrandal mis mõne sekundiga tapab. Näiteks siis KT peal reaalsed void zoned, lk peal defile, marrowgari tuli, deathwisperi dnd jne. Küsin, et teada saada kui palju tulest välja ronimist oli vanillas rohkem/vähem võrreldes praegusega.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
09.05.2010 03:13:04
|
|
|
| Rohkem nüüd kindlasti ei olnud. Vanillas oli võib-olla 2-3 sellist bossi kus võisid oneshotti saada.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
09.05.2010 11:17:03
|
|
|
Seda arvasin ka mina, ehk siis poleks ma vanilla-raideri oskustes sodist välja ronida niiväga kindel, kui mõnel tbc-wotlk omal. Loomulikult räägin siin kogenud raiderist, mitte lambipugist
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
09.05.2010 14:11:24
|
|
|
Ho Ho, juba mõtlemises on näha vahet inimestel kes wotlkis raidimisega alustasid ja neil kes vanillas/TBC-s raidisid. Raidleaderi pilguga vaadates kohe kindlasti näed ära kuids värske wow-i mängija ei saa tegelikult aru, mida ta teeb ja tegema peab, lihtsalt nagu dresseeritud jänes vajutab oma nuppe. Vanad raiderid reageerivad kiiremini, kohanduvad ohshitshitshit momentidega kiiremini ja evivad encounterite raames loovat mõtlemist. Et see mitte ainult subjektiivne arvamus ei oleks siis vaatades logidest survivabilityt on kohe kindlasti mnõne erandiga vanad olijad survivability tabelis kõrgemal.
Samuti on vanemad olijad suurema tõenäosusega rahulikumad, mõistlikumad, osakavad oma tundeid verbaalselt väljendada ja ei nerdrage iga asja peale. Ega WoW-is see tüüpiline stamp "nerdragev 12 aastane poisiklutt" kaua tegelikult vastu ei pea. Nerdragemine tekitab stressi ja kes ikka tahab mängu asemel stressata, need inimesed tavaliselt ise quitivad mängust.
Vanematel olijatel (ei pruugi väljalaskeaasta järgi vanemad olla) on ka tavaliselt IRL elu ilusasti ära korraldatud, time management käpas ja ei lase quitti peale seda kui gamecard otsa saab kuna raha enam ei ole või GSCE-d vms kahed tulid ja vanemad aggrosid.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|