Kohe saab paar MatchID'd ka, hetkel magama aga ärkan siis otsin mõne:P
Edit: Kuigi seal pole midagi erilist, kui ma mängin skauti, siis ainult rush-doombringer-kongor jne. Põhiline on osata ignoreerida igasugu lolle, kes ei saa aru, et carry peab farmima. Vahel ikka hüppad välja ja aitad teamfightile kaasa, kuid hoiad MADALAT profiili, ei tõmble liiga palju ringi ja ei ganka jne. Siis keegi ei viitsi warde/eyesid/dusti vms. ka osta kohe, saad doombringeri kokku ~30 minti max. teed kongori, ajad tiimi kokku ja lähed pushima. Kui fight peale hakkab, kargad välja, silence, oneshotid vennad ära, pushite towerid ära. Kui sured tokeniga, siis tee shrunken head/symbol of rage, oleneb kas on disablereid/inti palju v rohkem melee/str vendasid. (Alguses teengi whispering helmi farmimiseks kohe) Ja siis peaks vaikselt juba teise doombringeri jaoks papp koos olema kui concede pole. _________________
väga masendav, et enamus tiimid on nii sitad, et ei oska selliste herode vastu nagu scout mängida.
ja whinetakse, et OP, piisab Null Talismanist, et tal nahk üle kõrvade tõmmata. ometigi ju täielik paper hero.
samamoodi oli Clinkz DotAs "hea" hero. _________________ www.lemps.pri.ee
väga masendav, et enamus tiimid on nii sitad, et ei oska selliste herode vastu nagu scout mängida.
ja whinetakse, et OP, piisab Null Talismanist, et tal nahk üle kõrvade tõmmata. ometigi ju täielik paper hero.
samamoodi oli Clinkz DotAs "hea" hero.
Void Talisman, dust/wardid/eyed/puzzlebox, Disabled(Kui disable herosid pole, siis stormspirit+sheepstick supportidele), Ja ongi suht kaka, sest Shrunken kestab ainult 5 seci hiljem ja void talisman vist oli 4sec. niiet jah, suht omatud scout on lõpus. _________________
Ei tea, neid mehi kes scoutiga midagi muud teevad peale KS on ikka väga vähe ja endgameiks on scout pmt mobiilne ward 95% juhtudest. Kui juba invi herole minna, siis riki on iga kell parem. Smokebomb on väga hea asi, eriti kui nt legioga kombineerida midist alates või siis tegelt suht early'st alates nt ws või electritianiga vms... _________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!|
Rikiga lähed midi, käsid suppordil flying chickeni osta, peale paari creepwave'i ostad pudeli ja hakkad gankama. Kesiganes keskel vastas poleks, kõva harass NH käest omab ka parimad vennad ära, elav näide oli TWL turniir kus üks parimaid HoNi lanereid sai NH käest midis korduvalt karistada.
Minu mäng nädal tagasi NH'iga oli bloodbath 12 mintiga 1700++ mängus. Uus pounce'i CD on liiga OP.
Skauti ma ei mängiks mingi hinna eest muudmoodi kui ainult doombringerit rushides, see on teatud puhkudel liiga fun lihtsalt.
Üldiset on agi herod liiga populaarsed pub mängudes, suuremosa pickitakse alati ka vale carry. _________________
Pole ta nii OP enam midagi. Suht vähe bannitakse ka teda. Ta on ainult endgame hero. early to mid game on ta pointless. Terve mäng farmib ja siis hüppab välja. Aga enamus mäng on siiski 4v5.
Minu praegune lemmikhero on Electrician. Sacrificial stone, sellele paarkümmend laengut peale, kiirele farmi tõttu veel behe heart/frostfield plate/jms ning võib suht ülbelt ringi joosta, sest vaenlane ründab kergema sihtmärgi otsingul sinu asemel ükskõik keda.
Minu praegune lemmikhero on Electrician. Sacrificial stone, sellele paarkümmend laengut peale, kiirele farmi tõttu veel behe heart/frostfield plate/jms ning võib suht ülbelt ringi joosta, sest vaenlane ründab kergema sihtmärgi otsingul sinu asemel ükskõik keda.
Jee, electrician suht haige hero, kukub ikka väga aeglaselt. Ise olen viimasel ajal esimese asjana ostnud Helm of the Black legioni, saab kohe alguses kiirelt tankida ja värki, teisena ostan sacrificial stone ja siis kui vaja ostan veel veits magic armorit ja bootsid ja tegelt ega rohkem pole talle vajagi
Mis te sellest uuest herost arvate: The Chipper. Minu arust päris huvitav hero, need raketid on alguses päris vastikud, mingi pool võtab eludest maha kui pihta saad, aga lõpus pole minu arust küll enam chipperist kasu, kukub päris kiiresti...
Chipperi ult on väga haige eriti ühenduses behemothi/chronose/tempesti omadega. Ainult 30s cooldown kah veel. Leiaks veel pädevaid mängijaid kes Focus Bufferi eelpoolmainitud electricianile paneks. Pole seda tõsiselt mänginud, aga paistab suht OP hero hetkel.
Mul kah Electrician suht lemmikute hulgas. Sac stonei asemel võtan alati Nullstone'i - enamik ei taha ikka enda spelle sinu peale raisata...Ning ei mäletagi aega, millal poleks shaman headdressi võtnud, suht isiklik core item juba
Sac stone on electriciani juures über seepärast et iga charge annab lisaks +1 manaregen, mis electriciani jaoks teeb sama välja kui +1.33 HP regen. Mõni hea groupfight = paarkümmend charge-i = justkui nagu veel üks beastheart lisaks.
Eile kaks mängu sellega, esimene vist oli 24:1 ja teine oli 22:0
Chipper on väga kerge, kui enne oled palju valki mänginud ja suudad rocketeid sihtida vastavalt. Ulti asetus nõuab puht-loogilist mõtlemist ja Tar Toss on lihtsalt elementaarselt kerge. Bufferit kasutad carry peal võikesiganes on potentsiaalne maagiavaakum. _________________
Sai üle pika aja mängitud jälle, vahepeal ikka päris palju heroesid lisatud, tundsin ennast täieliku newbina.
Kus muidu nüüd eestlased aega mööda saadavad? Vanasti oli selleks Eesti channel, nüüd pole enam kedagi
Tegin enda vana accountiga natuke mängu ja suutsin 1758 psr-i pealt langeda 1680 peale, suht masendav Matchmaking kah eriti masendav, 4 mängu ja kõigis 2-3 leaverit või täiesti uut mängijat, ei saanudki korralikult mängida...
enam-vähem töötav valem mängitava mängu saamiseks:
a) hosti mäng vähemalt 1600+ ja pingiga kuni 60 (max võiks olla 1800, aga seda ei pea mainima)
b) viska välja kõik kes on alla 1600 ilma jututa
c) viska välja kõik kelle nimes on nilbusi - pussy,d1ck, hui etc
d) viska välja kõik kes on ebaviisakad
e) viska välja kõik kelle nimi viitab slaavi päritolule
f) ütle vähemalt üks lause enne mängu alustamist, millele reaktsioon võiks olla: ha ha ja siis viska välja kõik ,kes ütlevad: Xa xa
g) ära võta ühele poolele üle 3 samast meeskonnast (klannist) mängijat, sest sa ei tea kunagi, kes sinuga koos mängivad
Kui kõik see on tehtud, siis on lootust, et pooled mängud on enam vähem normaalsed...
Tähelepanek, viimased 20mängu or so on alati keegi fastpickinud Fayde'i ja siis olnud täiesti kasutu 90% ajast. Amazing. Herol on väga head võimed, aga keegi midagi teha ei oska. Ise mängisn ka paar mängu, olin küll plussis, aga temaga ikka algus on väga aeglane ja kuna tal basedam on madal, siis farmida on suht gay. _________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!|
Iga uue heroga on nii, et alguses esimesed 3-4 päeva kõik tahavad sellega mängida aga midagi teha ei oska ja siis kui see joovastus mööd on läinud siis seda võetakse vähem.
Täitsa jama on selle psr'iga no mul on see keskmiselt kõigub 1500 ~ juures no ei saa paremaks, kui mingi oma seltskonnaga ei mängi, sest peaaegu alati satub keegi tiimi kes mängu *****ma hakkab. Eriti käivad need pinda kes alati QQ hakkavad ja siis sõimavad kõiki, et mängida ei oska ja et rikuvad tema mängu ära.
Siis kui open beta läbi saab siis tuleb ju stats whipe ka ju ?
Sai üle pika aja mängitud jälle, vahepeal ikka päris palju heroesid lisatud, tundsin ennast täieliku newbina.
Kus muidu nüüd eestlased aega mööda saadavad? Vanasti oli selleks Eesti channel, nüüd pole enam kedagi
Tegin enda vana accountiga natuke mängu ja suutsin 1758 psr-i pealt langeda 1680 peale, suht masendav Matchmaking kah eriti masendav, 4 mängu ja kõigis 2-3 leaverit või täiesti uut mängijat, ei saanudki korralikult mängida...
ohoo, SkyHawk:P Frost siinpool, ma pelan praegu Kittypie nimega, solo pubstompin, praegu win% 80 peal ja psr just tuli 1.7k ära:P
Dotas oli küll mingi arma metsa asi, kus sa said 8-10 minutiga stackitud nii palju creepe (lisaks expile), et sa tulid umbes behe heartiga (hot) metsast väja, kui muud itemid skipisid ja noh, siis tekib selline olukord, kus teistel on treads ja vb mõni bracer (dota väljendid) ,aga sul on juhtumisi kõige hullem tank item olemas. Kui meeskond veidi supportis said rahulikult kõik towerid järjest maha pushida peale mida peaks kõigil olema 2x rohkem kulda kui vastasmeeskonnal ... _________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!|
Õhtuti on nii, et, siis ei saa ise valida pingi järig vaid tuleb võtta automatic automatic, siis saab. Kui tahta sirvida hoste, siis jäädki ootama mõnda sellist, kus saad hostida. _________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!|
Eile sai sõpradega 2:2 tehtud "lannis". Ei lase veel korralikult serverit valmistada, ehk siis peab mingi ~200 pingi mängima.
Tegime single draft ja 2 korda mängisin moon queeniga, millel Ulti on ikka väga haige, kui saad staffi kokku siis pole probleemi soloda 1v2.
Eks see oleneb kes vastu kah on.
Eile sai sõpradega 2:2 tehtud "lannis". Ei lase veel korralikult serverit valmistada, ehk siis peab mingi ~200 pingi mängima.
Tegime single draft ja 2 korda mängisin moon queeniga, millel Ulti on ikka väga haige, kui saad staffi kokku siis pole probleemi soloda 1v2.
Eks see oleneb kes vastu kah on.
Shrunken Head ja ei huvita ühegi heroga su ulti:D _________________
Ei päris nii lihtne see asi ei ole. MQ dps on suht sick ikka selle aura tõttu ja attackspeed ka suht norm, kui just predator pole, siis on päris gay mq 1v1 minna. DPS'is saad tõenäoliselt kotti ja nuke saad ka sisse, sest shrunkenit tahad hoida ju ulti vastu, kui kasutad varem oled kutu, kui ei kasuta pead tõenäoliselt jooksma - erandiks on endgame carrid - preda, naix kui on enam vähem farmed ja mõned veel (nt mr permastun chronos vms)...
ah jaa, mq on naljakas shroud. Ma enamasti teengi esimese itemina selle ja siis käin rune'i juures luuramas, et kes tahab surma saada. Easy kills.. _________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!|
Ei päris nii lihtne see asi ei ole. MQ dps on suht sick ikka selle aura tõttu ja attackspeed ka suht norm, kui just predator pole, siis on päris gay mq 1v1 minna. DPS'is saad tõenäoliselt kotti ja nuke saad ka sisse, sest shrunkenit tahad hoida ju ulti vastu, kui kasutad varem oled kutu, kui ei kasuta pead tõenäoliselt jooksma - erandiks on endgame carrid - preda, naix kui on enam vähem farmed ja mõned veel (nt mr permastun chronos vms)...
ah jaa, mq on naljakas shroud. Ma enamasti teengi esimese itemina selle ja siis käin rune'i juures luuramas, et kes tahab surma saada. Easy kills..
MQ on ikkagi paper hero, kui saad esimese initiationi, siis ikkagi omad ta ära. Oleneb muidugi mis faasis mäng on ja kellel mis itemid jne.
Ma muidu teen muun kweeniga ikka whispering helmi, mõnus on näiteks omaga wolf commander kaasa krabada, kes annab sulle veel 30% stackable base dammi juurde;)
Kuigi alguses see base dam sind ei aita, paljud treenivadki kweeni täitsa mööda, lükkavad alguses kas multishoti/base dam buffi üles, selle asemel et panna lihtsalt nuket ja statte. _________________
Sai venelasi omatud järjekordse varikontoga. Wannabe pubstomperid olid, no AB jne:P
2 mängu tegin, võib chekata replayd Fayde'i buildi ideede jaoks, tegin 2 erinevat buildi, 1 rohkem earlygame gank, teine rohkem püsifarmi jaoks (kuigi farmida ei viitsinud:D)
...mis sa seal harrasid oma mitmeks jagatud damiga, useless suht, pigem ikka nuke ja stats ja siis peale 6 aurat ka natuke, mq elud on väga madalad ja sul palju parem famida, kui sul on basedam kõrgem. harrass idee ei tööta selle pärast ka , et see kuidagigi töötaks, peaksid sa autoshotima, aga siis pushid liiga vara towerid ära ja siis on ka halb... _________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!|
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.