|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
29.03.2010 18:15:04
|
|
|
Ise paigaldasin arvutisse 25.03 eelmine neljapäev selle uue Windows Live Messenger Wave 4 2010 M2 ja rahul. Kordagi pole pangestanud või mis muid trikke teinud.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| tagasi üles |
|
 |
--hussar--
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2007
|
29.03.2010 19:39:47
|
|
|
| Panin kah uue peale,probleemi pole siiani enam tunda olnud,aga....retsilt harjumatu on uus...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
defqon
HV vaatleja

liitunud: 09.06.2005
|
29.03.2010 21:31:33
|
|
|
| Mis seal siit uut on kui küsida tohib? Mingeid korralike screene google eriti ei andnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT
HV kasutaja
liitunud: 15.02.2009
|
30.03.2010 00:01:02
|
|
|
| defqon kirjutas: |
| Mis seal siit uut on kui küsida tohib? Mingeid korralike screene google eriti ei andnud. |
Välimus on suhteliselt sama. Rühmad on sätitud kontaktlisti ülevale riba peale. Kujundust on muudetud mõnes üksikus kohas. Nüüd kohe messengeril endal tabbed conversations olemas. Mingi send video message feature juures. Suurem asi vist on see, et saab erinevate social networkide infot msni aknast nillida- social mode- (facebook jne.)
Positiivsed muudatused on muidugi Windows Live Mail programmis. Tehtud mugavamaks ja lisatud samamoodi ribbon tööriistariba nagu Office 2007-l on ning muid teenuseid ka uuendatud, aga neid ise ei kasuta. (Live Sync, Family Safety jne) ja ka Movie Maker.
Lingi annan ka. Loe ja tiri siit.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
--hussar--
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2007
|
30.03.2010 00:11:14
|
|
|
Seda ei saa enam panna,et offline kontakte ei näitaks.
Peaakna xile vajutades läheb msn laksult kinni,mitte ei lähe alla nagu vanasti ( sellepärast ka lasin uue just maha ja vana tagasi,ajas närvi juba, kui keegi teab,kust saab seda muuta,et ta kinni ei läheks,oleks tore..paneksin tagasi. )
Siis need kontaktide uuendused või midaiganes..kellele neid vaja on.
Suurel aknal sitasti paigutatud kontaktid..lehe peale laiali..nii omal halb jälgida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT
HV kasutaja
liitunud: 15.02.2009
|
30.03.2010 00:17:03
|
|
|
| --hussar-- kirjutas: |
Seda ei saa enam panna,et offline kontakte ei näitaks.
Peaakna xile vajutades läheb msn laksult kinni,mitte ei lähe alla nagu vanasti ( sellepärast ka lasin uue just maha ja vana tagasi,ajas närvi juba, kui keegi teab,kust saab seda muuta,et ta kinni ei läheks,oleks tore..paneksin tagasi. )
Siis need kontaktide uuendused või midaiganes..kellele neid vaja on.
Suurel aknal sitasti paigutatud kontaktid..lehe peale laiali..nii omal halb jälgida. |
Mm, täiesti ära peita offline kontakte ei saa, aga kui see kokku klikkida, siis ta ei võta ühe rea peal ju ka eriliselt ruumi.
Hmm, mul küsib küll kas logida välja või aken minimeerida. Panid linnukese ennem kasti, et koguaeg sulgeks msni x-i vajutades? Neid kontaktide uuendusi ise samamoodi ei vaja, täiesti mõttetu ja segav faktor vahel vestlusaknas..
Tahtsin ise ka vana peale tagasi panna, aga ei teagi kas ainult messengeri saabki üksi, uus Live Mail mugavam. ;D
|
|
| tagasi üles |
|
 |
--hussar--
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2007
|
30.03.2010 12:19:21
|
|
|
| Uuendused sai settingute alt ära peita(Swich to contact mode orsmth)..Ei,linnukest ma sinna ei pannud,aga ikka läheb kinni rsk.Ei küsi kah midagi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
J2ru
HV kasutaja

liitunud: 26.06.2004
|
30.03.2010 18:44:34
|
|
|
Nojah aga 14 päeva on ainult free ju
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
31.03.2010 11:03:41
|
|
|
Mis kuradi jama see on et viimasel ajal mingid värdjad botid lisavad MSNni ja muust ei räägi kui lets have sex ja kuradi cami jutt etc. Teistel ka nii on või? Kust nad küll leiavad need asjad ei saa aru Vihale ajab juba, muudkui bloki ja stuff. Pean vist oma e mailid ära muutma ma aiman et sealt tuleb a ikkagi närvidele käib. Imelik on ka see et kui firefox crashib läheb msn sellega kohe kaasa
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
31.03.2010 11:10:18
|
|
|
Keegi ei saa sind ju lisada ilma su enda nõusolekuta? Viimasel ajal üritavad jah mingid botid lisada aga ma loomulikult keeldun.
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
31.03.2010 12:25:09
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
| Mis kuradi jama see on et viimasel ajal mingid piixud botid lisavad MSNni ja muust ei räägi kui lets have sex ja kuradi cami jutt etc. |
Pole küll ilus teiste mure üle naerda aga võttis muige näole
Igatahes olen suutnud mingi ime läbi spämmi ja muud sellist kräppi vältida.Kuus tuleb kah vast paar spämmikirja.Gmail FTW
Õnneks pole ka WLM ja Firefoxiga probleeme olnud.Firefox kui crashib siis mõne plugina või addoni tõttu mitte ise lambist
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
31.03.2010 12:39:39
|
|
|
Huvitav, mul pole vist aastaid juba sellised Botid üritanud msni trügida Järelikult teen ma midagi õigesti
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Q.
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2009
|
31.03.2010 13:09:20
|
|
|
Mina valin üldse, kuhu mis meili panen. Kui tunnen, et kahtlase saidiga on tegu, ent on vaja mingil põhjusel registreerida, siis üldiselt ametlikku meili ma sinna ei pane. Selleks puhuks on varukonto olemas.
Messengeri konto olen ka suutnud siiani puhtana hoida, samas kõrvalt vaadata teiste probleeme on päris naljakas kohati.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
toivoku
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
02.04.2010 14:21:31
|
|
|
| destiny12 kirjutas: |
| Keegi ei saa sind ju lisada ilma su enda nõusolekuta? Viimasel ajal üritavad jah mingid botid lisada aga ma loomulikult keeldun. |
Ma eit ea mind saavad, ma eitea mis valemiga kuid ykshetk msn piduliklt teadustab mrcoolguyfromplaplapla@hotmail.com has been added to your list , ja mul pole muud teha kui close vajutada, siis otsida ta oma listidest ylesse ja ära kustutada ning blokkida ja noh seeon ärritav :S
_________________ roogi räime. |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
02.04.2010 14:45:13
|
|
|
toivoku, oled kindel, et su kast on puhas?
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
02.04.2010 18:24:12
|
|
|
| mu msn ei funka. register kliinitud. asi reinstallitud aga probleemiks karjub hosts files
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tere112
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.07.2004
|
03.04.2010 11:02:39
|
|
|
Peale selle uue installimist, tekib jama, kui vana ehk siis live messenger 2009 peale panna. Ei saa sulle enam nudge ega wink saata, failide saatmisega saama teema.
_________________ BMW |
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT
HV kasutaja
liitunud: 15.02.2009
|
03.04.2010 14:04:32
|
|
|
| tere112 kirjutas: |
Peale selle uue installimist, tekib jama, kui vana ehk siis live messenger 2009 peale panna. Ei saa sulle enam nudge ega wink saata, failide saatmisega saama teema.  |
Peale selle uue uninstallimist ei näita mu msn teistele kontaktidele vestlusaknas veebika nuppu. Nudge ei funka samamoodi ka siin. Tegin clean installi 2009 messengerile, aga ei aidanud miski, isegi käsitsi otsisin messengeriga seotud kaustad üles ja kustutasin, kuid ei miskit.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
03.04.2010 14:20:09
|
|
|
norm kuulda, olin endale selle jama juba alla tirinud, aga ei ole viitsinud installida
_________________ ☠ |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalltar
HV vaatleja
liitunud: 22.11.2002
|
03.04.2010 16:16:05
|
|
|
Mul on probleem Windows Live Messengeri uuendamisega. Tegelikult on probleem juba pea pool aastat vana, aga kuna antud arvuti ei istunud tükk aega Interneti otsas, siis pole senini veel probleemiga teglenud.
Eelnevalt kõik töötas, nüüd nõuab enne sisse logimist update-i ja kui seda tegema hakata, siis ütleb:
xxx344.exe ordinal not found
The ordinal 266 could not be located in dynamic line library msi.dll
Proovisin esmalt teha Windowsi update'i kuna peal vaid XP koos SP1-ga. Ka see ebaõnnestus kuna mingi paar faili kuskil puudu. Kuna pole vist peal legaalne XP (kindlalt ei tea väita, arvuti pruugituna ostetud)
Palun öelge, kuidas MSN tööle saada. Kusjuures meeldiks isegi rohkem kui saaks mõne vanema versiooni arvutil tööle. Ja MSN oma pidevate uuenduste nõudmistega on täielik peavalu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT
HV kasutaja
liitunud: 15.02.2009
|
03.04.2010 16:20:54
|
|
|
| libe kirjutas: |
norm kuulda, olin endale selle jama juba alla tirinud, aga ei ole viitsinud installida  |
Seal ei ole midagi põrutavalt nii head ka, et tasuks installida. Ma ei saanud isegi personal messaget muuta- viskas kohe error code-i ette. Toores on veel see uus messenger ja kõik asjad ei ole toimima pandud. Igatahes, see, et lisati tabbed conservations feature- see on neil küll Msn Plus-i oma on ikka kordades parem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
03.04.2010 18:38:40
|
|
|
Ma ei näe ka põhjust uuendamiseks. WLM 8.5 töötab senini ilusti.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT
HV kasutaja
liitunud: 15.02.2009
|
03.04.2010 18:59:43
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Tehke endale Beta softi olemus selgeks ja ärge tõmmake siis lekkinud versioone kui te tahate probleemivaba kasutamist  |
Huvi pärast sai katsetatud, aga ei teadnud, et tagasi vana softi peale minnes mingid jamad sisse jäävad. Ise sain muidu suht korda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
03.04.2010 19:42:04
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| Flacko kirjutas: |
| Mis kuradi jama see on et viimasel ajal mingid piixud botid lisavad MSNni ja muust ei räägi kui lets have sex ja kuradi cami jutt etc. |
Pole küll ilus teiste mure üle naerda aga võttis muige näole
Igatahes olen suutnud mingi ime läbi spämmi ja muud sellist kräppi vältida.Kuus tuleb kah vast paar spämmikirja.Gmail FTW
Õnneks pole ka WLM ja Firefoxiga probleeme olnud.Firefox kui crashib siis mõne plugina või addoni tõttu mitte ise lambist  |
Lol ma ei keela naermist, ma ka naeran, vihaselt alati kirjutad natuke teisiti, pärast irwad mis jama kokku panid. Ajah, botid ikka lisavad, a ma panen kohe automaatselt block ja report. Ma tavaliselt olen pannud usaldusväärsetesse foorumitesse oma msnni a kui seal tahtsin muuta aadressi, ütles et its not valid. (Noh, @ panna ätt vms)
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
03.04.2010 19:47:32
|
|
|
| encrypt kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
Tehke endale Beta softi olemus selgeks ja ärge tõmmake siis lekkinud versioone kui te tahate probleemivaba kasutamist  |
Huvi pärast sai katsetatud, aga ei teadnud, et tagasi vana softi peale minnes mingid jamad sisse jäävad. Ise sain muidu suht korda. |
Tegid küll kaustad puhtaks aga äkki registrisse jäi midagi
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tere112
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.07.2004
|
03.04.2010 20:51:01
|
|
|
Mis registrisse puutub, siis ise tegin täna formati, faile, winki ja nudget ei saa mulle siiani saata, niiet vaevalt asi registriga piirdub. Moblas ronin msni, siis nudge töötab-- ei kujuta ette kus see kala ennast peidab.
_________________ BMW |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
walkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.02.2003
|
04.04.2010 14:10:38
|
|
|
| Oskab keegi öelda miks ühe kontoga ei saa sisse logida - ütleb et no internet connection ja samas kui proovin enda kontoga samas arvutis siis logib ilusti sisse ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ak47
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2006
|
04.04.2010 16:52:08
|
|
|
| walkman kirjutas: |
| Oskab keegi öelda miks ühe kontoga ei saa sisse logida - ütleb et no internet connection ja samas kui proovin enda kontoga samas arvutis siis logib ilusti sisse ? |
Endal sama mure, ütleb ka et no internet connection, lõpuks küll saan sisse peale mingit 10 korda proovimist ja siis ka jama, et osadel näitab et ma offline kuigi online tegelikult.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Karel14
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005
|
04.04.2010 17:49:51
|
|
|
Selline jama, et eile õhtul olin veel msn-is siis öösel arvuti sleepis ja nüüd proovin juba tükk aega msn-is saada ,aga ei õnnestu. lööb ette errori 81000306 ja troubleshoodi alt näitab viga dns ja proxys. Noo arvasin siis ,et arvutis viga ,kui ei midagi istusin teise arvuti taha ja veel kolmanda ,aga ikka ei midagi. Vend samaajal sama internetiga ilusti msn-is. Andsin talle siis oma läpaka ,et las proovib sisse logida.. veidi võttis aega ja logis sisse. Seejärel proovisin ebuddyga ..ikka sama lugu ,ei logi sisse 90sek täiis ja lööb ette,et ei saa sisse logida. Hotmaili saan vaadata, kirju lugeda. Korra proovisin ja vanemat msn-i , mõtlesin, et live-s asi .. ei midagi , ikka sama jama. Anyone?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
nupz
HV vaatleja
liitunud: 05.04.2010
|
05.04.2010 16:28:04
|
|
|
Viimasel kahel päeval ei lase WLM 2009 mul osaleda rühmavestlusel. Nii kui keegi seal vestlusaknas kirjutab või selle ise lahti võtan, viskab mind msnist välja.
Teab äkki keegi, mis võiks sellist asja tekitada?
Olen proovinud mitu korda ka msni maha võtta ning uuesti peale panna, kuid ikka sama jama!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
07.04.2010 17:41:03
|
|
|
Ja mulle pole ikka ükski selline "tegelane" üritanud msni tulla. Ükspäev vaatasin huvi präast vanasse msni ja seal oli küll kümneid uusi tegelasi kes tahtsid mu sõbraks saada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ErkiT
HV kasutaja
liitunud: 15.02.2009
|
07.04.2010 17:55:41
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Ega minul kah pole midagi kahtlast.Kasutan gmaili aadressi ja messenger on 14.0.8089.726 (2009) @ Win7 x64  |
Endal peaaegu kõik sama, aga aadressi lõpp @live.com - siiani täitsa puhas kõik püsinud, mingi lollakas saadab ainult mingit rämpsu ka 2-4 korda kuus. 100% junk free postkast küll ei ole, aga ei kurda ka.
Listi ei ole ka keegi võõras lisanud, ei saa aru kuidas nii paljudel probleeme tekib.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
--hussar--
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2007
|
08.04.2010 14:47:37
|
|
|
| Panin kah tolle 14.0.8089.726 peale ja msni "kinni jooksmist" pole enam olnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lukksepp
HV veteran

liitunud: 12.03.2006
|
12.04.2010 13:34:13
|
|
|
Mul kakkasid ka mingid tegelased msni tahtma, lisasin neist mõned. " Watch me i'm naked!" jne. Krt varem sellist jama pole nagu olnud, ei tea kus nad neid msni kontakte nii võtavad? Nüüdseks on asi kuidagi pidama jäänud, enam ei tule neid msni.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
16.04.2010 16:27:00
|
|
|
| kuidas ma eemaldan oma msni ühest teisest arvutist? ma kasutasin msni selles arvutis ja nüüd on nii, et kui msn avatakse logib ta autommatselt minu accouti
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri0112
HV veteran

liitunud: 03.10.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
16.04.2010 17:02:48
|
|
|
ei ole sellist asja nagu remeber me
msn 4.7 on masinas
|
|
| tagasi üles |
|
 |
psydeblo
HV Guru

liitunud: 08.11.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
16.04.2010 17:12:44
|
|
|
| ei seal oli ainult kuidas msni mitte automaatselt käivitada, aga mul vaja et ta unustaks minu accoundi teine jääks alles
|
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
16.04.2010 18:04:12
|
|
|
Tee reinstall kui muudmoodi ei saa aga ennem kasuta programmi nimega ZapMessenger, et eemaldada kõik mahajääv uninstallist.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
punktiir
HV Guru
liitunud: 20.07.2004
|
16.04.2010 18:23:50
|
|
|
| su näide vist live messengerist, msn 4.7l seda pole ja ei saa reinstalli teha, nö public machine on
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
16.04.2010 19:55:13
|
|
|
| punktiir kirjutas: |
| su näide vist live messengerist, msn 4.7l seda pole ja ei saa reinstalli teha, nö public machine on |
Mis Windowsiga tegu? Kui XP, siis loe paar posti üleval antud lingil kolmandat postitust
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tarc
HV Guru

liitunud: 21.05.2004
|
17.04.2010 08:15:15
|
|
|
punktiir
Start---Run---control userpasswords2---0k---Advanced---Manage Passwords---vali ise edasi
_________________ Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf. |
|
| tagasi üles |
|
 |
|