Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Skype üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 137, 138, 139  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2010 18:15:04 vasta tsitaadiga

Ise paigaldasin arvutisse 25.03 eelmine neljapäev selle uue Windows Live Messenger Wave 4 2010 M2 ja rahul. Kordagi pole pangestanud või mis muid trikke teinud.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
--hussar--
HV kasutaja
--hussar--

liitunud: 22.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2010 19:39:47 vasta tsitaadiga

Panin kah uue peale,probleemi pole siiani enam tunda olnud,aga....retsilt harjumatu on uus...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
defqon
HV vaatleja
defqon

liitunud: 09.06.2005




sõnum 29.03.2010 21:31:33 vasta tsitaadiga

Mis seal siit uut on kui küsida tohib? Mingeid korralike screene google eriti ei andnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2010 00:01:02 vasta tsitaadiga

defqon kirjutas:
Mis seal siit uut on kui küsida tohib? Mingeid korralike screene google eriti ei andnud.
Välimus on suhteliselt sama. Rühmad on sätitud kontaktlisti ülevale riba peale. Kujundust on muudetud mõnes üksikus kohas. Nüüd kohe messengeril endal tabbed conversations olemas. Mingi send video message feature juures. Suurem asi vist on see, et saab erinevate social networkide infot msni aknast nillida- social mode- (facebook jne.)
Positiivsed muudatused on muidugi Windows Live Mail programmis. Tehtud mugavamaks ja lisatud samamoodi ribbon tööriistariba nagu Office 2007-l on ning muid teenuseid ka uuendatud, aga neid ise ei kasuta. (Live Sync, Family Safety jne) ja ka Movie Maker.
Lingi annan ka. Loe ja tiri siit.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
--hussar--
HV kasutaja
--hussar--

liitunud: 22.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2010 00:11:14 vasta tsitaadiga

Seda ei saa enam panna,et offline kontakte ei näitaks.
Peaakna xile vajutades läheb msn laksult kinni,mitte ei lähe alla nagu vanasti ( sellepärast ka lasin uue just maha ja vana tagasi,ajas närvi juba, kui keegi teab,kust saab seda muuta,et ta kinni ei läheks,oleks tore..paneksin tagasi. )
Siis need kontaktide uuendused või midaiganes..kellele neid vaja on.
Suurel aknal sitasti paigutatud kontaktid..lehe peale laiali..nii omal halb jälgida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2010 00:17:03 vasta tsitaadiga

--hussar-- kirjutas:
Seda ei saa enam panna,et offline kontakte ei näitaks.
Peaakna xile vajutades läheb msn laksult kinni,mitte ei lähe alla nagu vanasti ( sellepärast ka lasin uue just maha ja vana tagasi,ajas närvi juba, kui keegi teab,kust saab seda muuta,et ta kinni ei läheks,oleks tore..paneksin tagasi. )
Siis need kontaktide uuendused või midaiganes..kellele neid vaja on.
Suurel aknal sitasti paigutatud kontaktid..lehe peale laiali..nii omal halb jälgida.
Mm, täiesti ära peita offline kontakte ei saa, aga kui see kokku klikkida, siis ta ei võta ühe rea peal ju ka eriliselt ruumi. icon_rolleyes.gif
Hmm, mul küsib küll kas logida välja või aken minimeerida. Panid linnukese ennem kasti, et koguaeg sulgeks msni x-i vajutades? Neid kontaktide uuendusi ise samamoodi ei vaja, täiesti mõttetu ja segav faktor vahel vestlusaknas..
Tahtsin ise ka vana peale tagasi panna, aga ei teagi kas ainult messengeri saabki üksi, uus Live Mail mugavam. ;D
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
--hussar--
HV kasutaja
--hussar--

liitunud: 22.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2010 12:19:21 vasta tsitaadiga

Uuendused sai settingute alt ära peita(Swich to contact mode orsmth)..Ei,linnukest ma sinna ei pannud,aga ikka läheb kinni rsk.Ei küsi kah midagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
J2ru
HV kasutaja
J2ru

liitunud: 26.06.2004




sõnum 30.03.2010 18:44:34 vasta tsitaadiga

Nojah aga 14 päeva on ainult free ju icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 31.03.2010 11:03:41 vasta tsitaadiga

Mis kuradi jama see on et viimasel ajal mingid värdjad botid lisavad MSNni ja muust ei räägi kui lets have sex ja kuradi cami jutt etc. Teistel ka nii on või? Kust nad küll leiavad need asjad ei saa aru icon_evil.gif Vihale ajab juba, muudkui bloki ja stuff. Pean vist oma e mailid ära muutma ma aiman et sealt tuleb a ikkagi närvidele käib. Imelik on ka see et kui firefox crashib läheb msn sellega kohe kaasa thumbs_down.gif
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 31.03.2010 11:10:18 vasta tsitaadiga

Keegi ei saa sind ju lisada ilma su enda nõusolekuta? Viimasel ajal üritavad jah mingid botid lisada aga ma loomulikult keeldun.
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2010 12:25:09 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Mis kuradi jama see on et viimasel ajal mingid piixud botid lisavad MSNni ja muust ei räägi kui lets have sex ja kuradi cami jutt etc.

Pole küll ilus teiste mure üle naerda aga võttis muige näole icon_lol.gif

Igatahes olen suutnud mingi ime läbi spämmi ja muud sellist kräppi vältida.Kuus tuleb kah vast paar spämmikirja.Gmail FTW thumbs_up.gif
Õnneks pole ka WLM ja Firefoxiga probleeme olnud.Firefox kui crashib siis mõne plugina või addoni tõttu mitte ise lambist thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2010 12:39:39 vasta tsitaadiga

Huvitav, mul pole vist aastaid juba sellised Botid üritanud msni trügida icon_confused.gif Järelikult teen ma midagi õigesti icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2010 12:48:09 vasta tsitaadiga

Messengeri kontoga seotud e-maili ei tasu kunagi kusagil regamisel kasutada ning enne profiilidesse lisamist tasuks samuti kaks korda mõelda.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 31.03.2010 13:09:20 vasta tsitaadiga

Mina valin üldse, kuhu mis meili panen. Kui tunnen, et kahtlase saidiga on tegu, ent on vaja mingil põhjusel registreerida, siis üldiselt ametlikku meili ma sinna ei pane. Selleks puhuks on varukonto olemas.
Messengeri konto olen ka suutnud siiani puhtana hoida, samas kõrvalt vaadata teiste probleeme on päris naljakas kohati.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivoku
HV veteran
toivoku

liitunud: 20.03.2002




sõnum 02.04.2010 14:21:31 vasta tsitaadiga

destiny12 kirjutas:
Keegi ei saa sind ju lisada ilma su enda nõusolekuta? Viimasel ajal üritavad jah mingid botid lisada aga ma loomulikult keeldun.

Ma eit ea mind saavad, ma eitea mis valemiga kuid ykshetk msn piduliklt teadustab mrcoolguyfromplaplapla@hotmail.com has been added to your list , ja mul pole muud teha kui close vajutada, siis otsida ta oma listidest ylesse ja ära kustutada ning blokkida ja noh seeon ärritav :S

_________________
roogi räime.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 02.04.2010 14:45:13 vasta tsitaadiga

toivoku, oled kindel, et su kast on puhas?
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 02.04.2010 18:24:12 vasta tsitaadiga

mu msn ei funka. register kliinitud. asi reinstallitud aga probleemiks karjub hosts files
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tere112
Kreisi kasutaja
tere112

liitunud: 08.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2010 11:02:39 vasta tsitaadiga

Peale selle uue installimist, tekib jama, kui vana ehk siis live messenger 2009 peale panna. Ei saa sulle enam nudge ega wink saata, failide saatmisega saama teema. thumbs_down.gif
_________________
BMW
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2010 14:04:32 vasta tsitaadiga

tere112 kirjutas:
Peale selle uue installimist, tekib jama, kui vana ehk siis live messenger 2009 peale panna. Ei saa sulle enam nudge ega wink saata, failide saatmisega saama teema. thumbs_down.gif
Peale selle uue uninstallimist ei näita mu msn teistele kontaktidele vestlusaknas veebika nuppu. Nudge ei funka samamoodi ka siin. Tegin clean installi 2009 messengerile, aga ei aidanud miski, isegi käsitsi otsisin messengeriga seotud kaustad üles ja kustutasin, kuid ei miskit. blink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.04.2010 14:20:09 vasta tsitaadiga

norm kuulda, olin endale selle jama juba alla tirinud, aga ei ole viitsinud installida thumbs_up.gif
_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalltar
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2002




sõnum 03.04.2010 16:16:05 vasta tsitaadiga

Mul on probleem Windows Live Messengeri uuendamisega. Tegelikult on probleem juba pea pool aastat vana, aga kuna antud arvuti ei istunud tükk aega Interneti otsas, siis pole senini veel probleemiga teglenud.
Eelnevalt kõik töötas, nüüd nõuab enne sisse logimist update-i ja kui seda tegema hakata, siis ütleb:
xxx344.exe ordinal not found
The ordinal 266 could not be located in dynamic line library msi.dll


Proovisin esmalt teha Windowsi update'i kuna peal vaid XP koos SP1-ga. Ka see ebaõnnestus kuna mingi paar faili kuskil puudu. Kuna pole vist peal legaalne XP (kindlalt ei tea väita, arvuti pruugituna ostetud) icon_sad.gif

Palun öelge, kuidas MSN tööle saada. Kusjuures meeldiks isegi rohkem kui saaks mõne vanema versiooni arvutil tööle. Ja MSN oma pidevate uuenduste nõudmistega on täielik peavalu icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2010 16:20:54 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
norm kuulda, olin endale selle jama juba alla tirinud, aga ei ole viitsinud installida thumbs_up.gif
Seal ei ole midagi põrutavalt nii head ka, et tasuks installida. icon_razz.gif Ma ei saanud isegi personal messaget muuta- viskas kohe error code-i ette. Toores on veel see uus messenger ja kõik asjad ei ole toimima pandud. whip.gif Igatahes, see, et lisati tabbed conservations feature- see on neil küll thumbs_down.gif Msn Plus-i oma on ikka kordades parem. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2010 17:38:25 vasta tsitaadiga

Tehke endale Beta softi olemus selgeks ja ärge tõmmake siis lekkinud versioone kui te tahate probleemivaba kasutamist icon_exclaim.gif icon_rolleyes.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 03.04.2010 18:38:40 vasta tsitaadiga

Ma ei näe ka põhjust uuendamiseks. WLM 8.5 töötab senini ilusti. thumbs_up.gif
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2010 18:59:43 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Tehke endale Beta softi olemus selgeks ja ärge tõmmake siis lekkinud versioone kui te tahate probleemivaba kasutamist icon_exclaim.gif icon_rolleyes.gif

Huvi pärast sai katsetatud, aga ei teadnud, et tagasi vana softi peale minnes mingid jamad sisse jäävad. icon_rolleyes.gif Ise sain muidu suht korda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 03.04.2010 19:42:04 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Flacko kirjutas:
Mis kuradi jama see on et viimasel ajal mingid piixud botid lisavad MSNni ja muust ei räägi kui lets have sex ja kuradi cami jutt etc.

Pole küll ilus teiste mure üle naerda aga võttis muige näole icon_lol.gif

Igatahes olen suutnud mingi ime läbi spämmi ja muud sellist kräppi vältida.Kuus tuleb kah vast paar spämmikirja.Gmail FTW thumbs_up.gif
Õnneks pole ka WLM ja Firefoxiga probleeme olnud.Firefox kui crashib siis mõne plugina või addoni tõttu mitte ise lambist thumbs_up.gif


Lol ma ei keela naermist, ma ka naeran, vihaselt alati kirjutad natuke teisiti, pärast irwad mis jama kokku panid. Ajah, botid ikka lisavad, a ma panen kohe automaatselt block ja report. Ma tavaliselt olen pannud usaldusväärsetesse foorumitesse oma msnni a kui seal tahtsin muuta aadressi, ütles et its not valid. (Noh, @ panna ätt vms)

_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2010 19:47:32 vasta tsitaadiga

encrypt kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Tehke endale Beta softi olemus selgeks ja ärge tõmmake siis lekkinud versioone kui te tahate probleemivaba kasutamist icon_exclaim.gif icon_rolleyes.gif

Huvi pärast sai katsetatud, aga ei teadnud, et tagasi vana softi peale minnes mingid jamad sisse jäävad. icon_rolleyes.gif Ise sain muidu suht korda.

Tegid küll kaustad puhtaks aga äkki registrisse jäi midagi icon_wink.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tere112
Kreisi kasutaja
tere112

liitunud: 08.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2010 20:51:01 vasta tsitaadiga

Mis registrisse puutub, siis ise tegin täna formati, faile, winki ja nudget ei saa mulle siiani saata, niiet vaevalt asi registriga piirdub. Moblas ronin msni, siis nudge töötab-- ei kujuta ette kus see kala ennast peidab.
_________________
BMW
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2010 21:46:59 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Tehke endale Beta softi olemus selgeks ja ärge tõmmake siis lekkinud versioone kui te tahate probleemivaba kasutamist icon_exclaim.gif icon_rolleyes.gif

Milleks Virtual PC ja kompanii olemas on, küsiksin selle peale icon_biggrin.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2010 22:28:33 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Tehke endale Beta softi olemus selgeks ja ärge tõmmake siis lekkinud versioone kui te tahate probleemivaba kasutamist icon_exclaim.gif icon_rolleyes.gif

Milleks Virtual PC ja kompanii olemas on, küsiksin selle peale icon_biggrin.gif

Tõepoolest.Igasugu Alpha/beeta pooltoored asjad installin sinna ja kui miski metsa läheb? - wipe and reload icon_biggrin.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2010 14:10:38 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda miks ühe kontoga ei saa sisse logida - ütleb et no internet connection ja samas kui proovin enda kontoga samas arvutis siis logib ilusti sisse ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak47
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 04.04.2010 16:52:08 vasta tsitaadiga

walkman kirjutas:
Oskab keegi öelda miks ühe kontoga ei saa sisse logida - ütleb et no internet connection ja samas kui proovin enda kontoga samas arvutis siis logib ilusti sisse ?
Endal sama mure, ütleb ka et no internet connection, lõpuks küll saan sisse peale mingit 10 korda proovimist ja siis ka jama, et osadel näitab et ma offline kuigi online tegelikult.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karel14
HV kasutaja
Karel14

liitunud: 30.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2010 17:49:51 vasta tsitaadiga

Selline jama, et eile õhtul olin veel msn-is siis öösel arvuti sleepis ja nüüd proovin juba tükk aega msn-is saada ,aga ei õnnestu. lööb ette errori 81000306 ja troubleshoodi alt näitab viga dns ja proxys. Noo arvasin siis ,et arvutis viga ,kui ei midagi istusin teise arvuti taha ja veel kolmanda ,aga ikka ei midagi. Vend samaajal sama internetiga ilusti msn-is. Andsin talle siis oma läpaka ,et las proovib sisse logida.. veidi võttis aega ja logis sisse. Seejärel proovisin ebuddyga ..ikka sama lugu ,ei logi sisse 90sek täiis ja lööb ette,et ei saa sisse logida. Hotmaili saan vaadata, kirju lugeda. Korra proovisin ja vanemat msn-i , mõtlesin, et live-s asi .. ei midagi , ikka sama jama. Anyone? icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nupz
HV vaatleja

liitunud: 05.04.2010




sõnum 05.04.2010 16:28:04 vasta tsitaadiga

Viimasel kahel päeval ei lase WLM 2009 mul osaleda rühmavestlusel. Nii kui keegi seal vestlusaknas kirjutab või selle ise lahti võtan, viskab mind msnist välja.
Teab äkki keegi, mis võiks sellist asja tekitada?
Olen proovinud mitu korda ka msni maha võtta ning uuesti peale panna, kuid ikka sama jama!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2010 17:33:17 vasta tsitaadiga

MSNis on võõraste kontaktide ja pahavara linkide pealetung
http://www.e24.ee/?id=246694

icon_neutral.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2010 17:41:03 vasta tsitaadiga

Ja mulle pole ikka ükski selline "tegelane" üritanud msni tulla. Ükspäev vaatasin huvi präast vanasse msni ja seal oli küll kümneid uusi tegelasi kes tahtsid mu sõbraks saada icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2010 17:51:22 vasta tsitaadiga

Ega minul kah pole midagi kahtlast.Kasutan gmaili aadressi ja messenger on 14.0.8089.726 (2009) @ Win7 x64 thumbs_up.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ErkiT
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2010 17:55:41 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Ega minul kah pole midagi kahtlast.Kasutan gmaili aadressi ja messenger on 14.0.8089.726 (2009) @ Win7 x64 thumbs_up.gif

Endal peaaegu kõik sama, aga aadressi lõpp @live.com - siiani täitsa puhas kõik püsinud, mingi lollakas saadab ainult mingit rämpsu ka 2-4 korda kuus. 100% junk free postkast küll ei ole, aga ei kurda ka. icon_razz.gif
Listi ei ole ka keegi võõras lisanud, ei saa aru kuidas nii paljudel probleeme tekib. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
--hussar--
HV kasutaja
--hussar--

liitunud: 22.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2010 14:47:37 vasta tsitaadiga

Panin kah tolle 14.0.8089.726 peale ja msni "kinni jooksmist" pole enam olnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2010 13:34:13 vasta tsitaadiga

Mul kakkasid ka mingid tegelased msni tahtma, lisasin neist mõned. " Watch me i'm naked!" icon_lol.gif jne. Krt varem sellist jama pole nagu olnud, ei tea kus nad neid msni kontakte nii võtavad? Nüüdseks on asi kuidagi pidama jäänud, enam ei tule neid msni.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 16.04.2010 16:27:00 vasta tsitaadiga

kuidas ma eemaldan oma msni ühest teisest arvutist? ma kasutasin msni selles arvutis ja nüüd on nii, et kui msn avatakse logib ta autommatselt minu accouti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2010 16:29:03 vasta tsitaadiga

punktiir, Forget me ?
http://ask-leo.com/how_do_i_stop_msn_messenger_from_starting_automatically_and_logging_me_in.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 16.04.2010 17:02:48 vasta tsitaadiga

ei ole sellist asja nagu remeber me

msn 4.7 on masinas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2010 17:08:05 vasta tsitaadiga

punktiir, siin on paar nõuannet -> http://forum.soft32.com/windows/disable-auto-login-msn-ftopict281360.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 16.04.2010 17:12:44 vasta tsitaadiga

ei seal oli ainult kuidas msni mitte automaatselt käivitada, aga mul vaja et ta unustaks minu accoundi teine jääks alles
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2010 18:04:12 vasta tsitaadiga

icon_rolleyes.gif

Tee reinstall kui muudmoodi ei saa aga ennem kasuta programmi nimega ZapMessenger, et eemaldada kõik mahajääv uninstallist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 16.04.2010 18:23:50 vasta tsitaadiga

su näide vist live messengerist, msn 4.7l seda pole ja ei saa reinstalli teha, nö public machine on
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2010 19:55:13 vasta tsitaadiga

punktiir kirjutas:
su näide vist live messengerist, msn 4.7l seda pole ja ei saa reinstalli teha, nö public machine on


Mis Windowsiga tegu? Kui XP, siis loe paar posti üleval antud lingil kolmandat postitust
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2010 20:28:30 vasta tsitaadiga

Kuidas eemaldada Messenger 4.7 jäädavalt:
http://codebetter.com/blogs/darrell.norton/archive/2004/03/10/8781.aspx

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarc
HV Guru
tarc

liitunud: 21.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2010 08:15:15 vasta tsitaadiga

punktiir
Start---Run---control userpasswords2---0k---Advanced---Manage Passwords---vali ise edasi

_________________
Pakkumistes arvestan, et kodanik asub Tallinnas Tondil, kui profiilis pole märgitud teisiti.
Prosed, mälud, kettad, lcd-d, wifid, wwanid, laadijad ja muu. PS-is lähem inf.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Skype üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 137, 138, 139  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.