Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 189, 190, 191  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kasutad rattakiivrit?
Kasutan.
44%
 44%  [ 88 ]
Plaanin kasutama hakata, kui ... (täpsistan teemas)
8%
 8%  [ 16 ]
Ei kasuta, sest kiivriga pole enam lahe
21%
 21%  [ 42 ]
Ei kasuta, sest ... (täpsustan teemas)
25%
 25%  [ 50 ]
hääli kokku : 196

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
explode
Kreisi kasutaja
explode

liitunud: 13.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2010 18:55:53 vasta tsitaadiga

Lauri0112, selge. Aga kuidas ta sealt välja saaks? Amort,mida ostan/tahan osta, on steerer lühem. Ei leia ühtki teist lahendust kui, et steerer ära vahetada.
Tagusin küll haamriga veits aga ei liikunud küll midagi.
EDIT: Leidsin vastuse ja hea õpetuse enda küsimusele: http://www.pinoymtbiker.org/forum/showthread.php?t=16652
Oleks ka sellised tööriistad.

_________________
E30
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2010 00:32:52 vasta tsitaadiga

Olete ikka kindlad oma jutus? Sellel lingil minu meelest steererit ei vahetata.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2010 01:06:00 vasta tsitaadiga

Ma olen nii aru saanud, et steereri vahetus on põhimõtteliselt võimatu kuna ta on amordi külge kinnitatud kuumuse ja metalli paisumise kooskõlas.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
explode
Kreisi kasutaja
explode

liitunud: 13.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2010 01:23:12 vasta tsitaadiga

No mulle tundub ka suht võimatu. Haamriga lüües ei liikunud seal mitte midagi.
haigo, krt,sul on õigus. Seal eemaldatakse hoopis seda musta metallrõngast( crown race - kaelakauss vist?)
Tundub,et kõike vist ei saa vahetada icon_confused.gif

_________________
E30
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2010 15:14:45 vasta tsitaadiga

No steerer'it saad vahetada koos esikahvliga, need kaks on ühes tükis. Ja kui ostetaval amordil on steerer liiga lühike siis pead ostma pikema steereriga amordi. Sellise mis ulatub sulle sobiliku kõrguseni. Steerereid saab ja võib lühemaks lõigata.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2010 12:45:53 vasta tsitaadiga

Tõstaks korra oma küsimust. Et kas on kellelgi endise Vairase tehase uue toodanguga kogemusi: http://www.autofer.ee/jalgratas-panther-arthur.html
Sai just abikaasa rattaga väike tiir linna peal tehtud ja ikka väga mugav tundus. Ainult kuidas neil vastupidavusega on, ei tea.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2010 12:47:22 vasta tsitaadiga

ivokas, Kogemust küll pole, aga kui rattale valu ei anna ja õigesti hooldada, ei tohiks vastupidamisega probleeme olla icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2010 12:52:48 vasta tsitaadiga

Oki , eks ma seedin veel natuke, ja nähtavasti järgmisel nädalal tellin ära. Muidu väga mugav selline laps-lasteaeda-ise-tööle-poekott-õhtul-koju ratas tundus olevat. Suure raamiga (mul kasvu 2 meetrit) ja kolmest käigust linna vahel rahulikuks kulgemiseks maa ja ilm.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 26.03.2010 13:24:54 vasta tsitaadiga

pildilt tundub küll selline mis kahe päevaga kolmeks laguneb.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2010 13:33:41 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
vipu, ma pidasin silmas ikka nende kogemusi, kes ise rattaga sõitnud on. Mitte nende, kes pilte vaadates asja üle otsustavad.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
explode
Kreisi kasutaja
explode

liitunud: 13.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2010 17:48:01 vasta tsitaadiga

Antud rattaga kogemust pole aga Pantheri MTB oli mul ca 3 aastat kuni ära varastati.
Igati okei ratas oli. Raam ja jookusud olid väga tugevad.

_________________
E30
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2010 18:09:34 vasta tsitaadiga

Täiesti hooldevaba ratast pole tõesti olemas, eks tuleb jälgida, kas midagi hakkab loksuma jne. Enda kogemustest lähtudes võin öelda, et rummusisene käikar on linnatingimustes piisav. Matkamisel pole eriti vahet, kas on rummusisene vahetaja või pole teda üldse - rummusiseste käikude ulatus on väike. Sõidumugavuse suurendamiseks võib tagumise hammasratta vahetada tiba suurema vastu - paraneb tunduvalt esimese käigu suutlikkus tõusudel. Samas pole vaja panna nii jurakat hammakat, et peaks hakkama ketti pikendama icon_smile.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2010 21:50:53 vasta tsitaadiga

Täitsa hea ratas on see, kui hooldad korralikult teenib palju pikki aastaid. Pakiraam ja esikorv on nõrgukesed, need pead varsti tugevamate vastu vahetama, kui üle koormad. Aga kui last lapseistmes vead siis pole viga, need istmed kinnituvad raami külge.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2010 14:13:10 vasta tsitaadiga

Lapseistmes plaan teist transportima hakata jah, mitte pakikal. Peab mingi hetk koos plikaga poodi minema seda istet valima.
Aga aitüma tarkust jagamast. thumbs_up.gif

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
explode
Kreisi kasutaja
explode

liitunud: 13.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2010 19:58:14 vasta tsitaadiga

Ma sain enda ketaspiduri probleemist üle. Ostsin V-piduri kinnitusega amordi thumbs_up.gif
Kellelgi esimest ja tagumist käiguvahetajat pole üle jäänud upgreidimisest? Aliviot/Acerat oleks vaja.

_________________
E30
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2010 20:32:18 vasta tsitaadiga

explode, ma pole kindel päris, aga vist peaks üks raam koos täismänguga (trossid, vahetajad jne.) vedelema. Homme saan täpsustada, kui sul huvi on.
Autofer`ist tuli ka just mail, et vokk on teele pandud. thumbs_up.gif

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 30.03.2010 20:38:08 vasta tsitaadiga

grr.

Ratas oli juba kuradi rondiks muutunud, lasin ka korda teha, uus kett, uued tagahammakad nt, ja probleem, kui tegen käik keskmiste peal on siis viskab ketti üle. tagant 1mene ja 7mes on head. vlba ka 2 ja 6es, polnud aega katsetada.

Tuleb vist rattas uuesti rattaringi viia ja kaks võimalust siis jäänud vist icon_biggrin.gif Kas käiguvahetaja läbi või esihammakad.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
explode
Kreisi kasutaja
explode

liitunud: 13.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2010 21:06:02 vasta tsitaadiga

ivokas, anna teada jah, mis vahetajad on. Kui kõrid ja trossid on suht uued siis oleks neid ka vaja kui ma siit kohalikust poest midagi ei leia.
_________________
E30
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2010 14:22:41 vasta tsitaadiga


Trosse, või kõrisid sealt vist eriti kasutada ei saa. Suht vanad ja räbalad.
Mu tellitud ratas jõudis ka kohale, aga sellega üks natuke halenaljakas lugu... saadeti nimelt naiste mudel, ehk siis Panther Sophy Lady.
Saatsin Autofer`ile päringu, et kuidas nüüd edasi peaks toimima. Tellimuse kinnitusel ilusti mu tellitud mudel, aga kohale saadeti hoopis teine icon_confused.gif

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2010 14:39:34 vasta tsitaadiga

Trossid ja kõrid on ju imeodavad, nende uuesti kasutamine on nagu ühekordse kondoomi korduvkasutamine.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2010 15:13:54 vasta tsitaadiga

Kiire kirjavahetus Autofer`iga ja selgus majas. Vale ratas paluti tagasi saata ja pakuti kas raha tagasi, või siis ootamist nädalake, kuni õige mudel neile sisse tuleb. Väga kiire ja kliendikeskne suhtumine. thumbs_up.gif
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
explode
Kreisi kasutaja
explode

liitunud: 13.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2010 15:37:31 vasta tsitaadiga

ivokas, need veits vanemad jupid sul jah.Niiet kahjuks ei sobi. Aga tänud pakkumast.
Trossid, kõrid, tagakäikar olemas. Esimest veel vaja. Praegu on Deore küljes aga selle vedru on väga roostes ja üleüldse suht kange on kõik seal. Kolmandale hammakale oli suht raske vahetada.

_________________
E30
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2010 15:48:15 vasta tsitaadiga

Kui ülesse vahetab raskelt (isegi vaheti käega kaasa aidates, ei liigu piisavalt kaugele) siis on reguleerimis kruvi seda tagasi hoidmas. Peab seda väheke järgi andma. Uuri vahetit lähemalt, seal on kaks kruvi, üks piirab kui kaugele väljapoole ja teine kui kaugele sissepoole saab vaheti liikuda. Need on selleks, et vaheti äärmiselt hammakalt ketti üle ei lükkaks.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
explode
Kreisi kasutaja
explode

liitunud: 13.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2010 16:07:39 vasta tsitaadiga

Veidike nagu muutus paremaks aga siiski üsna jäik. Kuid vb käe vahel peabki jäik olema. Kui ratta küljes, siis saab paremini reguleerida.
_________________
E30
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 01.04.2010 01:23:05 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 04:38:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2010 16:12:51 vasta tsitaadiga

Nüüd on kätte jõudnud aeg, et tahaks jalgratast osta. Käisin vaatasin extreme sportis GT rattaid, seal üsna head soodukad ka. Mis siinsed spetsid GT rataste kohta öelda oskavad?

Täpsemalt vaatasin seda rastast: http://www.extreme.ee/index.php?lang=est&main_id=550&p_id=502
(hinnast tuleb veel 20 prossa soodukat ka)

http://www.extreme.ee/index.php?lang=est&main_id=550&p_id=500
miks see niipalju odavam eelmisest on?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2010 16:37:08 vasta tsitaadiga

Komponendid paremad, amort suurema käiguga, selle pärast kallim.
GT kohta oskan nii öelda, et kvaliteet on hea. Enda oma pidas 7 aastat valule vastu, ilma ühtegi komponenti vahetamata.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2010 16:39:03 vasta tsitaadiga

Kumb niisama laupäevaseks sõitmiseks parem oleks? Sesmõttes, et parem ta võib olla, aga niisama ei viitsi ka maksta, kui ta otseselt midagi juurde ei anna.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 04.04.2010 16:41:47 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 04:37:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
explode
Kreisi kasutaja
explode

liitunud: 13.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2010 16:42:04 vasta tsitaadiga

Kui vähe sõidad, siis ei ole vahet, kas on Acera või Alivio vahetajad. Mõlemad kestavad hästi.
_________________
E30
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haigo
HV veteran
haigo

liitunud: 05.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2010 17:38:38 vasta tsitaadiga

Ja esimese äärekivi pihta sõidad oma jooksud kõveraks. Esimese jooksud kindlasti tugevamad. Olid vist sinna saja kilo alla? Amort ka reguleeritav ja lukustatav.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2010 17:49:42 vasta tsitaadiga

Krt, see esimene tundub nagu ahvatlevam küll. 6k on täpselt mul hinnapiir kah.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2010 22:58:09 vasta tsitaadiga

keegi mingit mõistlikku ja hea hinnaga rattahoodlust oskab soovitada? ratas juba mitu hooaega ilma hoolduseta sõitnud...
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 05.04.2010 00:11:43 vasta tsitaadiga

kui vähe sõita siis polegi mõtet ratast osta. parem laena sõbralt icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 00:14:47 vasta tsitaadiga

Või osta pool ratast icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 00:14:54 vasta tsitaadiga

Laupäevasõitmise all mõtlesin pigem seda, et ei aja taga mingeid eritugevaid raame, erisuunitlusega raame ja muud eri kraami, nagu downhillid, trialid vms. Tahaks lihtsat normaalset maastikuratast millega saaks ristiinimese kombel ringi sõita icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 05.04.2010 00:34:28 vasta tsitaadiga

käiguvahetaja võiks hea olla. ajab keema kui ragiseb, käik ei lähe sisse jne. näiteks tahad üle ristmiku spurtida, aga käiguvahetaja hakkab nussima
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 00:39:37 vasta tsitaadiga

http://www.extreme.ee/index.php?lang=est&main_id=550&p_id=502

krt see ratas on üsna ideaalne, ka hinnapoolest sobiks, aga mulle ei meeldi välimus icon_redface.gif mingi tumehallikas matt lahendus oleks ägedam icon_lol.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 00:41:41 vasta tsitaadiga

Anti, Värv võib erinevates esindustes ju erinev olla. Roccas pidavat suurem valik neid olema. Vähemalt nii olen kuulnud. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 00:43:16 vasta tsitaadiga

Roccas väljas polnud sittagi. Hunnik bmw trikirattaid ja mõned maastikurattad. Aga järgmine nädal pidi tulema mingi uus laar sinna välja, eks siis peab minema vaatama.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 05.04.2010 07:36:45 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 04:37:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
j2nx
Kreisi kasutaja
j2nx

liitunud: 11.07.2003




sõnum 05.04.2010 20:32:45 vasta tsitaadiga

Heh.

Endal Merida TFS300, V-piduritega. Erilise tuuninguta. Ainult valgusdioodiga esituli ja juba teine tagatuli.
Selline tervisespordi jalgratas. Arvestades, et spidomeetril kella ei pea keerama (ei tee ta seda ka ise), võite järeldada, et aastaringselt aktiivselt ei sõida.

Jooksud vajaksid uuendamist, eriti keskjooks. Muidu täitsa sõidetav.
Just sai Extremest soetet FOX'i pikad sõidupüksid, seal maastikurataste valik oli ikka väga väike.

flake, ise käin Veloplus's rattaga. siiani kiruma ei ole pidanud. Olenevalt su enda asukohast, võib-olla on mõni Hawwaii või AT vms lähemal. Üks tuttav kiitis ka Tartu Mnt. Bussijaama trammipeatuse lähedal asuvat rattapoodi.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2010 20:43:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Merida TFS300


Mul on ka selline. TFS 300-D oli vist täpne nimetus.
http://www.bike-sport-shop.cz/pict/kat/merida/2008/b/merida-matts-tfs-300-d-2008.jpg

Päris Veloplusist.
www.veloplus.ee
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 07:00:44 vasta tsitaadiga

Minu tripivelo ehk matkaratas:

Spoiler Spoiler Spoiler


Linnas tiirutamiseks on põhiliselt teine ratas, praegu on selleks vana Tunturi kokkupandav.

Tripikale panen ehk jäigema tagapakiraami - näiteks vedeleb mul üks võrri või mopeedi pakikas. Muidu mugav aparaat, sellega tõotavad tulla mõnusad matkad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 09:00:19 vasta tsitaadiga

Kassmees, Tagakäigu vahetaja on küll kenasti kerra ennast tõmmanud icon_lol.gif

Paneme enda ratta pildi ka siis juba, nüüdseks muidugi sadul ka küljes.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 06.04.2010 13:32:32 vasta tsitaadiga

sul on toasõidu velo jah icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 06.04.2010 13:56:08 vasta tsitaadiga

Tänaval annab sõtkuda nende kummidega mis sul all on seal icon_mad.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 14:19:57 vasta tsitaadiga

vipu, kusjuures talveperjoodil sai toast tuppa sõidetud küll, polnud tahtmist pooliku rattaga tänavatele minna.

omgwtf, Sellepärast 80% metsa vahel sõidangi. Aga tegelt veerevad tänavatel ka täitsa korralikult. Rõhku juurde ja kummi keskosas pole väga julma mustrit.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 06.04.2010 16:43:29 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Tänaval annab sõtkuda nende kummidega mis sul all on seal icon_mad.gif
nu 30-40km/h nendega saada pole küll mingi kunst icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2010 16:54:42 vasta tsitaadiga

Lugu on suht selline, et kõvaks pumbatud maastikurehvidega võib tekkida tunne, et veereb hästi. Aga kui saad korra miskite 28" kitsaste slickide peale siis on erinevus nagu öö ja päev, ning selle kõrval on kõvaks pumbatud maastikurehv ikka nagu liivas sõkumine. Never-ever ei kavatse mina enam asfaldit mööda laia maastikurehviga venida, las see jääda mudas käimiseks. Asfaldi sõidu poolest on vahe küll, nagu oleks vahetanud sapaka mersu vastu.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jalgrattavaatlus [esimeses postituses info lukkude & varguste kohta] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 189, 190, 191  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.