|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
goga
HV kasutaja
liitunud: 30.05.2005
|
15.02.2010 09:52:49
|
|
|
spongerdan kirjutas :Mul toodetud November 2009.[/quote]
mis mudel ja kas USB port aktiveeritud?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
16.02.2010 23:47:58
|
|
|
| 32LF2500-ga toimis kenasti. Originaalis ongi peal 3.15 soft seega downgrade polnud vajalik. Millaski upgrade kallale.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spongerdan
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2007
|
18.02.2010 17:24:35
|
|
|
| goga kirjutas: |
| spongerdan kirjutas :Mul toodetud November 2009. |
mis mudel ja kas USB port aktiveeritud?[/quote]
37lh3000
usb port aktiveeritud!
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
willy
HV kasutaja
liitunud: 16.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
19.02.2010 11:51:26
|
|
|
Endiselt olukord, kus teler üritab justkui 500*2500 pilti kuvada 768*1366 ekraanil
Kuna USB kaudu tarkvara vahetus mingit muudatust ei anna, siis ilmselt tuleb COM pordist läheneda.
Äkki keegi vene keele parem valdaja viitsib selle läbi vaadata ja julgeb arvata, et INSTOP käsk antud olukorras oleks lootustandvam algolukorra taastamisel?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
19.02.2010 15:08:57
|
|
|
INSTOP on lingil antud kirjelduse järgi tehaseseadete taastamine ehk siis factory reset (mis on Sinul vist juba menüü kaudu tehtud?). kui pilt on selline nihkes, siis otsiks mina menüüdest mingit offset parameetrit..
edit: teisest küljest, factory reset menüüst ja factory reset käsurealt ei ole kaksikud ega isegi mitte vennad selles maailmas, kus mina iga päev töötan.
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
21.02.2010 12:39:34
|
|
|
| 47th ronin kirjutas: |
| INSTOP on lingil antud kirjelduse järgi tehaseseadete taastamine ehk siis factory reset (mis on Sinul vist juba menüü kaudu tehtud?) |
Jah, see instop ei tee muud, kui alustab jälle keele ja maa küsimisega.
Jõudsin nüüd oma kaevamistega siiani.
Saan sealt pildi laiust muuta (hetkel paistab all väärtus 720), kuid ei oska seda salvestada. Menüüd on endiselt paigast ära ja kanalivahetusel läheb ka pilt oma eelnevasse mõõtu tagasi.
Vastu vaatavate menüüdega saab tutvuda selle lehekülje esimeses postis.
Paistavad ka (F10) korraldused "nvmclr - Clear(Reset) NVRAM" ja "reset - Reset system" - kas neist võiks abi olla (esialgu ei julge näppida)?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
21.02.2010 13:29:12
|
|
|
| attrs kirjutas: |
| 32LF2500-ga toimis kenasti. Originaalis ongi peal 3.15 soft seega downgrade polnud vajalik. Millaski upgrade kallale. |
Upgrade 3.55 peale tehtud. Suurt vahet (peale mõne veidi edevama menüü) ei märka.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trig
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2003
|
22.02.2010 10:54:23
|
|
|
| Tekkis küsimus regiooni kohta (LH4000) - algpostituses lingitud saidilt luges välja, et see hack kehtib ainult Euroopa turu mudelitele? Kui näiteks Euronicsist või mõnest muust suvalisest eesti poest/netipoest teler osta, siis kas võib kindel olla, et on tegu Euroopa mudeliga? Kuskil menüüs ka midagi sellele viitab?
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marqs
HV veteran

liitunud: 06.12.2001
|
22.02.2010 11:17:17
|
|
|
Kui see netipood just USAs, Kanadas või Austraalias ei asu, siis küll.
Lombitagustel on ka mudelinimed erinvad (LH40).
_________________ 0xDEAD
0xBEEF |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trig
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2003
|
22.02.2010 11:38:12
|
|
|
ok, thx.
Kaalun hetkel kas LH4000 või LH5000. Läbi usbi divx-i kasutan väga palju nii et selle hackiga säästaks tiba. 200hz, mis 5000 seeria kasuks räägib, on vist kasutu? Pooleldi teise teema jutt ...
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
viisnurk
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2008
|
25.02.2010 22:57:30
|
|
|
| Telekaks on LG 32LH2000.Sain USB värgi tehtud, kõik korras peale energy saving nupu.Kui enne nuppu vajutasid sai sealt valida unetaimeri, audio keele, ja veel mõnede asjade vahel, kuid nüüd seda enam pole.Kui vajutan nuppu siis ainult on see energia sääst minimaalne, keskmine või maksimaalne.Kuidas õige asi tagasi saada?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
25.02.2010 23:01:53
|
|
|
| viisnurk kirjutas: |
| Telekaks on LG 32LH2000.Sain USB värgi tehtud, kõik korras peale energy saving nupu.Kui enne nuppu vajutasid sai sealt valida unetaimeri, audio keele, ja veel mõnede asjade vahel, kuid nüüd seda enam pole.Kui vajutan nuppu siis ainult on see energia sääst minimaalne, keskmine või maksimaalne.Kuidas õige asi tagasi saada? |
paned vana firmware tagasi.
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marqs
HV veteran

liitunud: 06.12.2001
|
25.02.2010 23:28:18
|
|
|
Eh.. kirjeldatud menüü tuleb vaikimisi Q-Menu nupu alt.
Eelduselt, et pult õige ning säherduna nupp seal olemas.
_________________ 0xDEAD
0xBEEF |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
26.02.2010 02:48:49
|
|
|
Vanematele sai ostetud 32" MPEG4 Full HD LCD LE32B530P7WXBT
Sellel taga ka see service usb ots, ka saab sama tehnikaga selle tööle nagu LG telekatel ?
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009

|
26.02.2010 10:09:51
|
|
|
Mina ei prooviks, ühte 7000 kr tellist on ka natuke nadi omada.
_________________ joodan ja mõõdan |
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
26.02.2010 10:11:05
|
|
|
| Kui ära tellistad lähed garantiisse ja kehitad õlgu lisades, et üks õhtu lülitasid välja ja järgmine päev enam ei toiminud...
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009

|
26.02.2010 10:40:48
|
|
|
Ilmselt nii sinisilmselt nad seda uskuma ei jää.
Kui originaalis peab olema FW 3.55 aga sa tellistad 3.15 peal, siis on ilmselge, et on tehtud midagi, mida tegelikult kodustes tingimustes teha ei tohiks.
Ega nad niisama pole seda USB porti odavamal seerial service pordiks pole märkinud.
_________________ joodan ja mõõdan |
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
26.02.2010 14:47:28
|
|
|
Noh jah ma siis ei hakka torkima seda parem
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
es0sef
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
27.02.2010 01:54:47
|
|
|
Paistab, et siit teemast ei ole veel läbi käinud see link, kus muuseas arutletakse teemal, kuidas teler võrguga ühendada.
Võrguketta sirvimiseks ilmub lähiajal huvitav jubin, mis esitleb võrguketast mälupulgana
... ja endiselt palun abi, kuidas oma teleka pilt paika saada
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tazavi
HV vaatleja
liitunud: 31.12.2003
|
27.02.2010 23:46:43
|
|
|
32lg2100 kah ära häkitud, läksin puhtamat ja kuivemat teed ja osandasin paar telekapulti ajutiselt. Tükk tegu oli leida piisava võimendusega helikaardiga läpakas, aga sai see lõpuks leitud ja asi töötab
p.s. a1, kas sa seda reseti asja proovisid, mis seal wikis kirjas oli?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
28.02.2010 00:22:42
|
|
|
| tazavi kirjutas: |
| kas sa seda reseti asja proovisid, mis seal wikis kirjas oli? |
Kui sa pidasid silmas "RESTORING THE TV's ORIGINAL FIRMWARE", siis mul see ei toimi. Lisaks olen väljalugenud, et see ei taasta mitte originaal tarkvara, vaid taastab EELMISE versiooni.
Eelpool küsitud "reset" pole ka midagi muud, kui olemasolevate seadetega teleri taaskäivitus (reboot).
Lisaks tuvastasin, et kui teha vahetus 3.55->3.15, siis ToolOptions1 all olev Tool kirje LG31 muutub PQ60´ks.
Kui seda väärtust kerida, siis uuesti ta enam välja ei tule. Lisaks peaks see PQ60 minuarust tähistama plasmat, seega väga kummaline kiiks.
Ilmselt kuskil registris tehti selle vahetusega muudatus, mida hilisemad tarkvara vahetused enam ei fixi (analoogiliselt USB lubamisega, mis jääb ka püsima tarkvara muutmisel).
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tazavi
HV vaatleja
liitunud: 31.12.2003
|
28.02.2010 01:09:05
|
|
|
mnjah, ei oska enam kommentaarida sel teemal, igatahes praegu proovisin 1080p mkv-d, avi ja mp4 faile - mitte ükski neist ei toiminud. ühel ütles et heli koodek pole supoorditud (mp4) ja teistel ütles mingit muud viga, et ligipääs puudub vms. Enivei, sain fotokast pildid tööle ja rohkem ei oskagi tahta, kuna telekas sai esivanematele ostetud, kes nagunii telekast arvutifilme ei vahi (ja kui vahivad, siis pole probleem ju molu kaabel sinna ühendada )
nii et success
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
12.03.2010 14:11:33
|
|
|
| AllanK20 kirjutas: |
| Mina ei prooviks, ühte 7000 kr tellist on ka natuke nadi omada. |
Mobiiliga service menüü avada on selles suhtes kindlam variant, kui firmware flashida.
Tegin eile selle õpetuse järgi telekaga 32LH2000, telekapuldiks Nokia E51. Väga lihtne ja kõik toimib, 720p .mkv mängis ainult ilma hääleta. 2,5" WD USB kõvaketas töötas ka ilusti. Sauna eesruumis Borati vaatamiseks käib küll
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jossi 1
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.08.2004
|
12.03.2010 20:52:01
|
|
|
Kõik, kes kurdavad, et mõni video ei mängi või pole audiot, siis kontrollige enne, mis koodekiga on klipp ning võrrelge toetatud koodekite nimekirjaga.
DTS heli ei mängi , kuna LG pole litsentsi eest tasunud.
Klipi koodekit kontrollige Mediainfoga
http://mediainfo.sourceforge.net/et
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stents
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2008
|
16.03.2010 16:35:06
|
|
|
Sain enda 32LH3010-l ka USB lahti! Paar kohta tekitasid natuke segadust selles wikis. Mul oli kohe peal V3.55 firmware ja pidin tegema downgrade V3.15. Sellega raskusi ei tekkinud ja telekas ka ei tõrkunud. Siis oli vaja nendesse service menüdesse pääseda ja lugesin, et hoia OK nuppu puldil 5 sekundit ja midagi ei juhtunud! Lõpuks lugesin korralikumalt ja sain aru, et tuli hoida OK nuppu üheaegselt nii telekal kui puldil! Edasi läks ka libedalt kuni oli vaja taas upgrade teha V3.55 peale. Alguses ei pööranud tähelepanu, et see tuli pakitult ja telekas seda ise lahti pakkida ei osanud!
Telekal on taga PCMCIA slot! Huvitav, kui ma sinna torkan kaardi millel on kaks USB pesa siis kas telekas tunneb need ka ära?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
16.03.2010 17:00:37
|
|
|
| stents, võid proovida aga usun, et ei toimi. Kui just ei õnnestu telekale vastavaid drivereid lisada.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marqs
HV veteran

liitunud: 06.12.2001
|
16.03.2010 17:01:27
|
|
|
| tsitaat: |
| Telekal on taga PCMCIA slot! Huvitav, kui ma sinna torkan kaardi millel on kaks USB pesa siis kas telekas tunneb need ka ära? |
CommonInterface pessa käib CI moodul ja moodulisse omakorda vaatajakaart.
_________________ 0xDEAD
0xBEEF |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stents
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2008
|
16.03.2010 18:48:30
|
|
|
| Yeah, sinna pesasse pole küll midagi pista! Ma just lugesin sealt manualist ka seda...
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
21.03.2010 15:42:48
|
|
|
| Muutsin oma eelmist posti: FW 3.63 - väidetavalt failide toetus avardunud ja pilt parem. Kasutada omal vastutusel.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yarmx
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2007
|
21.03.2010 16:33:50
|
|
|
| Kui keegi ära proovib selle FW 3.63, siis võiks siia ka kirjutada, mis muutus ja kuidas toimib!
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stents
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2008
|
22.03.2010 17:10:29
|
|
|
| Ma tegin ära selle! Kõik läks libedalt ja tundub, et säilisid kõik 3.55 seaded (mul olid peaaegu tehaseseaded) Muuhulgas säilisid ka kõik salvestatud kanalid koos nimedega! Ka USB trikk säilis ja töötab endiselt! Mis muutus ei oska öelda... vist mitte midagi... Seal saksakeelses foorumis räägitakse, muuhulgas, et OPTIONSi ilmuks nagu kanalite automaatne uuendus! Vähemalt minul seda küll ei ilmunud!
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goga
HV kasutaja
liitunud: 30.05.2005
|
22.03.2010 23:27:07
|
|
|
sai ka oma 32LH2000 ära moditud. Tänud a1-le. Kasutasin 2 dioodi ja kõrvaklapi juhtme varianti. näitab pilte ja videot ilusasti
Proovisin ka installida ver 3.63 peale, kuid installib 12% ära ja viskab pildi mustaks. vaatan mõne tühja , formaaditud USB pulga ja proovin siis uuesti.
E: avsforum.com kirjutatakse 3.63 kohta
Changelog:
Beter Performance DVB-T/DVB-C Tunning and channel switching
Beter remote support faster response.
Audio fix for Xvid.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
23.03.2010 12:20:10
|
|
|
32LF2500 edukalt uuendatud 3.63 peale. Pult endiselt uimab Elioni digitv puldiga toimib märgatavalt paremini kuid sellel jälle nii mõnigi vajalik nupp puudu
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goga
HV kasutaja
liitunud: 30.05.2005
|
23.03.2010 12:26:43
|
|
|
| attrs kirjutas: |
32LF2500 edukalt uuendatud 3.63 peale. Pult endiselt uimab Elioni digitv puldiga toimib märgatavalt paremini kuid sellel jälle nii mõnigi vajalik nupp puudu  |
Kui suurt USB pulka kasutasid ja kas LG_DTV oli ainuke kataloog pulgal? Mis ajani sul installi % näitas? KAua protsess aega võttis?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
23.03.2010 12:39:20
|
|
|
| Kasutusel oli mingi suvakas 512 pulk NTFS formaadis. Pulgal vaid LG_DTV kaust mille sees siis lahtipakitud bios. Install jooksis ilusti 100%-ni välja peale mida tegi telekas rebu. Kogu asi võttis ca minuti.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stents
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2008
|
23.03.2010 15:18:33
|
|
|
attrs, mida sa selle puldi uimamise all silmas pead? Vahetad kanalit ja telekas mõtleb? Mul on nii, et telekas rageerib küll momentaanselt puldile kuid kanalit vahetades mõtleb tõepoolest pisut liiga kaua... võimalik, et 3.55 oli see veelgi kauem! Kuigi vahe pole oluliselt paranenud...
goga, Mul oli 4GB Sandiski micro cruzer ja pulk oli täis kõikvõimalikku sodi (filme, muusikat jne.)! Kogu uuendamine kestis minut-kaks, mitte rohkem!
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
23.03.2010 17:00:35
|
|
|
| stents, Pean silmas seda, et peale vajutust läheb ikka aega enne kui midagi toimub. Sõltumata sellest kas vahetad kanalit või kolad menüüdes. Samuti ei toimu enamasti esimese vajutuse peale midagi. Nuppu peab ikka 2-3x vajutama, et midagi uimama hakkaks.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stents
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2008
|
23.03.2010 17:16:23
|
|
|
| Hm... äkki on sul ikkagi selle puldi omapära!? Mul (LG 32LH3010) ei saa küll pulti eriti uimaseks nimetada! Ma olen näppinud ühte 32LH2000 ka ja seal oli see pult nagu tsipa uimasem aga mitte oluliselt.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goga
HV kasutaja
liitunud: 30.05.2005
|
23.03.2010 18:41:48
|
|
|
ei õnnestu mul kuidagi firmaware upgrade 3.40 to 3.63. proovitud mitme erineva USB pulgaga. hakkab installima ja 12% pealt viskab pildi mustaks. korra keris isegi 40 % kuid siis mustaks ja mingit uuendust ei toimunud. pulgad 1GB ja 2 GB -sed.
on kellelgi ideid?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marqs
HV veteran

liitunud: 06.12.2001
|
23.03.2010 19:01:01
|
|
|
| attrs kirjutas: |
| stents, Pean silmas seda, et peale vajutust läheb ikka aega enne kui midagi toimub. Sõltumata sellest kas vahetad kanalit või kolad menüüdes. Samuti ei toimu enamasti esimese vajutuse peale midagi. Nuppu peab ikka 2-3x vajutama, et midagi uimama hakkaks. |
2-3x? Nii mõnigi viiks teleri või vähemalt puldi säherduse käitumise peale garantiisse. Ise vahetakse esimese hooga puldi pulgad välja.
_________________ 0xDEAD
0xBEEF |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
attrs
HV Guru

liitunud: 04.03.2004
|
23.03.2010 19:32:11
|
|
|
goga, proovi 3.40 -> 3.55 ja siis 3.63
marqs, kasutusel elioni digiboks seega tv enda pulti kasutan vaid siis kui vaja mõnd spetsiifilist nuppu vajutada (filme vaadates mark vms). Teleka sisse/välja lülitamine (ja vajadusel enamus teleka juhtimisest) käib elioni puldiga.
|
|
| Kommentaarid: 418 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
368 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
23.03.2010 21:22:01
|
|
|
| goga kirjutas: |
ei õnnestu mul kuidagi firmaware upgrade 3.40 to 3.63. proovitud mitme erineva USB pulgaga.
on kellelgi ideid? |
pulk on ikka FAT(32)?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
goga
HV kasutaja
liitunud: 30.05.2005
|
23.03.2010 21:37:59
|
|
|
attrs- proovi 3.40 -> 3.55 ja siis 3.63
Sama lugu , kuni 12 % ja siis pilt mustaks
a1-pulk on ikka FAT(32)?
On küll
Loeb alguses ilusasti ära, siis hakkab installima ning teeb seda kuni 12 % (korra on õnnestunud 40 %-ni)
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yarmx
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2007
|
23.03.2010 23:30:01
|
|
|
| goga, äkki on fail kuidagi vigane, proovi see FW uuesti tõmmata!
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jossi 1
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.08.2004
|
24.03.2010 07:56:24
|
|
|
Lugesin paar tundi erinevaid foorumeid ja selgub, et LG on avaldanud fanaatikutele linuxi sortsid.
On saadud tööle usb-ethernet adapter, seega on ligipääs võrgukettale.
Töö käib ka salvestuse kallal, kuid esialgu pole toimivat lahendust.
Muide Samsungi UExxB7 mudelil on ka salvestus tööle saadud !!!
Päris surnud LG teleka firmwaret saab uuendada serialpordi kaudu nullmodem kaabliga.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
24.03.2010 09:20:24
|
|
|
| jossi 1 kirjutas: |
| Päris surnud LG teleka firmwaret saab uuendada serialpordi kaudu nullmodem kaabliga. |
Minu puhul on ka see proovitud, kuid siiani pole aru saanud, kuidas taastada/ülekirjutada registrit (nimetame näiteks nii seda kohta, kus hoitakse see samane USB lubatus).
Com pordi kaudu võtab tarkvara laadimine muide aega 31 min.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|