Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Remondi- ja ehitusteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 290, 291, 292  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Cocapunn
HV vaatleja
Cocapunn

liitunud: 29.05.2009




sõnum 11.03.2010 16:43:08 vasta tsitaadiga

mõõtsin ära ja sain 1mm. õhemat ei saa ju panna, kui just tapeetida ei taha. sõltub, mis pind all on aga PVA- liim sobib hästi.
_________________
Olgu sul sama hea, kui mul.
Vaimukus on haritud ülbus.
Maailma kõige lühem anekdoot: ``Mees``
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2010 16:55:17 vasta tsitaadiga

all on siuke eterniidi vmt laadne plaat, ei tea kuda teda nimetatakse. kui sinna niiskustõke peale läheb, kas siis on vahet milline see aluspind on? (ka niiskustõkke olemusest puudub igasugune arusaam, et on ta miski mögin või kile või krt teab mis)
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cocapunn
HV vaatleja
Cocapunn

liitunud: 29.05.2009




sõnum 11.03.2010 17:38:54 vasta tsitaadiga

niiskustõke peaks mögin olema. aga mine parem poodi ja küsi, annavad nõu- kes, kus, milleks ja kellega. mõnedel müüjatel on päris häid mõtteid, eriti neil, kes ise ka viitsivad nokitseda.
_________________
Olgu sul sama hea, kui mul.
Vaimukus on haritud ülbus.
Maailma kõige lühem anekdoot: ``Mees``
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 11.03.2010 17:50:47 vasta tsitaadiga

pvc kleepimiseks mõeldud seinaliimiga pane. pva ei pruugi pvc liimida.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cocapunn
HV vaatleja
Cocapunn

liitunud: 29.05.2009




sõnum 11.03.2010 19:09:16 vasta tsitaadiga

liimib ikka.
_________________
Olgu sul sama hea, kui mul.
Vaimukus on haritud ülbus.
Maailma kõige lühem anekdoot: ``Mees``
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.03.2010 19:42:07 vasta tsitaadiga

Cocapunn kirjutas:
liimib ikka.

unustada ei tohi seda, et liim peab niiskuskindel olema icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cocapunn
HV vaatleja
Cocapunn

liitunud: 29.05.2009




sõnum 11.03.2010 20:25:49 vasta tsitaadiga

kas pva pole? no, mingi tükike seisab aastaid seinas juba pva najal ja ära pole kukkunud.
_________________
Olgu sul sama hea, kui mul.
Vaimukus on haritud ülbus.
Maailma kõige lühem anekdoot: ``Mees``
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.03.2010 20:30:23 vasta tsitaadiga

niiskustõke on mögin. lahustub veega muide icon_wink.gif aga kui kuivanud on, siis enam vett ei omasta ega lahustu. sellega pintseldatakse sein / põrand / lagi üle. 5275268( mu vend, kes teab, talle tuleb aga öelda, et kes ja miks helistas) , kui vaja täpselt teada mismoodi kasutatakse.

pva on vees lahustuv hiljem.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.03.2010 21:04:32 vasta tsitaadiga

Cocapunn kirjutas:
kas pva pole? no, mingi tükike seisab aastaid seinas juba pva najal ja ära pole kukkunud.

PVA liimid ei ole niiskuskindlad, lahustuvad butiilatsetaadiga, perklooretileeniga ja teiste lahustitega...
Niiskustõke peab vannitoas või suurt aurukoormust saavas seinas nagunii olema.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 11.03.2010 21:11:41 vasta tsitaadiga

Ehituspoes on niiskuskindlat PVA olemas. Tema nimi on PVAc dispersioonliim (Kiilto 33) niiskuskindlaks liimimiseks.
Mina sellega mingit vakstut küll seina kleepima ei hakkaks. spetsliimid olemas, milleks jamada ja pärast ohkida:D
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2010 04:21:08 vasta tsitaadiga

kuna mu PVC-sein on igas mõttes ootel (nii kohalik saadavus, panija arvamus ja nagu selgub, ka teie arvamus icon_biggrin.gif ), siis küsiks arvamust vannide kohta! nimelt sai tellitud üks 150x70 akrüülvann ja ootaks kõigi seisukohti ning kogemusi, kelle toodang on hea ja kelle mitte jne icon_smile.gif jutt siis lihtvannist, tulukeste ja puhuritega vannid ei pakuks ka siis huvi kui isegi mahuks icon_cool.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.03.2010 09:58:34 vasta tsitaadiga

Vana Vene vann on kõige tugevam, kui tahad miskit möllu teha icon_biggrin.gif
Uute kohta oskan niipalju öelda, et kui on ilusti välja reguleeritud tasapind, siis pole kestvuse jamasid küll karta. Lisaks on neid uusi ikka mõnusalt kerge paigaldada - ei mingit vinnamist ja punnimist.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2010 10:44:56 vasta tsitaadiga

möllata võiksin ka praeguses, vanas vene malmvannis - aga ei mölla icon_biggrin.gif
ja uute kohta oskan ma nii palju öelda, et tasapind ei määra essugi - "pika käiguga" jalad ja seina külge kinnitamine peaksid sellest vabastama icon_wink.gif ma saaks lausa 3 seina külge panna icon_razz.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.03.2010 10:57:31 vasta tsitaadiga

mõtlesingi seda jalgade teemat... aga kui seina saab ka, siis pole mingit probleemi.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2010 11:16:13 vasta tsitaadiga

a mismoodi vanni garantii välja näeb? kui alumised naabrid tulevad tilkuva vee üle kurtma, siis teatan sellest vanni tootjale, nad viivad vanni ekspertiisi ja nii kaua kümblen põrandal (ja ikka lasen naabritele pähe)? icon_lol.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.03.2010 12:05:29 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
a mismoodi vanni garantii välja näeb? kui alumised naabrid tulevad tilkuva vee üle kurtma, siis teatan sellest vanni tootjale, nad viivad vanni ekspertiisi ja nii kaua kümblen põrandal (ja ikka lasen naabritele pähe)? icon_lol.gif

Tee parem see korteri kindlustus icon_razz.gif
Paigaldada lase aga poe poolt või nende poolt soovitatud spetsialistil - see peaks tagama selle garantii ajal toimuvate lekete garantii icon_wink.gif
Muidu suht kerge jebima hakata - tootja ei vastuta otseselt. Kui leke toimub, siis ikka tihendist...mul dushikabiin vannitoa esikus hetkel ja ka kontrollisin üle, et leket poleks.. Samas kui peab, siis ka peab pikka aega.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2010 16:17:54 vasta tsitaadiga

enne tellimist täpsustasin ja 10a garantiid kehtib ka ise paigaldades icon_wink.gif juu see sifoonisüsteem siis nii lihtne ja lollikindel, et julgevad nii lubada (kuigi pede-effi uurides paistis paras raketiteadus icon_razz.gif ). ja paigaldaja/remontija on aastaid töötanud kohalikus veefirmas, seega törts ikka jagab sest teemast.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.03.2010 20:56:09 vasta tsitaadiga

Väga ok variant thumbs_up.gif
Ei ole seal midagi rasket jah.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2010 21:32:20 vasta tsitaadiga

reaalsuses ei pruugigi miskit ulmet olla aga pdf oli minu, kui sanitaar- ja ehitustehnikavõõra inimese jaoks, suht out of this world icon_biggrin.gif
22. märts peaks asi Tallinna jõudma ja siis mingi hetk sealt edasi Kuressaarde, eks siis paistab icon_smile.gif

_________________
nooope!


viimati muutis arm2004 01.04.2010 23:15:53, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2010 19:24:35 vasta tsitaadiga

Mul korteril suht suur rõdu. Kivi peal suht külm käia ehk siis peaks mingi kätte panema.
Terrassilauad vast kõige mõistlikum? Need väiksed puuplaadid ka muidugi variant.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.03.2010 20:11:16 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Mul korteril suht suur rõdu. Kivi peal suht külm käia ehk siis peaks mingi kätte panema.
Terrassilauad vast kõige mõistlikum? Need väiksed puuplaadid ka muidugi variant.

See immutatud laud jah hea odav, samas soovitaks hoopis mingit termopuitu:
http://www.genetrade.ee/est/tooted/termopuit/
http://www.puumarket.ee/?op=body&id=2&prod=432
See looduslikum thumbs_up.gif

väiksed puuplaadid ka väga asjalikud...

Või siis lehisest täiesti tavaline ilma immutamata - ka igavesti hästi kestev, kui viitsid ise uurida ja pusida saad väga ilusa tulemuse.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 14.03.2010 22:17:20 vasta tsitaadiga

mulle on kunstmuru silma jäänud, paremad on drenaazi ja värkidega, ei kogune liga ega midagi., Jala all aga päris max icon_cool.gif
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sqad
HV kasutaja
Sqad

liitunud: 09.03.2004




sõnum 17.03.2010 18:54:59 vasta tsitaadiga

Max Powers:Olin ise sama teema ees,et suitsu on rõdul hea teha aga varbad hakkavad külmetama.Otsustasin terassilaua kasuks.ilus ja viisakas jäi,keeruline oli üksi teha,sest rõdu 4+m pikk ja need lauad või rõdu ise ei ole teab mis sirge(d),aga jõuga ja kruvidega sai kinni.Paar tundi tööd ja valmis icon_smile.gif

_________________
Kvaliteetne transport-ja ehitusteenus info@cargobuild.ee www.CargoBuild.ee Igapäev Tallinna siseselt,helista julgelt +372 58 98 98 98
Nüüd ka Facebookis
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2010 12:49:46 vasta tsitaadiga

Kas keegi on korterisse teinud või lasknud teha jalgratta ülesriputamiseks kohta? A la rongis on võimalik seinale riputada. Tahan endal korterisse midagi sellist teha ning eriti hea kui leiaksin mõne, kes sellist valmislahendust pakub. Ma olen natuke uurinud ja nö. "metallifirmad" (Temekost uurisin näiteks) on nõus tegema valmis küll kui anda eskiis või mõni pilt ette. See pole ka halb variant. Ideaaljuhul leiaksin aga mõne firma, kes teebki selliseid asju. Oskab keegi midagi soovitada?

***

Sain vastuse juba. http://www.thule.ee/delta_tooted .
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 31.03.2010 19:48:25 vasta tsitaadiga

soovitage keegi maalrit/siseviimistlejat.

seinad on pahteldatud, vaja kerge "vigade parandus" ja kiire lihv pluss tapeedi panek.
vb vaja ka lagi üle pahteldada/lihvida/värvida.

mingeid sibulaid kes pakuvad lambist 100kr.- ruutmeeter ei taha näha ega kuulda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 31.03.2010 20:42:36 vasta tsitaadiga

mul vend teeb. tahad telefoninumbrit?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 01.04.2010 00:48:46 vasta tsitaadiga

leidsin juba netist ühe järjekordse "asjaliku jutuga" tüübi. vaatab mis sellest saab.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2010 23:16:05 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
reaalsuses ei pruugigi miskit ulmet olla aga pdf oli minu, kui sanitaar- ja ehitustehnikavõõra inimese jaoks, suht out of this world icon_biggrin.gif
22. märts peaks asi Tallinna jõudma ja siis mingi hetk sealt edasi Kuressaarde, eks siis paistab icon_smile.gif

täna sain vanni kätte. suht naljakas oli eile müüjaga rääkida, et kas ikka kaks meest toob selle kohale, kuna mu'st endast pole suurte raskuste neljandale korrusele tassijat (loomult õbluke ja pea 2a ainult kontoris lebotanud). müüja (hääle poolest siuke noorem naine) ütles, et ta ise aitab seda peale tõsta, vann kaalub umbes 18kg icon_lol.gif nats häbi hakkas, ei kujutanud ette, et see nii sulgkaalus on icon_redface.gif
igatahes vann on hea thumbs_up.gif sai siin kohapeal K-Rautas jne katsutud igast junne (mõnele jäi küünega tõmmates kriim peale icon_confused.gif ) aga ükski ei meeldinud. ja netist silma järgi tellitud Ravak Vanda on ideaalne icon_cool.gif kuna tšehhid jäid osast sambarahast ilma, siis toetasin neid vanni ostuga icon_razz1.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 03.05.2010 22:43:05 vasta tsitaadiga

Tekkis selline kuri mõte, et lükkaks krohvi peale OSB-2 plaadi (http://osb.entory.ee/osb/osbl1.jpg) kuna ruum pisike, siis justnimelt too kuri osa selle mõtte juures on plaat seina liimida (liimseguga).

Põhjus eelkõige selles, et alusseinas on hunnik auke mille lappimine võtaks ebamõistlikult kaua.
Ruum ise on selline poolniiske - idee on asjale silma jaoks kenamat välimust anda (OSB plaat on piisavalt "kena", et eesmärk oleks täidetud)

Üks põhjus liimimiseks on ka see, et ruum kitsas ja üks laud mahub hetkel täpsel nii mugavalt sisse, et ca 4cm jääb üle (st. 10-20mm plaat läheks ülitäpselt)

Et oskab keegi nüüd öelda mõne hea põhjuse, miks nii teha ei tasuks ? St. miks ei ole hea mõte asja liimida vaid peaks korrektselt alla karkassi panema ning plaadi karkassi külge ?

_________________
Elektri hind koos tasudega
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipu
HV veteran
vipu

liitunud: 15.09.2004




sõnum 03.05.2010 22:51:48 vasta tsitaadiga

kui kõver ei jää siis tõmba kruvidega kinni. karkass on sirgeks ajamiseks. aga sellele plaadile ei taha tapeet hästi kinni jääda, mainin kuna endal kogemus olemas.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lilander
HV kasutaja
lilander

liitunud: 29.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.05.2010 00:18:54 vasta tsitaadiga

Kunagi sai uuritud, et sauna eesruumi toda plaati panna, ja niipalju kui meelde jäi siis väga ei soovitatud, kuna ei pidavat tervisele see kuigi hea olema.. ehk keegi teab täpsemalt rääkida sellest?

Põhjus oli muidu täpselt sama, et sein parajalt kõver, aga lõpuks krohvile tekstuurvärv peale ja sai täitsa norm.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.05.2010 07:19:22 vasta tsitaadiga

lilander kirjutas:
Kunagi sai uuritud, et sauna eesruumi toda plaati panna, ja niipalju kui meelde jäi siis väga ei soovitatud, kuna ei pidavat tervisele see kuigi hea olema.. ehk keegi teab täpsemalt rääkida sellest?

Põhjus oli muidu täpselt sama, et sein parajalt kõver, aga lõpuks krohvile tekstuurvärv peale ja sai täitsa norm.

Tervislikus suhteline... aga osb3 läheb niiskesse ruumi, mitte 2.
Üldiselt on nali see, et niiske ruumi lahendust pole odav teha ökot. On ju palju lahendusi, mis teatud tingimustel on ohtlikud ja sellest suht mõttetu lähtuda.
Kui miski, aga mädanema läheb on oht tervisele kordades suurem...
Seda enam, et vaadake osb kasutust usa's icon_wink.gif
Me võime sisse süüa märksa hullemaid kombosid kahjulike ainetega.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2010 09:11:54 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Mul korteril suht suur rõdu. Kivi peal suht külm käia ehk siis peaks mingi kätte panema.
Terrassilauad vast kõige mõistlikum? Need väiksed puuplaadid ka muidugi variant.



Terassilaud on mul rõdul. Kivi vastu puutub risti laudadega asetatud 50mm prussid, nende alla on soovitav tegelt paigaldada mingisugune kumm vms, aga mul need 3 aastat olnud juba ja pole küll märki lagunemisest icon_smile.gif

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxtor1
HV veteran
maxtor1

liitunud: 06.02.2007




sõnum 05.05.2010 10:21:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

nende alla on soovitav tegelt paigaldada mingisugune kumm vms

Tõrvapapi ribad ajavad asja ära. Aga veel kasulikum oleks need kivi vastu puutuvad pulgad mingi immutusvahendiga nagu näiteks ära teha ja siis peaks suht savi olema et vastu kivi puutub.
Pole kahjuks korteris ainsatki rõdu, ainus mis oli on korteri eelmise elaniku poolt köögipikenduseks tehtud. Muidu teeks omalegi, Igasugu puitkonstruid mulle istuvad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2010 21:29:52 vasta tsitaadiga

ilm.ee's hakkas üks terrassilaua reklaam silma, ehk on kellelgi tarvis: LINK
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.05.2010 21:40:37 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
ilm.ee's hakkas üks terrassilaua reklaam silma, ehk on kellelgi tarvis: LINK

Loodetavasti seal parem töö kvaliteet, kui nende tavalisel höövellaual - see oli küll jube thumbs_down.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2010 12:20:45 vasta tsitaadiga

Kui palju on normaalne maksta vannitoa remondi eest, kui materjalid on endal olemas? Tüüpkorteri vannituba Tallinnas, vanni ja kraanikausiga. Vaja on vanad plaadid jm ära koristada, pinnad ette valmistada, paigaldada põrandaküte ja niiskustõke, seinad, põrandad plaatida.
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2010 12:26:27 vasta tsitaadiga

MelesMeles kirjutas:
Kui palju on normaalne maksta vannitoa remondi eest, kui materjalid on endal olemas? Tüüpkorteri vannituba Tallinnas, vanni ja kraanikausiga. Vaja on vanad plaadid jm ära koristada, pinnad ette valmistada, paigaldada põrandaküte ja niiskustõke, seinad, põrandad plaatida.


mind ka huvitaks

_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2010 12:44:31 vasta tsitaadiga

meil siiani läinud nõks üle 20k. selle sees siis remondimees, materjalid, vann ja kõik muu (põrandakütet ei ole, plaate läks ainult vanni ette, seina linoleumilaadne kate).
mehe enda tasu oli vist 4k aga töö kvaliteet jätab kõvasti soovida. alguses lubas nädalaga ära teha - nüüd möödas üle kuu ja pole ikka päriselt valmis (PÄRISELT valmis ei saagi ilmselt või tuleb ise teha, sest igast liistud ja asjad on nii viletsalt lõigatud ja pandud, et nutt tuleb suhu).
öudne asi see vannitoa remont, ei soovitaks vaenlasele ka icon_razz.gif üle kahe nädala pese end köögi valamus jne (hea oli, et tööl sain duši all käia)

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2010 13:04:07 vasta tsitaadiga

MelesMeles kirjutas:
Kui palju on normaalne maksta vannitoa remondi eest, kui materjalid on endal olemas? Tüüpkorteri vannituba Tallinnas, vanni ja kraanikausiga. Vaja on vanad plaadid jm ära koristada, pinnad ette valmistada, paigaldada põrandaküte ja niiskustõke, seinad, põrandad plaatida.

Endale vannituba ehitasin, siis: vee ja kanalka paigaldas sõber, kes on tipp-topp santehnik, teine hea tuttav elektrik tegeles siis juhtmestikuga. Kolmas, kes elukutseline plaatija... arvata on, milline tema osa oli, vastutasuks aitasin tal köögipõranda (mingi 15-20 ruutu) ära betooni valada. Kõige enam raha läkski vanni ja põranda-seina plaatide peale (täispõrand 5,5 ruutu ja seinad maast laeni plaadi alla). Materjalidki tulid suuremalt jaolt sõpradelt, kes ehitusalal tegevad. Arvet küll ei pidanud, aga arvan, et koos sisustusega mingi 25 kilo max kulus raha.
Mitte et sellest postitusest nüüd abi oleks, aga lihtsalt näiteks. Et saab ka nii. Kui piisavalt häid tuttavaid ja sõpru jagub.
Põrandakütte ja hüdroisolatsioonid-niiskustõkked paigaldasin ise. Kusjuures vannituba sai tehtud vanasse puumajja kohta, kus enne polnud mingit ruumi sõna otseses mõttes. lihtsalt trepikoja jätk nii-öelda.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!


viimati muutis ivokas 19.05.2010 13:06:52, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 19.05.2010 13:04:45 vasta tsitaadiga

arm2004, no mul sai koos sugulasega 2 päevaga vannitoa remont tehtud Lasnas.
Esimesel päeval vana vakstu seinalt maha, vanna välja, kraanikauss nahui jne. Pealelõunast sai juba uus uks ette, siis kõige rohkem võttis aega plaatide panek (seintele ja põrandale) sest need kuradi tüüpseinad jooksid sõna otseses mõttes igatpidi viltu. Kuna vanni tagasi tahtsime ei saanud korralikult sirgeks ka seinu teha. Nüüd hea vaadata, kuidas sein keskel punnis on icon_biggrin.gif
Aga teise päeva lõpuks sai juba pelleris kangil käia.
Kõige pikem ajakulu kui selline oli santehniku ootamine, kes uue kraani paigaldas ja vanad torud vannitoas ära vahetas.

Kõik nodi sai ise ostetud.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2010 13:34:04 vasta tsitaadiga

softis, kui paarikümne aasta pärast jälle hakkan remontima, siis võtad sugulase kaasa ja tuled teed ära icon_lol.gif

iga aasta kuskil remonti tehtud (eelmine aasta köök, üle-eelmine elutuba, üle-üle-eelmine esik jne) ja vannituba by far õudseim. muidugi ma vist sattusin s!ta mehe otsa ka, vanasti nagu oli ikka hulka asjalikum...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.05.2010 13:42:57 vasta tsitaadiga

Selle nimi on masu icon_smile.gif
Pole mõtet loota, et palju väiksema tasu eest saab norm tegijad ja tegelikult ei saa loota ka norm tasu puhul, sest paljud head tegijad on tõmmatud Soome, Rootsi jehhat.
Siin tuttavale orgunnisin ehitusmaterjali ja siis ka tegija ütles, et plaan Soome tööle minna.
----------------
Mis vannitoa tegemisse puutub, siis on see tõesti jube - mul pole põrandatki all hetkel icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2010 20:56:43 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et paneks aiamajja väikse ahju. Ühe pliidiauguga.
On seal väga vahet, kas panna mooduskorsten läbi lae või taga seina?

Kellelgi juppe üle ei ole? Või siis teab kust soodsalt saaks/teeks?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxtor1
HV veteran
maxtor1

liitunud: 06.02.2007




sõnum 29.05.2010 21:22:42 vasta tsitaadiga

Otse üles mõjuks arvatavasti tõmbele paremini aga läbi seina peaks lihtsam teha olema.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2010 21:30:53 vasta tsitaadiga

Samas läbi katuse tuleb natuke ilusam ka. Aiamaja katus suht olematu ka.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.05.2010 21:47:31 vasta tsitaadiga

läbi katuse ikka, ilusam ja ohutum ka.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2010 21:51:58 vasta tsitaadiga

Palju tõrvapapist ohutu kaugus on? 60-70cm on ok?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.05.2010 21:56:40 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
Palju tõrvapapist ohutu kaugus on? 60-70cm on ok?

Jah, kindlasti thumbs_up.gif
Korstnate puhul on norm vist 20cm... aga see sõltub ka küttekolde kaugusest. Üldiselt mooduli tootja annab ka selle inffi kaasa.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2010 22:03:08 vasta tsitaadiga

Hinnad on päris hullud. Vihmamütsi eest tahetakse poes 1400 krooni.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Remondi- ja ehitusteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 290, 291, 292  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.