|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Cocapunn
HV vaatleja

liitunud: 29.05.2009
|
11.03.2010 16:43:08
|
|
|
mõõtsin ära ja sain 1mm. õhemat ei saa ju panna, kui just tapeetida ei taha. sõltub, mis pind all on aga PVA- liim sobib hästi.
_________________ Olgu sul sama hea, kui mul.
Vaimukus on haritud ülbus.
Maailma kõige lühem anekdoot: ``Mees`` |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
11.03.2010 16:55:17
|
|
|
all on siuke eterniidi vmt laadne plaat, ei tea kuda teda nimetatakse. kui sinna niiskustõke peale läheb, kas siis on vahet milline see aluspind on? (ka niiskustõkke olemusest puudub igasugune arusaam, et on ta miski mögin või kile või krt teab mis)
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cocapunn
HV vaatleja

liitunud: 29.05.2009
|
11.03.2010 17:38:54
|
|
|
niiskustõke peaks mögin olema. aga mine parem poodi ja küsi, annavad nõu- kes, kus, milleks ja kellega. mõnedel müüjatel on päris häid mõtteid, eriti neil, kes ise ka viitsivad nokitseda.
_________________ Olgu sul sama hea, kui mul.
Vaimukus on haritud ülbus.
Maailma kõige lühem anekdoot: ``Mees`` |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
11.03.2010 17:50:47
|
|
|
| pvc kleepimiseks mõeldud seinaliimiga pane. pva ei pruugi pvc liimida.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cocapunn
HV vaatleja

liitunud: 29.05.2009
|
11.03.2010 19:09:16
|
|
|
liimib ikka.
_________________ Olgu sul sama hea, kui mul.
Vaimukus on haritud ülbus.
Maailma kõige lühem anekdoot: ``Mees`` |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
11.03.2010 19:42:07
|
|
|
| Cocapunn kirjutas: |
| liimib ikka. |
unustada ei tohi seda, et liim peab niiskuskindel olema
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cocapunn
HV vaatleja

liitunud: 29.05.2009
|
11.03.2010 20:25:49
|
|
|
kas pva pole? no, mingi tükike seisab aastaid seinas juba pva najal ja ära pole kukkunud.
_________________ Olgu sul sama hea, kui mul.
Vaimukus on haritud ülbus.
Maailma kõige lühem anekdoot: ``Mees`` |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
11.03.2010 20:30:23
|
|
|
niiskustõke on mögin. lahustub veega muide aga kui kuivanud on, siis enam vett ei omasta ega lahustu. sellega pintseldatakse sein / põrand / lagi üle. 5275268( mu vend, kes teab, talle tuleb aga öelda, et kes ja miks helistas) , kui vaja täpselt teada mismoodi kasutatakse.
pva on vees lahustuv hiljem.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
11.03.2010 21:04:32
|
|
|
| Cocapunn kirjutas: |
| kas pva pole? no, mingi tükike seisab aastaid seinas juba pva najal ja ära pole kukkunud. |
PVA liimid ei ole niiskuskindlad, lahustuvad butiilatsetaadiga, perklooretileeniga ja teiste lahustitega...
Niiskustõke peab vannitoas või suurt aurukoormust saavas seinas nagunii olema.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
11.03.2010 21:11:41
|
|
|
Ehituspoes on niiskuskindlat PVA olemas. Tema nimi on PVAc dispersioonliim (Kiilto 33) niiskuskindlaks liimimiseks.
Mina sellega mingit vakstut küll seina kleepima ei hakkaks. spetsliimid olemas, milleks jamada ja pärast ohkida:D
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
13.03.2010 04:21:08
|
|
|
kuna mu PVC-sein on igas mõttes ootel (nii kohalik saadavus, panija arvamus ja nagu selgub, ka teie arvamus ), siis küsiks arvamust vannide kohta! nimelt sai tellitud üks 150x70 akrüülvann ja ootaks kõigi seisukohti ning kogemusi, kelle toodang on hea ja kelle mitte jne jutt siis lihtvannist, tulukeste ja puhuritega vannid ei pakuks ka siis huvi kui isegi mahuks
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
13.03.2010 09:58:34
|
|
|
Vana Vene vann on kõige tugevam, kui tahad miskit möllu teha
Uute kohta oskan niipalju öelda, et kui on ilusti välja reguleeritud tasapind, siis pole kestvuse jamasid küll karta. Lisaks on neid uusi ikka mõnusalt kerge paigaldada - ei mingit vinnamist ja punnimist.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
13.03.2010 10:44:56
|
|
|
möllata võiksin ka praeguses, vanas vene malmvannis - aga ei mölla
ja uute kohta oskan ma nii palju öelda, et tasapind ei määra essugi - "pika käiguga" jalad ja seina külge kinnitamine peaksid sellest vabastama ma saaks lausa 3 seina külge panna
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
13.03.2010 10:57:31
|
|
|
| mõtlesingi seda jalgade teemat... aga kui seina saab ka, siis pole mingit probleemi.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
13.03.2010 11:16:13
|
|
|
a mismoodi vanni garantii välja näeb? kui alumised naabrid tulevad tilkuva vee üle kurtma, siis teatan sellest vanni tootjale, nad viivad vanni ekspertiisi ja nii kaua kümblen põrandal (ja ikka lasen naabritele pähe)?
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
13.03.2010 12:05:29
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
a mismoodi vanni garantii välja näeb? kui alumised naabrid tulevad tilkuva vee üle kurtma, siis teatan sellest vanni tootjale, nad viivad vanni ekspertiisi ja nii kaua kümblen põrandal (ja ikka lasen naabritele pähe)?  |
Tee parem see korteri kindlustus
Paigaldada lase aga poe poolt või nende poolt soovitatud spetsialistil - see peaks tagama selle garantii ajal toimuvate lekete garantii
Muidu suht kerge jebima hakata - tootja ei vastuta otseselt. Kui leke toimub, siis ikka tihendist...mul dushikabiin vannitoa esikus hetkel ja ka kontrollisin üle, et leket poleks.. Samas kui peab, siis ka peab pikka aega.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
13.03.2010 16:17:54
|
|
|
enne tellimist täpsustasin ja 10a garantiid kehtib ka ise paigaldades juu see sifoonisüsteem siis nii lihtne ja lollikindel, et julgevad nii lubada (kuigi pede-effi uurides paistis paras raketiteadus ). ja paigaldaja/remontija on aastaid töötanud kohalikus veefirmas, seega törts ikka jagab sest teemast.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
13.03.2010 20:56:09
|
|
|
Väga ok variant
Ei ole seal midagi rasket jah.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
13.03.2010 21:32:20
|
|
|
reaalsuses ei pruugigi miskit ulmet olla aga pdf oli minu, kui sanitaar- ja ehitustehnikavõõra inimese jaoks, suht out of this world
22. märts peaks asi Tallinna jõudma ja siis mingi hetk sealt edasi Kuressaarde, eks siis paistab
_________________ nooope!
viimati muutis arm2004 01.04.2010 23:15:53, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
14.03.2010 19:24:35
|
|
|
Mul korteril suht suur rõdu. Kivi peal suht külm käia ehk siis peaks mingi kätte panema.
Terrassilauad vast kõige mõistlikum? Need väiksed puuplaadid ka muidugi variant.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
14.03.2010 20:11:16
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
Mul korteril suht suur rõdu. Kivi peal suht külm käia ehk siis peaks mingi kätte panema.
Terrassilauad vast kõige mõistlikum? Need väiksed puuplaadid ka muidugi variant. |
See immutatud laud jah hea odav, samas soovitaks hoopis mingit termopuitu:
http://www.genetrade.ee/est/tooted/termopuit/
http://www.puumarket.ee/?op=body&id=2&prod=432
See looduslikum
väiksed puuplaadid ka väga asjalikud...
Või siis lehisest täiesti tavaline ilma immutamata - ka igavesti hästi kestev, kui viitsid ise uurida ja pusida saad väga ilusa tulemuse.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
14.03.2010 22:17:20
|
|
|
mulle on kunstmuru silma jäänud, paremad on drenaazi ja värkidega, ei kogune liga ega midagi., Jala all aga päris max
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sqad
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2004
|
17.03.2010 18:54:59
|
|
|
Max Powers:Olin ise sama teema ees,et suitsu on rõdul hea teha aga varbad hakkavad külmetama.Otsustasin terassilaua kasuks.ilus ja viisakas jäi,keeruline oli üksi teha,sest rõdu 4+m pikk ja need lauad või rõdu ise ei ole teab mis sirge(d),aga jõuga ja kruvidega sai kinni.Paar tundi tööd ja valmis
_________________ Kvaliteetne transport-ja ehitusteenus info@cargobuild.ee www.CargoBuild.ee Igapäev Tallinna siseselt,helista julgelt +372 58 98 98 98
Nüüd ka Facebookis |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
18.03.2010 12:49:46
|
|
|
Kas keegi on korterisse teinud või lasknud teha jalgratta ülesriputamiseks kohta? A la rongis on võimalik seinale riputada. Tahan endal korterisse midagi sellist teha ning eriti hea kui leiaksin mõne, kes sellist valmislahendust pakub. Ma olen natuke uurinud ja nö. "metallifirmad" (Temekost uurisin näiteks) on nõus tegema valmis küll kui anda eskiis või mõni pilt ette. See pole ka halb variant. Ideaaljuhul leiaksin aga mõne firma, kes teebki selliseid asju. Oskab keegi midagi soovitada?
***
Sain vastuse juba. http://www.thule.ee/delta_tooted .
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
31.03.2010 19:48:25
|
|
|
soovitage keegi maalrit/siseviimistlejat.
seinad on pahteldatud, vaja kerge "vigade parandus" ja kiire lihv pluss tapeedi panek.
vb vaja ka lagi üle pahteldada/lihvida/värvida.
mingeid sibulaid kes pakuvad lambist 100kr.- ruutmeeter ei taha näha ega kuulda.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
31.03.2010 20:42:36
|
|
|
mul vend teeb. tahad telefoninumbrit?
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
01.04.2010 00:48:46
|
|
|
| leidsin juba netist ühe järjekordse "asjaliku jutuga" tüübi. vaatab mis sellest saab.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
01.04.2010 23:16:05
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
reaalsuses ei pruugigi miskit ulmet olla aga pdf oli minu, kui sanitaar- ja ehitustehnikavõõra inimese jaoks, suht out of this world
22. märts peaks asi Tallinna jõudma ja siis mingi hetk sealt edasi Kuressaarde, eks siis paistab  |
täna sain vanni kätte. suht naljakas oli eile müüjaga rääkida, et kas ikka kaks meest toob selle kohale, kuna mu'st endast pole suurte raskuste neljandale korrusele tassijat (loomult õbluke ja pea 2a ainult kontoris lebotanud). müüja (hääle poolest siuke noorem naine) ütles, et ta ise aitab seda peale tõsta, vann kaalub umbes 18kg nats häbi hakkas, ei kujutanud ette, et see nii sulgkaalus on
igatahes vann on hea sai siin kohapeal K-Rautas jne katsutud igast junne (mõnele jäi küünega tõmmates kriim peale ) aga ükski ei meeldinud. ja netist silma järgi tellitud Ravak Vanda on ideaalne kuna tšehhid jäid osast sambarahast ilma, siis toetasin neid vanni ostuga
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
03.05.2010 22:43:05
|
|
|
Tekkis selline kuri mõte, et lükkaks krohvi peale OSB-2 plaadi (http://osb.entory.ee/osb/osbl1.jpg) kuna ruum pisike, siis justnimelt too kuri osa selle mõtte juures on plaat seina liimida (liimseguga).
Põhjus eelkõige selles, et alusseinas on hunnik auke mille lappimine võtaks ebamõistlikult kaua.
Ruum ise on selline poolniiske - idee on asjale silma jaoks kenamat välimust anda (OSB plaat on piisavalt "kena", et eesmärk oleks täidetud)
Üks põhjus liimimiseks on ka see, et ruum kitsas ja üks laud mahub hetkel täpsel nii mugavalt sisse, et ca 4cm jääb üle (st. 10-20mm plaat läheks ülitäpselt)
Et oskab keegi nüüd öelda mõne hea põhjuse, miks nii teha ei tasuks ? St. miks ei ole hea mõte asja liimida vaid peaks korrektselt alla karkassi panema ning plaadi karkassi külge ?
_________________ Elektri hind koos tasudega |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipu
HV veteran

liitunud: 15.09.2004
|
03.05.2010 22:51:48
|
|
|
| kui kõver ei jää siis tõmba kruvidega kinni. karkass on sirgeks ajamiseks. aga sellele plaadile ei taha tapeet hästi kinni jääda, mainin kuna endal kogemus olemas.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lilander
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2007
|
04.05.2010 00:18:54
|
|
|
Kunagi sai uuritud, et sauna eesruumi toda plaati panna, ja niipalju kui meelde jäi siis väga ei soovitatud, kuna ei pidavat tervisele see kuigi hea olema.. ehk keegi teab täpsemalt rääkida sellest?
Põhjus oli muidu täpselt sama, et sein parajalt kõver, aga lõpuks krohvile tekstuurvärv peale ja sai täitsa norm.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
04.05.2010 07:19:22
|
|
|
| lilander kirjutas: |
Kunagi sai uuritud, et sauna eesruumi toda plaati panna, ja niipalju kui meelde jäi siis väga ei soovitatud, kuna ei pidavat tervisele see kuigi hea olema.. ehk keegi teab täpsemalt rääkida sellest?
Põhjus oli muidu täpselt sama, et sein parajalt kõver, aga lõpuks krohvile tekstuurvärv peale ja sai täitsa norm. |
Tervislikus suhteline... aga osb3 läheb niiskesse ruumi, mitte 2.
Üldiselt on nali see, et niiske ruumi lahendust pole odav teha ökot. On ju palju lahendusi, mis teatud tingimustel on ohtlikud ja sellest suht mõttetu lähtuda.
Kui miski, aga mädanema läheb on oht tervisele kordades suurem...
Seda enam, et vaadake osb kasutust usa's
Me võime sisse süüa märksa hullemaid kombosid kahjulike ainetega.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
05.05.2010 09:11:54
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
Mul korteril suht suur rõdu. Kivi peal suht külm käia ehk siis peaks mingi kätte panema.
Terrassilauad vast kõige mõistlikum? Need väiksed puuplaadid ka muidugi variant. |
Terassilaud on mul rõdul. Kivi vastu puutub risti laudadega asetatud 50mm prussid, nende alla on soovitav tegelt paigaldada mingisugune kumm vms, aga mul need 3 aastat olnud juba ja pole küll märki lagunemisest
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxtor1
HV veteran

liitunud: 06.02.2007
|
05.05.2010 10:21:25
|
|
|
| tsitaat: |
nende alla on soovitav tegelt paigaldada mingisugune kumm vms
|
Tõrvapapi ribad ajavad asja ära. Aga veel kasulikum oleks need kivi vastu puutuvad pulgad mingi immutusvahendiga nagu näiteks ära teha ja siis peaks suht savi olema et vastu kivi puutub.
Pole kahjuks korteris ainsatki rõdu, ainus mis oli on korteri eelmise elaniku poolt köögipikenduseks tehtud. Muidu teeks omalegi, Igasugu puitkonstruid mulle istuvad
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
18.05.2010 21:29:52
|
|
|
ilm.ee's hakkas üks terrassilaua reklaam silma, ehk on kellelgi tarvis: LINK
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
18.05.2010 21:40:37
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| ilm.ee's hakkas üks terrassilaua reklaam silma, ehk on kellelgi tarvis: LINK |
Loodetavasti seal parem töö kvaliteet, kui nende tavalisel höövellaual - see oli küll jube
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
19.05.2010 12:20:45
|
|
|
Kui palju on normaalne maksta vannitoa remondi eest, kui materjalid on endal olemas? Tüüpkorteri vannituba Tallinnas, vanni ja kraanikausiga. Vaja on vanad plaadid jm ära koristada, pinnad ette valmistada, paigaldada põrandaküte ja niiskustõke, seinad, põrandad plaatida.
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lotharius
rallisibul

liitunud: 06.11.2005
|
19.05.2010 12:26:27
|
|
|
| MelesMeles kirjutas: |
| Kui palju on normaalne maksta vannitoa remondi eest, kui materjalid on endal olemas? Tüüpkorteri vannituba Tallinnas, vanni ja kraanikausiga. Vaja on vanad plaadid jm ära koristada, pinnad ette valmistada, paigaldada põrandaküte ja niiskustõke, seinad, põrandad plaatida. |
mind ka huvitaks
_________________ Geek it til it MHz |
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
19.05.2010 12:44:31
|
|
|
meil siiani läinud nõks üle 20k. selle sees siis remondimees, materjalid, vann ja kõik muu (põrandakütet ei ole, plaate läks ainult vanni ette, seina linoleumilaadne kate).
mehe enda tasu oli vist 4k aga töö kvaliteet jätab kõvasti soovida. alguses lubas nädalaga ära teha - nüüd möödas üle kuu ja pole ikka päriselt valmis (PÄRISELT valmis ei saagi ilmselt või tuleb ise teha, sest igast liistud ja asjad on nii viletsalt lõigatud ja pandud, et nutt tuleb suhu).
öudne asi see vannitoa remont, ei soovitaks vaenlasele ka üle kahe nädala pese end köögi valamus jne (hea oli, et tööl sain duši all käia)
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
19.05.2010 13:04:07
|
|
|
| MelesMeles kirjutas: |
| Kui palju on normaalne maksta vannitoa remondi eest, kui materjalid on endal olemas? Tüüpkorteri vannituba Tallinnas, vanni ja kraanikausiga. Vaja on vanad plaadid jm ära koristada, pinnad ette valmistada, paigaldada põrandaküte ja niiskustõke, seinad, põrandad plaatida. |
Endale vannituba ehitasin, siis: vee ja kanalka paigaldas sõber, kes on tipp-topp santehnik, teine hea tuttav elektrik tegeles siis juhtmestikuga. Kolmas, kes elukutseline plaatija... arvata on, milline tema osa oli, vastutasuks aitasin tal köögipõranda (mingi 15-20 ruutu) ära betooni valada. Kõige enam raha läkski vanni ja põranda-seina plaatide peale (täispõrand 5,5 ruutu ja seinad maast laeni plaadi alla). Materjalidki tulid suuremalt jaolt sõpradelt, kes ehitusalal tegevad. Arvet küll ei pidanud, aga arvan, et koos sisustusega mingi 25 kilo max kulus raha.
Mitte et sellest postitusest nüüd abi oleks, aga lihtsalt näiteks. Et saab ka nii. Kui piisavalt häid tuttavaid ja sõpru jagub.
Põrandakütte ja hüdroisolatsioonid-niiskustõkked paigaldasin ise. Kusjuures vannituba sai tehtud vanasse puumajja kohta, kus enne polnud mingit ruumi sõna otseses mõttes. lihtsalt trepikoja jätk nii-öelda.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
viimati muutis ivokas 19.05.2010 13:06:52, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
19.05.2010 13:04:45
|
|
|
arm2004, no mul sai koos sugulasega 2 päevaga vannitoa remont tehtud Lasnas.
Esimesel päeval vana vakstu seinalt maha, vanna välja, kraanikauss nahui jne. Pealelõunast sai juba uus uks ette, siis kõige rohkem võttis aega plaatide panek (seintele ja põrandale) sest need kuradi tüüpseinad jooksid sõna otseses mõttes igatpidi viltu. Kuna vanni tagasi tahtsime ei saanud korralikult sirgeks ka seinu teha. Nüüd hea vaadata, kuidas sein keskel punnis on
Aga teise päeva lõpuks sai juba pelleris kangil käia.
Kõige pikem ajakulu kui selline oli santehniku ootamine, kes uue kraani paigaldas ja vanad torud vannitoas ära vahetas.
Kõik nodi sai ise ostetud.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
19.05.2010 13:34:04
|
|
|
softis, kui paarikümne aasta pärast jälle hakkan remontima, siis võtad sugulase kaasa ja tuled teed ära
iga aasta kuskil remonti tehtud (eelmine aasta köök, üle-eelmine elutuba, üle-üle-eelmine esik jne) ja vannituba by far õudseim. muidugi ma vist sattusin s!ta mehe otsa ka, vanasti nagu oli ikka hulka asjalikum...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
19.05.2010 13:42:57
|
|
|
Selle nimi on masu
Pole mõtet loota, et palju väiksema tasu eest saab norm tegijad ja tegelikult ei saa loota ka norm tasu puhul, sest paljud head tegijad on tõmmatud Soome, Rootsi jehhat.
Siin tuttavale orgunnisin ehitusmaterjali ja siis ka tegija ütles, et plaan Soome tööle minna.
----------------
Mis vannitoa tegemisse puutub, siis on see tõesti jube - mul pole põrandatki all hetkel
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
29.05.2010 20:56:43
|
|
|
Mõtlesin, et paneks aiamajja väikse ahju. Ühe pliidiauguga.
On seal väga vahet, kas panna mooduskorsten läbi lae või taga seina?
Kellelgi juppe üle ei ole? Või siis teab kust soodsalt saaks/teeks?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxtor1
HV veteran

liitunud: 06.02.2007
|
29.05.2010 21:22:42
|
|
|
| Otse üles mõjuks arvatavasti tõmbele paremini aga läbi seina peaks lihtsam teha olema.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
29.05.2010 21:30:53
|
|
|
| Samas läbi katuse tuleb natuke ilusam ka. Aiamaja katus suht olematu ka.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
29.05.2010 21:47:31
|
|
|
| läbi katuse ikka, ilusam ja ohutum ka.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
29.05.2010 21:51:58
|
|
|
| Palju tõrvapapist ohutu kaugus on? 60-70cm on ok?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
29.05.2010 21:56:40
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
| Palju tõrvapapist ohutu kaugus on? 60-70cm on ok? |
Jah, kindlasti
Korstnate puhul on norm vist 20cm... aga see sõltub ka küttekolde kaugusest. Üldiselt mooduli tootja annab ka selle inffi kaasa.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
29.05.2010 22:03:08
|
|
|
| Hinnad on päris hullud. Vihmamütsi eest tahetakse poes 1400 krooni.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|