No osta see vene key ja viska minema ja tõmba "demo" ja oledki nagu maksnud asja eest.
estplayer, ära erutu. Mänge mul kuhjaga ostetud ja ostan ka edaspidi mänge mis on väärt
Naljamees
E: Oota kas AC2 ongi esimene mäng UBIit kus on see mingi über kaitse peal? Mäng on juba poolenisti käkitud.
viimati muutis KrisVr 03.03.2010 22:09:51, muudetud 1 kord
Ahf, logid oma ubi accoundiga sisse ja jälgib, et ainult 1x oleksid sisse loginud.
loomulikult ei rooma drm mööda netikaablit vaid on mänguga koos kohe kaasas. reaalselt mängimisel toimuva kohta vaata eelmist rida. _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
mitte korralikult.
veebipäringutele genereeritakse lihtsalt ise vastuseid :p
savegamed ei tööta ja mingist hetkest tekib nähtavasti lisacheck. _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Sakurai, nagu öeldud, mina seda mängu enne ei osta kui töötav kräkk olemas on. seega jälgin vastavat protsessi.
mängutootjad/publisherid on idioodid kui arvavad, et on hea mõte pakkuda sitemat funktsionaalsust maksvatele klientidele. _________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Sakurai, nagu öeldud, mina seda mängu enne ei osta kui töötav kräkk olemas on. seega jälgin vastavat protsessi.
mängutootjad/publisherid on idioodid kui arvavad, et on hea mõte pakkuda sitemat funktsionaalsust maksvatele klientidele.
eile sai veits proovitud, päris hea on mitte mõeldes selle uue DRM peale ja xboxiga võrreldes on graafika palju parem. pärast võin anda teada kas saab ingliskeelset panna vene keyga.
499 eeku pole ju ka teab mis palju maksta. Ma küll kavatsen osta...esimene Assassins oli küll väga hea ja kui teine ka vähemalt samahea on siis pole mul sellest 500 kahju kah.
Ei tea miks Steamis nii räige hind on? 49 euri vist oli
viskad Steam'i vene key ja laseb inglise keelse tirida või mis mõttes? _________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Töötab vene keyga inglise versioon mäng meeldib väga senini, mänginud suht terve päeva kui vaba aega oli
Jep selgita täpsemalt kudas vene keyga installid? Hind ikka poole odavam (venekeelne).
Pea-asi et pole sama jama nagu COd et pead mingied faile hakkama ümber copima ja värki.
ise panin peale nii et tõmbasin netist multilanguage iso, installisin ja pärast ta küsib registreerida/sisse logida ubisoft accoundiga. ning küsis activation key, panin võtme sisse ja kõik korras
Kuni veel BC2 pole kohale jõudnud peksan seda pela hea meelega. Üle ootuste hea mäng.
Spoiler
kust raha juurde saaks ,suuremas koguses..... poest saaks päris palju asju osta aga raha pole. On vaja mõni rikkam vend maha koksata või peab lihtsalt tsiivile klohmima... nuhh, et rikkaks saada
villu70, Investeeri küla ehitamise peale siis hakkab sulle korralikult klotsi kogunema sinna laekasse. Ainus häda et pead seda siis välja minema vahepeal võtma.
Ise ka algul ei teadnud seda aga varsti plaan uuesti läbi teha kuna DLC nüüd väljas ja tahaks 13 ch ka ära teha
xxlmaster, ma uurisin küll, ent PC peale vist neid DLC-sid ei saa osta?
No teile on hilja vist jah kes vene keyga möllavad, peab kohe ostma vist selle deluxe editioni siis saad need kaasa kohe aga ise mängin seda ps3mel ja mina saan need add oniga
Naljakas luegda, kuidas rahaga probleeme on. Kohe alguses esimese asjana sain kohe kõik raha kokku kogutud ja villasse visatud. Peale seda tuli nii palju raha, et ei jõudnud äragi kulutada. Mängu lõpuks oli umbes pool milli. _________________ TALUSILDID
No teile on hilja vist jah kes vene keyga möllavad, peab kohe ostma vist selle deluxe editioni
Saad deluxe editioni ka vene keyga, kui väga tahta. Mõtlesin siiski, kas neid PCle eraldi ei saa osta/lasta peale standard editioni puhul.
No steamis igatahes
tsitaat:
Assassin's Creed II: Deluxe Edition
Includes 3 bonus maps! Explore some of the Renaissance's most prestigious monuments to reveal secret treasures in three special in-game maps: Palazzo Medici, Santa Maria Dei Frari, and the Arsenal Shipyard.
Täitsa lõpp enam ei saa mängu sisse..mingi kala. Mängu saan käima aga kui valin menüüst story mode...siis tuleb ette leht kus kirjas et "establishing network connection please wait"...mida asja mul nett olemas kaha ma ootama pean seal siis tund aega ve?
sellist kaitset teha kas midagi targemat ei suudetud välja tõesti mõelda
aga näed vähemalt on poistel orikad. Muidu oleks suurem piramine käinud(mis sest siis et vene key aga siiski makstud asi).
Jah olen sellega sinuga nõus ei vaidlegi vastu. jah aga mu esimene mõte oli et kui näiteks ubisoftil jooksevad serverid maha või on hooldustööd või mis iganes siis ei saagi mängida ve ? (sry kustutasin eelmise posti ära kuna esimese hooga mõtlesingi et mingi ubi serverite kamm hakkab peale ) Mäletan kunagi oli mingi selline mäng nagu Alone in the Dark vms millel ei olnud teab mis kaitset peal ja pirapoistel oli tükk tegemist et see lahti häkkida,mingi läbi neti võtme aktiveerimine oli vms... ok see selleks ise tahan ka selle mängu originaali osta kuna hind on normaalne ja esimene osameeldis ka väga..... aga laupäev linnas käies ei näinud seda veel kuskil müügil kahjuks kuigi olen ise rumal oleks saanud eeltellimuse teha ja oleks ehk juba käes olnud mäng aga ei teinud millegipärast ja pean nüüd kannatama kuigi tahaks seda niiväga juba mängida
normaalne siis kui mängida ei saa ja on ubi poolne teema
no krt kui sellist jama kokku teha nagu DRM siis võiks ka ostjatele garanteerida et nende poolt ei tekiks mingit jama nagu praegu juba serverite ülekoormus jne
Ahh, et polegi veel lahti häkitud kräkitud - seda ma imestan jahh, et teems aint 30 uut posti mitte 300 nagu muude mängude puhul peale väljuatulekut...
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.