Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Assassin's Creed II märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15, 16, 17  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2010 22:02:20 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
No osta see vene key ja viska minema icon_lol.gif ja tõmba "demo" ja oledki nagu maksnud asja eest.
estplayer, ära erutu. Mänge mul kuhjaga ostetud ja ostan ka edaspidi mänge mis on väärt icon_exclaim.gif


Naljamees icon_lol.gif

E: Oota kas AC2 ongi esimene mäng UBIit kus on see mingi über kaitse peal? Mäng on juba poolenisti käkitud.


viimati muutis KrisVr 03.03.2010 22:09:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2010 22:08:14 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
No osta see vene key ja viska minema icon_lol.gif ja tõmba "demo" ja oledki nagu maksnud asja eest.

icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2010 23:53:27 vasta tsitaadiga

DefXtreme kirjutas:
E: Oota kas AC2 ongi esimene mäng UBIit kus on see mingi über kaitse peal? Mäng on juba poolenisti käkitud.

Nii peaks olema jah icon_wink.gif .Niipalju siis sellest "paljukiidetud" DRM-st icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eZ
HV kasutaja
eZ

liitunud: 06.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 00:44:48 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif

Link
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 01:02:19 vasta tsitaadiga

Hea icon_lol.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syrup
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2004




sõnum 04.03.2010 06:27:58 vasta tsitaadiga

lahe icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 10:19:21 vasta tsitaadiga

Kuidas see DRM töötab siis, tuleb möda netikaablit su arvutisse ja vaatab su CD-keyd või unmodified files või mida ta kontrollib ?

viimati muutis Ahf 04.03.2010 11:04:18, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 10:26:59 vasta tsitaadiga

Ahf, logid oma ubi accoundiga sisse ja jälgib, et ainult 1x oleksid sisse loginud.
loomulikult ei rooma drm mööda netikaablit vaid on mänguga koos kohe kaasas. reaalselt mängimisel toimuva kohta vaata eelmist rida.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 04.03.2010 10:29:51 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 10:38:32 vasta tsitaadiga

mitte korralikult.
veebipäringutele genereeritakse lihtsalt ise vastuseid :p
savegamed ei tööta ja mingist hetkest tekib nähtavasti lisacheck.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 11:30:45 vasta tsitaadiga

Jälle mingi kräkijutt
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 11:34:37 vasta tsitaadiga

Sakurai, nagu öeldud, mina seda mängu enne ei osta kui töötav kräkk olemas on. seega jälgin vastavat protsessi.
mängutootjad/publisherid on idioodid kui arvavad, et on hea mõte pakkuda sitemat funktsionaalsust maksvatele klientidele.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 12:01:12 vasta tsitaadiga

Ma ilmselt ostan, ent venekeelse variandi key jaoks icon_biggrin.gif .
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 13:43:59 vasta tsitaadiga

Ahf kirjutas:
Kuidas see DRM töötab siis, tuleb möda netikaablit su arvutisse ja vaatab su CD-keyd või unmodified files või mida ta kontrollib ?

Siin detailid kuidas see DRM töötab AC2-s:

Assasains Creed 2 DRM: http://www.tweakguides.com/AC2_1.html

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 14:21:55 vasta tsitaadiga

Ei tundu küll midagi revolutsioonilist...
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2010 17:50:24 vasta tsitaadiga

Ma eeldan et ''kohe valmiva'' all peetakse silmas seda venekeelset? Hetke seisuga ei oma ykski grupp isegi veel toorikut mille kallal töötada.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 00:46:23 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Sakurai, nagu öeldud, mina seda mängu enne ei osta kui töötav kräkk olemas on. seega jälgin vastavat protsessi.
mängutootjad/publisherid on idioodid kui arvavad, et on hea mõte pakkuda sitemat funktsionaalsust maksvatele klientidele.

Olen sinuga muidugi nõus
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 13:44:09 vasta tsitaadiga

eile sai veits proovitud, päris hea on thumbs_up.gif mitte mõeldes selle uue DRM peale ja xboxiga võrreldes on graafika palju parem. pärast võin anda teada kas saab ingliskeelset panna vene keyga.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jacuzzy
HV kasutaja
jacuzzy

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 20:45:51 vasta tsitaadiga

499 eeku pole ju ka teab mis palju maksta. Ma küll kavatsen osta...esimene Assassins oli küll väga hea ja kui teine ka vähemalt samahea on siis pole mul sellest 500 kahju kah.

Ei tea miks Steamis nii räige hind on? 49 euri vist oli
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 20:55:16 vasta tsitaadiga

Sest Steam teisendab 1 USD = 1 EUR eurooplaste jaoks.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 21:59:52 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Sest Steam teisendab 1 USD = 1 EUR eurooplaste jaoks.

ja kuidas venelastega on ? 1USD = 1Rubla ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2010 22:01:44 vasta tsitaadiga

Vene mängud ikka odavad jah icon_smile.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2010 02:40:17 vasta tsitaadiga

Töötab vene keyga inglise versioon icon_smile.gif mäng meeldib väga senini, mänginud suht terve päeva kui vaba aega oli icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2010 02:49:23 vasta tsitaadiga

viskad Steam'i vene key ja laseb inglise keelse tirida või mis mõttes?
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jacuzzy
HV kasutaja
jacuzzy

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2010 10:31:03 vasta tsitaadiga

zpsy kirjutas:
Töötab vene keyga inglise versioon icon_smile.gif mäng meeldib väga senini, mänginud suht terve päeva kui vaba aega oli icon_biggrin.gif thumbs_up.gif


Jep selgita täpsemalt kudas vene keyga installid? Hind ikka poole odavam (venekeelne).
Pea-asi et pole sama jama nagu COd et pead mingied faile hakkama ümber copima ja värki.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zpsy
HV veteran
zpsy

liitunud: 21.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2010 12:41:01 vasta tsitaadiga

ise panin peale nii et tõmbasin netist multilanguage iso, installisin ja pärast ta küsib registreerida/sisse logida ubisoft accoundiga. ning küsis activation key, panin võtme sisse ja kõik korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 825 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 587
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 01:32:47 vasta tsitaadiga

Päris pull mäng, selline omapärane.
Graafika on ilus.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 11:52:18 vasta tsitaadiga

Väga hea mäng ikka, eile hoidis naelutatult kinni arvuti taga. Viimati hoidis Mass Effect 2 mind niimoodi kinni.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 11:54:30 vasta tsitaadiga

On kuskil ka mainitud kui pikk gameplay on.... umbes?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 11:59:33 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
On kuskil ka mainitud kui pikk gameplay on.... umbes?

Pleisi peal sai ikka päris pikalt lastud. Ei mäleta kaua aga ikka on aga lõpp tuleb ootamatult ruttu. Selline sujuvalt yleminek puudub.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 12:18:37 vasta tsitaadiga

Kuni veel BC2 pole kohale jõudnud peksan seda pela hea meelega. Üle ootuste hea mäng. thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 12:21:52 vasta tsitaadiga

villu70, Investeeri küla ehitamise peale siis hakkab sulle korralikult klotsi kogunema sinna laekasse. Ainus häda et pead seda siis välja minema vahepeal võtma.
Ise ka algul ei teadnud seda aga varsti plaan uuesti läbi teha kuna DLC nüüd väljas ja tahaks 13 ch ka ära teha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 12:26:26 vasta tsitaadiga

ooo ei ma alles alguses ja ei tea küla ehitamisest veel midagi....
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 12:32:54 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
ooo ei ma alles alguses ja ei tea küla ehitamisest veel midagi....
Spoiler Spoiler Spoiler

oh issand icon_lol.gif siis sul pool läbu ju alles ees. Hetkel ei saagi väga palju pappi.
aga parimad palad
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 14:41:21 vasta tsitaadiga

xxlmaster, ma uurisin küll, ent PC peale vist neid DLC-sid ei saa osta?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 14:52:55 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
xxlmaster, ma uurisin küll, ent PC peale vist neid DLC-sid ei saa osta?

No teile on hilja vist jah kes vene keyga möllavad, peab kohe ostma vist selle deluxe editioni siis saad need kaasa kohe aga ise mängin seda ps3mel ja mina saan need add oniga
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 14:54:28 vasta tsitaadiga

Naljakas luegda, kuidas rahaga probleeme on. Kohe alguses esimese asjana sain kohe kõik raha kokku kogutud ja villasse visatud. Peale seda tuli nii palju raha, et ei jõudnud äragi kulutada. Mängu lõpuks oli umbes pool milli.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 15:03:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

No teile on hilja vist jah kes vene keyga möllavad, peab kohe ostma vist selle deluxe editioni

Saad deluxe editioni ka vene keyga, kui väga tahta. Mõtlesin siiski, kas neid PCle eraldi ei saa osta/lasta peale standard editioni puhul.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 15:07:34 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
tsitaat:

No teile on hilja vist jah kes vene keyga möllavad, peab kohe ostma vist selle deluxe editioni

Saad deluxe editioni ka vene keyga, kui väga tahta. Mõtlesin siiski, kas neid PCle eraldi ei saa osta/lasta peale standard editioni puhul.

No steamis igatahes
tsitaat:
Assassin's Creed II: Deluxe Edition
Includes 3 bonus maps! Explore some of the Renaissance's most prestigious monuments to reveal secret treasures in three special in-game maps: Palazzo Medici, Santa Maria Dei Frari, and the Arsenal Shipyard.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jacuzzy
HV kasutaja
jacuzzy

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 20:12:59 vasta tsitaadiga

Täitsa lõpp enam ei saa mängu sisse..mingi kala. Mängu saan käima aga kui valin menüüst story mode...siis tuleb ette leht kus kirjas et "establishing network connection please wait"...mida asja mul nett olemas kaha ma ootama pean seal siis tund aega ve?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 20:56:58 vasta tsitaadiga

jacuzzy, alt tabi siis korraks vms, mul oli ka 1 kord see establish moment päris kaua.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 21:04:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

sellist kaitset teha kas midagi targemat ei suudetud välja tõesti mõelda

aga näed vähemalt on poistel orikad. Muidu oleks suurem piramine käinud(mis sest siis et vene key aga siiski makstud asi).
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 07.03.2010 21:14:02 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
tsitaat:

sellist kaitset teha kas midagi targemat ei suudetud välja tõesti mõelda

aga näed vähemalt on poistel orikad. Muidu oleks suurem piramine käinud(mis sest siis et vene key aga siiski makstud asi).



Jah olen sellega sinuga nõus ei vaidlegi vastu. jah aga mu esimene mõte oli et kui näiteks ubisoftil jooksevad serverid maha või on hooldustööd või mis iganes siis ei saagi mängida ve ? (sry kustutasin eelmise posti ära kuna esimese hooga mõtlesingi et mingi ubi serverite kamm hakkab peale ) Mäletan kunagi oli mingi selline mäng nagu Alone in the Dark vms millel ei olnud teab mis kaitset peal ja pirapoistel oli tükk tegemist et see lahti häkkida,mingi läbi neti võtme aktiveerimine oli vms... ok see selleks ise tahan ka selle mängu originaali osta kuna hind on normaalne ja esimene osameeldis ka väga..... aga laupäev linnas käies ei näinud seda veel kuskil müügil kahjuks icon_cry.gif kuigi olen ise rumal oleks saanud eeltellimuse teha ja oleks ehk juba käes olnud mäng aga ei teinud millegipärast ja pean nüüd kannatama kuigi tahaks seda niiväga juba mängida icon_neutral.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 21:22:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mis sest siis et vene key aga siiski makstud asi

Miks see vene key nii ette jääb, sama legaalne nagu poest 5 sota eest karpi ostes.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 21:23:26 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
tsitaat:

mis sest siis et vene key aga siiski makstud asi

Miks see vene key nii ette jääb, sama legaalne nagu poest 5 sota eest karpi ostes.

Jäi ette v? Selgitasin asja mitte ei iroonitsenud icon_neutral.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 21:41:32 vasta tsitaadiga

hea ,et vene key-gi ostetakse......
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 22:06:32 vasta tsitaadiga

DRMi serverid on maas. Selle tõttu te ei saagi mängida. Aga ma olen kindel, et Ubisoft tänab teid legaalse mängu ostmise eest.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 22:36:43 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
DRMi serverid on maas. Selle tõttu te ei saagi mängida. Aga ma olen kindel, et Ubisoft tänab teid legaalse mängu ostmise eest.


Väga nõme värk.
Kui serveritel tuju pole siis need ei tööta ja mängijad mängida ei saa.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 07.03.2010 22:47:25 vasta tsitaadiga

normaalne siis kui mängida ei saa ja on ubi poolne teema
no krt kui sellist jama kokku teha nagu DRM siis võiks ka ostjatele garanteerida et nende poolt ei tekiks mingit jama nagu praegu juba serverite ülekoormus jne
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2010 22:48:47 vasta tsitaadiga

Ahh, et polegi veel lahti häkitud kräkitud - seda ma imestan jahh, et teems aint 30 uut posti mitte 300 nagu muude mängude puhul peale väljuatulekut...
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Assassin's Creed II mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15, 16, 17  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.