Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  kas nüüd just naljakas.. aga paar seika töökogemustest märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
darcen
HV kasutaja
darcen

liitunud: 09.03.2002




sõnum 19.10.2003 01:36:44 kas nüüd just naljakas.. aga paar seika töökogemustest vasta tsitaadiga

mõni killuke siis tööelust mis siis vahes on muige näole toonud.
klient esimene.
potentsiaalne klient jalutab printerite vahel, uurib ja puurib põhjalikult. Vaatan, et vajab vähe nõustamist ja üritan siis abiks olla. Klient uurib ikka printereid (vahest kiikab ka scannerite poole) ja pärib, et kas need ikka ise ka töötavad. Ei mõsitnud mina muidugi küsimust ja üritan ikka selgitada, et arvuti olemasolu ikka vajalik. Kliendil ikka kindel plaan, et vot temal on vaja sellist mis ilma arvutita töötab.. nu murdsin pead ja mõtlesin igast variante välja (infrapuna, võrguprinter jne jne) aga ikka vaja ju arvutit kusagile. Kuna tegemist oli venekeelse kliendiga (kusjuures venekeelega enal vähemalt siiamaani probleemi pole olnud) siis mõtles lõpus, et juu vist ma lihtsalt ei saa aru mida täpselt vaja on. Lõpuks peale pikemat seletamist ja nö puust ja punaseks.. sai selgeks, et kliet hoopistükis elektrilist kirjutusmasinat otsis.
klient nr.2
sai kenale naisterahvale müüdud All in one süsteem. HP 3330 printer-koopiamasin-faks. Kõik kena ja tore. Järgmisel päeval heliseb telefon ja klient suht-koht paaniks. "See printer mille te mulle eile müüsite see ju täitsa rikkis". Mina omaette, et krt jälle praagiga tegemist aga igaks juhuks ikka uurin milles see rikkisolek siis seisneb. Naisterahvas üsna nutuse häälega selgitab, et no pani tema printeri kontris püsti, kõik kena ja tore aga kui sisse lülitas siis printeri display peale ilmub kiri, et "kuumeneb üle". Mul jälle hämming muidugi mis krdi ülekuumenemine.. et noh jah teoreetiliselt küll võimalik aga no kas tõesti. Kui küsisin siis et mida täpselt printer sinna display peale kirjutab, sain vastuseks "Warming Up". Asi selge muidugi. Tundub, et siiski on hädavajalik eesti keelne kasutusjuhend kõikvõimalikele seadmetele.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaa
HV veteran
wazaa

liitunud: 13.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2003 10:13:53 vasta tsitaadiga

See teine on küll hea icon_lol.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Pec]
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2003 10:20:40 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif @warming up icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
_________________
www.kolkbeer.ee
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
i-squad
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2003




sõnum 19.10.2003 10:33:43 vasta tsitaadiga

blondiin
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celeron
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003




sõnum 19.10.2003 10:38:18 vasta tsitaadiga

2 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 19.10.2003 13:23:56 vasta tsitaadiga

On veel selliseid juhtumeid olnud? tore on lugeda icon_lol.gif
_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gandalf
HV kasutaja
gandalf

liitunud: 01.09.2002




sõnum 19.10.2003 14:06:56 vasta tsitaadiga

see warming up lugu on küll tasemel, järsku leidub kuskil veel selliseid lugusid võiks ju siia panna
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 19.10.2003 17:46:27 vasta tsitaadiga

Inimmõistlusel pole piire icon_wink.gif
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2003 17:51:06 vasta tsitaadiga

See teine on hea icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2003 20:14:15 vasta tsitaadiga

darcen, mnjah. Arvestades seda, et müüa peab kaasa andma eestikeelse kasutusjuhendi, siis ... Mina seda klienti küll ei süüdistaks ja oleks ise sellisest juhtumist kuuldes (kliendi poolelt siis) asja tarbjakaitsesse andnud!
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 19.10.2003 20:47:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mina seda klienti küll ei süüdistaks ja oleks ise sellisest juhtumist kuuldes (kliendi poolelt siis) asja tarbjakaitsesse andnud!


mida iganes icon_confused.gif alati leidub keegi, kes hakkab mingit mõtetut tähenorimist korraldama thumbs_down.gif masendav...get a life!
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tinasõdur
HV kasutaja
tinasõdur

liitunud: 14.04.2003




sõnum 19.10.2003 21:27:15 vasta tsitaadiga

Plin500 kirjutas:

masendav...get a life!

realy... thumbs_up.gif
nali on nali! ja seda muuta ei saa icon_razz.gif

_________________
Minu moto: "Mis ei tapa, teeb tugevaks..."
Kui ei aita, siis..."...Jalg näkku, jutt muutub..."
Solvamine mõjub kui hoop kõhtu
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
4rvut
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2003




sõnum 19.10.2003 21:37:33 vasta tsitaadiga

tõesti uvitav nali, leidub raffast igasugust ja norima teema algataja/myya kallal mõttetu sest kõik yritavad anda enda tööpostil parimat ja j2relemõeldes kas ka sina icon_rolleyes.gif icon_question.gif
_________________
O: a-open supertower h600A küljekaane icon_smile.gif võtta privas ühendust!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darcen
HV kasutaja
darcen

liitunud: 09.03.2002




sõnum 19.10.2003 22:36:41 vasta tsitaadiga

to trainspotting: postituse mõte oli lihtsalt asja koomilisus välja tuua, mitte aga kedagi süüdistada. Kui nüüd mu esialgset postitust lugesid siis on ka sinna lõppu kenasti kirjutatud et eesti keelne õpetus tundub hädavajalik ja antud kliendiga saime kenasti asjad lahendatud. Kusjuures mis aga tarbijakaitsesse puutub siis minupoolest võid sa kasvõi isiklikult selle juhtumiga sinna pöörduda. Edu sulle maadluses HP ja tarbijakaitsega. Mina olin, olen ja mõneks ajaks ka jään siiski lihtsaks müügimeheks ja päris ausalt öeldes mind tõsiselt ei huvita see kas ja miks suured kompaniid oma töödega hakkama ei saa. Kui keegi annab mulle maakeelse kasutusjuhendi kaubale kaasa siis saab see ka kliendile antud kui ei siis ei puutu see ka minu tööülesannetesse. Kui nüüd puhtast südamest ütlen siis tõsiselt jälestan sedasorti kliente kes ilmlihtsa asja pärast kukuvad asju suure kella külge panema. Ole ise inimene - suhtuvad ka teised sinusse hästi.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 20.10.2003 15:24:54 vasta tsitaadiga

Päris palju Müügikohti(täitsa normaalsed, ametlikud) kus elektroonikat müüakse ei anta eestikeelset kasutusjuhendit(manuaali)kaasa.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahib
HV veteran


liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2003 19:53:59 vasta tsitaadiga

Koomiline on ja ei ole ka. " Warming up"- no kuda sa seda tõlgiksid? Soojeneb üles/kuumeneb üle - mõlemad õiged! Ja kui tal enne kokkupuudet selle olevusega pole olnud, siis pole ka imestada ...
_________________
Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2003 20:21:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Soojeneb üles/kuumeneb üle - mõlemad õiged

"kuumeneb üle" nüüd kohe kindlasti õige pole (nadi keeleoskusega dumbuser võib muidugi selle peale tulla).

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TechZone
HV kasutaja
TechZone

liitunud: 15.05.2003




sõnum 22.10.2003 12:07:28 vasta tsitaadiga

mnjaa... ire.. "kuumeneb üle"
mjaaaa, tõlkimisega veitc raskusi jah nagu...

icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taiko
Kreisi kasutaja
Taiko

liitunud: 23.06.2002




sõnum 22.10.2003 14:57:00 vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:
darcen, mnjah. Arvestades seda, et müüa peab kaasa andma eestikeelse kasutusjuhendi, siis ... Mina seda klienti küll ei süüdistaks ja oleks ise sellisest juhtumist kuuldes (kliendi poolelt siis) asja tarbjakaitsesse andnud!


trainspotting owned again.....isegi parima nalja kohta oskab tüüp masendavalt sitasti öelda.....küsimus, kas sul enda elu tõesti nii hoogsalt mäest alla lendab, et siin kõigil ja kõik ära piixutad ?

_________________
#hinnavaatlus.ee - HV Unofficial Chat
- JAVA - CGI - IRC -
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2003 15:21:24 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
tsitaat:

Soojeneb üles/kuumeneb üle - mõlemad õiged

"kuumeneb üle" nüüd kohe kindlasti õige pole (nadi keeleoskusega dumbuser võib muidugi selle peale tulla).

aga vähemalt ei ütlenud ta et alustame ülekuumenemis protsessi icon_biggrin.gif
Tglt kellegi süüdistamine on tõesti mõttetu. Endal kah pooltel juppidel pole eestikeelseid õpetusi kaasas. Ainuke millega probleem tuli oli digikas kuna sellel oli aint soomekeelne icon_lol.gif Sai lõpuks testimise ja ema abiga selgeks tehtud icon_smile.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatiKala
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 22.10.2003 15:51:43 vasta tsitaadiga

Naljad thumbs_up.gif

Mottetud norijad thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif ...
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taiko
Kreisi kasutaja
Taiko

liitunud: 23.06.2002




sõnum 22.10.2003 19:40:01 vasta tsitaadiga

huvist üldsuse arvamuse vastu küsiks härra MatiKala käest, keda ta nimelt mõttetuks norijaks peab ?
_________________
#hinnavaatlus.ee - HV Unofficial Chat
- JAVA - CGI - IRC -
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The_Menthor
HV kasutaja

liitunud: 18.02.2003




sõnum 22.10.2003 19:46:36 vasta tsitaadiga

arvata on, et ta mõtles norija all trainspottingut ... kuna ta kukkus nalja peale tarbijakaitsest seletama icon_confused.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2003 19:50:57 vasta tsitaadiga

Taiko kirjutas:
Trainspotting kirjutas:
darcen, mnjah. Arvestades seda, et müüa peab kaasa andma eestikeelse kasutusjuhendi, siis ... Mina seda klienti küll ei süüdistaks ja oleks ise sellisest juhtumist kuuldes (kliendi poolelt siis) asja tarbjakaitsesse andnud!


trainspotting owned again.....isegi parima nalja kohta oskab tüüp masendavalt sitasti öelda.....küsimus, kas sul enda elu tõesti nii hoogsalt mäest alla lendab, et siin kõigil ja kõik ära piixutad ?

Nagu teada on inimestel erinevad arusaamised naljast!
Mina ei leia antud juhtumis midagi naljakat, kui naerdakse teise inimese võhiklikust, mis on tingitud aga müüja seaduste mittetäitmisest!
Minu eraeluga pole siin midagi pistmist. Ja selle kõigil ja kõige ära piixutamise kohta PALUKS täpsemat informatsiooni.

Ja kui minu eelnevat ütlust masendavalt sitaks loeti siis ...

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatiKala
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 22.10.2003 19:52:22 vasta tsitaadiga

Ei naita kellelgi napuga...see toob inetuid postitusi..aga eks igayks saab asjast vastavalt haridusele aru...Harra MatiKala on kombekas inimene... beer_yum.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2003 20:00:21 vasta tsitaadiga

Ma ei tea mis värk on ...
Tavaliselt olen ma Trainspotting printsipiaalsetes küsimustes ristivastupidisel arvamusel, aga hetkel jagan tema seisukohta. No jah, tõi küll muige suunurka, aga tegelikult on ju asi kurb.

Ma isiklikult arvan, et teadmatus pole häbiasi. Häbi peaks tundma need, kes teadmatuses süüdi on - täpsemalt need, kellel on võim teavet jagada. Nii arvan mina.

Ärge naerge dumbuserite üle! Avage nende silmad ....
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatiKala
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 22.10.2003 20:03:27 vasta tsitaadiga

Mis puutub Trainspottingu huumorisoonesse siis see on markimisvaarselt kangu kuivanud...Naiteks see teema,mille sa hetk tagasi sulgesid *oige tegu muideks* siis millegiparast sai minu vaikesest pilkest teema algataja vastu minu ristiloomine-ja hoopis minust sai vagivallale ohutaja,kuigi moni mees teatas avalikult ,et klobib oma klassivendi nagu muuseas ning see tegi minule hirmsat moodi nalja...

Samuti arvan ma ,et antud huumoriteema on voib olla pisut nukram ,kui Atkinsoni showd ,siiski oli seda tore lugeda ja ilmselt monel veel..Sina aga lihtsalt tuled killukest torva tooma ja tahtsust naitama...kurb...vaga kurb...Aga sul on see oigus...


Ja kui minu ytlust ka masendavalt sitaks loeti siis ka - ...
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taiko
Kreisi kasutaja
Taiko

liitunud: 23.06.2002




sõnum 22.10.2003 20:52:40 vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:

trainspotting owned again.....isegi parima nalja kohta oskab tüüp masendavalt sitasti öelda.....küsimus, kas sul enda elu tõesti nii hoogsalt mäest alla lendab, et siin kõigil ja kõik ära piixutad ?
Nagu teada on inimestel erinevad arusaamised naljast!
Mina ei leia antud juhtumis midagi naljakat, kui naerdakse teise inimese võhiklikust, mis on tingitud aga müüja seaduste mittetäitmisest!
Minu eraeluga pole siin midagi pistmist. Ja selle kõigil ja kõige ära piixutamise kohta PALUKS täpsemat informatsiooni.

Ja kui minu eelnevat ütlust masendavalt sitaks loeti siis ...


jätkan seda vana juudi teemat ning vastan sinu küsimusele küsimusega.....kas vana jumal ise on sind näinud mõne nalja üle naermas, mis siin foorumis eales tehtud?

_________________
#hinnavaatlus.ee - HV Unofficial Chat
- JAVA - CGI - IRC -
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taiko
Kreisi kasutaja
Taiko

liitunud: 23.06.2002




sõnum 22.10.2003 20:56:50 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
Ma ei tea mis värk on ...
Tavaliselt olen ma Trainspotting printsipiaalsetes küsimustes ristivastupidisel arvamusel, aga hetkel jagan tema seisukohta. No jah, tõi küll muige suunurka, aga tegelikult on ju asi kurb.

Ma isiklikult arvan, et teadmatus pole häbiasi. Häbi peaks tundma need, kes teadmatuses süüdi on - täpsemalt need, kellel on võim teavet jagada. Nii arvan mina.

Ärge naerge dumbuserite üle! Avage nende silmad ....


vot just, "seize the moment" ning see pole üldse naljakas et eestis ½ asjadel tõlget vms ei ole, aga noh see baby trainspotting style nagu icon_evil.gif icon_evil.gif ja piix piix piix......pardon us, see käib närvidele.

_________________
#hinnavaatlus.ee - HV Unofficial Chat
- JAVA - CGI - IRC -
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 22.10.2003 20:57:19 vasta tsitaadiga

Inglise huumor asendub eesti dumbuuserlusega
no manual - many blonde f***ups

liiga palju blonde sekretäre eestis kahjuks
vibraatorit näpivad hästi aga kontoritehnikaga ei oska ümber käia thumbs_down.gif

_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2003 21:00:01 vasta tsitaadiga

Taiko kirjutas:


jätkan seda vana juudi teemat ning vastan sinu küsimusele küsimusega.....kas vana jumal ise on sind näinud mõne nalja üle naermas, mis siin foorumis eales tehtud?

Kasuta otsingut!
Ja üldiselt ei tee ma postitusi, et a la: küll oli naljakas, mega irw jne!

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taiko
Kreisi kasutaja
Taiko

liitunud: 23.06.2002




sõnum 22.10.2003 21:01:09 vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:

Kasuta otsingut!
Ja üldiselt ei tee ma postitusi, et a la: küll oli naljakas, mega irw jne!


paistab jah, et sinu stiil on kui mitte etem, siis vähemalt "eriskummalisem"

_________________
#hinnavaatlus.ee - HV Unofficial Chat
- JAVA - CGI - IRC -
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2003 21:05:09 vasta tsitaadiga

Taiko kirjutas:


paistab jah, et sinu stiil on kui mitte etem, siis vähemalt "eriskummalisem"

OT: mis see sinu ***** nokib?

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 22.10.2003 21:05:25 vasta tsitaadiga

paneks teema lukku ja hiljem see foorum kustutamisele icon_razz1.gif
_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taiko
Kreisi kasutaja
Taiko

liitunud: 23.06.2002




sõnum 22.10.2003 21:05:32 vasta tsitaadiga

teisalt jälle Trainspottingut kommenteerides võib öelda, et see näägumise jms stiil soodustab vägagi rämedat läbu ning kui kuum läbuvastandlane sa ka ei oleks, räägib sinu sõnumite arv ise enda eest. Suit yourself who's the biggest lameass in here ?
_________________
#hinnavaatlus.ee - HV Unofficial Chat
- JAVA - CGI - IRC -
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 22.10.2003 21:06:06 vasta tsitaadiga

Minge kõik HV kokkutulekule ja "arutage" seda teemat silmast silma icon_razz1.gif 90% teema ei ole siin absull teemasse.. icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taiko
Kreisi kasutaja
Taiko

liitunud: 23.06.2002




sõnum 22.10.2003 21:06:43 vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:
Taiko kirjutas:


paistab jah, et sinu stiil on kui mitte etem, siis vähemalt "eriskummalisem"

OT: mis see sinu ***** nokib?


no tee silmad lahti ja näed et mitte ainuüksi minu perset see ei torgi, kuid rääkides oma persest, siis seda virinat ja õiendamist on väga palju ning ka suurimad läbuteemad sinuta ei ela, vähemalt mitte siin foorumis.

_________________
#hinnavaatlus.ee - HV Unofficial Chat
- JAVA - CGI - IRC -
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.10.2003 21:07:48 vasta tsitaadiga

On läinud väga jamaks kätte....

Panen lukku!

PS! Ka mina ei kirjuta igale naljakale asjale juurde IRW jne.... kuigi nii mõnigi ajab naerma.
PPS! Ilmselt olen täna ...... tujus, et järjekordse teema lukku panen.

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  kas nüüd just naljakas.. aga paar seika töökogemustest
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.