Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 464, 465, 466 ... 560, 561, 562  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2010 09:41:42 vasta tsitaadiga

fun
http://www.viddler.com/explore/patlike/videos/210/
http://www.viddler.com/explore/patlike/videos/209/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TanelJ
Kreisi kasutaja
TanelJ

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2010 18:56:54 vasta tsitaadiga

Päris vinge.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2010 20:43:40 vasta tsitaadiga

%/&¤#"#/%/(& game.co.uk ma ütlen...

Ma siin Inglismaal pean lähiaegadel elukohta vahetama, seoses sellega, mõtlesin et lähen viin mõned oma mängud Gamesse (as trade-in) ja saan kolimise jaoks veidi lisaraha, ja mul on vähem asju ühest kohast teise vedada.

Küsisin siis eile poes, et palju umbes mingi mängu eest pappi võiks saada, kutt vastas, et seda ei oska kuidagi ette öelda, too mängud kohale siis vaatab - stiilis kas manuaal on, kas plaat on nagu uus või ära kraabitud. Samas pidi sisseostu hind eri päevadel olema erinev, sõltuvalt sellest palju neil mingit konkreetset mängu laos on.

Ma ladusin siis oma sülearvuti seljakoti mänge täis ja läksin täna tipa-tapa Game-sse. Võtsin kaasa ka ühe originaalpakendis puldi ja wireless adaptori.

Poes #"&#¤"/ selgus et ma ei saaks praktiliselt mingit raha oma mängude eest... pakuti umbes 30 mängu eest kookku 45 naela cash-i või siis ~70 naela "in store credit"-it. Erilised kõrilõikadad ikka küll... ise müüvad samu mänge 10-20 naela tükk, mulle pakkusid umbes 10-20% müügihinnast. Masendav... Hullemad juurdehindlused kui Eestis. Ok ma saan aru et mõned mu mängudest olid vanad ja odavad, stiilis Forza 2 ja Blue Dragon, aga samas oli ka suht uusi, nagu Condemned 2 ja Brütal Legend... Vaimusilmas ma ikka kujutasin ette et võiks saada nende eest miski 60-70% sellest hinnast millega nad neid lõpptarbijatele müüvad.

Ah jaa... peaaegu oleks unustanud... 3 korda võite arvata mida nad tutika puldi ja xbox-wifi adapteri eest pakkusid (tutika, st. avamata plastikpakendis) ... umbes 25% müügihinnast - puldi eest 7.50 (ise müüvad 35 naelaga) ja wirelessi eest 15 naela (poes 45). icon_evil.gif Müüja vabandas ja ütles et "mis siis et see on tutikas, meie saame tagasi osta ikkagi ainult "kasutatud" tootena... icon_evil.gif

Nüüd läheb mul siis ebay-sse ja kohalikke (kuldne börs tüüpi) lehtedesse kuulutuste panemiseks... oeh...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2010 21:19:52 vasta tsitaadiga

Siin Eestis pole vast kellelgil selle infoga õppust võtta. Aga eks nad võtavad Gamestop'ist õppust. Seal üks inimene toob suht uue mängu, saab 15$. Siis tuleb teine inimene soovib sama mängu kasutatult osta a talle antakse seesama mäng 45$ eest.
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2010 21:56:00 vasta tsitaadiga

Eino ma lihtsalt kuri nende peale ... oleks siis see eilne müüja mingigi hinna öeldnud... aga ju neil siis selline poliitika et ei tohi öelda... muidu ei tookski pooled kliendid neile enam midagi müüki... icon_smile.gif

Polnud eriti fun täna aega raisata ja "suure seljakotiga" mööda linna ringi rallida... Ma ei saa HV-s hulgimüügi teemat ka teha, muidu paneks kogu oma 30+ mängu HV kaudu müüki...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Okman
HV veteran
Okman

liitunud: 04.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2010 23:30:50 vasta tsitaadiga

Äkki siis saadad nimekirja mis sul müüa icon_razz.gif Huvitaks küll Brütal legend
_________________
https://steamcommunity.com/id/okman_est/
Kommentaarid: 429 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 367
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2010 02:18:42 vasta tsitaadiga

kellelgi Fanatec'i turbo s rool on juba olemas?
http://www.fanatec.de/webshop/new_eu/product_info.php?products_id=60&session=true
Plaanin ostu.. oleks hea kui mõni eestlane kah kogemusi jagaks või siis äkki pakub enda kasutatud asja müüa, sest hind on parajalt krõbe
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2010 15:01:11 vasta tsitaadiga

Okman kirjutas:
Äkki siis saadad nimekirja mis sul müüa icon_razz.gif Huvitaks küll Brütal legend

Saadan sulle PM-i.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2010 20:08:09 vasta tsitaadiga

Äkki ta imelik ja tahab otsaette panna omale icon_lol.gif

Kui rooli kohta keegi rääkida ei oska siis äkki keegi omab x41 turtlebeachi headseti? Või mõnda muud head headseti?
Hullult tahaks proovida neid asju icon_razz.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solu
HV vaatleja
solu

liitunud: 06.12.2009




sõnum 22.02.2010 20:49:20 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi ehk oleks 48h live koodi anda icon_smile.gif? Tahaks proovida mõningaid mänge netis icon_smile.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 23.02.2010 00:41:45 vasta tsitaadiga

Kuulge - ma nüüd sain omale HDMIga Xboxi ja tahaks teada kas nii saab ka teha nagu PS3ga - ehksiis pilt tuleb läbi HDMI ja audio tuleks läbi standardkaabli stereona? Tean et see hdmi audio häkk on, aga see räägib aint optilisest audiost, või töötab see regular stereoga ka? Tahaks jooksutada audio otse võimu, telekas tekitab paraja hunniku lagi vahele.
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 00:48:06 vasta tsitaadiga

ex6, pahane küll pole mõtet olla. nii see käibki. endal kunagi helsinkis sama asi läbi tehtud, loomulikult ei jätnud ühtegi mängu sinna. üks mäng oli isegi selline "haruldus", et nende triipkoodilugeja seda ära ei tundnud ning hinnaks oli mingi 50 senti äkki... samal ajal oli sama mäng neil riiulis 30€ icon_smile.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 00:53:34 vasta tsitaadiga

Nojah... õnneks on mõne mängu vastu Eestist huvi tuntud... ja ma olen paar PM-i saanud... icon_smile.gif
Aga neid PM-e võiks rohkem olla... icon_wink.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 10:30:00 vasta tsitaadiga

PeZ kirjutas:
Kuulge - ma nüüd sain omale HDMIga Xboxi ja tahaks teada kas nii saab ka teha nagu PS3ga - ehksiis pilt tuleb läbi HDMI ja audio tuleks läbi standardkaabli stereona? Tean et see hdmi audio häkk on, aga see räägib aint optilisest audiost, või töötab see regular stereoga ka? Tahaks jooksutada audio otse võimu, telekas tekitab paraja hunniku lagi vahele.

Saab: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4813640#4813640
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 23.02.2010 11:59:08 vasta tsitaadiga

Kas uute Elite mudelitega ei tule enam kaasa HDMI audio adapter?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2010 12:05:37 vasta tsitaadiga

Ei tule juba ammu.
ISegi komponent kaablit ei tule millega sai varem selle triki ära teha.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 24.02.2010 11:45:17 vasta tsitaadiga

Selle peab eraldi ostma?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 12:05:10 vasta tsitaadiga

Täpselt.
Või siis hangi kuskilt xboxi komponent kaabel ja lammuta toda.
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sasskinn12
HV kasutaja


liitunud: 20.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 15:59:00 vasta tsitaadiga

Akki keegi pakub abi sain siin konsooli aga too bännitud ja ei mängi avi faile.. Kuulsin et saab nii et võtad ketta ja paned mitte bännitud konsoolile peale seal teed uue silver acaunti mängid divx ja xvid faile ja ta uuendab codecid kettale ära pärast pidi selle hdd ga saama mändia ka offline modes filme...kellelgi tartus pole livega ühendatud konsooli kes viitsiks seda trikki ära teha kui ketta annan..kettas originaal 60gb. icon_redface.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 21:44:46 vasta tsitaadiga

Missugust üleminekut te soovitaksite xboxile, et oma 5.1 kõlarikomplektil hoida samal ajal taga nii arvutit kui konsooli?

Vga kaablil on olemas üleminek http://www.hot.ee/netflix//sl-8201_1.jpg
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 22:03:44 vasta tsitaadiga

Optiline?
Kas see üldse on võimalik?
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 22:04:45 vasta tsitaadiga

xheix1712 kirjutas:
Missugust üleminekut te soovitaksite xboxile, et oma 5.1 kõlarikomplektil hoida samal ajal taga nii arvutit kui konsooli?


SPDIF Splitter moodi asja vaja sul... icon_smile.gif

Või osta minult Logitech Z5500 ära, mida ma siin HV-s praegu müütan., sellel on 2 digitaalset sisendit... icon_wink.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 22:07:33 vasta tsitaadiga

Kõlarid juba soetatud , täna

Aga kui 2.1 saadagi... siis tulek kuidagi see roheline kõlarite juhe enne arvutisse minekut jagada ja siis sealt edasi konsooli ja pc-sse? Siis peaks pc-l ikka jääma 5.1 ja konsoolil siis 2.1 icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2010 23:10:04 vasta tsitaadiga

ex6 kirjutas:
SPDIF Splitter moodi asja vaja sul... icon_smile.gif

Kas splitter mitte ei tähenda et teeb ühest 2... mitte kahest ühte?
Minu teada ei ole see võimalik et teed kahest optilisest ühe optilise. Pole kunagi proovinud seega ei tea kah icon_razz.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2010 00:43:59 vasta tsitaadiga

Jackinthex kirjutas:
Kas splitter mitte ei tähenda et teeb ühest 2... mitte kahest ühte?

Splitter-hujitter... no tegelt on Switch asja ametlik nimi... aga visuaalselt sarnane vidin ju. icon_smile.gif

No ma leidsin 2 minutiga sellised lehed:

* HQ 3 Way TOS/SPDIF Switch
* 2 Way TosLink Digital Optical Audio Switch

Pole ju rocket science. icon_wink.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2010 01:28:11 vasta tsitaadiga

Kas mitte eesmärk ei olnud kahest helisisendist 1 teha.
Switch annab valida kas esimene või teine mitte ei tee esimesest ja teisest kolmandat.
Suht rocket science nagu näha
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2010 01:39:43 vasta tsitaadiga

99% inimestest vast siiski saaks ka switchiga hakkama, palju sa tead selliseid kes tahavad samal ajal arvutist 5.1 kaudu muusikat lasta ja samal ajal konsooliga mängida... üldiselt on ikka kasutusel A või B, mitte A ja B sisendid. icon_smile.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2010 10:07:43 vasta tsitaadiga

ex6, ikka tore kui msn'i plärin on kuulda kui mängid. ühesõnaga mis iganes see eesmärk, võiks ikka küsimusega arvestada mitte lihtsalt "soovitada"
xheix1712 kirjutas:
Aga kui 2.1 saadagi... siis tulek kuidagi see roheline kõlarite juhe enne arvutisse minekut jagada ja siis sealt edasi konsooli ja pc-sse? Siis peaks pc-l ikka jääma 5.1 ja konsoolil siis 2.1 icon_rolleyes.gif

Tavalise 3.5' otsa saad ilusti kaheks jagada ja nii peaks täiesti töötama. Aga ma täpselt ei saanud aru millise otsa ja kus sa jagad nii, et arvuti heli läheb kõllidesse 5.1 aga konsooli heli 2.1 ?
Igatahes kui optilist saab kahest ühe liita siis on see parim variant, sest saad samalajal 5.1 nii konsooli kui PC puhul
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2010 13:57:25 vasta tsitaadiga

Forza 4 jutud
http://www.bingegamer.net/2010/rumor-forza-motorsport-4-in-development/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MitchriX
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2005




sõnum 25.02.2010 19:48:20 vasta tsitaadiga

ex6 kirjutas:
99% inimestest vast siiski saaks ka switchiga hakkama, palju sa tead selliseid kes tahavad samal ajal arvutist 5.1 kaudu muusikat lasta ja samal ajal konsooliga mängida... üldiselt on ikka kasutusel A või B, mitte A ja B sisendid. icon_smile.gif

A & B all the way icon_cool.gif Mul konsool arvutiga sama kuvari taga ja konsooli VGA kaabli optiline väljund ühendatud X-FI soundika optilise sisendiga. Ainuke downside on see, et arvuti peab kah sisse olema lülitatud, et mingit soundi saada - aga see väide on true pea koguaeg anyways icon_wink.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2010 20:23:04 vasta tsitaadiga

OK... eks igalühel oma eelistused... Kuina mängin, siis mind ei heiduta Skype või MSN-i messid. Vaatan siis kui viitsin, arvuti näitab minu staatuseks "away" ja inimesed ei ootagi minult "kohe" vastust. icon_smile.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RERA93
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2010 22:29:42 vasta tsitaadiga

Oskab keegi nõu anda. Hetkel on Xbox ühendatud composite kaabliga ja 1080i valitud sätetes. Kas oleks mõtet minna üle VGA kaablile 1680x1050 resolutsioonil? Telekas 23-tolline ja monitor 22-tolline.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 00:03:09 vasta tsitaadiga

Ühendasin xBoxi esimest korda HD-televiisori taha (32LG2100), ühendasin composite kaabliga kõik 5 juhet sobivatesse jackidesse (roheline, sinine, punane, teine punane ja valge kõik ilusti kõrvuti), kollane jäi ühendamata. Heli ei ole. Tegin iseseisvalt veidi uurimustööd ja järeldasin, et mul on vist vaja mingit vahekaablit mis kaks viimast juhet (audio) ühendaks HDMI-sse, või osta xboxi hdmi kaabel mis üksi kõik ära teeb? Kuskilt lugesin, et analog audioga saab ka ilma, aga minul on My XBox optionsites ainult digital output valik...
Oleks väga tänulik kiire vastuse eest, ees ootavad esimesed ja ainukesed vabad 4 järjestikust päeva ja tahaks väga oma suurt hunnikut mängimata mänge proovida, samas niisama tühja ei sooviks ka raha ebavajalike kaablite peale raisata. icon_wink.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 26.02.2010 00:04:57 vasta tsitaadiga

xboxi hdmi kaablit pole sulle vaja kui audio telekasse ühendasid, mine osta elfast või mingist sellisest poest tavaline hdmi kaabel 125? eegu eest.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 01:37:05 vasta tsitaadiga

R€imo kirjutas:
Oskab keegi nõu anda. Hetkel on Xbox ühendatud composite kaabliga ja 1080i valitud sätetes. Kas oleks mõtet minna üle VGA kaablile 1680x1050 resolutsioonil? Telekas 23-tolline ja monitor 22-tolline.

composite ja 1080i, kuda see võimalik on? VGA on tunduvalt parem kui composite. öö ja päev.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.02.2010 01:39:10 vasta tsitaadiga

SKG, component pigem.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 10:26:31 vasta tsitaadiga

ma arvan ka et pigem ikka komponent. komposiit pole võimeline HD resot pritsima mingit moodi

Inimesed peaks endale kaablite erinevused selgeks tegema

Jack - mina ise kasutan nii et on mingid AIWA 5.1 kõllid, positiivne on see, et saad ühendada asju kas optilise, USB või RCA-ga. Hetkel XBOX optilisega ühendatud ja arvuti on USB-ga.

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RERA93
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 17:08:43 vasta tsitaadiga

Jah mõtlesin componenti. Ega palju pole vaja, et sassi läheks nimed. icon_razz.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanajaloll
HV vaatleja
vanajaloll

liitunud: 12.04.2007




sõnum 26.02.2010 17:46:29 vasta tsitaadiga

Tehke mulle selgeks, kas optilisel kaablil on mingisuguseid eeliseid? Ma mõtlen näiteks, kui mul xboxist tuleb hdmi-ga telekasse või teise variandina optilisega, kas on ka mingi heli vahe vms? No mitte ei saa aru sellest optilisest:)

Üks eriti loll küsimus ka: Kas optiline kaabel on ainult heli jaoks?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 17:52:00 vasta tsitaadiga

Optiline kaabel on ainult heli jaoks. Abiks tuleb ta audio ühendamisel eraldi kodukino taha. Kui sa ilma laggita heli ei otsi ja 5.1 süsteemist eriti ei hooli siis ei ole jah vahet. Muidugi kui konsooli kohe läbi kodukino lased, nii pildi kui heli, siis teine asi.
EDIT: Enamusel telekatel ei ole optilise kaabli sisendit, samuti ka digitaalset väljundit.
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vanajaloll
HV vaatleja
vanajaloll

liitunud: 12.04.2007




sõnum 26.02.2010 17:53:36 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
Optiline kaabel on ainult heli jaoks. Abiks tuleb ta audio ühendamisel eraldi kodukino taha. Kui sa ilma laggita heli ei otsi ja 5.1 süsteemist eriti ei hooli siis ei ole jah vahet. Muidugi kui konsooli kohe läbi kodukino lased, nii pildi kui heli, siis teine asi.
EDIT: Enamusel telekatel ei ole optilise kaabli sisendit, samuti ka digitaalset väljundit.


Seda teleka asja ma jäingi natukene praegu mõtlema, aga tänud!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2010 22:46:02 vasta tsitaadiga

Natal hands on muljed
http://www.techradar.com/news/gaming/consoles/hands-on-project-natal-review-673321
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2010 00:02:28 vasta tsitaadiga

Väga ei muljetatudki... need muljed olid juba ennem teada icon_razz.gif
Microsofti poolt ütlus: "It will be focused on fun, simple games." ei kõlanud küll väga hästi... samas see on positiivne, et mängude arendajatel juba natalid käes ja äkki sealtpoolt tuleb midagi võimast icon_biggrin.gif Ja see, et kogu NXE'd saad hakata juhtima häälkäsklustega ja kätega vehkides on muidugi hea icon_smile.gif " Concole ON > Play Music > "Again & Again by the Bird & the Bee" oleks tore kui nii lihtsalt töötaks icon_biggrin.gif
Musthave for me anyway icon_smile.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2010 13:39:50 vasta tsitaadiga

lag pidi väike olema, see on tore
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArvQ
HV Guru
Keelatud avatar

liitunud: 29.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2010 14:31:41 vasta tsitaadiga

0.1s mainitud
Keskmise inimese reaktsioon on 0.15 - 0.2s (mänguril äkki 0.1s seega praktiliselt tuubeldab)
Muidugi niipalju kui neid videosi nähtud siis ikka aru saada, et pildi peal olev avatar jääb ikka vähe maha icon_lol.gif
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 27.02.2010 22:00:49 vasta tsitaadiga

endiselt ei näidata mingeid mänge.
teleka ees keksimine ja palli käe ja jalaga löömine nüüd küll see pole, mis inimesi seda ostma paneb.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.02.2010 00:55:45 vasta tsitaadiga

Labukana, sa ei saaks osta ju niikuinii praegu veel, pole tootmiseski.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 28.02.2010 13:09:37 vasta tsitaadiga

einoh ega ma sellest praegu rääkinudki, aga raske on üldse asja vastu mingitki huvi tunda kui ainus näidatud mäng on mingi palliga keksimine.
tahaks näha enne mingit rakendust sellele mis poleks menüüdes liikumine (mis puldiga väga edukalt toimib) või teleka ees hullumeelselt kargamine. kahtlen hetkel kas asi üldse mõnes asjalikumas mängus töötaks või jääbki selle asjaduse põhitööks mingite minigamede jms pahna jooksutamine.
paljudele aga tundub pole rohkemat vajagi kuna natali hype-train on ikka täies hoos juba :)
igaksjuhuks enne kui peksa saan mainin ära, et pole ka sony ja wii poolt pakutavast (motion control teemast) erilises vaimustuses.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2010 13:31:58 vasta tsitaadiga

No kuna Wii poolt pakutava süsteemi üle on lausa tohutu hulk inimesi vaimustuses, siis ei tohiks Natal ka nüüd väga põhja kõrbeda. Ja aega on, küll neid mänge ka näidatakse ning tehakse. Ükski konsool ega asi ei lase ju oma eliitmänge kohe välja?
_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 28.02.2010 13:40:56 vasta tsitaadiga

Riddim kirjutas:
No kuna Wii poolt pakutava süsteemi üle on lausa tohutu hulk inimesi vaimustuses, siis ei tohiks Natal ka nüüd väga põhja kõrbeda. Ja aega on, küll neid mänge ka näidatakse ning tehakse. Ükski konsool ega asi ei lase ju oma eliitmänge kohe välja?

ei väitnudki, et asi põhja kõrbema peaks, asi tõenäoliselt saab üsna popp olema. kahtlen lihtsalt, ket kas mina või mõni teine keskmine HV tarbija selle üle eriliselt vaimustuses peaks olema, v.a. kui on asi plaanis osta oma 3-6 aastasele lapsele, kes hetkel asja sihtgrupp paistab olevat.
see, et senini mingit asjalikku mängu demotud pole ainult süvendab mu arvamust, et asjalikke mänge sellega teha ei anna.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 464, 465, 466 ... 560, 561, 562  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.