|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TanelJ
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.07.2004
|
21.02.2010 18:56:54
|
|
|
| Päris vinge.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
21.02.2010 20:43:40
|
|
|
%/&¤#"#/%/(& game.co.uk ma ütlen...
Ma siin Inglismaal pean lähiaegadel elukohta vahetama, seoses sellega, mõtlesin et lähen viin mõned oma mängud Gamesse (as trade-in) ja saan kolimise jaoks veidi lisaraha, ja mul on vähem asju ühest kohast teise vedada.
Küsisin siis eile poes, et palju umbes mingi mängu eest pappi võiks saada, kutt vastas, et seda ei oska kuidagi ette öelda, too mängud kohale siis vaatab - stiilis kas manuaal on, kas plaat on nagu uus või ära kraabitud. Samas pidi sisseostu hind eri päevadel olema erinev, sõltuvalt sellest palju neil mingit konkreetset mängu laos on.
Ma ladusin siis oma sülearvuti seljakoti mänge täis ja läksin täna tipa-tapa Game-sse. Võtsin kaasa ka ühe originaalpakendis puldi ja wireless adaptori.
Poes #"&#¤"/ selgus et ma ei saaks praktiliselt mingit raha oma mängude eest... pakuti umbes 30 mängu eest kookku 45 naela cash-i või siis ~70 naela "in store credit"-it. Erilised kõrilõikadad ikka küll... ise müüvad samu mänge 10-20 naela tükk, mulle pakkusid umbes 10-20% müügihinnast. Masendav... Hullemad juurdehindlused kui Eestis. Ok ma saan aru et mõned mu mängudest olid vanad ja odavad, stiilis Forza 2 ja Blue Dragon, aga samas oli ka suht uusi, nagu Condemned 2 ja Brütal Legend... Vaimusilmas ma ikka kujutasin ette et võiks saada nende eest miski 60-70% sellest hinnast millega nad neid lõpptarbijatele müüvad.
Ah jaa... peaaegu oleks unustanud... 3 korda võite arvata mida nad tutika puldi ja xbox-wifi adapteri eest pakkusid (tutika, st. avamata plastikpakendis) ... umbes 25% müügihinnast - puldi eest 7.50 (ise müüvad 35 naelaga) ja wirelessi eest 15 naela (poes 45). Müüja vabandas ja ütles et "mis siis et see on tutikas, meie saame tagasi osta ikkagi ainult "kasutatud" tootena...
Nüüd läheb mul siis ebay-sse ja kohalikke (kuldne börs tüüpi) lehtedesse kuulutuste panemiseks... oeh...
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
21.02.2010 21:19:52
|
|
|
Siin Eestis pole vast kellelgil selle infoga õppust võtta. Aga eks nad võtavad Gamestop'ist õppust. Seal üks inimene toob suht uue mängu, saab 15$. Siis tuleb teine inimene soovib sama mängu kasutatult osta a talle antakse seesama mäng 45$ eest.
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
21.02.2010 21:56:00
|
|
|
Eino ma lihtsalt kuri nende peale ... oleks siis see eilne müüja mingigi hinna öeldnud... aga ju neil siis selline poliitika et ei tohi öelda... muidu ei tookski pooled kliendid neile enam midagi müüki...
Polnud eriti fun täna aega raisata ja "suure seljakotiga" mööda linna ringi rallida... Ma ei saa HV-s hulgimüügi teemat ka teha, muidu paneks kogu oma 30+ mängu HV kaudu müüki...
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Okman
HV veteran

liitunud: 04.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 429 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
367 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
22.02.2010 20:08:09
|
|
|
Äkki ta imelik ja tahab otsaette panna omale
Kui rooli kohta keegi rääkida ei oska siis äkki keegi omab x41 turtlebeachi headseti? Või mõnda muud head headseti?
Hullult tahaks proovida neid asju
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solu
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2009
|
22.02.2010 20:49:20
|
|
|
Kas kellelgi ehk oleks 48h live koodi anda ? Tahaks proovida mõningaid mänge netis
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
23.02.2010 00:41:45
|
|
|
Kuulge - ma nüüd sain omale HDMIga Xboxi ja tahaks teada kas nii saab ka teha nagu PS3ga - ehksiis pilt tuleb läbi HDMI ja audio tuleks läbi standardkaabli stereona? Tean et see hdmi audio häkk on, aga see räägib aint optilisest audiost, või töötab see regular stereoga ka? Tahaks jooksutada audio otse võimu, telekas tekitab paraja hunniku lagi vahele.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jules
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
23.02.2010 00:48:06
|
|
|
ex6, pahane küll pole mõtet olla. nii see käibki. endal kunagi helsinkis sama asi läbi tehtud, loomulikult ei jätnud ühtegi mängu sinna. üks mäng oli isegi selline "haruldus", et nende triipkoodilugeja seda ära ei tundnud ning hinnaks oli mingi 50 senti äkki... samal ajal oli sama mäng neil riiulis 30€
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
23.02.2010 00:53:34
|
|
|
Nojah... õnneks on mõne mängu vastu Eestist huvi tuntud... ja ma olen paar PM-i saanud...
Aga neid PM-e võiks rohkem olla...
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
23.02.2010 10:30:00
|
|
|
| PeZ kirjutas: |
| Kuulge - ma nüüd sain omale HDMIga Xboxi ja tahaks teada kas nii saab ka teha nagu PS3ga - ehksiis pilt tuleb läbi HDMI ja audio tuleks läbi standardkaabli stereona? Tean et see hdmi audio häkk on, aga see räägib aint optilisest audiost, või töötab see regular stereoga ka? Tahaks jooksutada audio otse võimu, telekas tekitab paraja hunniku lagi vahele. |
Saab: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4813640#4813640
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
23.02.2010 11:59:08
|
|
|
| Kas uute Elite mudelitega ei tule enam kaasa HDMI audio adapter?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
23.02.2010 12:05:37
|
|
|
Ei tule juba ammu.
ISegi komponent kaablit ei tule millega sai varem selle triki ära teha.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sprocket
Aeg maha 60
liitunud: 17.02.2007
|
24.02.2010 11:45:17
|
|
|
Selle peab eraldi ostma?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
24.02.2010 12:05:10
|
|
|
Täpselt.
Või siis hangi kuskilt xboxi komponent kaabel ja lammuta toda.
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sasskinn12
HV kasutaja

liitunud: 20.10.2008
|
24.02.2010 15:59:00
|
|
|
Akki keegi pakub abi sain siin konsooli aga too bännitud ja ei mängi avi faile.. Kuulsin et saab nii et võtad ketta ja paned mitte bännitud konsoolile peale seal teed uue silver acaunti mängid divx ja xvid faile ja ta uuendab codecid kettale ära pärast pidi selle hdd ga saama mändia ka offline modes filme...kellelgi tartus pole livega ühendatud konsooli kes viitsiks seda trikki ära teha kui ketta annan..kettas originaal 60gb.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
24.02.2010 21:44:46
|
|
|
Missugust üleminekut te soovitaksite xboxile, et oma 5.1 kõlarikomplektil hoida samal ajal taga nii arvutit kui konsooli?
Vga kaablil on olemas üleminek http://www.hot.ee/netflix//sl-8201_1.jpg
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
24.02.2010 22:03:44
|
|
|
Optiline?
Kas see üldse on võimalik?
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
24.02.2010 22:04:45
|
|
|
| xheix1712 kirjutas: |
| Missugust üleminekut te soovitaksite xboxile, et oma 5.1 kõlarikomplektil hoida samal ajal taga nii arvutit kui konsooli? |
SPDIF Splitter moodi asja vaja sul...
Või osta minult Logitech Z5500 ära, mida ma siin HV-s praegu müütan., sellel on 2 digitaalset sisendit...
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xheix1712
HV Guru

liitunud: 24.06.2006
|
24.02.2010 22:07:33
|
|
|
Kõlarid juba soetatud , täna
Aga kui 2.1 saadagi... siis tulek kuidagi see roheline kõlarite juhe enne arvutisse minekut jagada ja siis sealt edasi konsooli ja pc-sse? Siis peaks pc-l ikka jääma 5.1 ja konsoolil siis 2.1
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
24.02.2010 23:10:04
|
|
|
Kas splitter mitte ei tähenda et teeb ühest 2... mitte kahest ühte?
Minu teada ei ole see võimalik et teed kahest optilisest ühe optilise. Pole kunagi proovinud seega ei tea kah
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
25.02.2010 00:43:59
|
|
|
| Jackinthex kirjutas: |
| Kas splitter mitte ei tähenda et teeb ühest 2... mitte kahest ühte? |
Splitter-hujitter... no tegelt on Switch asja ametlik nimi... aga visuaalselt sarnane vidin ju.
No ma leidsin 2 minutiga sellised lehed:
* HQ 3 Way TOS/SPDIF Switch
* 2 Way TosLink Digital Optical Audio Switch
Pole ju rocket science.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
25.02.2010 01:28:11
|
|
|
Kas mitte eesmärk ei olnud kahest helisisendist 1 teha.
Switch annab valida kas esimene või teine mitte ei tee esimesest ja teisest kolmandat.
Suht rocket science nagu näha
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
25.02.2010 01:39:43
|
|
|
99% inimestest vast siiski saaks ka switchiga hakkama, palju sa tead selliseid kes tahavad samal ajal arvutist 5.1 kaudu muusikat lasta ja samal ajal konsooliga mängida... üldiselt on ikka kasutusel A või B, mitte A ja B sisendid.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
25.02.2010 10:07:43
|
|
|
ex6, ikka tore kui msn'i plärin on kuulda kui mängid. ühesõnaga mis iganes see eesmärk, võiks ikka küsimusega arvestada mitte lihtsalt "soovitada"
| xheix1712 kirjutas: |
Aga kui 2.1 saadagi... siis tulek kuidagi see roheline kõlarite juhe enne arvutisse minekut jagada ja siis sealt edasi konsooli ja pc-sse? Siis peaks pc-l ikka jääma 5.1 ja konsoolil siis 2.1  |
Tavalise 3.5' otsa saad ilusti kaheks jagada ja nii peaks täiesti töötama. Aga ma täpselt ei saanud aru millise otsa ja kus sa jagad nii, et arvuti heli läheb kõllidesse 5.1 aga konsooli heli 2.1 ?
Igatahes kui optilist saab kahest ühe liita siis on see parim variant, sest saad samalajal 5.1 nii konsooli kui PC puhul
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MitchriX
HV kasutaja
liitunud: 06.01.2005
|
25.02.2010 19:48:20
|
|
|
| ex6 kirjutas: |
99% inimestest vast siiski saaks ka switchiga hakkama, palju sa tead selliseid kes tahavad samal ajal arvutist 5.1 kaudu muusikat lasta ja samal ajal konsooliga mängida... üldiselt on ikka kasutusel A või B, mitte A ja B sisendid.  |
A & B all the way Mul konsool arvutiga sama kuvari taga ja konsooli VGA kaabli optiline väljund ühendatud X-FI soundika optilise sisendiga. Ainuke downside on see, et arvuti peab kah sisse olema lülitatud, et mingit soundi saada - aga see väide on true pea koguaeg anyways
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
25.02.2010 20:23:04
|
|
|
OK... eks igalühel oma eelistused... Kuina mängin, siis mind ei heiduta Skype või MSN-i messid. Vaatan siis kui viitsin, arvuti näitab minu staatuseks "away" ja inimesed ei ootagi minult "kohe" vastust.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RERA93
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2008
|
25.02.2010 22:29:42
|
|
|
| Oskab keegi nõu anda. Hetkel on Xbox ühendatud composite kaabliga ja 1080i valitud sätetes. Kas oleks mõtet minna üle VGA kaablile 1680x1050 resolutsioonil? Telekas 23-tolline ja monitor 22-tolline.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lexo
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2004
|
26.02.2010 00:03:09
|
|
|
Ühendasin xBoxi esimest korda HD-televiisori taha (32LG2100), ühendasin composite kaabliga kõik 5 juhet sobivatesse jackidesse (roheline, sinine, punane, teine punane ja valge kõik ilusti kõrvuti), kollane jäi ühendamata. Heli ei ole. Tegin iseseisvalt veidi uurimustööd ja järeldasin, et mul on vist vaja mingit vahekaablit mis kaks viimast juhet (audio) ühendaks HDMI-sse, või osta xboxi hdmi kaabel mis üksi kõik ära teeb? Kuskilt lugesin, et analog audioga saab ka ilma, aga minul on My XBox optionsites ainult digital output valik...
Oleks väga tänulik kiire vastuse eest, ees ootavad esimesed ja ainukesed vabad 4 järjestikust päeva ja tahaks väga oma suurt hunnikut mängimata mänge proovida, samas niisama tühja ei sooviks ka raha ebavajalike kaablite peale raisata.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
26.02.2010 00:04:57
|
|
|
| xboxi hdmi kaablit pole sulle vaja kui audio telekasse ühendasid, mine osta elfast või mingist sellisest poest tavaline hdmi kaabel 125? eegu eest.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
26.02.2010 01:37:05
|
|
|
| R€imo kirjutas: |
| Oskab keegi nõu anda. Hetkel on Xbox ühendatud composite kaabliga ja 1080i valitud sätetes. Kas oleks mõtet minna üle VGA kaablile 1680x1050 resolutsioonil? Telekas 23-tolline ja monitor 22-tolline. |
composite ja 1080i, kuda see võimalik on? VGA on tunduvalt parem kui composite. öö ja päev.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
26.02.2010 01:39:10
|
|
|
| SKG, component pigem.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shade
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.10.2005
|
26.02.2010 10:26:31
|
|
|
ma arvan ka et pigem ikka komponent. komposiit pole võimeline HD resot pritsima mingit moodi
Inimesed peaks endale kaablite erinevused selgeks tegema
Jack - mina ise kasutan nii et on mingid AIWA 5.1 kõllid, positiivne on see, et saad ühendada asju kas optilise, USB või RCA-ga. Hetkel XBOX optilisega ühendatud ja arvuti on USB-ga.
_________________ GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RERA93
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2008
|
26.02.2010 17:08:43
|
|
|
Jah mõtlesin componenti. Ega palju pole vaja, et sassi läheks nimed.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanajaloll
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2007
|
26.02.2010 17:46:29
|
|
|
Tehke mulle selgeks, kas optilisel kaablil on mingisuguseid eeliseid? Ma mõtlen näiteks, kui mul xboxist tuleb hdmi-ga telekasse või teise variandina optilisega, kas on ka mingi heli vahe vms? No mitte ei saa aru sellest optilisest:)
Üks eriti loll küsimus ka: Kas optiline kaabel on ainult heli jaoks?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
26.02.2010 17:52:00
|
|
|
Optiline kaabel on ainult heli jaoks. Abiks tuleb ta audio ühendamisel eraldi kodukino taha. Kui sa ilma laggita heli ei otsi ja 5.1 süsteemist eriti ei hooli siis ei ole jah vahet. Muidugi kui konsooli kohe läbi kodukino lased, nii pildi kui heli, siis teine asi.
EDIT: Enamusel telekatel ei ole optilise kaabli sisendit, samuti ka digitaalset väljundit.
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vanajaloll
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2007
|
26.02.2010 17:53:36
|
|
|
| Tom-D kirjutas: |
Optiline kaabel on ainult heli jaoks. Abiks tuleb ta audio ühendamisel eraldi kodukino taha. Kui sa ilma laggita heli ei otsi ja 5.1 süsteemist eriti ei hooli siis ei ole jah vahet. Muidugi kui konsooli kohe läbi kodukino lased, nii pildi kui heli, siis teine asi.
EDIT: Enamusel telekatel ei ole optilise kaabli sisendit, samuti ka digitaalset väljundit. |
Seda teleka asja ma jäingi natukene praegu mõtlema, aga tänud!
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
27.02.2010 00:02:28
|
|
|
Väga ei muljetatudki... need muljed olid juba ennem teada
Microsofti poolt ütlus: "It will be focused on fun, simple games." ei kõlanud küll väga hästi... samas see on positiivne, et mängude arendajatel juba natalid käes ja äkki sealtpoolt tuleb midagi võimast Ja see, et kogu NXE'd saad hakata juhtima häälkäsklustega ja kätega vehkides on muidugi hea " Concole ON > Play Music > "Again & Again by the Bird & the Bee" oleks tore kui nii lihtsalt töötaks
Musthave for me anyway
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
27.02.2010 13:39:50
|
|
|
| lag pidi väike olema, see on tore
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArvQ
HV Guru

liitunud: 29.01.2009
|
27.02.2010 14:31:41
|
|
|
0.1s mainitud
Keskmise inimese reaktsioon on 0.15 - 0.2s (mänguril äkki 0.1s seega praktiliselt tuubeldab)
Muidugi niipalju kui neid videosi nähtud siis ikka aru saada, et pildi peal olev avatar jääb ikka vähe maha
|
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
27.02.2010 22:00:49
|
|
|
endiselt ei näidata mingeid mänge.
teleka ees keksimine ja palli käe ja jalaga löömine nüüd küll see pole, mis inimesi seda ostma paneb.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
28.02.2010 00:55:45
|
|
|
| Labukana, sa ei saaks osta ju niikuinii praegu veel, pole tootmiseski.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
28.02.2010 13:09:37
|
|
|
einoh ega ma sellest praegu rääkinudki, aga raske on üldse asja vastu mingitki huvi tunda kui ainus näidatud mäng on mingi palliga keksimine.
tahaks näha enne mingit rakendust sellele mis poleks menüüdes liikumine (mis puldiga väga edukalt toimib) või teleka ees hullumeelselt kargamine. kahtlen hetkel kas asi üldse mõnes asjalikumas mängus töötaks või jääbki selle asjaduse põhitööks mingite minigamede jms pahna jooksutamine.
paljudele aga tundub pole rohkemat vajagi kuna natali hype-train on ikka täies hoos juba :)
igaksjuhuks enne kui peksa saan mainin ära, et pole ka sony ja wii poolt pakutavast (motion control teemast) erilises vaimustuses.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riddim
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2009
|
28.02.2010 13:31:58
|
|
|
No kuna Wii poolt pakutava süsteemi üle on lausa tohutu hulk inimesi vaimustuses, siis ei tohiks Natal ka nüüd väga põhja kõrbeda. Ja aega on, küll neid mänge ka näidatakse ning tehakse. Ükski konsool ega asi ei lase ju oma eliitmänge kohe välja?
_________________ LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles! |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
28.02.2010 13:40:56
|
|
|
| Riddim kirjutas: |
| No kuna Wii poolt pakutava süsteemi üle on lausa tohutu hulk inimesi vaimustuses, siis ei tohiks Natal ka nüüd väga põhja kõrbeda. Ja aega on, küll neid mänge ka näidatakse ning tehakse. Ükski konsool ega asi ei lase ju oma eliitmänge kohe välja? |
ei väitnudki, et asi põhja kõrbema peaks, asi tõenäoliselt saab üsna popp olema. kahtlen lihtsalt, ket kas mina või mõni teine keskmine HV tarbija selle üle eriliselt vaimustuses peaks olema, v.a. kui on asi plaanis osta oma 3-6 aastasele lapsele, kes hetkel asja sihtgrupp paistab olevat.
see, et senini mingit asjalikku mängu demotud pole ainult süvendab mu arvamust, et asjalikke mänge sellega teha ei anna.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|