|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
zuzizew
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2008
|
31.01.2010 01:47:18
|
|
|
| Ma ise olen Tele2 klient. Ja kui mulle nüüd ostab tuttav, kes on EMT klient EMT'st telefoni järelmaksuga. Kas siis mina Tele2 klient saan seda oma SIM kaardiga kasutada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
31.01.2010 01:53:08
|
|
|
kui emt ostad, siis saad kindlast , muudega ei ole nii kindel
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hollow
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2002
|
31.01.2010 02:17:42
|
|
|
| telefone ei tohi üle 2 aasta juba lukustada kindlasse võrku... ei viitsi otsida aga see oli miski seadusega vastuolus
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
31.01.2010 02:19:12
|
|
|
| evald112 kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| evald112 kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| Tänu Nokia suht heale Cell-ID toetusele saab jalutades ka ilma GPS'ita navigeeritud. |
Räägi lähemalt, millega tegu! |
Mobiilimasti-põhine positsioneerimine, Viimsis korteris olles paneb 80m täpsusega asukoha paika näiteks, see on rohkem kui piisav et jalutades navigeeritud saada kuna jääb üldjuhul alla alla tänavate vahedele. |
See oleneb ikka masti mastaabist.....tallinnas järve keskuses 0-korrusel positsioneerib mul ka 50m täpsusega, sest seal mobiili-jaam pandud spetsiaalselt keskusesse sest seal oli kunagi halb levi 0-korrusel. Ses suhtes et linnast väljas on see täpsus paar kiltsa, sest mastid kõrged ja katavad suurt ala. Võibolla signaali tugevuse järgi saab veidi kitsamaks seda perimeetrit tõmmata.. |
Telefoni enda tarkus mõjutab ka siiski, SE K850i'ga sain täpselt samas asukohas 2.5km täpsuse ja seegi kõikus palju mööda kuna üks mast, millega telefon suhtles, asub üldse Lasnamäe külje all vms ja see mõjutas korralikult mööda tulemust, Nokia aga paneb kenasti õige asukoha paika.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
evald112
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2006
|
31.01.2010 11:29:54
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| evald112 kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| evald112 kirjutas: |
| mikk36 kirjutas: |
| Tänu Nokia suht heale Cell-ID toetusele saab jalutades ka ilma GPS'ita navigeeritud. |
Räägi lähemalt, millega tegu! |
Mobiilimasti-põhine positsioneerimine, Viimsis korteris olles paneb 80m täpsusega asukoha paika näiteks, see on rohkem kui piisav et jalutades navigeeritud saada kuna jääb üldjuhul alla alla tänavate vahedele. |
See oleneb ikka masti mastaabist.....tallinnas järve keskuses 0-korrusel positsioneerib mul ka 50m täpsusega, sest seal mobiili-jaam pandud spetsiaalselt keskusesse sest seal oli kunagi halb levi 0-korrusel. Ses suhtes et linnast väljas on see täpsus paar kiltsa, sest mastid kõrged ja katavad suurt ala. Võibolla signaali tugevuse järgi saab veidi kitsamaks seda perimeetrit tõmmata.. |
Telefoni enda tarkus mõjutab ka siiski, SE K850i'ga sain täpselt samas asukohas 2.5km täpsuse ja seegi kõikus palju mööda kuna üks mast, millega telefon suhtles, asub üldse Lasnamäe külje all vms ja see mõjutas korralikult mööda tulemust, Nokia aga paneb kenasti õige asukoha paika. |
SE-d on üldiselt suhteliselt kehva vastuvõtjaga. Olen olnud kahe SE omanike enne 58t ja olen täiega pettunud.
[quote="Hollow"]telefone ei tohi üle 2 aasta juba lukustada kindlasse võrku... ei viitsi otsida aga see oli miski seadusega vastuolus[/quote
Kinnised pordid ja dünaamiline IP võiksid ka olla seadusega vastuolus, mitte mingi rahateenimise nipp.
_________________ I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused. |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
31.01.2010 18:11:13
|
|
|
| matu04 kirjutas: |
Äkki seletaksid ka seda, kuidas see vastab mu küsimusele ? |
Kuna telefon sedasi wifit üle kanda ei oska, linkis mikk36 sulle valiku müügil olevatest WIFI adapteritest mis selle töö ära võiksid teha.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zuzizew
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2008
|
31.01.2010 20:05:02
|
|
|
| Hollow kirjutas: |
| telefone ei tohi üle 2 aasta juba lukustada kindlasse võrku... ei viitsi otsida aga see oli miski seadusega vastuolus |
Väga hea Kas keegi mäletab, kust sai osta Eestis ekraanikilesi, mis peegeldasid.(mäletan, et midagi oli seal peegeldusega, kui ekraan ei põlenud vms) Just 5530'le tahaks sellist saada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
31.01.2010 20:07:16
|
|
|
| zuzizew kirjutas: |
| Hollow kirjutas: |
| telefone ei tohi üle 2 aasta juba lukustada kindlasse võrku... ei viitsi otsida aga see oli miski seadusega vastuolus |
Väga hea Kas keegi mäletab, kust sai osta Eestis ekraanikilesi, mis peegeldasid.(mäletan, et midagi oli seal peegeldusega, kui ekraan ei põlenud vms) Just 5530'le tahaks sellist saada? |
tahad ennast peeglist imetleda, kui parasjagu ei räägi?
vahur myys siin kilesid, sai ka võetud sealt, aga peegelduse suhtes ei oska öelda, peeglist näen ennast paremini
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
viimati muutis jeesus188 31.01.2010 20:12:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zuzizew
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2008
|
31.01.2010 20:12:21
|
|
|
Oh teid mehi küll Siinpool naisterahvas, muidugi tahaks vahest korraks oma välimust vaadata, ja kui peeglit pole - on NOKIA 5530 abiks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
31.01.2010 20:14:38
|
|
|
| zuzizew kirjutas: |
Oh teid mehi küll Siinpool naisterahvas, muidugi tahaks vahest korraks oma välimust vaadata, ja kui peeglit pole - on NOKIA 5530 abiks.  |
sorry, naisi kohtab nii harva siin .
Palju yldse naissoost HV kasutajaid on ?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
31.01.2010 20:19:30
|
|
|
Ise tean 4-5. Tee vaba mikrofoni alla teema, saad teada vb.
EDIT: ha-haa, päris kiirelt.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hollow
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2002
|
31.01.2010 20:22:00
|
|
|
| kust saab 5800'le kile koos korraliku paigaldusega tallinnas
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ruudolf
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2004
|
31.01.2010 21:04:22
|
|
|
| Mina sain Rocca Telepointist 100.-, paigaldasin ise.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hollow
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2002
|
31.01.2010 21:39:52
|
|
|
ei taha ise paigaldada... tahan, et mul paigaldatakse asi ära nii, et see on hästi tehtud... ma roccast ostsin ka... paigaldasin ära ka aga tulemus ei rahuldanud ja peale mitukorda lahti kiskumist oli asi juba kasutamiskõlbmatu (loe kriipis selle silikoni kihi ära)
nüüd tahakski, et paigaldatakse korralikult ta ära nii et ta on kinni ja et õhumulle all pole ja siis annan raha selle eest... kui paigaldaja rikub paigaldamis käigus kile ära, siis oma rahakoti pealt
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
waader
HV vaatleja
liitunud: 18.01.2010
|
31.01.2010 22:18:30
|
|
|
| Estonia pst. 5, Mati Mobiiliäri, seal on asjalik ametimees. Kilesi müüakse ja paigaldatakse kah.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
zuzizew
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2008
|
31.01.2010 23:51:34
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| zuzizew kirjutas: |
Oh teid mehi küll Siinpool naisterahvas, muidugi tahaks vahest korraks oma välimust vaadata, ja kui peeglit pole - on NOKIA 5530 abiks.  |
sorry, naisi kohtab nii harva siin .
Palju yldse naissoost HV kasutajaid on ? |
Annan andeks sulle. Aga siiski kas keegi teab, kust saaks muretseda peegli-efektiga kaitsekile NOKIA 5530le.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
01.02.2010 00:07:44
|
|
|
zuzizew, mis sul sai 5800'st?
ma kallasin eile terve purgi õlut endale taskusse (taskus oli telefon muidugi)
ekraan on mul kindlasti kutu, aga võibolla emaplaat töötaks
miski raha eest ostaks ära su katkise telefoni...
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zuzizew
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2008
|
01.02.2010 00:16:48
|
|
|
| Minu 5800 lakkas töötamast. Õhtul töötas, hommikul ärgates kutu. Mõtlesin, et aku tühi, panen laadima - ei miskit. Sisse lülitades teeb vaid selle vibratsiooni ära. Pilti ette ei tule ja nupud ka põlema ei lähe. Käinud garantii remondis, seal tehti keemiline puhastus ei funganud, siis öeldi ainult uus emaplaat päästaks. Köhi pappi põhimõtteliselt öeldi mulle. Nemad väitsid, et veekahjustus ja ise olen ära rikkunud. Võtsin oma telefoni Staadioni mp ära ja tulin tulema. Nüüd paar päeva tagasi viisin WW passaazhi remonti.. softi lasi endale see isend ilusti peale lasta (klienditeenindaja veel rääkis, et tavaliselt telefonid millel emaplaat tuksis, ei lase üldse endale softi peale lasta või katkestavad poole pealt selle) Aga telefon jäi samasse konditsiooni mis enne, ainult selle vibratsiooni tegi ära. Näitas klienditeenindaja seda ka tehnikule ja tehnik ütles, et tõesti uus emaplaat on selle telefoni lootusallikas. Homme lähen telefonile järgi ja viskan ta kapinurka oletatavasti. Mis kõige toredam.. sellel ju vaja veel 2500kr järelmaksu maksta lõbusalt.. Aga jah, oletatavasti jääb see telefon nüüd lihtsalt seisma. Ei usu, et keegi selle ära ostaks.. Ja kui ostetaksegi siis sandikopikate eest nagunii. Plaanis osta nüüd endal Nokia 5530.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
01.02.2010 20:47:32
|
|
|
Ehk keegi oskab Nokia 5230 kommenteerida? Peaks ju sisuliselt olema sama, mis 5800 ilma osade kellade ja viledeta. 5230-l ei ole kaameral välku ja kaasas ei ole USB kaablit ja mälukaarti ning on vist ka natuke raskem, aga peale selle on muidu sama?
Ja seda ka veel et mis on parem, kas 3G või Wifi? (5230-l peaks minu teada olema 3G ja 5530-l Wifi.)
viimati muutis xtriz 01.02.2010 20:47:54, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hollow
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2002
|
01.02.2010 20:52:26
|
|
|
ei tea, ma 3g'd ei kasuta üldse aga wifit iga päev ja mitu korda (loen e-maile seal kus pole arvutit)
kaamera on kehvem + välku pole + video kõnesid ei saa teha... ei tea tundub nagu poolik olevat
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
01.02.2010 21:07:39
|
|
|
Ma küll mobiilidest eriti palju ei jaga, aga nende andmete järgi tundus mulle et ikka suurt vahet ei ole. 5800 võiks selle võrra ka palju odavam olla (4500.- vs 2500.-). Ostaks isegi.
No ega videokõned mind ei huvita ka. Ainus asi on siis kaamera - see ja wifi minu silmis küll 2k väärt pole.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hollow
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2002
|
01.02.2010 21:08:40
|
|
|
minusilmis see telefon ilma wifita ei ole yldse midagi väärt
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zuzizew
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2008
|
01.02.2010 21:10:37
|
|
|
| Küsiks selle fingerprint scanneri kohta. Kuidas see toimib? On see miski pilakaup? Sellesmõttes, et kas ta tõesti loeb ainult minu sõrmejälje välja.. või on ta rohkem edevuse asi. Et igaüks võib näpu peale panna ja telefon on lukust lahti. Oleks üsna hea lahendus, kui keegi mu telefoni näppima kipub.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
01.02.2010 21:15:56
|
|
|
| Hollow kirjutas: |
minusilmis see telefon ilma wifita ei ole yldse midagi väärt  |
Vot ma ei teagi eriti mis vahet 3G-l ja wifil on. Lugesin just et wifil on väiksem leviala, aga on kiirem kui 3G. Aga kas on ka tõsi, et wifi on tasuta ja 3G on tasuline?
Ma ei kujuta seda asja ettegi. Endal on mingi ~6 aastat vana sony ericsson (millel on WAP), pole uuemate telefonidega internetis surfanud.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
01.02.2010 21:29:10
|
|
|
| zuzizew kirjutas: |
| Küsiks selle fingerprint scanneri kohta. Kuidas see toimib? On see miski pilakaup? Sellesmõttes, et kas ta tõesti loeb ainult minu sõrmejälje välja.. või on ta rohkem edevuse asi. Et igaüks võib näpu peale panna ja telefon on lukust lahti. Oleks üsna hea lahendus, kui keegi mu telefoni näppima kipub. |
Pilakaup, loe programmi kirjeldust.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
01.02.2010 21:29:35
|
|
|
No sel juhul ostan 5530
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
01.02.2010 21:32:12
|
|
|
Kui on lepingus on "piiramatu" mahuga data siis pole WiFi eriti oluline. 3,5G on piisavalt kiire vähemalt Tallinnas.
Vastasel juhul on WiFi üsna oluline.
Oma hinna kohta on 5230 väga hea telefon, GSMArena väidab et ka pleieri helikvaliteet on üllatavalt hea, parem kui 5800'l.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zuzizew
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2008
|
01.02.2010 21:43:16
|
|
|
Kahju, oleks supper lahendus olnud, kaitsmaks mu telefoni võõraste näppude eest.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
01.02.2010 22:08:33
|
|
|
huvitav on jah, et ei ole...500kr'sel mustvalgel Nokial on aga...sellel pole
zuzizew, sa ei otsustanud veel midagi??
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
01.02.2010 22:16:32
|
|
|
| zuzizew kirjutas: |
Kahju, oleks super lahendus olnud, kaitsmaks mu telefoni võõraste näppude eest.  |
On ka põnevaid "sõrmejälje" lahendusi... probleem saabub, kui sõrm peaks viga saama, nagu mul juhtus... (Lahendus ise pole kah päris lollikindel) Hard Reset ja lännu ta ongi
viimati muutis Etz 02.02.2010 09:19:04, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
01.02.2010 22:21:59
|
|
|
| HA kirjutas: |
huvitav on jah, et ei ole...500kr'sel mustvalgel Nokial on aga...sellel pole
zuzizew, sa ei otsustanud veel midagi?? |
mismõttes ei ole koodiga klahvilukku?
Seaded->Telefonihaldus->Turvalisus->Telefon ja SIM kaart
Seal all on aeg tel. iselukustuseni ja lukukood
Voilaa!
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zuzizew
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2008
|
01.02.2010 22:31:18
|
|
|
Betamax, on küll numbrikomb. klahvilukk.. aga see pole minujaoks niivõrd turvaline. Seda koodi peaksin ma siis pidevalt muutma. Ja vaja läheb sellist telefoni kaitsmist vaid töökohas (ärge pärige, tõepoolest), kodus teps mitte. Etz, sõber rääkis jah, et need sõrmejälje lahendused pole just mitte kõigeparemad. Sõrm saab viga ja siis häda majas. Päris oodata kah ei taha ju, kuni sõrm ära paraneb. Võimalik, et üldse saed kogemata oma sõrme otsast ära. Must huumor, vabandage. HA, veel kaalun sinu pakkumist. Raske loobuda oma telefonist.. mis sest, et ta katki on.. aga armas on ikkagist. Vabandage nüüd minu naiselikku hoolivust.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
01.02.2010 22:42:51
|
|
|
| vortex kirjutas: |
Kui on lepingus on "piiramatu" mahuga data siis pole WiFi eriti oluline. 3,5G on piisavalt kiire vähemalt Tallinnas.
Vastasel juhul on WiFi üsna oluline.
Oma hinna kohta on 5230 väga hea telefon, GSMArena väidab et ka pleieri helikvaliteet on üllatavalt hea, parem kui 5800'l. |
Jaa 3,5G on kiire. Isegi 3G on tegelikult kiire. Kui mul on probleeme isegi Kõu levialasse mahtumisega ei ole mul kahjuks seda 3G kuskilt ka makstes välja võtta.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
01.02.2010 22:57:47
|
|
|
Kui telefoni modemina ei kasuta pole sest 3G toetusest suurt puudust. Videokõne- no ma ei tea, palju teist seda kasutab? WLAN tugi väga asi.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hollow
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2002
|
01.02.2010 23:16:45
|
|
|
| kuunar kirjutas: |
Kui telefoni modemina ei kasuta pole sest 3G toetusest suurt puudust. Videokõne- no ma ei tea, palju teist seda kasutab? WLAN tugi väga asi. |
skype ja yle selle videokõne kasutades wifit... väga asine lahendus... nüüd tuleb oodata, et skype ise ka oma softiga välja tuleb mis on 5800le mõeldud ja toetab videokõne
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sfxw
HV vaatleja
liitunud: 29.10.2004
|
01.02.2010 23:25:55
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Tavaline numbrikombinatsiooniga klahvilukk 5800-l ei eksisteeri? |
Kas on mingit vidinat, millega saaks selle funktsiooni teatud profiili valimisel aktiveerida?
Teiseks huvitaks, kas profiilide mingiks kindlaks ajaks määramine on võimalik nt. E-R kl. 8-18 üks profiil ja muul ajal teine?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hollow
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2002
|
01.02.2010 23:34:29
|
|
|
| sfxw kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Tavaline numbrikombinatsiooniga klahvilukk 5800-l ei eksisteeri? |
Kas on mingit vidinat, millega saaks selle funktsiooni teatud profiili valimisel aktiveerida?
Teiseks huvitaks, kas profiilide mingiks kindlaks ajaks määramine on võimalik nt. E-R kl. 8-18 üks profiil ja muul ajal teine? |
viimasele kysimusele vastus... Profile Scheduler
www.drjukka.com
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuunar
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.02.2009
|
01.02.2010 23:37:17
|
|
|
| Hollow kirjutas: |
| kuunar kirjutas: |
Kui telefoni modemina ei kasuta pole sest 3G toetusest suurt puudust. Videokõne- no ma ei tea, palju teist seda kasutab? WLAN tugi väga asi. |
skype ja yle selle videokõne kasutades wifit... väga asine lahendus... nüüd tuleb oodata, et skype ise ka oma softiga välja tuleb mis on 5800le mõeldud ja toetab videokõne |
Mõtlesn videokõnesid üle 3/3,5G ühenduse.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
02.02.2010 01:15:52
|
|
|
vortex-ga sai mingil ajal katsetatud, ei toimi see videokõne asi absoluutselt, vähemalt mitte Elisa võrgus.
Mis puutub 3G-sse ja mobiilsesse interneti, endal on käsutuses nii kõu kui ka elisa mobiilne nett ja eelistan alati Elisa netti, kuna see ühendab peaaegu igalpool ära ja kuskil päraperses nii või naa selle ja EDGE kiirusel suurt vahet pole ja linnas on igakell 3.5G nobedam.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
02.02.2010 01:43:52
|
|
|
| Tele2 ja EMT vahet täitsa toimis videokõne kuigi mõtet asjal nagu eriti ei näe.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
02.02.2010 08:23:51
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| zuzizew kirjutas: |
Kahju, oleks super lahendus olnud, kaitsmaks mu telefoni võõraste näppude eest.  |
O ka põevaid "sõrmejälje" alhendusi... probleem saabub, kui sõrm peaks viga saama, nagu mul juhtus... (Lahendus ise pole kah päris lollikindel) Hrad Reset ja lännu ta ongi  |
kas sellele leidub tõesti sõrmejälje lahendus? minuteada need on kõik nö mingid naljaprogrammid, mis tegelikult ei oska üldse sellist asja lugedagi, ja pealegi see peakski ju võimatu olema, sest sellel telefonil touch = punkt ekraanil , vb multitouch telfiga oleks võimalik isegi
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
02.02.2010 09:20:08
|
|
|
| silver010 kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
| zuzizew kirjutas: |
Kahju, oleks super lahendus olnud, kaitsmaks mu telefoni võõraste näppude eest.  |
On ka põnevaid "sõrmejälje" lahendusi... probleem saabub, kui sõrm peaks viga saama, nagu mul juhtus... (Lahendus ise pole kah päris lollikindel) Hard Reset ja lännu ta ongi  |
kas sellele leidub tõesti sõrmejälje lahendus? minuteada need on kõik nö mingid naljaprogrammid, mis tegelikult ei oska üldse sellist asja lugedagi, ja pealegi see peakski ju võimatu olema, sest sellel telefonil touch = punkt ekraanil , vb multitouch telfiga oleks võimalik isegi  |
Ei tea, pole neist ühtegi kasutanud...
Aga olemas mingid on igatahes...
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonism
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.06.2002
|
02.02.2010 13:53:46
|
|
|
| nu wifi miinusena näen mina isiklikult rohkem seda, et pole internetti igalpool. pean hakkama eraldi wifi levialasid otsima ning siis veel küsimus kuhu ma ligi pääsen ja kuhu mitte. 3.5g on aga üsna kiire ja pm suuremates linnades igalpool olemas. kuigi, jah, selle mugavuse eest peab ka pisut pappi köhima
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
02.02.2010 14:13:12
|
|
|
| tonx, aga mis sellisel telefonil häda on, mis mõlemaid omab?
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
02.02.2010 14:36:34
|
|
|
| Hollow kirjutas: |
| sfxw kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Tavaline numbrikombinatsiooniga klahvilukk 5800-l ei eksisteeri? |
Kas on mingit vidinat, millega saaks selle funktsiooni teatud profiili valimisel aktiveerida?
Teiseks huvitaks, kas profiilide mingiks kindlaks ajaks määramine on võimalik nt. E-R kl. 8-18 üks profiil ja muul ajal teine? |
viimasele kysimusele vastus... Profile Scheduler
www.drjukka.com |
Telefon ise oskab ka seda enamvähem teha. Näiteks kui võtta menüü...seaded...isiklik...profiilid...ja siis näiteks hääletu peale 2x vajutada, tekib valikud aktiveeri, muuda seadeid, ajastatud. Sealt siis määrata, et mis kell "hääletu" aegub ja peale seda aktiveerub uuesti enne hääletut olnud profiil.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hollow
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.02.2002
|
02.02.2010 14:38:55
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Hollow kirjutas: |
| sfxw kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Tavaline numbrikombinatsiooniga klahvilukk 5800-l ei eksisteeri? |
Kas on mingit vidinat, millega saaks selle funktsiooni teatud profiili valimisel aktiveerida?
Teiseks huvitaks, kas profiilide mingiks kindlaks ajaks määramine on võimalik nt. E-R kl. 8-18 üks profiil ja muul ajal teine? |
viimasele kysimusele vastus... Profile Scheduler
www.drjukka.com |
Telefon ise oskab ka seda enamvähem teha. Näiteks kui võtta menüü...seaded...isiklik...profiilid...ja siis näiteks hääletu peale 2x vajutada, tekib valikud aktiveeri, muuda seadeid, ajastatud. Sealt siis määrata, et mis kell "hääletu" aegub ja peale seda aktiveerub uuesti enne hääletut olnud profiil. |
seda pead sa iga päev tegema aga minu antud proigrammis määrad ära, et kell 00:00 lülitab hääletu peale ja kell 08:00 lülitab tavalise peale, nädalavahetuseks teed veel eraldi profiilid
aga see sinu lahendus on see ,et kui ma panen õhtul ta hääletuks ja määran, et ta on ajastatud, siis ta lülitab tavalisele profiilile tagasi see aeg mis sa määrasid aga järgmine õhtu pead ikka ise panema hääletu peale ja määrama ajastatuse
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|