Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 111, 112, 113  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
zuzizew
HV kasutaja
zuzizew

liitunud: 07.07.2008




sõnum 31.01.2010 01:47:18 vasta tsitaadiga

Ma ise olen Tele2 klient. Ja kui mulle nüüd ostab tuttav, kes on EMT klient EMT'st telefoni järelmaksuga. Kas siis mina Tele2 klient saan seda oma SIM kaardiga kasutada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2010 01:53:08 vasta tsitaadiga

kui emt ostad, siis saad kindlast icon_smile.gif, muudega ei ole nii kindel
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2010 02:17:42 vasta tsitaadiga

telefone ei tohi üle 2 aasta juba lukustada kindlasse võrku... ei viitsi otsida aga see oli miski seadusega vastuolus
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 31.01.2010 02:19:12 vasta tsitaadiga

evald112 kirjutas:
mikk36 kirjutas:
evald112 kirjutas:
mikk36 kirjutas:
Tänu Nokia suht heale Cell-ID toetusele saab jalutades ka ilma GPS'ita navigeeritud.


Räägi lähemalt, millega tegu!
Mobiilimasti-põhine positsioneerimine, Viimsis korteris olles paneb 80m täpsusega asukoha paika näiteks, see on rohkem kui piisav et jalutades navigeeritud saada kuna jääb üldjuhul alla alla tänavate vahedele.



See oleneb ikka masti mastaabist.....tallinnas järve keskuses 0-korrusel positsioneerib mul ka 50m täpsusega, sest seal mobiili-jaam pandud spetsiaalselt keskusesse sest seal oli kunagi halb levi 0-korrusel. Ses suhtes et linnast väljas on see täpsus paar kiltsa, sest mastid kõrged ja katavad suurt ala. Võibolla signaali tugevuse järgi saab veidi kitsamaks seda perimeetrit tõmmata..
Telefoni enda tarkus mõjutab ka siiski, SE K850i'ga sain täpselt samas asukohas 2.5km täpsuse ja seegi kõikus palju mööda kuna üks mast, millega telefon suhtles, asub üldse Lasnamäe külje all vms ja see mõjutas korralikult mööda tulemust, Nokia aga paneb kenasti õige asukoha paika.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evald112
HV kasutaja
evald112

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2010 11:29:54 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
evald112 kirjutas:
mikk36 kirjutas:
evald112 kirjutas:
mikk36 kirjutas:
Tänu Nokia suht heale Cell-ID toetusele saab jalutades ka ilma GPS'ita navigeeritud.


Räägi lähemalt, millega tegu!
Mobiilimasti-põhine positsioneerimine, Viimsis korteris olles paneb 80m täpsusega asukoha paika näiteks, see on rohkem kui piisav et jalutades navigeeritud saada kuna jääb üldjuhul alla alla tänavate vahedele.



See oleneb ikka masti mastaabist.....tallinnas järve keskuses 0-korrusel positsioneerib mul ka 50m täpsusega, sest seal mobiili-jaam pandud spetsiaalselt keskusesse sest seal oli kunagi halb levi 0-korrusel. Ses suhtes et linnast väljas on see täpsus paar kiltsa, sest mastid kõrged ja katavad suurt ala. Võibolla signaali tugevuse järgi saab veidi kitsamaks seda perimeetrit tõmmata..
Telefoni enda tarkus mõjutab ka siiski, SE K850i'ga sain täpselt samas asukohas 2.5km täpsuse ja seegi kõikus palju mööda kuna üks mast, millega telefon suhtles, asub üldse Lasnamäe külje all vms ja see mõjutas korralikult mööda tulemust, Nokia aga paneb kenasti õige asukoha paika.



SE-d on üldiselt suhteliselt kehva vastuvõtjaga. Olen olnud kahe SE omanike enne 58t ja olen täiega pettunud.


[quote="Hollow"]telefone ei tohi üle 2 aasta juba lukustada kindlasse võrku... ei viitsi otsida aga see oli miski seadusega vastuolus[/quote


Kinnised pordid ja dünaamiline IP võiksid ka olla seadusega vastuolus, mitte mingi rahateenimise nipp.

_________________
I asked an electrician to fix an electrical issue at my house.
He refused.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2010 18:11:13 vasta tsitaadiga

matu04 kirjutas:
mikk36 kirjutas:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Wifi%20seadmed/Wifi+adapterid/?search=87e2dd06b80a2471c9d6ffd84efe1549#results


Äkki seletaksid ka seda, kuidas see vastab mu küsimusele ?


Kuna telefon sedasi wifit üle kanda ei oska, linkis mikk36 sulle valiku müügil olevatest WIFI adapteritest mis selle töö ära võiksid teha.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zuzizew
HV kasutaja
zuzizew

liitunud: 07.07.2008




sõnum 31.01.2010 20:05:02 vasta tsitaadiga

Hollow kirjutas:
telefone ei tohi üle 2 aasta juba lukustada kindlasse võrku... ei viitsi otsida aga see oli miski seadusega vastuolus

Väga hea thumbs_up.gif Kas keegi mäletab, kust sai osta Eestis ekraanikilesi, mis peegeldasid.(mäletan, et midagi oli seal peegeldusega, kui ekraan ei põlenud vms) Just 5530'le tahaks sellist saada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2010 20:07:16 vasta tsitaadiga

zuzizew kirjutas:
Hollow kirjutas:
telefone ei tohi üle 2 aasta juba lukustada kindlasse võrku... ei viitsi otsida aga see oli miski seadusega vastuolus

Väga hea thumbs_up.gif Kas keegi mäletab, kust sai osta Eestis ekraanikilesi, mis peegeldasid.(mäletan, et midagi oli seal peegeldusega, kui ekraan ei põlenud vms) Just 5530'le tahaks sellist saada?



tahad ennast peeglist imetleda, kui parasjagu ei räägi? icon_lol.gif

vahur myys siin kilesid, sai ka võetud sealt, aga peegelduse suhtes ei oska öelda, peeglist näen ennast paremini icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 31.01.2010 20:12:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zuzizew
HV kasutaja
zuzizew

liitunud: 07.07.2008




sõnum 31.01.2010 20:12:21 vasta tsitaadiga

Oh teid mehi küll icon_smile.gif Siinpool naisterahvas, muidugi tahaks vahest korraks oma välimust vaadata, ja kui peeglit pole - on NOKIA 5530 abiks. icon_lol.gif icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2010 20:14:38 vasta tsitaadiga

zuzizew kirjutas:
Oh teid mehi küll icon_smile.gif Siinpool naisterahvas, muidugi tahaks vahest korraks oma välimust vaadata, ja kui peeglit pole - on NOKIA 5530 abiks. icon_lol.gif icon_lol.gif



icon_redface.gif

sorry, naisi kohtab nii harva siin .
Palju yldse naissoost HV kasutajaid on ?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2010 20:19:30 vasta tsitaadiga

Ise tean 4-5. Tee vaba mikrofoni alla teema, saad teada vb.

EDIT: ha-haa, päris kiirelt.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2010 20:22:00 vasta tsitaadiga

kust saab 5800'le kile koos korraliku paigaldusega tallinnas
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ruudolf
Kreisi kasutaja
Ruudolf

liitunud: 26.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2010 21:04:22 vasta tsitaadiga

Mina sain Rocca Telepointist 100.-, paigaldasin ise.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2010 21:39:52 vasta tsitaadiga

ei taha ise paigaldada... tahan, et mul paigaldatakse asi ära nii, et see on hästi tehtud... ma roccast ostsin ka... paigaldasin ära ka aga tulemus ei rahuldanud ja peale mitukorda lahti kiskumist oli asi juba kasutamiskõlbmatu (loe kriipis selle silikoni kihi ära)

nüüd tahakski, et paigaldatakse korralikult ta ära nii et ta on kinni ja et õhumulle all pole ja siis annan raha selle eest... kui paigaldaja rikub paigaldamis käigus kile ära, siis oma rahakoti pealt
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
waader
HV vaatleja

liitunud: 18.01.2010




sõnum 31.01.2010 22:18:30 vasta tsitaadiga

Estonia pst. 5, Mati Mobiiliäri, seal on asjalik ametimees. Kilesi müüakse ja paigaldatakse kah.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zuzizew
HV kasutaja
zuzizew

liitunud: 07.07.2008




sõnum 31.01.2010 23:51:34 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
zuzizew kirjutas:
Oh teid mehi küll icon_smile.gif Siinpool naisterahvas, muidugi tahaks vahest korraks oma välimust vaadata, ja kui peeglit pole - on NOKIA 5530 abiks. icon_lol.gif icon_lol.gif



icon_redface.gif

sorry, naisi kohtab nii harva siin .
Palju yldse naissoost HV kasutajaid on ?

Annan andeks sulle. Aga siiski kas keegi teab, kust saaks muretseda peegli-efektiga kaitsekile NOKIA 5530le. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2010 00:07:44 vasta tsitaadiga

zuzizew, mis sul sai 5800'st?

ma kallasin eile terve purgi õlut endale taskusse (taskus oli telefon muidugi) icon_lol.gif
ekraan on mul kindlasti kutu, aga võibolla emaplaat töötaks

miski raha eest ostaks ära su katkise telefoni...
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zuzizew
HV kasutaja
zuzizew

liitunud: 07.07.2008




sõnum 01.02.2010 00:16:48 vasta tsitaadiga

Minu 5800 lakkas töötamast. Õhtul töötas, hommikul ärgates kutu. Mõtlesin, et aku tühi, panen laadima - ei miskit. Sisse lülitades teeb vaid selle vibratsiooni ära. Pilti ette ei tule ja nupud ka põlema ei lähe. Käinud garantii remondis, seal tehti keemiline puhastus ei funganud, siis öeldi ainult uus emaplaat päästaks. Köhi pappi põhimõtteliselt öeldi mulle. Nemad väitsid, et veekahjustus ja ise olen ära rikkunud. Võtsin oma telefoni Staadioni mp ära ja tulin tulema. Nüüd paar päeva tagasi viisin WW passaazhi remonti.. softi lasi endale see isend ilusti peale lasta (klienditeenindaja veel rääkis, et tavaliselt telefonid millel emaplaat tuksis, ei lase üldse endale softi peale lasta või katkestavad poole pealt selle) Aga telefon jäi samasse konditsiooni mis enne, ainult selle vibratsiooni tegi ära. Näitas klienditeenindaja seda ka tehnikule ja tehnik ütles, et tõesti uus emaplaat on selle telefoni lootusallikas. Homme lähen telefonile järgi ja viskan ta kapinurka oletatavasti. Mis kõige toredam.. sellel ju vaja veel 2500kr järelmaksu maksta lõbusalt.. Aga jah, oletatavasti jääb see telefon nüüd lihtsalt seisma. Ei usu, et keegi selle ära ostaks.. Ja kui ostetaksegi siis sandikopikate eest nagunii. Plaanis osta nüüd endal Nokia 5530.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 01.02.2010 20:47:32 vasta tsitaadiga

Ehk keegi oskab Nokia 5230 kommenteerida? Peaks ju sisuliselt olema sama, mis 5800 ilma osade kellade ja viledeta. 5230-l ei ole kaameral välku ja kaasas ei ole USB kaablit ja mälukaarti ning on vist ka natuke raskem, aga peale selle on muidu sama?

Ja seda ka veel et mis on parem, kas 3G või Wifi? (5230-l peaks minu teada olema 3G ja 5530-l Wifi.)


viimati muutis xtriz 01.02.2010 20:47:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.02.2010 20:47:41 vasta tsitaadiga

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=2537&idPhone2=2909
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2010 20:52:26 vasta tsitaadiga

ei tea, ma 3g'd ei kasuta üldse aga wifit iga päev ja mitu korda (loen e-maile seal kus pole arvutit)
kaamera on kehvem + välku pole + video kõnesid ei saa teha... ei tea tundub nagu poolik olevat
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 01.02.2010 21:07:39 vasta tsitaadiga

Ma küll mobiilidest eriti palju ei jaga, aga nende andmete järgi tundus mulle et ikka suurt vahet ei ole. 5800 võiks selle võrra ka palju odavam olla (4500.- vs 2500.-). Ostaks isegi.

No ega videokõned mind ei huvita ka. Ainus asi on siis kaamera - see ja wifi minu silmis küll 2k väärt pole.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2010 21:08:40 vasta tsitaadiga

minusilmis see telefon ilma wifita ei ole yldse midagi väärt icon_wink.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zuzizew
HV kasutaja
zuzizew

liitunud: 07.07.2008




sõnum 01.02.2010 21:10:37 vasta tsitaadiga

Küsiks selle fingerprint scanneri kohta. Kuidas see toimib? On see miski pilakaup? Sellesmõttes, et kas ta tõesti loeb ainult minu sõrmejälje välja.. või on ta rohkem edevuse asi. Et igaüks võib näpu peale panna ja telefon on lukust lahti. Oleks üsna hea lahendus, kui keegi mu telefoni näppima kipub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 01.02.2010 21:15:56 vasta tsitaadiga

Hollow kirjutas:
minusilmis see telefon ilma wifita ei ole yldse midagi väärt icon_wink.gif

Vot ma ei teagi eriti mis vahet 3G-l ja wifil on. Lugesin just et wifil on väiksem leviala, aga on kiirem kui 3G. Aga kas on ka tõsi, et wifi on tasuta ja 3G on tasuline?

Ma ei kujuta seda asja ettegi. Endal on mingi ~6 aastat vana sony ericsson (millel on WAP), pole uuemate telefonidega internetis surfanud.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2010 21:19:45 vasta tsitaadiga

3g ei maksa minu silmis trükimustagi. Esimene asi, mille telefonis välja lülitasin. WiFi mulle meeldib. Istud suvalises lahtises võrgus linnapeal, rongis või bussis thumbs_up.gif Üldjuhul sentigi maksmata.

Selgituseks xtriz-le http://et.wikipedia.org/wiki/3G
ja http://wiki.wifi.ee/index.php?title=WiFi

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.02.2010 21:29:10 vasta tsitaadiga

zuzizew kirjutas:
Küsiks selle fingerprint scanneri kohta. Kuidas see toimib? On see miski pilakaup? Sellesmõttes, et kas ta tõesti loeb ainult minu sõrmejälje välja.. või on ta rohkem edevuse asi. Et igaüks võib näpu peale panna ja telefon on lukust lahti. Oleks üsna hea lahendus, kui keegi mu telefoni näppima kipub.
Pilakaup, loe programmi kirjeldust.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 01.02.2010 21:29:35 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
3g ei maksa minu silmis trükimustagi. Esimene asi, mille telefonis välja lülitasin. WiFi mulle meeldib. Istud suvalises lahtises võrgus linnapeal, rongis või bussis thumbs_up.gif Üldjuhul sentigi maksmata.

Selgituseks xtriz-le http://et.wikipedia.org/wiki/3G
ja http://wiki.wifi.ee/index.php?title=WiFi

No sel juhul ostan 5530 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2010 21:32:12 vasta tsitaadiga

Kui on lepingus on "piiramatu" mahuga data siis pole WiFi eriti oluline. 3,5G on piisavalt kiire vähemalt Tallinnas.
Vastasel juhul on WiFi üsna oluline.

Oma hinna kohta on 5230 väga hea telefon, GSMArena väidab et ka pleieri helikvaliteet on üllatavalt hea, parem kui 5800'l.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zuzizew
HV kasutaja
zuzizew

liitunud: 07.07.2008




sõnum 01.02.2010 21:43:16 vasta tsitaadiga

Kahju, oleks supper lahendus olnud, kaitsmaks mu telefoni võõraste näppude eest. thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2010 21:59:09 vasta tsitaadiga

Tavaline numbrikombinatsiooniga klahvilukk 5800-l ei eksisteeri?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2010 22:08:33 vasta tsitaadiga

huvitav on jah, et ei ole...500kr'sel mustvalgel Nokial on aga...sellel pole

zuzizew, sa ei otsustanud veel midagi??
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2010 22:16:32 vasta tsitaadiga

zuzizew kirjutas:
Kahju, oleks super lahendus olnud, kaitsmaks mu telefoni võõraste näppude eest. thumbs_down.gif


On ka põnevaid "sõrmejälje" lahendusi... probleem saabub, kui sõrm peaks viga saama, nagu mul juhtus... (Lahendus ise pole kah päris lollikindel) Hard Reset ja lännu ta ongi icon_neutral.gif


viimati muutis Etz 02.02.2010 09:19:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2010 22:21:59 vasta tsitaadiga

HA kirjutas:
huvitav on jah, et ei ole...500kr'sel mustvalgel Nokial on aga...sellel pole

zuzizew, sa ei otsustanud veel midagi??

mismõttes ei ole koodiga klahvilukku?
Seaded->Telefonihaldus->Turvalisus->Telefon ja SIM kaart
Seal all on aeg tel. iselukustuseni ja lukukood
Voilaa!

_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zuzizew
HV kasutaja
zuzizew

liitunud: 07.07.2008




sõnum 01.02.2010 22:31:18 vasta tsitaadiga

Betamax, on küll numbrikomb. klahvilukk.. aga see pole minujaoks niivõrd turvaline. Seda koodi peaksin ma siis pidevalt muutma. Ja vaja läheb sellist telefoni kaitsmist vaid töökohas (ärge pärige, tõepoolest), kodus teps mitte. Etz, sõber rääkis jah, et need sõrmejälje lahendused pole just mitte kõigeparemad. Sõrm saab viga ja siis häda majas. Päris oodata kah ei taha ju, kuni sõrm ära paraneb. Võimalik, et üldse saed kogemata oma sõrme otsast ära. Must huumor, vabandage. HA, veel kaalun sinu pakkumist. Raske loobuda oma telefonist.. mis sest, et ta katki on.. aga armas on ikkagist. Vabandage nüüd minu naiselikku hoolivust. icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2010 22:42:51 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Kui on lepingus on "piiramatu" mahuga data siis pole WiFi eriti oluline. 3,5G on piisavalt kiire vähemalt Tallinnas.
Vastasel juhul on WiFi üsna oluline.

Oma hinna kohta on 5230 väga hea telefon, GSMArena väidab et ka pleieri helikvaliteet on üllatavalt hea, parem kui 5800'l.


Jaa 3,5G on kiire. Isegi 3G on tegelikult kiire. Kui mul on probleeme isegi Kõu levialasse mahtumisega ei ole mul kahjuks seda 3G kuskilt ka makstes välja võtta.

_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2010 22:57:47 vasta tsitaadiga

Kui telefoni modemina ei kasuta pole sest 3G toetusest suurt puudust. Videokõne- no ma ei tea, palju teist seda kasutab? WLAN tugi väga thumbs_up.gif asi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2010 23:16:45 vasta tsitaadiga

kuunar kirjutas:
Kui telefoni modemina ei kasuta pole sest 3G toetusest suurt puudust. Videokõne- no ma ei tea, palju teist seda kasutab? WLAN tugi väga thumbs_up.gif asi.
skype ja yle selle videokõne kasutades wifit... väga asine lahendus... nüüd tuleb oodata, et skype ise ka oma softiga välja tuleb mis on 5800le mõeldud ja toetab videokõne
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sfxw
HV vaatleja

liitunud: 29.10.2004




sõnum 01.02.2010 23:25:55 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Tavaline numbrikombinatsiooniga klahvilukk 5800-l ei eksisteeri?


Kas on mingit vidinat, millega saaks selle funktsiooni teatud profiili valimisel aktiveerida?

Teiseks huvitaks, kas profiilide mingiks kindlaks ajaks määramine on võimalik nt. E-R kl. 8-18 üks profiil ja muul ajal teine?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2010 23:32:38 vasta tsitaadiga

zuzizew kirjutas:
Seda koodi peaksin ma siis pidevalt muutma.

Võimalik, et põhjus on päris lihtne, aga siiski ei saa aru - miks? icon_eek.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2010 23:34:29 vasta tsitaadiga

sfxw kirjutas:
Betamax kirjutas:
Tavaline numbrikombinatsiooniga klahvilukk 5800-l ei eksisteeri?


Kas on mingit vidinat, millega saaks selle funktsiooni teatud profiili valimisel aktiveerida?

Teiseks huvitaks, kas profiilide mingiks kindlaks ajaks määramine on võimalik nt. E-R kl. 8-18 üks profiil ja muul ajal teine?


viimasele kysimusele vastus... Profile Scheduler
www.drjukka.com
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kuunar
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2010 23:37:17 vasta tsitaadiga

Hollow kirjutas:
kuunar kirjutas:
Kui telefoni modemina ei kasuta pole sest 3G toetusest suurt puudust. Videokõne- no ma ei tea, palju teist seda kasutab? WLAN tugi väga thumbs_up.gif asi.
skype ja yle selle videokõne kasutades wifit... väga asine lahendus... nüüd tuleb oodata, et skype ise ka oma softiga välja tuleb mis on 5800le mõeldud ja toetab videokõne

Mõtlesn videokõnesid üle 3/3,5G ühenduse.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 01:15:52 vasta tsitaadiga

vortex-ga sai mingil ajal katsetatud, ei toimi see videokõne asi absoluutselt, vähemalt mitte Elisa võrgus.

Mis puutub 3G-sse ja mobiilsesse interneti, endal on käsutuses nii kõu kui ka elisa mobiilne nett ja eelistan alati Elisa netti, kuna see ühendab peaaegu igalpool ära ja kuskil päraperses nii või naa selle ja EDGE kiirusel suurt vahet pole ja linnas on igakell 3.5G nobedam.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.02.2010 01:43:52 vasta tsitaadiga

Tele2 ja EMT vahet täitsa toimis videokõne kuigi mõtet asjal nagu eriti ei näe.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 02.02.2010 08:23:51 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
zuzizew kirjutas:
Kahju, oleks super lahendus olnud, kaitsmaks mu telefoni võõraste näppude eest. thumbs_down.gif


O ka põevaid "sõrmejälje" alhendusi... probleem saabub, kui sõrm peaks viga saama, nagu mul juhtus... (Lahendus ise pole kah päris lollikindel) Hrad Reset ja lännu ta ongi icon_neutral.gif

kas sellele leidub tõesti sõrmejälje lahendus? minuteada need on kõik nö mingid naljaprogrammid, mis tegelikult ei oska üldse sellist asja lugedagi, ja pealegi see peakski ju võimatu olema, sest sellel telefonil touch = punkt ekraanil , vb multitouch telfiga oleks võimalik isegi icon_eek.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 09:20:08 vasta tsitaadiga

silver010 kirjutas:
Etz kirjutas:
zuzizew kirjutas:
Kahju, oleks super lahendus olnud, kaitsmaks mu telefoni võõraste näppude eest. thumbs_down.gif


On ka põnevaid "sõrmejälje" lahendusi... probleem saabub, kui sõrm peaks viga saama, nagu mul juhtus... (Lahendus ise pole kah päris lollikindel) Hard Reset ja lännu ta ongi icon_neutral.gif

kas sellele leidub tõesti sõrmejälje lahendus? minuteada need on kõik nö mingid naljaprogrammid, mis tegelikult ei oska üldse sellist asja lugedagi, ja pealegi see peakski ju võimatu olema, sest sellel telefonil touch = punkt ekraanil , vb multitouch telfiga oleks võimalik isegi icon_eek.gif


Ei tea, pole neist ühtegi kasutanud...
Aga olemas mingid on igatahes...
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonism
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2002




sõnum 02.02.2010 13:53:46 vasta tsitaadiga

nu wifi miinusena näen mina isiklikult rohkem seda, et pole internetti igalpool. pean hakkama eraldi wifi levialasid otsima ning siis veel küsimus kuhu ma ligi pääsen ja kuhu mitte. 3.5g on aga üsna kiire ja pm suuremates linnades igalpool olemas. kuigi, jah, selle mugavuse eest peab ka pisut pappi köhima
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 14:13:12 vasta tsitaadiga

tonx, aga mis sellisel telefonil häda on, mis mõlemaid omab?
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 14:36:34 vasta tsitaadiga

Hollow kirjutas:
sfxw kirjutas:
Betamax kirjutas:
Tavaline numbrikombinatsiooniga klahvilukk 5800-l ei eksisteeri?


Kas on mingit vidinat, millega saaks selle funktsiooni teatud profiili valimisel aktiveerida?

Teiseks huvitaks, kas profiilide mingiks kindlaks ajaks määramine on võimalik nt. E-R kl. 8-18 üks profiil ja muul ajal teine?


viimasele kysimusele vastus... Profile Scheduler
www.drjukka.com

Telefon ise oskab ka seda enamvähem teha. Näiteks kui võtta menüü...seaded...isiklik...profiilid...ja siis näiteks hääletu peale 2x vajutada, tekib valikud aktiveeri, muuda seadeid, ajastatud. Sealt siis määrata, et mis kell "hääletu" aegub ja peale seda aktiveerub uuesti enne hääletut olnud profiil.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hollow
Kreisi kasutaja
Hollow

liitunud: 19.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2010 14:38:55 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Hollow kirjutas:
sfxw kirjutas:
Betamax kirjutas:
Tavaline numbrikombinatsiooniga klahvilukk 5800-l ei eksisteeri?


Kas on mingit vidinat, millega saaks selle funktsiooni teatud profiili valimisel aktiveerida?

Teiseks huvitaks, kas profiilide mingiks kindlaks ajaks määramine on võimalik nt. E-R kl. 8-18 üks profiil ja muul ajal teine?


viimasele kysimusele vastus... Profile Scheduler
www.drjukka.com

Telefon ise oskab ka seda enamvähem teha. Näiteks kui võtta menüü...seaded...isiklik...profiilid...ja siis näiteks hääletu peale 2x vajutada, tekib valikud aktiveeri, muuda seadeid, ajastatud. Sealt siis määrata, et mis kell "hääletu" aegub ja peale seda aktiveerub uuesti enne hääletut olnud profiil.

seda pead sa iga päev tegema aga minu antud proigrammis määrad ära, et kell 00:00 lülitab hääletu peale ja kell 08:00 lülitab tavalise peale, nädalavahetuseks teed veel eraldi profiilid

aga see sinu lahendus on see ,et kui ma panen õhtul ta hääletuks ja määran, et ta on ajastatud, siis ta lülitab tavalisele profiilile tagasi see aeg mis sa määrasid aga järgmine õhtu pead ikka ise panema hääletu peale ja määrama ajastatuse
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia 5800 "tube" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 111, 112, 113  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.