|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
reimers66
HV Guru

liitunud: 07.03.2002
|
20.12.2009 20:11:03
|
|
|
| On need 9.12 siis paremad kui 9.11 ? Mul hetkel Windows 7 64bit ja 9.11 ja osad mängud viskavad välja nagu
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
20.12.2009 20:33:44
|
|
|
Lasin hotfix'i maha ja panin kah selle ametliku WHQL peale, kuna hotfix küll mingit perfi ei andnud aga nüüd kui selle peale panin siis GPU-Z näitab all paremal DirectCompute 4.1 linnukesega, kas peabki nii olema ja kas seda maha kah saab kuskilt keerata?
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
20.12.2009 21:11:45
|
|
|
| Timo1337 kirjutas: |
Lasin hotfix'i maha ja panin kah selle ametliku WHQL peale, kuna hotfix küll mingit perfi ei andnud aga nüüd kui selle peale panin siis GPU-Z näitab all paremal DirectCompute 4.1 linnukesega, kas peabki nii olema ja kas seda maha kah saab kuskilt keerata?
Spoiler 
|
Jah nii see peabki olema.Maha ei saa võtta minuteada kui CCC-s just mingit valikut pole?
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
20.12.2009 21:20:06
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| Timo1337 kirjutas: |
Lasin hotfix'i maha ja panin kah selle ametliku WHQL peale, kuna hotfix küll mingit perfi ei andnud aga nüüd kui selle peale panin siis GPU-Z näitab all paremal DirectCompute 4.1 linnukesega, kas peabki nii olema ja kas seda maha kah saab kuskilt keerata?
Spoiler 
|
Jah nii see peabki olema.Maha ei saa võtta minuteada kui CCC-s just mingit valikut pole? |
Ei leidnud küll aga lihtsalt nagu varem pole kunagi peal olnud isegi 9.12 Hotfix 'ga
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
21.12.2009 14:41:40
|
|
|
GTA 4 crashis, Flatout 2 pani algul bsod, hiljem crashis, klokke ei muuda 2d'ks...
..panen ka prooviks WHQL peale, hotfix on ikka mingi müsteerium.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
21.12.2009 14:44:17
|
|
|
endale tundub ka see hotfix veider kuna shift`i replay videos tunduvad varjude ääred väga saklilised WHQL-ga oli muidu kõik korras... muidugi crysis, shift, machinarium oli ainult testimiseks hetkel arvutis. Panen ka 9.12 WHQL tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
abc9
HV Guru

liitunud: 28.04.2004
|
21.12.2009 23:55:17
|
|
|
| CorsairX kirjutas: |
...aga üks drivu aastateks peale jätta on väheke naljakas või mis?  |
Uus omanik pole eriline arvutifriik - eelmist kasti kasutas 3a ilma igasuguste uuendusteta ja miks mitte kui töötab. Tavalised mängulapsed ei aja iga kuu driveritega järge, hea kui kord aastas, enamus mitte kunagi. 4870 suht vana kaart kah - varsti visatakse cati arendamisest välja.
.
| abc9 kirjutas: |
| Sõbrad, mis cat versiooni soovitate süsteemile: HD4870 1GB, Phenom II x2, Win7 Ultimate 64. Võiks olla hea perfiga aga lollikindel kuna jääb peale aastateks. |
| G80 kirjutas: |
4870X2 sai 9.10 pealt 9.12 peale minnes üle 1000p vantages juurde ja ka mujal tuleb juurde.  |
| CorsairX kirjutas: |
| Hetkel 9.12 hotfix drivud ilmselt parimad... |
| Metsjeesus kirjutas: |
GTA 4 crashis, Flatout 2 pani algul bsod, hiljem crashis, klokke ei muuda 2d'ks...
..panen ka prooviks WHQL peale, hotfix on ikka mingi müsteerium. |
Niiet 9.12 WHQL it is - võib stabiilsuses kindel olla?
Kui "ise tead, katseta" variant siis eelistaks pigem vanemat aga raudpolti - millist? comments anyone?
|
|
| Kommentaarid: 194 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
22.12.2009 01:20:10
|
|
|
| abc9 kirjutas: |
| 4870 suht vana kaart kah - varsti visatakse cati arendamisest välja. |
No seda küll niipea ei juhtu. HD4K seeria kaardid liiga uued selleks.
Ise soovitan kahte CCC pakki. Esiteks 9.11 beta4. Täiesti probleemivabad drivud imo ja siit HV-st ning netist mulje jäänud, et kurdetakse väga vähe nende üle. Siiski tegemist on betadega mida kasutavad ka vähem inimesi - vähem kisa probleemide üle.
Teisena soovitaksin 9.12 WHQL ,sest võrreldes 9.11 drivudega tuli võimas fps boost Endal ei ole ka nendega ühtegi probleemi esinenud kuid olid liiga lühikest aega peal, et midagi kindlat öelda. 9.12 hotfix on siiski bugine imo
| reimers66 kirjutas: |
| On need 9.12 siis paremad kui 9.11 ? Mul hetkel Windows 7 64bit ja 9.11 ja osad mängud viskavad välja nagu |
Shiftis tuli ~10fps boost
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
22.12.2009 11:37:50
|
|
|
9.12 WHQL
GTA IV oleks ka nigu fps'e juurde tulnud, natuke arusaadavamalt oli kõrgem, kuigi save on pimedas (seega ehk vähem silmailu jne, minetea).
Mingit tehnilist probleemi pole olnud, 2d klokid paneb peale jm.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
22.12.2009 17:55:10
|
|
|
| Timo1337 kirjutas: |
Lasin hotfix'i maha ja panin kah selle ametliku WHQL peale, kuna hotfix küll mingit perfi ei andnud aga nüüd kui selle peale panin siis GPU-Z näitab all paremal DirectCompute 4.1 linnukesega, kas peabki nii olema ja kas seda maha kah saab kuskilt keerata?
Spoiler 
|
DirectCompute 4.1 näitab juba CAT 9.12 WHQL driveritega GPU-Z programmis, kui kellelgi ei näita on hapuksläinud süsteem, mitte driver. Varsti tuleb OpenCL ka, siis jälle jahutakse mula.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
22.12.2009 17:56:35
|
|
|
Mul ei näita.
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003

|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
22.12.2009 18:12:09
|
|
|
Mh, Nüüd näitab.
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mattu
HV veteran

liitunud: 05.03.2003
|
27.12.2009 14:04:09
|
|
|
| krt mul ka see jama enne oli vista ja peal 9.11 ja nüüd lasin 7 ja 9,12 aga näitab et on 9,8
|
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
27.12.2009 14:58:14
|
|
|
| mattu kirjutas: |
| krt mul ka see jama enne oli vista ja peal 9.11 ja nüüd lasin 7 ja 9,12 aga näitab et on 9,8 |
Kui lasid hotfixi siis näitabki vanemat.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
27.12.2009 19:41:23
|
|
|
| Margus kirjutas: |
| mattu kirjutas: |
| krt mul ka see jama enne oli vista ja peal 9.11 ja nüüd lasin 7 ja 9,12 aga näitab et on 9,8 |
Kui lasid hotfixi siis näitabki vanemat. |
Mul ei näidanud vanemat !
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwnage
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2009
|
27.12.2009 21:08:04
|
|
|
| Timo1337 kirjutas: |
| Margus kirjutas: |
| mattu kirjutas: |
| krt mul ka see jama enne oli vista ja peal 9.11 ja nüüd lasin 7 ja 9,12 aga näitab et on 9,8 |
Kui lasid hotfixi siis näitabki vanemat. |
Mul ei näidanud vanemat ! |
Paljudel näitab, k.a mul.
Driver on siiski uuem, seda ei tasu seal jälgida.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SOS
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2002
|
29.12.2009 21:13:02
|
|
|
| SOS kirjutas: |
| CorsairX kirjutas: |
| SOS, installisid ikka drivud nii, et HDMI kaablit EI olnud ühendatud? Saan õigesti aru, et telekas on kaardil taga? |
lasin driverid maha, installisin vga'ga uuesti peale, aga hdmi'ga ühendades on ikka overscan peal. Selle hotfixiga on GPU scale nüüd koguaeg valitav, aga under ja overscale liugur on ikka hall.
pilti näitab LG FHD monitor/tv |
9.10 CCC'ga sain selle liuguri aktiivseks ja saan panna, et õigesse suurusesse (+5% overscan :/ ), aga teravust pole ollagi. Tekst täiesti udune, seega pole asi ikka õige veel. Mis variante ma veel proovida võiks?
0% peal tundub olema kõige teravam pilt, aga siis on ~1cm serva taga kõigil külgedel
|
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
180 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002

|
30.12.2009 08:39:24
|
|
|
Kolisin peale pikki nVidia aastaid taas ATI peale, kuna õnnestus üleeile hankida "normaalne" dual DVI AGP kaart (HD3850) normaalse hinnaga. Kella- ega mängumees pole, vahest ehk mõni film.
Lasin alt vanad nvidia draiverid maha. reboot. W7 ärkas generic VGA draiveriga.
W7 all tekkis probleem, et 9.12 WHQL ei soostunud üldse installeeruma ega draivereid paigaldama.
Küll aga läks probleemivabalt peale hotfix.
Masin profiilis (teleka ja satikaarti hetkel sees pole)
See jutt siis rohkem tähelepaneku korras.
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
07.01.2010 10:13:33
|
|
|
google info põhjal peaks täna ilmuma cat 10.1
Mida uut.
| According to Germany-based website ATI-Forum (citing "trusted source") the upcoming milestone ATI Catalyst driver 10.1 will support a new 3D mode enabling playback of 3D videos and movies with the right hardware. ja võib-olla ka OpenGL 3.2 |
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
07.01.2010 10:20:29
|
|
|
Loll üsimus aga, mida see open gl`i uuendus annab tava kasutajale kui üldse annab?
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asgate
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2006
|
07.01.2010 11:37:26
|
|
|
| Kas mitte 3D lahendus pidi töötama ainult Blu Ray filmide puhul ?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
07.01.2010 12:03:10
|
|
|
Mis kella paiku uus kati tuleb?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
08.01.2010 22:41:16
|
|
|
Muidugi hea uudis aga kas see tuleb ATI endale lehele ka või on mingi BETA taoline asi ?
Kui ati lehele ei tule siis keegi võiks hiljem lingi visata ( ise ei ole selline, kes viitsib välismaa foorumites driverite mitte ametlike väjalaskeid otsida )
e: Ilmus siis midagi või vale info ?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
09.01.2010 08:00:37
|
|
|
Pole ilmunud kuskilt, paar korda on ainult ilmunud õieti google põhjal, 9.12 tuli järgmine päev pakutavast infost. Ega ta tulemata jää, lekkinud pole ka midagi.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
viimati muutis XeStAiSy 09.01.2010 11:44:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
09.01.2010 10:57:18
|
|
|
| Margus kirjutas: |
| Pole ilmunud kuskilt, paar korda on ainult ilmunud õieti google põhjal, 12.9 tuli järgmine päev pakutavast infost. Ega ta tulemata jää, lekkinud pole ka midagi. |
Ma arvan, et Catalyst 12.9 ani on ikka veel veidi aega, ootaks enne 10.1 ära
|
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
11.01.2010 07:23:56
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| Margus kirjutas: |
| Pole ilmunud kuskilt, paar korda on ainult ilmunud õieti google põhjal, 12.9 tuli järgmine päev pakutavast infost. Ega ta tulemata jää, lekkinud pole ka midagi. |
Ma arvan, et Catalyst 12.9 ani on ikka veel veidi aega, ootaks enne 10.1 ära  |
Ma ei tea miks ma 12 ennem kirjutasin ennem ma tahtsin 9.12 kirje panna, aga noh mis siis ikka, seda ikka juhtub. Mul täna pole sobiv päev millegi kirjutamisest. Text ka lonkab.
EDIT: 10.1 BETA
http://www.rage3d.com/board/showthread.php?t=33958073
Ja mida uut 10.X tulemas.
http://www.behardware.com/news/10636/catalyst-innovations-on-their-way.html
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zero0
HV vaatleja
liitunud: 06.01.2009
|
11.01.2010 17:09:23
|
|
|
Mul on driveri installimise probleem et näiteks Catalyst 7.x-8.x need saan ilusasti installitud aga 9.x algab probleem et installin ära, arvuti teeb restardi aga drivereid pole? et milles probleem võiks olla? ja kuidas võiks lahendada probleemi?
_________________ Saadan Lockerzi kutseid. Kui tahate PM-ige |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
11.01.2010 18:43:32
|
|
|
| zero0 kirjutas: |
| Mul on driveri installimise probleem et näiteks Catalyst 7.x-8.x need saan ilusasti installitud aga 9.x algab probleem et installin ära, arvuti teeb restardi aga drivereid pole? et milles probleem võiks olla? ja kuidas võiks lahendada probleemi? |
Device manageri oled proovinud Update driver ja näidtad *.inf faili asukoha. x86 ja x64 on erinevates asukohtades.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zero0
HV vaatleja
liitunud: 06.01.2009
|
11.01.2010 20:15:14
|
|
|
jah niiviisi installisingi driverid aga järgmine kord tahaks ilusasti normaalselt installida. et kuidas saaks nii?
_________________ Saadan Lockerzi kutseid. Kui tahate PM-ige |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
13.01.2010 13:26:30
|
|
|
Google info põhjal peaks täna olema cat 10.1 release Kellel on cat 9.12 hotfix ei pea uuendama, sisuliselt fixe ja muud pläma ei sisalda 10.1 peale uute tilulilude.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
13.01.2010 14:15:18
|
|
|
Kas keegi viitsib selliseid kuulujutte kinnitada, et kui 9.12 betale lasta veel Stream SDK 2.0 peale läheb fps mängudes HD4xxx/5xxx kaartidega veelgi paremaks. Natuke kahtlane jutt küll, aga äkki on mingi tõepõhi all kui see asi võtab enda peale kõiksugu CPU arvutusi rakendustes. Kahjuks ei saa HD3xxx seeriaga asja testida kah. Räägitud ulmelistest +20 fps dirt 2-s jne. Praegu arvan, et pigem mingi jama see jutt
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
13.01.2010 15:19:20
|
|
|
| KrikU kirjutas: |
Kas keegi viitsib selliseid kuulujutte kinnitada, et kui 9.12 betale lasta veel Stream SDK 2.0 peale läheb fps mängudes HD4xxx/5xxx kaartidega veelgi paremaks. Natuke kahtlane jutt küll, aga äkki on mingi tõepõhi all kui see asi võtab enda peale kõiksugu CPU arvutusi rakendustes. Kahjuks ei saa HD3xxx seeriaga asja testida kah. Räägitud ulmelistest +20 fps dirt 2-s jne. Praegu arvan, et pigem mingi jama see jutt  |
Anna link, ma koinin veidi.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
13.01.2010 16:17:16
|
|
|
Sisuliset peab olema cat 9.12 hotfix koos ati stream opencl driveritega. Mul näitab gpu-z opencl tuge kui keegi tahab proovida annan steam sdk opencl download lingi. Võib-olla hostin prooviks seda ise peab mainima os kas win 7 ja kas x64 või x86 ja postitan download lingi. Mul on ati developer account sisuliselt sealt tõmban jama.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
13.01.2010 16:24:47
|
|
|
| Margus kirjutas: |
Sisuliset peab olema cat 9.12 hotfix koos ati stream opencl driveritega. Mul näitab gpu-z opencl tuge kui keegi tahab proovida annan steam sdk opencl download lingi. Võib-olla hostin prooviks seda ise peab mainima os kas win 7 ja kas x64 või x86 ja postitan download lingi. Mul on ati developer account sisuliselt sealt tõmban jama. |
Paluks Win7 x86 versiooni
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
13.01.2010 17:06:12
|
|
|
ja mingeid teisi tulemusi pole?
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
13.01.2010 17:12:21
|
|
|
| caarel123 kirjutas: |
| ja mingeid teisi tulemusi pole? |
Ma pole veel dirt jura proovinud, ehk resultaat tuleb hiljem. Ma kohe tegelen sellega, see võtab mõne aja.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
13.01.2010 17:17:31
|
|
|
Kurat ei tea mis värk on aga OpenCL ees linnukest ei näita
Lasin vanad maha - resa, lasin driver sweeperiga üle - resa, lasin regcleaneriga puhtaks ja kustutasin kaustad - resa. panin Hotfixi uuesti peale - resa ja panin stream sdk 2.0 peale - resa ja pole haisugi :S
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
13.01.2010 17:33:22
|
|
|
| Selle "õige" GPU-Zga proovid ikka?
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
13.01.2010 17:45:41
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
| Selle "õige" GPU-Zga proovid ikka? |
See jah näitab linnukest. Mul venib test kauemaks kuna pere toita.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
viimati muutis XeStAiSy 13.01.2010 17:51:32, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
13.01.2010 17:51:30
|
|
|
Aa ei teadnud et mingi special gpu-z kuigi versioon oli mul sama
aga see program DirectComputeBenchmark_v0_35 millega sai kontrollida kas see värk toimib enne seda drivude mahalaskmist jms töötas aga enam ei tööta , stopped working kui üritan avada, proovisin seda et ühilduvus xp / vistaga aga pole kasu
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
13.01.2010 18:32:53
|
|
|
njaa, mul tulemus selline et grysisel testsugune graafika nagu mingi mod oleks peal
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
13.01.2010 19:32:52
|
|
|
caarel123, mille tulemus täpsemalt?
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
13.01.2010 20:13:04
|
|
|
| CorsairX kirjutas: |
caarel123, mille tulemus täpsemalt?  |
No viimane sõna siin teemas on ATI Stream SDK installimine ja OpenCL kasutamise võimaldamine
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
13.01.2010 20:56:55
|
|
|
See dirt jura eriti ei tasu tõsiselt võtta, kuna iga run on teistsugune. Homme ehk vaatan muid asju esialgu tundub. bullshit
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
13.01.2010 20:58:50
|
|
|
väga kahtlane tegelt.kunagi kui jändasin sandboxiga, siis tõmbasin ka ühe mod-i mis tegi graafikat n-ö reaalsemaks.
praegult lasin ka selle SDK peale ja täpselt sama efekt.view distance oleks nagu maha krutitud, kuid varjud on hästi tumedad ja kõik muu, mis päikese käes on ere.
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
13.01.2010 21:07:44
|
|
|
| caarel123 kirjutas: |
väga kahtlane tegelt.kunagi kui jändasin sandboxiga, siis tõmbasin ka ühe mod-i mis tegi graafikat n-ö reaalsemaks.
praegult lasin ka selle SDK peale ja täpselt sama efekt.view distance oleks nagu maha krutitud, kuid varjud on hästi tumedad ja kõik muu, mis päikese käes on ere. |
Sisliselt mida ma tahan öelda et OpeCL jookseb ka cpu ja gpu pea,l ehk korraga saab kasutada ja ei pea olema mingi vinge kaart ,et toimiks. Siuliselt homme päeval on mul aega testida. Täna nappi tulemuste põhjal ei viitsi punnitada.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timo1337
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.10.2008
|
13.01.2010 21:14:10
|
|
|
| Ma pole otseslt siiamaani aru saanud mida ta üldse annab ?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|