Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 126, 127, 128  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2009 20:11:03 vasta tsitaadiga

On need 9.12 siis paremad kui 9.11 ? Mul hetkel Windows 7 64bit ja 9.11 ja osad mängud viskavad välja nagu
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2009 20:33:44 vasta tsitaadiga

Lasin hotfix'i maha ja panin kah selle ametliku WHQL peale, kuna hotfix küll mingit perfi ei andnud aga nüüd kui selle peale panin siis GPU-Z näitab all paremal DirectCompute 4.1 linnukesega, kas peabki nii olema ja kas seda maha kah saab kuskilt keerata?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2009 21:11:45 vasta tsitaadiga

Timo1337 kirjutas:
Lasin hotfix'i maha ja panin kah selle ametliku WHQL peale, kuna hotfix küll mingit perfi ei andnud aga nüüd kui selle peale panin siis GPU-Z näitab all paremal DirectCompute 4.1 linnukesega, kas peabki nii olema ja kas seda maha kah saab kuskilt keerata?

Spoiler Spoiler Spoiler


Jah nii see peabki olema.Maha ei saa võtta minuteada kui CCC-s just mingit valikut pole?

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2009 21:20:06 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Timo1337 kirjutas:
Lasin hotfix'i maha ja panin kah selle ametliku WHQL peale, kuna hotfix küll mingit perfi ei andnud aga nüüd kui selle peale panin siis GPU-Z näitab all paremal DirectCompute 4.1 linnukesega, kas peabki nii olema ja kas seda maha kah saab kuskilt keerata?

Spoiler Spoiler Spoiler


Jah nii see peabki olema.Maha ei saa võtta minuteada kui CCC-s just mingit valikut pole?


Ei leidnud küll aga lihtsalt nagu varem pole kunagi peal olnud isegi 9.12 Hotfix 'ga
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2009 14:41:40 vasta tsitaadiga

GTA 4 crashis, Flatout 2 pani algul bsod, hiljem crashis, klokke ei muuda 2d'ks...

..panen ka prooviks WHQL peale, hotfix on ikka mingi müsteerium.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 21.12.2009 14:44:17 vasta tsitaadiga

endale tundub ka see hotfix veider kuna shift`i replay videos tunduvad varjude ääred väga saklilised icon_rolleyes.gif WHQL-ga oli muidu kõik korras... muidugi crysis, shift, machinarium oli ainult testimiseks hetkel arvutis. Panen ka 9.12 WHQL tagasi.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
abc9
HV Guru
abc9

liitunud: 28.04.2004




sõnum 21.12.2009 23:55:17 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
...aga üks drivu aastateks peale jätta on väheke naljakas või mis? icon_rolleyes.gif
Uus omanik pole eriline arvutifriik - eelmist kasti kasutas 3a ilma igasuguste uuendusteta ja miks mitte kui töötab. Tavalised mängulapsed ei aja iga kuu driveritega järge, hea kui kord aastas, enamus mitte kunagi. 4870 suht vana kaart kah - varsti visatakse cati arendamisest välja.
.
abc9 kirjutas:
Sõbrad, mis cat versiooni soovitate süsteemile: HD4870 1GB, Phenom II x2, Win7 Ultimate 64. Võiks olla hea perfiga aga lollikindel kuna jääb peale aastateks.
G80 kirjutas:
4870X2 sai 9.10 pealt 9.12 peale minnes üle 1000p vantages juurde ja ka mujal tuleb juurde. thumbs_up.gif
CorsairX kirjutas:
Hetkel 9.12 hotfix drivud ilmselt parimad...
Metsjeesus kirjutas:
GTA 4 crashis, Flatout 2 pani algul bsod, hiljem crashis, klokke ei muuda 2d'ks...
..panen ka prooviks WHQL peale, hotfix on ikka mingi müsteerium.
Niiet 9.12 WHQL it is - võib stabiilsuses kindel olla?
Kui "ise tead, katseta" variant siis eelistaks pigem vanemat aga raudpolti - millist? comments anyone?
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 22.12.2009 01:20:10 vasta tsitaadiga

abc9 kirjutas:
4870 suht vana kaart kah - varsti visatakse cati arendamisest välja.

No seda küll niipea ei juhtu. HD4K seeria kaardid liiga uued selleks.

Ise soovitan kahte CCC pakki. Esiteks 9.11 beta4. Täiesti probleemivabad drivud imo ja siit HV-st ning netist mulje jäänud, et kurdetakse väga vähe nende üle. Siiski tegemist on betadega mida kasutavad ka vähem inimesi - vähem kisa probleemide üle.
Teisena soovitaksin 9.12 WHQL ,sest võrreldes 9.11 drivudega tuli võimas fps boost thumbs_up.gif Endal ei ole ka nendega ühtegi probleemi esinenud kuid olid liiga lühikest aega peal, et midagi kindlat öelda. 9.12 hotfix on siiski bugine imo icon_rolleyes.gif

reimers66 kirjutas:
On need 9.12 siis paremad kui 9.11 ? Mul hetkel Windows 7 64bit ja 9.11 ja osad mängud viskavad välja nagu

Shiftis tuli ~10fps boost thumbs_up.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2009 11:37:50 vasta tsitaadiga

9.12 WHQL thumbs_up.gif

GTA IV oleks ka nigu fps'e juurde tulnud, natuke arusaadavamalt oli kõrgem, kuigi save on pimedas (seega ehk vähem silmailu jne, minetea).
Mingit tehnilist probleemi pole olnud, 2d klokid paneb peale jm.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2009 17:55:10 vasta tsitaadiga

Timo1337 kirjutas:
Lasin hotfix'i maha ja panin kah selle ametliku WHQL peale, kuna hotfix küll mingit perfi ei andnud aga nüüd kui selle peale panin siis GPU-Z näitab all paremal DirectCompute 4.1 linnukesega, kas peabki nii olema ja kas seda maha kah saab kuskilt keerata?

Spoiler Spoiler Spoiler


DirectCompute 4.1 näitab juba CAT 9.12 WHQL driveritega GPU-Z programmis, kui kellelgi ei näita on hapuksläinud süsteem, mitte driver. Varsti tuleb OpenCL ka, siis jälle jahutakse mula.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 22.12.2009 17:56:35 vasta tsitaadiga



Mul ei näita.

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2009 18:03:24 vasta tsitaadiga

destiny12, tiri uuem ver. http://www.techpowerup.com/downloads/SysInfo/GPU-Z/
_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 22.12.2009 18:12:09 vasta tsitaadiga

Mh, Nüüd näitab.
_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mattu
HV veteran
mattu

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2009 14:04:09 vasta tsitaadiga

krt mul ka see jama enne oli vista ja peal 9.11 ja nüüd lasin 7 ja 9,12 aga näitab et on 9,8
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2009 14:58:14 vasta tsitaadiga

mattu kirjutas:
krt mul ka see jama enne oli vista ja peal 9.11 ja nüüd lasin 7 ja 9,12 aga näitab et on 9,8


Kui lasid hotfixi siis näitabki vanemat.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2009 19:41:23 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
mattu kirjutas:
krt mul ka see jama enne oli vista ja peal 9.11 ja nüüd lasin 7 ja 9,12 aga näitab et on 9,8


Kui lasid hotfixi siis näitabki vanemat.


Mul ei näidanud vanemat !
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwnage
HV kasutaja
pwnage

liitunud: 20.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2009 21:08:04 vasta tsitaadiga

Timo1337 kirjutas:
Margus kirjutas:
mattu kirjutas:
krt mul ka see jama enne oli vista ja peal 9.11 ja nüüd lasin 7 ja 9,12 aga näitab et on 9,8


Kui lasid hotfixi siis näitabki vanemat.


Mul ei näidanud vanemat !


Paljudel näitab, k.a mul.
Driver on siiski uuem, seda ei tasu seal jälgida.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SOS
Kreisi kasutaja
SOS

liitunud: 02.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2009 21:13:02 vasta tsitaadiga

SOS kirjutas:
CorsairX kirjutas:
SOS, installisid ikka drivud nii, et HDMI kaablit EI olnud ühendatud? Saan õigesti aru, et telekas on kaardil taga?

lasin driverid maha, installisin vga'ga uuesti peale, aga hdmi'ga ühendades on ikka overscan peal. Selle hotfixiga on GPU scale nüüd koguaeg valitav, aga under ja overscale liugur on ikka hall.
pilti näitab LG FHD monitor/tv

9.10 CCC'ga sain selle liuguri aktiivseks ja saan panna, et õigesse suurusesse (+5% overscan :/ ), aga teravust pole ollagi. Tekst täiesti udune, seega pole asi ikka õige veel. Mis variante ma veel proovida võiks?
0% peal tundub olema kõige teravam pilt, aga siis on ~1cm serva taga kõigil külgedel
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002




sõnum 30.12.2009 08:39:24 vasta tsitaadiga

Kolisin peale pikki nVidia aastaid taas ATI peale, kuna õnnestus üleeile hankida "normaalne" dual DVI AGP kaart (HD3850) normaalse hinnaga. Kella- ega mängumees pole, vahest ehk mõni film.
Lasin alt vanad nvidia draiverid maha. reboot. W7 ärkas generic VGA draiveriga.
W7 all tekkis probleem, et 9.12 WHQL ei soostunud üldse installeeruma ega draivereid paigaldama.
Küll aga läks probleemivabalt peale hotfix.
Masin profiilis (teleka ja satikaarti hetkel sees pole)
See jutt siis rohkem tähelepaneku korras.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2010 10:13:33 vasta tsitaadiga

google info põhjal peaks täna ilmuma cat 10.1

Mida uut.
According to Germany-based website ATI-Forum (citing "trusted source") the upcoming milestone ATI Catalyst driver 10.1 will support a new 3D mode enabling playback of 3D videos and movies with the right hardware. ja võib-olla ka OpenGL 3.2

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 07.01.2010 10:20:29 vasta tsitaadiga

Loll üsimus aga, mida see open gl`i uuendus annab tava kasutajale kui üldse annab?
_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 07.01.2010 11:37:26 vasta tsitaadiga

Kas mitte 3D lahendus pidi töötama ainult Blu Ray filmide puhul ?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2010 12:03:10 vasta tsitaadiga

Mis kella paiku uus kati tuleb? icon_cool.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2010 22:41:16 vasta tsitaadiga

Muidugi hea uudis aga kas see tuleb ATI endale lehele ka või on mingi BETA taoline asi ?
Kui ati lehele ei tule siis keegi võiks hiljem lingi visata ( ise ei ole selline, kes viitsib välismaa foorumites driverite mitte ametlike väjalaskeid otsida icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif )

e: Ilmus siis midagi või vale info ?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2010 08:00:37 vasta tsitaadiga

Pole ilmunud kuskilt, paar korda on ainult ilmunud õieti google põhjal, 9.12 tuli järgmine päev pakutavast infost. Ega ta tulemata jää, lekkinud pole ka midagi.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM


viimati muutis XeStAiSy 09.01.2010 11:44:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2010 10:57:18 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
Pole ilmunud kuskilt, paar korda on ainult ilmunud õieti google põhjal, 12.9 tuli järgmine päev pakutavast infost. Ega ta tulemata jää, lekkinud pole ka midagi.


Ma arvan, et Catalyst 12.9 ani on ikka veel veidi aega, ootaks enne 10.1 ära icon_lol.gif
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2010 07:23:56 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Margus kirjutas:
Pole ilmunud kuskilt, paar korda on ainult ilmunud õieti google põhjal, 12.9 tuli järgmine päev pakutavast infost. Ega ta tulemata jää, lekkinud pole ka midagi.


Ma arvan, et Catalyst 12.9 ani on ikka veel veidi aega, ootaks enne 10.1 ära icon_lol.gif

Ma ei tea miks ma 12 ennem kirjutasin icon_lol.gif ennem ma tahtsin 9.12 kirje panna, aga noh mis siis ikka, seda ikka juhtub. Mul täna pole sobiv päev millegi kirjutamisest. Text ka lonkab. icon_lol.gif

EDIT: 10.1 BETA
http://www.rage3d.com/board/showthread.php?t=33958073
Ja mida uut 10.X tulemas.
http://www.behardware.com/news/10636/catalyst-innovations-on-their-way.html

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zero0
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2009




sõnum 11.01.2010 17:09:23 vasta tsitaadiga

Mul on driveri installimise probleem et näiteks Catalyst 7.x-8.x need saan ilusasti installitud aga 9.x algab probleem et installin ära, arvuti teeb restardi aga drivereid pole? et milles probleem võiks olla? ja kuidas võiks lahendada probleemi?
_________________
Saadan Lockerzi kutseid. Kui tahate PM-ige
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2010 18:43:32 vasta tsitaadiga

zero0 kirjutas:
Mul on driveri installimise probleem et näiteks Catalyst 7.x-8.x need saan ilusasti installitud aga 9.x algab probleem et installin ära, arvuti teeb restardi aga drivereid pole? et milles probleem võiks olla? ja kuidas võiks lahendada probleemi?

Device manageri oled proovinud Update driver ja näidtad *.inf faili asukoha. x86 ja x64 on erinevates asukohtades.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zero0
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2009




sõnum 11.01.2010 20:15:14 vasta tsitaadiga

jah niiviisi installisingi driverid aga järgmine kord tahaks ilusasti normaalselt installida. et kuidas saaks nii?
_________________
Saadan Lockerzi kutseid. Kui tahate PM-ige
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 13:26:30 vasta tsitaadiga

Google info põhjal peaks täna olema cat 10.1 release icon_lol.gif Kellel on cat 9.12 hotfix ei pea uuendama, sisuliselt fixe ja muud pläma ei sisalda 10.1 peale uute tilulilude.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 14:15:18 vasta tsitaadiga

Kas keegi viitsib selliseid kuulujutte kinnitada, et kui 9.12 betale lasta veel Stream SDK 2.0 peale läheb fps mängudes HD4xxx/5xxx kaartidega veelgi paremaks. Natuke kahtlane jutt küll, aga äkki on mingi tõepõhi all kui see asi võtab enda peale kõiksugu CPU arvutusi rakendustes. Kahjuks ei saa HD3xxx seeriaga asja testida kah. Räägitud ulmelistest +20 fps dirt 2-s jne. Praegu arvan, et pigem mingi jama see jutt icon_razz.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 15:19:20 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:
Kas keegi viitsib selliseid kuulujutte kinnitada, et kui 9.12 betale lasta veel Stream SDK 2.0 peale läheb fps mängudes HD4xxx/5xxx kaartidega veelgi paremaks. Natuke kahtlane jutt küll, aga äkki on mingi tõepõhi all kui see asi võtab enda peale kõiksugu CPU arvutusi rakendustes. Kahjuks ei saa HD3xxx seeriaga asja testida kah. Räägitud ulmelistest +20 fps dirt 2-s jne. Praegu arvan, et pigem mingi jama see jutt icon_razz.gif

Anna link, ma koinin veidi.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 15:23:12 vasta tsitaadiga

http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=311593 siin teemas igasugust mula.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 16:17:16 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:
http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=311593 siin teemas igasugust mula.


Sisuliset peab olema cat 9.12 hotfix koos ati stream opencl driveritega. Mul näitab gpu-z opencl tuge kui keegi tahab proovida annan steam sdk opencl download lingi. Võib-olla hostin prooviks seda ise peab mainima os kas win 7 ja kas x64 või x86 ja postitan download lingi. Mul on ati developer account sisuliselt sealt tõmban jama.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 16:24:47 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
KrikU kirjutas:
http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=311593 siin teemas igasugust mula.


Sisuliset peab olema cat 9.12 hotfix koos ati stream opencl driveritega. Mul näitab gpu-z opencl tuge kui keegi tahab proovida annan steam sdk opencl download lingi. Võib-olla hostin prooviks seda ise peab mainima os kas win 7 ja kas x64 või x86 ja postitan download lingi. Mul on ati developer account sisuliselt sealt tõmban jama.

Paluks Win7 x86 versiooni
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 17:01:10 vasta tsitaadiga

vista ja win 7 x86
Kiirem
http://download2-developer.amd.com/amd/Stream20GA/ati-stream-sdk-v2.0-vista-win7-32.exe
x64
http://download2-developer.amd.com/amd/Stream20GA/ati-stream-sdk-v2.0-vista-win7-64.exe
Kui keegi xp oma tahab peab mainima.

Sisuliselt peale installi näitab GPU-Z seda
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 13.01.2010 17:06:12 vasta tsitaadiga

ja mingeid teisi tulemusi pole?
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 17:12:21 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
ja mingeid teisi tulemusi pole?
Ma pole veel dirt jura proovinud, ehk resultaat tuleb hiljem. Ma kohe tegelen sellega, see võtab mõne aja.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 17:17:31 vasta tsitaadiga

Kurat ei tea mis värk on aga OpenCL ees linnukest ei näita
Lasin vanad maha - resa, lasin driver sweeperiga üle - resa, lasin regcleaneriga puhtaks ja kustutasin kaustad - resa. panin Hotfixi uuesti peale - resa ja panin stream sdk 2.0 peale - resa ja pole haisugi :S
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 17:33:22 vasta tsitaadiga

Selle "õige" GPU-Zga proovid ikka?
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 17:45:41 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
Selle "õige" GPU-Zga proovid ikka?

See jah näitab linnukest. Mul venib test kauemaks kuna pere toita.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM


viimati muutis XeStAiSy 13.01.2010 17:51:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 17:51:30 vasta tsitaadiga

Aa ei teadnud et mingi special gpu-z icon_biggrin.gif kuigi versioon oli mul sama
aga see program DirectComputeBenchmark_v0_35 millega sai kontrollida kas see värk toimib enne seda drivude mahalaskmist jms töötas aga enam ei tööta , stopped working kui üritan avada, proovisin seda et ühilduvus xp / vistaga aga pole kasu
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 13.01.2010 18:32:53 vasta tsitaadiga

njaa, mul tulemus selline et grysisel testsugune graafika icon_rolleyes.gif nagu mingi mod oleks peal
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 13.01.2010 19:32:52 vasta tsitaadiga

caarel123, mille tulemus täpsemalt? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 20:13:04 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
caarel123, mille tulemus täpsemalt? icon_rolleyes.gif

No viimane sõna siin teemas on ATI Stream SDK installimine ja OpenCL kasutamise võimaldamine icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 20:56:55 vasta tsitaadiga

See dirt jura eriti ei tasu tõsiselt võtta, kuna iga run on teistsugune. Homme ehk vaatan muid asju esialgu tundub. bullshit
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 13.01.2010 20:58:50 vasta tsitaadiga

väga kahtlane tegelt.kunagi kui jändasin sandboxiga, siis tõmbasin ka ühe mod-i mis tegi graafikat n-ö reaalsemaks.
praegult lasin ka selle SDK peale ja täpselt sama efekt.view distance oleks nagu maha krutitud, kuid varjud on hästi tumedad ja kõik muu, mis päikese käes on ere.

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 21:07:44 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
väga kahtlane tegelt.kunagi kui jändasin sandboxiga, siis tõmbasin ka ühe mod-i mis tegi graafikat n-ö reaalsemaks.
praegult lasin ka selle SDK peale ja täpselt sama efekt.view distance oleks nagu maha krutitud, kuid varjud on hästi tumedad ja kõik muu, mis päikese käes on ere.


Sisliselt mida ma tahan öelda et OpeCL jookseb ka cpu ja gpu pea,l ehk korraga saab kasutada ja ei pea olema mingi vinge kaart ,et toimiks. Siuliselt homme päeval on mul aega testida. Täna nappi tulemuste põhjal ei viitsi punnitada.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timo1337
Kreisi kasutaja
Timo1337

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2010 21:14:10 vasta tsitaadiga

Ma pole otseslt siiamaani aru saanud mida ta üldse annab ?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 126, 127, 128  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.