Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 117, 118, 119 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2009 11:41:35 vasta tsitaadiga

Lähen täna poodidesse neid telereid kaema:
LG 32LH5000
LG 32LH4000
SHARP LC32SH7EBK
SHARP LC32DH65E
On kellelgi nende kohta midagi oma kogemuste põhjal öelda?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2009 12:26:46 vasta tsitaadiga

link :: 40PFL9704H/12

Tanel kirjutas:
Milline Eesti turul saadaolev paneeli taga oleva LED valgustusega LED võiks olla hinna/kvaliteedi suhtelt mõistlik?




ma ei tea kuidas saadavusega on, aga see on vist ainuke hea tagant valgustusega LED lcd.
Kvaliteet on kindlasti hea icon_biggrin.gif
aga hind.......ca 30000.- (mitte eestis)

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 30.12.2009 13:17:31 vasta tsitaadiga

See test väidab, et 9704-l on suht samad probleemid mis LED telekatel üldiselt, aga osade näitajate poolest teistest siiski veidi parem.
Imelik on see, et seal räägitakse HD Natural Motionist, kuigi 9704-l peaks olema Perfect Natural Motion
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2009 13:34:39 vasta tsitaadiga

hobihall kirjutas:
See test väidab, et 9704-l on suht samad probleemid mis LED telekatel üldiselt, aga osade näitajate poolest teistest siiski veidi parem.
Imelik on see, et seal räägitakse HD Natural Motionist, kuigi 9704-l peaks olema Perfect Natural Motion


tead kui aus olla, siis ideaalset LCD vist ei ole olemas, midagi on kehva igal mudelil icon_biggrin.gif
lihtsalt tuleb mingi asjaga kompromissile minna, aga sellegipoolet arvan, et see on hetkel yks parimaid, kui mitte parim LED lcd turul thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loaded
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2005




sõnum 30.12.2009 13:40:34 vasta tsitaadiga

spongerdan kirjutas:
Lähen täna poodidesse neid telereid kaema:
LG 32LH5000
LG 32LH4000
SHARP LC32SH7EBK
SHARP LC32DH65E
On kellelgi nende kohta midagi oma kogemuste põhjal öelda?


Endal Sharp DH65E, muidu on kõik super, ainuke neg. asi on kanalivahetus digi-tv reziimis - 2-3 sekundit võtab aega.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timothy
HV kasutaja
timothy

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2009 14:25:16 vasta tsitaadiga

See minu meelest võtab kõigil mingi aja ja on pigem kinni teenusepakkujas ja digiboksis.
_________________
www.minuprint.com fototrükk
3dmarket.ee filamendid 3d printerile ja 3d prinditud tooted
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marqs
HV veteran
marqs

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2009 14:40:05 vasta tsitaadiga

Endal istub kodus LG 32LH4000 ning HD zoomboxiga võrreldes on selgi dvb-t kanalivahetus uimasem. Aga pilt (põhiliselt SD) kannatab täiesti vaadata ja selle 7k5 raha eest on asja siiski küll ja küll. Kui LH4000 ja LH5000 vahel kaalud AINULT meediatoe pärast, siis peale pisukest pusimist on nad selles osas sama võimekad.
Muidugi see usb-meediatugi on nagu on.. meediapleieri või htpc pakutavate võimalustega ei tuleks just arvestada, aga pildid-filmid saab vaadatud.

_________________
0xDEAD
0xBEEF
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mehis123
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2007




sõnum 30.12.2009 16:01:32 vasta tsitaadiga

Kumb nendest parem valik oleks:https://pood.elion.ee/epood.asp?t=1377&tt=292&ttt=10491&ta=&t2=&tp=&ug=true&Smenyy=1374 või https://pood.elion.ee/epood.asp?t=1377&tt=292&ttt=10478&ta=&t2=&tp=&ug=true&Smenyy=1374
Kas mõlemad võimaldavad USB-st videosid vaadata? Või oleks midagi veel paremat selles hinnaklassis?
Ennem omasin Panasonicu TX-32LZD80F ja olin rahul nii pildi kui heliga. Aga juhtus kahjuks õnnetus ja LCD paneel puruks, (vahetus ca6500.- panasrvice). icon_cry.gif Seisab nukralt nurgas,ei teagi mis temaga peale hakata. icon_rolleyes.gif Sellepärast kaalungi uut soetada.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a1
Kreisi kasutaja
a1

liitunud: 26.07.2002




sõnum 30.12.2009 17:07:36 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Milline Eesti turul saadaolev paneeli taga oleva LED valgustusega LED võiks olla hinna/kvaliteedi suhtelt mõistlik?

Mu arust SHARP LC32LE600E või LC32LE700E peaks kvalifitseeruma, hind ca 12k.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2009 17:53:04 vasta tsitaadiga

p3000 kirjutas:

Minu jaoks on vahe DVB-S2 satitüüner V10-l.
Paned 500.-eek satiantenni üles Astra 19E peale ja saad suure hunniku vabu uudistekanaleid juurde.
Lisaks mõned Saksa HD kanalid,saad iga hetk nautida tõelist FullHD pilti -kasvõi Demo mõttes.
vaata kanaleid siit:
HD: http://www.lyngsat.com/hd/astra19.html
SD: http://www.lyngsat.com/astra19.html


Ei tea kas asi päris nii roosiline on? Mina pole kohanud veel telekat mis oskaks kahte tüünerit korraga kasutada. Vali DVB-S2 satitüüneri ja vahid tasuta uudiste kanaleid? Eesti kanaleid ilma vaataja kaardita siis ei näe. Tahad eesti kanalid tasuta näha tuleb häälestus uuesti teha ja valida DVB-T tüüner. Kuigi jah, võibolla sellel mudelil saab kõiki tüünereid korraga kasutada, siis võtan oma sõnad tagasi.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 30.12.2009 18:03:32 vasta tsitaadiga

spongerdan kirjutas:
LG 32LH5000
LG 32LH4000
On kellelgi nende kohta midagi oma kogemuste põhjal öelda?

Ka need mudelid pole vabad LG telekate tüüp-probleemist: nurgalt vaadates läheb must sinahashalliks.
Mind see isiklikult häirib. icon_sad.gif

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2009 00:42:10 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:

Ei tea kas asi päris nii roosiline on? Mina pole kohanud veel telekat mis oskaks kahte tüünerit korraga kasutada. Vali DVB-S2 satitüüneri ja vahid tasuta uudiste kanaleid? Eesti kanaleid ilma vaataja kaardita siis ei näe. Tahad eesti kanalid tasuta näha tuleb häälestus uuesti teha ja valida DVB-T tüüner. Kuigi jah, võibolla sellel mudelil saab kõiki tüünereid korraga kasutada, siis võtan oma sõnad tagasi.


Minul on Triax ST-HD527CONAX combo digibox ja vaatan ühe nupuvajutusega "Lemmikkanalite" listist: ETV,ETV2,MTV3,Nelonen,Seitse,BBC World,CNBC Europe,DW-TV,Deluxe Music,Eurosport,MTV Germany,ZDF HD jne. jne.
Kindlasti on võimalik ka Panale teha "lemmikkanalite list" ja ühe nupuvahetusega vahetada dvb-s ja dvb-t kanalite vahel..
Ehk siis TÕELISELT mugav!
Saksas on dvb-t/dvb-s tüüneritega telekad väga nõutud kaup,sellepärast on ka Sonyl uued mudelid V5800,W5800,Z5800 neil ka "Triple HD tüüner"
Kuid Pana koha pealt jään täna vastuse võlgu,kuigi 50V10 telekaid on Eestisse mitmeid toodud.. icon_redface.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
white
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2003




sõnum 31.12.2009 08:44:14 vasta tsitaadiga

Kanalivahetuskiirus digi-tv-s sõltub väga palju ka Conaxi moodulist mis sisse topitud. meie DVB-T/C-l. Reeglina eraldiseisvad digiboxid on kiiremad kahjuks =/
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2009 10:34:41 vasta tsitaadiga

white kirjutas:
Kanalivahetuskiirus digi-tv-s sõltub väga palju ka Conaxi moodulist mis sisse topitud. meie DVB-T/C-l. Reeglina eraldiseisvad digiboxid on kiiremad kahjuks =/


Oskab keegi sel juhul öelda millised on kiiremad ja millised aeglasemad Conax moodulid?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2009 10:52:22 vasta tsitaadiga

p3000 kirjutas:

Minul on Triax ST-HD527CONAX combo digibox ja vaatan ühe nupuvajutusega "Lemmikkanalite" listist: ETV,ETV2,MTV3,Nelonen,Seitse,BBC World,CNBC Europe,DW-TV,Deluxe Music,Eurosport,MTV Germany,ZDF HD jne. jne.
Kindlasti on võimalik ka Panale teha "lemmikkanalite list" ja ühe nupuvahetusega vahetada dvb-s ja dvb-t kanalite vahel..
Ehk siis TÕELISELT mugav!
Saksas on dvb-t/dvb-s tüüneritega telekad väga nõutud kaup,sellepärast on ka Sonyl uued mudelid V5800,W5800,Z5800 neil ka "Triple HD tüüner"
Kuid Pana koha pealt jään täna vastuse võlgu,kuigi 50V10 telekaid on Eestisse mitmeid toodud.. icon_redface.gif


Digipoksiga peaks saama jah nii dvb-t ja dvb-s korraga vaadata, vähemalt salvestatavad digipoksid oskavad nii. Teleka osas ei oska vaielda. Ma olen mõnda odavamat pana ja 9 seeria philipsi oma häälestanud aga kahte tüünerit korraga pole saanud kasutada. Igakord tuleb kanalid uuesti häälestada.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
white
HV kasutaja

liitunud: 06.06.2003




sõnum 31.12.2009 15:34:32 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:


Oskab keegi sel juhul öelda millised on kiiremad ja millised aeglasemad Conax moodulid?


Sony Centeris ja starmani poolt müüdav on üsna viisakas. Hetkesaadavust ei oska kommenteerida. Hind peaks umbes 600-800 eeq olema. Ise kasutan megakallist laenatud Aston Pro moodulit. Imeaeglane =/
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mrtmagi
Kreisi kasutaja


liitunud: 02.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2009 21:17:35 vasta tsitaadiga

murdoch kirjutas:
ma ei saa aru, miks kõik Philipsit piiluvad? muid marke on ju ka. või on siis Philips tõesti nii palju parem ja teistest üle?

Ma ei tea, kas ta on kõikidest teistest üle, sest alles hiljuti ostsin, seeega eks aeg näitab, kuidas vastu peab. Küll aga uurisin netis ja enamustes Tallinna elektroonikapoodides u kuu aega mida täpselt tasuks osta.
Digi tv kvaliteet ja ka HD-kanalid on super hea pildiga, midagi ei nõksuta vms. Menüü mugavuse üle ka ei kurda, heli on enamusel lcd-del põhimõtteliselt ilma bassita (mina nt lisasin aktiivsubwoofri juurde ja nüüd täitsa ok).

Minu hetke subjektiivne arvamus on, et Philipsit on mõtet osta - oma hinna eest on ta väga kvaliteetne ja sellega ei mõtle ma, et ta oleks odav/tahtsin hirmsasti raha kokku hoida ja et teeksin kvaliteedis järelandmisi, vaid seda, et ei näe mõtet kallimat kui 14000.- maksvat telerit osta (a la led-teler vms). 42" 7. seeria lõpp on väga hea pill.

_________________
Lugupidamisega,
mrtmagi
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvi86
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2010 14:32:46 vasta tsitaadiga

Ostsin hiljuti 37" LG LH2000 (http://www.euronics.ee/tootekaart/31383/Telerid/Televiisorid/37LH2000)

Tekkis küsimus selle USB-ga ühendamisest. Nimelt seal taga on USB pesa olemas, aga kui ma sinna ühendan mõne USB seadme, siis ei juhtu midagi ja mingit "hüpikmenüüd" ei avane. Kas kellelgi on sama telekas ja oskab öelda kuidas saab/kas saab seda telekat USB-ga ühendada?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2010 14:48:31 vasta tsitaadiga

murdoch kirjutas:
ma ei saa aru, miks kõik Philipsit piiluvad? muid marke on ju ka. või on siis Philips tõesti nii palju parem ja teistest üle?

Selles ülevaates küll Philipsi 7404H eriti kiita ei saa:
http://www.avforums.com/reviews/Philips-32PFL7404H-LCD-HDTV-Review.html

tsitaat:

Conclusion

Philips' 32PFL7404H is a nicely-designed, overpriced 32” display that doesn't really bring anything special to the table to justify its price tag. Most of Philips' claims-to-fame seem to involve their image processing chipsets, which appear to have taken on mythical status in the subjective mass-market AV press, but in reality bring little valuable processing to the table. Case in point: one of the best features of the 32PFL7404H is the “PC Mode” which cuts much of the unwanted processing out!


Mine sa võta nüüd kinni...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2010 14:57:36 vasta tsitaadiga

kalvi86 kirjutas:
Ostsin hiljuti 37" LG LH2000 (http://www.euronics.ee/tootekaart/31383/Telerid/Televiisorid/37LH2000)

Tekkis küsimus selle USB-ga ühendamisest. Nimelt seal taga on USB pesa olemas, aga kui ma sinna ühendan mõne USB seadme, siis ei juhtu midagi ja mingit "hüpikmenüüd" ei avane. Kas kellelgi on sama telekas ja oskab öelda kuidas saab/kas saab seda telekat USB-ga ühendada?

Oleksid võinud kasutada foorumisisest otsingut:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=438345&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight= icon_rolleyes.gif
icon_wink.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2010 15:07:53 vasta tsitaadiga

Kas nendele tänapäeval saab telekateel kõrvaklappe kah ikka taha panna? Näiteks just see: http://www.euronics.ee/25/section.aspx/ShowProductDetail/ProductId/31179
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvi86
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2010 15:19:58 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
kalvi86 kirjutas:
Ostsin hiljuti 37" LG LH2000 (http://www.euronics.ee/tootekaart/31383/Telerid/Televiisorid/37LH2000)

Tekkis küsimus selle USB-ga ühendamisest. Nimelt seal taga on USB pesa olemas, aga kui ma sinna ühendan mõne USB seadme, siis ei juhtu midagi ja mingit "hüpikmenüüd" ei avane. Kas kellelgi on sama telekas ja oskab öelda kuidas saab/kas saab seda telekat USB-ga ühendada?

Oleksid võinud kasutada foorumisisest otsingut:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=438345&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight= icon_rolleyes.gif
icon_wink.gif

Tänud icon_smile.gif Kasutasin küll teemasisest otsingut, aga miskipärast foorumisisest ei kasutanud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2010 15:52:31 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
Kas nendele tänapäeval saab telekateel kõrvaklappe kah ikka taha panna? Näiteks just see: http://www.euronics.ee/25/section.aspx/ShowProductDetail/ProductId/31179

Lugesid ikka korralikult neid specce sealt? icon_wink.gif
kõrvaklappide väljund: jah (1)
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2010 16:49:25 vasta tsitaadiga

http://www.euronics.ee/tootekaart/24166/Telerid/Televiisorid/56PFL9954H/12

Oskab keegi kommenteerida kuidas selle pilt on tavalisi kanaleid vaadates? Näod nagu panniga pähe saanud?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2010 17:34:40 vasta tsitaadiga

Jah, Järve Keskuse Elionis oli minu mäletamist mööda see teler olemas ja näitas pilti ka.
Arvatavasti saab sättida pildi käsitsi 4:3-le, aga see oleks räme ekraanipinna raiskamine
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 01.01.2010 18:24:29 vasta tsitaadiga

Ramm kirjutas:
http://www.euronics.ee/tootekaart/24166/Telerid/Televiisorid/56PFL9954H/12

Oskab keegi kommenteerida kuidas selle pilt on tavalisi kanaleid vaadates? Näod nagu panniga pähe saanud?


lahe ja innovatiivne teler philipsilt aga ainuke asi et mina näen selle ostmisel mõtet ainult siis kui tegemist on oma kodukino toaga, sest tava TV vaatamiseks on IMO kallis ja ressursi raiskamine.
Kindlasti blu-ray filme on muidugi nauding sellisega vaadata icon_razz1.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2010 21:20:15 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
Ramm kirjutas:
http://www.euronics.ee/tootekaart/24166/Telerid/Televiisorid/56PFL9954H/12

Oskab keegi kommenteerida kuidas selle pilt on tavalisi kanaleid vaadates? Näod nagu panniga pähe saanud?


lahe ja innovatiivne teler philipsilt aga ainuke asi et mina näen selle ostmisel mõtet ainult siis kui tegemist on oma kodukino toaga, sest tava TV vaatamiseks on IMO kallis ja ressursi raiskamine.
Kindlasti blu-ray filme on muidugi nauding sellisega vaadata icon_razz1.gif


Eraldi kodukinotuppa saab selle raha eest juba üsna korraliku projektori ja ekraani.
Lisaks on ka blu-ray peal üsna palju materjali mis 16:9 formaadis, mitte 21:9.

Ehk siis IMO suht mõttetu telekas...
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2010 21:58:57 vasta tsitaadiga

Lemmy kirjutas:
spongerdan kirjutas:
LG 32LH5000
LG 32LH4000
On kellelgi nende kohta midagi oma kogemuste põhjal öelda?

Ka need mudelid pole vabad LG telekate tüüp-probleemist: nurgalt vaadates läheb must sinahashalliks.
Mind see isiklikult häirib. icon_sad.gif



Mind on hakanud ka häirima pärast seda kui sai jõulude ajal mitu päeva sama hinnaklassi samsungit vaadatud. icon_neutral.gif Huvitav kas on mingeid võimalusi süsteemi näppides musta mustemaks teha? (Kontrast on juba praegu 90 protsendi peale keeratud)

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 01.01.2010 22:00:43 vasta tsitaadiga

Nii ta on. Kui hästi otsida, saab selle Philipsi raha eest kodukino tuppa FullHD proje, telekast kordi suurema diagonaaliga ekraani, blu-ray mängijaga helisüsteemi, mugava diivani ja eriti hästi kalkuleerides saab toas kodukinoks maskeeriva remondigi tehtud beer_yum.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lemmy
Kreisi kasutaja


liitunud: 17.09.2003




sõnum 02.01.2010 00:12:09 vasta tsitaadiga

tumbuser kirjutas:
Lemmy kirjutas:
spongerdan kirjutas:
LG 32LH5000
LG 32LH4000
On kellelgi nende kohta midagi oma kogemuste põhjal öelda?

Ka need mudelid pole vabad LG telekate tüüp-probleemist: nurgalt vaadates läheb must sinahashalliks.
Mind see isiklikult häirib. icon_sad.gif


Mind on hakanud ka häirima pärast seda kui sai jõulude ajal mitu päeva sama hinnaklassi samsungit vaadatud. icon_neutral.gif Huvitav kas on mingeid võimalusi süsteemi näppides musta mustemaks teha? (Kontrast on juba praegu 90 protsendi peale keeratud)

Karta on, et mitte väga. See on nende S-IPS paneeli eripära.

_________________
Vähem möla, pikem samm!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2010 12:40:04 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
murdoch kirjutas:
ma ei saa aru, miks kõik Philipsit piiluvad? muid marke on ju ka. või on siis Philips tõesti nii palju parem ja teistest üle?

Selles ülevaates küll Philipsi 7404H eriti kiita ei saa:
http://www.avforums.com/reviews/Philips-32PFL7404H-LCD-HDTV-Review.html

tsitaat:

Conclusion

Philips' 32PFL7404H is a nicely-designed, overpriced 32” display that doesn't really bring anything special to the table to justify its price tag. Most of Philips' claims-to-fame seem to involve their image processing chipsets, which appear to have taken on mythical status in the subjective mass-market AV press, but in reality bring little valuable processing to the table. Case in point: one of the best features of the 32PFL7404H is the “PC Mode” which cuts much of the unwanted processing out!


Mine sa võta nüüd kinni...


7404 on alumine ots.
Eelkõneleja rääkis kõrgemast otsast. Näiteks 7864 millel on 9ndast seeriast tuntud Perfect Natural Motion (7404 HD Natural Motion).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2010 17:26:21 vasta tsitaadiga

Viimases TMis telekate testis ka just kurdeti Philipsi (42PFL9664H) liikuva pildi üle...

Eks see on maitse asi, ennast ka igasugu "s..ast saia" teha üritavad pildiparandusprogrammid pigem häirivad.
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2010 18:28:57 vasta tsitaadiga

Jutud käivad, et Panasonic V10 & Z1 seeria plasmade tootmine on lõpetatud, niiet kel soovi, ostke kuniks veel neid laos on.
Arvatavasti kohe varsti algav CES 2010 toob selgust uuute mudelite suhtes (mis müüki jõuavad märts-aprill).

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2010 18:50:18 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Jutud käivad, et Panasonic V10 & Z1 seeria plasmade tootmine on lõpetatud, niiet kel soovi, ostke kuniks veel neid laos on.
Arvatavasti kohe varsti algav CES 2010 toob selgust uuute mudelite suhtes (mis müüki jõuavad märts-aprill).


ja just sel põhjusel mind eriti ei huvitagi, mis teleka maailmas pakutakse, kuna CES on ukse taga.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2010 19:35:33 vasta tsitaadiga

ega CES´i kaua ootama ei pea enam, 5 päeva ja siis hakatakse tuld andma icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2010 21:43:52 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
ega CES´i kaua ootama ei pea enam, 5 päeva ja siis hakatakse tuld andma icon_biggrin.gif


just, ja parem oleks, mingi ilus üllatus neil varuks oleks.

üks päev olin rocc al mare euronics'is ja nägin seal seda kodukino mis mulle siiani huvi pakkunud, kas keegi oskab öelda, mis ta hind on, htr9900 on siis kogu selle kupatuse nimi on?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2010 22:25:38 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
üks päev olin rocc al mare euronics'is ja nägin seal seda kodukino mis mulle siiani huvi pakkunud, kas keegi oskab öelda, mis ta hind on, htr9900 on siis kogu selle kupatuse nimi on?

Midagi 35K kanti...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2010 12:40:44 vasta tsitaadiga

Emm... Pana sai Kuro endale ja nüüd hakkab vingeid telekaid tegema, mis näiteks see aasta ka saadaval võiksid olla?
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2010 14:56:23 vasta tsitaadiga

white kirjutas:
Et kui elioni digi-tv siis on see läbi SCART kaabli. muuseas scarti kasutades üks hea soovitus tõmmake ära just telekapoolses otsas 19-s pin. Soovitati mulle, proovisin ja pilt nagu öö ja päev. Sealtkaudu mängib telekas tagasi analoogpilti misiganes kanalil tal enda analoogtüüner hetkel on ja enamus scartidel mis on halva varjestusega hakkab see tagasimängitav signaal vahele segama digiboksist teleka poole tulevale analoogsignaalile. (digi tv-s digiboksist scardi kaudu tulev signaal tehakse analoogiks digiboksi poolt.)

aga tele kohta hmm raske soovitada. Tean et LG SD pilti suht viisakalt mängida oma hinna kohta. Aga seda poes pead võrdlema. Samuti ehk Samsungi 5-s seeria? kogemused puuduvad. =/
Proovisin ka seda 19 pin asja-mina küll mingit vahet ei näinud.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 04.01.2010 16:56:20 vasta tsitaadiga

mida sellest mudelist asjatundjad arvavad - SAMSUNG PS50B550 Plasma: http://www.pixmania.com/ee/ee/2827433/art/samsung/ps50b550-plasma-screen.html
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fretz
HV vaatleja

liitunud: 21.12.2009




sõnum 05.01.2010 16:03:30 vasta tsitaadiga

Mida inimesed antud mudelist arvavad Panasonic TX P46G15E
http://www.panasonic.ee/products.php?prod=4589
Yldjoones on mulle jäänud arusaam, et parimad on ikkagi Pana FHD plasmad kui näiteks Samsa FHD LCD voi LED

Tänud
F.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2010 16:38:50 vasta tsitaadiga

p3000, tead sa lähemalt, mis seis TX-P50V10E-ga täpsemalt on? Vaatan, et hinnale 2K otsa pandud. Saan aru, et juurde ei toodeta, aga on's seda veel reaalselt saada?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaco
Kreisi kasutaja


liitunud: 01.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2010 16:42:23 vasta tsitaadiga

omal ka plaan soetada miski 40" või 42" teler ja poes vaatamaski käidud neid.

Senised lemmikud Samsungi B65x ja LG LH4000/5000. Viimase põhiline vahe vist 100Hz vs 200Hz.
Div-x näitamise USB pealt pidi saama ka LH 4000-l lahti nokkida... niiet ei teagi, kas on mõtet LH5000del?

Plasmad tundusid poes kuidagi hallid või tumedad.

Oskab ehk mõni targem siin valiku teha või midagi muud samas klassis soovitada?
philipsi 8 ja 9 seeria jäävad kalliks.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murdoch
HV kasutaja

liitunud: 20.02.2005




sõnum 05.01.2010 17:31:01 vasta tsitaadiga

tundub, et rohkem on küsimusi kui vastuseid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002




sõnum 05.01.2010 17:37:27 vasta tsitaadiga

LH5000 sööb ka ntfs-i, mis teeb temast välise vindiga päris kena paari:)
_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
a1
Kreisi kasutaja
a1

liitunud: 26.07.2002




sõnum 05.01.2010 18:00:21 vasta tsitaadiga

fretz kirjutas:
Mida inimesed antud mudelist arvavad Panasonic TX P46G15E


Võrreldes G10´ga on tal lisaks DVB-S2 tuuner icon_exclaim.gif thumbs_up.gif , USB august ka divx tugi ja LAN ots.
Tundub ahvatlev, aga hind võrreldes G10´ga on karm.

Mind muidugi huvitab, kas DVB-T HD ja DVB-S2 on korraga ühe seadistusega kasutatavad (DVB-S2 oli lubatud vist saksa, austria, Šveits, aga seal ilmselt ei teata meie õhu HD´st midagi?)
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2010 18:22:27 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
p3000, tead sa lähemalt, mis seis TX-P50V10E-ga täpsemalt on? Vaatan, et hinnale 2K otsa pandud. Saan aru, et juurde ei toodeta, aga on's seda veel reaalselt saada?

50/50 kas veel mõne eksemplari saab..
hetkel veel on.homme võibolla otsas..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaco
Kreisi kasutaja


liitunud: 01.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2010 21:20:50 vasta tsitaadiga

aga kui LH4000 ära "fixida" et usb auk videot sööb, siis ka ehk ntfs-i tarbib...
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TammikSi
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2010 22:06:11 vasta tsitaadiga

SONY KDL-40S5650 <- miks ma selle tellu kohta midagi ei leia icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2010 16:29:24 vasta tsitaadiga

sellin e küsimus, kas philipsi 5 seeria näitab usb pealt filmi vaadates subtiitreid ja samas kas ta mkv faile mängib? täpsemalt siis 32PFL5604H/12
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 117, 118, 119 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.