|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
spongerdan
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2007
|
30.12.2009 11:41:35
|
|
|
Lähen täna poodidesse neid telereid kaema:
LG 32LH5000
LG 32LH4000
SHARP LC32SH7EBK
SHARP LC32DH65E
On kellelgi nende kohta midagi oma kogemuste põhjal öelda?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
30.12.2009 12:26:46
|
|
|
link :: 40PFL9704H/12
| Tanel kirjutas: |
| Milline Eesti turul saadaolev paneeli taga oleva LED valgustusega LED võiks olla hinna/kvaliteedi suhtelt mõistlik? |
ma ei tea kuidas saadavusega on, aga see on vist ainuke hea tagant valgustusega LED lcd.
Kvaliteet on kindlasti hea
aga hind.......ca 30000.- (mitte eestis)
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
30.12.2009 13:17:31
|
|
|
See test väidab, et 9704-l on suht samad probleemid mis LED telekatel üldiselt, aga osade näitajate poolest teistest siiski veidi parem.
Imelik on see, et seal räägitakse HD Natural Motionist, kuigi 9704-l peaks olema Perfect Natural Motion
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
30.12.2009 13:34:39
|
|
|
| hobihall kirjutas: |
See test väidab, et 9704-l on suht samad probleemid mis LED telekatel üldiselt, aga osade näitajate poolest teistest siiski veidi parem.
Imelik on see, et seal räägitakse HD Natural Motionist, kuigi 9704-l peaks olema Perfect Natural Motion |
tead kui aus olla, siis ideaalset LCD vist ei ole olemas, midagi on kehva igal mudelil
lihtsalt tuleb mingi asjaga kompromissile minna, aga sellegipoolet arvan, et see on hetkel yks parimaid, kui mitte parim LED lcd turul
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Loaded
HV vaatleja
liitunud: 03.04.2005
|
30.12.2009 13:40:34
|
|
|
| spongerdan kirjutas: |
Lähen täna poodidesse neid telereid kaema:
LG 32LH5000
LG 32LH4000
SHARP LC32SH7EBK
SHARP LC32DH65E
On kellelgi nende kohta midagi oma kogemuste põhjal öelda? |
Endal Sharp DH65E, muidu on kõik super, ainuke neg. asi on kanalivahetus digi-tv reziimis - 2-3 sekundit võtab aega.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timothy
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marqs
HV veteran

liitunud: 06.12.2001
|
30.12.2009 14:40:05
|
|
|
Endal istub kodus LG 32LH4000 ning HD zoomboxiga võrreldes on selgi dvb-t kanalivahetus uimasem. Aga pilt (põhiliselt SD) kannatab täiesti vaadata ja selle 7k5 raha eest on asja siiski küll ja küll. Kui LH4000 ja LH5000 vahel kaalud AINULT meediatoe pärast, siis peale pisukest pusimist on nad selles osas sama võimekad.
Muidugi see usb-meediatugi on nagu on.. meediapleieri või htpc pakutavate võimalustega ei tuleks just arvestada, aga pildid-filmid saab vaadatud.
_________________ 0xDEAD
0xBEEF |
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mehis123
HV kasutaja
liitunud: 19.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
30.12.2009 17:07:36
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Milline Eesti turul saadaolev paneeli taga oleva LED valgustusega LED võiks olla hinna/kvaliteedi suhtelt mõistlik? |
Mu arust SHARP LC32LE600E või LC32LE700E peaks kvalifitseeruma, hind ca 12k.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
30.12.2009 17:53:04
|
|
|
Ei tea kas asi päris nii roosiline on? Mina pole kohanud veel telekat mis oskaks kahte tüünerit korraga kasutada. Vali DVB-S2 satitüüneri ja vahid tasuta uudiste kanaleid? Eesti kanaleid ilma vaataja kaardita siis ei näe. Tahad eesti kanalid tasuta näha tuleb häälestus uuesti teha ja valida DVB-T tüüner. Kuigi jah, võibolla sellel mudelil saab kõiki tüünereid korraga kasutada, siis võtan oma sõnad tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
30.12.2009 18:03:32
|
|
|
| spongerdan kirjutas: |
LG 32LH5000
LG 32LH4000
On kellelgi nende kohta midagi oma kogemuste põhjal öelda? |
Ka need mudelid pole vabad LG telekate tüüp-probleemist: nurgalt vaadates läheb must sinahashalliks.
Mind see isiklikult häirib.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
31.12.2009 00:42:10
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
Ei tea kas asi päris nii roosiline on? Mina pole kohanud veel telekat mis oskaks kahte tüünerit korraga kasutada. Vali DVB-S2 satitüüneri ja vahid tasuta uudiste kanaleid? Eesti kanaleid ilma vaataja kaardita siis ei näe. Tahad eesti kanalid tasuta näha tuleb häälestus uuesti teha ja valida DVB-T tüüner. Kuigi jah, võibolla sellel mudelil saab kõiki tüünereid korraga kasutada, siis võtan oma sõnad tagasi. |
Minul on Triax ST-HD527CONAX combo digibox ja vaatan ühe nupuvajutusega "Lemmikkanalite" listist: ETV,ETV2,MTV3,Nelonen,Seitse,BBC World,CNBC Europe,DW-TV,Deluxe Music,Eurosport,MTV Germany,ZDF HD jne. jne.
Kindlasti on võimalik ka Panale teha "lemmikkanalite list" ja ühe nupuvahetusega vahetada dvb-s ja dvb-t kanalite vahel..
Ehk siis TÕELISELT mugav!
Saksas on dvb-t/dvb-s tüüneritega telekad väga nõutud kaup,sellepärast on ka Sonyl uued mudelid V5800,W5800,Z5800 neil ka "Triple HD tüüner"
Kuid Pana koha pealt jään täna vastuse võlgu,kuigi 50V10 telekaid on Eestisse mitmeid toodud..
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
white
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2003
|
31.12.2009 08:44:14
|
|
|
| Kanalivahetuskiirus digi-tv-s sõltub väga palju ka Conaxi moodulist mis sisse topitud. meie DVB-T/C-l. Reeglina eraldiseisvad digiboxid on kiiremad kahjuks =/
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
31.12.2009 10:34:41
|
|
|
| white kirjutas: |
| Kanalivahetuskiirus digi-tv-s sõltub väga palju ka Conaxi moodulist mis sisse topitud. meie DVB-T/C-l. Reeglina eraldiseisvad digiboxid on kiiremad kahjuks =/ |
Oskab keegi sel juhul öelda millised on kiiremad ja millised aeglasemad Conax moodulid?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
31.12.2009 10:52:22
|
|
|
| p3000 kirjutas: |
Minul on Triax ST-HD527CONAX combo digibox ja vaatan ühe nupuvajutusega "Lemmikkanalite" listist: ETV,ETV2,MTV3,Nelonen,Seitse,BBC World,CNBC Europe,DW-TV,Deluxe Music,Eurosport,MTV Germany,ZDF HD jne. jne.
Kindlasti on võimalik ka Panale teha "lemmikkanalite list" ja ühe nupuvahetusega vahetada dvb-s ja dvb-t kanalite vahel..
Ehk siis TÕELISELT mugav!
Saksas on dvb-t/dvb-s tüüneritega telekad väga nõutud kaup,sellepärast on ka Sonyl uued mudelid V5800,W5800,Z5800 neil ka "Triple HD tüüner"
Kuid Pana koha pealt jään täna vastuse võlgu,kuigi 50V10 telekaid on Eestisse mitmeid toodud..  |
Digipoksiga peaks saama jah nii dvb-t ja dvb-s korraga vaadata, vähemalt salvestatavad digipoksid oskavad nii. Teleka osas ei oska vaielda. Ma olen mõnda odavamat pana ja 9 seeria philipsi oma häälestanud aga kahte tüünerit korraga pole saanud kasutada. Igakord tuleb kanalid uuesti häälestada.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
white
HV kasutaja
liitunud: 06.06.2003
|
31.12.2009 15:34:32
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
Oskab keegi sel juhul öelda millised on kiiremad ja millised aeglasemad Conax moodulid? |
Sony Centeris ja starmani poolt müüdav on üsna viisakas. Hetkesaadavust ei oska kommenteerida. Hind peaks umbes 600-800 eeq olema. Ise kasutan megakallist laenatud Aston Pro moodulit. Imeaeglane =/
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mrtmagi
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.04.2005
|
31.12.2009 21:17:35
|
|
|
| murdoch kirjutas: |
| ma ei saa aru, miks kõik Philipsit piiluvad? muid marke on ju ka. või on siis Philips tõesti nii palju parem ja teistest üle? |
Ma ei tea, kas ta on kõikidest teistest üle, sest alles hiljuti ostsin, seeega eks aeg näitab, kuidas vastu peab. Küll aga uurisin netis ja enamustes Tallinna elektroonikapoodides u kuu aega mida täpselt tasuks osta.
Digi tv kvaliteet ja ka HD-kanalid on super hea pildiga, midagi ei nõksuta vms. Menüü mugavuse üle ka ei kurda, heli on enamusel lcd-del põhimõtteliselt ilma bassita (mina nt lisasin aktiivsubwoofri juurde ja nüüd täitsa ok).
Minu hetke subjektiivne arvamus on, et Philipsit on mõtet osta - oma hinna eest on ta väga kvaliteetne ja sellega ei mõtle ma, et ta oleks odav/tahtsin hirmsasti raha kokku hoida ja et teeksin kvaliteedis järelandmisi, vaid seda, et ei näe mõtet kallimat kui 14000.- maksvat telerit osta (a la led-teler vms). 42" 7. seeria lõpp on väga hea pill.
_________________ Lugupidamisega,
mrtmagi |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalvi86
HV kasutaja
liitunud: 07.08.2005
|
01.01.2010 14:32:46
|
|
|
Ostsin hiljuti 37" LG LH2000 (http://www.euronics.ee/tootekaart/31383/Telerid/Televiisorid/37LH2000)
Tekkis küsimus selle USB-ga ühendamisest. Nimelt seal taga on USB pesa olemas, aga kui ma sinna ühendan mõne USB seadme, siis ei juhtu midagi ja mingit "hüpikmenüüd" ei avane. Kas kellelgi on sama telekas ja oskab öelda kuidas saab/kas saab seda telekat USB-ga ühendada?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
01.01.2010 14:48:31
|
|
|
| murdoch kirjutas: |
| ma ei saa aru, miks kõik Philipsit piiluvad? muid marke on ju ka. või on siis Philips tõesti nii palju parem ja teistest üle? |
Selles ülevaates küll Philipsi 7404H eriti kiita ei saa:
http://www.avforums.com/reviews/Philips-32PFL7404H-LCD-HDTV-Review.html
| tsitaat: |
Conclusion
Philips' 32PFL7404H is a nicely-designed, overpriced 32” display that doesn't really bring anything special to the table to justify its price tag. Most of Philips' claims-to-fame seem to involve their image processing chipsets, which appear to have taken on mythical status in the subjective mass-market AV press, but in reality bring little valuable processing to the table. Case in point: one of the best features of the 32PFL7404H is the “PC Mode” which cuts much of the unwanted processing out!
|
Mine sa võta nüüd kinni...
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
01.01.2010 14:57:36
|
|
|
| kalvi86 kirjutas: |
Ostsin hiljuti 37" LG LH2000 (http://www.euronics.ee/tootekaart/31383/Telerid/Televiisorid/37LH2000)
Tekkis küsimus selle USB-ga ühendamisest. Nimelt seal taga on USB pesa olemas, aga kui ma sinna ühendan mõne USB seadme, siis ei juhtu midagi ja mingit "hüpikmenüüd" ei avane. Kas kellelgi on sama telekas ja oskab öelda kuidas saab/kas saab seda telekat USB-ga ühendada? |
Oleksid võinud kasutada foorumisisest otsingut:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=438345&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kalvi86
HV kasutaja
liitunud: 07.08.2005
|
01.01.2010 15:19:58
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
| kalvi86 kirjutas: |
Ostsin hiljuti 37" LG LH2000 (http://www.euronics.ee/tootekaart/31383/Telerid/Televiisorid/37LH2000)
Tekkis küsimus selle USB-ga ühendamisest. Nimelt seal taga on USB pesa olemas, aga kui ma sinna ühendan mõne USB seadme, siis ei juhtu midagi ja mingit "hüpikmenüüd" ei avane. Kas kellelgi on sama telekas ja oskab öelda kuidas saab/kas saab seda telekat USB-ga ühendada? |
Oleksid võinud kasutada foorumisisest otsingut:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=438345&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
 |
Tänud Kasutasin küll teemasisest otsingut, aga miskipärast foorumisisest ei kasutanud
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
01.01.2010 15:52:31
|
|
|
Lugesid ikka korralikult neid specce sealt?
kõrvaklappide väljund: jah (1)
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramm
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
01.01.2010 17:34:40
|
|
|
Jah, Järve Keskuse Elionis oli minu mäletamist mööda see teler olemas ja näitas pilti ka.
Arvatavasti saab sättida pildi käsitsi 4:3-le, aga see oleks räme ekraanipinna raiskamine
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
01.01.2010 18:24:29
|
|
|
lahe ja innovatiivne teler philipsilt aga ainuke asi et mina näen selle ostmisel mõtet ainult siis kui tegemist on oma kodukino toaga, sest tava TV vaatamiseks on IMO kallis ja ressursi raiskamine.
Kindlasti blu-ray filme on muidugi nauding sellisega vaadata
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
01.01.2010 21:20:15
|
|
|
| MaxPower kirjutas: |
lahe ja innovatiivne teler philipsilt aga ainuke asi et mina näen selle ostmisel mõtet ainult siis kui tegemist on oma kodukino toaga, sest tava TV vaatamiseks on IMO kallis ja ressursi raiskamine.
Kindlasti blu-ray filme on muidugi nauding sellisega vaadata  |
Eraldi kodukinotuppa saab selle raha eest juba üsna korraliku projektori ja ekraani.
Lisaks on ka blu-ray peal üsna palju materjali mis 16:9 formaadis, mitte 21:9.
Ehk siis IMO suht mõttetu telekas...
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
01.01.2010 21:58:57
|
|
|
| Lemmy kirjutas: |
| spongerdan kirjutas: |
LG 32LH5000
LG 32LH4000
On kellelgi nende kohta midagi oma kogemuste põhjal öelda? |
Ka need mudelid pole vabad LG telekate tüüp-probleemist: nurgalt vaadates läheb must sinahashalliks.
Mind see isiklikult häirib.  |
Mind on hakanud ka häirima pärast seda kui sai jõulude ajal mitu päeva sama hinnaklassi samsungit vaadatud. Huvitav kas on mingeid võimalusi süsteemi näppides musta mustemaks teha? (Kontrast on juba praegu 90 protsendi peale keeratud)
_________________ "The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."
. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
01.01.2010 22:00:43
|
|
|
Nii ta on. Kui hästi otsida, saab selle Philipsi raha eest kodukino tuppa FullHD proje, telekast kordi suurema diagonaaliga ekraani, blu-ray mängijaga helisüsteemi, mugava diivani ja eriti hästi kalkuleerides saab toas kodukinoks maskeeriva remondigi tehtud
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lemmy
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.09.2003
|
02.01.2010 00:12:09
|
|
|
| tumbuser kirjutas: |
| Lemmy kirjutas: |
| spongerdan kirjutas: |
LG 32LH5000
LG 32LH4000
On kellelgi nende kohta midagi oma kogemuste põhjal öelda? |
Ka need mudelid pole vabad LG telekate tüüp-probleemist: nurgalt vaadates läheb must sinahashalliks.
Mind see isiklikult häirib.  |
Mind on hakanud ka häirima pärast seda kui sai jõulude ajal mitu päeva sama hinnaklassi samsungit vaadatud. Huvitav kas on mingeid võimalusi süsteemi näppides musta mustemaks teha? (Kontrast on juba praegu 90 protsendi peale keeratud) |
Karta on, et mitte väga. See on nende S-IPS paneeli eripära.
_________________ Vähem möla, pikem samm! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
02.01.2010 12:40:04
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| murdoch kirjutas: |
| ma ei saa aru, miks kõik Philipsit piiluvad? muid marke on ju ka. või on siis Philips tõesti nii palju parem ja teistest üle? |
Selles ülevaates küll Philipsi 7404H eriti kiita ei saa:
http://www.avforums.com/reviews/Philips-32PFL7404H-LCD-HDTV-Review.html
| tsitaat: |
Conclusion
Philips' 32PFL7404H is a nicely-designed, overpriced 32” display that doesn't really bring anything special to the table to justify its price tag. Most of Philips' claims-to-fame seem to involve their image processing chipsets, which appear to have taken on mythical status in the subjective mass-market AV press, but in reality bring little valuable processing to the table. Case in point: one of the best features of the 32PFL7404H is the “PC Mode” which cuts much of the unwanted processing out!
|
Mine sa võta nüüd kinni... |
7404 on alumine ots.
Eelkõneleja rääkis kõrgemast otsast. Näiteks 7864 millel on 9ndast seeriast tuntud Perfect Natural Motion (7404 HD Natural Motion).
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
02.01.2010 17:26:21
|
|
|
Viimases TMis telekate testis ka just kurdeti Philipsi (42PFL9664H) liikuva pildi üle...
Eks see on maitse asi, ennast ka igasugu "s..ast saia" teha üritavad pildiparandusprogrammid pigem häirivad.
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
02.01.2010 18:28:57
|
|
|
Jutud käivad, et Panasonic V10 & Z1 seeria plasmade tootmine on lõpetatud, niiet kel soovi, ostke kuniks veel neid laos on.
Arvatavasti kohe varsti algav CES 2010 toob selgust uuute mudelite suhtes (mis müüki jõuavad märts-aprill).
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
02.01.2010 18:50:18
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Jutud käivad, et Panasonic V10 & Z1 seeria plasmade tootmine on lõpetatud, niiet kel soovi, ostke kuniks veel neid laos on.
Arvatavasti kohe varsti algav CES 2010 toob selgust uuute mudelite suhtes (mis müüki jõuavad märts-aprill). |
ja just sel põhjusel mind eriti ei huvitagi, mis teleka maailmas pakutakse, kuna CES on ukse taga.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
02.01.2010 19:35:33
|
|
|
ega CES´i kaua ootama ei pea enam, 5 päeva ja siis hakatakse tuld andma
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
02.01.2010 21:43:52
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
ega CES´i kaua ootama ei pea enam, 5 päeva ja siis hakatakse tuld andma  |
just, ja parem oleks, mingi ilus üllatus neil varuks oleks.
üks päev olin rocc al mare euronics'is ja nägin seal seda kodukino mis mulle siiani huvi pakkunud, kas keegi oskab öelda, mis ta hind on, htr9900 on siis kogu selle kupatuse nimi on?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
02.01.2010 22:25:38
|
|
|
| Renq kirjutas: |
| üks päev olin rocc al mare euronics'is ja nägin seal seda kodukino mis mulle siiani huvi pakkunud, kas keegi oskab öelda, mis ta hind on, htr9900 on siis kogu selle kupatuse nimi on? |
Midagi 35K kanti...
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
03.01.2010 12:40:44
|
|
|
Emm... Pana sai Kuro endale ja nüüd hakkab vingeid telekaid tegema, mis näiteks see aasta ka saadaval võiksid olla?
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinkman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.09.2003
|
03.01.2010 14:56:23
|
|
|
| white kirjutas: |
Et kui elioni digi-tv siis on see läbi SCART kaabli. muuseas scarti kasutades üks hea soovitus tõmmake ära just telekapoolses otsas 19-s pin. Soovitati mulle, proovisin ja pilt nagu öö ja päev. Sealtkaudu mängib telekas tagasi analoogpilti misiganes kanalil tal enda analoogtüüner hetkel on ja enamus scartidel mis on halva varjestusega hakkab see tagasimängitav signaal vahele segama digiboksist teleka poole tulevale analoogsignaalile. (digi tv-s digiboksist scardi kaudu tulev signaal tehakse analoogiks digiboksi poolt.)
aga tele kohta hmm raske soovitada. Tean et LG SD pilti suht viisakalt mängida oma hinna kohta. Aga seda poes pead võrdlema. Samuti ehk Samsungi 5-s seeria? kogemused puuduvad. =/ |
Proovisin ka seda 19 pin asja-mina küll mingit vahet ei näinud.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murdoch
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fretz
HV vaatleja
liitunud: 21.12.2009
|
05.01.2010 16:03:30
|
|
|
Mida inimesed antud mudelist arvavad Panasonic TX P46G15E
http://www.panasonic.ee/products.php?prod=4589
Yldjoones on mulle jäänud arusaam, et parimad on ikkagi Pana FHD plasmad kui näiteks Samsa FHD LCD voi LED
Tänud
F.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
05.01.2010 16:38:50
|
|
|
p3000, tead sa lähemalt, mis seis TX-P50V10E-ga täpsemalt on? Vaatan, et hinnale 2K otsa pandud. Saan aru, et juurde ei toodeta, aga on's seda veel reaalselt saada?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaco
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2002
|
05.01.2010 16:42:23
|
|
|
omal ka plaan soetada miski 40" või 42" teler ja poes vaatamaski käidud neid.
Senised lemmikud Samsungi B65x ja LG LH4000/5000. Viimase põhiline vahe vist 100Hz vs 200Hz.
Div-x näitamise USB pealt pidi saama ka LH 4000-l lahti nokkida... niiet ei teagi, kas on mõtet LH5000del?
Plasmad tundusid poes kuidagi hallid või tumedad.
Oskab ehk mõni targem siin valiku teha või midagi muud samas klassis soovitada?
philipsi 8 ja 9 seeria jäävad kalliks.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murdoch
HV kasutaja
liitunud: 20.02.2005
|
05.01.2010 17:31:01
|
|
|
tundub, et rohkem on küsimusi kui vastuseid
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blas
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2002
|
05.01.2010 17:37:27
|
|
|
LH5000 sööb ka ntfs-i, mis teeb temast välise vindiga päris kena paari:)
_________________ The truth is out there |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a1
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2002
|
05.01.2010 18:00:21
|
|
|
| fretz kirjutas: |
Mida inimesed antud mudelist arvavad Panasonic TX P46G15E
|
Võrreldes G10´ga on tal lisaks DVB-S2 tuuner , USB august ka divx tugi ja LAN ots.
Tundub ahvatlev, aga hind võrreldes G10´ga on karm.
Mind muidugi huvitab, kas DVB-T HD ja DVB-S2 on korraga ühe seadistusega kasutatavad (DVB-S2 oli lubatud vist saksa, austria, Šveits, aga seal ilmselt ei teata meie õhu HD´st midagi?)
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
05.01.2010 18:22:27
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| p3000, tead sa lähemalt, mis seis TX-P50V10E-ga täpsemalt on? Vaatan, et hinnale 2K otsa pandud. Saan aru, et juurde ei toodeta, aga on's seda veel reaalselt saada? |
50/50 kas veel mõne eksemplari saab..
hetkel veel on.homme võibolla otsas..
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaco
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2002
|
05.01.2010 21:20:50
|
|
|
| aga kui LH4000 ära "fixida" et usb auk videot sööb, siis ka ehk ntfs-i tarbib...
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TammikSi
HV kasutaja
liitunud: 29.10.2006
|
05.01.2010 22:06:11
|
|
|
SONY KDL-40S5650 <- miks ma selle tellu kohta midagi ei leia
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
06.01.2010 16:29:24
|
|
|
| sellin e küsimus, kas philipsi 5 seeria näitab usb pealt filmi vaadates subtiitreid ja samas kas ta mkv faile mängib? täpsemalt siis 32PFL5604H/12
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|