Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 263, 264, 265 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
42%
 42%  [ 29 ]
PVE, sest ...
25%
 25%  [ 17 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 68

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2009 21:54:02 vasta tsitaadiga

scarface kirjutas:
Ma tankin nii prot warriga.

Vb kellelegi kasulik. või oskab keegi midagi lisada oleks hea teada.

Trollid? icon_lol.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2009 22:37:23 vasta tsitaadiga

No ma ei tea kuidas keegi seda võtta tahab. Kellele abiks kellele trollimine. beer_yum.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 28.12.2009 00:36:16 vasta tsitaadiga

Oot oot, kohe ToC25 pug, seal võtan screenshoti nuppudega peidetult ja ilma icon_razz1.gif
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 28.12.2009 02:50:29 vasta tsitaadiga





1-6 tavalised nupud, alt-1 ja alt-2 7s ja 8s nupp (disarm ja sw vastavalt) ning ülejäänud keybindind on üleval paremas nukas. Combattext on MSBT, cooldownid ForteXorcist, unitframesid ShadowedUnitFrames... ülejäänu on lihtne icon_razz.gif

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 03:29:01 vasta tsitaadiga

madedog kirjutas:




1-6 tavalised nupud, alt-1 ja alt-2 7s ja 8s nupp (disarm ja sw vastavalt) ning ülejäänud keybindind on üleval paremas nukas. Combattext on MSBT, cooldownid ForteXorcist, unitframesid ShadowedUnitFrames... ülejäänu on lihtne icon_razz.gif


Vabandust, kuid minu arvates näeb see välja suhteliselt porno. Ise eelistan 'puhtamat' UI'd, kus kõik vajalikud addonid ilusti olemas ning arusaadavalt üksteise kõrval. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 28.12.2009 04:31:49 vasta tsitaadiga

Jutt ei olnud UI'st, jutt oli keybindidest : >
_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 05:15:50 vasta tsitaadiga

LoL icon_lol.gif Minuarust on sinu ekraan mingi pudru ja kapsad. Ja mis kuradi klikker ja kõik valesti seal on icon_lol.gif täitsapael. Se scrolling battle text on ka paras porno tiirleb keset ekraani ja igast muu läbu mida armastatakse sinna toppida.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 10:55:41 vasta tsitaadiga

show off? icon_lol.gif

endal selline läbu

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek309
HV kasutaja
indrek309

liitunud: 17.08.2006




sõnum 28.12.2009 11:01:18 vasta tsitaadiga

kas mingit addon-i on mis muudaks lihtsalt combat text-i fondid väiksemaks/muudaks värvi (aga oleks väga lihtne, muid lolle tilulilusid ja ressursisöödikuid küljes ei oleks)?
suht häirib mind kui mingid suured kollased numbrid lendavad koguaeg samas action käib kuskil pimedas koopas
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 13:29:06 vasta tsitaadiga

indrek309, scrolling combat text. sct
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek309
HV kasutaja
indrek309

liitunud: 17.08.2006




sõnum 28.12.2009 13:54:03 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
indrek309, scrolling combat text. sct


ehm, ma proovisin seda kunagi 5ks minutiks aga see oli vist nii õudne et ma ei mäleta suurt midagi
aga meenub, et text ei ilmunud kolli kohale vaid hoopis maiteakuhu
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peet
HV vaatleja

liitunud: 21.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 15:53:26 vasta tsitaadiga

indrek309 kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
indrek309, scrolling combat text. sct


ehm, ma proovisin seda kunagi 5ks minutiks aga see oli vist nii õudne et ma ei mäleta suurt midagi
aga meenub, et text ei ilmunud kolli kohale vaid hoopis maiteakuhu


Tuleb osata ära konfida! icon_smile.gif

Rääkides bindidest ja UIst, siis kunagi oli selline:


edit: tegelt tahtsin ma lihtsalt showoffida. Mõnedele inimestele on see UI meeldinud küll ja just sellepärast, et pole silme ees liiga kirjuks kiskunud. Eks bindid ole teine teema ja igaühe enda teha. Mina kasutasin enam-vähem samu binde ~2 aastat.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 15:55:02 vasta tsitaadiga

Väga koledad uid peaks mainima .p

Aga eks praktilist ja ilusat ongi enamasti raskem teha.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 16:05:03 vasta tsitaadiga

eks see ole maitse asi, välimus pole tähtis:D
pea-asi et oma info kätte saad ja seda mugav jägida oleks icon_wink.gif

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 16:09:18 vasta tsitaadiga

xpander kirjutas:
eks see ole maitse asi, välimus pole tähtis:D
pea-asi et oma info kätte saad ja seda mugav jägida oleks icon_wink.gif

Tegelikult on välimus väga tähtis. Ega asjata disainerid koostööd inseneridega püüa luua lahendusi, mis on võimalikult mugavad, kasutajasõbralikud ja ilusad (kasutajaliidesed, autod, jalgrattad jms).

Neid ui'sid vaadates näen vigaseid addonpackide muudetud lahendusi. Mitte et selles midagi halba oleks. Sest nagu xpander ütles, pea-asi et oma info kätte saad. Enamus ajast saab alati paremini midagi kätte/mingit lahendust kasutada.

Nt kasutada õigeid fonte, värve, eemaldadda mittevajalik info, teha nö. "optimaalne" paigutus jne. Samas... jah, ükskõik. Wow on lihtsalt mäng ja teie ilusate või koledate ui'de eest keegi raha ju ei maksa. Miks peakski vaeva nägema icon_smile.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek309
HV kasutaja
indrek309

liitunud: 17.08.2006




sõnum 28.12.2009 16:29:50 vasta tsitaadiga

recount tundub põhiline info allikas olema icon_razz.gif


peet kirjutas:
indrek309 kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
indrek309, scrolling combat text. sct


ehm, ma proovisin seda kunagi 5ks minutiks aga see oli vist nii õudne et ma ei mäleta suurt midagi
aga meenub, et text ei ilmunud kolli kohale vaid hoopis maiteakuhu


Tuleb osata ära konfida! icon_smile.gif


tõesti ei viitsi pool päeva aega raisata sellele, et taastada tavalist välimust, selleks küsisingi, et oleks ilma tiluliludeta ja muude jamadeta, tahan ainult fonti muuta ja suurust krt miks ma pean mingit jura taga ajama selleks
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 28.12.2009 16:34:42 vasta tsitaadiga

Endal selline:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek114
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 28.12.2009 18:49:01 vasta tsitaadiga

Tavalisel sct-l tuli sctd juurde tõmmata, damage jaoks.
Mik's blabla... -l on kogu kupatus olemas ja piisavalt lihtne confida, vastavalt vajadusele.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 19:03:06 vasta tsitaadiga

veso, kena ja puhas.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 19:13:31 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
veso, kena ja puhas.

Kui ta efektiivselt raidida või partys mängida tahab, siis pole see nii kena ja puhas.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 28.12.2009 19:55:22 vasta tsitaadiga

No mida Timberg minu UI kohta arvab siis.

Spoiler Spoiler Spoiler


combat texti näha ei ole aga vasakul outgoing heals/dps ja paremal incoming.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 19:58:04 vasta tsitaadiga

Ruumi veidi raisatud, aga seni üks parimaid. Kohutav font. Näita raid party framega icon_smile.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 28.12.2009 21:19:17 vasta tsitaadiga

Timberg, font on enamvähem ainuke mil ei teki mingit värdjat antialiast juurde kui liigub.

raidparty on spellbaride all, oma party on kõige üleval. Ruumi raisatud pole absoluutselt 25 manis healides, kogu parem nurk on decursivet täis, spellbaride alune viit gruppi raidi jne. Püüan in action skriini sebida sulle tänaõhtusest raidist.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 22:04:59 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
veso, kena ja puhas.

Kui ta efektiivselt raidida või partys mängida tahab, siis pole see nii kena ja puhas.


Jutt või asi. Interface on ikka igaühe enda otsustada, kui puhas või sassis ta siis olema peab. See ei mõjuta mängija skille küll kottigi kuni on piisavalt ruumi ümbrust näha.
Mul endal oli vähe rohkem asju ekraanil lahti ja olin serveri parimas guildis raider, siis kui nolifesin.
Kui 22" või suurem molu 1600+ resoga nina all on, siis pole just eriti probleemne kõik sodi nii ära paigutada, et piisavalt vaatevälja alles jääb.


Manuses ühe mu alti ui kunagi. Hiljem sai CTbar asendatud bartenderiga(vist oli nimi niisugune) ja ui läks veidi puhtamaks.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 22:05:25 vasta tsitaadiga

Kristoferr loomulikult otsustavad kõik ise, mis neile hetkel parim lahendus on. Samas on alati lahendusi ja läheemisi, mis on teatud mõttes paremad. Nt. musta värvi auto soojeneb päikese käes kiiremini, clicker mängib wowi halvemini, halva ui'ga pead rohkem pingutama, windows 95 ei võimalda samu asju, mida windows 7 jne.

viimati muutis Timberg 28.12.2009 22:22:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 22:11:00 vasta tsitaadiga

Timberg, lähenemine õige, aga päris nii mustvalgelt see ikka ui kohta ei käi. Kuskil maal on muidugi piir, kus enam efektiivselt mängida ei saaks.
Ise pole kunagi klikker olnud, aga sõber on warr tank ja pooleldi klikib siiani. Edukalt. Absoluutselt mitte ühtegi paha sõna pole tema tankimise kohta öelda.
Üks ui screen siin oli küll jah eelmisel lehel, millega ma vist essugi ei näeks, kus miskit toimub, aga nu veso ui´l küll miskit viga pole. Kasvõi maailma parimates guildides võid sellise ui´ga olla, kui ainult mängida oskad. icon_smile.gif

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2009 22:26:34 vasta tsitaadiga

Kristoferr järelikult pole su sõber hea warrior tank enam klikker icon_smile.gif
Kasutab klaverit kasvõi osaliselt = pole klikker. On selliseid inimesi, kes AINULT klikivad.

Ise vaatain ui'si endise wowimängija ja kujundaja vaatenurgast. See sama laks, et mingi vend saadab mulle psi ja ütleb, et minu avataril olev karu on liiga hall - ega ma selle pärast avatari muutma pea .p
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 28.12.2009 22:34:41 vasta tsitaadiga

Shamaniga pole midagi klikkida icon_razz.gif 4 nuppu millega dps'id. Need on mul nelja sõrme all. Minimap kohal olevat riba klikin enne bossu ja BL kuskil keskel kui vaja. Totemid panen ka enne bossu maha klikkides, probleemi siiani pole olnud. Oeh shamanid on ikka paras faceroll muidugi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asumaki
HV vaatleja
Asumaki

liitunud: 20.10.2007




sõnum 28.12.2009 23:23:14 vasta tsitaadiga


Ühel ilusal hommikul kui taevas oli sinine ja muru roheline avastasin ,et acc on häkitud. Sain siis lõpuks tolle tagasi. Täna mõtlesin ,et hakkan oma 3aastat vana roguet lvldama ja hakkasin oma postkastist geari välja kookima ja üllatuseks leidtsin 3 lehte blizzardi suppordi kirja milles oli hiina farmerite kogu higi ja vaev, umbes 8 tuhande jagu kulda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 28.12.2009 23:50:08 vasta tsitaadiga

Rofl midaa, eriti palju Relic of Ulduare vää icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noonius
HV kasutaja
noonius

liitunud: 20.08.2002




sõnum 29.12.2009 00:41:13 vasta tsitaadiga

lisan oma fury warriori oma kah.
chatis natuke goldselleri nalja ka

tavaline

Spoiler Spoiler Spoiler


siis, kui midagi toimub

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
tsitaat:

Mingi paks pihv paugub siin
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 29.12.2009 01:09:21 vasta tsitaadiga

Kai. Sai hoopis toc25-t tradepugiga roftstombitud. Healer UI. pitbullil punane-kollane-roheline täpp träkivad weakened souli - promi ja power word hugi.

Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT: ehh, ora2-e pole näha aga noh, tradepugide liidrid teevad tavaliselt suuri silmi kui neilt MT-de märkimist orasse nõuda.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
variousart
HV vaatleja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 29.12.2009 02:40:01 vasta tsitaadiga

Asumaki kirjutas:

Ühel ilusal hommikul kui taevas oli sinine ja muru roheline avastasin ,et acc on häkitud. Sain siis lõpuks tolle tagasi. Täna mõtlesin ,et hakkan oma 3aastat vana roguet lvldama ja hakkasin oma postkastist geari välja kookima ja üllatuseks leidtsin 3 lehte blizzardi suppordi kirja milles oli hiina farmerite kogu higi ja vaev, umbes 8 tuhande jagu kulda icon_biggrin.gif


Hint: Nimi on ikka näha.

Oma Ui panen sa siia täna päeval, kui raidima lähen.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavip
HV kasutaja
olavip

liitunud: 05.10.2008




sõnum 29.12.2009 13:16:37 vasta tsitaadiga

olles selline casual player , icc 10 toc10, togc10 ,siis pole kunagi vajadust tundnud,et peaks mingi keerulisema ,visuaalselt pahupidikeerava UI kasuks otsustama . alguses ma kasutasin erinevaid addone ja kes teab mida, aga patchidega alati uuendamine ja kõik säärane tüütas ära ( olen lugenud ,et nüüd on asi lihtsam, aga olen blizzi enda UI ga ära harjunud ) Samas paladin tankina ei pea ma huvituma ka väga sellest,mis teistega toimub ( kui pugin 25 nt. )
ühesõnaga oman hetkel ainult paari aadoni ,mis raidimist lihtsustavad dbm ja omen ülejäänud kõik on blizzardi enda originaal ja samamoodi saab kõik kenasti ära bindida ,suurepäraselt macrosid teha ( kui neid üldse vaja peaks minema) aga senimaani on mulle ka veso oma meeldinud kõige rohkem ,kui just screeni keskelt rohkem bare allapoole saaks viia ,oleks vist kõige meeldivam.
Kunagi kasutasin sellist addoni nagu rothUI , see oli terve pack ,aga tolle võtsin ka ainult visuaalse ilu pärast kasutusse mõneks ajaks

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaco
Kreisi kasutaja


liitunud: 01.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2009 15:09:44 vasta tsitaadiga

Keybindide kohapealt ma ei kujuta ette kuidas ilma üldse mängida saaks.
Hädaga ehk caster, kes eemal seisab ja samal ajal kargama ei pea, saab clikides hakkama...aga kahtlane ikka.
Mul kõik mõttetud originnalbindingud ymber WASD ära kasutatud, on ju kõige kättesaadavamad klahvid 1-5 ja siis juba QERTFGZXCVB.
Pigem kasutan lähedalolevaid nuppe lisaks shiftiga, kui pean mingis actionis näiteks number 9t taga ajama.

Ma muidugi selline noob, pühapäeva-mängur icon_smile.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 29.12.2009 15:32:55 vasta tsitaadiga

Ma ei kujutaks ettegi blizzi default UI-ga healimist. Mouseover macrod oleks küll olemas aga kõik muu puudu.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2009 15:37:19 vasta tsitaadiga

strafe buttonid on küll liiga väärtuslikud, et neid ära kustutada, minuarust icon_rolleyes.gif
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capa
HV vaatleja
capa

liitunud: 23.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2009 15:59:13 vasta tsitaadiga

Strafe nupud pinditakse A ja D külge... imo need keeramise nupud mis defaultis on on mõttetud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2009 16:00:55 vasta tsitaadiga

kayboard turnin ja back paddling on jah natuke pointless icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 29.12.2009 16:05:12 vasta tsitaadiga

Zanzhu kirjutas:
Ma ei kujutaks ettegi blizzi default UI-ga healimist. Mouseover macrod oleks küll olemas aga kõik muu puudu.
UI võib default olla kuid kui kasutada näiteks clique'd siis on sellega suht-koht talutav healida. Lihtsalt kõiksugu debuffid on suht keerukad näha
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 29.12.2009 16:13:21 vasta tsitaadiga

Overlappivaid heale, debuffe kindlatel inimestel, decurseda/abolishida, prommi, pw:si, renewd, weakened souli, druiidid oma hotte raidframedel, aggrovahetust tankide vahel ei näe jah.

Ise eelistan hard targetida MT-d, fookuses OT ja mouseover macrodega bubbeldan/healin raidi ehk siis cliqued ei kasuta.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaco
Kreisi kasutaja


liitunud: 01.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2009 16:44:51 vasta tsitaadiga

A ja D keeravad ümber telje niisama ja strafevad siis kui right mouse button all hoida, mida ma liikudes niikuinii teen enamuse ajast.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 29.12.2009 21:15:51 vasta tsitaadiga

Zanzhu kirjutas:
Ise eelistan hard targetida MT-d, fookuses OT ja mouseover macrodega bubbeldan/healin raidi ehk siis cliqued ei kasuta.
Mouseover macro tähendab, et pead kõigepealt hiire õigesse kohta vedama ja siis clickima. Clickhealides jääb ära see vahepealne reageerimisaeg ehk siis peaks kokkuvõttes olema kiirem.

Samas kui suudad alati hiire õigesse kohta saada enne GCD möödumist pole jah suurt vahet. Kuigi oletan, et Anub hardmode peal kaht PC targetit healides vist eriti muu peale clickhealingu ei tööta icon_razz.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2009 02:50:49 vasta tsitaadiga

Ma kargan ja klikin samal ajal pole mingi probleem. Noobid olete ei saa klikkimisega hakkama lihtsalt ütle kohe ära icon_biggrin.gif icon_lol.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 30.12.2009 03:55:32 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Mouseover macro tähendab, et pead kõigepealt hiire õigesse kohta vedama ja siis clickima. Clickhealides jääb ära see vahepealne reageerimisaeg ehk siis peaks kokkuvõttes olema kiirem.

Samas kui suudad alati hiire õigesse kohta saada enne GCD möödumist pole jah suurt vahet. Kuigi oletan, et Anub hardmode peal kaht PC targetit healides vist eriti muu peale clickhealingu ei tööta icon_razz.gif


Kui sa just healbotiga ei heali kus sulle hiire alla söödetakse prekonfitud parameetrite raamesse jääv target ja jääb ainult nupu vajutamise vaev siis pead samamoodi hiirekursorit vedama mööda kastikesi ja hiirenuppu/klavinuppu vajutama. Boonuseks on hiire vabanemine liikumiseks kui clique asemel mouseoverid pruugid. Või sa mõtled midagi muud mouseover macro nime all.

Anoobi peal on mul üks target hard targetina, teine fookusena mida eraldab sirjka 5 pikslit mu screenshoti peal. Gcd on mul raidhastetuna praktiliselt kogu aeg capis tänu clothi itemisatsioonile, mille tõttu olen ma jõhkralt üle disci soft capi (holyna kõik see haste muidugi on mõnna).

Minu omad töötavad nii et kui kedagi pole targetitud hardtagetina ega hiirekursori all kas raidframe või karakter ise siis selfcastib, kui on hostile siis nt penancega slapib toda, kui hiirekursor pole ei raidframe ega karakterimodeli peal siis castib hard targetile. Prioriteet on ofc kursori alla jääval raidframel või karakterimudelil.

Siuke asi:

#showtooltip
/cast [target=mouseover,exists][target=target,exists][target=player] Penance


scarface kirjutas:
Ma kargan ja klikin samal ajal pole mingi probleem. Noobid olete ei saa klikkimisega hakkama lihtsalt ütle kohe ära icon_biggrin.gif icon_lol.gif


Sa ei ole naljakas.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2009 10:33:23 vasta tsitaadiga

Ega siis wowiprofessoritel saagi huumorimeelt olla, mõttetu üritus.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.12.2009 11:45:45 vasta tsitaadiga

Üldjuhul kui healin priestina siis on mul targetiks üks tankidest kellele castin spelle tavapäraselt numbritega 1-6, ülejäänutele castin clique'ga gridil clickides (left-fheal, right-bubble, middle-dispel, s+left-poh, s+right-pom, c+left-penance, c+middle-abolish). Mouseover macrosid kasutades tuleks minu arusaamist mööda asendada nood hiirenupud mingi klaviatuuriklahviga, kui just ei bindi actionbari nuppe hiirele.

Teine probleem mouseover macrodega on, et kui soovid oma hardtargetit kiirelt healida pead kursori kusagile liigutama kus kedagi kursori alla ei jää. Clicquega lihtsalt on mul dubleeritud spellid nii hiirel kui klaviatuuril.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 30.12.2009 13:02:35 vasta tsitaadiga

Kui ma panen spellid mingite numbrite alla siis all seal ribal kus on spellide ikoonid ilmub ka see klahv mida vajutades see spell toimib. Näiteks panen fireball E alla siis ilub fireballi peale E täht jne. Kas neid kuidagi maha ei saa? icon_rolleyes.gif
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zanzhu
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.09.2009




sõnum 30.12.2009 13:47:57 vasta tsitaadiga

Ho Ho, Mina liigutan hiirt 2px raidframede vahele ja piupau healib kas hard targetit või mod keyga fookust. Globali jooksul jõuab hiirt niipalu liigutada küll.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2009 14:29:54 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Kui ma panen spellid mingite numbrite alla siis all seal ribal kus on spellide ikoonid ilmub ka see klahv mida vajutades see spell toimib. Näiteks panen fireball E alla siis ilub fireballi peale E täht jne. Kas neid kuidagi maha ei saa? icon_rolleyes.gif

Ma tean, et Bartenderiga saab näiteks confist maha võtta..
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 263, 264, 265 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.