|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millises serveris ja miks hakkad mängima? |
| PVP, sest ... (täpsustan teemas) |
|
42% |
[ 29 ] |
| PVE, sest ... |
|
25% |
[ 17 ] |
| RP, sest ... |
|
2% |
[ 2 ] |
| RP-PVP, sest ... |
|
10% |
[ 7 ] |
| Vahet pole, sest ... |
|
19% |
[ 13 ] |
|
| hääli kokku : 68 |
|
| autor |
|
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
27.12.2009 21:54:02
|
|
|
| scarface kirjutas: |
Ma tankin nii prot warriga.
Vb kellelegi kasulik. või oskab keegi midagi lisada oleks hea teada.
 |
Trollid?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
27.12.2009 22:37:23
|
|
|
No ma ei tea kuidas keegi seda võtta tahab. Kellele abiks kellele trollimine.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
28.12.2009 00:36:16
|
|
|
Oot oot, kohe ToC25 pug, seal võtan screenshoti nuppudega peidetult ja ilma
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
28.12.2009 02:50:29
|
|
|
1-6 tavalised nupud, alt-1 ja alt-2 7s ja 8s nupp (disarm ja sw vastavalt) ning ülejäänud keybindind on üleval paremas nukas. Combattext on MSBT, cooldownid ForteXorcist, unitframesid ShadowedUnitFrames... ülejäänu on lihtne
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
28.12.2009 03:29:01
|
|
|
| madedog kirjutas: |
1-6 tavalised nupud, alt-1 ja alt-2 7s ja 8s nupp (disarm ja sw vastavalt) ning ülejäänud keybindind on üleval paremas nukas. Combattext on MSBT, cooldownid ForteXorcist, unitframesid ShadowedUnitFrames... ülejäänu on lihtne  |
Vabandust, kuid minu arvates näeb see välja suhteliselt porno. Ise eelistan 'puhtamat' UI'd, kus kõik vajalikud addonid ilusti olemas ning arusaadavalt üksteise kõrval.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
28.12.2009 04:31:49
|
|
|
Jutt ei olnud UI'st, jutt oli keybindidest : >
_________________ GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt. |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
28.12.2009 05:15:50
|
|
|
LoL Minuarust on sinu ekraan mingi pudru ja kapsad. Ja mis kuradi klikker ja kõik valesti seal on täitsapael. Se scrolling battle text on ka paras porno tiirleb keset ekraani ja igast muu läbu mida armastatakse sinna toppida.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
28.12.2009 10:55:41
|
|
|
show off?
endal selline läbu
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek309
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2006
|
28.12.2009 11:01:18
|
|
|
kas mingit addon-i on mis muudaks lihtsalt combat text-i fondid väiksemaks/muudaks värvi (aga oleks väga lihtne, muid lolle tilulilusid ja ressursisöödikuid küljes ei oleks)?
suht häirib mind kui mingid suured kollased numbrid lendavad koguaeg samas action käib kuskil pimedas koopas
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek309
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2006
|
28.12.2009 13:54:03
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| indrek309, scrolling combat text. sct |
ehm, ma proovisin seda kunagi 5ks minutiks aga see oli vist nii õudne et ma ei mäleta suurt midagi
aga meenub, et text ei ilmunud kolli kohale vaid hoopis maiteakuhu
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peet
HV vaatleja
liitunud: 21.07.2005
|
28.12.2009 15:53:26
|
|
|
| indrek309 kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
| indrek309, scrolling combat text. sct |
ehm, ma proovisin seda kunagi 5ks minutiks aga see oli vist nii õudne et ma ei mäleta suurt midagi
aga meenub, et text ei ilmunud kolli kohale vaid hoopis maiteakuhu |
Tuleb osata ära konfida!
Rääkides bindidest ja UIst, siis kunagi oli selline:
edit: tegelt tahtsin ma lihtsalt showoffida. Mõnedele inimestele on see UI meeldinud küll ja just sellepärast, et pole silme ees liiga kirjuks kiskunud. Eks bindid ole teine teema ja igaühe enda teha. Mina kasutasin enam-vähem samu binde ~2 aastat.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
28.12.2009 15:55:02
|
|
|
Väga koledad uid peaks mainima .p
Aga eks praktilist ja ilusat ongi enamasti raskem teha.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
28.12.2009 16:05:03
|
|
|
eks see ole maitse asi, välimus pole tähtis:D
pea-asi et oma info kätte saad ja seda mugav jägida oleks
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
28.12.2009 16:09:18
|
|
|
| xpander kirjutas: |
eks see ole maitse asi, välimus pole tähtis:D
pea-asi et oma info kätte saad ja seda mugav jägida oleks  |
Tegelikult on välimus väga tähtis. Ega asjata disainerid koostööd inseneridega püüa luua lahendusi, mis on võimalikult mugavad, kasutajasõbralikud ja ilusad (kasutajaliidesed, autod, jalgrattad jms).
Neid ui'sid vaadates näen vigaseid addonpackide muudetud lahendusi. Mitte et selles midagi halba oleks. Sest nagu xpander ütles, pea-asi et oma info kätte saad. Enamus ajast saab alati paremini midagi kätte/mingit lahendust kasutada.
Nt kasutada õigeid fonte, värve, eemaldadda mittevajalik info, teha nö. "optimaalne" paigutus jne. Samas... jah, ükskõik. Wow on lihtsalt mäng ja teie ilusate või koledate ui'de eest keegi raha ju ei maksa. Miks peakski vaeva nägema
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek309
HV kasutaja

liitunud: 17.08.2006
|
28.12.2009 16:29:50
|
|
|
recount tundub põhiline info allikas olema
| peet kirjutas: |
| indrek309 kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
| indrek309, scrolling combat text. sct |
ehm, ma proovisin seda kunagi 5ks minutiks aga see oli vist nii õudne et ma ei mäleta suurt midagi
aga meenub, et text ei ilmunud kolli kohale vaid hoopis maiteakuhu |
Tuleb osata ära konfida!  |
tõesti ei viitsi pool päeva aega raisata sellele, et taastada tavalist välimust, selleks küsisingi, et oleks ilma tiluliludeta ja muude jamadeta, tahan ainult fonti muuta ja suurust krt miks ma pean mingit jura taga ajama selleks
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
28.12.2009 16:34:42
|
|
|
Endal selline:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marek114
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2006
|
28.12.2009 18:49:01
|
|
|
Tavalisel sct-l tuli sctd juurde tõmmata, damage jaoks.
Mik's blabla... -l on kogu kupatus olemas ja piisavalt lihtne confida, vastavalt vajadusele.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
28.12.2009 19:13:31
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| veso, kena ja puhas. |
Kui ta efektiivselt raidida või partys mängida tahab, siis pole see nii kena ja puhas.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
28.12.2009 19:55:22
|
|
|
No mida Timberg minu UI kohta arvab siis.
Spoiler 
combat texti näha ei ole aga vasakul outgoing heals/dps ja paremal incoming.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
28.12.2009 19:58:04
|
|
|
Ruumi veidi raisatud, aga seni üks parimaid. Kohutav font. Näita raid party framega
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
28.12.2009 21:19:17
|
|
|
Timberg, font on enamvähem ainuke mil ei teki mingit värdjat antialiast juurde kui liigub.
raidparty on spellbaride all, oma party on kõige üleval. Ruumi raisatud pole absoluutselt 25 manis healides, kogu parem nurk on decursivet täis, spellbaride alune viit gruppi raidi jne. Püüan in action skriini sebida sulle tänaõhtusest raidist.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
28.12.2009 22:04:59
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| Kristoferr kirjutas: |
| veso, kena ja puhas. |
Kui ta efektiivselt raidida või partys mängida tahab, siis pole see nii kena ja puhas. |
Jutt või asi. Interface on ikka igaühe enda otsustada, kui puhas või sassis ta siis olema peab. See ei mõjuta mängija skille küll kottigi kuni on piisavalt ruumi ümbrust näha.
Mul endal oli vähe rohkem asju ekraanil lahti ja olin serveri parimas guildis raider, siis kui nolifesin.
Kui 22" või suurem molu 1600+ resoga nina all on, siis pole just eriti probleemne kõik sodi nii ära paigutada, et piisavalt vaatevälja alles jääb.
Manuses ühe mu alti ui kunagi. Hiljem sai CTbar asendatud bartenderiga(vist oli nimi niisugune) ja ui läks veidi puhtamaks.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
28.12.2009 22:05:25
|
|
|
Kristoferr loomulikult otsustavad kõik ise, mis neile hetkel parim lahendus on. Samas on alati lahendusi ja läheemisi, mis on teatud mõttes paremad. Nt. musta värvi auto soojeneb päikese käes kiiremini, clicker mängib wowi halvemini, halva ui'ga pead rohkem pingutama, windows 95 ei võimalda samu asju, mida windows 7 jne.
viimati muutis Timberg 28.12.2009 22:22:49, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
28.12.2009 22:11:00
|
|
|
Timberg, lähenemine õige, aga päris nii mustvalgelt see ikka ui kohta ei käi. Kuskil maal on muidugi piir, kus enam efektiivselt mängida ei saaks.
Ise pole kunagi klikker olnud, aga sõber on warr tank ja pooleldi klikib siiani. Edukalt. Absoluutselt mitte ühtegi paha sõna pole tema tankimise kohta öelda.
Üks ui screen siin oli küll jah eelmisel lehel, millega ma vist essugi ei näeks, kus miskit toimub, aga nu veso ui´l küll miskit viga pole. Kasvõi maailma parimates guildides võid sellise ui´ga olla, kui ainult mängida oskad.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
28.12.2009 22:26:34
|
|
|
Kristoferr järelikult pole su sõber hea warrior tank enam klikker
Kasutab klaverit kasvõi osaliselt = pole klikker. On selliseid inimesi, kes AINULT klikivad.
Ise vaatain ui'si endise wowimängija ja kujundaja vaatenurgast. See sama laks, et mingi vend saadab mulle psi ja ütleb, et minu avataril olev karu on liiga hall - ega ma selle pärast avatari muutma pea .p
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
28.12.2009 22:34:41
|
|
|
Shamaniga pole midagi klikkida 4 nuppu millega dps'id. Need on mul nelja sõrme all. Minimap kohal olevat riba klikin enne bossu ja BL kuskil keskel kui vaja. Totemid panen ka enne bossu maha klikkides, probleemi siiani pole olnud. Oeh shamanid on ikka paras faceroll muidugi
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asumaki
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2007
|
28.12.2009 23:23:14
|
|
|
Ühel ilusal hommikul kui taevas oli sinine ja muru roheline avastasin ,et acc on häkitud. Sain siis lõpuks tolle tagasi. Täna mõtlesin ,et hakkan oma 3aastat vana roguet lvldama ja hakkasin oma postkastist geari välja kookima ja üllatuseks leidtsin 3 lehte blizzardi suppordi kirja milles oli hiina farmerite kogu higi ja vaev, umbes 8 tuhande jagu kulda
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
28.12.2009 23:50:08
|
|
|
Rofl midaa, eriti palju Relic of Ulduare vää
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
noonius
HV kasutaja

liitunud: 20.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
29.12.2009 01:09:21
|
|
|
Kai. Sai hoopis toc25-t tradepugiga roftstombitud. Healer UI. pitbullil punane-kollane-roheline täpp träkivad weakened souli - promi ja power word hugi.
Spoiler 
EDIT: ehh, ora2-e pole näha aga noh, tradepugide liidrid teevad tavaliselt suuri silmi kui neilt MT-de märkimist orasse nõuda.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
variousart
HV vaatleja
liitunud: 05.10.2007
|
29.12.2009 02:40:01
|
|
|
| Asumaki kirjutas: |
Ühel ilusal hommikul kui taevas oli sinine ja muru roheline avastasin ,et acc on häkitud. Sain siis lõpuks tolle tagasi. Täna mõtlesin ,et hakkan oma 3aastat vana roguet lvldama ja hakkasin oma postkastist geari välja kookima ja üllatuseks leidtsin 3 lehte blizzardi suppordi kirja milles oli hiina farmerite kogu higi ja vaev, umbes 8 tuhande jagu kulda  |
Hint: Nimi on ikka näha.
Oma Ui panen sa siia täna päeval, kui raidima lähen.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavip
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2008
|
29.12.2009 13:16:37
|
|
|
olles selline casual player , icc 10 toc10, togc10 ,siis pole kunagi vajadust tundnud,et peaks mingi keerulisema ,visuaalselt pahupidikeerava UI kasuks otsustama . alguses ma kasutasin erinevaid addone ja kes teab mida, aga patchidega alati uuendamine ja kõik säärane tüütas ära ( olen lugenud ,et nüüd on asi lihtsam, aga olen blizzi enda UI ga ära harjunud ) Samas paladin tankina ei pea ma huvituma ka väga sellest,mis teistega toimub ( kui pugin 25 nt. )
ühesõnaga oman hetkel ainult paari aadoni ,mis raidimist lihtsustavad dbm ja omen ülejäänud kõik on blizzardi enda originaal ja samamoodi saab kõik kenasti ära bindida ,suurepäraselt macrosid teha ( kui neid üldse vaja peaks minema) aga senimaani on mulle ka veso oma meeldinud kõige rohkem ,kui just screeni keskelt rohkem bare allapoole saaks viia ,oleks vist kõige meeldivam.
Kunagi kasutasin sellist addoni nagu rothUI , see oli terve pack ,aga tolle võtsin ka ainult visuaalse ilu pärast kasutusse mõneks ajaks
Spoiler 
http://www.wowinterface.com/downloads/info9175-RothUIDiablo3theme.html
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaco
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2002
|
29.12.2009 15:09:44
|
|
|
Keybindide kohapealt ma ei kujuta ette kuidas ilma üldse mängida saaks.
Hädaga ehk caster, kes eemal seisab ja samal ajal kargama ei pea, saab clikides hakkama...aga kahtlane ikka.
Mul kõik mõttetud originnalbindingud ymber WASD ära kasutatud, on ju kõige kättesaadavamad klahvid 1-5 ja siis juba QERTFGZXCVB.
Pigem kasutan lähedalolevaid nuppe lisaks shiftiga, kui pean mingis actionis näiteks number 9t taga ajama.
Ma muidugi selline noob, pühapäeva-mängur
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
29.12.2009 15:32:55
|
|
|
| Ma ei kujutaks ettegi blizzi default UI-ga healimist. Mouseover macrod oleks küll olemas aga kõik muu puudu.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
29.12.2009 15:37:19
|
|
|
strafe buttonid on küll liiga väärtuslikud, et neid ära kustutada, minuarust
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capa
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2005
|
29.12.2009 15:59:13
|
|
|
| Strafe nupud pinditakse A ja D külge... imo need keeramise nupud mis defaultis on on mõttetud.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
29.12.2009 16:00:55
|
|
|
kayboard turnin ja back paddling on jah natuke pointless
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
29.12.2009 16:05:12
|
|
|
| Zanzhu kirjutas: |
| Ma ei kujutaks ettegi blizzi default UI-ga healimist. Mouseover macrod oleks küll olemas aga kõik muu puudu. |
UI võib default olla kuid kui kasutada näiteks clique'd siis on sellega suht-koht talutav healida. Lihtsalt kõiksugu debuffid on suht keerukad näha
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
29.12.2009 16:13:21
|
|
|
Overlappivaid heale, debuffe kindlatel inimestel, decurseda/abolishida, prommi, pw:si, renewd, weakened souli, druiidid oma hotte raidframedel, aggrovahetust tankide vahel ei näe jah.
Ise eelistan hard targetida MT-d, fookuses OT ja mouseover macrodega bubbeldan/healin raidi ehk siis cliqued ei kasuta.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaco
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2002
|
29.12.2009 16:44:51
|
|
|
| A ja D keeravad ümber telje niisama ja strafevad siis kui right mouse button all hoida, mida ma liikudes niikuinii teen enamuse ajast.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
29.12.2009 21:15:51
|
|
|
| Zanzhu kirjutas: |
| Ise eelistan hard targetida MT-d, fookuses OT ja mouseover macrodega bubbeldan/healin raidi ehk siis cliqued ei kasuta. |
Mouseover macro tähendab, et pead kõigepealt hiire õigesse kohta vedama ja siis clickima. Clickhealides jääb ära see vahepealne reageerimisaeg ehk siis peaks kokkuvõttes olema kiirem.
Samas kui suudad alati hiire õigesse kohta saada enne GCD möödumist pole jah suurt vahet. Kuigi oletan, et Anub hardmode peal kaht PC targetit healides vist eriti muu peale clickhealingu ei tööta
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
30.12.2009 02:50:49
|
|
|
Ma kargan ja klikin samal ajal pole mingi probleem. Noobid olete ei saa klikkimisega hakkama lihtsalt ütle kohe ära
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
30.12.2009 03:55:32
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Mouseover macro tähendab, et pead kõigepealt hiire õigesse kohta vedama ja siis clickima. Clickhealides jääb ära see vahepealne reageerimisaeg ehk siis peaks kokkuvõttes olema kiirem.
Samas kui suudad alati hiire õigesse kohta saada enne GCD möödumist pole jah suurt vahet. Kuigi oletan, et Anub hardmode peal kaht PC targetit healides vist eriti muu peale clickhealingu ei tööta  |
Kui sa just healbotiga ei heali kus sulle hiire alla söödetakse prekonfitud parameetrite raamesse jääv target ja jääb ainult nupu vajutamise vaev siis pead samamoodi hiirekursorit vedama mööda kastikesi ja hiirenuppu/klavinuppu vajutama. Boonuseks on hiire vabanemine liikumiseks kui clique asemel mouseoverid pruugid. Või sa mõtled midagi muud mouseover macro nime all.
Anoobi peal on mul üks target hard targetina, teine fookusena mida eraldab sirjka 5 pikslit mu screenshoti peal. Gcd on mul raidhastetuna praktiliselt kogu aeg capis tänu clothi itemisatsioonile, mille tõttu olen ma jõhkralt üle disci soft capi (holyna kõik see haste muidugi on mõnna).
Minu omad töötavad nii et kui kedagi pole targetitud hardtagetina ega hiirekursori all kas raidframe või karakter ise siis selfcastib, kui on hostile siis nt penancega slapib toda, kui hiirekursor pole ei raidframe ega karakterimodeli peal siis castib hard targetile. Prioriteet on ofc kursori alla jääval raidframel või karakterimudelil.
Siuke asi:
#showtooltip
/cast [target=mouseover,exists][target=target,exists][target=player] Penance |
| scarface kirjutas: |
Ma kargan ja klikin samal ajal pole mingi probleem. Noobid olete ei saa klikkimisega hakkama lihtsalt ütle kohe ära  |
Sa ei ole naljakas.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
30.12.2009 10:33:23
|
|
|
Ega siis wowiprofessoritel saagi huumorimeelt olla, mõttetu üritus.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
30.12.2009 11:45:45
|
|
|
Üldjuhul kui healin priestina siis on mul targetiks üks tankidest kellele castin spelle tavapäraselt numbritega 1-6, ülejäänutele castin clique'ga gridil clickides (left-fheal, right-bubble, middle-dispel, s+left-poh, s+right-pom, c+left-penance, c+middle-abolish). Mouseover macrosid kasutades tuleks minu arusaamist mööda asendada nood hiirenupud mingi klaviatuuriklahviga, kui just ei bindi actionbari nuppe hiirele.
Teine probleem mouseover macrodega on, et kui soovid oma hardtargetit kiirelt healida pead kursori kusagile liigutama kus kedagi kursori alla ei jää. Clicquega lihtsalt on mul dubleeritud spellid nii hiirel kui klaviatuuril.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007

|
30.12.2009 13:02:35
|
|
|
Kui ma panen spellid mingite numbrite alla siis all seal ribal kus on spellide ikoonid ilmub ka see klahv mida vajutades see spell toimib. Näiteks panen fireball E alla siis ilub fireballi peale E täht jne. Kas neid kuidagi maha ei saa?
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zanzhu
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.09.2009
|
30.12.2009 13:47:57
|
|
|
| Ho Ho, Mina liigutan hiirt 2px raidframede vahele ja piupau healib kas hard targetit või mod keyga fookust. Globali jooksul jõuab hiirt niipalu liigutada küll.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
30.12.2009 14:29:54
|
|
|
| -FoX- kirjutas: |
Kui ma panen spellid mingite numbrite alla siis all seal ribal kus on spellide ikoonid ilmub ka see klahv mida vajutades see spell toimib. Näiteks panen fireball E alla siis ilub fireballi peale E täht jne. Kas neid kuidagi maha ei saa?  |
Ma tean, et Bartenderiga saab näiteks confist maha võtta..
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|