28.12.2009 03:45:12
LG LH seeria LCD telerite USB pordi hack - pildid, muusika ja HD-video otse mälupulgalt mängima
LG odavamatel LH seeria telekatel on taga USB pesa, mis on kirjaga "service only", ehk siis mõeldud tehase poolt ainult tarkvara uuenduseks. Kuna aga kallimad LH mudelitel USB pesa suudab ka pilte ja filme isegi koos subtiitritega näidata, siis tarkpead on välja nuputanud kuidas ka odavamatel USB pesa tööle saada. Lihtsalt tuleb läbi service menüü paar muudatust teha.
Nimelt on raud odaval mudelil pea sama kui kallil, USB pildi ja filmi näitamise tugi on tarkvaraliselt keelatud
LG on muidugi service menüü ära peitnud, ja sisse service menüüsse saab teleka oma puldiga kui on peal vanem firmware 3.15
On ka moodus kuidas Nokia nutitelefoni abil service menüü kätte saab, mis on isegi pea ainus võimalus kui telekal on 3.47 või 3.48 firmware. Loe linki.
Ühesõnaga väga lahe trikk. Katsetasin seda LG32LH2000 peal ja tulemus toimib. Pole vaja mingit lisakasti-mediapleierit või dvd pleierit. Lükad usb pulga taha ja naudid fotosid või filmi suurelt ekraanilt.
See teema peaks minema Kasulikud näpunäited alla ja peaks mainima kaasnevaid riske, kuid ülaltoodud linki avades saab seda lugeda päris mitu korda.
Lähiajal üritan ka seda tutoriali proovida. LG 32LH3000 mudel peaks olema katsealune.
ega see USB pesa vist 2.5" välisele HDDle piisavalt voolu ei anna ?
ma just ostsin esivanematele 32lf2500. vaja järgi proovida. nende uue dvd-mängijaga saab siis vist lutsu visata :p _________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Välist usb kõvaketast ilmselt ära ei toida. USb standardi järgi on ju max usb toitevool 0.5A. Põhimõtteliselt peaks ka teleka usb pesal mingi voolu kaitse olema aga krt seda teab. Parem kasuta lisatoidet.
Ma pole proovinud, kuid arvan, et usb tunneb igasugu ketta/mälu ära. Näiiteks mobla usb juhtmega külge ja saad ka selle kaardilt pilte-klippe vaadata või siis mõni fotokas. Fotokatel ju muidu mingi tv-out võib olla aga selle kvaliteet on kehv võrreldes usb kaudu.
Mõni mode võiks kasulike näpunäidete alla nihutada, vast on sealt paremini üles leitav.
target, LG seeria on vist vanem kui õigesti mäletan ja soft ning raud hoopis teine, seega ei saa
siin on venekeelne megateema ja seal öeldud, et jutt käib ainult 2009 aaasta mudelitest LH, LU, LF2510
http://forum.ixbt.com/topic.cgi?id=62:15861
subtiitri fail peab olema sama nimega, subtiitlite toetatud formateid vaata lingitud lehelt.
Võibolla pidi ka teleka enda menüüs kuskil subtiitrid lubama.
Mulle endale oli õhtuks ühe ir-pordiga varustatud Windows Mobile hankimine natuke puhtamaks ja kuivemaks variandiks. Märksõnadeks NoviiRemote ja LG remocon profile. Sellele viitav orignaalteema avforumis on mingil põhjusel maha võetud. Muide seal on üldse põhjalik rookimine käinud, siinses LCD/plasma teemast läbi käinud põhi-arutlus on samuti kõige mineva teed läinud. Asemele on pandud hoopis kleepekas: No More Firmware Threads
Kui tiitrid peale ümbernimetamist ei toimi, konverdi need mõnda teise formaati. Vähemalt ühe proovitud SubRipi peale hakkas tõesti pirtsutama, mäletamist mööda sai see MicroDVD-ks ümber lastud ja peale seda hakkas teler ka maakeelset ümberjutustust tunnistama. Kodeeringut ei muutnud. Manuaalis on tegelikult toetatud formaadid olemas, aga sealsesse nimistusse tasub loominguliselt suhtuda ja ise katsetada. Näiteks konteinerina *.mov-i seal märgitud ei ole, ometi sai sellesse pakendet' sisu vahtida (mis koodekiteks oli, ei oska tagantjägi oletada). _________________ 0xDEAD
0xBEEF
Mul on 37" LG LH2000 ja uurisin et FW ver. on 3.55. Aga ma ei tea kas tasub hakata üritama seda värki? Kui pekki võib teleka keerata kui miski nihu läheb?
EDIT: Kas selle protseduuri tegemine võib mõjutada ka teleka garantiid? Ehk, et näiteks hiljem LG tüübid näevad, et ma olen seal miskit teinud ja ütlevad, et garantii ei kehti?
Kui ei julge firmwaret muuta, siis tee infrapuna meetodil mõne nutitelefoniga. Sel korral lihtsalt saadad telekale spets käsu service menüüsse minekuks ja oleks sama nagu paremad remondifirmad teevad kasutades spets pulti, millel paar nuppu juures service menüü avamiseks.
Teleka garantiid see vaevalt mõjutab, seda on väidetud ka mitmetes foorumites. Kuid eks loe garantii tingimusi ise ja otsusta ise.
Sai enda ja esivanemate LH3000 seeria telekad juba mõni aeg tagasi ära näpitud
Omadest kogemustest võin lisada, et lisatoiteta suutis ringi ajada ka 2.5" 40GB PATA ketast, kuid siin võib tulemus individuaalne olla kuna ketaste voolutarve erineb.
Subtiitritena on toetatud SubRip ehk .SRT format (00:00:00 -> 00:00:00).
Välist usb kõvaketast ilmselt ära ei toida. USb standardi järgi on ju max usb toitevool 0.5A. Põhimõtteliselt peaks ka teleka usb pesal mingi voolu kaitse olema aga krt seda teab. Parem kasuta lisatoidet.
Mul Samsungi teler, mis suudab USB 2.0 kaudu suudab 2,5'' kõvakettalt probleemideta igasugust meediat mängida (ja seda ilma lisatoiteta).
yarmx kirjutas:
MKV-de puhul on ainult tülikas see, et "LG doesn't support DTS Audio". peab konvertima...
Samsungite puhul sama probleem. Huvitav mis värk neil selle Dolbyga on...
DTS tuleb AC3 konvertida, aga lihtsam on tõmmata juba AC3 helikodeeringus filme. Selle progega jamamine alguses paras jama.
MKV-de puhul on ainult tülikas see, et "LG doesn't support DTS Audio". peab konvertima...
Samsungite puhul sama probleem. Huvitav mis värk neil selle Dolbyga on...
DTS tuleb AC3 konvertida, aga lihtsam on tõmmata juba AC3 helikodeeringus filme. Selle progega jamamine alguses paras jama.
Dolbyga pole mingit värki AC3 ehk Dolby Digital on toetatud ilusasti, vähemalt LG-l.
DTS'iga oli minumeelest see teema, et LG ei raatsinud soetada DTS'i litsentsi.
kui me nüüd igemeteni ausad oleme, siis teleka toosidest dts-i või dd-d taga ajada on ikka suht mõttetu. vana aus stereo kostab ikka kõige paremini.
ja kui on niivõrd advanced vanaema, et tal ka receiver/5.1 kõlariring võtta on, siis optiline digital out abiks ja dekodeerimine tehakse telekast väljaspool.. sel juhul peaks sest lg litsentsitasu kokkuhoiust vist suht pohlad olema? _________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
See teema peaks minema Kasulikud näpunäited alla ja peaks mainima kaasnevaid riske, kuid ülaltoodud linki avades saab seda lugeda päris mitu korda.
Lähiajal üritan ka seda tutoriali proovida. LG 32LH3000 mudel peaks olema katsealune.
ega see USB pesa vist 2.5" välisele HDDle piisavalt voolu ei anna ?
Ei anna. Mina plaanisin endale osta eraldi toitega USB HUBi sinna juurde. Lisatoitega töötas küll vägevalt.
Tänan.
Tegin oma LG teleril: 32LG2100 mudelil ka uuendused ära ning nüüd mängib perfektselt kõike nii mälupulgalt kui ka väliselt teraselt kõvakettalt (lisatoitega on ketas).
Versioon oli 3.4; mis tegin 3.15, kus lubasin need jpeg ja divx variandid ning pärast mida tekkis ka USB valik menüüsse; siis 3.40 tagasi; ning edasi veel 3.55.
Kahju vaid, et sellega salvestada kettale/pulgale ei saa kuigi valik telekava all olemas. Salvestama pannes hakkab mälupulk igatahes vilkuma nagu salvestataks talle peale, kuid salvestust segades küsitakse, et kas soovitakse katkestada salvestamine. Kui lasta lõpuni, siis tuleb ette menüü/aken, kus sees X ning all vaid valik: Sulge. Hiljem ei ole pulgale ka faili tekkinud. Kahju
Teler mängib nüüd videoid kui ka näitab nende subtiitreid perfektselt. Subtiitreid saab nii ekraanil liigutada kui ka ajaliselt liigutada. Filmi pausile panna jne. Samuti saab nii muusikat kuulata koos lisavariandiga, kus näidatakse ka samal ajal pilte. Pilte saab ka teleris keerata kui vaadata ka slaididena. Muusika kuulamine toimiba ka perfektselt. Vahet pole kas asjad on kaustades või ühes puntras koos, saab teleri vahendusel failid igalt poolt kätte. Väga
Samuti uue versiooniga muutus ka mõni menüü. Nt peamine on see, et ringkettal mis ekraanile tekib, sealt ei saa enam kuva suhet muuta, vaid nüüd on seal mingid värvide asjad/režiimid hoopis. Samuti läks menüüdes liikumine pärast seda uuendust kiiremaks.
Ei tea, bluetoothi vist poleks olnud mõtet sisse lülitada, kuna sellel telekas pole füüsiliselt bluetoothi ju? Või on ka see olemas, aga lihtsalt menüüs nö keelatud? Ei julgenud nagu menüüs rohkem näppida midagi. Ning nüüd kui peal 3.55 versioon, siis enam ei saa ju nende õpetuste järgi 3.15 peale tagasi minna? Või saab?
Kahjuks ei vaadanud, aga oleks sealt service menüüst saanud ka pilt-pildis vms variante peale keerata?
-e-
Väike kirjaviga, parandasin
tsitaat:
Tegin oma LG teleril: 32LG32100 mudelil ka uuendused ära
ära. Peab olema 32LG2100
viimati muutis anduke88 02.02.2010 11:51:14, muudetud 1 kord
Tänan.
Tegin oma LG teleril: 32LG32100 mudelil ka uuendused ära ning nüüd mängib perfektselt kõike nii mälupulgalt kui ka väliselt teraselt kõvakettalt (lisatoitega on ketas).
Versioon oli 3.4; mis tegin 3.15, kus lubasin need jpeg ja divx variandid ning pärast mida tekkis ka USB valik menüüsse; siis 3.40 tagasi; ning edasi veel 3.55.
Kahju vaid, et sellega salvestada kettale/pulgale ei saa kuigi valik telekava all olemas. Salvestama pannes hakkab mälupulk igatahes vilkuma nagu salvestataks talle peale, kuid salvestust segades küsitakse, et kas soovitakse katkestada salvestamine. Kui lasta lõpuni, siis tuleb ette menüü/aken, kus sees X ning all vaid valik: Sulge. Hiljem ei ole pulgale ka faili tekkinud. Kahju
Teler mängib nüüd videoid kui ka näitab nende subtiitreid perfektselt. Subtiitreid saab nii ekraanil liigutada kui ka ajaliselt liigutada. Filmi pausile panna jne. Samuti saab nii muusikat kuulata koos lisavariandiga, kus näidatakse ka samal ajal pilte. Pilte saab ka teleris keerata kui vaadata ka slaididena. Muusika kuulamine toimiba ka perfektselt. Vahet pole kas asjad on kaustades või ühes puntras koos, saab teleri vahendusel failid igalt poolt kätte. Väga
Samuti uue versiooniga muutus ka mõni menüü. Nt peamine on see, et ringkettal mis ekraanile tekib, sealt ei saa enam kuva suhet muuta, vaid nüüd on seal mingid värvide asjad/režiimid hoopis. Samuti läks menüüdes liikumine pärast seda uuendust kiiremaks.
Ei tea, bluetoothi vist poleks olnud mõtet sisse lülitada, kuna sellel telekas pole füüsiliselt bluetoothi ju? Või on ka see olemas, aga lihtsalt menüüs nö keelatud? Ei julgenud nagu menüüs rohkem näppida midagi. Ning nüüd kui peal 3.55 versioon, siis enam ei saa ju nende õpetuste järgi 3.15 peale tagasi minna? Või saab?
Kahjuks ei vaadanud, aga oleks sealt service menüüst saanud ka pilt-pildis vms variante peale keerata?
Üldiselt nii palju kui ma neid inglise keelseid juhendeid lugesin, siis soovitati mitte midagi muud peale nimetatud funktsioonide näppida seal service menus. Mainiti, et seal on mitmeid põnevaid funktsioone veel, aga "don't try, it'll brick your tv", ehk siis keerab teleka p**sse.
Ning nüüd kui peal 3.55 versioon, siis enam ei saa ju nende õpetuste järgi 3.15 peale tagasi minna? Või saab?
ma ei viitsi neid välismaiseid foorumeid enam lappama hatata, aga minu mäletamist mööda saab kuidagi tehase poolt algselt peal olnud firmware taastada. Sellisel juhul saaks 3.15 lihtsalt uuesti peale ja soovi korral service menüüs muutuseid teha. Aga jah, peale mälupulgalt videote mängimise, võivad kõik muud muutused su telerist tellise teha
/../Kahju vaid, et sellega salvestada kettale/pulgale ei saa kuigi valik telekava all olemas. Salvestama pannes hakkab mälupulk igatahes vilkuma nagu salvestataks talle peale, kuid salvestust segades küsitakse, et kas soovitakse katkestada salvestamine. Kui lasta lõpuni, siis tuleb ette menüü/aken, kus sees X ning all vaid valik: Sulge. Hiljem ei ole pulgale ka faili tekkinud. Kahju /../
Pulk plingib just siis ja ainult siis, kui salvestamise valid? See kavas olev salvestamise valik on muidu simplink toega (ehk LG märgiga) hdd ja dvd salvestusseadmete tarvis. _________________ 0xDEAD
0xBEEF
Tegin oma LG teleril: 32LG32100 mudelil ka uuendused ära ning nüüd mängib perfektselt kõike nii mälupulgalt kui ka väliselt teraselt kõvakettalt (lisatoitega on ketas).
Seega on võimalik ka LG seeria korral, ma enne väitsin, et ainult LH, LF.
anduke88 kirjutas:
Ei tea, bluetoothi vist poleks olnud mõtet sisse lülitada, kuna sellel telekas pole füüsiliselt bluetoothi ju? Või on ka see olemas, aga lihtsalt menüüs nö keelatud? Ei julgenud nagu menüüs rohkem näppida midagi. Ning nüüd kui peal 3.55 versioon, siis enam ei saa ju nende õpetuste järgi 3.15 peale tagasi minna? Või saab?
Kahjuks ei vaadanud, aga oleks sealt service menüüst saanud ka pilt-pildis vms variante peale keerata?
Sinihammast füüsiliselt pole ilmselt sees ja kui selle lubad võid telekast ilma jääda. Ei soovita mitte midagi muud näppida service menüüdest peale nende kahe muudatuse.
3.55 pealt peaks küll tagasi 3.15 peale saama. Märgitud on, et 3.47 ja 3.48 korral ei saa flashimist kasutada vaid tuleb kasutada puldimeetodit.
Sai ka üleeile poest 37LH2000 koju tiritud. Ülevalpool antud link sai ka läbi loetud, kuid paar asja jäi siiski kripeldama. Telekal firmware versioon 3.55 ja mudel ka toetatud. Otseselt firmware down ja pärast upgrademisel ei näe probleemi, et midagi võiks juhtuda . Aga siiski kuna telekale sai ostetud mingi lisa graantii mis maksis 1k lisaks ja kokku garantii 4 aastat, tahtsin küsida kas see kuidagi garantiid mõjutab? Ma nagu ei usu, et mingi softiga mängimisel selle õpetuse järgi midagi persse keeraks, aga kui mu telekas näiteks 1 aasta pärast üles ütleks ja garantii ütleks et näed sorry oled seda ja seda näppinud ja ei lähe garantii alla siis nagu nutune. Nii et keegi oskab midagi garantii kohta öelda?
EDIT: Loobun siiski hackist kuna üks peamisi põhjusi miks seda tahtsin teha oli .mkv tugi. Aga mida ma teen .mkv-ga kui DTS pole toetatud. Enamus filmid siiski DTS audioga ja konvertida igat filmi kindlasti ei viittsi. USB pealt mängib mu DVD player ka ära kõik peale .mkv
Väga lihtne, ainult suht kallis (399.-) lahendus - Philips SRU7140 universaalpult. Kahjuks peale ühte vajalikku nupuvajutust pole selle junniga rohkem midagi teha, niiet kes veel häkkida tahab - mul on üks aparaat nüüd üle Igatahes puhtam ja kuivem variant, nagu siin juba öeldud, kui fw downimine. Telekas 32LF2510.
Muide kel viitsimist proovida - teoorias võiks menüüsse saada ka üle rs-232, manuaalis on üksikute klahvikoodide saatmine kenasti ära kirjeldatud. Minu puhul jääb hetkel praktikat pidurdama kaabli-ikaldus. _________________ 0xDEAD
0xBEEF
Tegin oma LG teleril: 32LG32100 mudelil ka uuendused ära ning nüüd mängib perfektselt kõike nii mälupulgalt
Kas siin on mingi näpukas tehtud, mis on teleri täpne mark?
Kui see nüüd LG2100/LG3100 peaks olema, siis kas keegi saab toimingu õnnestumist kinnitada või teab mõnda vastavat linki?
Eileõhtul sai mitmekümned leheküljed venekeelset teksti läbi vaadatud, aga midagi sellist silma ei jäänud.
Küll aga oli juttu kahe IR-dioodi, helikaardi ja spetsiifilise helifaili abil service menüüsse pääsemisest - tundub päris hea idee.
Ei ole näpukat peale kirjavea. Pingutasin numbritega veidi üle. Teler on LG ning LG on ka mudel (2100).
Tegin tõestuseks ka pildi teleka tagaküljelt:
LG kodulehel pole ka sellest LG mudelist palju kirjutatud. Mina ei leidnud sellele isegi ka pilti mitte nende kodulehelt. Aga igatahes kasutusjuhendis kui ka mujal maailma foorumites on LG mudelitest räägitud. Ausalt öeldes ma ei teagi, mille poolest erinevad 32LG2100 ja 32LH2100 mudelid teineteisest.
Plõksisin ka telefoniga paar pilti, sry, pole just kõige paremini välja kukkunud(kehva kvaliteediga), kuid polnud hetkel ka midagi paremat võtta (lükkan ka spoileri alla, muidu jääb äkki kellelegi ette ):
Spoiler
Minu meelest kõige lihtsam on selle usb pulgaga. Tõmbad vastava versiooni peale. Installib ära, teeb teler resa (Hoiatus: sellega kustuvad ka programmid ära) ja saad OK puldilt ja OK telerilt sinna service menüüsse. Teed vastavad parandused ära ja ongi olemas. Kui soov, lased pulgale uue versiooni ning uuendad ülespoole tagasi. Muidugi oleks hea ka nutitelefoniga telerisse "sorima" minna usb pulgaga jändamise asemel.
Ainus viga, mis ma olen märganud selle USB-ga on järgmine: mõnel filmil ei toimi ümberjutustus. Ei hakka subtiiter mängima. Üksikul juhul on aidanud arvutis filmi nimede muutmine, kuid enamikel juhtudel tundub viga olevat ümberjutustuse failis. Näiteks mõned ei võta ümberjutust taha ka arvutis. Teleri subtiiter näitab kõiki täpitähti. Saab ka vajadusel keele tüüpi regullida. Ühe filmiga oli täpitähtede asemel mingid aad ja numbrid, kuid hiljem selgus, et arvutis oli ka samamoodi. Arvatavasti on viga ümberjutustuses (või selle failis või see, kuidas ta faili on paigutatud vms), sest muidu peaks arvuti neid subtiitreid korralikult mängima. Aga esineb ka sama probleem arvutis.
Võta aga asi ette. Asi toimib. Aga ennem vaata, mis on teleri tarkvara versioon.
viimati muutis anduke88 02.02.2010 11:56:29, muudetud 1 kord
muuseas, ixbt foorumites (vene keeles) on tüübid firmware suht pulkadeks tõmmanud ja leidnud, et ka ntfs kõvaketastest peaks jagu saama..
sain ka lõpuks tehtud. kuna algupärane fw versioon oli 3.40, siis tuli kõigepealt downgrade 3.15 peale ja seejärel upgrade 3.55 peale. kõik läks probleemideta, 1080p .mkv mängib küll, aga pildil on aeg-ajalt artefaktid sees. 720p näitab ilusti. samas, audio keele vahetus ja subtiitrid ei näi kuidagi toimivat. fotodega on kõik kena, muusikaga samuti. isegi mingi algeline screensaver on muusika taustaks.
järgmiseks on vaja süveneda heliribadesse, subtiitritesse ja ntfs-ist arusaamisesse. ilmselt kunagi tulevikus. _________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Tundub väga muhe õpetus olevat. Endal siis 32LH3000 sihikule võetud ja vist keegi ütles, et ka selle mudeli peal sai asja tööle või eksin? Kuidas muidu subtiitrite esitamine ka on, saab korralikult loetud ?
EDIT:
Lappasin veits USB hack foorumit ja räägivad, et kenasti töötab ka 32LH3000 mudelil ning samuti töötab ka uusim FW 3.55.
Hoiatuseks
19LG3100 õnnestus vist õhtule saata
Peale 3.15 fw pealepanekut tõmbas pilt püstsuunas kokku - alt paistab uue kaadri serv ja laiupidi läks pilt poole laiemaks - ainult pool on näha.
Tagasi 3.55 - norm pilt ei taastunud.
Kui keegi on märganud mingit fixi asjale, olen vihjest tänulik.
a1, LG seeriale ei ole ju see fix mõeldudki, vaid enamasti LH ...
tsitaat:
The models that this hack can be applied to are the LH, LF & some LU series EUROPEAN MODELS.
Don't try this with the USA/CANADA/ASIA/AUSTRALIA MODELS as you will brick your TV!
LH2000 - LH3000 - LH4000 - LU4000 - LU5000 - LF2500 -> the rest of models already have USB working
Eks alati leidub ka mingeid erandeid, aga tundub et sinu teler siis nendesse ei kuulnud. Jama värk..aiai
Väidavad: Модели LF2510 и LG2100/LG3100 несмотря на индекс, присущий моделям 2008 модельного года, являются моделями 2009-го модельного года, облаченными в "прошлогодний" корпус и все нижесказанное для них тоже справедливо!
Oma vigase vene keele põhjal saan aru, et loetletud mudelid reastuvad LH-ga samale pulgale.
biomehanik, kas oled oma lh3000 hacki juba teinud, endal ka kodus 37lh3000, kahjuks vaatasin, et tal fm 3.40, seega siis pean alguses 3.15 ja siis 3.55 peale panema??Tahaks ikka kindel olla ,et telekast ilma ei jää-
Väidavad: Модели LF2510 и LG2100/LG3100 несмотря на индекс, присущий моделям 2008 модельного года, являются моделями 2009-го модельного года, облаченными в "прошлогодний" корпус и все нижесказанное для них тоже справедливо!
Oma vigase vene keele põhjal saan aru, et loetletud mudelid reastuvad LH-ga samale pulgale.
Telekas töötab, aga kuvab pildi valesti ?
Siis peaksid saama step-by-step( a'la 2x alla, siis OK jne) õpetusega oma muudatused tagasi muuta.
Ainult keegi peaks uuesti läbi tegema ja siis üles täheldama kõik liigutused.
KarlZ kirjutas:
biomehanik, kas oled oma lh3000 hacki juba teinud, endal ka kodus 37lh3000, kahjuks vaatasin, et tal fm 3.40, seega siis pean alguses 3.15 ja siis 3.55 peale panema??Tahaks ikka kindel olla ,et telekast ilma ei jää-
KarlZ, mul pole veel telekatki, alles ostumõtted peas ja eeluuring käimas Vast järgmiseks kuuks on telku laua peal. 37LH3000 aga peaks olema kenasti hackitav - lisaks peaks sobima talle ka uusim FW 3.55.
Et siis :
1) Downgrade to 3.15 (muuda sealt seadistused)
2) Upgrade to 3.55
Spoiler
1. Download the V3.15 firmware.
2. Put the file in a USB stick on a folder called LG_DTV (big letters) and connect the USB stick on your TV
3.Go to MENU - OPTION and then press FAV 7 times
4. Then you will be prompted if you want to install firmware
5. Press YES and wait for the process to finish.
6. When finished we follow the steps mentioned in the section How to enable USB playback ->
Now The Service menu works again.
Press and hold OK on the remote and on the TV set and wait for 5 seconds and a pw screen appears / pw=0000
"Go to Tool Option 3, change these values"
*EMF (JPEG,MP3) to 1
*Divx to HD
7. You can now upgrade to V3.55
The USB hack is saved even tough you've upgraded.
Firmware only for this models listed below, dont flash it if your tv is not listed. (info @ avforums)
Tegin selle faili järgi omale vanast vene kaugjuhtimispuldist ja kõrvaplapi pistikust "uue" kaugjuhtimispuldi service menüüsse pääsemiseks. Toimib ka 3.55 puhul, pole vaja tarkvara vahetada, pääseb kohe näppima.
mis ma teen valesti, telekas 32lh2000, hakkab ilusasti mälupulgalt lugema V3.15.00_EU_ALL_0.1.50.97_flash.epk lugema, jõuab 11% ja läheb pilt mustaks, ning jäädki ootama protsessi lõppu. proovitud erine vaid pulkasid, kuid ei aita midagi
mis ma teen valesti, telekas 32lh2000, hakkab ilusasti mälupulgalt lugema V3.15.00_EU_ALL_0.1.50.97_flash.epk lugema, jõuab 11% ja läheb pilt mustaks, ning jäädki ootama protsessi lõppu. proovitud erine vaid pulkasid, kuid ei aita midagi
Proovi igaksjuhuks FW uuesti netist tõmmata ja siis uuesti katsetada.
eks ma proovin, kuid need kellel on õnnestunud, kommenteerige, kas % jooksis ilusasti lõpuni või kuidas aru saada et downgrade (hetkel 3.40 )on ilusasti lõpule jõudnud.
um, minul tiksus 3.15 suht aeglaselt 40%-ni ja siis läks tegevus väga käbedaks- pilt mustaks, restart ja oligi valmis. muide, kui mälupulgal on uuem firmware kui telekal, siis saab telekas sellest kenasti aru ja ei ole vaja mingit võimlemist seitsmekordsete vajutuste ja menüüdes seiklemistega. kui tundub, et miskit ei õnnestunud, siis maksab vast menüüst järele vaadata, mis firmware aktiivne on. v-olla on kõik kenasti juba toimunud. _________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
ei aita miski. 11% laadib ära ja siis pilt mustaks. Leidsin Avforums´ist LG arutelus väite "Models after september 2009 can't be hacked." endal 2009 oktoober. vast selles tingitud. Oskab keegi kinnitada, ümberlükata seda väidet?
Peab siis veel selle nokia nutitelefoni ja irremote variandi ära proovima
Omal laadis samuti alguses kaua. 3.4 variandist üle minekus 3.15-ks läks aega seal üle 3 minuti. Algus läks väga aeglaselt (protsendid), kuid lõpuks jooksid kõik 100-ni välja. Alles siis toimus teleri restart (jälgige seda punast/sinist "silma" teleril, käivitamisel vigub mingi arv kordi).
Omal teleriks 32LG2100, mis toodetud oktoober 2009 (tehtud ka pilt kleepsust teleri taga, vist 21 postitust tagasi)
Kuna teistel on ilmnenud probleeme installimisel/pildiga, siis panen ka igaks juhuks siia üles faili nime ning mahu, millega mul asi toimis. See fail läks üksinda tühjale mälupulgale LG_DTV kausta/folderisse.
3.40 TO 3.15
* V3.15.00_EU_ALL_0.1.50.97_flash.epk -20157KB
3.15 TO 3.40
* 326026(3.40.00)-LU40_LU50_LH20_LH30_LH40_LH50_LF25_LH90_3.40.00(0.1.56.23).epk -20487 KB
3.40 TO 3.55
* 420131(3.55.00)-LU40_LU50_LH20_LH30_LH40_LH50_LF25_LH90_3.55.00(0.1.57.14).epk - 20175 KB
Failid saadud selle teema esimeses postis antud http://lgusb.wikispaces.com/ lehelt.
Minul ei jooksnud pilt kordagi installi käigus kokku ega teinud mingeid muid trikke (värvivahetus, triibud, vale asukoht vms). Kõik sujus ladusalt ning asi toimib tänaseni kenasti.
Tehnodiagnostika alt näeb versiooni, mis teleril hetkel peal. Näiteks pärast installi hea igaks juhuks vaadata.
ei aita miski. 11% laadib ära ja siis pilt mustaks. Leidsin Avforums´ist LG arutelus väite "Models after september 2009 can't be hacked." endal 2009 oktoober. vast selles tingitud. Oskab keegi kinnitada, ümberlükata seda väidet?
Peab siis veel selle nokia nutitelefoni ja irremote variandi ära proovima
Kui keegi LG2100/LG3100 modimise veel ette võtab, siis minu palve on: vaadake palun seda menüüd ja andke teada, mida te seal näete (igaks juhuks ärge midagi muutke)?
Teine küsimus, kas keegi on kasutanud algseadete taastamist ?:
Spoiler
1. Open MENU
2. Go to OPTIONS (but don't press OK, just highlight the OPTIONS)
3. Press the number"9" in your remote 7 times.
After it should say "Restore program completed"
Tahaks teada, mis tuleb peale neid 9id ekraanile, kas seal on vaja mingi täiendav kinnitus vajutada vms?
Mulle paistab vaid osa tekstist
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.